Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#51201) Tikakukac válasza runner 125 (#51200) üzenetére


Tikakukac
titán

A touch mókolás ahogy nézem meg manapság már nem fun, régen még mi ugye leborotváltuk a plexit és úgy bement, de most már totál fedlap meg minden más is cserés, aztán meg rá se illik... sajnos. :U

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#51202) premete válasza runner 125 (#51200) üzenetére


premete
veterán

Akkor marad a HD, otthon, meg a cégnél úgyis fullhd-s monitoron megy. :)
Egyébként sem bíztam nagyon a 12.5"-on a fullhd értelmében, tapizni meg nem szeretem ezeket, mert utána fél napig tart megtisztítani. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#51203) Viktor89


Viktor89
aktív tag

90-100000-es kategóriában melyik a legjobb notebook?

(#51204) Chaser válasza Viktor89 (#51203) üzenetére


Chaser
titán

B590 2020m pentiummal

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51205) bence188 válasza Tikakukac (#51192) üzenetére


bence188
tag

NBD-s gari mit jelent?

(#51206) Tikakukac válasza bence188 (#51205) üzenetére


Tikakukac
titán

Next Business Day avagy bajod van, dobsz egy telót, és ha 2-3 óra előtt beér a hívásod, másnap jön a szervizes és helyben csinálja a géped.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#51207) Pocok256 válasza bence188 (#51205) üzenetére


Pocok256
veterán

Mennyországot :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#51208) Tikakukac válasza Pocok256 (#51207) üzenetére


Tikakukac
titán

Van bukós is, mert volt NBD garis gép ami bőven 2 hét felett állt, de nagyjából még mindig ez van a krémes tetején, az igaz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#51209) Tubica


Tubica
senior tag

Sziasztok. Még mindig várom a segítségeteket !!!

[link]

Üdv. Tubica :R

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#51210) Tikakukac válasza Tubica (#51209) üzenetére


Tikakukac
titán

3537 Dell belefér a keretbe, esetleg G500 155K-ért dettó megvan erősebb i5-el.

Ezt döntsétek el az erősebb i5 vagy a több gari számít-e.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#51211) nosocsi


nosocsi
csendes tag

Sziasztok!
Laptop vásárlása előtt állok, de nem igazán értek hozzá. Ebben kérném a segítségeteket!
A keret rá maximum 180e ft. Játékra nem használnám, esetleg minimális szinten. Elsősorban netezésre, filmnézésre, letöltésekre, alap szintű photoshopra kellene. A minőség fontosabb számomra. SSD-t szeretnék bele. Természetesen a kijelző legyen full-hd. Nem itthon venném, hanem külföldön, ezért csak a modellekre lennék kíváncsi. Előre is köszönöm a válaszokat ! :)

(#51212) btudos válasza nosocsi (#51211) üzenetére


btudos
veterán

"Természetesen a kijelző legyen FullHD"

Gyűjts még, ha új gépet szeretnél.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#51213) nosocsi válasza btudos (#51212) üzenetére


nosocsi
csendes tag

Oké, várom a javaslatokat. :)

(#51214) btudos válasza nosocsi (#51213) üzenetére


btudos
veterán

Dell Latitude E5530 az első értelmes gép ami elérhető FHD kijelzővel.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#51215) nosocsi


nosocsi
csendes tag

Na akkor újra leírom:
- Nem értek a laptopokhoz.
- A maximális keret rá 180e ft.
- Otthoni használatra lenne (netezés, filmnézés, minimális photoshop, stb.)
- Szeretnék bele ssd-t amire az op-rendszert tenném, ha megoldható ebből a keretből.
- Most szeretnék venni.
- Modell nevekre lennék kíváncsi.
A válaszokat előre is köszönöm szépen! :)

(#51216) Tikakukac válasza nosocsi (#51215) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor sokkal lassabban leírom én is:

Újban, FHD paneles, főleg SSD-s gép N-I-N-C-S.

Ha hajlandó vagy lentebb menni akkor lesz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#51217) tibbike01


tibbike01
őstag

Ez a 3 laptop közül melyik lenne a legjobb választás? Semmi játék, csak általános felhasználásra.
1.
2.
3.

