Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79001) Mclovin válasza Mclovin (#78990) üzenetére


Mclovin
senior tag

Mondjuk itt eszembe jutott, hogy g703 kapott egy faceliftet, vajon ez a HERO szenzoros, könnyített változat is produkálja a görgő hibát? Mert amúgy a forma bejövős volt. Amúgy volt egy facelift előtti, amit sikerült fixálni egy darabka papírral, de nah, 30k-s egér, Logitech pls.

(#79002) Steve0804 válasza Mclovin (#79001) üzenetére


Steve0804
kezdő

Sziasztok!
Kezem 17-17,5 cm (kèztő - mutatò ujj vège)
Egeret fingertrip gripel fogom.
Logitech 102 szerintetek jò vàlasztàs szàmomra?

[ Szerkesztve ]

(#79003) ribizly válasza Steve0804 (#79002) üzenetére


ribizly
veterán

Jó lehet. :K

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#79004) Thanoker válasza Thanoker (#78971) üzenetére


Thanoker
csendes tag

Végül leszűkítettem a választásom két egérre, ami a ROCCAT Kone Pure Ultra és a Logitech G403 HERO. Jelenleg a Roccat jobban tetszik, azonban több review-ban megemlítették, hogy a formája nem mindenkinek lesz kényelmes. A Logitech egere kicsit egyszerűbb vonalakkal rendelkezik, viszont megemlítették, hogy a kábele elég nehézre sikeredettet. Sajnos nincs lehetőségem kipróbálni egyiket sem személyesen szóval legrosszabb esetben maradt a 14 napos elállás.

Az általam választott egereken kívül esetleg van még olyan, ami megfelelhetne az igényeimnek? A segítséget továbbra is köszönöm.

(#79005) fzoli86


fzoli86
tag

Sziasztok, van tapasztalat vagy vélemény az SPC Gear LIX Plus (SPG050) egérről?

(#79006) Ðávid


Ðávid
aktív tag

Sziasztok!

Egér választásban szeretném kérni a segítségeteket. Eddig két SteelSeries Rival 100-at használtam. Egyet a laptopomon és egyet az asztali gépemen. A laptopomnál használt azonban meghibásodhatott, mert nem minden gombnyomásra reagál. Ezért vennék az az asztali géphez egy másik egeret, a működőképes Rival 100-at meg a laptophoz használnám.

1. Mennyi a keret?
10-15 ezer Ft.
2. Használtpiac játszik?
Igen.
3. eBay, külföldi rendelés játszik?
Nem.
4. Mire használnád az egeret?
Általános dolgok (net, Office) és játék (Arma-, Witcher-, Max Payne-, Tomb Raider- és life is Strange-sorozat, Kingdom Come: Deliverance).
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
Ujjbegy.
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
Kb. 18,5 cm.
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
2000 CPI. Nem állítottam rajta semmit se, csak a mostani egeremen van egy váltógomb, amivel két érték között lehet kapcsolgatni és abban tettem a gyári alapértelmezett magasabbra.
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
Vezetékes egeret szeretnék, nem kellenek nagyon plusz gombok. A Rival 100 bal oldalán levő kettőt se használom.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#79007) ribizly válasza Ðávid (#79006) üzenetére


ribizly
veterán

Ha már bevált kár volna messzire menni: Rival 3. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#79008) dthadder válasza fzoli86 (#79005) üzenetére


dthadder
csendes tag

Szia,

Nagyjából összefoglalva:
- masszív összeszerelés (nem recseg mint a legtöbb hasonló lyukas egerek)
- a gombok szerintem perfektek, nem túl kemény, nem túl puha, nagyon minimális pre- és post travelt figyeltem meg, de egyáltalán nem zavaróak. Itt mindenképpen megemlítendő, hogy ugye a gombok itt is külön elemet képeznek (nem a burkolat részei mint a Zowie-knál), ennek ellenére nagyon jól vannak rögzítve, nem lötyögnek és nincs oldalirányú mozgás (wobble), mint a Glorious Model O és G-Wolves Hati típusoknál
- görgő szépen jár, nem olyan hatázorott a scroll mint mondjuk egy GPW vagy Hati-nál, de nem is túl könnyű, lenyomva szintén középút
- szenzor PMW3360... a neve el is mondott mindent
- RGB kb Glorious effektek... bár nem tudom mennyire lényeges funkció ez egy gamer egérnél
- paracord kábel (szintén nem kell bemutatni)
- forma: Hati klónnak mondják, de szerintem keskenyebb a Hatinál

