Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#18951) spammer válasza fajemujiba (#18938) üzenetére


spammer
veterán

Probookot néztem (4330s), elég jó ára van, 130k, ez a laptopszalonnál majdnem 179k [link] és előbbihez még win7 is van és több ram. Viszont gari csak 1 év, 3 helyett, ami azért nem mindegy.

Renew HP gépekhez lehet venni bővített garanciát? És ha igen, mennyibe kerül +1 vagy +2 év?

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18952) Tikakukac válasza M3oH (#18950) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem is feltétlen a hűtés a gond. Elég komplex azért egy alaplap, bármi kihalhat a fesz. emelgetéstől vagy hajtástól.
Nomeg ugye szenzor nincs mindenhol, simán elképzelhető, hogy valami ropogósra sül, de mi abból nem érzünk/látunk semmit.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18953) B-L-A-C-K válasza M3oH (#18950) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondtam neki én is hogy pedig annak elég brutális a hűtése, mondja igen, de túlzott játék során az sem elegendő neki. Gondolom nem hazudott ezekről a meghibásodásokról mert nem érdeke kamuzni, meg nem is beszélgetett volna el velem...:)

(#18954) B-L-A-C-K válasza Tikakukac (#18952) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Háttemeghogynézelkimáánnnn! :D

(#18955) Szbarna87


Szbarna87
csendes tag

sziasztok
Laptopot szeretnék venni kinéztem ezt a Samsung Series 3 350V5C
http://www.t-home.hu/lakossagi/extrak/digitalis_otthon/notebook/samsung_np350v5c
(alul vannak jellemzői)
szóval kinéztem ezt a samsungot mert nagyon jó áron tudnám meg venni thometól csak nem tudom hogy meg éri e meg venni. Annyira nem értek a laptopokhoz ezért kérem a segítségetek hogy jó e ez a laptop. pl. engem az a a intel pentium proci zavar vagyis inkább az hogy nem ismerem sose volt még ilyen procim. Meg sajnos nem nagyon találtam róla teszteket több adatot így nem tudom azt se milyen videokari van benne pontosan vagyis mit tud.Vagy a kijelző mindenki azt mondja hogy led matt kijelzöt vegyek de ez a samsung tükröződésmentes kijelzője van ez ugyan az mint a matt vagy teljesen más??

Amúgy elsőnek ezt néztem ki
Asus K55A
http://www.t-home.hu/lakossagi/extrak/digitalis_otthon/notebook/asus_k55a
ez nagyon jónak tűnik olvastam róla teszteket nagyon istenítik de a tükrös kijelző miatt lehúzzák és senki nem venne ilyet. Magyarán egy rossz van benne amit pont én is észre vennék a kijelző. De azért várom erről is a véleményeket.
melyik éri meg jobban ár érték arányban ?
samsung 100k huf
asus 130k huf

Válaszokat előre is köszönöm

(#18956) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Hátha valakit érdekel!

:R

" Just remember Manchester is RED! "

(#18957) bitum3n


bitum3n
tag

Sziasztok!
Vásárlás előtt állok és némi tanácsra, javaslatra lenne szükségem.
Egyelőre az alábbi laptopot néztem ki:
ASUS K55VJ
Processzor: Intel Core i5-3210M (2 x 2,50GHz / 3,10GHz Turbo, 3MB Cache);
Kijelző: 15.6" (1366x768) HD; LED megvilágítás;
Memória: 4GB DDR3 1600MHz;
Merevlemez: 750 GB SATA 5400rpm;
Grafikus kártya: Nvidia Geforce GT 635M 2GB;
Optikai meghajtó: DVD/RW SuperMulti Double layer;
Egyéb jellemzők: Wifi: 802.11b/g/n; 2 x USB + 1 x USB 3.0; kártyaolvasó:; HDMI™; VGA; webkamera: HD; LAN: Gigabit; akkumulátor (cella): 6; üzemidő (óra): 4
Mennyire lenne ez jó választás 170e Ft-ért?
Esetleg tudok ajánlani max ugyanennyiért jobbat?
Fontos, hogy ne legyen használt.
Köszi!
Üdv:
Robi

(#18958) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!

Szerintetek létezik olyan olyan gép, ami megfelel egy kritikus elvárásnak, 100e alatt legyen, ÁFA vissza igénylés miatt kell, ha jól tudom ehhez újnak is kell lennie?
A későbbiekben akár bővíthető is lehet, de egy Atom-nál több legyen benne, azaz használni szeretnék a gépet.
Én nem tudok ilyen gép létezéséről, ebben kérném a segítségeteket.

