Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ez nem DA koppintás? Bár gondolom, csak a külseje.

(#18002) cellpeti válasza KaiotEch (#18001) üzenetére


cellpeti
veterán

grafiaki munkára vegyél Razer Krait-ot, azt anno arra találták ki, ahogy én akkoriban olvastam.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18003) Synthwave válasza cellpeti (#18002) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A régi marketingszöveg szerint RTS-ekhez gyártották, mert nincsenek rajta plusz gombok és 1200 apm-et tud.

Ez persze egy zöldség, jó bármire, ha a fogása kézre esik. Driver-ből 400 és 1600 cpi beállításokat tud, köztes érték sajnos (talán egy 800 még belefért volna) nincs. Viszont legalább a 400-at tudja, ami vígasztaló.

A beszerzése sem olyan egyszerű, ha makulátlan darabot akarunk, főleg, ha újat - kihalófélben lévő jószág, csakúgy, mint a Salmosa; ami tulajdonképpen a Krait "továbbálmodása" volt. Ezt a vonalat követte az Abyssus, immáron kevesebb sikerrel.

Amire te gondoltál, hogy "kifejezetten CAD-hez és grafikus munkákhoz találták ki", az a Pro|Click 1.6, ami gyakorlatilag egy fehér, első generációs Diamondback, csak más firmware-rel, minek következtében játszani nem feltétlenül a legjobb, bár azért még használható. Mindenesetre guszta egy darab.

Anno árultak hozzá fehér színű eXactMat-ot, csak átnevezték Razer ProPad-ra.

Ami viszont IGAZÁN grafikai munkához való, az a Wacom. Legalább egy Bamboo, de inkább valamelyik Intuos (vagy Cintiq ;] ).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18004) KaiotEch válasza cellpeti (#18002) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem kifejezetten arra kell, sőt az egér nem is FPS játékra, csak optikai kinézetre megyek most(világítás[változtatható], +2 gomb az oldalára). Hybrid(amatőr grafikai munka, kis játék, egyéb munkák) egeret keresek :) Nos Wolf már sokat segített eddig PM-ben(csodálom a kitartását), szűkítettem G9x-re, meg SS Sensei(de ez marha drága). Ó és majdnem lemaradt: Legyen halk. Itt van most nálam egy MS I 1.1, igaz már használt, de a görgő tekerése, mint a traktoré. A többi elfogadható hangban.

[ Szerkesztve ]

(#18005) jilian


jilian
addikt

Ez a termék optikai?
RAZER-Deathadder-V2-BLACK-Edition
RZR-DAV2-BK -- RZ01-00152400-R3M1

(#18006) WolfheartGR válasza jilian (#18005) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Infra. Ajánlott vétel. Van nekem is. :)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18007) jilian válasza WolfheartGR (#18006) üzenetére


jilian
addikt

:R
Akkor megnyugodtam. Szerdàn ide is èr. :)
Az Ikarival nem tudok megbaràtkozni, holott, eddig ez a legjobb
egèr amivel eddig lövöldöztem.
Nagy egèr az biztos, de nekem mègis kicsi, vagyis lapos. Meg mèg könnyű is.
Gondolom a DA-nak teljesen màs a fogàsa, de lehet az lesz a befutò.
Ha meg "csalòdom", ott van mèg a G400... ;]

(#18008) deadelon válasza jilian (#18007) üzenetére


deadelon
aktív tag

már nem azért,de te tuti főnök vagy egy állami munkahelyen, vagy kokain báró, valahol bolíviában de amennyi egeret te vásárolsz? :Y magam előtt látom ahogy megveszed az első lamborghinid és szarul gyorsul.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#18009) jilian válasza deadelon (#18008) üzenetére


jilian
addikt

:DD :C

Csak egy nyomi kőműves vagyok...és én azon szerencsések egyike vagyok amelyik nem vedel... :N :D
Meg a 7végén is tudom magam türtőztetni, a csajomnak benyomom: nemááá nincs kedvem sehova se menni -hoppá! súlyos ezresek maradnak a zsebemben.... gyorsan összejön ám!! ;)

(#18010) KaiotEch válasza jilian (#18009) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Pedig a kőművesek azok az alkoholisták, akik összejárnak építkezni :DD :DD

(#18011) TXT


TXT
őstag

ERRE valaki sracok? Es ha kerhetem, indokoljatok meg, mert az 1.hsz. alapjan ez meg kerdes szamomra. :R

(#18012) MarcZ válasza TXT (#18011) üzenetére


MarcZ
senior tag

MX518, Ikari Optical és G400 mindenképp. G500 is nagyon jó, de nincs a többi hátom szintjén. A 3 közül amelyik kényelmesebb, azt válaszd. Ha oldschool akarsz lenni, akkor MX518, ha magas DPI-n játszol és tetszik az MX518, akkor G400 (jobb görgő, nem izzadsz meg annyira), Ikari, meg szimplán ha tetszik és bejön a fogása, szóval rosszul nem döntesz. De ha neked kell súlyozás, meg a lézer szenzor, ami nem olyan pontos, mint az optikai, akkor G500.