15k-t az egér... azt hiszem ezek mellett a tulajdonságok mellett nincs min gondolkodni :)

[ Szerkesztve ]

(#79009) fzoli86 válasza dthadder (#79008) üzenetére


fzoli86
tag

igen, köszönöm a megerősítést...indul a buy :)

(#79010) 3.Aragorn válasza Zaied (#79000) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Én pont ugyanezen okból gondolkodok a régi Razer Deathadder V2 Black Edition egerem cseréjén. Sok évet szolgált. A felső csúszásmentes vastag festékréteg sok helyen hiányzik. Ebben már volt cserélve mikrokapcsoló, a görgő házibarkács megoldással lett megjavítva. (Külső erőhatással be lett törve, most ha jól emlékszem egy fogpiszkálóval kiegészítve teszi a dolgát), és a belső panel is újra lett forrasztva ( a sok szétszedés miatti fáradástól eltörtek a csatlakozó drótok)
Évekkel később most megint vacakol a bal-klikk. Meg lehetne javítani, de nem biztos hogy akarom én ezt.
Igazából a formavilága az amibe beleszerettem, erősen fontolgatom hogy egy újabb kiadású deathaddert újítok, de azt hallottam hogy belsőleg csak egyszerűsítettek/spóroltak rajta, az ára meg mint tudjuk nem éppen baráti.

Mennyi a keret? 10-30k
2. Használtpiac játszik? nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? akár
4. Mire használnád az egeret? League of legends, overwatch. Előbbi nagyon megterhelő játék mind az egér mind az ember csuklója számára. Emiatt lehet hogy nem ártana egy másik egérforma, más fogással, nem tudom ez segítene-e, mindenesetre volt hogy hosszabb időre abba kellett hagynom a játékot csuklóproblémák miatt.
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Fél-palm, fél claw, a tenyerem kb a gyűrűsujj alatt ér hozzá az egérhez 1 ponton, illetve a hüvelykujjam tövénél még1 helyen, de az nem mindig.
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középső ujj végéig, cm-ben. 19 cm ;)
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 1400-1600 dpi 1080p-s monitor mellett.
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) Legalább két extra gomb legyen a hüvelykujjnál. (Flash-Ignite ugyebár :D )
Szóval igazából ötleteket várok, még nem dőlt el hogy vásárlás lesz, mert ez is használható még, de idegesítő az a klikk kihagyás főleg hogy teamfight közepén van mindig.

Nem minden vándorút céltalan...

(#79011) whattimeisit válasza 3.Aragorn (#79010) üzenetére


whattimeisit
csendes újonc

Nem vagyok nagy profi, de én is hasonlóan fogom az egeret és még a kezem is ugyanakkora, mint neked, így sokat nézelődtem, keresgéltem. Ha a szimmetrikus egerek jók lehetnek számodra, én a Dream Machines DM1 Pro S2 - Glorious Model O - Endgame Gear XM1 hármast néztem magamnak. Ergonomikusból pedig a SteelSeries Rival 310, G-Wolves Skoll, Glorious Model D valamint talán az Xtrfy M4 ami beválhat erre a kézméretre. Remélem tudtam azért valamennyit segíteni.

néha mindig, de tuti.

(#79012) Zaied válasza 3.Aragorn (#79010) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Amúgy az új DeathAdder V2 nagyon penge lett!
Mindenféle képen egy könnyű egeret nézz majd,a csuklóbajok miatt.

(#79013) 3.Aragorn válasza whattimeisit (#79011) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Köszi, meglesem őket.
Zaied Igen épp azt néztem hogy a v2 könnyebb mint az enyém. Akkor ennek előnye is van, nem feltétlenül az anyagspórolásról van szó.

Nem minden vándorút céltalan...

(#79014) Zaied válasza 3.Aragorn (#79013) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

A kapcsolók is optikai(lehet hogy időtállóbb), paracord, teflon, ha bejött a forma.
A többit is jó ötlet megnézni, csak a nehezebbek kivenném belőle.

