Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#50851) btudos válasza johnny82 (#50850) üzenetére


btudos
veterán

Nincs. Külön vegyél SSD-t, meg egy keretet az ODD helyére, úgy megoldható, de gyárilag nincs ilyen gép, csak az árkeret többszöröséért.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#50852) johnny82 válasza btudos (#50851) üzenetére


johnny82
őstag

Köszi! Most már nagyon nem tudom mi legyen, már válaszolnom kellene, aki segítséget kért tőlem, de nem tudom mit mondjak neki. 150-160K-s kategóriában több gépet is mondanak itt a topicban. Ami nekem tetszik, hardware, meg főleg 4 év garancia miatt, az ez a dell 3521, de ez nem matt. Fujitsuk is jónak tűnnek, de laptopszalonnál nem látok olyan jót, máshol meg csak 2 év a garancia rá. :F

(#50853) Pocok256


Pocok256
veterán

Imperium szakértelem es ügyfél kezelés

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#50854) Chaser válasza johnny82 (#50852) üzenetére


Chaser
titán

Dellekre 3 van mindenhol, ahol nem az elírás vagy szürkeimport. Lényegében itt is 3 van, mert évente be kell vinni átnézetni, első év ingyen, utána fizetős. Dellnél lehet venni + gart, annyiból ki is jön 1 év amit rá kell fizetni a szervizre, más gépeknél jó lehet, de itt nem sok értelme van.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50855) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Na jól van, most már miden szabad percem (szinte már beteges) a noti nézegetésre pazarolom el, holott mindig a z510-re lyukadok ki 150 ezer forintig! :D

Abban az egyben segítsetek, hogy honnan érdemes venni? Notebookzone? iPon? Egyéb ?

üdv.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#50856) Renok válasza sirszevenap (#50855) üzenetére


Renok
senior tag

Laptopszalon, usanotebook.

(#50857) trigorin


trigorin
aktív tag

Szeretnék tippeket kérni. Laptopot keresek ezekkel a főbb paraméterekkel:
- i5 (de legalább i3),
- matt kijelzős, lehetőleg 15''-os,
- örülnék egy dedikált videókártyának, mert visszafogott játékra is használnám (régi ill. mérsékelt gépigényű játékokkal),
- vhol 150-180 ezer környékén jó lenne megállni.

Amiket eddig találtam:
Fujitsu NH532 - ez elég masszívnak tűnik, mindennel fel van szerelve, viszont 17''-os, vagyis nagy, 3kg, kicsit nehéz, amúgy egyáltalán nem ismerem a márkát, azt sem vágom igazán, szükség esetén mennyire nehézkes a garizása.

Samsung 300E5S06 - Nem vágom, mennyire megbízhatók a Samsung laptopok. Ez jónak tűnik, de mondjuk nincs 3.0-s USB portja. Ráadásul előtelepített Win8 van rajta, amivel az a bajom, hogy idióta módon van partícionálva.

Nyitott vagyok HP-re is, de egyelőre nem találtam megfelelőt.

ASUS-t is ajánlottak, arról sincs semmi infóm, mennyire jók a laptopjai.

Bármilyen javaslatot szívesen veszek.

[ Szerkesztve ]

(#50858) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni notebook vásárlásban.
Munkagépnek szeretnék egy új gépet, főként irodai használat, de az office napi szinten Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver, CorelDraw és egyéb kiadványszerkesztő programokat használok.
A gépnél feltétel, hoyg gyors legyen, az Intel procit (minimum i5) preferálom, valamint 8GB RAM legyen benne.
A kijelző 15,6". SSD és HDD, vagy SSD+HDD combo nem feltétel. Nincs szükségem érintéses panelra sem.
Eddig Dell gépeim voltak, s meg voltak elégedve velük, így Dell a preferált márka.
Más márkáktól sem zárkózom el.
Az ár nettó 160-180e Ft.
Tudnátok ajánlani pár modellt?

Üdv,
Gboy

[ Szerkesztve ]

(#50859) runner 125


runner 125
nagyúr

Z510 i5-ösben van végre billentyűzet világítás!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#50860) brumi1024 válasza runner 125 (#50859) üzenetére


brumi1024
veterán

Meglepő is volt a magyar billentyűzet ami világít, amikor először megláttam.

