Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#50451) rizso válasza Carryboy (#50449) üzenetére


rizso
addikt

Elégedett voltál amúgy a géppel? Mert ha igen, akkor simán kicseréltethetnéd egy másikra. Én 7537-et vettem, de volt egy kis gebasz vele - lehet nem mindenkit zavart volna, meg csak full sötétben, full fekete képernyőnél, max fényerőnél látszott, de akkor is, na. Cseréltettem, kaptam egy másikat, de annak meg más baja volt (többnyire olyanok, amiket más nem vett volna észre, meg én sem, ha előtte nincs már ilyen gépem - de volt, és így tudtam, hogy nem teljesen okés). Na mindegy, kihívtam hozzá a szervizest, 1,5 óra alatt kicserélt benne mindent, amit előtte telefonon egyeztettem a supportos kollégával. Így most végre van egy hibátlan 7537-em, amit nagyon imádok, és nem bántam meg, hogy ennél a típusnál maradtam :)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#50452) Carryboy válasza Pocok256 (#50450) üzenetére


Carryboy
tag

Megjelent egy újabb csík (így már kezd zebrára hasonlítani a két darab csíkjával).
A héten viszem vissza a laptopszalonhoz. Félig meddig kiábrándultam az 5537-esből.
Igazából tanácstalan vagyok, hogy kérjek-e helyette egy újat. Vagy nézelődjek más más márkáknál.
Nem akartam ATI kártyás gépet mert az van 6 éves asztaliban is és ott is elkezdődtek a driver körüli gondok(pl.: nem indul el a catalyst). Egy használt Hp 8470-et néztem ki még ezenkívül két másik gépet egy Z510-et és egy Fujitsu UH552-öt. Itt írjátok is, hogy nem jó az 5537-ben az i7 mert hűti le a venti. Ez egy viszonylag új széria, senkinek nincs róla tapasztalata. Ennyi pénzt rá költök akkor menjen el évekig és legyen megbízható, ez nem elvárható 2014-hez közeledve?!

(#50453) troland26 válasza rizso (#50451) üzenetére


troland26
őstag

"gebasz" az a kis bevilágítás a jobb felső sarokban ?

(#50454) Pocok256 válasza troland26 (#50453) üzenetére


Pocok256
veterán

Igen :K

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#50455) Tikakukac válasza Carryboy (#50452) üzenetére


Tikakukac
titán

2014-hez közeledve főleg az a trend, hogy ne sokáig használd, hanem gariideig.

A kijelző meg olyan amilyen, anno Z500-ból volt, hogy jött egy raklappal és visszament kb. az egész, mert mind hibás volt kijelzőben. Ez ilyen sajna.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50456) Carryboy válasza rizso (#50451) üzenetére


Carryboy
tag

Elégedett voltam-e? A fém és műanyag illesztések nem pontosak, néhol hullámosak ez megfigyelhető a kijelző keretnél is. A gamer gomboknál (WASD) melegszik. Talán a merevlemez ad ki ismétlődő hangot, mintha újra és újra indulna. Halk kattogás a csuklótámasz jobb oldalától jön. Ezeket leszámítva nincs gond...

(#50457) Carryboy válasza Tikakukac (#50455) üzenetére


Carryboy
tag

Hát ez csodás akkor már semmit sem merek venni...

(#50458) olahmate1991


olahmate1991
tag

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem notebook vétellel kapcsolatban.

A maximális keretösszeg nagyon rugalmas úgymond 250 felett, viszont 350 alatt, körül.

Felhasználási köröm: játék, ahogy csak bírja: gw2 és wow full grafika.

Számomra a teljesítmény lenne a legfontosabb.
SSD talán majd később.
Full hdben szeretném tolni 17"
Hordozhatóság és op rendszer nem számít, sima dos is jó.
ram 1600mhz nem ártana, proci i7,de úgy olvastam a hozzászólásaitokat, hogy lehúzzátok, úgymond játékra bőven elég az i5! gt765 vagy 770m
tárhely: 500Gb már elvagyok, nem seed király akarok lenni :)

*** Sikeres üzlet esetén kérlek értékelj! ***

(#50459) Tikakukac válasza Carryboy (#50456) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez van. A te gépednél 10 kategóriával magasabbra rakott T430-nál is olyan recsegés ropogások vannak meghalnál rajta. És az messze nem az a szint ami neked van/volt. Ilyen ez a buli.

