Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#51351) Tikakukac válasza Pocok256 (#51347) üzenetére


Tikakukac
titán

Itt is befittyent hasonló idő, sőt over 20 óra SSD-vel még bekapcsolt kijelzővel is, az nem kevés.

Mondom az U-s Haswellek alapon nagyon nem esznek.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#51352) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Nemigazán tudom hol kéne feltennem a kérdést, hátha tudtok segíteni.

Ha egy notebookból nem lehet kivenni az akksit, akkor hogyan érdemes használni ha nincs hordozva ( esetek 90%-ban otthon asztalon). Lehet állandóan töltőn, vagy mindig lemeríteni aztán töltőre rakni, vagy valami köztes megoldás ?

(#51353) Tikakukac válasza Csocsesz75 (#51352) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha szoftvered van a géphez, akkor állítsd akksi kímélésre vagy max 60-70%-ig engedd, hogy feltöltse. Ha nincs ilyen akkor ennyi, majd rakatsz bele akksit ha szétment.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#51354) Karmapolice válasza Karmapolice (#51263) üzenetére


Karmapolice
csendes tag

erre esetleg ötlete még valakinek? (:

(#51355) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Milyen notebookot tanacsoltok max 300e ertekig? Ips-panel elony lenne,strapabiros haz,hosszu akkuido es kellemes billentyuzet halk uzemido.

(#51356) Chaser válasza Scoobyka (#51355) üzenetére


Chaser
titán

Halk üzemidős gépet hirtelen nem tudok...:) ennyiért csak acerek vannak ips-sel, más nincs.
Kicsit összeszedhetnéd mire is kell ez a gép, lásd témaösszefoglaló kérdései.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51357) runner 125 válasza memorix (#51295) üzenetére


runner 125
nagyúr

Teljesen mindegy, h mit linkelsz nekem, tudom, h működik és mint írtam, nem egybe helyeztünk már be.

De, eleve nem is értelek, mi a célod? Tessék mutatni mSata-val ilyen konfigurációt br. 140-ért.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#51358) tibbike01


tibbike01
őstag

Akkor +1 pont a G500-nak :)

Azért sajnálom a U510-et, jó kis laptop lehetne az.

[ Szerkesztve ]

(#51359) trassher válasza trassher (#51348) üzenetére


trassher
addikt

Erre valaki?

Redmi Note 7

(#51360) runner 125 válasza trassher (#51359) üzenetére


runner 125
nagyúr

Minőség szempontjából alattuk van.

tibbike01

Miért is sajnálod?

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#51361) trassher válasza runner 125 (#51360) üzenetére


trassher
addikt

Köszi! Akkor marad az u510 és a g500 közti dilemma. Az u510-el annyi a bajom hogy nagyon "süpped" a klaviatúra. Ezt a Ph tv-s adásban is említették.

Redmi Note 7

(#51362) tibbike01


tibbike01
őstag

Mert képek alapján nagyon patent kis laptopnak néz ki, tökre bejön a formája is, és az ára egyáltalán nem drága. Simán lehetne bestbuy.

(#51363) stratova válasza Karmapolice (#51354) üzenetére


stratova
veterán

Szia!

Két igen korrekt gépet szúrtál ki magadnak.
A Probook 6570b-ből rendeltem egyet még HD+ kijelzővel a családba, szerintem korrekt darab. Billentyűzetben jobb talán a Dell (E5430-at nem próbáltam, de E6530-at igen, elvileg a kettő között csak a num pad-ben van eltérés). Dellre hosszabb a gari, kisebb a mérete.
RAM-bővítés elvileg mindkettőre ráfér, de alfa kolléga ebben is tud segíteni.
Jobbakat ezeknél én most nem tudok :) az eladót viszont ajánlom.

(#51364) runner 125 válasza tibbike01 (#51362) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kérlek értelmezd a kérdésemet. Nem azt kérdeztem h miért tetszik, hanem miért sajnálod, magyarán mi az ellenérved, mitől sajnálod?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#51365) runner 125 válasza stratova (#51363) üzenetére


runner 125
nagyúr

?

