Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#95451) 0021666


0021666
tag

Sziasztok!
Tervben van egy új laptop még a nyáron, mivel egyetemre elég nagy eséllyel felvesznek, így szükségem is lenne rá.
Ezzel már meg is válaszoltam az első kérdést, hogy mikor lenne esedékes. Max 150.000 forintot szánnék rá, de ha valami piszkosul jó gépet ajánlotok 160-ért, még az is belefér.
Felhasználás természetesen nem csak az egyetem lenne, itthon is használnám netezni, és 1-2 játékra is akár.
Itthon van egy 4 éves asztali gépem, de azért nem lenne gond ha a noti képes lenne elvinni a legtöbbet játszott játékomat, a CS:GO-t, játszható grafikával-fpssel.
Kijelző mérete 13-15,6" között lenne ideális számomra, felbontás pedig minimum HD.
Operációs rendszer nem kell rá, a torrentoldal a barátom.
Tárhelynek legalább egy 500 gigát elfogadnék (HDD), ebben az árkategóriában az SSD tudomásom szerint még nem annyira dominál, de kisebb tárhelyű SSD is megfelel (legjobb lenne a kettő együtt, bár erre nem látok sok esélyt).
Egyéb kívánságom leginkább az, hogy garancia legyen rajta 3 év és az akku is bírja azért rendesen.
Csakis új gépet szeretnék vásárolni, laptopból használtat nem!
Márkában eddig csak a DELL-t ajánlották, és családban is azt látom, hogy azok rendesen bírják a strapát, de minden mást is meghallgatok!

Ha esetleg kihagytam volna bármit is, kérdezzetek meg róla nyugodtan, válaszolok!

Előre is köszönöm a segítséget! :)

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#95452) szabonagyur válasza 0021666 (#95451) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Ennyiből nem nagyon lesz játék. Ha mindenképp marad a keret akkor HP455, ha esetleg felmenne 180e körülre akkor Dell 3543/3542

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#95453) 0021666 válasza szabonagyur (#95452) üzenetére


0021666
tag

Igazából csak CS:GO-ra kellene ha játékról van szó, azzal is ritkán játszanék notin, és ennek a játéknak azért nincs olyan nagy gépigénye, hogy egy középkategóriás noti ne vigye el (szerintem). Keresgettem már a neten, a DELL 3542-vel összefutottam, 820M videókártya, 4giga ram, viszont a procija egy i3 4005U, az nagyon gyengének számít?

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#95454) szabonagyur válasza 0021666 (#95453) üzenetére


szabonagyur
félisten

Csak az a baj, hogy az ajánlott gép a belépő játékra... A kinézett 820M-el nem való játékra semmilyen szinten.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#95455) 0021666 válasza szabonagyur (#95454) üzenetére


0021666
tag

Rendben, akkor eltörlöm az illúzióim a játékokról, ez esetben milyen gépet ajánlanál?

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#95456) darkhembl


darkhembl
csendes tag

Üdv! Szeretnék laptopot vásárolni (hsznált) amiben kikérném a véleményeteket. A keret rá max. 60.000 Ft, csak filmezésre és internetezésre szeretném használni. Előre is köszönöm!

(#95457) szabonagyur válasza 0021666 (#95455) üzenetére


szabonagyur
félisten

HP455-el mi bajod van? Még valamennyire tudnál játszani is, jobban mint a 820M-el.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#95458) 0021666 válasza szabonagyur (#95457) üzenetére


0021666
tag

Régen nagyon rosszak voltak az AMD-s notik saját tapasztalatom szerint, ez már megváltozott? Örülnék, ha nem egy porszívó hangjával menne a venti a gépben és a proci sem zabálná meg az akkut, mert 6 éve ez volt a tapasztalatom az AMD-s notimmal.

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#95459) szabonagyur válasza 0021666 (#95458) üzenetére


szabonagyur
félisten

Túl sokat akarsz de pénzt már nem adnál érte... Ennyiből nem lesz se hatalmas akksi idő, se játék, semmi.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#95460) sss válasza darkhembl (#95456) üzenetére


sss
senior tag

A helyedben lenovo T400, T410, T420 vonalon nézelődnék, amelyik árban, tudásban szimpatikus.

(#95461) I3ohoc


I3ohoc
újonc

Hali néztem magamnak 2 gépet de nem tudom eldönteni melyik lenne jobb, mivel inkább játszanék így ahhoz mérten erősebbeket kerestem és ezt a kettőt találtam :http://ipon.hu/webshop/product/lenovo_y50_70_59_432200/843544
http://www.edigital.hu/notebook/msi-gamer-gx70-3cc-289xhu-notebook-fekete/alu-p453030.html?bid=&partner=10003

Melyik lenne a jobb játékra?