Optikai kapcsoló reklám: [link]
Egyesek nagyon puhának ítélik.

[ Szerkesztve ]

(#79015) 3.Aragorn válasza Zaied (#79014) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Optikai kapcsolók? Hogy mi?

Ok úgy néz ki le vagyok maradva :B

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#79016) 3.Aragorn válasza Zaied (#79014) üzenetére


3.Aragorn
addikt

A túl nagy puhaság még probléma lehet, mert van hogy a sima kapcsoló is aktiválódik a jobbklikknél az ujjam súlya alatt.Bár ez csak később jön elő, sokmillió kattintás után.

Nem minden vándorút céltalan...

(#79017) izee


izee
senior tag

Ja amúgy A4 tech már hónapokkal, de lehet hogy 1-2 évvel korábban kijött a maga "light strike" szintén optikai kapcsolójával.
Billentyűzetnél is nagyon korán. Annyira nem volt másnál, hogy talán a látszat ellenére ez sem jobb, mint a klasszikus piros kapcsoló? Csak hangosan dilemmázok.
Szóval amíg a Razer nem csinálta meg :DDD az egérbe való optikai kapcsolót, addig nem tudtam, hogy ez jó ötlet-e egyáltalán. De csak addig :DDD

Az, hogy a többiek miért csak késve reagálnak, nem tudom. Pl. lehet, hogy az A4 kapcsoló beszállítója gagyit adott volna, vagy többnyire jót, de azt nem elég konzisztensen.
Másik tipp, hogy A4 kizárólagos partner lett egy ideig. Ahogy a Logitech a 3360-as szenzorral csinálta.
Nem mondom, hogy valójában ez volt az ok, csak erre tudok gondolni.

A Razeren kívűl hány márkának van már legalább 1 ilyen egere amúgy?

Véletlenül találtam rá: ami a Bloody SP30-at illeti végre 3360-nal szerelt valamit az A4. De már be se írom a sok új márkanevet (pl lengyel meg kínai), amik újabban itthon kaphatók 3360 vagy egyéb elismert szenzorokkal. Jócskán megnőtt a kínálat. A G-wolves Hatit már koppintják, igen a kínai - ha jól gondolom - G-wolvesot.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#79018) ribizly válasza izee (#79017) üzenetére


ribizly
veterán

Évekkel ezelőtt már leírtam, hogy onnantól lesz itt komoly bajban a legtöbb gyártó, ha az A4Tech féle gyártók elkezdenek komolyan gondolkodni jobb alkatrészekben. Végre eljött ez is. Bár lehet már kicsit elkéstek vele.
Ha vennék a fáradtságot és nem csak 1-1 dologban fejlődnének, hanem minden téren észhez térnének (szenzor, vezérlés, tömeg, talpak, kábel), akkor tartolnának a rengeteg jó formatervükkel (persze lehet náluk is sok az OEM).

Mindnenesetre ez a "Net Weight: 140 g" elég kemény. :D

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#79019) izee válasza ribizly (#79018) üzenetére


izee
senior tag

Hát a súlyokat ki kell venni sajnos :( A Zalman is kihozta a Kone koppintást, de bitang nehéz.
De legalább aki csak divathullámot lovagolt meg, az legközelebb előállhat a könnyítéssel, mint új divat.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#79020) MaTpr0F válasza izee (#79017) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

TL70-et próbáltam, anyaghasználata néhány prémium egeret is lazán lekörözi. Optikai kapcsolók az én "tompa" kezemmel nem produkáltak látványos különbséget, mintha kicsit tényleg gyorsabb lett volna, de lehet placebo.

Forma is eszméletlen kényelmes volt, kár hogy a nagyobb gyártók nem mernek ilyen téren kockázatokat vállalni, és nyomják ezeket a fapados formákat (nyilván, hogy minél több embernek legyen jó). Ha ez a forma kijönne egy 3360 variánssal - akár tőlük is - elgondolkodnék újra a cernás egéren.

