Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47801) lazapeti válasza Dorien (#47788) üzenetére


lazapeti
csendes tag

Köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

(#47802) BigBlackDog válasza #16820480 (#47799) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Azért be ne szarj attól a TH900-tól! :D

[ Szerkesztve ]

(#47803) ReFleXx válasza lazapeti (#47801) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ha 30k a keret akkor +1 a HyperX Cloud 1 -re. (21k most )

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#47804) Edorn


Edorn
aktív tag

CREATIVE Fatal1ty Gaming Headset

Régebben itt az apróhirdetéses oldalrészen vettem egy fenti típusú fejhallgatót. Nagyon meg vagyok vele elégedve, de most egy ismerősnek is kellene, de már nem találom a hirdetést. Nem tudjátok ki lehetett az eladó és hogy foglalkozik-e még ilyesmivel?

Természetesen nem egyedi eladásról volt szó, hanem jó sok eredeti, bontatlan dobozos fejhallgatót/fülhallgatót, miegyebet árult, ha jól rémlik csak ebből a márkából...

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#47805) EQMontoya válasza Edorn (#47804) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem fülhallgató, nem headset, nem gamer, hanem sima FEJhallgató!

Same rules apply!

(#47806) sexymusprime


sexymusprime
tag

Üdv!
Nem kerestem túl szenvedélyesen, szóval bocs, ha létezik, de nem találtam ilyesmi topikot, úgyhogy itt kérdezem:

meglepően nehéz 10-25 cm közötti kisfiú2kisfiú (azt hiszem aux néven is fut) lehetőleg lapos (de mindenképpen valami érezhetően jó minőségű* ) jack kábelt találni az interneten.. tippek, hogy hol találok ilyet?

* "jó minőség" alatt nyilván nem 800 dolláros Pear kábelre gondolok, hanem szimplán olyanra, ami nem megy tönkre 1 hét alatt

(#47807) Akos1994 válasza Tulku (#47797) üzenetére


Akos1994
aktív tag

Tisztában vagyok vele, hogy egy telefon nem tudja meghajtani ezeket, már eleve úgy mentem be, hogy csak 18-32ohmos fejeseket próbáltam, de még az is sok volt neki. Mint írtam, terveztem hozzá erősítőt vagy egy normális DAP-ot, de előre nem akartam beruházni rá, ezért maradt próbára a telefon. Erősítőjük egyébként nem volt kiállítva, rá is kérdeztem és azokat nem is lehet kipróbálni..

[ Szerkesztve ]

(#47808) Golota válasza 4just1quest (#47792) üzenetére


Golota
aktív tag

V-Jays + csíptetős mikrofon. Ennél kényelmesebbet, könnyebbet nem találsz és borítékolom, hogy ezerszer jobban szól, mint a rézer cracken vagy crack nélkül. :D

Ha Sennheisert akarsz, akkor PX-100 II, bár nekem a V-Jays szebben szól.

[ Szerkesztve ]

(#47809) Edorn válasza EQMontoya (#47805) üzenetére


Edorn
aktív tag

Szerintem én sem írtam mást... Igen, a hozzászólásomban szerepelnek a headset és a gamer szavak de csak a termék nevében. Amit annak ellenére is, hogy esetleg te nem tartasz gamer headset-nek, ez a termék neve, nem tudok mit tenni ellene... A fülhallgatót meg általánosságban írtam, hogy emlékeim szerint azt is árult...

Nem értem miért kell ilyenekbe belekötni, ráadásul alaptalanul/tévesen. Vagy ha továbbra is jogosnak tartod a hozzászólásod, akkor fejtsd ki bővebben, mert egy ilyen idehányt se-füle-se farka mondatból én nem tudom kihámozni az értelmet...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#47810) EQMontoya válasza Edorn (#47809) üzenetére


EQMontoya
veterán

Csak a topik leírásából idéztem, utalva ezzel, hogy a kérdésed nem ide tartozik.