A man's got to do what a man's got to do.

(#18013) Synthwave válasza TXT (#18011) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már adtam neked választ..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18014) TXT válasza MarcZ (#18012) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom a segitseged es a magyarazatot melle. :R
Van olyan "hely", ahol ezek az egerek ki is vannak teve, hogy fogas alapjan el tudja donteni az ember, hogy melyik legyen? Ertem ez alatt, hogz ezek nem egy mai egerek, igy nem biztos, hog ya kulonbozo uzletek, ezeket "marketingelnek". A dobozzal meg kicsit mas a fogasa :DD

[oWn]f4te
Igen adtal, de abbol nem tudtam meg minden olyat, amit most igen. :R
Koszonom a sok segitseged privatban is!

[ Szerkesztve ]

(#18015) MarcZ válasza TXT (#18014) üzenetére


MarcZ
senior tag

Ikarit szerintem Pixelben ki tudod próbálni, nem tudom, G400-at közeli Mediamarkt, MX518-at nem kell, ha már a G400-at kipróbáltad, G500-nak meg elég hasonló fogása van, mint G400-nak, bár Wolfheart barátom azt állítja, hogy neki a G400 fogása bejött de a G500-é már nem, szóval ilyen is van. :) Lehet van valamelyik Media-ba G500, itt még nem láttam, G400 viszont mindig szokott lenni. Amúgy nekem volt G500-am és jelenleg van egy MX518-am és egy G400-am és nekem nagyon hasonlónak tűnik mind a kettő fogása.
Amúgy én nagyon szerettem a G500-at pontatlanságát eltekintve, szóval ha minden jól megy, akkor holnap után újra érkezik egy a házhoz és a kedvedért jobban megvizsgálom a G400 illetve G500 fogását. :)

A man's got to do what a man's got to do.

(#18016) TXT válasza MarcZ (#18015) üzenetére


TXT
őstag

Ez igazan rendes toled, elore is koszonom. Ez is egy tapasztalat lesz es masoknak is hasznara valhat, ebben biztos vagyok! :R
Neked egyebkent melyik a favorit es miert, illetve melyiket tartod hosszutavon a legjobb megoldasnak, igy, hogy ennyi tapasztalatod van?

(#18017) MarcZ válasza TXT (#18016) üzenetére


MarcZ
senior tag

Egér téren egyáltalán nincs sok tapasztalatom, a tapasztalatot meghagyom jaffának, f4te-nek és Wolfheart-nak. Én nekem a G400 az asztalon ácsorog, nem dugtam be, MX518-at használom mindennapos használatra, mert kell a presztizs, hogy rajok legyünk, hogy nekünk ilyen régi egerünk van. :C Viccet félretéve, azért használom az MX518-at, mert tényleg adja az oldschool feelinget, ha ránézek és jó látni, hogy egy régi egeret használ az ember, de a G400 görgője jobb, a gombjai halkabbak és nem is izzadod szét, mert a gumírozott "oldalfelületet" (Angolul grip, magyarul nem tudom hogy kell mondani, azt meghagyom a profiknak. :) ) ezt "megakadályozza." Amúgy a 3 egér közül nekem gombok terén a G500 gombjai jöttek be a legjobban, nincs az a kissé lagymatag érzés, mint ami először volt a G400-nál, ami furcsa, mert akármennyire is lagymatag érzés, 100 évig bírja a strapát, ugyanez MX518-ról is elmondható, Logiék nagyon komolyan veszik a minőséget, görgőbe szintén a G500-é, annál jobb görgő a kezem alatt még életembe nem volt, nagyon jól meg van csinálva. Dual-scroll mode, súlyozás, lájzer 5,7k CPI meg mind marketing bullshit, de ennek ellenére a lézer kategóriában még mindig a legpontosabb szenzornak mondható az S9500-as véleményem szerint. Ha nem kell a sok tulajdonság és a sok gomb, akkor G400 vagy MX518, igazából mindegy melyik, mert jó mind a kettő, ha kell a +1 gomb, súlyozás, meg ilyen marhaságok, akkor G500. Ikari is jó, de én személyesen nem tudok nyilatkozni róla, kérdezd Wolfheart-ot, Ő jobban szereti az Ikari-t, mint a G400/MX518 kombót, Ő rendelkezik a legtöbb tapasztalattal Ikari téren. Rosszul nem jársz egyikkel sem, G500-at csak szigorúan akkor, ha 7k körül, vagy esetleg alatt hozzá tudsz jutni.