(#50861) Tikakukac válasza Pocok256 (#50853) üzenetére


Tikakukac
titán

Ennyi. Kicsit általánosít az író boltokról eladókról, nyilván indulatból, rendes helyeken értenek a gépekhez és az eladónak sem célja a szart rátukmálni az emberekre, mert a vége ez lesz. Az SLI panelen beszartam :DDD :DDD

Amúgy szépen lehet kihúzni a boltokat, lassan tényleg elég egy 5-ös lista :P

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50862) ktitusz válasza Tikakukac (#50861) üzenetére


ktitusz
csendes tag

Azt elmondanátok, hogy melyik 5? :)

(#50863) Chaser válasza ktitusz (#50862) üzenetére


Chaser
titán

Usanotebook, laptopszalon, mysoft ami hirtelen eszembe jut. Ipon se rossz. Használt gépeknél laptopsystem.
Edigital sem rossz, csak ott nem mindig legjobbak az árak, de kiegészítők viszont jó áron szoktak lenni, ssd, egér, ilyesmi.

szerk: egyikben sincs érdekeltségem...

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50864) johnny82


johnny82
őstag

Ez a Fujitsu NH532 milyen minőségre? Mert ahogy nézem, ez megfelelne arra, amit korábban kérdeztem. Jó vga, proci, 750-es vinyó, 4 GB ram, 17-es matt kijelző. Van most ennél jobb 160K-ig?

(#50865) Pocok256 válasza Tikakukac (#50861) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát a mediaba is megmondta nekem az eladó hogy ne vegyek quad core AMD t mert az csak kétmagos és az i5 4 mag és sokkal jobb. Ezek után ... :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#50866) Mirman


Mirman
őstag

(#50867) Pocok256 válasza Mirman (#50866) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha nem lenne kikötés a win 7 akkor ez a gép nagyon kafa lenne :P

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#50868) anti1337


anti1337
újonc

hi
180-200ft körüli árkategóriában szeretnék notebookot venni
én ezt találtam [link]
hasonló kategóriában tud valaki ajánlani valamit?

(#50869) Chaser válasza anti1337 (#50868) üzenetére


Chaser
titán

Azt ajánlanám válaszolj a topik összefoglaló kérdéseire először.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50870) holden72


holden72
tag

Sziasztok, fiamnak karcsonyra vettem egy laptopot (Lenovo G505) tartalmaz win 8-at is. Kinyerheto vhogy a windows reisztracios kodja? Nincs a laptop aljara sem ragasztva. Ha ujra kellene huzni, s nem a hdd speci particiojarol tennem, hogyan tudnam meg a win reg kodot? Koszi elore is!

[ Szerkesztve ]

(#50871) MrRL19


MrRL19
senior tag

Helló
Valaki tudna segíteni ??!! laptopot szeretnék venni 150k MAX
lenovo g580 van most kb ilyen tudásút szeretnék . .
i3,i5...
ha van használtan jó azt is meghallgatóm :)
köszi előre mindenkinek !!! :R
((asus x550 néztem egyébként )) laptopszalonba

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#50872) Garsza


Garsza
veterán

Helló szeretnm megkérdezni hogy intel vonalon mi a külömbség az M és az U jelölésű procik között.

(#50873) dReFiX válasza anti1337 (#50868) üzenetére


dReFiX
senior tag

Maga a hardver jó, de az anyaghasználat ... kritikán aluli, zongoralakk tejfölös doboz.

Dell Inspiron 3537 i7-4500U / 8GB / 1TB / AMD Radeon HD 8850M

Lenovo IdeaPad G500 i7-3612QM / 4GB / 1TB / AMD Radeon HD 8750M

[ Szerkesztve ]

(#50874) Chaser válasza holden72 (#50870) üzenetére


Chaser
titán

Nem az akku alatt van?

Garsza: Az U alacsony órajelű, emiatt kevesebbet eszik terhelve.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50875) Garsza válasza Chaser (#50874) üzenetére


Garsza
veterán

És azt honnan lehet tudni melyi notbookban van forrasztott CPU és melyikben van tokozásban (későbi csere végett.

(#50876) ktitusz


ktitusz
csendes tag

Kedves Fórumozók!

