Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#130901) haypro válasza B-Clone (#130893) üzenetére


haypro
senior tag

Légyszíves linkeld már be ezeket a teszteket... Őket mind ismerem és olvasom is, de ezt a HP Pavilion 15-bc200nh gépet még nem tesztelték.
Neked volt ilyen típusú géped?

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#130902) bennjoe


bennjoe
csendes tag

Sziasztok,

nem klasszikus vásárlási kérdésem van, hanem tanácskérésem. Tavaly novemberben külföldön vettem egy [Lenovo Yoga 710 14"]-est. Nagyon szerettem, de mostanáig bírta. Alaplap és memóriacserére szorul (ezt nem egészen értem; amúgy videóhívások és youtube videók alatt kezdett fagyogatni, majd Win 10-es kék halál, aztán már be sem kapcsolt). Jelenleg garanciális javítás alatt. Az előző laptopom 2008-ból (!) egy Lenovo 3000 N200 a mai napig működik (és háromévente ventillátorportalanítást, egyszeri 2GB RAM bővítést és egy XP->Ubuntu cserét leszámítva soha semmilyen beavatkozást nem igényelt...).

Tényleg ennyire gagyik a mai consumer notebookok? Nekem nagyon fontos lenne, hogy legalább öt évet gond nélkül bírjon.

Ha ez most a javítás után még egyszer kinyiffan (amire sajnos nagy esélyt látok), milyen hasonló de tartós laptopot ajánlanátok?

Szempontok:
1) Legalább öt év várható élettartam
2) Jó minőségű (legalább Full HD IPS) kijelző (sokat olvasok), (nem feltétlenül kell hogy érintős és hogy convertible legyen)
3) Hordozhatóság (napi nettó hat óra munkát bírjon az akku, max 1.6 kg, max régi 13.3"-asnak megfelelő házméret; nem lenne baj, ha 14"-es monitorral vékony kerettel mint ez a yoga ;) )
4) Felhasználás: iroda, alapszintű parancssoros programozás, Matlab, Maple, internet (-> jó wifi!), filmek (játékok nem),
5) Nem nagyon fontos, de szeretném ha SSD-s lenne (min 128 GB), és legalább 6. generációs processzorral.

Bár nem szimpatikus (és nagyon drága) az alma, hajlandó lennék abba is befektetni ha tartós és jó a supportja... A Lenovóban csalódtam, és a Thinkpadok kijelzőitől félek. A Dell XPS-ről rengeteg meghibásodást olvasok a vásárlói fórumokon. Dell Latitude esetleg?

(#130903) iltirisz válasza warchef (#130896) üzenetére


iltirisz
csendes tag

Szia!
Dell Latitude 5580 van 7820hq-val is.
Vagy Precision 3520.

(#130904) iltirisz válasza bennjoe (#130902) üzenetére


iltirisz
csendes tag

Szia!
Hol es miket olvastal XPS-ekrol?
Csak mert en is most akarok venni egy 9560-ast.

(#130905) Süvi


Süvi
őstag

Sziasztok!

Olyan laptopot keresek, amihez lehet használni aktív tollat. Az, hogy gyárilag jár hozzá, vagy lehet hozzá venni az mindegy.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Most (ez baj, ahogy később kiderül)
(2) A gépre szánt összeg forintban? 450 E Ft bruttó, max 480
(3) Felhasználás? irodai programok,
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 12-14"; irodában kirakom a képét monitorra
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Sokat lesz használva hordozva, utazásra is.
(7) Operációs rendszer? nem muszáj
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
min. 4GB-128GB, de jó lenne 8GB-256 GB
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? aktív toll (pl. Wacom) támogatás, palm rejection
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? csak új gép

Ha egy kicsivel több pénzem lenne, akkor a következők valamelyikét venném:
ThinkPad Yoga 370
Surface Pro 5
Asus ZenBook Flip S ux370, ez lenne az álom, de marad is az :( Most jelentették be, ha lehetne várnom, de nem lehet ...

Most ahogy néztem épp belefér:
Thinpad Yoga 460, 260 (Csak a 460 nehéz :( )

Valamilyen más alternatíva esetleg?

Nagyon köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#130906) Tikakukac válasza haypro (#130901) üzenetére


Tikakukac
titán

Anno DV5-1160eh teszt sem volt, csak 1190er. Az, hogy pár chip és SMD más az alaplapon a konfig többi része kott ugyanaz. Mondjuk itt szar volt az 1190 is, az 1160 is az lett, de fiatalság, bolondság :DDD

bennjoe: Tényleg ennyire gagyik a mai consumer notebookok? Nekem nagyon fontos lenne, hogy legalább öt évet gond nélkül bírjon.