(#79021) izee válasza MaTpr0F (#79020) üzenetére


izee
senior tag

Eddig is volt 30+ ms különbség különböző jó egereknél a gombok érzékelésében és szerintem kizárt, hogy csak a kapcsolók tehetnek róla.
A logitech G100s lenne elvileg a legnagyobb nyertese az optikai kapcsolónak, mivel hírhedten romlanak a hagyományosabb nem optikai kapcsolói, ami összefüggésben lehet toppon lévő késleltetésével, ami a gombokat illeti.

nagyobb gyártók nem mernek ilyen téren kockázatokat vállalni
Azt gondolom, a felsrófolt árakba valóban nem fér bele a jelentősebb kockázat. A4 tech meg ugye alulról támad. Nekem a zsúfolt kínálata visszatetsző. Nem hiszem, hogy nagyon sokat vesződnek a formával, inkább a visszajelzésekből döntik el, hogy marad vagy kuka. Ez csalóka, mert vevők szemre választunk (kis részben adatokra alapozva is...). Aztán bejön a jelentés, hogy 10 ezret eladtak, akkor az fasza, gyártsunk még 20 ezret. A valóságban lehet, hogy már a negyedév végére 10% másikat vett és 2 év alatt a 70% kiábrándul az adott formájú egérből. Ha ezen 2 év alatt exponenciálisan (először óvatosan, majd meredeken) növelik a gyártást, akkor, mire kiderül, hogy 70% amúgy is kiábrándul és 2 év alatt kisebb híre is ment, azt a szériát még továbbra is el kell sózni...
Ahogy RJN mondja "safe shape"(nem az egyes vevő, hanem a gyártó oldaláról értve...), az szerintem is létezik. A Zowie biztosan sokat próbálgatta a lehetőségeket, az EC-vel szerintem beletrafáltak. A Steelseries-en is szerintem látszik az igyekezet a felgumizott (Rival) széria óta. A régi sensei és társai jó vagy nem jó (inkább jó), de elég kockázatmentesek voltak.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#79022) misirulez


misirulez
senior tag

Sziasztok

Rengeteget egerezek, de nem szgépes játék miatt, viszont hasonló.
Idén elkezdett fájni jobb huvelykujjam szóval gondoltam ez valami inhuvelygyulladás lehet.

szereztem egy ilyen vertikális gamer egeret (trust rexx) de elég nagy csalódás. Ugyanazon az egérpadon is jóval hangosabban siklik mint az eddigi mionix naos 7000-em. ráadásul alig érzem azt hogy lényegesen változna tőle a csuklóm tenyerem helyzete, éppen csak pár fokot fordul)

Valószínű, hogy inkább másképp próbálom a huvelykujj problémámat megoldani (egyébként egerezés közben nem fáj, de ha valamire rá akarok szorítani pl palack kinyitás az elég fájdalmas) Ehhet kérnék tippeket, láttam h léteznek ilyen tépőzáras fásli szeruségek, van valakinek tapasztalata?

Illetve a naos 7000-em kezd elhasználódni, (görgője már alig mukodés hiába takarítom) szívesen cserélném azt is de ahogy látom most ami nem visszalépés lenne az naos QG, senki nem árulja itthon.
Esetleg hasonló kialakítású (ergonomikus) magas minőségű egeret tudnátok javasolni.
Ami fontos hogy nagyon könnyen csússzon tartós (tefon?) talpai legyenek (vagy pótolható legyen), és ha izzad a tenyerem akkor ne ragadjon tőle az egér ( :)) ) Ár nem számít.

Illetve egérpadbot is cserélném már elkopott. olyanra ami könnyen csúszik és halk.
(trust rex, olyan hangot ad mintha csiszolnék valamit egerezés közben)

(#79023) Zaied válasza misirulez (#79022) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Ha kitöltöd a kérdőívet megnézzük mit tehetünk az ügyben!
Kényelmetlen fogás miatt is simán megfájdulhat.

(#79024) Rison77 válasza Zaied (#78946) üzenetére


Rison77
senior tag

Köszönöm a segítséget, végül a g403-at rendeltem be próbára, ma meg is jött. A g400s után felüdülés ez a forma, már az első pillanattól kezdve kézre állt. Viszont nem tudom mennyi tapasztalat van vele, lehet valami újracsomagolt terméket kaptam a doboz állapotát elnézve, a betehető kis 10gr-os súly az gyári tartozék hozzá? Mert az nem volt benne a csomagban. Illetve az oldalt lévő hátsó gomb eléggé kiáll az elsőhöz hasonlítva, és néha beleakad az ujjam a végébe, aztán ugye mint a gitárpengetés berezegteti az egészet.

