Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#49401) AxBattler válasza Tikakukac (#49395) üzenetére


AxBattler
félisten

Elitebook-om van, nem kell magyaráznod, de ez számomra nem lenne visszatartó tényező. ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#49402) brumi1024 válasza Tothgera30 (#49400) üzenetére


brumi1024
veterán

Én bármikor, pedig gyakran hordozom is. Van itthon 5530-as, meg használtam T500-at is egy darabig, de nem cserélném le. Az 5530-as nincs olyan masszív, mint ez, de persze azt nem tudom, hogy melyik bírja jobban az ütődéseket/eséseket, ezeket megpróbálom elkerülni (ezidáig sikerrel, kopp-kopp...). És a kijelzőkről ne is beszéljünk, azért az jobb a MBP-knál, még a sima (nem retina) modellek esetén is.

[ Szerkesztve ]

(#49403) spyduck válasza Tothgera30 (#49400) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én a Latitude-t és az EliteBook-ot cseréltem MacBook-ra. Mindkettőt (lati és elite) 100 elemből rakják össze és még az EliteBook-nál is tapasztaltam rezonanciát meg apróbb hibákat. A Macbook egy felső és alsó alulházból áll, ennyi. Lehet itt vitázni, h melyik jobb vagy rosszabb. Egy biztos, akinek egyszer MacBook-ja lesz annak nem kell más, fordított eseteket nem nagyon látni, vagy ha látni is annak OS vagy pénzügyi okai vannak.

Egyébként ha nem MacBook akkor tuti EliteBook-ot vennék újra, viszont ez a 800-as sorozat nem nyerte el a tetszésemet :(

[ Szerkesztve ]

(#49404) Tothgera30 válasza brumi1024 (#49402) üzenetére


Tothgera30
Ármester

E5530/T500 még tapintásra is más... :P Tesztelj le egy fullHD-s EliteBookot, szerintem nem akarnád visszaadni a MBP-dért ;) .

#49403 spyduck: Érdekes módon én nem vettem észre rezonanciát, sehol/soha :N . Az OS-ről ne is beszéljünk :U . Nekem a 8560/8570 jött be nagyon, az utódai nem tettszenek, ahogy a ProBooknak sem :O .

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#49405) brumi1024 válasza Tothgera30 (#49404) üzenetére


brumi1024
veterán

Hát a dedikált karis változat 3 órás üzemideje viccnek is rossz. Nekem wifi-s böngészéssel megvan 7 óra. Aztán már csak olyan problémák vannak, hogy ez csak 2 magos, a 7570m csak arra jó, hogy melegítse a gépet, ennyiért még képesek belerakni egy 2 antennás wifikártyát, a műanyag alj nekem már a 6930p-nél sem tetszett igazán, illetve ha minden ilyen dologtól eltekintek még mindig van egy probléma: a Windows. Na arra tuti nem váltanék vissza, épp elég így is amennyit használom ;] Szóval nem, látatlanban is azt mondom, hogy erre nem cserélném le.

[ Szerkesztve ]

(#49406) spyduck válasza Tothgera30 (#49404) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az, h kinek mi az igénye nagyon szubjektív. Nekem az anyaghasználat, formatervezés, kijelző minősége és a gép súlya számít, ezért választottam az Air-t. Egyedül a Thinkpad X1 Carbon és a Series 9 (most már Ativ Book 9) veszi fel vele a verseny. Az EliteBook 9470 a gyönge kijelzőpanelje miatt említésre se méltó. Egyébként meg aki sokat utazik annak fontos az érintőpad kezelhetősége, nos a MacBook-hoz nem kell egér mert csak lassítana. Tudom ilyenkor jönnek a Thinkpad Klitoris fanatikusok akiknek a az a meggyőződésük, h engem levernek a kis pöckükkel ;]

A 8470p-mhez 3x hívtam ki burkolat csere miatt a szervizest. A végeredmény azt lett, h nem tudja megoldani, én meguntam és eladtam. Ha írtak nekem facebookon vagy erősebben szólt a zene akkor rezonált az alsó lemez. Végül kaptam tőle ilyen támasztó matricákat, azok megoldották. 8560/70p-nél ilyet nem tapasztaltam, viszont a 2.9 kg nem túl baráti.