Tényleg :B Üzleti se feltétlen jobb.

Hogy 5 év tutiságra mit ajánlanék remek kérdés. 5 év garit lehetőleg időgarantálva a javítást, ügyvéddel átnézve és kötbérezni ha csalafintáznak. Tényleg nem tudom :N

Süvi: Háát ezt lehet specifikusan kéne keresni. Én mindenféle nem dedikáltan tollas dologtól menekülök, mint a tűztől. Asztali irkafirkát imádom, venni is fogok szerintem nyárra. Gyárilag "megtabosított" gépsasokat hanyagolom, ha nem rövid távon lesz idegesítő akkor hosszabban derül ki, hogy kínja van.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#130907) Süvi válasza Tikakukac (#130906) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm, de vagy ilyet vehetek vagy semmit :)

(#130908) Bukk900


Bukk900
őstag

Sziasztok!

Segítséget kérnék a vásárláshoz.

(1) Most vásárolnám.
(2) max. 200e
(3) Felhasználás: munkára, irodai programok
(5) 15-17", min. HD felbontás, matt, TN vagy IPS?
(6) Nem lesz hordozva, csak lakáson belül.
(7) Telepített Win10
(8) min. 500GB HDD és SSD a Windowsnak, 4 GB RAM, optikai meghajtó nem kell.
(10) Csak új.

Saját erőből ezt találtam, [link]

(#130909) EnterR válasza Bukk900 (#130908) üzenetére


EnterR
veterán

Pontosan ugyanezt a modellt néztem ki, és a Fujitsu A557-et kaptam helyette ajánlásnak. Nem fogom megbánni. :N

PSN ID: marquuard

(#130910) B-Clone válasza iltirisz (#130904) üzenetére


B-Clone
aktív tag

3 hónapja használok sajátként egy 9560-at. Életem legjobb döntése volt.

Más:
Pont ma jött hozzánk egy E5-os Acer állítólag elég patent hétvégén én is tudok véleményt mondani róla. Az biztos hogy az Acer support szolgáltatása sokat javult az elmúlt időben. Ha a gép is jó mellé akkor még akár ajánlott vétel is lehet.

(#130911) Tikakukac válasza Süvi (#130907) üzenetére


Tikakukac
titán

Passzolom bár ha céges akkor annyira nem lehet komoly gond. Nekem amim volt 2in1 és tabletté csavarható vagy digitelt kijelzős gépem az mind 2-3 hét után már mutatta, hol fog fáradni. Évek után meg jönnek ki a hibák is szépen. De konzumerben meg főleg ilyen poolban enm tudok sokat. Míg volt X-es tabletes modell addig követtem. Széthullott az is :(

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#130912) Süvi válasza Tikakukac (#130911) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm azért :(
Surface 4 is jó lenne, csak hát az akksi 6 órát bír ....

(#130913) Tikakukac válasza Süvi (#130912) üzenetére


Tikakukac
titán

Ja igen. Akksi mizéria. Na az mi szívás volt bakker megint azokhoz a vasakhoz. Annyi előny van, most már zsanértól fölfele mások csak. Igaz, ha panel gond van, akkor sírógörcs garin túl.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#130914) iltirisz válasza B-Clone (#130910) üzenetére


iltirisz
csendes tag

Ez megnyugtato :D

(#130915) bennjoe válasza iltirisz (#130904) üzenetére


bennjoe
csendes tag

A Microsoft Store weblapján olvastam néhány aggasztó felhasználói kritikát a Dell XPS-ekről, pl. XPS 15, illetve XPS 13. Bár az általad említett 9560 5 csillagon áll, de csak 5 értékeléssel... (a többinél kb. 90-ből egyharmada 5 csillag, egyharmada 1 csillag).

Valszeg sok gond a Win 10-zel való együttműködéshez (annak hiányához) köthető, de gyakran emlegetnek alaplap-problémákat, melegedést, képernyővillogást is.

Amúgy pont ebből az okból én tavaly eredetileg (a Yoga helyett) XPS 13 Developer Edition-t néztem, gyárilag telepített Ubuntuval - szó nélkül azonnal törölték a rendelésem... Akkor teljesen elfordultam tőlük.

Még egy személyes tapasztalat: egy ismerősömnél az elmúlt egy évben rendszeresen láttam egy Win 10-es XPS 15"-öt. Legtöbbször, mikor kinyitotta, a Win 10 szomorú szmájlijával mosolygott ránk a kék halál. Azt mondta, rendszeresen előfordul, de "gyakran hordozza és nem vigyáz rá eléggé" - nem tudom, ez mit jelent pontosan.

