Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58851) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Hali!
Van vkinek ötlete ez mi a retek?
Az egyedüli jelölés rajta a 12V3W.
A km órából szedtem ki, műszerfal világítás volt ifjú korában.
Köszönöm!

Esetleg van ennek ledes megfelelője? :))

[ Szerkesztve ]

(#58852) Bogyó bá' válasza Xaels (#58850) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én már csak kedvtelésből nézegetem ezeket, nekem a GS500 az utolsó motorom. Nyavalyáim kapcsán szerintem még van 2-3 jó évem, amíg egyáltalán motorra tudok ülni, addig szeretnék - kis pénzből, olcsón - minél többet kirándulni vele. Idén már túl sokat költöttem a vasra (nejem már ki van akadva teljesen), viszont lassan teljesen túraképes lesz, lassan mindenem megvan hozzá: vettem már bukócsövet, kiegészítő lámpákat kapcsolóval, hátsó doboztartót, dobozt, GPS-t, valamint kaptam a motorral vásárláskor két picurka szövet oldaltáskát is, elég viseltes állapotban. Ez utóbbiakat cserélni akartam újra, szebbre-nagyobbra, de tulajdonképpen jók lesznek ezek a nem szépségdíjas darabok is. Van szivargyújtó aljzatom is, a kempingfelszerelésem is ugyan tök alap, de teljes (sátor, hálózsák, matrac, gázfőző, edények, stb.) Már csak egy Oxford kormányfűtést fogok beújítani előbb-utóbb, aztán jöhet a tavasz és a kilométerek. :B
Igazság szerint a ruházatomra bőven lehetne költeni (használtan vettem őket két és fél éve, most már gyakorlatilag rongyosak, a csizmáim talpa FBS-sel lett visszaragasztva), de arra egyelőre nem fog telni, meg igazából marhára nem is érdekel.

(#58851) Teasüti: T10 LED-izzóként keresd, én egy hónapja vettem Vateráról azt hiszem 100 Ft/db-ért, ugyanonnan vettem a pici T5-ösből is többféle színűt, a jelzőizzók helyére. Jobban világít, kevésbé melegszik, kevesebbet fogyaszt. Most 150 Ft-ért 5-öt adnak! :Y

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#58853) Xaels válasza Bogyó bá' (#58852) üzenetére


Xaels
félisten

Én sem hiszem, hogy anyagilag meg tudnám engedni, hogy sűrűn cserélgessem a motorokat. Érdekelnek és szívesen kipróbálnék mindenfélét ésszerű határok között, de ha nem megy akkor nem megy. Ezzel a Dragstarral nagyon elégedett vagyok, megcsinálom olyanra amilyenre szeretném, addig párom még egy párszor fog rám csúnyán nézni. De ha másképp nem tudunk majd olyan házat/lakást venni mint amilyet szeretnénk akkor meg fogok tőle válni és akkor már csak full kopaszon ősz szakállal fogok tudni visszaülni ha megélem azt a kort.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#58854) zeon.hu válasza Xaels (#58853) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

#?*@&!

(#58855) PoLizei válasza Teasüti (#58851) üzenetére


PoLizei
aktív tag

T10, vagy T5 a foglalat szélességétől függően. Konkáv változatot keress, az nem 1 pontba világít.

Szerk.: illetve még a COB ledekkel készült égők burkolata is jól szétszórja a fényt

[ Szerkesztve ]

P*L****

(#58856) Xaels válasza zeon.hu (#58854) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem már most nincs ennyi hajam összesen :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#58857) Bogyó bá' válasza PoLizei (#58855) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az 5 LED-es is szépen világítja meg a műszerfalat, már a Csótányon is ilyet használtam (amit előbb linkeltem). :K

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#58858) zeon.hu válasza Xaels (#58856) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

én kb 2.5 éve növesztem ismét (én hülye '96-ban levágattam, pedig alig combig ért :) )

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#58859) Anulu79 válasza Xaels (#58850) üzenetére


Anulu79
addikt

Az élvezetes azt jelenti számomra, hogy nem tolnak le az útról. Nem úgy megyek mint az öregek a Suzukival. :DDD Nekem az 1200 ccm sok azért nézelődöm kisebbet. Vagyis úgy sok, hogy nem használom ki talán csak a teljesítmény felét. Max. 100-110-et megyek vele csak. Igaz ha elgurul a gyógyszer és tuti nincs senki az úton akkor megtépem de ez más story. :DDD Szóval vagy egy 805 ccm-er Maraudert szemelek ki vagy pedig van itt a közelben egy 400-as Desperado amit kp-ra is elviselhető számomra. :)

(#58860) PoLizei válasza Bogyó bá' (#58857) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Az is jó lehet valóban, ha belefér a feje.