[ Szerkesztve ]

(#49407) Tikakukac válasza spyduck (#49406) üzenetére


Tikakukac
titán

A Klitoris fanok viszont tudják használni buszon hazafelé a gépüket míg a többiek... hát ők karvalyfogásban a szomszédot leütve szenvednek ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49408) Tothgera30 válasza brumi1024 (#49405) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Mondjuk az elég abszurd, hogy 3 órás üzemidőt jósolnak, de hát nagy teljesítményt táplálni kell. Az igazából műanyag/magnézium ötvözet, nekem bejön, mert nehezen karcolódik és igénytelen.

#49406 spyduck: ...akkor te főleg a kijelző és a hordozhatóság miatt cserélted le. Így érthető, abban nem túl erős. Ez a támasztó matrica egy vicc, ilyenről még nem halottam hogy rezegne vagy rezonálna a burkolat, még anno a belépő 45**-es ProBookomnál sem.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#49409) brumi1024 válasza Tothgera30 (#49408) üzenetére


brumi1024
veterán

Az a gond, hogy a 7570 egyáltalán nem erős, az új Intel HD Graphics 4600 hozza a teljesítményét és mellé van egy 2 magos proci, szóval nincs itt szó nagy teljesítményről, sőt. Kispórolták belőle az Endurot, így nem megy az integrált a dGPU(ami egyébként semmit nem ér) helyett, és mellé még kapott egy relatíve kicsi akksit(55Wh). Hogy oldották meg ezt a MBP-nál? 4 magos i7, nVidia GT650m, grafikaváltás(de nem optimus) és egy 77Wh-s akksi.

(#49407) Tikakukac: Én buszoztam sokat (egy évig Bécs-Budapest oda-vissza minden hétvégén), de soha nem volt problémám a touchpad használattal.

[ Szerkesztve ]

(#49410) spyduck válasza brumi1024 (#49409) üzenetére


spyduck
nagyúr

Kinek a pap, kinek a klitoris :DDD

(#49411) Tikakukac válasza brumi1024 (#49409) üzenetére


Tikakukac
titán

Blikkre azért azok egy kicsit nagyobb buszok, jó öreg szabolcsi járatokon pöst felé konkrétan egy 15"-os notit kinyitni sem nagyon tudsz, én trombózis közeli állapotban szoktam leszállni, mert a lábam sem fér el. Ott pedig instant halál a palmresten a touchpad ha jó ha nem. Nyilván nekem meg vannak még ilyen dokk, csere akksi és egyéb fétiseim, ami miatt a mac sohasem lehet alternatíva ha fejen pörögnek sem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49412) tototos


tototos
őstag

(#49413) Tikakukac válasza tototos (#49412) üzenetére


Tikakukac
titán

Gari: Dell, de kóstold össze amelyik bejön. T420 az uccsó talán igazi rendes T, hogy megéri-e azt te tudod. Egyik sem egy nagyon borzalmas gép.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49414) brumi1024 válasza tototos (#49381) üzenetére


brumi1024
veterán

A Dell-t a gari (hosszabb, jobb: NBD), az üzemidő, meg talán a frissebb hardver miatt (főleg igp), a Lenovo-t a jobb minőség és a több ram miatt. Mivel a ram filléres a gép árához képest ezért talán egy kicsit a Dell felé hajlok. SSD-t mindenképp vegyél bele, ha van rá keret.

[ Szerkesztve ]

(#49415) Iginotus


Iginotus
őstag

Halihó.
Milyen laptopot ajánlanátok erre?:
Szeretnénk egy laptopot, 120 lenne rá.
Hétfőn szeretnénk megvenni, Irodai munkára.
Ár érték arányba jó lenne minél jobb.
Billentyűzete normális legyen, ne mini.
Op rendszer legyen rajta, nem kell nagy HDD. 15-16 zolos kellene. Nem fogunk játszani rajta.
Csak új jöhet szóba.
Köszi.

Plug and Pray... :)

(#49416) Chaser válasza Iginotus (#49415) üzenetére


Chaser
titán

Veszel egy lenovo B590-et 2020m penrtiummal iponnál 97-ért és valahol hozzá egy wint. Pár ezerrel drágább lesz de megéri. De lehet van belőle wines verzió is olcsóbban mintha külön vennéd.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49417) ImI87


ImI87
őstag

Sziasztok!