(#95462) mijos válasza mijos (#95424) üzenetére


mijos
senior tag

Hmmm?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#95463) szabonagyur válasza mijos (#95462) üzenetére


szabonagyur
félisten

Melyik Air? Ha 15-ös kijelző akkor minek 13-as gépet nézel?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#95464) Zebra23


Zebra23
csendes tag

Sziasztok!
A következő igényekhez kérnék javaslatot. Több fórumot végig olvasva tanácstalan vagyok melyik technológiával van a legkevesebb szívás ( Optimus, AMD Enduro). A WoT miatt maradnék az Intel CPU-nál.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Augusztus vége
(2) A gépre szánt összeg forintban?
200.000 HUF
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
Általános irodai felhasználás 30%, játék 70%.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Nagyrészt WoT, natív felbontás
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
17", min 1600x900, a típus mindegy
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Keveset, a súlya nem számít
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Windows 7 támogatás előny, de ha csak 8.1 nem gond.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
HDD méret mindegy; Optikai meghajtó kell, ha csak 1 HDD-nek van hely ( 1 SSD + 1HDD) SSD-m már van :)
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
------
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Első sorban új, de ha 1+ év gar van rá és hosszabbítható még, akkor jöhet.

Esetleg ez:
ASUS_X550JX

De tartok tőle hogy hasonló lenne a helyzet, mint ASUS G501 estén. PH-s teszt
"a vékony gépházban bemelegedett, ilyenkor pedig (GPU) órajele 1097/1202 MHz-ről 800 MHz köré esett vissza, a 2,5 GHz-en kezdő CPU pedig 2,0 GHz környékére lassított."

[ Szerkesztve ]

(#95465) blue_23


blue_23
senior tag

Sziasztok,

Bocsánat az off-ért, de egyetlen bolt forgalmazza azt a laptopot amit megvennék, ezért érdeklődnék.. Digiprime-mal van bárkinek tapasztalata? Google véleményekben nagyon dícsérik, remélem nem saját maguknak generálták. :)

[ Szerkesztve ]

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#95466) Tikakukac válasza blue_23 (#95465) üzenetére


Tikakukac
titán

Bocsánat az off-ért, de egyetlen bolt forgalmazza azt a laptopot amit megvennék, ezért érdeklődnék..

Kérdés magadban elindul: vajon a többi 40 laptop boltnak nincs kedve forgalmazni, mert csak, vagy mert az az egyetlen bolt sáros? Melyik tűnik valószínűnek?

Digiprime-mal van bárkinek tapasztalata?

Van ám.

Google véleményekben nagyon dícsérik, remélem nem saját maguknak generálták.

Sajnos priviből nem idézhetek, nekem nem tűnt túl pozitívnak az a 3 soros káromkodás ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#95467) szabonagyur válasza Zebra23 (#95464) üzenetére


szabonagyur
félisten

Itt is ugyanaz mint előbb...
17-es gépet keresel de 15-öt linkelsz.

Olvass vissza párat ennyi pénzből 2 ajánlhatóbb gép van.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#95468) takyka77


takyka77
tag

Sziasztok!

Barátom szeretne venni egy laptopot, a kritériumok:
- 2 kiló alatt legyen a tömege
- kijelző 13-14" körül
- vékony legyen
- i5 vagy i7 proci
- 300-400e Bruttó max.

Gondolom valami ultrabook lenne neki megfelelő, nem tudom most melyiket érdemes ebben a kategóriában megvenni.

(#95469) Zebra23 válasza szabonagyur (#95467) üzenetére


Zebra23
csendes tag

Jogos, rossz tab-ról másoltam :B
http://www.laptopszalon.hu/webshop/product/?search=GeForce+GTX+950M#pid_17292

[ Szerkesztve ]

(#95470) Champ1on


Champ1on
tag

Sziasztok! Megint ittvagyok mert, ma hogy megakartam rendelni az Asus N551JK-CN192D-t az iPon-ból, ma megszüntették a forgalamazását... Szóval továbbra is keresem a megfelelőt 225k-ig. Az Asus-hoz hasonlót keresek.
Köszi! :)

(#95471) Zebra23


Zebra23
csendes tag

Optimus vs AMD Enduro technológiákkal mi a tapasztalatotok?

(#95472) Tikakukac válasza Champ1on (#95470) üzenetére


Tikakukac
titán

Az Asus-hoz hasonlót keresek.