(igazából az első felé húz a szívem, az erős processzor miatt)

[ Szerkesztve ]

(#51218) Takika14


Takika14
aktív tag

Üdv!

Erről a két notiról mi a véleményetek? Film, net, zene stb.. játék nem nagyon. Ár/érték arány?

[link]

[link]

(#51219) Diniboy


Diniboy
aktív tag

Üdv, újra. Még mindig tipródok a vásárláson, de most már megvan a lóvé el kéne lassan dönteni mit is akarok. Valahol mintha olvastam volna lenovo z510 tesztet és ott azt írták hogy elég gyenge az a 740m ami benne van az erősebb verziókhoz képest. 40 %os csökkenés rémlik a 64 bit miatt de most meg nem találom a cikket, valaki ezzel kapcsolatban tud nyilatkozni? Pedig 150 körül a dual core-os változat jó vétel lenne,mert nem akarok sokat költeni, inkább vennék valami fasza vga karit az asztali gépbe. Elég erős a 740hez a dual core ? Az i3 4000 meg e közt jól látom hogy 100Mhz és 1 mega cache és a HT a különbség, ezek mennyit számítanak?
Úgy nem akarok járni hogy megveszem 150ért és nem elég jó.. akkor inkább az i3-as , i5ös gépre mennék 180 körül, esetleg valami más tipusra 8850el (az némileg erősebb ugye ) Játszani leginkább az asztalin szoktam, de havonta 10-12 alkalommal pár óra erejéig szükségem lenne a laptora, alkalmi játék a cél(nem BF4, inkább csak WoW , Diablo 3 - csak éppen ki tudja mire lesz gusztusom 1 év múlva)
Elnézést a kérek a sok szövegért, igazából már kaptam ajánlást, sokat is :D Megvannak Chaser üzijei a konkrét tipusokkal , meg itt is végignéztem a kommenteket de egyrészről szeretném minél olcsóbban megúszni, másrészről meg nem akarok befürödni se, azért csak majd 2 havi fizumról van szó :U

(#51220) Tikakukac válasza tibbike01 (#51217) üzenetére


Tikakukac
titán

Fogd össze, annyira egyik sem rossz, itt inkább akksi idő hasonlók a difik, de azt nem tudom neked mi kell.

Takika14: Ha még bő 2-3 óra akksi időt akarsz akkor 3537-et veszel. Acer szép lakkos, a kocsin jól mutatna, a gépen annyira nem jó.

Diniboy: Z510 az valóban herélt 740M-et visz, minden más meg AMD-t amire a driver meg olyan amilyen. 150k-ból sincs csoda, 200-ból sincs. Ha tetszik a Z510 vegyed, mediumon elvisz mindent most is, később meg... rájössz, hogy mekkora bukós multigépet venni és veszel konzolt vagy asztalit. Saját tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#51221) brumi1024 válasza Takika14 (#51218) üzenetére


brumi1024
veterán

Én egy fokkal jobb minőségűt ajánlanék, de rövidebb üzemidővel a Fujitsu A512 személyében.

(#51222) Pocok256 válasza Diniboy (#51219) üzenetére


Pocok256
veterán

Az a gyengus 740m az általad felsorolt játékokat native ba mindet elviszi MAXon.. szóval ne aggódj ;)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#51223) nosocsi válasza Tikakukac (#51216) üzenetére


nosocsi
csendes tag

Akkor nem kell, h full hd legyen, ha ilyen árban nincs. Írtam, h ssd is csak akkor kell, ha belefér a keretbe. Ismételten mondom, hogy nem értek hozzá így az árakról sincs fogalmam. Kérhetnék pár tippet, hogy szerinted mi éri meg ami minőségi és jó ár/értékkel rendelkezik? Funkcióját tekintve még mindig otthoni használatra kell.

(#51224) Tikakukac válasza nosocsi (#51223) üzenetére


Tikakukac
titán

Erre egyből vágnám, hogy 3 darab T60 IPS használtban SSD-vel és 2 naponta cserélheted a gépeket, de mivel fogyasztunk így...