(#130916) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Nagy dilemma előtt vagyok, sok teszt olvasása/nézése után sem tudtam eldönteni hogy Lenovo Ideapad Z580 / Intel Core i5-3210M / NVIDIA GeForce GT 630M / 8GB Ram, vagy a jelenlegi birtokomban lévő Dell N5010 / I5-460M / Hd5650M / 4gb Ram.

A mostani gépem(ami potom pénzért eladó) nekem kevés,illetve éppen hogy kevés,mert ha grafikus teljesítmény olyan 10-20%-al erősebb lenne, nekem már az jó lenne, azért is néztem ki a Lenovó z580-at..

A kérdésem tehát a tyúk vagy a tojás? :R

(#130917) Khelben válasza Laszmen (#130916) üzenetére


Khelben
nagyúr

10-15% van a két kártya között, ráadásul mindkettő elég régi darab. Nem hiszem, hogy a váltással érezhető előrelépés történne.

(#130918) Gaben92 válasza Laszmen (#130916) üzenetére


Gaben92
őstag

Arról a GT630M-ről érdemes tudni, hogy az én G580-amban (ami 6 éves lesz) GT635M van. Szóval nem éppen egy új darab...

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#130919) Laszmen válasza Khelben (#130917) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Ahogy sejtettem sajnos :/ Hát pedig a kereteim szűkösek, és azt gondoltam hogy megúszom olcsón,de akkor nem.. .. Köszönöm a gyors választ! :R

(#130920) iltirisz válasza bennjoe (#130915) üzenetére


iltirisz
csendes tag

Értem, néztem én is rengeteg tesztet. Egy Youtuber panaszkodott az előretelepített Win 10-re. Aztán csinált egy clean install-t Win 10 Pro-val és megoldódtak a crash problémák.

(#130921) NemTom1988


NemTom1988
csendes tag

Sziasztok! Bocs az off-ért, de hátha itt közelebb kerülök a problémám megoldásához: pár napja lettem egy Fuji A557s bolgog tulaja, minden jó kivéve, hogy baromi sűrűn felpörög a venti pár mp-re, sima böngészés mellett. Végig túrtam minden fórumot, szinte az összes háttéralkalmazást kilőttem, de hasztalan. Kaptam olyan választ, hogy bizonyos típusoknál sajna ez ilyen és max Bios frissitéssel lehet megoldani (ha van rá). Kérdésem: aki már találkozott, használt A557et, szintén tapasztalta ezt a jelenséget? Ez normális ennél a notinál, vagy kezdjek parázni? Jah még el nem felejtem, Win10 Pro fut rajta. Előre is köszi a segítséget!

.. valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá pénzem..

(#130922) .DLL


.DLL
veterán

Sziasztok!

Használt laptop vásárláskor mit és hogyan/mivel érdemes letesztelni?
Mik azok a kérdések, amiket fel kell tenni az eladónak (ez esetben nem bolt, hanem magánszemély) és mik azok, amikkel csak égetném magam?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#130923) CSB29 válasza B-Clone (#130030) üzenetére


CSB29
aktív tag

A 7567-ból a 7700hq/1050 ti változat 325-ért van újan garival. Sztem így nem kérdés.

(#130924) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Még mindig laptopot keresek, és valaki említette, hogy 120 ezer forintért a HP 250 G4 mellet van egy G5 is. Az már érdemesebb némi játékra, filmnézésre, zene hallgatásra, képszerkesztésre, meg minimális videóvágásra ? Szigorúan dedikált videókártyásat keresek, mert a mostaniban integrált (Packard bell Easynote TE), és állitólag a dedikált a jobb.

best regards, egy fórumozó blogger

(#130925) #97520896 válasza Dyrtyho (#130924) üzenetére


#97520896
törölt tag

Így első nekifutásra, amikben tűrhető videókártya van, 130-140 ezer Ft-ig ezeket találtam:

- [link]
- [link]
- [link]
- [link]

A G5-ben AMD videókari van, amit nem nagyon ajánlottak itt a kollégák. A harmaddikként linkelt gépben is az van, szóval ebből a szempontból akkor ez a kettő nem igazán ajánlott. De majd jönnek a hozzáértők és megmondják. Csodát nem kell várni ennyi pénzért, azt gondolom tudod.