Köszönettel
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#18959) alexa®


alexa®
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném.
A szüleimnek szeretnék laptopot venni, lehetőleg nagyobb méretű kijelzővel (~ 17").
A gépet internetezésre, képnézegetésre használnák, illetve Office alkalmazásokat futtatnának rajta 90%-ban. Ehhez jönne még egy kis videó nézegetés.
Új kell mindenképpen a számla miatt.
A keret kb. 130k.
Előny a sok garancia, jó szervízháttér.

Én a következőket találtam:
Lenovo IdeaPad G780 59-334334
Toshiba
HP
(Acer)
Kb. ez az a sorrend amit felállítottam magamban.

Ti mit ajánlanátok ebben a méretben/árban?

Még egy kérdés:
Ha ~17” méretben nem ajánlottak ezek a gépek, ~15” notik közül mit ajánlotok 130eFt ig?
Ezeket néztem eddig a fórum olvasgatása alapján:
Fujitsu
Lenovo
Samsung

Előre is köszi a segítségeteket

(#18960) btudos válasza amargo (#18958) üzenetére


btudos
veterán

Használható minőségű gép 105 k-tól van (Fujitsu Lifebook AH531)

alexa®: 17"-on a Lenovo, 15,6"-on a Fujitsu a legjobb választás, de 130-ba a Fujiból belefér egy A531, aminek matt burkolata van, kevésbé gyűjti az ujjlenyomatokat.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#18961) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Laptopot keresnék max. 130 ezer Ft-ig. Fő felhasználási terület: netezés, videók lejátszása, irodai munkák végzése. Minden segítséget előre is köszönök.

(#18962) AxBattler válasza amargo (#18958) üzenetére


AxBattler
félisten

Mármint bruttó, vagy nettó 100k?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#18963) Chaser válasza amargo (#18958) üzenetére


Chaser
titán

Vmelyik lenovo G580-at meg lehet csípni 100k alatt picivel.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#18964) btudos válasza Tappancs2001 (#18961) üzenetére


btudos
veterán

Filmet nézni külső hangszóróra kötve fogsz, vagy számít a beépített speaker is? (Ha nem számít akkor Fujtisu Lifebook A531)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#18965) rooland


rooland
senior tag

Sziasztok!
Egy SOS help kéne. Képben vagyok nagyjából a számítástechnikában, de a laptopokat nem követtem nyomon mostanában.
Karácsonyra kéne ajándékba átlag méretű 15" laptop. Lenovo vagy más megbízható márka. Leginkább netezésre,filmezésre lenne használva, de jó lenne ha valami régi Sims3 és hasonló kategóriájú játékokat azért elvinne vállalható szinten.
CPU, Intel-t néztem B960 körüli teljesítményűt kb (de cáfoljatok meg ha van jobb vétel hasonló áron). Memória jó lenne a 4Gb minimum. És sarkalatos pont, hogy belefér-e a VGA. Nvidia 610M vagy Nvidia 630M már használható valamire?
Lenovo G580 sorozatot nézegettem és nem tudom melyik márka/típus lenne a legjobb vétel.
Ez használható lenne már valami kis játékra is? Igaz ez már 130, nem nagyon férne bele, de legalább támpontot adna.
Kicsit világosítsatok fel, nagyon megköszönném!
Előre is köszi!
R.

(#18966) ovecs


ovecs
senior tag

Sziasztok. Minel olcsobban szeretnek 13"-14" laptopot venni a kovetkezo parameterekkel :
I3 vagy jobb proci
Dedikalt 1gb VGA (switchable graphics , lehet ATi vagy Nvidia)
USB3 legyen rajta
Wifi
Webkamera

Lehetoleg kijojjon 130 -bol

Letezik ilyen ? :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#18967) Chaser válasza rooland (#18965) üzenetére


Chaser
titán

Ez már jó játékra, csak ne ott vedd.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#18968) Szbarna87


Szbarna87
csendes tag

Berakom még egyszer hátha én is kapok legalább egy választ :)

sziasztok
Laptopot szeretnék venni kinéztem ezt a Samsung Series 3 350V5C
http://www.t-home.hu/lakossagi/extrak/digitalis_otthon/notebook/samsung_np350v5c
(alul vannak jellemzői)
szóval kinéztem ezt a samsungot mert nagyon jó áron tudnám meg venni thometól csak nem tudom hogy meg éri e meg venni. Annyira nem értek a laptopokhoz ezért kérem a segítségetek hogy jó e ez a laptop. pl. engem az a a intel pentium proci zavar vagyis inkább az hogy nem ismerem sose volt még ilyen procim. Meg sajnos nem nagyon találtam róla teszteket több adatot így nem tudom azt se milyen videokari van benne pontosan vagyis mit tud.Vagy a kijelző mindenki azt mondja hogy led matt kijelzöt vegyek de ez a samsung tükröződésmentes kijelzője van ez ugyan az mint a matt vagy teljesen más??