Az E65xx LAtitude és az E54xx első ránézésre tényleg a billentyűzetben különbözik, de egyébként ég és föld.
Az E6 már prémium minőség minden tekintetben, az E5 egy belépő business.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#51366) tibbike01 válasza runner 125 (#51364) üzenetére


tibbike01
őstag

ITT a kolléga írja a véleményét miután volt élőben megnézni a laptopot. Illetve, hogy alumínium helyett műanyagból van.

(#51367) runner 125 válasza tibbike01 (#51366) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mivel a palmrest része műanyag a fedlappal és az alsó borítással ellenben, így nyilván kevésbé merev belül, pláne a G500-hoz képest.

De tisztában kell lenni továbbra is a kategóriával, és az árral. 140k-ért ezt kapod - nincs kompromisszummentes vásár..

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#51368) membrandj


membrandj
nagyúr

Sziasztok! A ti ajánlásotokra vettem pár hónapja ezt a laptopot:
AH502M52A5HU fuji ah502, g2020m,4GB ram,stb.

Most nézem és kb sehol nem kapni. Egyik ismerősöm szintén ilyen áron ~ 100k, ilyen gépet akar. Tudnátok ajánlani valamit helyette?
Köszi.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#51369) brumi1024 válasza membrandj (#51368) üzenetére


brumi1024
veterán

Fujitsu A512.

(#51370) stratova válasza runner 125 (#51365) üzenetére


stratova
veterán

Konkrétan a billentyűzetre értettem a "csak numpad béli különbséget", a gép többi részére nem. Összességében jelentősebb eltérés van a két gép között. Ha ez félreérthető volt elnézést.

(#51371) ThePoweR


ThePoweR
senior tag

Hali!

130-150k között kellene egy 15"-os laptop. Általános felhasználásra, film, net, nagyon kicsi játék.
Amik fontosak:
min 4GB ram, lehetőleg intel proci bár nem ismerem a mostani AMD-ket, min 500GB HDD, DVD (ha nincs nem nagy tragédia), lehetőleg külön legyen a num pad, felbontás mindegy és dedikált vga. Ha van hozzá win- nem baj, de nem fontos. (csakis win 7)
Gyártó mindegy ha jó a minősége. Ipon-ból szeretném vásárolni, de bárhonnan megteszi ha megbízható az üzlet és nem problémás a garis ügyintézés.

Előre is köszi!

Üdv,
Dave

[ Szerkesztve ]

(#51372) szcsaba1994


szcsaba1994
tag

Sziasztok!
ASUS X502CA-XX086-ról van valami tapasztalatotok? 90.000-es árkategóriában kerestem notebookot, ez tűnt a legjobbnak. Internetezésre, filmnézésre lenne használva minimális játékkal (sims 3)

(#51373) csababarca


csababarca
őstag

Sziasztok!
Laptopot keresek.
Összeg: 150-170ezer körül.
Memória: min. 4giga ram.
Proci: minél erősebb annál jobb, játékra is lenne használva azért, fifa 14 pl.
Videókártya: itt is minél erősebb,lehetőleg min. 1 gigás.

Nagyjából ennyi, netezésre lenne használva,filmnézés,de játék is fontos, egy fifa 14 fusson el rajta szépen, meg a következő évek fifái is azért... (pl az én gépen 145ezer volt,2009ben vettem, PES 13 még mindig elmegy rajta).

Előre is köszi!

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#51374) d1abLo


d1abLo
senior tag

Sziasztok!
Hétvégén szeretnék laptopot venni, ezért elég sürgős és jó lenne ha lenne raktáron.
Keret: 120-130k
Multimédiára kéne, de azért lehessen rajta játszogatni.
Egy i3+nvidia kombó kihozható belőlle?
Méret mindegy, anyaghasználat nem elsődleges szempont, de azért bírjon ki jó pár évet. Windows megtakarításból jó lenne ha nem lenne rajta.
elsőnek ezt néztem ki
Segítségeteket köszönöm!

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#51375) Chaser válasza d1abLo (#51374) üzenetére


Chaser
titán

B590 lenovo van i3+GT720 13x k-ért, az elég korrekt annyiért.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51376) Nordik


Nordik
őstag

Jelenleg egy HP G62-es gépet használok. Intel Pentium P6100 procival, ehhez integrált videókártyával, 4GB rammal, 320-as vinyóval. Kicsivel több mint 2 éves és gondolkodtam laptop cserén, mivel ezt most jó árban eltudnám adni. 65k.

