Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23587) vlevi válasza F1DO (#23585) üzenetére


vlevi
nagyúr

Brigeciol 2000 néven még van valami, ami nem olyan jó, de még elmegy. Gondolom volt benne valami, aminek volt tisztítóhatása, de nem eus :(

Fújni talán azért érdemes, hogy a lánc ne a száraz homokon, poron forogjon, mert attól kopik leginkább. Én azt a nézetet fogadtam el, hogy akkor kell befújni, ha otthon, hazaérkezéskor már kezd fényleni a lánc, tehát láthatóan lejött már róla az előző adag spré. Ilyenkor végigfúlyom rendesen, és este ez elég jól rágyógyul, kibír 1000km-t (kábé). Ha viszont csak egy megállónál a benzinkúton ráfújsz egy keveset, azt pár perc alatt ráfröcskölöd a mögötted lévőre, szóval szart sem ér.

"sokkal gördülékenyebb a hajtás is."
Én a bicót szoktam befújni tavasszal a motoros láncsprével. Egy szezont kibír. És ott, mivel nincs motorzaj, meg persze én tekerem, igenis nagyon észre lehet venni.

Természetesen a szezon kezdeti láncpucolást én is megcsinálom miníg. Illetve, akinek van az első lánckeréken burkolat (szerintem csak a krosszmotorokon nincs), annak érdemes leszednie és rácsodálkozni, mi van ott. 1 kiló olajsáros láncspré, gyakorlatilag körbegyógyítva a lánckereket :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.