[ Szerkesztve ]

A man's got to do what a man's got to do.

(#18018) TXT válasza MarcZ (#18017) üzenetére


TXT
őstag

Ismet koszonom. :R

Azt esetleg tudod, hogy mi a valos kulonbseg az MX518 v1 es v2 kozott? :U

(#18019) MarcZ válasza TXT (#18018) üzenetére


MarcZ
senior tag

Igen, a v1 1600 DPI-s, és 4db kis teflonpadja van, míg a v2 1800 DPI-s és 2 nagy fél ovális eflonpadja van, egyik elől, egyik hátul és jobb oldalt még egy ovális alakú picike teflonpad helyezkedik el, ugyanaz, mint a G400 alja, ja és a v2 1800 DPI-s.

A man's got to do what a man's got to do.

(#18020) WolfheartGR válasza MarcZ (#18019) üzenetére


WolfheartGR
őstag

A v1-nek öt teflontalpa van és az alja átlátszó műanyag, míg a V2-é fekete. Többi stimmel. ^^

cellpeti: Én nem vagyok hasraesve tőlük. Botrány a görgőjük. De a gyerek szereti a wmo-t. Most kapott egy Kraitet. Mondjuk ez az eyecandy miatt jobban tetszik neki. :))

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18021) cellpeti


cellpeti
veterán

IME 3.0 és WMO is igen jó egerek :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18022) jaffa 2843 válasza cellpeti (#18021) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Bezony. Én is beszereztem egy 3.0-át de már nem emlékszem, hogy kitől vettem. :P

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18023) TXT válasza MarcZ (#18019) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom. :R
Es mindez a valosagban jelent barmi elonyt-hatranyt, erzodik valami ebbol?

(#18024) WolfheartGR válasza jaffa 2843 (#18022) üzenetére


WolfheartGR
őstag

:DDD Nincs még fél éve sem szerintem. Vagy tévedek?
Más.
Nem azért mondom, de ezt a nyavajás Kraitet hogy lehet normálisan megfogni... Agyvérzést kapok tőle. Kis szutyok, gyerekkézbevaló. :))

18023 TXT: Semmi extra különbség. Kicsit más-más a súrlódása de a külömbséget nagyjából be is képzelhetem.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18025) MarcZ válasza TXT (#18023) üzenetére


MarcZ
senior tag

Nekem egyszer f4te azt mondta, hogy az öt teflonpados jobban csúszik, de egyiknek sincs nagy előnye/hátulütője. nekem a v2 van, az is gyönyörűen siklik a QcK-n.

(#18027) TXT: Rosszul egyikkel sem fogsz járni, az biztos, nagyon jó egerek, de mellesleg a G500 sem rossz, ezért mindenki meg fog kövezni engem, de én bátran ajánlom, ha nem vagy hardcore FPS gémer, bár még arra a kategóriára is elmegy, nem mellesleg elég szexi. :)

[ Szerkesztve ]

A man's got to do what a man's got to do.

(#18026) jaffa 2843 válasza WolfheartGR (#18024) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Jaj most miért mondod? :) Amugy nem kényelmes darab, viszont azt vettem észre, hogy a pici kényelmetlen egerekkel jobb vagyok :D
Sokszor van úgy, hogy nem adja, aztán átemelem a kezem a G1-re vagy WMO-ra, oszt azzal meg megy mint az álom. Kell az a napi 10-15 perc míg kiderül hogy aznap melyik adja. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18027) TXT válasza MarcZ (#18025) üzenetére


TXT
őstag

:R :R
Amennyiben talalok MX518-at valahol, ramegyek es kiderul, tetszik-e es/vagy G400 is erdekesen hangzik. :K

(#18028) sgx


sgx
tag

Udv!

Jatek nelkuli atlagos felhasznalasra melyik egeret ajanljatok ha az ar/kenyelem/megbizhatosag a meghatarozo szempont?

(#18029) WolfheartGR válasza sgx (#18028) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Microsoftok az első hszből. Pokoli mennyi időt kibírnak. Mondjuk Wmo.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18030) Synthwave válasza WolfheartGR (#18020) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az kimaradt, hogy a v2 hologramos mintájában van egy pici árnyalatbeli eltérés a v1-hez képest.

--------------------------------

jaffa 2843: Ha játszol, egy egeret kell megszokni, sokkal konzisztensebb lesz az eredmény.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18031) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már elkezdtem írni a kisregényt, 1-2 napon belül várható az 1.hsz. frissülése.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18032) jilian válasza Synthwave (#18030) üzenetére


jilian
addikt

De ahhoz meg kell találni elöször
a kézre fekvőt.

(#18033) cellpeti


cellpeti
veterán

Logitech G300ról vélemény?