180k körül az első gép amit én magamnak vennék az ez. Ha kutatsz lesz olcsóbb is szerintem kicsivel. Ennél többre egyszerű halandónak nincs szüksége. Minőség van, gari a legjobb amit kapni lehet support megint van. Ennyi.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#51225) nosocsi válasza Tikakukac (#51224) üzenetére


nosocsi
csendes tag

Rendben, köszönöm!

(#51226) Diniboy válasza Pocok256 (#51222) üzenetére


Diniboy
aktív tag

igen így gondoltam én is, hogy jelenleg biztos hogy nem lesz gondom vele ezekkel a játékokkal, a mostani core2 duo + hd 3470 kombónál meg csak jobb lesz és az ára sem vészes :) :R z510 ez az az amit nem könnyű szervizelni , mert le kell bontani az egész gépet egy tisztításhoz is ? Vagy az csak az y5xx asokra vonatkozik ? Az ssd-met jó lett volna belerakni ha már megvettem :U

(#51227) Tikakukac válasza Diniboy (#51226) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem kell lebontani, csak az alsó részt kell levenni. Ez viszont úgy van felrakva, hogy garantáltan törni fogod a patenteket alul, az fix.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#51228) Diniboy válasza Tikakukac (#51227) üzenetére


Diniboy
aktív tag

nehogy minden jó legyen :DDD mert ha terveztek volna egy kis csavaros szerviz ajtócskát letört volna a kezük a mérnök uraknak, na szép :((( gondolom szervízben csak lebontják valahogy rombolás nélkül, de amit meg oda ráfizetek, abból vehettem volna jobb gépet ahol meg tudom oldani magam a hdd-ssd cserét :U
csak nem egyszerű ez a dolog ... az a fránya minőség, ár,teljesítmény háromszög amit linkelt valaki nekem mindig közbeszól :D

(#51229) Tikakukac válasza Diniboy (#51228) üzenetére


Tikakukac
titán

Szervizben sem tudnak jobbat, hadd ne soroljam mennyi Y vagy Z500 alsó rész tört el, mert bonthatatlan.

Jobb helyeken a bővítés maga ingyenes max az alkatrész drágább, de hát ez van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#51230) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Ez valós lehet? E6430 vs 8470 vs T430

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#51231) Chaser válasza Tothgera30 (#51230) üzenetére


Chaser
titán

Akár. De nem mindegy milyen érzékenységre volt beállítva a freefall...szóval ez így ebben a formában nem mérvadó semmire. TP-nél gépben van a freefall és tapasztalatom szerint perfektül működik. HDD rögzítése meg dellben sem jobb...sőt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51232) Tikakukac válasza Tothgera30 (#51230) üzenetére


Tikakukac
titán

Én ugyan nem vagyok ríszörcsör, de azt tudom,hogy a HP-n kívül volt már nálam mindkét gép, és szabadon konfigurálható a vinyóvédelem mértéke. Ha ezt mondjuk lehúzzák, vagy nincs meg a szoftver elhiszem, hogy meghalnak. A Thinkpadon konkrétan kipróbáltam ezt a dolgot, mert annyira érzékeny volt, hogy egy nagyobb fészkelődésre is már stoppolta magát a gép.

Részemről: ebben a tesztben valamit keményen elqrtak, gyönyörű spéci endzsínörök által tervezett cuccoktól függetlenül.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#51233) Chaser válasza Tikakukac (#51232) üzenetére


Chaser
titán

Vagy csak dell demo...:)
TP-nél akkor is blokkolta a hdd-t az FF ha hassmon volt a gép és megmoccantam:D szóval itt valami nem kerek...de aki nem ért hozzá az benyalja persze.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51234) thomyerk válasza thomyerk (#50061) üzenetére


thomyerk
tag

sziasztok!

sajnos Zenbookot sehol sem találtam kirakva, szóljon aki tudja hol tudnám megnézni!

közben egy új versenyző lépett be: SONY VAIO PRO 13 karbonborítással

nagyon könnyű, de i7-el már nagyon elszálltak az árak....nem tudom, érdemes most 150-200ezerrel "olcsóbban" venni egy i5-össel szerelt gépet, aztán néhány év múlva új laptopba fektetni? vagy maradjak a Zenbooknál?

illetve még az is lehet h Samsungba beadom a derekam ha annyira könnyűek azok is...mit tudtok ajánlani
[link]