Same rules apply!

(#47811) Madara


Madara
tag

Szerintetek melyiket lenne érdemes megvenni?

Új Sony MDR 7506: 33ezer
Hassznált AKG K501: 35ezer
Használt Sennheiser HD 250 Linear II: ára egyelőre ismeretlen, de gyanítom, hogy 30ezer környéki árat mondd rá az eladó.

Válaszokat köszönöm!

(#47812) #56474624 válasza EQMontoya (#47793) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ehh, látom, nem csak nekem volt vele gondom. Nekem pár éve garanciálisan cserélték mindkét oldalon (nem repedés, a csavar nem tartotta többé, elporladt a menet pusztán csak a feszítőerőtől), kb. pár hét különbséggel mondták fel a szolgálatot. Azóta nincs vele gondom, pedig kinézetre ugyanaz, de gyanítom, hogy volt egy időszak, mikor a 770 edition-ökbe valami bitang gyenge anyagminőségű ilyen bizbasz került.

(#47813) EQMontoya válasza BigBlackDog (#47794) üzenetére


EQMontoya
veterán

De, csak ezüst színben kellene. 😊

Same rules apply!

(#47814) Tim82 válasza EQMontoya (#47813) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Bluesound Kft.-től nem volna érdemes megkérdezni emailben?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47815) C0d3r


C0d3r
addikt

Sziasztok!

Az ajánlott fejhallgatók listájából kinéztem a Superlux HD660-as típust. PC-n használnám általános dolgokra (filmnézés, zenehallgatás...).
Jelenleg egy Gigabyte GA-MA78LMT-S2 típusú alaplapon található Realtek ALC888B integrált hangkártya hajt meg egy ~4 ezres Sony-t, így már maga a Superlux is minőségi ugrás lenne, de az is érdekelne, hogy érdemes lenne-e beszerezni emellé hangkártyát (konkrét kiszemelt: ASUS Xonar DG)? Ebből a két termékből látható a projekt tervezett költsége, 20 ezer körül szeretném megúszni.

(#47816) Samtya válasza C0d3r (#47815) üzenetére


Samtya
senior tag

A 660 alá leginkább külön fejhallgató erősítő kellene, akettöt együtt nem úszod meg 20-ból. Miért nem a HD681 EVO-t választod? Az mehet közvetlenül az ALC888-ra, úgy is jól szól.

(#47817) C0d3r válasza Samtya (#47816) üzenetére


C0d3r
addikt

Félnyitott kialakítás miatt ódzkodtam tőle első ránézésre, nem tudom mennyire jelent hátrányt, mennyire hallatszódnak ki/be a hangok.

(#47818) Dorien válasza C0d3r (#47817) üzenetére


Dorien
veterán

Szerintem a nyitott kialakítás inkább előny (sokkal természetesebb hangzás, jobb térérzet, tovább hallgatható), mint hátrány, ha van egy saját szobád. Ha nagy a zaj körülötted vagy mást zavar a saját zenéd, akkor viszont marad a zártak süketszoba-érzete, ahol hallgathatod a saját tested belső hangjait a szünetekben. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#47819) C0d3r válasza Dorien (#47818) üzenetére


C0d3r
addikt

Köszönöm a válaszokat, közben több visszajelzés alapján is kezdek arra jutni, hogy nem ördögtől való a nyitott kialakítás. :)
HD681 EVO tűnik befutónak, akkor a külön hangkártyát nem erőltetem, gondolom inkább a még komolyabb fejesekhez ajánlott venni.

(#47820) Bodz válasza C0d3r (#47819) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Azért már az Evo is meghálálja a jobb forrást. :)

(#47821) Dorien válasza C0d3r (#47819) üzenetére


Dorien
veterán

Vegyél majd később hozzá egy Fiio E10K-t, azzal tuti lesz. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#47822) Dorien válasza Madara (#47811) üzenetére


Dorien
veterán

Otthonra? Mi a forrás?
Én a nyitott K501-re hajtanék, ha van normális DAC / AMP alá.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#47823) Madara válasza Dorien (#47822) üzenetére


Madara
tag

Egy AVXes István- féle OTL csöves hajtaná.