2 kérdésem lenne:

Tud valaki ajánlani olyan angol boltot/webshopot, ahol jó áron lehet laptop-ot venni, és van bőven választék? Olysmire gondoltam, mint otthon az iPon, vagy extreme digital, Aqua, stb.... Szétnéztem a neten, de így ismeretlenül nem találtak semmi kifejezetten ilyen számtech boltot.

A másik dolog pedig otthon is kéne egy frankó 15,6 -os laptop, árban 130k környékén. Általános felhasználásra, nem ártana, ha vmi értelmes vga is lenne benne. i3 proci, 4 vagy inkább 8 giga ram, minimum 500 gb vinyó, min gt720m vagy 8670m vga + extrák webcam kártyaolvasó stb.... Otthon van bőven választék, csak légyszi mondjatok pár tipuscsaládot, amit érdemes venni ebben az árban.

Köszi

(#49418) kirijima


kirijima
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék laptop vásárlás előtt, a választék óriási és legújabb típusok/hardverek terén is le vagyok maradva pár évvel, így nehéz a döntés.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? December vagy január környékén
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 155.000.- Ft
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…) irodai munka, internetezés, filmnézés,
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? Túl sokat nem játszok, és nem is a legfőbb szempont a játékteljesítmény, de ha örülnék neki, ha mondjuk közepes grafika mellett 2-3 éves játékok azért elfutnának rajta.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Inkább a minőség mellé teszem a voksom.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Mivel az árkeretbe nem nagyon fér bele, így egyelőre nem.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? A 15.6-os méret tökéletes, fényes és matt kijelző között nem tudok dönteni, nem értek hozzá, saját szememmel kellene látnom.
(8) Notebook tömege? Nem olyan sokat cipelgetném, nem elsődleges szempont.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Az ár miatt inkább nélküle.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? Vinyó 500-750 GB, memória 4-6 GB, DVD-RW meghajtó legyen benne.
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) Webkamera nem árt
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Játékokon kívül nem, de mint írtam, csak elvétve játszanék.
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) Még nincs konkrét kiszemelt
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Kizárólag új.

A keret sajnos eléggé behatárolt, de ha esetleg +10-20 ezerért tudtok mondani sokkal jobb gépet, mint ami ebből a keretből kijönne, és elképesztő tuti vétel, arra kíváncsi vagyok és megfontolom.

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#49419) karel gott válasza karel gott (#49360) üzenetére


karel gott
csendes tag

Még annyit tennék hozzá, hogy napi 8-10 órát menne (nem meghajtva). Nem kizárt, hogy használt (refurbished) legyen.

(#49420) lotuska


lotuska
tag

Sziasztok tudnatok a 15,6" kategoriaban 4-5 alternativat mondani a 120-150 ezer forintos arsavban?

Szempontok:
legalabb 3rd gen i3 proci
dedikalt VGA, nehai gamelesre (altalaban online wow, blur, lol, de jo lenne ha jatszhato lenne a gta5 rajta...)
strapabiro legyen
masodlagos szempont jo lenne ha ket ev mulva eladhato lenne, ezert jo lenne egy olyan marka aminek birja az aksija eleg sokaig
kinezet harmadlagos szempont

Kerdes: az U es M processzor kozoztt mekkora a kulonbseg?

Ui: a Mostani konfigom hp 650 1.7 ghz dual core cerka, 500 gb hdd, 4 gb ddr3, integralt vga. Ettol kellene erosebb, ezert legalabb i3 kellene.
A tenyleges vegosszeg legyen 170 forint, de annal tenyleg nem szeretnek tobbet...

Koszi a segitseget!

(#49421) Chaser válasza lotuska (#49420) üzenetére


Chaser
titán

Túl sok az elvárás, kevés hozzá az összeg. Legközelebb hozzá inspiron 3537 van.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49422) lotuska válasza Chaser (#49421) üzenetére


lotuska
tag

koszi!

(#49423) Captaindeph


Captaindeph
csendes tag

Sziasztok!

Két notebook között vacilálok, nem tudom eldönteni, hogy melyik lenen jobb vétel a számomra.
Lenovo
Ami tetszik benne:
hogy tényleg letisztult fém külseje van, tetszik a kicsit erősebb gt 720m, Dolby Home Theater v4 hangszórók
Ami nem: Lenovo mint márka, kicsit gyengébb Processzor, kevesebb ram.

HP
Ami tetszik benne:
8 Gb RAm, kicsivel erősebb I3-as, esztétikus külső
Ami nem tetszik benne:kicsit gyengébb VGA

Véleményetek szerint melyik lenen számomra jobb vétel?