Még mindig érdeklődnék:

[tudnátok segíteni?]

Köszönöm!

(#50877) MAC72


MAC72
tag

Sziasztok!

Egy kedves barátomnak szeretnék segíteni. Laptoppal lepné meg magát karácsonyra.
A keret 100e Ft (tudom, nem túl sok)

Az igények:
15" kijelző
Komolyabb FPS játékok futtatását nem tervezi.
Fő felhasználás internet, kisebb egyszerű játékok, filmnézés, szóval semmi extra.
Operációs rendszer hiánya nem probléma. (valószínűleg Win7 lesz rajta)
Hordozni nem sűrűn fogja, de azért inkább a minőség a szempont mint a teljesítmény.
Csak új gép érdekli. (ez fontos)

Köszönöm!

(#50878) brumi1024 válasza Garsza (#50875) üzenetére


brumi1024
veterán

Minden U-s forrasztott pl. De a nem forrasztottaknál sem javasolt a csere, ez nem asztali gép.

(#50879) Chaser válasza MAC72 (#50877) üzenetére


Chaser
titán

Ennyiért van lenovo B590 100k alatt kicsivel iponnál, más értelmes nincs.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50880) sebijani1982 válasza holden72 (#50870) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!

Aida 64 nevű programot (régen Everest volt a neve) tedd fel, a gép összes paraméterét (hardverek, hálózat, windows stb.) megnézheted vele.

Az Operációs rendszer menüpontnál fogod megtalálni a kulcsot.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#50881) ilko


ilko
csendes tag

Sziasztok, egyszer már adtatok tanácsot, most már csak egy nap választ el a vásárlástól.
Akkor egy olcsóbb modellben gondolkoztam, azóta kiderült, biztos nem lenne elég 2-3 D-s modellezésre (egyetemi feladatok, gépész fiamnak) illetve ahhoz a játékhoz, amit játszani szokott. Nézegettem más modelleket, amik erősebbek, jobban megbirkóznak a feladattal. Két ismert helyen is láttam ezen az áron, ennyiért még vállalnám, ha megéri... kérlek, véleményezzétek!!

Korábban ezeket néztem:

Lenovo B590 59-389657 nettó 94.409Ft

Lenovo IdeaPad G500 59-390525 nettó 94.409Ft,

Ehhez képest most:

Lenovo ideapad 390064 bruttó 139.900 Ft-ért...

Várom a véleményeteket, mert nem értek hozzá, viszont holnap 25 éves a fiacskám :-) . (A Lenovohoz ragaszkodik).
Megéri-e ez a gép, az árkülönbség, ez a modell...

(#50882) ooloo


ooloo
őstag

Üdv , mindegy kinek !

A lányomnak akarok egy mindenes gépet venni . Parancsba kaptam , hogy csak fehér lehet. A fene tudja miért csak fehér... a Női lélek a férfiak számára kifürkészhetetlen . Erről a [SAMSUNG] masináról lenne szó .

Nem lövök mellé , ha megveszem ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50883) holden72 válasza Chaser (#50874) üzenetére


holden72
tag

Köszi a tippet, ha hazaértek megnézem. Elvileg az aksi alá szoktak ragasztani a win reg kódot?

(#50884) Chaser válasza ilko (#50881) üzenetére


Chaser
titán

Br 13x k-.ért van most i3+GT720 verzió B590-ből.

holden72: Általában igen. Régen gép alján volt, de rájöttek az nem túl szerencsés megoldás. Le lehet koppintani meg lekopik.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50885) gukker


gukker
csendes tag

Sziasztok!
Olyan segítséget szeretnék kérni, hogy kinéztem magamnak egy Lenovo IdeaPad Y510p laptopot, viszont 2 féle variációban is, és nem tudok dönteni.
298.000-ért van ez a verzió:
http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_Y510p_Intel_Core_i7_4700MQ_8GB_1TB_+_8GB_NVIDIA_Free_DOS_Fekete_59-394569_8855.html#muszaki_adatok
Itt 8GB Ram, 1TB HDD + 8GB SSD, GT750M SLI jár a laptophoz, viszont
329.000-ért pedig ez a verzió:
http://computerimperium.hu/images/Imperium_2013_12_Billboard.jpg
Itt 16GB Ram, és 1TB SSHD, GT755M SLI jár a laptophoz.
Pénztárcámat mindkettő engedi, csak azt nem tudom, hogy a +8GB Ram, és az SSHD-val együtt megéri e azt a +30.000Ft-ot?:)
Annyit még elárulok, hogy általában hajlamos vagyok arra hogy nem zárom be a dolgokat, egyszerre több dolog is zabálja az erőforrásokat, és sokat használnám a gépet Sony Vegasban videószerkesztésre.
Köszi a segítséget.