Amúgy elsőnek ezt néztem ki
Asus K55A
http://www.t-home.hu/lakossagi/extrak/digitalis_otthon/notebook/asus_k55a
ez nagyon jónak tűnik olvastam róla teszteket nagyon istenítik de a tükrös kijelző miatt lehúzzák és senki nem venne ilyet. Magyarán egy rossz van benne amit pont én is észre vennék a kijelző. De azért várom erről is a véleményeket.
melyik éri meg jobban ár érték arányban ?
samsung 100k huf
asus 130k huf

Válaszokat előre is köszönöm

(#18969) csabi011


csabi011
tag

Sziasztok!

Unokatesómnak kellene laptop. Ezt nézte ki.
Leginkább csak netezésre használná. 120.000 Ft a max. Mi a véleményetek a linkelt laptopról? Vagy ha vmi mást ajánlanátok az is jöhet.

Köszi, Csabi

(#18970) btudos válasza ovecs (#18966) üzenetére


btudos
veterán

Nem.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#18971) bitum3n


bitum3n
tag

Akkor én is még egyszer..
Sziasztok!
Vásárlás előtt állok és némi tanácsra, javaslatra lenne szükségem.
Egyelőre az alábbi laptopot néztem ki:
ASUS K55VJ
Processzor: Intel Core i5-3210M (2 x 2,50GHz / 3,10GHz Turbo, 3MB Cache);
Kijelző: 15.6" (1366x768) HD; LED megvilágítás;
Memória: 4GB DDR3 1600MHz;
Merevlemez: 750 GB SATA 5400rpm;
Grafikus kártya: Nvidia Geforce GT 635M 2GB;
Optikai meghajtó: DVD/RW SuperMulti Double layer;
Egyéb jellemzők: Wifi: 802.11b/g/n; 2 x USB + 1 x USB 3.0; kártyaolvasó:; HDMI™; VGA; webkamera: HD; LAN: Gigabit; akkumulátor (cella): 6; üzemidő (óra): 4
Mennyire lenne ez jó választás 170e Ft-ért?
Esetleg tudok ajánlani max ugyanennyiért jobbat?
Fontos, hogy ne legyen használt.
Köszi!
Üdv:
Robi

(#18972) rooland válasza Chaser (#18967) üzenetére


rooland
senior tag

A bolt megbízhatóságára, garancia érvényesítésre gondolsz, hogy ne ott vegyem, vagy hogy máshol megkapom olcsóbban?
100E körül tudsz ajánlani valamit?

[ Szerkesztve ]

(#18973) f4cg80 válasza johnny101 (#18947) üzenetére


f4cg80
tag

Asus K szériás gépeit hagyd inkább,ha megbízható gépet akarsz. Ha fontos így a 3d teljesítmény,akkor G580-as Lenovo nem rossz,még Inspiron 7520-ast nézd meg,másról nem tudok ilyen jó grafikás teljesítménnyel.

(#18974) f4cg80 válasza Szbarna87 (#18968) üzenetére


f4cg80
tag

ár/érték arányban a samsungnak nincs versenytársa ennyiért. A B970-es processzor pedig mindenre elég,igazándiból az i3-nak egy kicsit visszavett változata(valós körülmények között semmi különbséget nem tapasztalsz,csak tesztekben). Asus gépeit meg hagyd inkább.

(#18975) Jamboo529 válasza bitum3n (#18971) üzenetére


Jamboo529
senior tag

EZT

(#18976) B-L-A-C-K válasza bitum3n (#18971) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Amit Jamboo529 ajánlott az előbb az jobb választás, de mire neked az i5-ös?

(#18977) bitum3n válasza B-L-A-C-K (#18976) üzenetére


bitum3n
tag

Fontos a hordozhatóság, de leginkább játékra használnám, rákötve egy led tv-re :)
Nem ismerem igazából egyik márkát sem annyira, eddig msi-m volt, lenovo megbízható?