(#49424) Tikakukac válasza Captaindeph (#49423) üzenetére


Tikakukac
titán

Amíg nem mondod meg mire kell, addig mi sem tudunk jobbat.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49425) Captaindeph válasza Tikakukac (#49424) üzenetére


Captaindeph
csendes tag

Szokványos, átlagos dolgokra használnám, ( internetezés, filmezés, MS office)
De néha, ha olykor-olykor elfogna az unalom akkor be loginolnék LoL-ba és játszanék egy kicsikét médium beállításon.

[ Szerkesztve ]

(#49426) Corvin0716 válasza Corvin0716 (#49382) üzenetére


Corvin0716
tag

Én kérdésemre senki semmit? :(
Esetleg ezekről vélemény?
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#49427) AxBattler válasza Corvin0716 (#49426) üzenetére


AxBattler
félisten

Melyik boltba szól az utalvány?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#49428) AxBattler válasza lotuska (#49420) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez a Dell Inspiron 5521 csak rád vár, egyedi ajánlat! ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#49429) spyduck válasza tototos (#49381) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én inkább EliteBook 8470p-t vennék.

(#49430) Tikakukac válasza Captaindeph (#49425) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha tetszik az s510 akkor nem rossz, tapiztam, elmegy. Esetleg lehet G500 még, Dellből 150k alatt nincs rendes gép, ha a dizájn nem számít, akkor van még Fuji is elég jó belsővel.

HP-t majd kicsórok egyszer, nekem nem jöttek be ezek az alsós pavilionok.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49431) Captaindeph válasza Tikakukac (#49430) üzenetére


Captaindeph
csendes tag

Tetszik az U510 csak gyengébb proci van benne mint a HP-ban és kevesebb Ram is, de végülis az később növelhető. Viszont erősebb a VGA. A G500 mondjuk már csak 5K-val több, de az nem igazán jön be.Tavaly volt szerencsém nekem is egy HP sleekbook-hoz 180k lehetett akkor, szóval az még jócskán az alja,de 2 hónap múlva el is adtam mert annyira megbántam. Ezért próbálom most a legjobbat kihoznia pénzemből, hogy boldogan használjam majd az elkövetkezendő időkben.
Nem tudom jobban járok-e az erősebb Procival és a több Rammal mint a jobb VGA-val és fém külsővel a Lenovo esetében.

[ Szerkesztve ]

(#49432) AxBattler válasza Captaindeph (#49431) üzenetére


AxBattler
félisten

Az Ulv-os proci bőven elég ahhoz a gt720m-hez, inkább SSD-re gyűjtsél még hozzá!
Minőségben / összeszerelésben is jobb, az a tükrös felületű HP olyan lesz fél óra fogdosás után, mint egy tábla abált szalonna...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#49433) Captaindeph válasza AxBattler (#49432) üzenetére


Captaindeph
csendes tag

Az SDD is meg van hozzá egy 120-as Kingston V300.
Akkor megéri az a plusz 9 K a Lenovoért nem csak a fém keretet fizetném meg?

(#49434) Corvin0716 válasza AxBattler (#49427) üzenetére


Corvin0716
tag

Ticket compliments egy rakat helyen elfogadják, csak borzalmas a beváltóhely keresője. Az Edigitalnál biztos, plusz rákeresve még itt [link],itt [link] és itt[link] is elfogadják.

(#49435) AxBattler válasza Corvin0716 (#49434) üzenetére


AxBattler
félisten

Lenovo IdeaPad G500, vagy ha kicsit játszana is, akkor G500S, vagy drágábban U510.
Ha matt képernyő kell, akkor Lenovo IdeaPad B590.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#49436) Corvin0716 válasza AxBattler (#49435) üzenetére


Corvin0716
tag

Sosem játszik, csak officera és netezésre használja. Filmet se szokott nézni rajta, azt csak azért írtam, mert még talán az előfordulhat. Úgy látom te akkor mindenképp az új gépek mellett vagy inkább. Ez személyes tapasztalat, vagy csak megszokás? Én magamtól egyre inkább hajlottam már a linkelt használt modellekre.
Ja és köszönet a válaszért, végre vki, aki segít a döntésben. :)