(#47824) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Múlt héten nekem is megjött a Superlux 681 EVO, és eddig nagyon tetszik. :)

Tényleg nagyobb a tere, és szerintem szép meleg hangja is van, kb mint az Invotone hd 2000-nek de érezhetően nagyobb térrel :)
Kíváncsi vagyok, hogy bejáratás után mennyire változik a hangja, és valóban mennyire lesz mélytúlsúlyos, kicsit már érződik, de abszolút nem zavar.

Érdekes egyébként, hogy amikor a hd2000-ret megvettem, akkor első próbáknál nem nagyon vettem észre különbséget az előző fejesemhez képest (Sennheiser hd 201) ami nem egy nagy szám fejes. Aztán amikor bejárattam akkor már zenére nem is gondolkodtam a hd201-ben, az a hd2000 után olyan volt, mintha a hangkép alsó fele hiányozna. :D
Itt meg egyből érzem a különbséget. :K
A legnagyobb meglepetés az volt, mikor az Angol aki dombra ment fel és hegyről jött le c. film zenéit hallgattam youtube-on, és egy youtube-os felvételnél még épphogy használt fejessel olyan dolgokat meghallottam a zenében amiket eddig nem :D

Plüss párnákkal használom én is már első nap lecseréltem a neten olvasott véleményekre hallgatva, és tetszik a cserélhető kábel és a tároló zsák is, használaton kívül mindig ebben tartom.

Kinézete valóban nem tükrözi az elpusztíthatatlanság érzését, de remélem odafigyeléssel tartós darab lesz. :)

(#47825) Dorien válasza Madara (#47823) üzenetére


Dorien
veterán

Én rárepülnék a K501-re. :) A másik kettő zárt fejes, ez meg nagyon nyitott és nagyon sokan szeretik. [link] [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#47826) muszurkefal


muszurkefal
aktív tag

Sziasztok!

Keresőben utánajártam, de nem találtam meg, amit kerestem, ezért felteszem a kérdést. :DD
ATH-MSR7-hez milyen hajtóerőt javasoltok? [link]
Itt igaza van a kollégának, hogy telefonról is élvezhetően szól, de egy idő után kevés lesz. Én is ezt tapasztaltam, ezért szeretnék tanácsot kérni, hogy mit vegyek hozzá. Érdeklődtem már egy erősítős topikban is, de ott nem jutottunk túl azon a holtponton, hogy DAC vagy DAP. :Y

Használat: otthon, távolsági buszon, vonaton
Cél: zenehallgatás (jazz, klasszikus, Parov Stelar, Shantel, népzene)
Alapvetően egy minőségi javulást és egy kicsit több basszust szeretnék elérni, mert az bizony néha eltűnik. Hangerővel nem igazán van probléma.

(#47827) .DLL válasza muszurkefal (#47826) üzenetére


.DLL
veterán

Pedig első körben ezt kéne eldöntened, hogy mit szeretnél: DAP-ot vagy akkumulátoros hordozható DAC/AMP-ot mobiltelóhoz, és a kettőt együtt használni. Ez utóbbiakból amúgy nincs annyi tapasztalat, a többség inkább asztali cuccokat és DAP-ot használ, melyeknek van külön topikja: [link] Egyébként én iBasso DX90-re szavazok.

(P.H.)

(#47828) Bodz válasza Canonfan (#47824) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ha ágyban is használod, akkor ne feküdj rá, azt nem szereti. :D Egyébként szerintem kis odafigyeléssel sokáig húzhatja.

