Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) WolfheartGR válasza deadelon (#18150) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Hyper kemény gémereknek. :DDD

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18152) deadelon válasza WolfheartGR (#18151) üzenetére


deadelon
aktív tag

hát igen és én pl ebbe a kategóriába tartozom :D .van, hogy egy héten akár kétszer is játszok 1-1 órát.és ha véletlen nem vagyok az elsők között szegény egérke durva atrocitásoknak van kitéve.sokszor úgy kell lefogni magam nehogy elszabaduljanak az indulatok. :B

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#18153) cellpeti válasza Chosen (#18149) üzenetére


cellpeti
veterán

ilyen nem létezik 5ért

G700 van 35ért :DD :W :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18154) Chosen válasza cellpeti (#18153) üzenetére


Chosen
addikt

Olvasd el a hsz-em újra.

(#18155) Synthwave válasza Chosen (#18149) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

All-around felületekre inkább az optikai való, ha az üveg is fontos. Viszont ha játszani is akarsz (legalábbis érdemben és FPS / RTS is terítéken van), a vezetéknélkülit felejtsd el.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18156) Chosen válasza Synthwave (#18155) üzenetére


Chosen
addikt

"de semmi üveg vagy ilyesmi" Pont az ellentétére gondoltam, hogy nem lesz üveg, ezért írtam bele. Ismerősömnek lesz az egér, játék abszolút casual szinten FPS lesz maximum, ezért írtam, hogy "nagyjából" alkalmas játékra, nem full gamert kértem (nem is tudom hogy jött ez le belőle). Kicsit konkrétabban gyártóra/típusra tudnál szűkíteni? Azzal hogy optikai még mindig maradt vagy 250 féle vezeték nélküli egér.

(#18157) Synthwave válasza Chosen (#18156) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nincs ilyen, hogy "nagyjából". Valami vagy alkalmas vagy nem. :)

Én úgy vagyok vele, hogy ha csak néha játszanék is, baromira zavarna a wireless input lag. A jót meg már megszoktam, így még ha csak böngésznék meg Excel-eznék, akkor sem adnám alább MS WMO + SS QcK párosnál.
Amire meg azt mondanám, hogy már "gaming-grade" szenzor van benne (Logitech G700 - Avago ADNS-S9500), az a szubjektív érzéseim ellenére (miszerint nevetségesen drága és egy féltégla) még mindig vezetéknélküli, tehát a lag ott van. Ha meg rádugom a kábelre (mert lehet úgy is használni), akkor meg minek vettem wireless egeret (annyi pénzért, amennyiből vehettem volna egy valóban korrekt vezetékes egeret, hozzá egy nagyméretű, szintén korrekt padot és egy valamire való fejhallgatót is)?

Szó, mi szó, ha ennyire mindegy, akkor vegyen valami olcsó Logitech-et, a garanciapolitika miatt, de ne várjon csodát.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18158) Chosen válasza Synthwave (#18157) üzenetére


Chosen
addikt

Azért nem ilyen egyszerű, hogy 0 játék vagy hardcore gaming, a kettő között is vannak emberek. :) A nagyjábólt arra értettem, hogy volt már olyan egerem aminél már asztalon mászott egy-két pixelt a kurzor, na ez még casual gamingre is alkalmatlan. Számomra a köztes kategória ezen alaphibák kizárását jelenti, szóval egy casual gamer (mint az ismerősöm) el tud vele lenni, mert nem fog 180-at rántani rajta, sem WCG-n indulni vele, csak mondjuk játszik egy kis Single COD-ot amikor van ideje.

[ Szerkesztve ]

(#18159) Synthwave válasza Chosen (#18158) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Leírtam, hogy mit gondolok a dologról. Nyilván szubjektív a dolog, de objektíven is kikészítene a lag meg a szenzor. :DDD

Vegyen valami olcsó wireless Logi-t és annyi. Ha valami gond lesz vele, a gyártó 3 évig úgyis cseréli zokszó nélkül, nem kell a boltra várni.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18160) cellpeti válasza Chosen (#18158) üzenetére


cellpeti
veterán

Logi M510

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18161) Kirir válasza WolfheartGR (#18147) üzenetére


Kirir
tag

A Razer Abyssus paraméterei nem kevesek manapság, például lövöldözős játékokhoz?