(#50886) Chaser válasza gukker (#50885) üzenetére


Chaser
titán

Mindkettőben SSHD van. 8GB beépített SSD a HDD-ben. Szerintem bőven elég az első verzió. Tudtommal minden y510p-ben GT755 van. De 750-hez képest talán csak a fogyasztás a különbség.

szerk: Ha keményen vágsz videot akkor nem árt a 16GB ram, de egy 120-250 GB-os normál SSD sem.

szerk2: csdm: 4mag/8szál persze hogy gyorsabb...ami kihasználja, pl videovágás

Igényeid vannak, pénztárcád ehhez viszont nagyon kicsi.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50887) csdm


csdm
senior tag

Hali!

Elöljáróban egy gyors kérdés:
Core i7-es 4 magos/ 4 szálas processzorok a gyakorlatban erősebbek, mint a 2/4 i7-es társaik?
Tudnátok linkelni tesztet, ahol laptop processzorokat hasonlítanak össze?

Tudnátok ajánlani laptopot?

-Hosszútávra tervezek!!

-Képszerkesztés, weblapkészítés, .NET programozás, Office termékek, és internetezésre
-Processzora legyen 4 magos(fenti kérdés emiatt is fontos) --- hosszútáv miatt ez a legfontosabb!
-Videókártya: egy dedikált jó lenne.
-Ram: tök mindegy, bővíthető legyen.--- erre később költenék.
-Hdd/ssd: tök mindegy milyen --- erre később költenék
-Akku: örülnék, ha (5)-6-7 órát menne akkuról
-Kijelző: 11"-18" jöhet bármi.
-Felbontás: NE 1366x768 legyen. Bármi ami nagyobb!
-Méret, kinézet, súly, márka lényegtelen.
-NE legyen benne Op.rendszer (Windows)
-Háttérvilágításos billentyűzet előnyben!
-Keret: ~200.000 HUF

Arra törekednék, hogy ne legyenek gyengék a kijelző zsanérok, tartós legyen a ház, billentyűzet se papírvékony legyen stb. --- Hosszú táv miatt fontos

[ Szerkesztve ]

(#50888) medium84


medium84
aktív tag

Sziasztok!

Olyan notebookot keresek amiben 2.1-es hangszóró van. A Samunak van ilyen, de a legolcsóbb is 280 ezer. JBL 2x2W+5W. Egy ilyen már van a családban, egy éve 220-ért meg lehetett venni.
Most viszont csak 200 ezer a keret.
Mivel Samuban nincs, így már mindegy milyen márka.
Ami fontos: legalább 3rd gen core-i5, min.1 USB3, 2.1 hangszóró.
Előre is köszi.

(#50889) gukker válasza Chaser (#50886) üzenetére


gukker
csendes tag

Köszi.

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy ha a laptopszalon.hu-tól rendelek, akkor ugye lehet memóriabővítést pipálni.

http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_Y510p_Intel_Core_i7_4700MQ_8GB_1TB_+_8GB_NVIDIA_Free_DOS_Fekete_59-394569_8855.html#muszaki_adatok

+8GB Ram-nál ez azt jelenti, hogy 8+8GB rammal kapom már kézhez a gépet, vagy hogy mellékelnek mellé egy 8GB-os Ramot amit majd nekem kell beszerelnem?
Ha jól tudom ráadásul 4+4gb ram van a gépben, tehát így ha kérnék +8GB memóriabővítést, akkor is csak 12GB ramom lesz?

(#50890) az2


az2
újonc

Kíváncsi vagyok a véleményetekre ezzel a notebookkal kapcsolatban ...
itt a link : http://www.radium.hu/legjobb-ajanlatok/asus-x550-90nb01n2-m01260-00.html

Válaszotokat előre köszönöm.

