Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#94551) Ricsko :D


Ricsko :D
aktív tag

Na sziasztok!
Két napja nézelődök. 3 laptopot néztem ki. Szerintetek melyik legyen? Az egyik csak 130 ezer, de ha a másik kettő ami 150 ezer jobban megéri, nembaj ha azok drágábbak.
Fujitsu
Asus
Dell

Előre köszi a segítséget:))

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#94552) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!
Egy ismerős kért meg, hogy nézzek neki laptopot. 200.000 ft a keret. Általános célokra lenne használva a gép, szóval inkább a megbízhatóság, meg a kényelem fontos. Eddig a HP probook-okat nézegettem. Esetleg van valami alternatíva ebben az árfekvésben?

(#94553) premete válasza t72killer (#94548) üzenetére


premete
veterán

Nem véletlenül mondjuk, hogy a Dell NBD gari a legjobb. :)
@Nobbigstein: Féláron, újszerű üzleti csúcsgép, kell ennél jobb? Talán az e7240-es, olyan mintha még lett volna Alfának még egy-kettő.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#94554) t72killer válasza Nobbigstein (#94549) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó cucc. Nekem az utódja (7450) van és kívül-belül nagyon meg vok vele elégedve (egyetlen mérgelődési ok az volt, h az egyik csavart nagyon meghúzták, alig tudtam kicsavarozni, amikor benéztem a kaszni alá :DDD).

Asszem Szabonagyur kollégának van pont ilyen a topicból.

A starcraft 2, főleg az új motorral igényelne egy dVGA-t, igp-n max mediumon fog elmenni, ill érdemes alulfeszelni a procit+hűteni a lapost, hogy rendesen kipörögjön a procija, mert a SC elég CPU-igényes cucc.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#94555) kisza25 válasza premete (#94540) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hát ez szánalom 5perc után

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#94556) premete válasza kisza25 (#94555) üzenetére


premete
veterán

Hátha még a Surface stresstesztjét látnád, amikor lemegy 800 mhz-re. :)
vagy a Fujitsu Stylistic Q704 4300u-ját, amikor a 4300u 2.6 Ghz-ről lement 1.1-1.7 közé.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#94557) Champ1on


Champ1on
tag

Valaki vélemény erről? Még tolnák bele +4gb ramot és akkor úgy lenne 245k. Felhasználás pár hsz-szel feljebb. Köszi! Link miatt bocsi, teló :) http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Latitude_3540_Intel_Core_i5_4210U_4GB_500GB_AMD_Linux_Fekete_L3540-9_16304.html

[ Szerkesztve ]

(#94558) kisza25 válasza premete (#94556) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

akkor én örülhetek, mert i3-3110m nem megy 60 fok fölé még silent ventiprofil mellett sem, normálon 55 fok fölé:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#94559) PoMa1445 válasza laszlobak (#94525) üzenetére


PoMa1445
újonc

Köszi nézegettem, ez tényleg nyagyon jó, de a link csak egyszeri ajánlat volt, és amúgy meg nem az én keretembe való
valaki tudna esetleg még valami mást, hasonlót, csak kicsit olcsóbban?

(#94560) kisza25 válasza kisza25 (#94558) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

silent profil mellett fujitsu lifebook A512 (25,6 fokos szobában az asztalon):

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#94561) Ricsko :D


Ricsko :D
aktív tag

Naa végre megvan a 2 laptop ami közül választok.
Dell
Asus
Melyik legyen? Dellre több a garancia. Viszont az Asusban intel van. Melyik a jobb? 1 indokot mondjatok.
Vagy mindkettő rossz ennyi pénzért? Fontos nekem a minél több ram, hisz internetezek rajta.

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#94562) Tikakukac válasza madahun (#94539) üzenetére


Tikakukac
titán

Parancsolj, ezen ne múljon

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#94563) madahun válasza Tikakukac (#94562) üzenetére


madahun
csendes tag

köszönöm :R
kisebbnek hittem a különbséget :Y

(#94564) k-adi válasza Khelben (#94545) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen, valóban nem volt jó a szóhasználat (high-end), mert azt én is belátom, hogy 400-500e kerettel "felső-felső" kategóriát nem lehet belőni sajnos... :O
Nekem már a "felsőközép kategória" is megfelel. Én most elsőre AW 15"-ra gondoltam (persze más modell is szóbajöhet), de az is most még 600+ körül mozog. :U (mert 450-500ért már megvenném, de 600+ért még nem)

Ezért érdeklődtem, hogy lesz-e nyáron, ősszel valami a gamer-noti-piacon, amiért csökkene az ára az ebbe a kategóriába tartozó gamer-notiknak? Mert ha inkább kifutnak, mintsem csökkenének az áraik akkor merőben más vásárlási-taktikát választok, azaz nem várok a "meg-nem-történő" árcsökkenésre...