Hozzád hasonlóan rengetegen. Hát most kivárjátok míg lemegy az új ára megint kifutós szintre :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#95473) lanora


lanora
csendes tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Most.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) 240e
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.) FB, HD videók YT-on, Sims4, NFS, irodai munka
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? Lásd eggyel feljebb, + 1920*1080, High.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 15,6, 1920*1080, matt(!), ha belefér IPS
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Nem sokat, heti 1-2 alkalom. Nem.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Nem kell.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? HDD, min 8GB.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) mSATA bővíthetőség
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) laptopszalon.hu-ról

(#95474) szabonagyur válasza Zebra23 (#95469) üzenetére


szabonagyur
félisten

A N-es tesója jobb lenne, minőségibb....

Enduro vs optimus? Inkább utóbbi, előbbi nem tökéletes illetve zártabb a driver támogatás.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#95475) blue_23 válasza Tikakukac (#95466) üzenetére


blue_23
senior tag

Többi bolt is forgalmazta régebben, csak sajnos már elfogyott.

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#95476) Tikakukac válasza blue_23 (#95475) üzenetére


Tikakukac
titán

Tök véletlenül minden boltból csak ők tartottak egy 100-as raktárkészletet még. Nyilván :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#95477) szabonagyur válasza blue_23 (#95475) üzenetére


szabonagyur
félisten

Te sem írtad le rendesen, kolléga sem. Egy a lényeg a bolt nem ajánlott, ez sem véletlen, hogy sehol sincs az országban csak pont ott.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#95478) #99220480


#99220480
törölt tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Pár héten belül

(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
Max 180e

(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
Iskolához kellene főként, de nem akadály ha elfut rajta 1-2 újabb játék akár low grafikán is, de ne ez legyen a fő szempont, asztali PC-n is tudok játszani.

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
GTA V, CS:GO, SIMS, METIN2, alacsony grafikán.

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15"-os lenne az ideális, felbontása 1366x768, vagy fentebb.

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Heti szinten 3-4x, utazáshoz nem használnám.

(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Nem szempont az oprendszer, megoldom a telepítését.

(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Egy kisebb SSD, vagy legalább 500 gigás HDD megfelelő lenne, memória min. 4 giga.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI, legalább 3 év garancia (szempont, mert hosszabb távra tervezek vele!)

(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csakis új!

Előre is köszönöm!

(#95479) Champ1on válasza Tikakukac (#95472) üzenetére


Champ1on
tag

Ezek esetleg?
[link]
[link]
Car Mechanic Simulator 2015 és a CS:GO elmegy mindkettőn?
Ez a laptop.hu megbízható?

[ Szerkesztve ]

(#95480) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Sziasztok!

40k-ig milyen gépet lenne érdemes venni használtan? Jó lenne 14"-os, de ha ez nagyban korlátozó,akkor lehet más méret.
Kizárólag netezésre kell,semmi komoly elvárás.

Nem lep meg,ha azt mondjátok,hogy ennyiért semmit,de azért hátha.. :D

Köszi! :R

(#95481) Tikakukac válasza BRIKLY (#95480) üzenetére


Tikakukac
titán

T400, lazán kapsz jót ha nagyon türelmes vagy talán 900p-s panellel is.

Champ1on: S50-et nem tudom, 3521 nagyon régi, 3 generációt léptünk azóta basszus...

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#95482) ->Raizen<- válasza BRIKLY (#95480) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ment pm, kapsz egy üzleti noteszt.

(#95483) blue_23 válasza szabonagyur (#95477) üzenetére


blue_23
senior tag

Arra gondoltam, hogy azért maradt náluk, mert egy 10-essel drágább a laptop, mint amennyi máshol volt. Köszönöm a válaszokat!

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#95484) MrRL19 válasza BRIKLY (#95480) üzenetére


MrRL19
senior tag

Én Thinkpad ajánlom t500, t410 , stb... (én is szeretnék második gépnek és ezeket kerestem) vagy HP EliteBook 8440p :R

Egyébként én is elfogadom még egy két szériát milyet érdemes venni ?! t500 volt már anno... melyiket keressem HP vagy Lenovo ?!

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#95485) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Lemaradt,hogy nőnek kell,a lenovo meg nem tetszik naki. :( Tudom,ez eléggé szűkíti a lehetőségeket,ezért is jöttem ide,mert eléggé tanácstalan lettem.

(#95486) szagnes69


szagnes69
aktív tag

Kedves Fórumtársak!

Az alábbi laptopot néztem ki a lányom számára, elsősorban tanuláshoz, irodai szoftvereket használatához videózáshoz, mmo játékokra használná. Mennyire megbízható termék?

http://www.digiprime.hu/laptop/asus-x550ze-19165-elado

Operációs rendszer nélkül ennyi az ára, de azt megoldom.

A válaszokat előre is köszönöm!

(#95487) blue_23 válasza Tikakukac (#95476) üzenetére


blue_23
senior tag

Laptopszalonról pozitívabb a tapasztalat laptopvásárlás terén?

