Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23351) yodamastah válasza TommyGun (#23345) üzenetére


yodamastah
őstag

Nem tudom hogy vágták le.... 2 lánccal volt összekötve 4 motor. És levágták a láncokat. Vagy kinyitották, de gondolom nem ez történt. Időben vettük észre szerencsére....

[ Szerkesztve ]

(#23352) fattyu


fattyu
veterán

Erről a lakatolás témáról azt tudom mondani ami biciklisként bevált.

Parkolj vonzóbb és könnyebb célpontok közelében. Ha a tied nem a legvonzóbb célpont de azt a legproblémásabb elvinni akkor tuti másikat választanak. Motorral nyilván nem olyan egyszerű, de pl egy parkolóházban ahol sok motor van vagy egy plaza előtt ezt mind el lehet követni. Én pedig a 3 féle zárral ami 3 különféle kulccsal nyílik már eléggé a nehéz felén vagyok a kínálatnak.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#23353) whYz válasza csongi (#23346) üzenetére


whYz
addikt

Viszonylag nagy, ott van az alairasomban.

Gondolom ezek a cuccok tenyleg csak arra jok, hogy elriasszak a kicsi tolvajokat...

fattyu: Ezzel csak az a gond, hogy meg elegge csillog a kicsike, vadiujnak nez ki es sokszor nehez ennel vonzobbat talalni... :)

[ Szerkesztve ]

(#23354) TommyGun válasza yodamastah (#23351) üzenetére


TommyGun
őstag

Azért örülök hogy a mocim 260 kiló, ketten ezt szerintem nem emelik meg mert nincs hol megfogni...
Burgonyákon van egy ilyen fém lemez (gyári) amit rá lehet tolni/fordítani egy mágneses zárral az önindítóra kulcslukára + kormányzár + lakat lánccal + van még egy tárcsazáram is, hát remélem ez elég lesz a 99%-a ellen, a többi meg csak elkerül...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#23355) KoVee84 válasza TommyGun (#23354) üzenetére


KoVee84
senior tag

Riasztós tárcsafékzár + Abus Strada + teremgarázs

Múltkor lent volt 2 srác a garázsban, szélvédőt javítottak egy autón és kérdezték, hogy miért zárom le tárcsafékzárral meg lánccal is :Y
Mondtam, hogy azért, mert fosós vagyok :DDD

(#23356) csongi


csongi
veterán

Ne higgyétek hogy nem viszik el akár a 3mázsás motort is. Nem fognak sokat daraboni meg kínlódni a riasztóval. Ha nincs kiláncolva, mindenestül beteszi egy oldalajtós furgonba úgy, hogy kb 15-20 mp telik el, Ennyi ajtócsukódásig. Bent szerintem hamar kiütik a szirénát, és 3 sarokkal később már sosem látta senki. A bejelentés és a körözés kiadása között eltelik annyi idő, hogy darabokra szedik, vagy elhagyta az országot. Persze ehhez a miliós gépeket éri meg lopni. De a mai világban mindent visznek ami nincs betonozva. Ha nincs szemtanú aki lát rendszámot, vagy közvetlen tetten érés, semmi nem védi meg a mocit:(, legfeljebb az amatőr nem megy rá csak a profi kezd bele az eltulajdonításba. A Magyar jog szerint ha tetten éri valaki, és mag akadályozza a lopást amit szinte csak fizikai beavatkozással lehet akkor az baszik rá aki jót akart tenni .
Szóval távcsöves :D.
A többi saját megnyugtatásra jó csupán.

(#23357) whYz válasza csongi (#23356) üzenetére


whYz
addikt

Ha ki van lancolva akkor meg plussz 20 masodperc? Hat nem sokat nyerunk vele. :))

(#23358) csongi válasza whYz (#23357) üzenetére


csongi
veterán

Ez sem rossz :) 3percnél indul az akció :)
Még az üzlet sem akadály :D

Egy jó lánccal kikötve egy percel is meg lehet növelni az időt, ha riasztó is van akkor figyelem felkeltő, és jó eséllyel lehet szemtanú.

[ Szerkesztve ]

(#23359) fattyu válasza whYz (#23353) üzenetére


fattyu
veterán

er6n azért nem kifejezetten mindenki álma hogy mindenáron lopják.
Mondjuk relatíve sok van belőle így alkatrésznek mondjuk lehet vonzó.

