Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73701) ath válasza kcsa (#73700) üzenetére


ath
senior tag

sírok :DDD :C

(#73702) imibogyo válasza ath (#73701) üzenetére


imibogyo
veterán

Akkor az már vízarc...

[ Szerkesztve ]

(#73703) mindkilla válasza imibogyo (#73702) üzenetére


mindkilla
tag

vagy temető

(#73704) Khaosz55 válasza StoneBridge (#73694) üzenetére


Khaosz55
addikt

Idén voltunk kétszer Ausztriába. Fergeteges. Jövőre minden hónapban megyünk egyszer tutira.

(#73705) Kolondrum válasza StoneBridge (#73697) üzenetére

Na talizunk valahol, elvinném egy karikára a vasadat. ;) De előtte jól nézd meg. ;]

(#73706) Polemius válasza Lipton (#73696) üzenetére


Polemius
aktív tag

Ausztriában merrefelé vagy?
Remélem jövő héten lesz még jó idő, mert akkor hoznám ki a gépet...

(#73707) StoneBridge válasza Kolondrum (#73705) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Nem vagyok szívbajos, odaadom egy körre. :D ;) Dunakanyarban laksz amúgy?

(#73704) Khaosz55
Szóljatok, jövök én is. Komolyan. ;)

[ Szerkesztve ]

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#73708) Ferdzsoo válasza Khaosz55 (#73704) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Menj el horvátba. Nálam veri ausztriát motorozás szempontjából ...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#73709) runner 125 válasza Geresics (#73699) üzenetére


runner 125
nagyúr

70k egy ilyen szett? + 30 a hangszóró, mikrofon kombó.. nem occsó.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#73710) Geresics válasza runner 125 (#73709) üzenetére


Geresics
addikt

olyan 53eFt+ÁFA volt kb. Ez tartalmaz mindent, de szó szerint mindent! Van benne kétféle mikrofon, hogy minden sisakhoz jó legyen, több féle rögzítési megoldás, hangszóró, stb.
Viszont tény, hogy nem olcsó... :U

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#73711) Ferdzsoo válasza runner 125 (#73709) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Interphone f5 120k és nem tudja ezt...
70k ért nem vészes.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#73712) runner 125 válasza Geresics (#73710) üzenetére


runner 125
nagyúr

Melyik szetted vetted konkrétan? Linkeld már be pls.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#73713) -Mosquito- válasza Ferdzsoo (#73711) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Többet is, csemegézzél. :) [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#73714) Horvi


Horvi
őstag

Hello,

Használ valaki ilyesmi deklivédőt a motorján? Ha igen akkor pár gondolatot tudna róla írni?
Vagy jobban járnék ha vennék a motorra egy ilyet?

Erősen elgondolkodtam ezeken a dolgokon így a második perec után :DD

Hello darkness, my old friend...

(#73715) Ferdzsoo válasza -Mosquito- (#73713) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Akkor téves infóban élek. :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#73716) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Tudtok mondani Pesten vagy környékén szerelőt vagy szervizt aki a tapasztalatok alapján pozitív? Szeretném ha ránéznének a szelephézagokra, a vezérműláncokra meg a karbikra. :) Mennyibe fog fájni durván, ha egy átlagot nézek?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#73717) V.Stryker válasza Micsurin (#73716) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Tasi... olcsó, jó.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#73718) Doki16


Doki16
addikt

Mi a legjobb útvonal Dobogókőre ha délről Dunaújváros irányából megyek? Hétvégén oda akarok menni és szeretnék már végre egyszer jó úton motorozni, mert rohadtul elegem van a 40-el megyek és majd leesek a motoról típusú útnak csúfolt vackokból :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#73719) Bogyó bá' válasza Doki16 (#73718) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A 6-os főútvonal Érdig jó, utána változatosan sz*r útra kell letérni szerintem.... :F
szerk: mármint ha az Üvegtigris felől akarsz menni....

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#73720) kcsa válasza Doki16 (#73718) üzenetére


kcsa
veterán

túl sok választás nincs :) hatos út, alsó rakpart, 11-es út Pomázig.

(#73721) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Srácok!

Nem tudom ki mikor vált, de csak én érzem,hogy az elmúlt két évben folyamatosan nő a kötelező díja, hiába vagyok évről évre magasabb bónusz fokozatban? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#73722) kcsa válasza V.Stryker (#73721) üzenetére


kcsa
veterán

Amióta nincs év végi kampány, azóta ez van. Várható volt.

(#73723) Bogyó bá' válasza V.Stryker (#73721) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nekem a kocsimé 7600,- ről felment közel 10-re (B10-ben), a motoré viszont lement 8300-ról 3500-ra (B3-ban), mindkettő a K&H-nál. A motoré az durva....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#73724) demars válasza kcsa (#73722) üzenetére


demars
addikt

Már néhány éve nincs év végi dömping, de mindig tudtam ügyeskedni. Idén megtolták a díjakat. Nem is kicsit.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#73725) dugynok válasza kcsa (#73720) üzenetére


dugynok
senior tag

Várost kikerülve 6-osról M0-ra az 1-es útig, majd Páty fele. Ha már motorozás, legalább ne városba...