Razer Abyssus Mirror?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18034) Synthwave válasza jilian (#18032) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Volt neki, meg van is neki sok. Csak variál. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18035) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jelentősen bővült az 1.hsz.

A golyós egerekről majd legközelebb. :P

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18036) MarcZ válasza Synthwave (#18035) üzenetére


MarcZ
senior tag

Szép munka! ;)

A man's got to do what a man's got to do.

(#18037) nyunyu válasza Synthwave (#18035) üzenetére


nyunyu
félisten

Beleolvastam, de az unreszponziv meg trajektoria szavaktol felallt a hatamon a szor. :DDD

Aranyozott csatlakozo: nem oxidalodik, evek mulva is ugyanolyan marad a kontaktus, mint uj koraban.
Persze ennek akkor van csak ertelme, ha az aljzat is aranyozott.
5-6 evig hasznalt ex hangkartyamon (augagyi4) rozsdasodtak a nem hasznalt kimenetek. :W

Egyebkent az USBn nem koszalnak olyan nagyfrekvencias jelek, hogy kimutathato hatasa legyen a digitalis jelatvitelre.

Tappancs ajanlobol szandekosan maradt ki a klasszikus HyperGlide?
Ahogy nezem, a masik harom valamivel olcsobb naluk, de minosegben/tartossagban jobbak lennenek?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18038) cellpeti


cellpeti
veterán

Logi G300ról mi a vélemény? Nézegetem nem néz ki rossznak

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18039) jaffa 2843 válasza Synthwave (#18030) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Félreértés ne essen, nem úgy kezdem a napot, hogy mindegyikkel tolom aztán amelyik jobban megy az lesz a napi nyertes. Csupán annyi, hogy ha nem adja nagyon akkor váltok. Mindegyik 400cpi-re van belőve így még állítgatni se kell semmit. Jelenleg Krait, WMO, G1 kombó van terítéken.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18040) WolfheartGR válasza jaffa 2843 (#18039) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Nálam ugyanez (mx518/)G400-Ikari felosztásban. :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18041) Synthwave válasza nyunyu (#18037) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azok eddig is benne voltak. Ezek szerint még nem olvastad. ;]

A ~10 éves Intellimouse-om csatija sem oxidálódott, pedig az aztán kapott az évek alatt. Mayánál szerintem az MX 500 mellett az is megjárta a szomszéd kertet.

Aranyozott alaplapi USB-t még nem nagyon láttam, így ha az egér farkának a végén az van, tulajdonképpen nullextra. De legalább jól néz ki. És ARANNNY, tezsvírem. ;]

Azok a glide-ok olcsóak és jók, jódarabig kihúzzák. Kiváltképpen a SlickSurf, csak sajnos eléggé korlátozott a modellkínálata - ami kár, mert nevetségesen olcsó.

----------------------------

cellpeti: Adj egyet egy napra és megmondom. :D

----------------------------

jaffa 2843: Ezt hívják placebonak. Ami vagy bejön vagy nem. Nekem is vannak napok, amikor a Salmosa se adja, de a hiba ilyenkor a user-ben keresendő.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18042) jaffa 2843 válasza Synthwave (#18041) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Persze, viszont ha ezt megoldja egy gyors egér csere, akkor igazából tökmindegy, hogy mi. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18043) csibe1 válasza Synthwave (#18035) üzenetére


csibe1
addikt

Jó lett,olvasmányos. :)
A golyós egerem valamiért nem kívánom vissza. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18044) jaffa 2843 válasza Synthwave (#18035) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Korrekt lett az első háesz. Csinálhatnál az egérpados topikhoz is egyet. Jah látom van, de akkor miért kérdeznek folyton olyat ami le van már írva? :P

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18045) KaiotEch válasza jaffa 2843 (#18044) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mert mégsincs minden leírva :)

(#18046) MarcZ válasza KaiotEch (#18045) üzenetére


MarcZ
senior tag

Esetleg ötletek, hogy mi legyen beleírva? Így könnyű, de ötletet adni már nehezebb. ;)

A man's got to do what a man's got to do.

(#18047) KaiotEch válasza MarcZ (#18046) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát nem is lehet beleírni mindent, mert látod mindig lesznek egyéniek. Pl, amit én is kérdeztem melyik a jobb Sensei vagy G9x. Ha az összes egeret összevetnénk, nem férne ki sehova :D

(#18048) jilian válasza Synthwave (#18035) üzenetére


jilian
addikt

Ismét kaptam értékes infót. :R

(#18049) cellpeti válasza Synthwave (#18041) üzenetére


cellpeti
veterán

hidd el adnék, ha nekem lenne.

Venni akarok inkább

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18050) Synthwave válasza KaiotEch (#18045) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak az emberek a topik címét sem olvassák el, amibe írnak. ;)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.