[ Szerkesztve ]

(#130926) Khelben válasza #97520896 (#130925) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ebből az első kettő szemét, a második kettő meg pár százalékkal erősebb csak az integráltnál.

(#130927) #97520896 válasza Khelben (#130926) üzenetére


#97520896
törölt tag

130-140 ezer Ft-ig te mit ajánlanál, amiben dedikált videókártya van? Mert ha ajánlasz ezeknél jobbat, akkor le a kalappal.

(#130928) EnterR


EnterR
veterán

Tesztoldalon találtam egy képet a Fujitsu A557 kijelzőjéről, tényleg ennyire siralmas a screen bleeding, vagy egyedi eset lehet?

PSN ID: marquuard

(#130929) B-Clone válasza #97520896 (#130927) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Ennyi pénzért nincs olyan gép amit ajánlani lehetne. 160-ért van már pavilion 15 akciósan 940 mx-el. Vagy spórolás van vagy a szemét gépek.

(#130930) B-Clone válasza EnterR (#130928) üzenetére


B-Clone
aktív tag

A kijelzők között rettenet nagy szórás tud lenni minden modellnél ilyen téren. Simán lehet, hogy ki fogott valaki egy ilyen darabot. Meg kell nézni első inditasnal aztán ha hasonló gondja lenne azonnal cseréltetni.

(#130931) EnterR válasza B-Clone (#130930) üzenetére


EnterR
veterán

Reméltem, hogy nem típushiba. Köszönöm. :R

PSN ID: marquuard

(#130932) dugo_ válasza EnterR (#130931) üzenetére


dugo_
veterán

Egyébként amit linkeltél, az még nem is durva. Ennél cifrább sarkok is szoktak lenni.

(#130933) moeka


moeka
csendes tag

Sziasztok!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Nem sürgős, de még a nyáron (szeptemberig).
(2) A gépre szánt összeg forintban?
Körülbelül 180-210k.
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Többnyire szövegszerkesztés, esetenként programozás, netezés.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
-
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Lehetőleg matt kijelzőt szeretnék, IPS panellel.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Lesz hordozva, főleg utazáshoz használnám.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Oprendszer nélkül, lehetséges, hogy később Linuxot telepítenék rá.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
SSD-t preferálnám, memória 8GB, optikai meghajtó nem szükséges.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Webkamera mindenképp, illetve HDMI, esetleg jó üzemidő.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Lehetőleg új, esetleg használt garanciával.

Lenovo és Asus gépeket szeretem, de ha tudtok mást ajánlani ebben az árkategóriában, az sem probléma.

Ehhez a géphez mit szóltok? Melyik boltnál érdemes vásárolni?

Lenovo IdeaPad510s

Előre is köszi a segítséget! :))

[ Szerkesztve ]

(#130934) Dhampir válasza EnterR (#130928) üzenetére


Dhampir
félisten

Majdnem mindegyik IPS ilyen más gépekben is (legalábbis alsóbb kategóriájú notikban), szerencsés esetben kevesebb a beszűrődés.

[ Szerkesztve ]

(#130935) .DLL válasza dugo_ (#130932) üzenetére


.DLL
veterán

Meg amúgy élőben általában nem ennyire látványos, fotókon jobban kijön.

(#130922) .DLL: Erre valaki? :)
Keresni nem könnyű, mert mit írok be: pl. használt; teszt, vétel, stb. de ezekre nem jön ki megfelelő találat, pl. a teszt szóra internetes tesztekről (aka. review) szóló írások jönnek...

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#130936) Tikakukac válasza EnterR (#130928) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez egyedi eset, mert ez szinte parádésan remek. Mármint mostani laptop szinten. Meg lehet nézni mondjuk válogatás nélkül random Delles, HP-s, ThinkPados kijelzőket miket tudnak. Vékony gépet kívánt a nép, érintőset, tessék, lett backlight bleed. Negyed fordulat a csavarokon picit segít, de ha nyomja a panelt a fedlap nem tudsz mit kezdeni.

.DLL: Mindent és semmit. Ha hazudni akar akkor fog is, átnézni meg bármit ami a géppel kapcsolatos. Mindenre helyben sem tuti, hogy rájössz. Gari legyen, otthon meg menj végig mindenen.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#130937) Dhampir válasza NemTom1988 (#130921) üzenetére


Dhampir
félisten

Az A555G-nél is voltak ilyen problémák (habár abban dVGA is volt), itt egy hozzászólás, például a BIOS-ban Silent módra állítod, stb.