Túl sokat nem tudok rááldozni az újra, ezért ezt néztem ki: [link]

Mit gondoltok érdemes rááldozni ezt a plusz 35k-t egy új laptopra vagy felesleges pénzkidobás lenne? Annyival nem lenne erősebb stb? :U Igazából csak netezgetek, HD filmek nézése a felhasználás.

[ Szerkesztve ]

(#51377) Chaser válasza Nordik (#51376) üzenetére


Chaser
titán

Érdemes lenne, mert a tieden ha jól sejtem nincs már gari. Cpu azért erősebb, video részleg is jobb. Meg hát az a HP olyan amilyen. Egyébként B590 lenovot is megnézheted, ugyanilyen hw-rel elő szokott fordulni 100k-ért. G500-nál szeriintem jobb kicsivel és matt kijelzős.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51378) Nordik válasza Chaser (#51377) üzenetére


Nordik
őstag

Köszi!

Én is valahogy így gondolkodtam, hogy a gari nemrég járt le, viszont most még jó pénzt ki tudok belőle venni. Tehát kis ráfordítással lehet egy új és azért a maga kategóriájában nem kevéssel jobb gép. Játszani meg sosem játszok, ezért az integrált videókártya is bőven kiszolgál illetve a proci is 3 évig biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#51379) Scoobyka válasza Chaser (#51356) üzenetére


Scoobyka
addikt

Netezni,exceles tablazatokat es SAP-ban dolgozni neha hobbi szinten photoshop es fontos,hogy hosszu ideig birja az akksi 5-6ora net wifin minimum es halk uzemmod.

(#51380) Begi válasza Begi (#51316) üzenetére


Begi
senior tag

Erre esetleg vki?
:R

(#51381) btudos válasza Begi (#51380) üzenetére


btudos
veterán

Első körben el kell keserítselek, nincs 14"-es méretben érdemi játékgép, legalábbis GT750m szintű teljesítménnyel semmiképp.

Lenovo Y410p létezik, de azt itthon hivatalosan nem forgalmazzák.

SLI esetében azt hiszem nem működik az Optimus technológia, de ha kikerül a gépből az egyik kártya, már működik. Normál gépek esetében driverben állítható, hogy melyik program melyiket használja, illetve automatikusra is lehet rakni, olyankor a gép dönti el, hogy épp mekkora teljesítményre van szükség, és annak függvényében használja az IGP-t vagy a dGPU-t.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#51382) nymarti


nymarti
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy fasza laptop-ot full hd videók vágásához, képszerkesztéshez...
Két gépet néztem ki, 200.000ft-ot tudok rákölteni a dologra.
Szerintetek a két gép között nagy különbség van teljesítményben? Elvileg a toshiba gépben lévő proci erősebb. Ez érezhető volna renderelésnél? +4gb ramot érdemes még belerakatni a gépekbe, hogy gyorsuljon a render?
Szívem szerint a lenovo-t választanám, mert sokkkal szebb és kényelmesebb a billentyűzete, de ha érezhető különbség van teljesítményben, akkor inkább venném a toshibát, mert nagyon unom a hosszú renderelési időket.

http://techkalauz.hu/laptop/tesztek/lenovo-ideapad-g500-teszt--126

http://techkalauz.hu/laptop/tesztek/toshiba-satellite-l850-1h4-teszt--127

Előre is köszi a segítséget,

Gergő

(#51383) Diniboy


Diniboy
aktív tag

Már megint itt vagyok. :DD Elkeserített ez a lenovós baromság hogy azt a herélt gt 740et nyomatja , úgyhogy csak nézelődök tovább, bár a Z510 is jó lenne jelenleg , de azért ezt csak nem 1-2 hónapra veszi az ember, ne érjen meglepetés :U Bár nem kell az extra teljesítmény jelenleg, de azért bebiztosítanám magam a jövőre nézve, de azért 200K alatt maradva:
http://www.laptop.hu/termek/dell-inspiron-3537-ag3l-black-i7-lx-egt ebben a kategóriában van ennél jobb ajánlat ?
Mondjuk nekem jobb tetszene egy Mes i5el, olcsóban :D Az ULV procik valahogy nem jönnek be de ha ez is elég a 8850hez akkor nem ellenkezek. Gondolom itt nem működik az Optimus, de azért valahogy át lehet kapcsolni a HD 4400ra ?