(#73726) HSM válasza V.Stryker (#73721) üzenetére


HSM
félisten

Nekem már fele annyi, mint ami akkor volt, mikor kötöttem. :DDD

(#73727) kcsa válasza dugynok (#73725) üzenetére


kcsa
veterán

Az is szóba jöhet, ha kikerülné a várost. De motorral a város is gyors :)

(#73728) Kolondrum

Na urak! Felméretem a kárt, pontosabban le lesz dokumentálva hivatalos formában (mi sérült) és ha minden jól megy pár héten belül elvihető a motor, mert onnantól nem érdekes, hogy meg van fizikailag vagy sem, el is adhatom. Jelezni fogok. El kell érte jönni a 4 kerbe és most mondom a yoshimura kipur marad. Kell. ;) de van gyári, sőt egy rakás gyári cucc meg van.
Sőt mivel rövid időn belül nem lesz motorom, ezért a kamerát is lehet, hogy eladom. Majd ezt is jelzem.
Szomorú vége lett ennek a kawának. Én azóta nem voltam lent nála. A blokk lyukat meg betömöm napokon belül nyugi. Nem kérek választ, elég ha tudomásul veszitek. Elég sokan várnak üzire más felületen is ez ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#73729) Doki16 válasza kcsa (#73727) üzenetére


Doki16
addikt

Nem a gyorsaság a szempont, az odavezet út is szórakozás. Hatost már ismerem mint a tenyeremet annyiszor mentem rajta, onnantól válik érdekessé, hogy mik a legizgalmasabb utak a pilisben.

(#73723) bogyo112: Nekem a kocsim 55e Ft B2-ben. Kész vicc, és ez a legolcsóbb. Motorom marad fater nevén minden szempontból, így legalább nem egy kisebb vagyon rá a biztosítás. Nekem már évek óta csak drágul a kocsira a biztosításom.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#73730) Micsurin válasza V.Stryker (#73717) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi, felhívom és beszélek vele, van kapásból két dolog ami nem igazán tetszett ma... Remélem adott esetben tud alkatrészt is beszerezni a Hyohoz. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#73731) Bogyó bá' válasza Doki16 (#73729) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én még az enyémet is sokallom, mert eddig (36 év aktív autóvezetés során) senkinek nem okoztam kárt, nem kellett a biztosítónak helyt állnia. De maradjon is így...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#73732) FIREBLADE78 válasza demars (#73691) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekünk 5400 Ft/hó a casco kocsira,igaz ez speciális pözsó casco,amit csak márkaszerviz köthet,ha veszel új kocsit. Mocival nincs tapasztalatom.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#73733) V.Stryker válasza Bogyó bá' (#73723) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi mindenkinek a választ. Ezek szerint szerencsére vagy nem, de másnál is így van. Fene essen bele. Na mindegy. Csak felb.szott, mert kocsinál két-3 éve balesetivel volt vagy 20k körül, most meg már 40-nél tartunk és nem volt károkozásom.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#73734) BoB válasza V.Stryker (#73733) üzenetére


BoB
veterán

Uhh hát autóra én is valami 8K-t fizetek mint bogyo.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#73735) demars válasza FIREBLADE78 (#73732) üzenetére


demars
addikt

Én 8.500 huf -ot fizetek havonta a hondára (civic).
Bizti 23 k egy évre
Mocira meg azt hiszem 8 k egy évre.
Cascót tavasszal megnézem.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#73736) Geresics válasza runner 125 (#73712) üzenetére


Geresics
addikt

Pontosan ezeket vettük, ugyanis hárman vásároltunk egyszerre, és az összeget három egyenlő részre osztottuk (a dupla csomag olcsóbb Ft/db).

(#73711) Feree13
Az Interphone F5MC is tudja, ha jól emlékszem. Interphone-ból megjelent az új széria, és azt is nézegettem (Sport és Tour), de mivel a SENA-t használja kb. minden pro amerikai, akinek nézegettem videóját, ezért inkább maradtunk annál...

Biztosítás
Nekem is nőtt volna a díjam, pedig egy kategóriával jobb lettem, de mivel újrakötöttem, ezért még olcsóbb is lett.(4080Ft volt, 4800-ra emelkedett volna, ha nem csinálok semmit, és 3600 lett, mivel újrakötöttem ugyan annál a biztosítónál! Ezekre mind rájön még a biztosítási adó természetesen.)
Az autómra is minden évben újrakötöm, és eddig csak javult a helyzet asszem...