Elmondom mégegyszer nehezítsd meg amennyire tudod a tolvaj dolgát. elöl hátul rögzít és sivítson is.

Ha kinézik a tiedet és azt akarják elvinni akkor annak lába kél és pont. De ezzel az erővel hagyd benne a kulcsot is.

Ellenben ha nem AZ A DARABa célpont akkor ha a tiedet reckíros elvinni akkor keresnek könnyebb célpontot.

Am én az esetek 98%ban 24/7 őrzött mélygarázs legalján ahova tényleg nem jut be csak bérlő, ott is riasztva és lakatolva eleje hátulja kamera alatt.
Ha nagy ritkán hazaviszem akkor a földszinti erkély rácsához láncol és riaszt. Ha valaki okoskodik valami vicces dologgal kihajolok a teroszon és meggyőzöm hogy nemár.

Napközben megállok és otthagyom valahol akkor tárcsazár riasztó és hátsó kerékre lánc/colstoklakat.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#23360) Djuree


Djuree
félisten

az én motoromat meg optimus prime őrzi 7/24 :P :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23361) F1DO


F1DO
senior tag

Szerintetek ez a motoros mégis mire számított, mit akart?

[link]

Nem nagy szám a video, elég 50 mp-től kezdve nézni, de ekkora baromságot azért mégse sűrűn látni..

(#23362) canniball válasza Daywalker (#23341) üzenetére


canniball
nagyúr

Ja hogy ja! Azt hittem ez egyszerűbb, amolyan megrendelem a neten oszt ha megjött felragasztom móka. :B

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#23363) Integra válasza F1DO (#23361) üzenetére


Integra
titán

összeszólalkozott az autóssal?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23364) yodamastah válasza F1DO (#23361) üzenetére


yodamastah
őstag

Csaávó laza elüt egy motorost és kiszáll megnézni a kocsit :D A srác a gixxeren meg nemtom mit akart, de 160nál ha csak elcsukja a gázt akkorát lassul a motor, hogy autóval elég masszívat kell fékezni hogy ne szálljon bele....

[ Szerkesztve ]

(#23365) Integra válasza yodamastah (#23364) üzenetére


Integra
titán

ezért is gyanítom, hogy összeszólalkozhattak, mert nem különösebben érdekelte a sofőrt a motoros :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23366) fattyu válasza Integra (#23365) üzenetére


fattyu
veterán

öngyilkossági kísérletnek tippelem.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#23367) csongi válasza F1DO (#23361) üzenetére


csongi
veterán

O sem tudta :), de ahoz kepest nagyon jol sikerult :) En ezt a mutatvanyt 9 pontra ertekelm :)

(#23368) csongi válasza F1DO (#23361) üzenetére


csongi
veterán

O sem tudta :), de ahoz kepest nagyon jol sikerult :) En ezt a mutatvanyt 9 pontra ertekelm :)

A szitu egyszeru. Az autos halad a belso savban a maga 160 km oras sebessgevel kb
Motor utoleri de autos nem huzodik le. Jobbrol megeloz be all ele, duda megszolal, motoros hatra nez, int, es ezzel kozli na egyere, huz egyet es vissza enged, de ez keves volt hogy kello tavolsagot nyerjen igy autos meg ugyan azzal a tempoval utolerte ( baszodj meg kis kocsog) gondolattal a fejeben. Kresz szerint a baleset pillanatban az autos volt a hibas, legalabbis itthoni kresz szerint. Osszesegeben meg a motoros volt a pocs, mibol gondolta hogy egy autoval szemben nyerhet.Csak sebessegben tudta volna lenyomni.
Jobb savban marad es elmegy a francba.
Bocs a dupe miatt telefonrolirtam.

[ Szerkesztve ]

(#23369) ujskodas válasza Djuree (#23332) üzenetére


ujskodas
tag

Nekem mind a 2 sisakom (HJC, AGV) használatija csak a tiszta vizet ajánlja tisztításra.