(#130938) Mikulásbá válasza Tikakukac (#130936) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Még a komolyabb,drágább,vastagabb gépnél is van.Hadd ne fotózzam le a G752VSK gépem kijelzőjét,a két alsó sarok siralmasan csúnya.Bevállaltam,mert használat közben alig látszik,talán később mozgatásra csökken-legalább is remélem! :U

[ Szerkesztve ]

(#130939) Dyrtyho válasza #97520896 (#130925) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Na és a használt üzleti számitógépek közül ? Mert néztem HP Elitebook 9470m Ultrabook-ot, akkor ACER E5 575G-t, és ACER F5 573G-t

best regards, egy fórumozó blogger

(#130940) NemTom1988 válasza EnterR (#130928) üzenetére


NemTom1988
csendes tag

Szia! Két napja használom, nekem a kijelző vmi mámor. A fentebb írt proci ventilár müködését leszámítva abszolút elégedett vagyok a géppel.

.. valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá pénzem..

(#130941) EnterR válasza dugo_ (#130932) üzenetére


EnterR
veterán

Ha gond nélkül kicserélnék, akkor nem lenne semmi probléma vele.

PSN ID: marquuard

(#130942) dugo_ válasza EnterR (#130941) üzenetére


dugo_
veterán

14 napon belül indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól, ha neten adod le a rendelést. Viszont semmi garancia nincs rá, hogy a következő cseredarab máshogy fog kinézni, sőt.

Ez pl. a monitoros topikból egy LG 34UM68-P: https://logout.hu/dl/upc/2017-04/23/263081_jbz0ujljeitbcgtq_img_20170423_195750.jpg
Ezen tök jól lehetne nézni az Apocalypse Now sárgás vietnámi napfelkeltés jeleneteit... ;] Máris nem olyan rossz az a notis kép. :D

[ Szerkesztve ]

(#130943) Tikakukac válasza EnterR (#130941) üzenetére


Tikakukac
titán

Miért cseréltetnéd az ilyen remek paneles gépeket? Most kezdjem linkelni meg feltölteni az XPS, nagy ROG-os, 450k-s üzletis gépek kijelzőit? :B

Azt viszont meg kéne érteni, hogy a panelnek semmi baja. Ha kiveszed, nincs backlight bleed. Az mindig azért van, mert a bezel vagy a kijelző nyomja valahol a panelt. Az más kérdés, hogy van panel ami kevésbé érzékeny, de az totál más tészta.

Az lenne a poén ha ezt cseréltetni akarnád. x220 és x230-ban ha ilyenre sikerült beszerelni egy IPS-t a tulaj előtt szinte táncra perdültem :B Akinek nem tetszik kombózza ki a megfelelő fedlapot és panelt. Néhány hónap, sok pénz és anyázás után menni fog.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#130944) tKb.


tKb.
tag

Mi a különbség a két termék között? [link] [link] Annyit látok, hogy SSD meg HDD másképp van írva. Számít ez bármit?

(#130945) Tikakukac válasza tKb. (#130944) üzenetére


Tikakukac
titán

Acershop felcsörget és mondják is. Más kódon futnak az biztos.

Az idézetek ötlete viszont remek, elképzelem magam Csaba barátom helyébe egy másik gépsasnál: qrva jó a gép, csak hullanak a gombok és kezemben maradt a kijelző :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#130946) B-Clone válasza tKb. (#130944) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Pénzt, pláne ennyit egyik sem ér.

(#130947) tKb. válasza B-Clone (#130946) üzenetére


tKb.
tag

Akkor mi a tököm érne pénzt? Már fogalmam nincs mit kellene venni. :D mondj 1et akkor helyette

(#130948) Dhampir válasza EnterR (#130941) üzenetére


Dhampir
félisten

Ebben az esetben már előre sajnálom szegény boltosokat, ha emiatt sorozatban (és mondjuk nem pixel, folt vagy hardverhiba miatt) cseréltetnéd a gépeket. :)

(#130949) NemTom1988 válasza Dhampir (#130937) üzenetére


NemTom1988
csendes tag

Ez megoldotta a problémát, ezer hála és köszönet a segítségért!! :R

.. valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá pénzem..

(#130950) Tikakukac válasza Dhampir (#130948) üzenetére


Tikakukac
titán

Jobb esetben ha az ott dolgozók láttak már szétkapva ilyet akkor el is tudják magyarázni miért adják vissza a pénzt és nem bontanak fel 30 ilyen gépet, kérnek elnézést és kívánnak sok szerencsét, hogy találjon egy boltot ahol addig nyitogatnak dobozokat, míg nem lesz egy patentebben összelegózott darab. :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.