(#18978) B-L-A-C-K válasza bitum3n (#18977) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor az i5-ös teljesen felesleges ha játék az elsődleges szempont, ezt a vga-t egy B960-as proci is kihajtja maximálisan, és jóval olcsóbban megúszod. Én azt ajánlom vegyél egy B960-ast vagy i3-al szereltet 140 körül van + egy SSD-t bele ami megdobja a gépet. (itt ezen a videón nagyjából látható is miről beszélek)

Ezek a Lenovok ajánlott gépek, ha játékra kell a következő lépcső a Dell 7520-as de az 190 ezer körül van már.

Szóval én neked ezt mondnám + 1 ssd. Vagy ha ragaszkodsz az "i"-s procikhoz akkor ezt.

[ Szerkesztve ]

(#18979) Jamboo529 válasza bitum3n (#18977) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Én most akarok megrendelni egy majdnem ilyet, amit linkeltem, annak a kistestvére. (csak i3 procival, meg 10/100 lannal)
Remélem nem lesz vele semmi gond. Idebent a cégnél lenovo-k vannak, nincs velük semmi bajunk.
(igaz ezek thinkpadek, meg nem az otthoni árkategória)

(#18980) B-L-A-C-K válasza Jamboo529 (#18979) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Thinkpad minőséget majd ne várj, de játékos gépet ennél jobbat nem fogsz venni adott áron...:)

[ Szerkesztve ]

(#18981) diegho válasza B-L-A-C-K (#18978) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezt a lenovo-t néztem ki én is tegnap, mármint az i3-ast, akkor ezek szerint nem lőttem mellé.

(#18982) spammer válasza B-L-A-C-K (#18978) üzenetére


spammer
veterán

Még egy SSD videó, ha már éppen említve volt fentebb a Samsung Series 3. [link]

Azért ez sem rossz boot idő :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18983) premete válasza spammer (#18982) üzenetére


premete
veterán

Windows 8-nál kamu a bootidő, a csempék megjelennek gyorsan, de még kb. fél perc, amíg betöltődnek a cuccok és lesz net, ssd-nél is.
Közben a w8 olyan elb***ott cucc, mint a Vista volt, nem véletlenül adják most ingyen boldognak, boldogtalannak a windows 8 mediacenter editiont. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#18984) Tikakukac válasza premete (#18983) üzenetére


Tikakukac
titán

Színház az egész világ, a TV pedig egy hazug műfaj.

De hát, így megint van mivel péniszt mérni. Figyeld majd meg a kövi 1-2 évben mennyi ilyen huszárkodás lesz :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18985) B-L-A-C-K válasza spammer (#18982) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudom van több de azért mutattam azt mert én csináltam...:D

diegho: Nem lőttél mellé, most ez a legajánltabb legolcsóbb játékos kategória, de B960-as procival is megveheted nyugodtam, i3-as alatt van egy kicsivel, és olcsóbb egy 10-essel.

(#18986) spammer válasza premete (#18983) üzenetére


spammer
veterán

Azért a fél perc túlzás :) Néhány másodperc alatt betöltődik minden a 6 éves (5400-as HDD-s) laptopomon is. Boot idő és a leállás is sokkal gyorsabb, mint eddigi bármelyik Windowson, szóval ilyen szempontból a W8 verhetetlen a Windowsok között, csempék ide vagy oda.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18987) rooland válasza B-L-A-C-K (#18985) üzenetére


rooland
senior tag

Ezt Lenovo G-580 meg lehet kapni valahol olcsóbban? Vagy lenne olcsóbb alternatíva hasonló hardverrel?

(#18988) B-L-A-C-K válasza premete (#18983) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A chip magazin normálisan letesztelte ezeket ("csúcs" gépben, régi gépben, notiban), és ott néztem ezeket a valós értékeket notikra vonatkozóan.

Win7 felállás:

HDD: 47 mp
SSD: 25 mp

Win8 felállás:

HDD: 29 mp
SSD: 17 mp

rooland: Nem nézegettem, de szerintem 8gb-al 130-ért jó ár érte ott.

[ Szerkesztve ]

(#18989) Chaser válasza rooland (#18972) üzenetére


Chaser
titán

Köpködtek már rájuk páran, meg én is láttam itt tevékenykedő emberüket, én hanyagolnám őket. G580 belépő van 100k alatt, komolyabb a fuji AH531. Matt verziója sajnos már kifutott.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#18990) diegho válasza B-L-A-C-K (#18985) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem játékra kell, de BME hallgatóé lesz, ott meg jó ha van nvidia kártya szerintem.