(#94565) mrbrodix


mrbrodix
csendes tag

Sziasztok! Nem teljesen témához tartozó, de új notebook vásárlás miatt kérdezem: július végére tervezek új notebookot venni, és nem igazán tudom, hogy hogy működik majd ez a Windows 10 OEM dolog.. Ugye júli 29-én jelenik meg az oprendszer, de a laptopok mellé mikortól adják majd? A megjelenéstől kezdve, vagy később térnek át? Tudom, hogy ingyenes az áttérés, de csqk egy évre, és ha már a megjelenés környékén veszek gépet, akkor nem lenne rossz, ha már normálisan adnának mellé Windows 10-et.
Bocs az OFF-ért!

(#94566) Khelben válasza mrbrodix (#94565) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem egy évig ingyenes, hanem a megjelenés után 1 évig lehet ingyen upgradelni. Tehát ha 2016.06.29-ig upgradelsz, akkor lesz egy ingyenes win10-ed, örökre.

(#94564) k-adi : én még nem láttam olyat, hogy egy notebooknak jelentősen csökkent volna az ára. Inkább emelkedni szoktak a forint romlása miatt.

(#94561) Ricsko : leírtuk, hogy ennyiért milyen ajánlott gépek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#94567) Pocok256 válasza Khelben (#94545) üzenetére


Pocok256
veterán

Be is baszna ha nem high End hardver lenne az alairasomba szereplő 440k ba kerülő gepben. Szóval ez a 500k ért nem kapsz high End et megint baromság.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#94568) Khelben válasza Pocok256 (#94567) üzenetére


Khelben
nagyúr

Lehet, hogy a hardver (cpu, vga) high-end, csak épp ez egy notebooknak az 1/3-a. Ott van még a körítés (ház, bill, kijelző, hűtés, stb) meg a support. Csak egy példa: gyanítom a G751-ben ugyanaz az ips panel van, mint az N751-ben. Na az minden, csak nem high-end.

(#94569) Pocok256 válasza Khelben (#94568) üzenetére


Pocok256
veterán

Aki eddig látta a kijelzot csak pozitívat mondott, tesztek alapján bőven veri a noti kijelzok 95% át. Maga a noti noticsek szerint a legjobb ertekelesu 17 es gamer. Nem azért védem mert ilyenem van hanem mert nem hulyesegert vettem ilyet. Az a noti ami kap 20% gpu tunningot és ezek után is lazán 87 fok alatt tartja a vga t turbo boost mellett bem hinném hohy sz*r lenne. Persze ha ufos logóra vágysz 100k plusszert akkor hajrá de kb semmiben nem jobb.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#94570) 8nemesis8 válasza Pocok256 (#94569) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ízlések és pofonok. Egyetértek Pocok256-al, hogy ha megnézed a laposát hardveresen abszolút high-end kategória, de felépítésben sem rossz, amit mutat a hőfok többek között egy brutál VGA-val.
Mindig lehet jobbat és jobbat venni vagy drágábbat, de ár/érték arányba még rossz lesz.
Be is fogom a szám, mert gamer laptopnál eleve hülyeség ár/érték arányról beszélni :Y
A MAC a király :P

(#94571) premete válasza kisza25 (#94560) üzenetére


premete
veterán

Azt azért ne felejtsd el, hogy az almát a körtéhez hasonlítod, 2400 vs 3300 Mhz, 15.6" vs 12.5", 2.5 kg vs 1.3 kg, plusz gondolom nem 16 GB ramod van, mint ebben, ramból is, minél több van a cuccban, annál jobban throttlingol.
Plusz amire válaszoltál, az volt, hogy a 4310u-s cpu jobb a 4600u-nál, mert továbbfejlesztett (Haswell Refresh cpu) nem throttlingol ugyanabban a 12.5"-os, 1.3 kg-os E7240-esben (lásd kép), tehát az i3 3210m, kétszerakkora, 15W helyett 35W TDP-jű, Sandy Bridge-es, "m" cpu-s készülék irreleváns a téma tekintetében. Mértékadó oldalak szerint a "00" végű i5-i7-es Haswelleknél áll fen a dolog, nem véletlen, hogy az Intel gyorsan kiadta a "10" végűeket még a Broadwell előtt.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#94572) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az i7-3517U proci illetve a Zenbook UX21A mennyire használható? Találtam egy használt példányt 450EUR-ért, eeePC-t váltana.