(#51235) Karmapolice


Karmapolice
csendes tag

Ha a laptopsystem.hu-n egy laptophoz nincs odaírva, hogy az áfa tartalma nem visszaigényelhető, akkor visszaigényelhető? Csak mert van amelyikhez külön oda van írva, és van amelyikhez nem :/

(#51236) stratova válasza Karmapolice (#51235) üzenetére


stratova
veterán

Ahol 27% az áfa és pl. vállalkozóként jogosult vagy a visszaigénylésére, ott vissza tudod igényelni az áfatartalmat.
Ahol 0%-az áfa ott nem, de ettől még a vállalkozásban ugyanúgy leírható/elszámolható az eszköz értékcsökkenése költségként (értékétől függően egy vagy több év alatt). De erről részletes tájékoztatást egy könyvelő tudna adni.

(#51237) Chaser válasza Karmapolice (#51235) üzenetére


Chaser
titán

Talán kérdezz rá...:) vagy írj itt a fórumon, alfa156 a név. Hirdetéseknél keresőbe üsd be és kidobja.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51238) olahmate1991


olahmate1991
tag

Sziasztok skacok! Játékra a +30k i7 + 4gb ram megéri szerintetek számít annyit játékba?

http://www.laptopszalon.hu/webshop/product/?search=y510p

*** Sikeres üzlet esetén kérlek értékelj! ***

(#51239) Hun91FaTe


Hun91FaTe
csendes tag

Sziasztok!
A következő két laptopról lenne szó:
http://www.laptop-notebook-netbook.hu/acer-laptop-termekek/acer-laptop/acer-aspire-v5-573g-34014g1takk-fekete-mar-2-ev-garanciaval/3264/
http://www.laptop-notebook-netbook.hu/acer-laptop-termekek/acer-laptop/acer-aspire-v5-573g-54204g1takk-fekete-mar-2-ev-garanciaval/3262/

A kérdés, hogy mennyire elég az i3-4010u a geforce gt 750m mellé? Esetleg érdemesebb az i5-4200u verziót választani? (a laptop játékra+böngészésre kell)

(#51240) Pocok256 válasza olahmate1991 (#51238) üzenetére


Pocok256
veterán

Ennél a gépnél igen nagyon is.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#51241) toupe válasza Karmapolice (#51235) üzenetére


toupe
csendes tag

ÁFA-t akkor tudsz visszaigényelni, ha
1) az eladó felszámított ÁFA-t, és
2) ÁFA-körbe tartozol (tehát nem EVA, KATA, alanyi mentes).

(#51242) Begi


Begi
senior tag

Sziasztok!

Lecserélném asztali gépemet egy kicsit mobilisabbra, mivel a munkám egyre inkább megköveteli. Viszont szeretném ha hobbi szinten játszani is lehetne vele ( heti 4-5 óra ). Nem egyszerű a kérdés, mert jobban vonzódom a kisebb mérethez ( 13,3-14" ), de ahogy eddig nézegettem ennél a méretnél már kompromisszumokat kell kötni, vagy milliomosnak kell lenni:).
A szituáció az, hogy az idő nagy részében egy FHD-s 23"-os monitorra lenne kötve, a saját kijelzőjét csak másodlagos monitorként használnám ilyen esetben. Játék esetén ezt kéne tudnia meghajtani.

Előre is köszönöm a segítséget!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1-2 hónapon belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 300-350e Ft
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Fejlesztés, néha OrCAD, hobbi photoshop
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
Hobbi játék ( SWtor szintű ), FullHD
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Is-Is
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Ár függő, ha nem fér a keretbe, akkor majd később kerül bele.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
Maximum 15,6", de inkább 14" körülire gondoltam. Ha lehet FHD, vagy 1600*900 ( HD+ talán ), és matt.
(8) Notebook tömege?
Nem mérvadó.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Mindegy.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
HDD esetén mindegy, SSD esetén legalább 128GB, de inkább 256GB. RAM 8GB, optikai meghajtó nem szükséges
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
Igen, kicsit mindkettőt.
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
Lenovo Ideapad Y510p i7 + 2xGT755M, de az már 15,6"-os, esetleg hasonló teljesítményben nincs kisebb?
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
Használt is érdekel.