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#73737) Khaosz55 válasza Ferdzsoo (#73708) üzenetére


Khaosz55
addikt

Az a helyzet Győrből 1 óra a határ és egy 500Km-es karikával egy nap alatt jó túrát tudunk össze hozni. Nekünk ez jó mivel nehéz össze szervezni a csapatot nagy részük családos. Ha lesz időn akkor persze horvátot is megjárjuk, de Ausztria kézenfekvő nekünk most.

(#73738) Lipton válasza Polemius (#73706) üzenetére


Lipton
őstag

Flachau, Salzburg, St Florian, Herzogenburg, stb...

(#73739) runner 125 válasza Geresics (#73736) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi.
Üzemidőben mennyit tud? Illetve egy szett képes akkor ezek szerint egyszerre mondjuk a GPS-szel, és egy másik Sena-val is kommunikálni?
Hangszórók hangerejével nincs gond?

Symbian

Csak most olvastam vissza a storyt, sajnálom. :(

Mi verte ki ennyire a blokkot, a felapplikált bukókeret? Lesz helyette másik vas?

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#73740) Horvi válasza runner 125 (#73739) üzenetére


Horvi
őstag

A hasidom konzoljának a csavarja hajlította ki az olajteknő egy részét.

Hello darkness, my old friend...

(#73741) Geresics válasza runner 125 (#73739) üzenetére


Geresics
addikt

hivatalosan "akár 12 óra beszélgetési és 10 nap készenléti idő". Valójában nem tudom, de a netes videók alapján kb. tényleg ennyit tud!
Igen, tudod párosítani GPS-el, telefonnal, és sokminden mással is. A GPS nyilván nem tud részt venni a konferencia-beszélgetésben, ahogy a telefon sem, ilyenkor egy hierarhia lép életbe:
Mobile phone -> Intercom -> Music sharing by Bluetooth stereo music -> FM Radio -> Stereo music by audio cable -> Bluetooth stereo music.
Mint azt láthatod, meg lehet osztani pl. zenét a telefonodról a beszélgetőpartnerrel, ami hatalmas feature szerintem! Haveromra a szívbajt hoztam vele Mohács előtt! :DDD
Hangszórók hangerejével van gond: ha túl hangosra állítod, akkor megfájdulhat a füled a másik ember(ek) kiabálásától! :DDD

Ha komolyan érdekel, akkor nézz rá a használati utasítására, és láthatod, hogy mi mindenre jó! Nekem pl. nagyon tetszik a beépített FM rádió (mert a sz@r ájfón nem tud olyat), ill. a gyorstárcsázás is nagyon-nagyon hasznos!

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#73742) Something_


Something_
őstag

Szombaton valaki egy szezonzáró (számomra) kakucsolás? Remélem tényleg 20 fok körül lesz, már ez is a necces, határidőjárás számomra a pályázáshoz.

(#73743) emre válasza V.Stryker (#73733) üzenetére


emre
veterán

Kösd újra. :K
Én az elmúlt évben csináltam kocsinál és motornál és kb. 5k-val lett olcsóbb éves szinten.
Mondjuk nekem mindegyik gép 20 év feletti, vidéki vagyok, egy összegben fizetek, szóval ami van kedvezmény azt igénybe veszem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#73744) Kolondrum válasza runner 125 (#73739) üzenetére

Vedd le a tiltást pübe. :DD

(#73745) Polemius válasza Lipton (#73738) üzenetére


Polemius
aktív tag

Valamiért úgy értelmeztem, Ausztriában is élsz. :)
Ezek szerint csak keresztüljársz rajta?

[ Szerkesztve ]

(#73746) Kolondrum

Urak. Érzem, hogy nem kéne és nem is akarom, de felesleges tartani a kamerát. Sj5000X, pót akku, töltő, mellkas heveder. Valaki Sjcam fan vagy only gopro?
1.45-el használtam, de már van 46-os, viszont az semmi olyat nem javít amiért érdemes lett volna feltenni.
Szép az élet víg az élet.

(#73747) Kolondrum

Jajj csak most ugrott be,hogy tavasszal 1300km-es karikát terveztem. Álmodj királyfi. Egyszerre :O és :D !

(#73748) Lipton válasza Polemius (#73745) üzenetére


Lipton
őstag

Itt dolgozom es hetkoznap itt vagyok, de nem egy helyen, hanem tobb depo tartozik hozzam.

[ Szerkesztve ]

(#73749) RAiN91


RAiN91
őstag

A 4 henger unalmasabb mint egy V2?

Eladtam az SV650-et korábban, de már kicsit megbántam.
És most 599 ccm sornégy és az újabb generációs SV650 között gondolkozom, de félek, hogy "unalmas" lesz a sornégy.

(#73750) Bogyó bá' válasza RAiN91 (#73749) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Túrázni nem szeretsz? Az új DL650XT küllős kerekű V-Stromot se hagyd ki a számításból!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.