(#18162) Synthwave válasza Kirir (#18161) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Olvasd el az 1. hsz-t, ha már a topik címében is benne van..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18163) Chosen válasza cellpeti (#18160) üzenetére


Chosen
addikt

Szimmetrikus kialakítást nem favorizálja, M705-re esett a választása, az megfelel a korábbi kritériumoknak?

(#18164) cellpeti válasza Chosen (#18163) üzenetére


cellpeti
veterán

elég sok panasz van rá, garisat vegyetek akkor

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18165) Chosen válasza cellpeti (#18164) üzenetére


Chosen
addikt

Az lesz, teljesen új 3 év garis.

(#18166) cellpeti válasza Chosen (#18165) üzenetére


cellpeti
veterán

nem lesz olcsó

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18167) Chosen válasza cellpeti (#18166) üzenetére


Chosen
addikt

Ha nincs apróban akkor nincs mit tenni.

(#18168) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ezekben a nexus egerekben milyen mikrokapcsolók vannak, hogy tényleg nincs hangjuk?

(#18169) WolfheartGR válasza Kirir (#18161) üzenetére


WolfheartGR
őstag

A paraméterek játszanak vagy te? Pontos egér kell vagy kinek tud több dípíájt az egere bemondós játékot játszol?
Az, hogy egy egér alkalmas játékra azt a szenzor minősége határozza meg nem valami szám ami a tulajdonságai közé van marketingelve.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18170) Kirir válasza WolfheartGR (#18169) üzenetére


Kirir
tag

Rendben, akkor az adott típusú egér nem marketing paraméterei megfelelnek-e FPS és MMORPG játékokhoz? Nem arcoskodás céljából kérdeztem és szeretném, valószínűleg rajtam kívül úgy sem fogja látni más.

(#18171) jaffa 2843 válasza Kirir (#18170) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A felsorolt egerek mindegyike megfelel FPS-re és MMO-ra, sőt minden másra is. A kérdés itt az, hogy neked mik az igényeid. Először leírtad azt, hogy legyen rajta plusz gomb. Nos, az Abyssus-on nincsenek plusz gombok. Ha ez nem létszükséglet, és szereted a kisebb, könnyebb egeret, akkor ez a kis jószág nem fog cserben hagyni a harcban. (Azt, hogy neked kényelmes lesz-e, nem tudja sajnos megmondani senki.)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18172) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Nekem annyi lenne a lényeg, hogy kb. olyan méretű legyen az egér mint a "Microsoft Wheel Mouse Optical 1.1a" és a benne lévő érzékelő a benne lévő vagy annál jobb minőségű legyen nem lényeg a plusz gomb és vezetékesben jobban bízom mint a wifisben. Leginkább játékra kéne a jó öreg kis egerem már sajna teljesen elhasználódott ami most van "Logitech RX250" hát az sajna nem túl jó max átmenetinek. az áb kb 10k körülire gondoltam de ha olcsóbb az is jöhet ha drágább az sem gond csak érje meg. Remélem van pár típus ami szóba jöhet. THX

(#18173) cellpeti válasza BIZ0906 (#18172) üzenetére


cellpeti
veterán

nekem holnaptól lesz WMO egerem, ha kell valakinek szóljon nyugodtan

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18174) WolfheartGR válasza Kirir (#18170) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Én sem bunkóságból mondtam. Csupán a gondolkodásodat szeretném a megfelelő irányba terelni.
De am elb..ztam, mert az abyssusnak nincs gombja oldalt, valóban.
Viszont simán életképes egy balos Deathadder meg valami sima olcsó kisegér a másik kezed alá. Bármennyi perifériát kezel egyugyanazon időben a Win.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18175) cellpeti


cellpeti
veterán

Lehet jelentkezni egérért!