(#51243) richkan


richkan
csendes tag

Sziasztok,

a feleségemnek szeretnék egy új netbookot venni. Jelenleg egy Lenovo IdeaPad S12-t használ, ami tetű lassú és már őt is zavarja.

Az ő szempontjai: Legyen kicsi és szép (ne legyen fekete). A mostani Levonó 12,1 collos, ilyesmi kellene most is.

(1) A vásárlás mostanság lenne esedékes
(2) Max 150e Ft, persze lehetne olcsóbb is
(3) Felhasználási kör: irodai munka, netezés
(4) Játékra NEM lenne használva
(5) Fontos hogy egyben legyen pár év múlva is, sok strapának nem lenne kitéve, mert egyrészt nem nagyon lesz szállítgatva, másrészt ha igen, akkor kocsival. Fontos hogy erős legyen, amennyire lehet.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Igen, ez jó lenne. De ezen ne múljon, vehetek bele egy SSD és bele tudom rakni a vásárlás másnapján.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? - 12 collos, vagy vmi ilyesmi. Matt legyen. Felbontás nem szempont.
(8) Notebook tömege? Könnyű, különösebben nem szempont.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Op. rendszer telepítése megoldható.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? Minimum 128GB csak SSD esetén, memória minél több, annál jobb. Optikai meghajtó nem kell.

Köszi

(#51244) borics96


borics96
csendes tag

Sziasztok!

Döntésképtelenné váltam laptop vétellel kapcsolatban..
Keresgéltem, tanácsot kértem és eddig ez a kettő notebook fogott meg: [dell] , [asus] .

Kérlek titeket segítsetek eldönteni melyik érné meg jobban, vagy bírná jobban a strapát, mert játszanék velük sokat, office-oznék, valamint filmeket néznék állandó jelleggel :) (fontos lehet: játék amit most játszom az a Cod Black Ops 2, ami közepes grafikán el is fut a gépemen multiba)
Ha van jobb ötletetek (természetesen asztali gép kizárva, mert elég sokat utazom), akkor kérlek ne tartsátok magatokban! :) Az ár maximum 200ezer forint legyen (+/- 10ezer forint)

U.i.: ha a dell-t vennék akkor vennék bele + 4gb RAM-ot is

(#51245) stratova válasza richkan (#51243) üzenetére


stratova
veterán

Nem írtad, csak új játszik vagy használt is?
Ha nem csak netbook hanem subnotebook is játszik; első blikkre egy HP Elitebook 2560P (videó) jött szembe alfa156 kolléga kínálatából. Az X220-s is strapa szerkezet csak ugye fekete.

Újonnan ebbe az árba talán Tinkpad Edge E145, E130 férne bele, de erről a netbook topikban többet tudnak mondani.

[ Szerkesztve ]

(#51246) Chaser válasza richkan (#51243) üzenetére


Chaser
titán

Ez notebook topik, netbookoknak van külön.

borics96: 200-ig a legjobb választás jelenleg az 5537, vagy szerényebb köntösben i7-tel 3537. 190-ért van, annyit megér. De azt tudd, hogy ezek az amd driverek elég kiforratlanok. Lehet az a játék is közte van ziziseknek amivel te játszanál, dell topikban érdeklődj.

szerk: Egyébként 5537-ben tudtommal HD8850 van. 8870 a 17-esekben. A vizesekre elég sokat panaszkodtak már elírás miatt, érdemes rákérdezni vagy utánanézni inkább.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51247) borics96 válasza Chaser (#51246) üzenetére


borics96
csendes tag

köszönöm gyors válaszod :)
ott is fogok érdeklődni

(#51248) Chaser válasza borics96 (#51247) üzenetére


Chaser
titán

Én néztem el, ez 17-es 5737. Akkor stimm a vga.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51249) runner 125 válasza Chaser (#51248) üzenetére


runner 125
nagyúr

Épp akartam írni.. ;]

borics96

Dell jobb választás, itt viszont kapsz hozzá bizonyos feltételekkel + 1 év garit, és 20gb felhőt 1 évig.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#51250) borics96 válasza Chaser (#51248) üzenetére


borics96
csendes tag

Szóval, akkor te melyiket ajánlanád jobban? :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.