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#23370) stifi válasza csongi (#23368) üzenetére


stifi
senior tag

sosem értettem azokat akik megpróbálják megtanítani a közlekedés többi résztvevőjét a kulturált haladásra...
az olyan faszokat akik azt se tudják mit csinálnak, jó nagy ívben ki kell kerülni és annyi, eltávolodni a veszélyforrástól.

láttam már felháborodott motorost akit nem vett észre a volánbusz és majdnem kilapította, az meg ahelyett hogy elmondott volna egy miatyánkot, bevágott a busz elé és elkezdett emberkedni, mutogatni és állóra fékezni a 3 sávos úton a busz előtt... bevallom megfordult a fejemben, ha én vezettem volna a buszt, ezután biztos kivasaltam volna a hülyegyereket ha már elsőre nem sikerült...
miért hiszi azt néhány tökös legény hogy megtanítja a kalapos suzukist vagy a nyugdíjas öregasszonyt 13 másodperc alatt amíg halálra rémíti és veszélyhelyzetet teremt?
azt se tudják mi a jobbkéz, a jobbra tartás, a tükörbe nézés, az indexelés, a sávváltás körülnézéssel kombinálva... és nem is azért fogják megtanulni mert kirángatod a kocsiból, hanem sosem fogják megtanulni :|

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#23371) HUfantom válasza stifi (#23370) üzenetére


HUfantom
őstag

Azért ne kanyarodjunk el a témától, itt 100%-ban a motoros volt a hibás. A csávót a belső sávban "sajnos" nem fogják seggbe rúgni a kötelező jobbra-tartás végett. / A videón nincs de lehet épp lassan előzött meg egy kamiont/Buszt és ezért durrant el a motoros agya ------nehogymá 200-ról vissza kelljen lassulni 100-ra -----. Imádom a semmiből feltűnő parasztokat aki pont előzés közben ér oda mögéd, akár autó akár motorral megyek.

Ha nem előzés volt a videó előzménye akkor elmenni a másik sávon visszafelé felmutatni az ilyenkor szokásos egyezményes / EU középső-ujj UK mutató+középső ujjak. / jelet, esetleg dudálni az jól van. Úgyis ő ül autóban te meg motoron, hagyja ott a picsába...

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#23372) ALI_G válasza stifi (#23370) üzenetére


ALI_G
veterán

Darwin dijas, ennyi :D

[ Szerkesztve ]

(#23373) ALI_G


ALI_G
veterán

Van egy felesleges bontatlan BMC légszűrő tisztitó szettem. 5000 HUF.- Motorline-ban vettem, utolsó csomag volt tegnap, de ma kiderült, hogy a yamahában cserélni kell a légszűrőt is és csak gyárit szűrőt kaptam ilyen gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#23374) Integra


Integra
titán

arai kupakok

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23375) stifi válasza HUfantom (#23371) üzenetére


stifi
senior tag

én nem nézek balesetes videókat, ezt sem láttam csak eszembejutott ez a sztori úgy általában..
autóban és motoron sem állok le vitázni más közlekedőkkel, mindenkit otthagyok a picsába és kész.. nem attól fog megtanulni vezetni hogy elkezdek neki magyarázni...

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#23376) Steven


Steven
addikt


[link]
[link]

Az új szomszédom :D

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#23377) TayRol válasza Steven (#23376) üzenetére


TayRol
veterán

húdekéne. :)

(#23378) Steven válasza TayRol (#23377) üzenetére


Steven
addikt

nekem is tetszik bár az első lámpa furcsa túl transzfórmerszes ;) , nagy db benga srác vezeti, kétszer olyan széles mint én:D ... motornak jó hangja van nagyon, nagyon ki próbálnám a három henger miatt.. ...

amúgy mi a különbség a speed triple és a street triple között meg az R és nem R között mert én képeken a gyári honlapon semmit nem látok ... az egyiken van egy kis plexi azon kívül?

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#23379) Type-R válasza Steven (#23378) üzenetére


Type-R
őstag

Street Triple - 675 cc

Speed Triple - 1050cc

Itt egy tb teszt a [Speed Triple R-ről.]

(#23380) canniball válasza Steven (#23376) üzenetére


canniball
nagyúr

És egy idősebb rokona:

;]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#23382) csongi


csongi
veterán

Elkészült a szűrőm :)
Várom a véleményeket, több szem többet lát.
A szivacs vastagsága 13mm és szűrő olajozva. szerintetek kell e bele még egy ?
A szívóhang csak 4500-5000rpm között jön meg, addig a normális hangja van.
Képek.

(#23383) zsolt19900


zsolt19900
őstag

nekem pedig adott egy korrekt árat a szerelőm, így szervizben lesz megcsináltatva most már a karbipuc és szinkron mellett a telóolaj cserém is :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#23384) Steven válasza canniball (#23380) üzenetére


Steven
addikt

jah kb:D

más: tudom ajánlani mindenkinek a metzeler interact m5-t nekem nagyon bevált eddig 4 ezer km et bele raktam megjártam vele Horváthokat is szakadó esőben 160km el 3 dobozzal 2 személyel szvl stabil jó gumi...

