Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#49751) Superhun válasza premete (#49750) üzenetére


Superhun
addikt

Csak nem az IdeaPad "garanciára" gondolsz? :D

(#49749) btudos: köszi, benézek. :R

[ Szerkesztve ]

(#49752) premete válasza Superhun (#49748) üzenetére


premete
veterán

Olyanok általában

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#49753) Tompie válasza Superhun (#49745) üzenetére


Tompie
őstag

Hi!

Én is ilyen paraméterű gépet akarok venni, leginkább Dell-t és ahogy nézegettem az árakat újban nincs :-)
Így maradok én is a használt NBD garanciális gépek keresgélésénél ami persze szerencse és idő kérdése :-)

Üdv

(#49754) premete válasza Tompie (#49753) üzenetére


premete
veterán

Konkréten 200-ért tudok olyan Latitude-ot, amire NBD-garancia van 2016 nyaráig, új még az illata is, ssd-s, 8 GB rammal.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#49755) Tompie válasza premete (#49754) üzenetére


Tompie
őstag

Konkrétan hol? :-)

(#49756) premete válasza Tompie (#49755) üzenetére


premete
veterán

Konkrétan nálam.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#49757) Tompie válasza premete (#49756) üzenetére


Tompie
őstag

... és ez most csak kivételes alkalom vagy máskor / később is előfordul ilyen? :-)

(#49758) CsuBaKamBra


CsuBaKamBra
tag

Sziasztok!
Notebookot szeretnék venni 100.000 - 120,000 Ft. között.
Ultra csini ultrabookok nem izgatnak.
Főként irodai munkára kell illetve néha egy kis játék de semmi komoly.
Amd-s APU-s gépet preferálnám bár tudom, hogy gyéren vannak a piacon általában.
Ház minőségileg nincsenek kikötéseim az árkategória adja magát, persze ne legyen nagyon recsegős ropogós.
2 gb RAM elég lenne.
Oprendszer nem kell FreeDOS bőven jó.
15" körüli 1366x768 os felbontás bőven elég számomra.
ASUS, ACER, SAMU- ban gondolkozom de jelenleg nem ismerem a felhozatalt ebben a kategóriában.
Bármilyen tanácsot szívesen fogadok!

(#49759) Chaser válasza CsuBaKamBra (#49758) üzenetére


Chaser
titán

Felsoroltad a két legzizisebb gyártót, samu meg azért még messze van a jótól. Lenovo B590 pl 2020m pentiummal, nem tudom mit akarsz az apu-val. 100k alatt van kicsivel, i3 verzióban 12xk. Vga erősebb, de cpu részt irodai feladatokra nem nagyon fogod kihasználni, inkább érdemes SSD-re költeni. Ha mindenképp apu-s kell lenovo g505s 12x k-ért.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49760) stratova válasza CsuBaKamBra (#49758) üzenetére


stratova
veterán

AMD APU-s gépből sajnos most elég gyér a kínálat. Ami nem rossz az a Probook 4545s A8-cal, de az sajnos már kifutott. Probook 455 pedig még drága. Ami Trinitys gépet kapni mostanság, azt a legfapadosabb A4-4300M-mel adják, annyit nem ér. Richland-es noti pedig itthon fehér holló. :(
Pár helyen kapható 125 körül Lenovo G505s A8-4500M-mel (kint ez a modell inkább Richlanddel fut...)

[ Szerkesztve ]

(#49761) tvamos válasza Dhampir (#49739) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az M4800... Ha jol emlekszem Nemet orszagbol... De nem Tuti. Tul nagy a ceg.

A multkoriban beszelgettunk a golflabda mintas Dell gepekrol.
Nos munkatarsamnak (privatban) pont ilyenje van. Szerintem, eloben, teljesen elfogadhato. Elsore nem tetszett, de megszoktam. Vegul megkivantam. (Nem adja el annyiert, amennyit gondolnek erte... :(( ) + allitolag, a minta vegett, messzebb es stabilabban, pontosabban repul.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#49762) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

[Erre] vki tudna velemenyt mondani? :F

(#49763) Pocok256 válasza stratova (#49760) üzenetére


Pocok256
veterán

Most gyér ?!
Mindig is gyér volt .... sajnos :(

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#49764) Pocok256 válasza ImI87 (#49762) üzenetére