Vinyó kattogott, ha kikapcsolod az energiatakarékosságban a vinyó kapcsolgatást akkor nem fog. Ez minden gépben ilyen.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50460) Pocok256 válasza olahmate1991 (#50458) üzenetére


Pocok256
veterán

17 és full hd ben kb ez van.

Vagy maradjunk a 15 nél és jóval erősebb gépet kapsz lenovo y510p személyében.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#50461) rizso válasza troland26 (#50453) üzenetére


rizso
addikt

Igen. Más lehet nem vitte volna vissza, de engem zavart egy kicsit.

Carryboy: akkor te is belenyúltál a tutiba. Mondjuk ahogy Tikakukac is írja, még sokkal drágább gépeknél is ki lehet fogni hibás/esztétikailag nem 100%-os darabokat, ezt már én is többször tapasztaltam. Na ilyenkor jön képbe a bolt és a garancia fontossága, hogy szarakodás nélkül cserélik-e a gépet (pl. laptopszalonnál szó nélkül cserélték az egyik probookot), vagy hogy a szerviz milyen (mostani gépemhez kijött a szerelő, 1,5 óra alatt helyben megcsinálta 100%-osra).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#50462) troland26 válasza rizso (#50461) üzenetére


troland26
őstag

jogos egy 300k+ os gépnél... :K

(#50463) Tikakukac válasza rizso (#50461) üzenetére


Tikakukac
titán

A konkrét bajunk nekünk az, hogy ahány T530/T430-at láttunk mindegyik hozta a nagyon gagyit bizonyos pontokon. Ami vagy azt jelenti, hogy ezeket így szánják már az embereknek, vagy azt, hogy ennyire pocsék a minőség ellenőrzés. Mindegyik gáz, nem kicsit, főleg ilyen 350k-400k körül.
Tudok nem 1-2 típust amit ha visszaviszel sem tudnak majd másikat adni. Mert mind olyan. Lásd bezel elválás stb. ilyenkor van az amikor fejvakarás jön és háááát izé. Kurvulunk rendesen notifronton, rikácsoljuk egy ideje.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50464) rizso válasza troland26 (#50462) üzenetére


rizso
addikt

Szerintem is - és a bolt, illetve a szerelő szerint is:)

Tikakukac: szerintem már nincs olyan komoly ellenőrzés. Párom is azt kérdezte, hogy mit csinálnak a gyárakban, hogyan ellenőriznek, ha kettőből kettőnek van valami hibája. Egyre nagyobb termelés, egyre több termék, egyre több hiba - sajnos...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#50465) Tothgera30 válasza Carryboy (#50452) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Használt EliteBook kell neked, az hiba nélkül évekig kiszolgál.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#50466) orbo válasza Carryboy (#50452) üzenetére


orbo
tag

Én pár nappal korábban vettem az 5537-et mint Carryboy, de én tökre elégedett vagyok vele. Most hogy olvasom milyen esztétikai problémái vannak, megnéztem én is tüzetesebben a gépet, de nálam semmi.
Az új Intel-Amd driverrel tökéletesen mennek a játékok (mintha a venti sem pörögne annyira játék közben), egyetlen bajom jelenleg, hogy alvó állapotból nem tudom feléleszteni (a régi Intel driverral nem volt ilyen gond, de úgy látom még kompromisszumot kell kötni, minden nem lehet tökéletes).
Tegnap sikerült 3DMarktot is futtatnom (eddig befagyott), performance 2550 pont.

Ja, és nekem ez az FHD matt kijelző nagyon bejön. :)

[ Szerkesztve ]

(#50467) Carryboy válasza Tothgera30 (#50465) üzenetére


Carryboy
tag

Nagyon sokat agyalok rajta, hogy az legyen-e.
orbo: A kijelző nekem is nagyon tetszik ezért is nehéz a döntés, hozzá szoktam a jóhoz :)

(#50468) Lauda


Lauda
félisten

Hello!