(#18991) bitum3n válasza B-L-A-C-K (#18978) üzenetére


bitum3n
tag

Értem. Gondolom ha bf3, black ops 2 és társait szeretném nyilván nem medium grafikán játszani akkor asztali kell. Mert ahogy nézegettem egy jó vasat ssdvel 170ből simán össze tudnék rakni.

(#18992) laszlo168 válasza B-L-A-C-K (#18978) üzenetére


laszlo168
senior tag

Nekem az Asus-om 6 másodperc alatt kikapcsol
kép1[L:/dl/upc/2012-12/07/165359_uagk2ejzypxrlvfg_teljesitmeny.png](IMG:/dl/upc/2012-12/07/165359_uagk2ejzypxrlvfg_teljesitmeny.thumb.png)kép2(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

(#18993) premete válasza spammer (#18986) üzenetére


premete
veterán

Ezek szerint te tudsz, én pedig hülye vagyok hozzá; nekem több laptopon, core i5 2540/3360/8 GB ddr3 1600/samsung 830 sata3 128 GB alatt kellett fél perc hogy betöltődjön minden, és legyen net, valamivel tovább tartott, mint w7 sp1 alatt. Persze, a jelszókérést kikapcsoltam, hogy ne töltögessen a beírása alatt. :)
Szerintem parasztvakítás, a csempék megjelennek, azt hiszik sokan, hogy a rendszer felállt, de még a lebutított, csempés IE sem indul el akkor.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#18994) B-L-A-C-K válasza laszlo168 (#18992) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jól van már ne vagánykodj...:D

Amúgy mikor azt csináltam az adott dell gépeket akkor bontottam ki, azaz a gyári win7 volt rajtuk az összes programjukkal, semmit se állítottam rajtuk. Természetesen az SSD-re is ugyan az volt átklónozva. Szóval ha nagyon akartam volna meg bőven lehetett volna javítani az időn, de kb 10 perc alatt dobtam össze azt a videót szóval nem is nagyon akartam ezzel foglalkozni, csak pont volt nálam egy ssd, és mondom még úgyse raktam fel semmit a youtube-ra gondoltam össze bohóckodok egy ilyet...:)

Amúgy grat a gépedhez látom nem ilyen-olyan...:)

[ Szerkesztve ]

(#18995) Szbarna87


Szbarna87
csendes tag

akkor ennyiért meg éri meg venni a Samsung Series 3 350V5C (100k huf)?
meg bízható jó stb????

(#18996) laszlo168 válasza B-L-A-C-K (#18994) üzenetére


laszlo168
senior tag

Csak az a fránya 6 magos proci, ne lenne gyenge..

(#18997) alexa® válasza btudos (#18960) üzenetére


alexa®
csendes tag

Köszi a megerősítést!

(#18998) sch_a


sch_a
addikt

Ha valami hiányzik a Windows8-ból az a gyorsabb indulás, igaz, hogy megtévesztő hogy nagyon hamar feldobja a csempéket, de a valós rendszerfelállás is lényegesen gyorsabb volt a gépemen. Csak hát volt pár driver ami nem ment fel rá..

SSD-ről jut eszembe.. Minden típusba be lehet tenni az optikai meghajtó helyére garanciavesztés nélkül?

Ja meg a driverek. Van még olyan gyártó, mint a Toshiba, amelynél éveket kell várni pl. egy vga driverre? Már egy éves késéssel vannak az aktuális verzióhoz képest, de ha feltrükközöm legújabbat, akkor meg random időközönként elkezd vibrálni a kép, amin csak az újraindítás segít. Ha újat veszek, nem szeretnék ilyenekkel szívni..

(#18999) Tikakukac válasza diegho (#18990) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát, nem tudom melyik szak/kar. VIK-en felesleges, építőn detto nem sokra mennek vele, gépészeknél valami támogatott kari jól jöhet.
GTK-s esetben pedig hahaha :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19000) B-L-A-C-K válasza bitum3n (#18991) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen jól gondolod, ez egy belépőszintű játékos gép, komolyabb játékokat nem visz jól, mint pl Battlefield 3 is kb minimum grafikán fog menni jól, max közepesen. Ha komolyan gondolod a játékot akkor 225 ezertől Lenovo Y580-ast tudsz venni amiben GTX660M vga van, azzal már high grafikán is tudod tolni.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.