(#79025) tudi13


tudi13
aktív tag

Sziasztok.
Még mindig a megfelelő egeret keresem az öregecske és dupla klikkelő MSI DS200-am helyére.
1. Mennyi a keret? - 15k körül, max. 25k
2. Használtpiac játszik? - lehet róla szó.
3. eBay, külföldi rendelés játszik? - erről is lehet szó.
4. Mire használnád az egeret? - WoW legföképpen, néha 1-2 fps
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? - palm, finger vegyesen
6. Mekkora kezed van? - 18 cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) - több gombos legyen

Amik eddig a neten kutatás után tetszenek:
Roccat Kova, Kone AIMO (bár kicsit félek az EasyShfittől), Logitech G402, G502 HERO

A rengeteg gombos Razer Naga és társai nem érdekelnek.
A lényeg, hogy 4 vagy több plusz gombra lenne szükségem. (hasonló a most lévő MSI-hez)
Köszönöm előre is a segítséget.

(#79026) NightGT


NightGT
senior tag

Sziasztok,

Mennyi a keret? - 20-35k
Használtpiac játszik? - Nem
eBay, külföldi rendelés játszik? - Igen
Mire használnád az egeret? - Kompetitív FPS, CS:GO
Hogyan fogod az egeret - Claw
Mekkora kezed van? - 19.5cm
Milyen érzékenységgel játszol / használod? - 1200 DPI
Egyéb igények:

Mozgássérült gémer vagyok. Billentyűzetet bal kézzel csak korlátozottan tudom használni, ami ott nem megy, azt egérre szoktam ráprogramozni. Jelenleg egy G502 Hero-t használok, RPG-ben isten áldása, Witcher 3-at nem tudtam volna kijátszani nélküle. CS:GO mellé viszont szükségem lenne egy könnyebb egérre, kompetitívben a G502 súlya kicsinálja a csuklómat :) Szerencsére oda pont elég a 7 gomb (2 hüvelykujjast használom csak FPS-ben).

Szoftverre ehhez az egérhez nem lenne szükségem, van programom amivel tudom a kiosztást változtatni, ha a játék nem támogatná (ATNSOFT Key Remapper)

Igény még, és az ok amiért végül itt kérdezek: 19.5 centis kezem van, a G502 is majdnem kicsi (hosszra elmegy, de majdnem szűk). Ezért fontos lenne, hogy annál ne legyen kisebb...és ha már hozzászoktam a jóhoz, akkor lehetőleg a szenzor se legyen a HERO-nál rosszabb.

Köszönöm!

Speed is the only truly modern sensation

(#79027) NightGT válasza NightGT (#79026) üzenetére


NightGT
senior tag

Illetve nem 7 gombbal kell az, hanem csak 5el :D Rosszul számoltam, a scroll fel-le nem számít bele. Deathadder V2-vel szemezek...

Speed is the only truly modern sensation

(#79033) logineres


logineres
tag

Sziasztok!

Keretem : 20e FT +/- 5e FT
Mindenhonnan szívesen vásárolok.
Az egeret Gamingre használnám. Főként FPS és MOBA játékokat játszok.
Fogásom: Fingertip
Kezem hosszúságra : 18,5cm , Szélesség : 9cm
Jelenleg Model O használom ,de túl nagy és nem áll kézre nekem.
1000 Dpi-n szoktam az egereimmel játszani +/- 200 egértől függ.

Razer Viper Minit, illetve a Steel Series Rival 3-t néztem ki, de még a CM MM710-el is szemezgettem. Szerintetek ezek közül melyik a legjobb, illetve ha nem is ezek melyiket ajánlanátok.

Segítséget előre is köszi! :)

(#79034) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok,

G602 egerem görgője behalt... nem a görgetés, hanem a "klikkelés"
Cserélném hasonló egérre, mert ezt eléggé szerettem...