(Az Ivy grafika miatt parázok kicsit, hwindows 10 alatt lesznek-e rendesen driverek és hasonlók).

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#94573) Champ1on válasza Champ1on (#94557) üzenetére


Champ1on
tag

Valaki?

(#94574) nobiand


nobiand
aktív tag

Sziasztok. Most jutányos áron jutnék ehhez a géphez: LINK
Van róla valami tapasztalata valakinek? Az ára amiért én megtudom venni: 250K, természetesen, új, garanciával. Megéri ennyiért? Vagy van jobb választás? Köszönöm.

(#94575) Pocok256 válasza Champ1on (#94573) üzenetére


Pocok256
veterán

Általad kinézet felhasználásra teljesen jó :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#94576) rasurosenpai


rasurosenpai
tag

Sziasztok!

A kérdéssor:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Most
(2) A gépre szánt összeg forintban?
Max. 250.000
(3) Felhasználás?
Böngészés word/excel, tévén filmnézés.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Hearthstone, Heroes of the Storm, régi stratégiai játékok.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
IPS 13.3-14.1, inkább 14. 1920*1080 vagy jobb. Ha van ilyenben matt az jó.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Hetente lesz hordozva, viszont utazás közben használnám
(7) Operációs rendszer?
mindegy, van saját win 8.1-em, amit rátennék.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Optikai meghajtó nem kell, a végcél 250 SSD és 8GB ram, de ha olcsóbb az upgrade, mint a gyári kivitel, akkor az is jó, ha hdd és kevesebb ram.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények?
Kell: A wifi-direct működjön rajta, hogy kábel nélkül össze tudjam kapcsolni a tévével.
Jó akku
Bónusz: tabletté alakíthatóság
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
Akár használt is, de most 4-5 évre tervezek.

Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#94577) TirpaxD


TirpaxD
csendes tag

Üdv!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
A közeljövőben.

(2) A gépre szánt összeg forintban?
200,000Ft környéke

(3) Felhasználás?
Játék és iskolai

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Mivel nem vagyok nagy szakértője a laptopoknak és az ár nagyon maximum, -esetleg 10.000Ft pluszt tudok még hozzátenni-, ezért mindenféleképpen a lehető legjobb teljesítményt szeretném a pénzemért kapni a játékokban. Leginkább újabb játékokkal játszanék.

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15,6 inches, HD feletti felbontással.

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Napi 1-2 órát biztosan menne akkumulátorról.

(7) Operációs rendszer?
Nem bánom, ha nincs rajta előretelepítve Windows, de nyilvánvalóan azt fogok telepíteni rá.

(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Vagy 512GB vagy 1TB HDD, 8GB RAM-mal. Nem gond, ha nincs optikai meghajtó, nem használok lemezeket.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények?
Nincs.

(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
Mindenféleképpen legyen új.

Várom a tanácsaitokat. Remélem van olyan laptop, ami kielégíti az igényeimet. :)

[ Szerkesztve ]

(#94578) Khelben válasza TirpaxD (#94577) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ennyiért nincs ajánlott gép HD feletti felbontással. Ha mindenképp 200 a határ, akkor Dell 3543 840M-mel. A következő szint azbAsus N551 230-240k körül.

[ Szerkesztve ]

(#94579) t72killer válasza t72killer (#94572) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Bukta, beépített akksi, forrasztott RAM:(.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#94580) Khelben válasza TirpaxD (#94577) üzenetére


Khelben
nagyúr

Dupla

[ Szerkesztve ]

(#94581) Egyszeri Fiú válasza Egyszeri Fiú (#94532) üzenetére


Egyszeri Fiú
csendes tag

Valaki? :(

(#94582) Khelben válasza Egyszeri Fiú (#94581) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nézz a laptopsystemnél egy HP Probook 640et.