(#51384) Pocok256 válasza Diniboy (#51383) üzenetére


Pocok256
veterán

A két kártya között megy a váltás ne aggódj. Viszont ez tényleg jövőbe tervezés mert a jelenben a 8850m es kártya drivere ipari hulladék szinten van. Maga a gép kasznia még köszönő viszonyba sincs a z510 el viszon a teljesítménye optimális körülmények között jobb. Persze a 3537 nem olyan rossz kasznis csak én nem vennék egy laptopnak csúfolt recés tejfölös dobozt :D De ha téged nem zavar a kinézet akkor teljesen korrekt gép :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#51385) kicirain


kicirain
tag

Sziasztok!

A segitsegetekre lenne szuksegem.
Laptopot vasarolnek karacsonyra , fokent jatekra lenne hasznalva , ebbol kifolyolag jo lenne ha a jelenlegi es a kozeljovoben kijovo jatekok egy kozepes grafikan elmennenek rajta. Konkret tipus elkepzelesem nincs , de aki kapja az tudom h jatszik world of warcrafttal , diabloval , counter strike source es GO , leage of legends es szeretne call of duty ghosttal es esetleg battlefield 4el is jatszani. Nemgond ha az utobbi ujabb jatekok csak low beallitasok mellett mennek , ha egy normalisan jatszhato szintet megutnek (40-50fps). A laptop merete mind1 , de 15,6-ost gondoltam a legidealisabbnak. Hurcolaszva nagyon nem lesz , egy-ket alkalommal csak talan evente ha utazas van. Hdd merete legalabb 250 gb legyen es a ram is jo lenne ha legalabb 4-6 Gb dual chanel vagy konnyen bovitheto. Keretosszegez nem tudok mondani , de szeretnenk az olcsobb de jo kategoriabol talalni valamit.
Segitsegeteket elore is koszonom.

Udv

(#51386) Mikulásbá válasza kicirain (#51385) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha játék,az nem olcsó-ha olcsó,az nem lesz játékra való! Itt aztán lehet vitatkozni,hogy mi merre hány méter!

(#51387) trassher


trassher
addikt

Sziasztok!
Találtam egy újabb esélyest a Lenovo G580AH személyében. Jelenlegi laptopomban lévő hw a következő:
-amd athlon II x2p340
-radeon hd 5470 512 Mb
-3Gb 1066 ram

Főleg hd filmek nézése, net, autocad de csak szolidan és egy kis játék de nem a legújabb címek és nem is max részletességgel. A fentebb írt konfoghoz képest jól gondolom hogy mindenképp erősebb gépet kapnék? A szériával kapcsolatban mik a tapasztalatok?
A válaszokat előre is köszönöm! :R

Redmi Note 7

(#51388) kicirain válasza Mikulásbá (#51386) üzenetére


kicirain
tag

Olvasgatva a forumot , azert a nekem ugytunik , h a kollegak tudnak ajanlani az igenyeknek megfelelo konfiguraciokat. Tisztaban vagyok vele h milyen arakban mozognak a jatekra kihegyezett laptopok hisz en is rendelkezem eggyel, de mivel nem a kovetkezo 3 evre van tervezve , es nem full hd high/ultra jatekra , igy ugygondolom h nem kertem lehetetlent a leiras alapjan.

Udv

(#51389) Mikulásbá válasza kicirain (#51388) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Biztos van ilyen gép-minden csak kompromisszum kérdése.

(#51390) kicirain válasza Mikulásbá (#51389) üzenetére


kicirain
tag

Ha elolvasod megegyszer a kommentem akkor abban leirtam , h kozepes grafikai beallitasokra kellene a gep az ujabb jatekok pedig eleg ha low , de jatszhato fpsel elfutnak rajta.

(#51391) Diniboy válasza Pocok256 (#51384) üzenetére


Diniboy
aktív tag

Kösz most sikeresen levetted a kedvem ettől is :) Lenovo g510 8750el ?