Pocok256
veterán

Egyértelműen a dell... DE !
Ha nem olyan fontos a külső akkor pénzügyileg jobban kijönnél ezzel :)

Okosok szerint kopra ugyanaz a gép mint a 5737 csak nincs rajta az a mikron vastagságú alumánium szerű burkolat.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#49765) Chaser válasza Pocok256 (#49764) üzenetére


Chaser
titán

Helyette van egy ocsmány rücskös műanyag?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49766) Pocok256 válasza Chaser (#49765) üzenetére


Pocok256
veterán

Írtam, hogy rusnya :D Vagyis, hogyha a külső nem számít :D

Amúgy milyen vicces már, ha kicsivel kevésbé bazári műanyag külsőt rakna a gépre akkor mekkora best buy lenne :D Milyen icipici dolgokon el tud csúszni néha a tervezés.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#49767) stratova válasza Pocok256 (#49763) üzenetére


stratova
veterán

Most még inkább. Eddig legalább hébe-hóba volt A8-as A10-es gép (Probook 4545s, Acer V3, TP E535 ). De jelenleg kb. csak az egy modulos A4-4300M vagy A6-4400M-mel kapni gépet. Az 545 még nem futott be nálunk, de ahol látom ott is 4 GB DDR3, 320 GB HDD, A6-5350M kombóban adják.. Több modellt itt pedig egyszerűen nem is vezetnek be (N56 stb).

[ Szerkesztve ]

(#49768) jel1


jel1
aktív tag

Sziasztok!

Egy új netezős 15"-ös gépet szeretnék venni, a lényeg az ár. Mit ajánlotok?

köszi előre is! :)

ezt néztem, de nem tudom, hogy van-e olcsóban is értelmes

vagy ez?

[ Szerkesztve ]

(#49769) ImI87 válasza Pocok256 (#49764) üzenetére


ImI87
őstag

Köszi. Akkor tényleg csakis a burkolat a különbség?
Nincs semmi extra feature az 5xxx szériában?

Amúgy utólag lehet beszerezni az 5737-hez világítós magyar billenryűzetez? Ez fontos lenne....

(#49770) tvamos válasza Pocok256 (#49766) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem olyan rossz az! De tenyleg! Meg kell azt eloben nezni, meg fogdosni!
(#49769) ImI87
Vegyel Precisiont az rogton lampazik...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#49771) premete válasza Tompie (#49757) üzenetére


premete
veterán

Előfordul hébe-hóba. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#49772) Chaser válasza Pocok256 (#49766) üzenetére


Chaser
titán

Direkt csinálták ezt meg így:)

jel1: g500 sem vészes, de b590 sztem jobb, ráadásul matt kijelzős, iponnál 97-99k ugyanezzel a hw-rel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49773) #48201984 válasza Tikakukac (#49743) üzenetére


#48201984
törölt tag

A szallitas ingyenes, te egy ev garival irtal 350-et es az afa 27%, ami meg mindig sehogy nem lesz annyi (sok esetben olcsobb, mint itthon, bar valoban csak 1 ev garancia). Bar ezt mar leirtam parszor, magyarazatot adnod meg nem sikerult egyszer se, szoval mar nem is varom. Ezt csak azert irom, hogy ne a hulyeseg maradjaon meg lehetoleg. :(

(#49774) Tompie válasza premete (#49771) üzenetére


Tompie
őstag

hm f*sza, csak hogy tudjam kihez kell fordulni ha majd már aktuális lesz :-)

(#49775) Pocok256 válasza ImI87 (#49769) üzenetére


Pocok256
veterán

Tudtommal igen csak a burkolat. Na meg az ár.