Tudnatok ajanlani megbizhato notebookos oldalakat? Az usanotebookot, laptopszalont, notebook.hu-t ismerem, bar nem tudom ezek mennyire megbizhatoak.

Koszonom! ;)

[ Szerkesztve ]

(#50469) Tothgera30 válasza Carryboy (#50467) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Csak egy kattintás...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#50470) Carryboy válasza Tothgera30 (#50469) üzenetére


Carryboy
tag

Itt néztem ki. Kösz!

(#50471) Tikakukac válasza Lauda (#50468) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha megvan a gép akkor néz boltot, én anno laptopoliszból hozattam tesómnak gépet, mert színben náluk volt utoljára.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50472) Carryboy válasza Tothgera30 (#50469) üzenetére


Carryboy
tag

Erre a hp-ra vajon lehet garancia bővítést kérni?

(#50473) Lauda válasza Tikakukac (#50471) üzenetére


Lauda
félisten

:R

(#50474) Tothgera30 válasza Carryboy (#50472) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ilyen ügyben őt keresd, bár nekem 2016 szimpatikus dátumnak tűnik. Bár nem hiszem hogy könnyen ki lehet nyírni egy ilyet, ha rendeltetésszerűen használod, bár ha leh#gyozod, az sem árt neki.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#50475) Carryboy válasza Tothgera30 (#50474) üzenetére


Carryboy
tag

Kösz! Szerintem alfával beszéltem már. Azt javasolta beszéljek a Hp magyarországi képviseletével.

(#50476) maczoi


maczoi
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy laptopot vásárolni! A vásárlás december elején lenne esedékes. Maximális keret 200k. Photoshopra, flashre, és játékokra használnám. Szeretném ha futnának a mai sláger játékok, nem kell maxon, csak élvezhetően :)
Eddig [ezt] néztem ki, van ennél "jobb" ugyan ebben az árkategóriában?
Köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#50477) ADam07


ADam07
csendes tag

Sziasztok,
egyik ismerősöm gépet szeretne venni. A vásárlás a közeljövőben lenne. Max 140-150 ezer forintot szánna rá. Leginkább játszana és filmet nézne rajta. Az lenne a fontos, hogy a fifa 13, esetleg a 14 elmenjen rajta :D Tudom, hogy szűk a keret, de jó lenne ha meg tudnánk találni az egyensúlyt a teljesítmény és a minőség között. SSD nem kell, a képernyő mérete a gép tömege nem fontos. Kizárólag új gép jöhet szóba. Segítségeteket előre is köszönöm.

(#50478) Hogen


Hogen
tag

sziasztok

http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_3537_Intel_Core_i7_4500U_8GB_1TB_AMD_Linux_Fekete_DLL_3537_157813_10201.html

erről a gépről kérnék véleményeket CS:GO -t nyomnám rajta és legyen legalább 120+ fps em szerintetek ? 190 max 200k a pénzem rá

(#50479) Monyos


Monyos
aktív tag

üdv!

Mennyivel gyengébb az új Haswell Intel Pentium 3550M egy régebbinek mondható Sandy Intel Core i3-2328M procinál? Ha egyáltalán gyengébb... :U (Az IGP-től lehetőleg eltekintve!)

[ Szerkesztve ]

(#50480) Tikakukac válasza Monyos (#50479) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha van progid ami HT-zik akkor x százalékkal, attól függ milyen a minőség. Ha nem akkor meg megint attól függ mit akarsz. Amúgy szvsz tökmindegy, egyre megy. Haswell fogyasztása viszont állatjó.

Hogen: Tonnaszám van belőle már eladva, Dell topikba rakass fel valakivel, hátha.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50481) Pocok256 válasza Tikakukac (#50480) üzenetére


Pocok256
veterán

1366*768 ban 120 FPs sima ügy én gépemen megy 60-90 Fps el full HD n ... Mondjuk nem maxon hanem gamer beállítások mellett.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#50482) Oceanus


Oceanus
tag

Sziasztok!

Új noti vásárlása érkezett el az életemben és ebben kérném a véleményeteket. Szóval a lényeg hogy játékra lenne (WoT, újabb FPS-ek esetleg stratégiai játékok) meg CAD CAM (Solid Edge) gyakorlásra. Árban olyan 350 esetleg 400k lenne amit rászánnék jó szívvel (és az asszony belegyezésével :)) ).