(#94583) kisza25 válasza premete (#94571) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen, de az üzleti, ez meg egy konzumer, és ezt adja elő egy 15W TDP procival, az enyém 35W-al,
és hiába tud elméletben 3300Mhz-et, ha 1xxx-re leveszi és 9%-on megy-> tehát meglepően fos
volt 12,5" HP elitebookom 2560p 1,8Kg, i5-2520m 35W 3,2Ghz-el és nem trotlingolt, igaz nem volt halk és 80 fokig azért elment
4310u-s cpu jobb a 4600u-nál: ehhez nem tudok hozzászólni, csak egyszerűen hihetetlen, hogy gyárilag ilyen fosokat kiadnak
és jól értelmezem egy dell latitude e7240-ről van itt most szó ami 400eFt+

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#94584) TirpaxD válasza Khelben (#94578) üzenetére


TirpaxD
csendes tag

Kutakodok azért folyamatosan, hogy milyen ajánlatok vannak 200.000-ért.
Erről mi a véleményed?

[ Szerkesztve ]

(#94585) f(x)=exp(x) válasza Khelben (#94582) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

-
Bocs, nem neked.
TirpaxD: nem jó a link.

[ Szerkesztve ]

(#94586) Ébri


Ébri
senior tag

Feleségem valamilyen porból készült teával sikeresen nyakonöntötte Samsung laptopját (Celeron procis, bőven elég volt neki flash játékra és netre). Miután megnéztem a billentyűzetcseréjéről szóló videót, szervízbe küldtem vele, ott azt mondták az alaplapra is jutott, alaplapcsere+bill.csere 55e. Ha jól gondolom, nincs értelme javíttatni (ha alaplapra ráfolyt, tartok tőle, hogy más se lesz hosszú életű). Neki jó volt, de szerintem a TN panelje elég vállalahtatlan volt, szóval kérdésem annyi lenne, hogy van-e olyan low-end laptop mostanában, amin ha szemből nézem, az alja nem más színű, mint a teteje, és bírja azért pár évig. (Használja egyébként, de Libreoffice és mindenféle netes alkalmazásokon kívül nem sok mindent futtatott.) Mostani laptop linuxos volt, de azt fel tudom én is tenni, viszont winért feleslegesen nem fizetnék.

Van ilyen? Köszi!

(#94587) f(x)=exp(x) válasza TirpaxD (#94584) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Itt a helyes link, és nagyon nem ajánlott! :N

(#94588) t72killer válasza kisza25 (#94583) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az intelnek nem ez lenne az első és utolsó bakija. (pl a méregdrága Core M első generációját is sürgősen nyugdíjba küldték anno - de azért biztiamibizti jópárezer gépet eladtak velük, amik szépen akadoznak 2D-ben).

Úgy néz ki a dolog, hogy a Haswell első generációjában a TDP különbség igazából csak arról szól, mennyire throttlingol a proci, a 15W-os chip semmivel se jobb minőségű, mint a vele párhuzamosan gyártott 35W-os, csak az előbbit jobban visszafogja a rendszer. A refresh generációk persze lehetnek lényegesen jobbak.

A másik dolog, hogy művészet 15.6"-on annyira elcseszni a hűtést, hogy egy 2magos Haswell i5-öt ne hűtsön be rendesen.

Kritikus kérdés még, hogy van-e dVGA. Ha van, akkor az IGP-nek nem kell oszoznia a CPU-val a TDP-n (kvázi alszik nagyobb bevetések alkalmával), és a CPU szépen ki tudja futni magát.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#94589) Egyszeri Fiú válasza Khelben (#94582) üzenetére


Egyszeri Fiú
csendes tag

Nincs rajta pöcökegér, ami számomra elengedhetetlen +az ára sem a legjobb. :U
Nincs más valami, ami jobban kielégíti az igényeimet?

(#94590) ivana válasza Egyszeri Fiú (#94589) üzenetére


ivana
Ármester

Ha trackpoint kell akkor TP-t vegyél a többin sajnos elég gagyi.

(#94591) TirpaxD


TirpaxD
csendes tag

Itt van még egy, ami most le van árazva 220.000-ról.