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#95488) Tikakukac válasza BRIKLY (#95485) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát így én is :(

Tesóm is nő ráadásul tinikorszak vége felé ad az esztétikára. T400-a van. Vettem neki csicsa gépet hulladék fos is volt, ennek meg örül. Ennyi is elég olykor :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#95489) szagnes69 válasza szagnes69 (#95486) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Bocsánat! Rosszul tettem be a linket, ez a helyes:

[link]

(#95490) Champ1on válasza Tikakukac (#95481) üzenetére


Champ1on
tag

A dvga elég erős lehet?
A Dellnél miért baj hogy régi nehozza a teljesítményt az áráért? Az S50-ben miért nincs odd? Jó lenne ssd helynek..
Illetve a bolttal mi van, megbízható?
Bocsi hogy ilyen sok kérdést teszek fel de nem akarok olyat ami 1 éven belül széthullik, illetve jó lenne a jó szerviz háttér is. :)

(#95491) BRIKLY válasza Tikakukac (#95488) üzenetére


BRIKLY
veterán

Anyumnak lenne, 55, és nagyon makacs,ha valamiről eldönti,hogy nem tetszik neki,akkor hiába magyarázom,hogy az a megbízható,nem a csicsás. Egyébként most a 2,5 éves Asus X55VD laposomat nyúzza,ami bőven megfelel neki,de szeretném kiszabadítani a keze alól. Annyi a vágya,hogy kisebb legyen,és ne lenovo,mert az nem tetszik neki... Méret eltérésre még csak-csak rábeszélném ha úgy van,de lenovora sajnos kizárt. :N

(#95492) Pocok256 válasza blue_23 (#95487) üzenetére


Pocok256
veterán

Teljesen korrekt hely. :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#95493) sss válasza BRIKLY (#95491) üzenetére


sss
senior tag

Hp elitebook, E szériás dell.

(#95494) mijos válasza szabonagyur (#95463) üzenetére


mijos
senior tag

Nem erted. 250 korul huztam meg a hatart. Airbol 13"as 250 ezer, es ennek keresnek ellenfelet windows kategoriaban 15" meretben.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#95495) szabonagyur válasza mijos (#95494) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mit nem értek? Azt, hogy hülyeséget beszélsz? Almát a körtével akarsz összehasonlítani...Ezért kéne a nyomorék kérdőívet kitölteni egyszer, értelmesen a hümmögés helyett..

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#95496) szagnes69 válasza szagnes69 (#95489) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Kedves Fórumtársak!

Visszaolvastam a fórumon és láttam, hogy a belinkelt ASUS x550 laptopot nem javasoltátok, ezért válaszoltam a feltett kérdésekre, hátha tudtok ajánlani valamilyen laptopot erre az igényre.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Hamarosan.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
Max. 170000-180000 Ft (ha egy picit meg kell toldani az nem baj)
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
irodai munka, játék, iskola
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
mmorpg játékokra lenne használva
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
1366x768 vagy jobb, 15 inch körül, matt, IPS (de a TN is belefér)
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Nem lenne használva utazás közben, keveset lenne hordozva.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Operációs rendszer nélkül vásárolnám, de Windows 7. vagy 8.1 fog rákerülni.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
HDD úgy 500 GB-1TB, 4 vagy 8 GB RAM, legyen benne optikai meghajtó
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI, webkamera, USB 3.0
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Nem nagyon bízok a használtban, ezért inkább újat szeretnék.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#95497) Khelben válasza szagnes69 (#95486) üzenetére


Khelben
nagyúr

Látom már megtörtént. Ennyiért sajnos választani kell a munka és a játék között. Ha a játék a fontos, akkor a fenti Dell 3543 de irodai munkára az alkalmatlan. Oda egy használt üzleti gép kellene.

[ Szerkesztve ]

(#95498) Khelben válasza #99220480 (#95478) üzenetére


Khelben
nagyúr

Dell 3543-at talán találsz ennyiért Geforce 840M-mel, más nincs.

(#95499) szagnes69 válasza Khelben (#95497) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Köszönöm a válaszodat! :) Az irodai munka kimerül abban, hogy egy kis szövegszerkesztés, prezentációkészítés vagy táblázatkezelés, de még középiskolába iskolába jár, tehát nem használná különösebben. Erre nem lenne elegendő az általad javasolt Dell 3543?

[ Szerkesztve ]

(#95500) Khelben válasza szagnes69 (#95499) üzenetére


Khelben
nagyúr

Vigyázni kell rá, az biztos. Full műanyag a gép, nem sokat bír, ha hordozzák vagy intenzíven használják. Egy 5558-as jobb lenne erre, de abban meg a vga gyenge.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.