P*L****

(#58861) Xaels válasza Anulu79 (#58859) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor ilyen 30kW + 50Nm amitől érdemes nézni szerintem.

(#58858) zeon.hu nekem ez az örökségem. Mások fényes ékszereket én fényes kobakot kaptam a sorstól. Sajnos nincs mit megnövesztenem pedig 15évig hosszú volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#58862) sqpp válasza Topiccsendőr (#58834) üzenetére


sqpp
őstag

A 400sm nem eppen enduro 😟

(#58863) Topiccsendőr válasza sqpp (#58862) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Az valoban egy supermoto.
Viszont hogy helyezned el az uszot?
Nezz meg egy sima robogo benzintankot. Nagyon pontatlan az is. Az uzemanyag lotykolodeset magneses mutatoval vedik ki, aminek eleg nagy a reakcioideje.
Drz be be nem raknek ilyeneket mert az kokanyolas. Ha egermozi kell, akkor egy szoftosabb motort valasztanek.
De szerintem a motorozashoz ennek semmi koze.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#58864) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Hétvégén elvileg még jó idő lesz. Mit szólnátok egy Balaton megkerüléshez? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#58865) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

hm... ez tudnam kinek/minek jo?[link]
ilyenre en nem is koltenem a fejlesztesi penzt kedves Yamaha...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#58866) sqpp válasza Topiccsendőr (#58863) üzenetére


sqpp
őstag

Nem egermozi :) Csupán egyéni motort szeretnék csinálni belőle.. És ezt választottam ;)

(#58867) Bogyó bá' válasza sqpp (#58866) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A customizáláshoz jobban illett volna valami csoppert választani. :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#58868) PoLizei válasza Bogyó bá' (#58867) üzenetére


PoLizei
aktív tag

De ilyen biszbaszok arra sem valók :N

Én a kocsimon is inkább a km számlálót figyelem, mint a műszert (trip computer nincs)

[ Szerkesztve ]

P*L****

(#58869) Bogyó bá' válasza PoLizei (#58868) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mondjuk a Csótányomon volt (nem lineáris, de következetes, tehát "pontos", igen jól használható) benzinszintmérő, és igencsak rühellem, hogy a GS-en nincs. Igaz, itt viszont van bő 4 liter tartalék, ami 100km-re simán elegendő. A csopit soha az életben nem kellett tartalékra váltanom...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#58870) sqpp válasza Bogyó bá' (#58867) üzenetére


sqpp
őstag

Nem bírom nagyon azokat :D Ez viszont első látás : D

(#58871) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Beindítottam a masinát,kemény 2 km a munkahelyig. Jól esett. Román-cigók csak úgy néztek a zebránál. wrüm wrüm :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#58872) Anulu79


Anulu79
addikt

Motort mikor érdemes venni árak szempontjából? Most a szezon végén/után vagy a szezon előtt/elején?

(#58873) V.Stryker válasza Anulu79 (#58872) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Erről volt már szó és arra jutottunk, hogy a jó motornak ugyanaz az ára ősszel is, mint tavasszal. Ár szempontjából így mindegy.

Lehet a kínálat nagyobb az idény végén, bizonyára többen gondolkodnak úgy,hogy ezt a szezont még ezzel, szezon után eladják és majd tavasszal váltanak kategóriát. Fene tudja. Figyelni kell a piacot és ami jó, azt meg kell venni.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#58874) basel00


basel00
tag

Hello

Egy kérdésem lenne hozzátok, 2 éve motorozok egy Sv 650-el ez volt az első nagyobb motorom de jövőre vagy utána szeretnék venni egy CBR 600RR-t szerintetek érdemes váltani?