és a hiedelmekkel ellentétbe nem (legalábbis amit fórumokon olvastam ) nem kopik el 4-5 ezer km nél ... nálam durván felére kopott szvl még van benne 4-5 ezer km

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#23385) alvaro válasza Steven (#23384) üzenetére


alvaro
senior tag

Első, hátsó, vagy mindkettő kopott ennyire? Milyen gépen? (Tudom, ami a képen van :D)

(#23386) TommyGun


TommyGun
őstag

Nya nem tudom kit érdekel de voltam a héten szervízben, mivel Burgim van próbáltam olyan helyet keresni ahol sokat látnak ilyet így nem Szatiékhoz mentem hanem Burgi fórumon "hivatalosan" is ajánlott Érdi tmotort.

-olajcsere + levegőszűrő + olajszűrő
-hajtóműolaj csere
-félfolyadékok cseréje
-laptopival volt egy diagnosztika is hogy mit művel a gép, váltó
-kerékcsapágyakat is ellenőrizték
-illetve az olaj leeresztő csavart cserélték ki, az előző tulaj kisebb aluminium foglalatot rakott bele de nem hogy új csavart raktak vólna bele hanem menetvágóval megnyírta a gyárit...nem eresztett, de most IQ csavar van benne.

kb 1,5 óra alatt megvolt minden, bejelentkeztem előre nem kelett várni, nagyon korrektek voltak, szóltak hogy a légszűrőt még nem muszáj cserélni mert elég jó még, illetve a főnök ment vele egy kört, megnézte a váltó mit művel manualba meg automatába, működésileg meg hangra is azt mondja szépen dolgozik. Szóval elégedett vagyok :) Reméljük így is marad.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#23387) Steven válasza alvaro (#23385) üzenetére


Steven
addikt

Hátsó inkább, az első szerintem ki bír még egy szezont...

Fzs1000 száraz tömeg 214kg :) amúgy volt tanktáska is ... így érzetre olyan volt mint egy hajó két személlyel felpakolva... nem szerettem volna borulni, volt súlya rendesen , párom a legfontosabbakat sem hagyta ki bepakolásnál... pl hajvasaló:D

Nagyon bejött a túra tolnék még egyet szívesen ,következő terv idén grossglockner ha még megélem...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#23388) Integra válasza Steven (#23387) üzenetére


Integra
titán

egyébként lehet, hogy érdemes legközelebb z8 interactot feltenned az m5 helyett, ha főleg így motorozol.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23389) vendingo


vendingo
veterán

Horvátországi túra!

Mivel nem vették még meg a motorom, ezért aktuálisabb lett nekem a horvát túra.
Augusztusban mennék valamikor 5-7 napra.
Szigorúan sátrazás lenne, kaja: hazai + étterem, pia: sör+ pálinka
Akit érdekel, az írjon rám egy privit.

Találkozópont Letenye lenne, kanizsai szállásba tudok segíteni. Ajánlott lenne a kanizsai megszállás, ugyanis reggel 8 kor indulnék.

1. Terv:
1. nap: Letenye-Senj: 300km
2. nap: Senj-Zadar : 160 km
3. nap: Zadar-Trogir: 140 km
4. nap: Fakultatív (én meresztem a parton a seggem)
5. nap: Trogir-Letenye 500 km
Összesen 1100 km

2. Terv:
Lecsapatunk Zadarba, aztán onnan csillagtúraszerűen mehetünk motorozni, meglátogathatnánk pár várost, strandot.

Részemről 6-7 naposra is húzhatjuk a túrát.

Egyedül nem szívesen mennék, remélem lesz társ hozzá.
Ami nekem nem jó: aug 3 és 15-22 között.
Részemről igazából a mai naptól szeptember elejéig az említett időpontokat leszámítva bármikor jó.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#23390) Djuree válasza vendingo (#23389) üzenetére


Djuree
félisten

na ez már nekem is jónak tűnik, nem napi 500km-ek végre :D
de már sajna be van tárazva a szabim másra :(

Steven: ..szom a hajvasalóba. természetesen az én bnőm sem akart elindulni nélküle :W
mekkora az a dob gecc :Y