(#50891) Tikakukac válasza csdm (#50887) üzenetére


Tikakukac
titán

Kevés pénz, nagy igény, ennek nem lesz metszete.

medium84: Tök őszintén egy ilyet sem tudok, olyat, amit ajánlani mernék főleg nem. Bukós lesz.

gukker: Nope. Ha 16 giga ramot akarsz akkor cserélik a 2 modult 8+8-ra. Ha 12 gigát akarsz, tehát a gyárin felül még 8-at, akkor az egyik modul repül és jön 1 8-as.

az2: A gép annyira nem rossz, én egészen összejöttem vele. A bolt viszont felejtős.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50892) gukker válasza Tikakukac (#50891) üzenetére


gukker
csendes tag

Tikakukac: 8GB Ram van a gépben (4Gb+4Gb) Rendelésnél van egy +8GB Ram opció, én így összesen 16GB Ram-ot szeretnék. Most így a +8GB Ram-al, mind a két modult lecserélik, vagy csak az egyiket?

(#50893) Tikakukac válasza gukker (#50892) üzenetére


Tikakukac
titán

Jaaa, elsőre nem jött le mi a csudiság, most már vágom. Ebben az esetben a 2*4 giga kijön és megy be 2*8gb.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50894) MrRL19


MrRL19
senior tag

Valaki tudna segíteni ?!?!

((írtam már h mi kellene ))

előre köszi a segítséget !!

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#50895) csdm válasza Tikakukac (#50891) üzenetére


csdm
senior tag

Mennyibe kerül az általam deifniált laptop?

(#50896) medium84 válasza Tikakukac (#50891) üzenetére


medium84
aktív tag

Nem a pénzről van szó. Egy éve még az i5-tel szerelt notijába is belerakta a Samu a JBL 2.1-et, most meg már csak az i7-tel szereltekbe.
De nekem nem kell i7, meg Blu-ray ROM.

Aki egyszer hallott ilyet, soha többé nem akar 2x0,5 wattos notit venni.

[ Szerkesztve ]

(#50897) gukker válasza Tikakukac (#50893) üzenetére


gukker
csendes tag

Rendben, köszi :)

(#50898) Tikakukac válasza MrRL19 (#50894) üzenetére


Tikakukac
titán

Elevenítsd fel én csak áprilisi dolgokat látok.

csdm: Hááát 230k körül indul a G700. De az még nem a tartósság szimbóluma, csak elfogadható konzumer. Rendes 4 magos nagypaneles gép sokkal fentebb van.

medium84: Hát a Samu semmibe sem rak/fog rakni, mert gyakorlatilag roló lehúz ;] Az x200s-ben monó hangszóró van, csipogni elég, fülessel meg brutál a hangja, engem sosem érdekelt, hangfal is van asztalon megoldom :B

Vannak dolgok, amiket direkt úgy tesznek be autókba/notikba, hogy kelljen venned még pár dolgot mellé, hogy megkaphasd. Ez is ilyen. 2.1-es, ráadásul jó noti ennyiből, de azért i5-el, hááát nem tudom, erősen izzadnom kell.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50899) medium84 válasza Tikakukac (#50898) üzenetére


medium84
aktív tag

Kinek a pap, kinek a papné. Nekem van házi mozi, Harman/Kardon AVR255, JBL E60 Northridge 5.1 meg 50-es plazma.
De a noti nem nekem kell (egy X230-am van, munkára).
Egyébkét i5-4200M-mel szerelt, 2.0 JBL hangszórós Lenovo van 200-ért. Csak az a plusz 5W hiányzik.
Mind1, keresgélek tovább.

[ Szerkesztve ]

(#50900) ilko válasza Chaser (#50884) üzenetére


ilko
csendes tag

Kérlek, segíts egy picit még, mert nem tudom pontosan dekódolni a válaszod (ez az én hibám), te most az általam írt gépet mondod, vagy ez egy másik? Jobb? Miben? Hol kapható ennyiért, melyik típus pontosan? Bocs, de nekem semmit nem mondanak az i..-k és egyebek. Nagyon egyértelmű válaszokat értek csak meg, mint pl "vedd meg/ne vedd meg/másikat vegyél itt és itt"
Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.