1. Mennyi a keret? 20k
2. Használtpiac játszik? igen
3. eBay, külföldi rendelés játszik? nem attól sürgősebb
4. Mire használnád az egeret? játék/Office vegyes
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Palm ha kisebb akkor finger
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben 18+
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? G602 max. talán 2500
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) oldalt min. 2 gomb

(#79035) Zaied válasza logineres (#79033) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

NightGT
A Deathadder V2 egy jó egér, de nem tudom neked mennyire lesz kényelmes claw-ra. Sajnos nem tudom melyik a patent claw egér :DDD esetleg Model D/G-Wolves Skoll.

logineres
A Model O- is szóba jöhet, az kisebb. A Rival 3 mat én lehúznám, a másik 3 jobb. A Razer Viper Mini előnye az optikai kapcsoló.

Bossi
Tt eSPORTS Iris Optical
CM MM530/531
Model D
Xtrfy M4

[ Szerkesztve ]

(#79036) Zaied válasza tudi13 (#79025) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

CM MM710
Logitech G102
Glodious Model O-
Razer Viper (Mini)
Ezek inkább palmos egerek:
Tt eSPORTS Iris Optical
CM MM530/531
Xtrfy M4

[ Szerkesztve ]

(#79037) tudi13 válasza Zaied (#79036) üzenetére


tudi13
aktív tag

Sajnos ezek közül egyik sem teljesíti azt az igényt, hogy több kiegészítő gomb is legyen. De köszönöm.

(#79038) logineres válasza Zaied (#79036) üzenetére


logineres
tag

Köszi szépen, berendeltem a Razer Viper Mini-t, majd letesztelem, ha nem tetszik még simán visszaküldhetem 2 héten belül és akkor kipróbálom a másik 2-t.

(#79039) ribizly válasza Zaied (#79023) üzenetére


ribizly
veterán

Hogy lehet tiltani a "kollégát"?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#79040) Zaied válasza ribizly (#79039) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Nem tudom :F

(#79041) Zaied válasza tudi13 (#79037) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

A Roccat Kova, Kone AIMO megpróbálhatod, jó egerek, ha fontos a több gomb.

[ Szerkesztve ]

(#79042) ribizly válasza Zaied (#79040) üzenetére


ribizly
veterán

Kár. Azt tudom, hogy ha több privátot nem akar az ember kapni, akkor 1-1 üzenet váltása után azt ott lehet. No mindegy. :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#79043) Zaied válasza ribizly (#79042) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Szerintem csak moderátor tilthatja ki, mi max letilthatjuk :DDD

(#79044) F-ECT$ válasza ribizly (#79042) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha VIP vagy, akkor tudsz kollégát tiltani, ez esetben te nem látod a hozzászólásait.

Dive ever, work never.

(#79045) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Ha valakit érdekel .
A Roccat Kain AIMO egerek , most le vannak értékelve
a MaxGamingnál.
Link:
Link:
Link:

[ Szerkesztve ]

(#79046) tudi13 válasza Zaied (#79041) üzenetére


tudi13
aktív tag

Köszönöm.
Esetleg ezeken felül tudtok még ajánlani?

(#79047) Zaied válasza tudi13 (#79046) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

A kérdőíved alapján én a Kovát mondanám befutónak.
Sajnos a sokgombos egerek legtöbbször nem jók, kevés a választék vagy nagyon nagyok.

(#79048) peppe79 válasza Zaied (#78929) üzenetére


peppe79
senior tag

Az Euronics-os srác is kérdezte, amikor a rendelést vettem át, hogy azért a fura egérért jöttem? :) Gondolom, náluk sem fogy nagyon, alapból nincs is mindenhol készleten. Piszok ocsmányul néz ki, de ez már korábban, a fotók alapján is kiderült. Cserébe nagyon kényelmes a fogása. Viszont a gombok elhelyezése nem a legjobb, főleg a túlságosan hátra került görgőé. Egyelőre marad, de ha később találok jobbat, akkor lecserélem.

(#79049) Zaied válasza peppe79 (#79048) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Hát nem egy G102 hogy minden nap visznek 5 öt :)
Mennyire lehet vele precíz, pontos mozgásokat végezni?
Mennyire tapad az egérpadhoz?
Nem nehéz?

[ Szerkesztve ]

(#79050) Bossi


Bossi
őstag

Esetleg valakinek vélemény erről az egérről?

köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.