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23391) vendingo válasza Djuree (#23390) üzenetére


vendingo
veterán

Direkt rövid távokkal terveztem, hogy bőven legyen idő strandolni és még a délelőtt folyamán letudjuk tekerni amíg nincs az a nagy meleg.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#23392) canniball válasza vendingo (#23389) üzenetére


canniball
nagyúr

Bátor vagy, a múltkoriak után ismét egy ekkora túra... :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#23393) vendingo válasza canniball (#23392) üzenetére


vendingo
veterán

Ekkora?
Ez lófütty, 1 nap alatt oda vissza letekerhető :)

Nekem a napi 600+ kilométereknél kezdődnek a gondok.
Simán lenyomok egybe 500-600-at, csak ne kelljen 1 héten keresztül napi 500+ km-et mennem.

Ezen a héten is simán letekertem már 1000-et.
Épp számolgattam, hogy idén 6x-r voltam motorozni de a 6 alkalommal lenyomtam ~5500-6000km-et :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#23394) canniball válasza vendingo (#23393) üzenetére


canniball
nagyúr

"Ekkora?"
Ekkora. :) Mégsem csak egy leugrok a Balatonra távolság, ahol ha netán úgy járnál mint legutóbb akkor legfeljebb valaki hazaviszi a gépet, téged meg elvisznek autóval. A múltkori eseted után azt hittem legalább idénre leteszel az ilyen nagy vállalkozásokról. :D

"Simán lenyomok egybe 500-600-at..."
Én pont pár napja tesztelgettem mennyit bírok egyseggel, cca. 70km után már jelzett a tomporom. :DDD Persze nyilvánvalóan a két gép nem egy kategória.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#23395) Steven válasza Integra (#23388) üzenetére


Steven
addikt

z8 volt előtte :) azzal vettem csak már öreg volt...

szerintem nem durva én is 1500-1600km et mentem Horváthba simán ki bírható persze 560-570 nál többet nem mentem egy nap annyi volt oda meg vissza meg amit jobbra balra el csavarogtam...

Alpokba ha megyek az lesz 670 vagy mennyi oda....+ vissza sokat meg kell állni pihenni

haza fele halál volt mert csak nyomtam neki csak tankolni álltunk meg...:D végén párommal úgy szakadtunk le a motorról ő egyből bealudt:D

Vendigo: Senj nagyon szép hely ott nehaj várát nézzétek meg...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#23396) Bogyó bá' válasza canniball (#23394) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Semmi pánik, az én s*ggem is elzsibbad egy óra (60-70km) alatt a vibrációtól (pedig kényelmes az ülés), de elég egy 3-4 perces cigiszünet, és jöhet a következő etap. 250 km után viszont már nem segít a rövid szünet, de az első 200km-t nagyon szoktam élvezni. Szerintem egy legalább egyórás szünet után még menne 100km.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#23397) Integra válasza Steven (#23395) üzenetére


Integra
titán

én visszaváltanék, a tehenen nagyon bevált a z8 interact, rengeteget bír, régebben linkeltem, hogy tartanak a gumik 15k km után is. ilyen motorozáshoz még jobbak is mint az m5. szerintem :B

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23398) vendingo válasza Steven (#23395) üzenetére


vendingo
veterán

Én már láttam mindent oda-vissza Horvátországba, főleg Senj és környékén. Visszatérő vendég vagyok :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#23399) Steven válasza Integra (#23397) üzenetére


Steven
addikt

hát sokat állatkódom nem mindig megyek "lassan" és hát azért vettem ezt ,hogy biztosra menjek, talán motoron a gumi a legfontosabb... amúgy nem érzek baromi nagy különbséget a z8 és m5 között, gondolom azért mert életembe nem pályáztam és persze nem extreme körülmények között próbáltam ki őket...

amúgy, ha ezek elkopnak akkor én is gondoltam rá, hogy vissza rakom de még über mindkettő, messze vagyok még a kopástól ...

elején voltak félelmeim de bírja...

Vendigo : akkor bocs:D

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#23400) Integra válasza Steven (#23399) üzenetére


Integra
titán

nekem meg a k3 és a z8 mellett pont m5 nem volt soha :DDD
de a z8 az 1300-as motor nyomatékát gond nélkül viseli és kurva jól tapad (esőben is atombiztos), én nagyon szeretem, igazából a bukókeret és a lábtartó szab határt a mátrában és mögötte az egerbe átvezető úton. mondjuk a cb-re nem való az m5, így valszeg nem fogom tudni kipróbálni sem.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.