Néztem az MSI GX60-70 szériás notikat de több helyen több véleményt olvastam arról, hogy mennyire jó kombó az a10 5750m a 8970m-el együtt. Tényleg CPU limites ez a noti? ÉS a későbbiekben mennyire lehet esetlegesen tuningolni? Vagy maradjak a jól bevált intel nvidia megoldásnál mondjuk egy lenovo y510 személyében dual 750m-el? Itt például van értelme annak, hogy 755m-es példányt vadásszak vagy nem éri meg a plusz pénzt?

Ha valaki tud külföldről olcsón notit az is jó úgyis Angliában élek jelenleg, szóval annyira nem zavar ha esetleg Lichtensteinből kell megrendelni a cókmókot ha már muszáj :DD

Válaszaitokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz!

(#50483) Hogen válasza Pocok256 (#50481) üzenetére


Hogen
tag

akkor rábeszéltél :)
jövőhét után beruházok egy dell masinára :D

(#50484) umfrider


umfrider
senior tag

Sziasztok!

Az alábbi Acerrel szemezgetek. Első sorban CAD tervezéshez kellene. Már régóta nézegetem a piacot, nekem ez a leg szimpatikusabb, aminek jó az ár/érték aránya is. Mi volna a véleményetek? A proci nem kapott túl jó Benchmark-ot 1.8 Ghz-n, de mivel 3-ig fel tudja húzni magát úgy már biztató a helyzet. Bármiben tudnátok jobbat ajánlani ( összességében ) akkor azt örömmel megnézem.
http://www.digiprime.hu/laptop/acer-laptop-akcio/acer-aspire-v5-573g-ar/acer-aspire-v5-573g-13769-elado

Köszönöm!
( telefonról nem igazán szórakoztam a linkelgetéssel, stb :D )

[ Szerkesztve ]

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#50485) Carryboy válasza umfrider (#50484) üzenetére


Carryboy
tag

Nézd át ezt a tesztet: [link]

(#50486) Thomaskaaa


Thomaskaaa
csendes tag

Sziasztok!

A nővéremnek keresek egy notebookot, csak mostanában nem igazán vagyok képben ezen a piacon. :F

Nincsenek nagy kritériumok, tipikus női laptop lenne. Azaz filmet nézne rajta, netezne meg officeban dolgozna néha.

Egyetlen kritériuma az volt, hogy 14" legyen legalább a kijelzője.

A keret kb 60.000 Ft szóval gondolom csak a használt laposok jönnek szóba.

Én ezt néztem: http://laptopsystem.hu/Notebook/13857445019951

Vélemények? Vagy esetleg teljesen más? Ha esetleg valaki ennyiért tud újat az nagyon király lenne. :R

Előre is köszönöm!

(#50487) maczoi


maczoi
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy laptopot vásárolni! A vásárlás december elején lenne esedékes. Maximális keret 200k. Photoshopra, flashre, és játékokra használnám. Szeretném ha futnának a mai sláger játékok, nem kell maxon, csak élvezhetően :)
Eddig eztnéztem ki, van ennél "jobb" ugyan ebben az árkategóriában?
Köszönöm a segítséget :R

(#50488) #66926208


#66926208
törölt tag

Sziasztok!

Múltkor ezt a gépet ajánlottátok, játékra:[link]
Azóta összetörtem a perselymalacot, és kiderült nagyobb a keretem, most ezt szemeltem ki, esetleg van ebben az árban valami más ajánlott gép is? [link]

[ Szerkesztve ]

(#50489) tomiee85


tomiee85
senior tag

Sziasztok! Segítsetek nekem légyszíves.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Karácsonyra
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 120000-130000 de inkább alatta
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…) Otthoni használat, kis játék, de megbízhatóság lenne a legfontosabb
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? Kisiskolás gyereknek lenne, majd tuti akarna valamit
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Minőség
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Nem, egyelőre nem
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? Mindegy hogy matt v fényes, 15.4-15.6
(8) Notebook tömege? Mindegy
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Nincs szükség rá
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? Mindegy
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) Ár miatt sok választás nem nagyon van
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Nem
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) Nekem G580-am van, ezért először az G500 volt a tipp
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Új