(#94592) Egyszeri Fiú válasza ivana (#94590) üzenetére


Egyszeri Fiú
csendes tag

Megfelel mindegyik, csak az a lényeg, hogy legyen rajta.
Te mit ajánlsz?

(#94593) PoMa1445 válasza PoMa1445 (#94514) üzenetére


PoMa1445
újonc

Valaki tudna még segíteni?

(#94594) Khelben válasza TirpaxD (#94591) üzenetére


Khelben
nagyúr

Billentyűzet: Brit billentyűzet

Sok sikert hozzá, főleg a garancia érvényesítéséhez.

(#94595) Champ1on válasza Pocok256 (#94575) üzenetére


Champ1on
tag

És az anyaghasználattal sincs baj? A grafikus gyorsító milyen erős?

(#94596) Pocok256 válasza Champ1on (#94595) üzenetére


Pocok256
veterán

Anyaghasználat tapintásra kellemes időtállóságot meg majd meglátjuk. Naponta hurcibálom a gépet szóval kapja az ívet, ha valami gyenge rajta akkor az hamar ki fog jönni. Billzet számomra nagy meglepetés. Eddigi laptopjaim billjét nem igazán szerettem ezért itt sem vártam sokat, viszont meg kellett lepődnöm mert kifejezetten kellemes. VGA minden mai játékot full hd ban maxon akadás és kompromisszumok nélkül képes futtatni Itt találsz egy listát mivel, hogy birkózik meg.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#94597) Khelben válasza Pocok256 (#94596) üzenetére


Khelben
nagyúr

Szerintem nem a te high-end gépedre kíváncsi, hanem a linkelt Dell 3540-re :D

Champ1on : a 3-as sorozat félig konzumer, túl jó anyaghasználatra ne számíts (lásd a fényesen csillogó billentyűzetkeretet...) A 8850M kb. a 840M-mel van egy szinten, benchmarkok itt.

(#94598) premete válasza kisza25 (#94583) üzenetére


premete
veterán

Nagyon el vagy tévedve:
1, nem 1.xxx GHz lesz, ha a 3000-ből leveszünk 9%-ot, hanem 2.7; az 1.xxx a linkelt Fujitsunál volt, illetve 800 Mhz a a Surface Pro 3-nál.
2, így is bőven erősebb, mint a te 2.4 GHz-es, i3m-ed. Nekem az a hihetetlen, hogy kiadnak egy asztali notebookot, tabletbe való cpuval, és akkor ilyen fos lesz, se erő benne, de legalább nem is hordozható.
3, mindezt 15W TDP-vel tudja, nem 35-tel (magasabb TDP, alacsonyabb teljesítménnyel nem jó bolt)
4, ez egy 1.3 kilós, 12.5"-os, hordozható gép, 8-10 órás akkuval, nem 15.6"-os asztali notebook
5, a képen 16 GB rammal throttlingol ennyit, 4 GB rammal csak 2%-ot, azt is ritkán
6, a hp 2560-asodnál is gyorsabb, és kétszerannyit elmegy akkuról, jóval kisebb és könnyebb
7, ez fullhd touch ráadásul, nem 400, hanem 600 ezer boltban, (nekem 250-ben van, 16 GB rammal, igaz 1 hónaposan vettem, és ez már be volt kapcsolva)
A többiben igazad van (minek adnak ki olyan cuccot, ami a névleges maximumon throttlingol, a legerősebb cpuval és max rammal a típúsban). :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#94599) kisza25 válasza premete (#94598) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ok ezt benéztem, eddig azt hittem, hogy a CPU throttling amit aida ír az az, hogy a procid 100% helyett mindössze 9%-on tud menni :B nem pedig 9%-al veszi vissza az órajelet :B bekevert aza 800-1.xxxMhz-es hozzászólásod
innentől bukta az egész eszmefuttatásom, neked van igazad beismerem,
de azt tegyük hozzá azért egy 600eFt gépnek ennyit sem szabadna throttlingolni :R
A többiben igazad van (minek adnak ki olyan cuccot, ami a névleges maximumon throttlingol, a legerősebb cpuval és max rammal a típúsban). :) ezt továbbra is tartom:D :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#94600) Pocok256 válasza Khelben (#94597) üzenetére


Pocok256
veterán

Fú ezt benéztem de nagyon :DDD :B
Köszi :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.