(#58875) Topiccsendőr válasza basel00 (#58874) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

es ha mi azt mondjuk, hogy erdemes, akkor te valtasz?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#58876) FIREBLADE78 válasza basel00 (#58874) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Alap,kipróbálnám az rr-t. Csak sóher vok 1,5 millát elbaszni,inkább lakás kéne.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#58877) polimorf válasza Topiccsendőr (#58875) üzenetére


polimorf
tag

:)) :R

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#58878) Xaels válasza Anulu79 (#58872) üzenetére


Xaels
félisten

Amikor van a szívednek való, megfelelő állapotú gép. Azok a motorok amik sok-sok hónapon át nem mennek el valami miatt azok ára eshet, de valószínűleg annak oka is van. A jó/jobb ajánlatokra le kell csapni amikor lehet, mert azok nem fognak megvárni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#58879) polimorf válasza Xaels (#58878) üzenetére


polimorf
tag

Neked cimezve!

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#58880) basel00 válasza Topiccsendőr (#58875) üzenetére


basel00
tag

csak egy érdeklődés volt

(#58881) Xaels válasza polimorf (#58879) üzenetére


Xaels
félisten

:DDD Ez nagyon jó. Azért én örülnék ha olyan hajam lenne mint tini koromban. Legalább a választás lehetősége meg lenne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#58882) polimorf


polimorf
tag

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#58883) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

:D [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#58884) V.Stryker válasza -Mosquito- (#58883) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Zseniális. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#58885) Topiccsendőr válasza basel00 (#58880) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ezt neked kell tudnod, nem vadidegen embereknek.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#58886) Anulu79 válasza Xaels (#58878) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Igazából azért kérdezem mert sok helyre be van írva, hogy téli áron meg ilyesmik.Naponta többször is nézem a hirdetéseket több oldalon. Aztán majd csak lesz valami. :)

(#58887) SirKero válasza -Mosquito- (#58883) üzenetére


SirKero
őstag

:Y :C

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#58888) baboss


baboss
őstag

Valaki tudja,hogy mi okozhatja azt, hogy ha a gázt hirtelen csutkáig húzom és otthagyom akkor 8-9 ezerig pörög és szaggatott hangot ad.
Ha lassan húzom neki csutkáig akkor szépen felmegy 14 ezerig és nem szaggat.

(#58889) Topiccsendőr válasza baboss (#58888) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Karbi

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#58890) baboss válasza Topiccsendőr (#58889) üzenetére


baboss
őstag

Sokat kap,vagy keveset ?

(#58891) Topiccsendőr válasza baboss (#58890) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ezt igy megmondani nem lehet.
Valoszinuleg keveset. De. Mivel nagygazra csinalja, olyan, mintha valamiert nem mukodne az allandonyomaskulonbsegu karbiban a vakuumtolattyu rendesen. Vagy kirepedt a membran, vagy az uszoszint nem jo. De ezek talalgatasok szigoruan.
Ha kireped a membran, akkor falsot sziv, ezert kap keveset. Ha fennakad a tolattyu megintcsak keveset kap nagygazon, mert lecsokken a sebessege a gazoszlopnak, ezzel egyutt a nyomasa novekszik, igy nem tud annyi benzint felkapni. Nem lesz akkora nyomaskulonbseg a legkori nyomas es a karburator venturi csoveben levo gazoszlop nyomasa kozott.
Ha szep finoman huzod ra, mindig lesz akkora nyomaskulonbseg, hogy megfelelo mennyisegu benzint kapjon.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#58892) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Van valakinek tapasztalata erről a fűthető lidl-es talbetéttel? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#58893) FIREBLADE78 válasza V.Stryker (#58892) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hagyd a picsába, ha nem akarsz égési sérüléseket.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#58894) V.Stryker válasza FIREBLADE78 (#58893) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Saját tapasztalat, első kézből való infó? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#58895) FIREBLADE78 válasza V.Stryker (#58894) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

1. Lidi gyártmány, 2. Fizetnének akkor sem vezetnék áramot a talpamhoz

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#58896) kcsa válasza FIREBLADE78 (#58895) üzenetére


kcsa
veterán

Szinte látom magam előtt ahogy a "Lidi" pénztárosok munkaidő után hátul a raktárban forrasztgatják össze. Remélem nem gondoltad komolyan...

(#58897) FIREBLADE78 válasza kcsa (#58896) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Vagy a rabszolga tini csínaiak a rizsföldeken

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#58898) V.Stryker válasza FIREBLADE78 (#58897) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szóval ezek csak a saját félelmeid. :) Objektivitáshoz nincs köze.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#58899) kcsa válasza FIREBLADE78 (#58897) üzenetére


kcsa
veterán

Mint az aláírásodban hirdetett Macbookodat, illetve a ájfónodat.

(#58900) -Mosquito- válasza FIREBLADE78 (#58895) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Hány éves vagy? :U

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.