(#51392) Darkkoi


Darkkoi
tag

Sziasztok! Aszatali gép után váltanék notebookra, mivel sajnos idő hiányában és munka miatt elég kevesett tudok egyhelyben maradni.( i53570k 660gti 8gb)

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? : Közeljövőben
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? : 200000-300000ft közötti összeget szánok rá
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…) : Nagyrészt multimédia, játékok lehetőleg közpes beállitásokon.
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
Igen felbontás :1920*1080 előny de nem feltétel.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Közepesen legalább I5
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Igen, vagy hibrid megoldás is megfelel.
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?Használt gép lehetséges.

(#51393) notmiami válasza Pocok256 (#51384) üzenetére


notmiami
tag

És ha akkora szenny hulladék a 8850m drivere, akkor hogy lehetett ilyen videókat csinálniuk a felhasználóknak?

YouTube Radeon 8850m

(#51394) Tikakukac válasza notmiami (#51393) üzenetére


Tikakukac
titán

Pontosan úgy, mint integrált videokártyákkal Crysist veretni fullmaxon FULLHD-ban. Csalnak, mint a yt videók többségében. Ennyi a titok.

Nem minden játékban és nem mindig "szenny hulladék", de ha kiszopod mondjuk mint én a Far Cry-al, ami 8fps fölé nem bírt menni bő 1 hónapja sem ezzel a karival, akkor hal a szatyorban érzésed lesz. Én tudok olyannal aki ment vissza boltba vergődni, hogy ez szar, hát ő pont olyasmit akart ami nem ment. Ez van :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#51395) brumi1024 válasza Tikakukac (#51394) üzenetére


brumi1024
veterán

Ugyanez a 8870M-nél. Crysis 3, Metro LL messze nem azt az eredményt adták, amit kellene, pedig az előbbi még AMD-s játék is ráadásul.

(#51396) Diniboy válasza Tikakukac (#51394) üzenetére


Diniboy
aktív tag

de a vga drivert itt is az amd adja nem ? szerintem azon a helyen fogom megrendelni ahol van visszavásárlási garancia és akkor van 2 hetem eldönteni :)

(#51397) Tikakukac válasza brumi1024 (#51395) üzenetére


Tikakukac
titán

AMD-s az FC is, mindegy volt neki.

Diniboy: Hát a kártya AMD nyilván ő adja az alapokat, de ha nem a Delles drivert használod akkor szívás is lehet, sőt, mindegy, így is szar volt meg úgy is.
Mielőtt még berendelsz és esetleg véletlenül csinálsz rá egy karcot a 2 hétben és beszopnád, mint annak a rendje, nézd meg a teszteket, van pár, döntsd el. Ne fuss felesleges köröket.
Mellesleg mindegy, mert még mindig ez a legerősebb kari amit kaphatsz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#51398) Chaser válasza Tikakukac (#51397) üzenetére


Chaser
titán

De az tényleg erős hogy hiába a jó hw ha nem lehet kihasználni még mindig..nem hiszem el hogy kinti dell userek nem háborognak vagy a dell ennyire tesz az ő fejükre is :F mert oké hogy amd dolga lenne de talán a dell tudna rájuk hatással lenni ha akar.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51399) Schimaa


Schimaa
újonc

Hali mindenkinek!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Közeljövőben.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 100.000-200.000 Ft
(3) Felhasználási kör? Leginkább csak játék, filmnézés, internetezés...
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? CoD, WoW, LoL...ilyenek, maximum kipróbálnék 1-2 új játékot is, persze low grafikán is elég.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Is-is.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Kerethiány miatt nem játszik ez az opció.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15,16 és HD-Ready is elég
(8) Notebook tömege? Mindegy. Lehetőleg elbírjam.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Nélküle, ha lehet.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? HDD, 4-6 gb, ha van optikai meghajtó az jó, de ha nincs az sem baj,
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) [link]
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Használt dolgokkal már volt bajom, szóval inkább új.

Várom a válaszokat! :)

"..i came to bring the pain hardcore from the brain lets go inside my astral plane..."

(#51400) Chaser válasza Schimaa (#51399) üzenetére


Chaser
titán

Sokkal inkább B590 i3+GT720 13x k-ért.
Drágábban Z510 pentium+GT740-nel 150 körül.
Keretet kihasználva dell 5537 ulv i5+ddr5 vga, vagy gyengébb köntösben 3537 ulv i7+ddr5 vga, ezek 190-200k-ért vannak 3 év garival.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.