Köszönöm :R

(#50490) AxBattler válasza tomiee85 (#50489) üzenetére


AxBattler
félisten

Lenovo IdeaPad G500S - jó kis allround gép, korrekt játékos képességekkel!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#50491) cater_


cater_
újonc

Sziasztok,
Szeretnék egy laptopot venni, remélem tudtok segíteni, hogy pontosan milyet vegyek.
Van rá 150.000 forintom. Leginkább képszerkesztésre használnám a gépet és képek konvertálására. Játékra egyáltalán nem, így dedikált vga nem szükséges. Sajnos ahogy olvastam a témát, azt írtátok, hogy új gépnél olyan 200.000 alatt full HD nem kapható, így egy szebb képű matt HD, esetleg HD+ felbontású gép lenne a legjobb 14-17"-os méretben jöhet bármi.
Eddig egy asztali gépem volt, de szeretnék egy kicsivel mobilabb gépet ezért laptop lenne a választás.
Remélem tudtok mutatni egyet amit nyugalommal tudtok ajánlani erre a feladatra.
Ahogy olvastam kérdés, hogy használt lehet e a gép. Mivel legalább 2-3 évre venném, így abban az esetben érdekelne, hogyha van rá legalább 2 év garancia.

Köszönöm így előre is a válaszokat.

(#50492) tomiee85 válasza AxBattler (#50490) üzenetére


tomiee85
senior tag

Már csak akkor az a kérdés maradt hogy GT 720 vagy HD 8570-el vegyük a gyerkőcnek:)

(#50493) zsambek


zsambek
aktív tag

Sziasztok,

Még mindig folytatódik a nagy notebook vásárlás. Az előbbi ár annyiban változna, hogy 125.000-130.000Ft lenne a végső határ, mivel egy Windowst is kell még venni. Az a kérdésem, hogy a Fujitsu LifeBook A532 és a Acer E1 571G-nál miért van az, hogy az Acer-ben 8GB RAM van, de mégis olcsóbb? A többi részét nézve, szinte ugyanaz a kettő. Vagy rosszul gondolom? Lehet, hogy az Acer márka gagyi?

Válaszaitokat előre is köszönöm,
zsambek`

[ Szerkesztve ]

(#50494) Orton96


Orton96
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ez a laptop mennyire ajánlható a Dell Inspiron 3521-gyel szemben. Nem csak teljesítményre gondolok, az fontosabb lenne, hogy vajon ez is a "gagyi" Acerek sorát erősíti, vagy ez jó minőségű?
:R

(#50495) Chaser válasza Orton96 (#50494) üzenetére


Chaser
titán

Melyik laptop?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50496) umfrider válasza Carryboy (#50485) üzenetére


umfrider
senior tag

Köszi!
Átnéztem a tesztet, de a proci nem azonos azzal, mint amit kinéztem. Lehet, hogy elírás, bár ebben nem vagyok biztos. A tesztben 1,6 - 2.6-ig működik, míg a termék leírásban ( több fórumon is ) 1,8 - 3-ig.

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#50497) Tikakukac válasza umfrider (#50496) üzenetére


Tikakukac
titán

i5 vagy i7 nem mindegy. Jelen esetben mondjuk kb. mindegy is, mert egyik sem atomerőmű egy rendes proci felnyalatja velük a padlót.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50498) Mercutio_ válasza Dhampir (#49967) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt tudja valaki, hogy miért csak 119.900 a madaraséknál amikor - elvileg - ugyanaz a legolcsóbb normális boltban 20k-val drágább? :Y

+1 kérdés: Laptopszalon +1 év garija valamilyen feltételhez, plusz költséghez kötött?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50499) Tothgera30 válasza Thomaskaaa (#50486) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én ezt az E6400-as gépest venném :K .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#50500) Chaser válasza Mercutio_ (#50498) üzenetére


Chaser
titán

Mert akció'...sokszor volt már rá példa. Beszerz ár körül adják tovább. Reklám. Máris reklámoztad őket. Bejött...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.