(#49770) tvamos
Láttam élőben már és háát tényleg rusnya :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#49776) Ascontra


Ascontra
csendes tag

Sziasztok!
Pár napja kérdeztem már, csak akkor elveszett a süllyesztőben: [#49621]
Azóta jobban is körülnéztem ezek voltak szimpatikusak:
ASUS XO034D X550LB
Dell Inspiron 3737
Toshiba Satellite L50-A-10W
Lenovo IdeaPad G500
Tudná véleményezni valaki? Érdemes-e egyáltalán i7-es processzorral keresgélnem, vagy úgysem használnám ki?
Köszi
Gergő

(láttam 3737-ről van szó éppen, úgyhogy csak annyi, hogy nem zavar ha csúnyácska egy laptop :) )

[ Szerkesztve ]

(#49777) Tikakukac válasza #48201984 (#49773) üzenetére


Tikakukac
titán

Én pedig csak azért írom le, hogy te a kisebbik kijelzős gépet nézted be, nem a nagyobbat. Kérek hatalmas elnézést amúgy, hogy belegubancolódtam abba a marhaságba, hogy ezt érdemes behozni kintről. Nyugodtan verd rá a vámot és áfát meg a szállítási költséget. Igen, a szállításra is megy a sarc. És gondolom worldwide free shipping van trackinggel, ami picit ritka. Gyönyörűen kijön egy irreálisan nagy összeg amiért még mindig nem kapod meg azt amit itthon.
Csak, hogy megmaradjon.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49778) tylerddd


tylerddd
veterán

Hölgynek keresek gépet. 15,6"-os kellene, netre, irodai alkalmazások használatához, semmi extra viszont az alapok se maradjanak ki belőle (sokféle port, DVD olvasó stb.). Jó lenne, ha olyan gyártó, olyan gépe lenne, amihez kiszállásos vagy elszállításos gari is van. Legyen minél olcsóbb.

Pl. Lenovo G500-at nézte, az tetszene neki. Jó lenne valami kevésbé kopogós műanyag, de ebben az árkategóriában nehéz lesz szerintem. Melyik gyártó hasonló árkategóriájú gépeit ajánlanátok?! Lenovo, Dell, esetleg Asus szimpatikus (bár ebből ismerős beleszaladt egy kókány X502-es darabba, az elég kiábrándító volt: kihullottak a billentyűi, alapból nem volt jó az ethernet port, felvált pár nap után a touchpad stb.)

Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#49779) Dhampir válasza tvamos (#49761) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm! :)

(#49780) JKalo válasza stratova (#49760) üzenetére


JKalo
tag

és ez a [link] Probook 450 G1 i5 procival, NBD garival ? Mit gondolsz ?

(#49781) premete válasza JKalo (#49780) üzenetére


premete
veterán

Hol látsz ott NBD-garanciát?

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#49782) JKalo válasza premete (#49781) üzenetére


JKalo
tag

Bocs benéztem :F
túl szép lett volna !

(#49783) stratova válasza JKalo (#49780) üzenetére


stratova
veterán

Leginkább semmit. Na jó nem néz ki rosszul (paraméterek, ár, teszt [de a tesztelt modell i3 IGP-vel]). Az új szériát még nem nyomorgattam és a kérdés AMD-s mivolta miatt írtam csak. Inteles konfigból Dunát lehet rekeszteni, ott van bőven választék. Az alsóbb Probook szériának egy hátránya, hogy opcionálisan sincsen 1366x768 feletti kijelző. Gondolom ez megint a később érkező Probook 600 és az Elitebook 800 kiváltsága lesz megint.

[ Szerkesztve ]

(#49784) Sheld


Sheld
senior tag

Sziasztok!
Jelenlegi laptopom egy Asus K53TA. Maga a vas: Amd A6-3400m 4x1.4GHz, 2.3GHz turbo (OC: 2GHz, Turbo off). 6GB DDR3 1333, AMD Radeon HD6650m 1GB GDDR3. Megéri-e most lecserélni valamilyen laptopra ami 150eFt körül va, és ha igen, akkor melyikre? (Ezt anno 170-ért vettem.)

Keret: 150k
Méret: 15"
Az alapvető használat a videófelvevés/vágás/renderelés és játék.
Játékra is kell a gép (SW:TOR, AION, AC IV:Black Flag és majd a GTA V-öt szeretném minimumon tolni). A játékokat prioritási sorrendben írtam fel. A GTA V nem feltétlen kell, de jó ha elfut.

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#49785) bence188


bence188
tag

Sziasztok!
Lesz valamikor újra black friday a laptopszalonban? 195-ért vennék dell 3537-et, de ha lesz valamikor akkor talán olcsóbb lenne.

(#49786) myke7


myke7
tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni egy noti vásárlásban. Költözés miatt az asztali gép mozdítása most nem jöhet szóba.