(#49437) Captaindeph válasza AxBattler (#49432) üzenetére


Captaindeph
csendes tag

Igazad lehet erre nem is gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#49438) AxBattler válasza Corvin0716 (#49436) üzenetére


AxBattler
félisten

Azt csak hiszed, hogy játékra nem használja / használná!
Bár lehet, hogy csak magamból indulok ki... :D

Egy kivételével csak használt gépeim voltak, az az egy sem volt nálam sokáig. Ez jó is lenne nektek: HP Elitebook 8440p, vagy olcsóbban HP Elitebook 8530P de mást is találsz ott.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#49439) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Szóval elérkezett az idő, DEll Latitude E6520-ast vagy HP EliteBook 8560P-t érdemes venni, használtan öcskösnek? Filmezni, netezni szokott, halk gép kell, nagyon halk :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#49440) Nixon18 válasza Tothgera30 (#49439) üzenetére


Nixon18
senior tag

Akkor Dell. Mondjuk a 8560W és P hűtése között nem tudom mennyi különbség van, de a W nagyon sokat jár (folyamatosan). A lakótársam E6420-asa viszont tényleg halk.

Egyébként a HP sem hangos. Sima netezés mellett csak a HDD-t hallom pörögni. Csak terhelésnél kezd el hangosodni.

[ Szerkesztve ]

(#49441) Tothgera30 válasza Nixon18 (#49440) üzenetére


Tothgera30
Ármester

ProBook 6550B-m van, ahhoz tudom hasonlítani, ez is halk, filmezés alatt alapjáraton pörög csak, azt meg nem hallani.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#49442) Nixon18 válasza Tothgera30 (#49441) üzenetére


Nixon18
senior tag

Alapjáraton egyiket sem hallani. Ráadásul azt elfelejtettem említeni, hogy a HP-mban ven egy VGA is és valamikor azt is le kell hűteni :D
Szóval elég nehéz döntés.

(#49443) Tothgera30 válasza Nixon18 (#49442) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Jah, úgy egész más. Anno ProBook 4525-ösösm, 5470-es VGA-val igencsak fűtött, még filmezés alatt is fel-fel kapcsolt a ventije. De mivel nem játékra lesz használva (max. Dirt 2-3), ezért felesleges plusz VGA bele.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#49444) Nixon18 válasza Tothgera30 (#49443) üzenetére


Nixon18
senior tag

Szerintem ez már csak garancia és szimpátia kérdése. Minőségre szerintem egy szinten vannak. Zajra is... vagyis zajtalanságra. Teljesítménybeli különbségeket meg nem mondtál, de filmezésre annyira nem is számít.

(#49445) Iginotus válasza Iginotus (#49415) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget találtunk laptopot:
asus
Nönek lesz. és idézem:
"döntési szempont: van rózsszínben is:)"

Szóval ennyi (én most megszakadok a röhögésben...)

Plug and Pray... :)

(#49446) Thocy a ZAGY válasza Iginotus (#49445) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Tény, hogy nem néz ki rosszul, de a lendületes gépelést majd kerülje a hölgy, mert alátámasztása az nincs a billentyűzetnek. Nekem az öt perces próba alatt (egy oldal szöveg begépelése - ha ennyi idő alatt nem érzem, hogy meg tudnám szokni, akkor nem is fogom) végig az volt az érzésem, hogy a következő leütésnél átnyúlok rajta az asztallapig. :)

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#49447) AxBattler válasza Iginotus (#49445) üzenetére


AxBattler
félisten

Lenovo IdeaPad G500S esetleg?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#49448) Iginotus válasza AxBattler (#49447) üzenetére


Iginotus
őstag

Továbbítottam az infókat, mert már tényleg megszakadtam a röhögésben :)

Plug and Pray... :)

(#49449) Tothgera30 válasza Nixon18 (#49444) üzenetére


Tothgera30
Ármester

2520M vagy 40M lesz benne, 2*4Gb meg 500-as HDD, ezek mind saját készletből ;] . Néha konvertálok, tömörítek, ilyesmi, komolyabb melóra ott az asztali i7.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#49450) Nixon18 válasza Tothgera30 (#49449) üzenetére


Nixon18
senior tag

Nem tudom hogy vagy vele, de egy SSD-t én tennék bele. (Amióta van, nem tudok nélküle élni :DD )
Viszont dönteni sem tudnék, hogy melyiket hozzam el (Talán a Dell nyerne a gari miatt -ha van még rá)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.