(#47829) Madara válasza Dorien (#47825) üzenetére


Madara
tag

Szerintem is az lesz :D

(#47830) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

Mivel senki sem mert rendes ajánlásokat tenni és mert találtam egy helyen akciósan, ezért bose qc25 lett a vége.
Eddig nagyon elégedett vagyok vele. Imádom, az irodában még zene nélkül is a legtöbb zajt teljesen ki tudja kompenzálni.

Külön vicces, amikor mellettem áll két eltérő hangú ember és beszélgetnek. Az egyiket teljesen kiszűri, a másik hangfekvését nem annyira jól és így eléggé egyoldalú a beszélgetés. :)

(#47831) Samtya válasza CyberPunk666 (#47830) üzenetére


Samtya
senior tag

Akkor a gyártónak már csak egy feleségekre hangolható spec edisönt kellene kiadni és dőlne a lóvé. :)

(#47832) Varoz


Varoz
őstag

Üdvözlet mindenkinek!

Lassan 10 éves Sony MDR-XD200 fejhallgatómat szeretném lecserélni valami komolyabb cuccra. Ebben szeretnék tanácsot kérni. :)

Megpróbáltam válaszolni az összefoglalós kérdésekre.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
90%-ban itthon a szobában.
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Főleg zenére, de filmre és játékra is.
Zenei téren nagyon vegyes a kép, Rap, RnB, Funky, Rock, Dupstep, House, Trance stb.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Egyelőre 100€ körüli összegre gondoltam, de kihagyhatatlan ajánlat esetén mehet feljebb. :)
4.) Új vagy használt?
Ha lehet akkor az újat preferálnám. :)
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Igazából fogalmam sincs. Jelenleg egy zárt cucc van, de szerintem nem zárkózok el a nyitottól sem.
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Szeretném, hogy egy jól kiegyensúlyozott hangzású legyen. De egy kicsit mélyorientált. Sok a modernebb zene amiket hallgatok és szeretem a basszust. :)
8.) Honnan vásárolnál?
Lehetőség szerint Németország. De jöhet bármi biztos forrás.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Egyelőre sima gép. De a fejhallgató mellé mindenképp veszek erősítőt. Még keresés alatt van az is. Csak ugye az másik topik lesz majd. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#47833) Bodz válasza Varoz (#47832) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szia! GMP 240?

(#47834) Bodz


Bodz
Topikgazda

Pontosítás történt a hirdetéssel kapcsolatos szabállyal kapcsolatban.

Tehát jelen állás szerint természetesen a fórumban továbbra is tilos hirdetni, viszont lehet más hirdetését linkelni, akár Hardverapróról is, míg ehhez nem fűződik semmilyen érdek.

(#47835) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

20-30k között milyen fejhallgatót ajánlanátok elsősorban zenehallgatásra? Az sem hátrány ha van rajta mikrofon is.

(#47836) Dorien válasza Rexcor (#47835) üzenetére


Dorien
veterán

Pár tipp emelkedő ársorrendben:

Superlux HMC681EVO (mikrofonos, félig nyitott, műbőr párna)
Takstar TS 671 (nyitott, plüss párna)
IMG Stage Line MD-6800 (= Takstar HI 2050, félig nyitott, plüss párna)
Kingston HyperX Cloud (= Takstar Pro 80, mikrofonos, zárt, műbőr + plüss párna)
Audio-Technica ATH-AD500X (nyitott, plüss párna, külföldről vagy használtan)
Beyerdynamics DT990 Pro (nyitott, plüss párna, használtan)

Good luck! :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#47837) Rexcor válasza Dorien (#47836) üzenetére


Rexcor
őstag

Köszönöm! :)

(#47838) speedernet válasza Bodz (#47691) üzenetére


speedernet
aktív tag

Köszönöm szépen az ajánlást.
Addig addig nézegettem, olvasgattam amíg elbizonytalanodtam. Egy pár napig biztos voltam h az m40x lessz a befutó, de most a Shure SRH440 elbizonytalanított.