A leglényegesebb szempont a photoshop akadálymentes futtatása. Magas felbontású panel, ill egy jobb fajta HD monitorral is birkózzon meg. A szervíz kérdése is lényeges, hogy ne kelljen átküldeni fél Európán a gépet hiba esetén. Ill. ami még fontos a fogyasztás, irodai programok futtatása mellett jó lenne ha gazdaságosan működne.
Néha szoktam játszani, de nem a legújabb játékokkal (pl.: C&C Generals), nem top prioritás. SSD jöhet. Tömeg nem lényeges ésszerű határig, külső és az OP rendszer mellékes.

A keretem rá kb 200k de ha teljesítmény és minőség szempontjából valakinek van ötlete kicsit felette, talán fel lehet tornázni 230-240k-ig az összeget.

Köszönöm a segítséget!

(#49787) jegenye77


jegenye77
addikt

Hali!
Barátnőmnek kellene egy gép!Ebben kellene egy kis segítség!
1- idén szeretnénk venni
2- 100 alatt gondolom nincs ezért max 120k lenne rá
3- irodai munkára
4- játékra nem
5- minőség de persze ne menjen a teljesítmény rovására :)
6- nem fontos illetve 120k szerintem nem fér bele
7- 15"
8- minél könnyebb
9- nem fontos az oprendszer
10- 250gb bőven elég,4gb ram, optikai meghajtó nem fontos
11- nőies és vékony legyen.Dell a régi álom de ha nem az az nem baj ha minden másban stimmel!
12- nem
13- még nem néztünk ki semmit mert számomra átláthatatlan az egész
14- csak új!
Szóval nem kell brutál hardver de azért símán fusson a hétköznapi használatkor és ami fontos.hogy könnyű,vékony csajos legyen.(mármint a gép ;) )

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#49788) beteg


beteg
őstag

Sziasztok!
12, 13 colos könnyű, érintős notit keresek 4-es i7-el, 8 giga rammal. Ami dokkolható is.
Mik felelnek meg ennek?
Köszi

Csak futni kell!

(#49789) Mijági


Mijági
csendes tag

Sziasztok!

Mindenképpen egy 13-14" laptop kéne, irodai munkára + youtube/zene. MAX keret 140.000!
Márka mindegy.

Szerintetek?
Acer v5

Sony Vaio

Lenovo IdeaPad M490S

Nekem a lenovo szimpatikus, vélemény?

(#49790) #48201984 válasza Ascontra (#49776) üzenetére


#48201984
törölt tag

Szia!

Lenovo 4 GB rammal felejtos, hacsak nem akarod boviteni.
Toshiba-ban van a legerosebb proci, Dell-ben meg videokartya.
Olvastam, hogy sokaig szeretned, hogy legyen, Dell alapbol 3 ev garit ad, tobbiek nem szoktak ennyit (a plusz egy ev nemtom hogy szamit).
Asus szokasosan kicsit felfele kerekitette az arakat, de az lehet fem hazas.

i7: Ha felmerul a kerdes, hogy szukseged van-e ra valoszinuleg nincs. Szerintem ar/teljesitmeny aranyban egy i5 + SSD kombo jobb, es arban ugyan ott vagy.

Meg annyi, hogy az U jelzesu procik rosszabb teljesitmenyuek, de kevesebbet fogyasztanak. Ezt is te tudod, hogy mi a fontos, uzemido, vagy teljesitmeny. Adott esetben egy i5 gyorsabb lehet, mint egy i7u.

(#49791) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Az erősebb T400-as, ami alfa kínálatában van az nekem belsőre megfelelne, szerintetek jó cucc, vegyem nála? Ez egy elnyűhetetlen szerkezet?

Köszi

(#49792) #48201984 válasza Mijági (#49789) üzenetére


#48201984
törölt tag

Szia!

Szerintem pl ez a Dell.

3 ev gari, es siman veri a tobbit teljesitmenyben.