4db MS WMO
2db MS IMO 1.1a

:C :C

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18176) Synthwave válasza cellpeti (#18175) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Adhatsz egyet.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18177) Alpachino válasza cellpeti (#18175) üzenetére


Alpachino
veterán

Bocs, de ezt nem az apróhirdetésekbe szántad véletlenül ? :F Szakmai topicban hirdetni.....? :(

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#18178) cellpeti válasza Alpachino (#18177) üzenetére


cellpeti
veterán

azért van offba

HyperGlide:

ez a csík mennyire lehet jó?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18179) Prison85 válasza Alpachino (#18177) üzenetére


Prison85
senior tag

Gondolom ingyen elvihető. azért teszi inkább ide ;] :D

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#18180) cellpeti válasza Prison85 (#18179) üzenetére


cellpeti
veterán

Háááát persze! :C :DDD :DDD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18181) Alpachino válasza cellpeti (#18178) üzenetére


Alpachino
veterán

Ezt szerintem te is tudod, hogy ettől függetlenül, off. ide vagy oda, tilos szakmai topicban hirdetni :N ....de te tudod, csak aztán egy modi meg ne lássa....

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#18182) KaiotEch válasza cellpeti (#18175) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nálunk jó pár 1.1 a kukában landolt, ha elromlott :)

(#18183) cellpeti válasza KaiotEch (#18182) üzenetére


cellpeti
veterán

ezeknek nincs semmi bajuk

tesztelve vannak

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18184) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Milyen egeret ajánlanátok egy laposhoz? Munkához nem igen használnám, arra ott a csikló+touchpad. Inkább játékra lenne használva, de azért visszafogottan. Gondolom ebből kifolyólag kábeles verziók jöhetnének szóba. Árban nem akarok annyira elszaladni, 3-4e Hufra gondoltam, akár használt is szóba jöhet, ha (nagy valószínűséggel) nem megy tönkre fél-egy év után.

(#18185) cellpeti válasza BigBlackDog (#18184) üzenetére


cellpeti
veterán

hogy ajánljam magam MS WMO, MS IMO 1.1a :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18186) Synthwave válasza KaiotEch (#18182) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én meg 8000 cpi-s karácsonyfákat vertem szét a kertünk tövén bagzó macskák homloklebenyén. A régi szép idők.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18187) KaiotEch válasza Synthwave (#18186) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Akkor a macskáknak nem volt vidám a karácsony :D

(#18188) BigBlackDog válasza cellpeti (#18185) üzenetére


BigBlackDog
veterán

WMO és IMO között mi a lényegi különbség? Csak az oldalsó gombok? Újonnan mi az ami szóba jöhetne? Minőségben mit tudnának azok az MS patkányokhoz képest?

(#18189) Synthwave válasza BigBlackDog (#18188) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Válasz az 1.hsz-ban...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18190) BigBlackDog válasza Synthwave (#18189) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Köszönöm, ez elkerülte a figyelmemet. Jelenlegi Gigabyte rágcsálókról mi a véleménye egyébként? GM-M6800 volt nálam, de egy év alatt tönkrement a bal mikrokapcsoló benne, szóval nem pozitív az előítéletem velük kapcsolatban.

(#18191) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

A topik címe némi változtatáson esett át.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18192) Kirir válasza jaffa 2843 (#18171) üzenetére


Kirir
tag

Az MMORPG játékokban úgy tapasztaltam, hogy ha lenne még egy harmadik kezem 20 ujjal az is kevés lenne. Ezért lenne szükségem még plusz gombokra. Vannak is ilyen egerek, de sajnos az összes jobb kézre van tervezve. Szeretnék mindenképpen plusz gombos egeret.

(#18193) KaiotEch válasza Kirir (#18192) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Miért neked most hány kezed van hány ujjal? :DDD :DDD :DDD

(#18194) Kirir válasza KaiotEch (#18193) üzenetére


Kirir
tag

Az alap, 2 kéz, hat-hat ujjal.

(#18195) WolfheartGR válasza Kirir (#18194) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Légy a Táltosunk!!!
:DDD

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18196) jaffa 2843 válasza Synthwave (#18191) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Hallelúja! (De mi is a változás?) :DDD

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18197) Kirir


Kirir
tag

Erősen őrlődök eme két termék között:
Razer Taipan [link]
Gigabyte Aivia Krypton [link]

(#18198) nyunyu válasza jaffa 2843 (#18196) üzenetére


nyunyu
félisten

Eddig nem volt bekapcsolva a CapsLock :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18199) jaffa 2843 válasza nyunyu (#18198) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

[sarcasm]*quote*[/sarcasm]

Pedig azt hittem, hogy leírva is működik a dolog. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18200) Synthwave válasza jaffa 2843 (#18199) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Látod, hogy nem. De szerintem így sem fog.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.