Melyikkel járnék jobban hangzásilag?
Hangzásban az a fontos h szépen tisztán részletesen szóljon, nem kellenek hatalmas eltúlzott mélyek de azért jelen legyen jobban mint az AKG K512 MKII ben.
Kényelemben sokkal roszabb a Shure mint az Audio Technica?

Xperia Z5 röl és Xonar DG röl fogom hajtani.
A German Maestro GMP 240 röl is nagyon jó vélemények vannak, csak ott a 100 Ohm tol tartok. A z5 lehet h nem tudná megfelelően megszólaltatni.

Köszönöm szépen :R

(#47839) eightykid


eightykid
csendes tag

Üdv mindenkinek! Biztos vagyok benne, hogy ez a téma már többször felmerült, találnék válaszokat korábbról, de az ohm-variációk miatt talán egyszerűbb direktben feltenni: az egyértelmű, hogy egy 250, vagy 600 ohm-os fejeshez szükségeltetik "külön" erősítő, de mi a helyzet egy 80 ohm-ossal? A 38 ohm-os ATH-M50-hez ugyanis tökéletesen elég a külső EMU hangkártyám fejhallgató kimenete (22 ohm), nehezen tudom elképzelni, hogy 80 ohm-nál sokkal halkabb lenne. Szerintetek? A fejes vásárlás a közeljövőben esedékes, nagy valószínűséggel Beyer DT-770 Pro 80 ohm, esetleg Custom Studio (80 ohm), még eldől. Jó az M50, de hosszútávon kényelmetlen és ennek ellenkezőjéről az M50 x sem tudott meggyőzni, bár nem volt rajtam órákig... Szívesen fogadok ilyen irányú ötletet-hozzászólást is, nagyjából 60-65 ezer Ft határig. Előre is kösz.

(#47840) eightykid


eightykid
csendes tag

Ja igen: felvételkészítés (gitár), keverés (elsősorban rockzene) és zenehallgatás a cél, otthoni használat.
Kiemelt követelmény a kényelem.

(#47841) Tin válasza eightykid (#47839) üzenetére


Tin
veterán

ha az M50x nem volt kényelmes, a DT770 be fog jönni - mintha a fejeden sem lenne. én van, hogy egész nap viselem. az M50x-et is teszteltem egy hétig, de 1-2 óra után levegőért kiáltott a fejem.

a DT770-ből 80 ohmosom van. az alaplapi hangkártya és a mobiltelefon is max hangerőn hangos vele - de még nem elviselhetetlenül hangos. szóval azt mondanám, hogy alkalomszerűen elmegy azokról is, de állandó használathoz mindenképp vegyél egy kis fejes erősítőt. nekem pl. a 150 ohmig tervezett Fiio Q1 high gain állásban 40% hangerővel jó.

de ne feltétlenül Fiio Q1-et vegyél, itt azt mondják, túl világos hangú, és van benne valami, mert azért a fejesben több mély lehet, mint amit ez ki tud hozni belőle. szóval majd ajánlanak a többiek 20-30e körül egyet.

(#47842) eightykid válasza Tin (#47841) üzenetére


eightykid
csendes tag

Köszi szépen, mindent megválaszoltál. Ezek szerint hasonló álláspontra jutottunk kényelem terén. :)
Még egy kérdés, ha már 80-ast használsz: eddig csak 32-est próbáltam (szuper kényelem, tetszetős hangkép) és azt olvastam, hogy a 80-asnak erősebb az "alja", ez igaz? (Feltéve persze, hogy próbáltad a többi DT 770 Pro-t.) Nem basshead fejest keresek, de anno az M50 mellett is ez döntött a Sony MDR 7506 és a Shure SRH 440-nel szemben, hiába volt más a koncepció eredetileg - a tapasztalat keresztülhúzta.