(#49793) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Sziasztok öcsémnek keresek laptopot

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
- idén
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
- kb 100000, rugalmas, de lehetőleg maradjon olcsó
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
- átlagos, net, irodai, dvd
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
- nem
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
- legyen jó teljesítményű adott áron, de a minőség is megbizhtaó legyen, ne essen szét 1-2 év alatt
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
- nem szempont
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
- átlagos, 15
(8) Notebook tömege?
- nem szempont
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
- nélküle
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
- min 500gb hdd, 4 gb ram, optikai meghajtó kell
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
- webkamera, kártyaolvasó, jó ha vannak külön numerikus billentyűk
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
- nem kifejezetten
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
- nincs, csak esetleg a saját 3 éves laptopom ami egy MSI CX500DX-640XHU, de ezt rendbe kell hozni, új akksi kell, ki kell pucolni a ventilátort, van 1-2 billentyű amit nem működik tökéletesen, valamint a zsanér teljesen tönkre mert, be sem lehet csukni, szóval az is szervizes, így erre is rá kéne költeni szerintem 30-40 ezret hogy rendben legyen)
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
- új (vagy a saját használt)

ha viszont oda adom neki a gépemet akkor nekem kell új ami:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
- idén
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
- kb 150000 a lélektani határ
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
- CAD, olykor renderelés, ezen kívül áltagos felhasználás
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
- nem
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
- fontos a jó teljesítmény/ár arány, legyen ízléses, de nem kell prémium anyaghasználat, és fontos hogy ne legyen átlagon aluli a minőség, ne essen darabokra
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
- nem merült fel bennem az igény
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
- jó lenne 17 col, fullhd vagy 900*1600, inkább matt, jól használható betekintési szög (egyáltalán nem kell 179 fokos betekintés, csak kb szemből legyen jó)
(8) Notebook tömege?
- nem szempont
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
- nélküle
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
- 1000 gb hdd (akár 750), min 8 gb ram, kell optikai meghajtó
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
- webkamera, kártyaolvasó, külön numerikus billentyűk jobb oldalon, multitouch touchpad
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
- cad alkalmazások, renderelés
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
- nincs
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
- új

(#49794) Chaser válasza SkyLaci (#49793) üzenetére


Chaser
titán

Lenovo B590 iponnál 100k alatt kicsivel 2020m pentiummal.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49795) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

Tiszteletem,

Létezik még olyan notebook a piacon, aminek 180 fokban (hátra)fordítható webkamerája, vagy eleve első ÉS hátsó webkamerája is van? Körbenéztem több helyen, de sehol semmi. Mindenképp notebookra lenne szükség, tablet és tablet-PC mutáció nem jöhet szóba. Tud valaki ilyet ajánlani? Alap videofelvételre lenne használva, de külső kamera nem jöhet szóba, így márkától, ártól függetlenül érdekelne a dolog.

Köszönöm!

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#49796) Forcefield


Forcefield
csendes tag

Sziasztok , pokerezéshez szeretnek vásárolni 17es notebook-ot. Persze nem baj ha többet tud. Az a lényeg hogy szemet kímélje,max 150 Eft + - 20 Eft . Nagy részt itthon adapterrol használnám , használt sem baj . Köszi !

(#49797) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Felmerült lehetőségként ez a HP 450 G1 Probook (csak nevében az?) azonban a mai hazai pálya cikk kommentjei között olvasom, hogy egyes mai notiknál W7 install esetén gondok lehetnek ha más forrásból származik :Y

Kérdés 1: Ennyiért van-e jobb új bolti számlás vétel 15,6"-os minél több garis, csendes, kisebb súly és matt kijelző pozitívum?
Kérdés 2: A korábban javasolt alábbi notik közül melyiknél lehet ilyen W7 telepítési problémába ütközni?

Lenovo IdeaPad B590 2020M-el, vagy i3-3110M-mel
Fujitsu Lifebook AH552 i3-3110M-mel fekete és pirosban

Lenovo IdeaPad G500S (piros) 2020M-mel
Toshiba Satellite C55-A-1L1 (fehér) 2020M-mel

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49798) Mijági válasza #48201984 (#49790) üzenetére


Mijági
csendes tag

Köszi a választ!

Jól hangzik, csak nekem nagy a 15", legalább 14"-es kell. Valakinek tapasztalata az Acer V5-kel (itt van 14 és 13,3 is).

(#49799) Chaser válasza zsolesz010 (#49795) üzenetére


Chaser
titán

Létezett ilyen? Láttam már pár gépet de ilyet még nem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49800) zsolesz010 válasza Chaser (#49799) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Pedig Asusék elég sokat eladtak ilyenekből régen [link]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.