[ Szerkesztve ]

(#47843) funkmester


funkmester
aktív tag

helo.zart fejhallgatok vagy fulhallgatok rendelkeznek jobb hanggal azonos aron?

(#47844) Dorien válasza funkmester (#47843) üzenetére


Dorien
veterán

nyitott fejes > zárt fejes > füles

Főleg térérzetben durva a különbség köztük. A nyitott fejesek egész elképesztő sztereó színpadot tudnak nyújtani. Érdemes egy Dr. Chesky-féle binaural albumot meghallgatni pl. egy Takstar TS 671 fejessel. :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#47845) thornadoj


thornadoj
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Egy lánynak kellene ajándékba egy fejhallgató, otthoni zenehallgatásra ( telefon, pc stb.) A zenei stílusa pop-rock (szerintem enyhe V karakterisztika jó lehet) Az elvárások: legyen színes ( zöld, piros, lila stb.), legyen circumaural, a nyitott vagy zárt meg kérdéses, amelyik jobban szól. A keret 10.000 forint körül.

(#47846) Samtya válasza thornadoj (#47845) üzenetére


Samtya
senior tag

Pink Retro DJ.
Kapható itthon is.
Kék is van, de a többi színnel még nem találkoztam.

(#47847) Tin válasza eightykid (#47842) üzenetére


Tin
veterán

hallgattam a 250-est és a 32-est is, meg az m50x-et is, egyazon cuccról (valami rackes erősítő volt). a 250-es dt770 nagyon tetszett, nem voltak vészesek a mélyek, telt volt a hang, tényleg messze a legjobb volt. az m50x azt hozta, amit otthon: bazisok mély, tompa magas, de nagyon tisztán szólt. a 32-es dt770 meg förtelemesen rosszul: csak dörmögött alul. bár erre itt az okosok azt mondták, hogy az az erősítő, amiről hallgattam, nem erre való, és azért.

mindenesetre: a 32-esnek műbőr a párnája, a 80-asnak plüss. a 32-esnek rövid a kábele, a 80-asnak meg hosszú. egyébként hangban igen, azt mondják, a 80-asban több kicsit a mély, de sajnos akkor pont olyan nem volt bent, így együtt a hármat nem hallottam ugyanarról a szettről. a fiio q1-ről meg (amit kifejezetten világos hangúnak mondanak) én még bekapcsolt bass állásban sem mondanám, hogy sok a mély, nekem épp jó. bár ugyanerről az m50x-ben kikapcsolt bass állással sok volt a mély. viszont olvastam a 80 ohmosról valami külföldi fórumon, hogy a srácnak pont az volt vele a baja, hogy nem volt benne mély, és már vissza akarta vinni, amikor a boltban rádugták neki valami csöves erősítőre, azzal meg letépte a fejét:D szóval biztos, hogy egy hozzá passzoló erősítővel jó a mélye.

de ne ez döntsön: hitspace, friendlyhouse, odatelefonálsz, bemész, és meghallgatod. megkérdezed mik vannak, így felpróbálhatod, és eldöntheted. én biztos, hogy nem vennék műbőr párnásat sok hallgatáshoz, mert nyáron halál, de ha meg esetleg erősítőt is veszel, akkor fontold meg a 250-est: azt mondják a legkiegyensúlyottabbnak, igaz, abban meg kevesebb a mély.

(#47848) Dorien válasza thornadoj (#47845) üzenetére


Dorien
veterán

Superlux HD661

De ez előbb ajánlott Retro DJ is jó cucc. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#47849) eightykid válasza Tin (#47847) üzenetére


eightykid
csendes tag

Igen, az M50 után nálam is a velúrpárna van előnyben. Úgy-úgy, próbálni fogok, a kényelemfaktor miatt sem vennék fejest kipróbálás nélkül. Köszi.

(#47850) thornadoj válasza Dorien (#47848) üzenetére


thornadoj
aktív tag

(#47846) Samtya: köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.