Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) hypno skate


hypno skate
senior tag

Mondjatok nekem egy olyan vezeték nélküli egeret, ami
1. megüti a Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0 szintjét minőségben és
2. fizikailag legalább akkora és
3. nem aranyárban mérik.

Merthogy az elmúlt négy év alatt elhasználtam szegény kis rágcsálót és kell vennem egy másik strapabíró darabot.
Tudom, hogy a vezetékes gyorsabb, pontosabb, blablabla..., de ez nálam nem szempont.

[ Szerkesztve ]

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#17402) jilian válasza WolfheartGR (#17399) üzenetére


jilian
addikt

Ez nem volt elèg meggyőzö! :P

(#17403) WolfheartGR válasza jilian (#17402) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Nem különösebben hat meg, mi győz meg téged. Nekem elég, ha én tudom amit tudok. A hozzánemértésedről viszont sikerült meggyőznöd. :))

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17404) MarcZ válasza nuke7 (#17395) üzenetére


MarcZ
senior tag

Valószínű, hogy nem HC FPS-el játszol. Ott éreznéd a különbséget.

A man's got to do what a man's got to do.

(#17405) Beri78


Beri78
őstag

Sziasztok! A4TECH X-748K--ról mi a véleményetek? Leginkább munkára és mmo játékra használnám, és ebben az árkategóriában gondolkozom maximum.Most egy régi microsoft alapegerem van, de már eléggé besárgult(-7 éves már)
Fogás terén ez milyen? Megbízható? Könnyen programozható? Egérpad nélkül is biztonságosan használható asztalon?

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#17406) jaffa 2843 válasza Beri78 (#17405) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Szenzorilag nemrossz, a többit pedig majd a használat megválaszolja.

"Könnyen programozható?"
Igen. Az X7-esek könnyen programozhatók és makrózhatók.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#17407) jilian válasza WolfheartGR (#17403) üzenetére


jilian
addikt

Nem is akartalak meghatni, de az a videó szerintem nem éppen a lézeres egér "szarságáról" árulkodik.
Igen, nem értek hozzá....ezért kérdezek itt.
Bocs.

(#17408) MarcZ válasza jilian (#17407) üzenetére


MarcZ
senior tag

Nem, ez arról árulkodik, hogy a Kana-ban található szenzor, ami a Pixart 3305DK-H egy nagyon pontatlan és teszkó szenzor. Ha megnézel egy Avargo A3080(E)-t, rögtön megérzed, hogy valójában mi is az a pontos szenzor.

A man's got to do what a man's got to do.

(#17409) jilian válasza MarcZ (#17408) üzenetére


jilian
addikt

Ha megnézel egy Avargo A3080(E)-t, rögtön megérzed, hogy valójában mi is az a pontos szenzor

Én hiszek neked is. Sőt, biztos is , hogy igazad (-tok) van. :K
De nem tudsz olyan videót mutatni ahol látni, hogy azok a "szenzorok" olyan jók?
Esetleg olyat, ahol látni, hogy egy lézeres egér "annyira" nem ér fel egy optikaihoz?

És mi van a 4G egerekkel?

[ Szerkesztve ]

(#17410) MarcZ válasza jilian (#17409) üzenetére


MarcZ
senior tag

A 4G már egy fokkal jobb a lézernél, de még mindig nem olyan jó, mint az optikai, de a sima lézernél már egy piciny fokkal jobb. Én nem tudok róla, kérdezd Wolfheart-ot, ő biztos tud neked mutatni videot.

A man's got to do what a man's got to do.

(#17411) nyunyu válasza hypno skate (#17401) üzenetére


nyunyu
félisten

Mondjatok nekem egy olyan vezeték nélküli egeret, ami
1. megüti a Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0 szintjét minőségben és
2. fizikailag legalább akkora és
3. nem aranyárban mérik.

Explorer Mouset nyugodtan kihuzhatod a listarol, mert minosegileg hulladek, nem aranyaru L eger meg nincs ebben a meretben.
Perf MX boven nem ez az arkategoria :DDD

Esetleg az MX1100/MX1100R lett volna meg, de azokat hamar kivontak a forgalombol, nehogy konkurencia legyen a joval dragabb Perf MXnek.
Ahogy MX Revo sincs mar lassan 3 eve.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17412) hypno skate válasza nyunyu (#17411) üzenetére


hypno skate
senior tag

Nem tettél boldoggá.

A Cherry egerekről mit tudsz?
Azon kívül, hogy tisztességes billentyűzeteket bütyköltek össze, más nem ugrik be róluk.
Merthogy van egy MW 2300 tipusú egerük, ami így kép alapján szóba jöhetne. mert majdnem olyan hosszú mint az MS egerem. Némileg laposabbnak is tűnik, de ezzel együtt egy elegáns kis jószág.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#17413) tommjee válasza jilian (#17409) üzenetére


tommjee
senior tag

Ha megnézel egy Avargo Avago A3080(E)-t, rögtön megérzed, hogy valójában mi is az a pontos szenzor

4G lézer igen ahogy már előttem is szóltak nem rossz...
voltál nállam sima Imperator abban még a régi rajta lézer van az elég gyengusz nem követni normálisan a rántásokat magas DPI már remeg

A 2012-es Imperator már pozitívabb jóval szépen követni a rántásokat nem remeg tehát fejlődött
Nem utolsó sorban a felülete is sokkal jobb lett

De azért a 4G Dual Szenzoros technika sem jobb az optikainál még

(#17414) nyunyu válasza hypno skate (#17412) üzenetére


nyunyu
félisten

Cherry hardvereit nem nagyon lehet itthon kapni, igy tapasztalat sincs roluk.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17415) hypno skate válasza nyunyu (#17414) üzenetére


hypno skate
senior tag

És a Fujitsu WL9000? ilyennel találkoztál már?

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#17416) MarcZ válasza tommjee (#17413) üzenetére


MarcZ
senior tag

Azt én is olvastam, hogy a 2012-es Imperator már elég jó lett. Esetleg tudod milyen szenzor van benne? Azt tudom, hogy most az új Taipan-ban az S9818 van. Esetleg az Impiben rosszabb van? Mert ha igen, akkor ez az új Taipan elég jó egér lehet. (Megmondom őszintén, nagyon kipróbálnék egyet. :))

[ Szerkesztve ]

A man's got to do what a man's got to do.

(#17417) tommjee válasza MarcZ (#17416) üzenetére


tommjee
senior tag

A régi Imperatorba Philips Twin-Eye Laser PLN 2032
A 2012-es Imperatorban pedig Avago S9500... elvileg ugyan ilyen szenzor használja a Logitech G500, G9x, G700, Gigabyte GM-M8000x, Mionix Naos 5000

(#17418) MarcZ válasza tommjee (#17417) üzenetére


MarcZ
senior tag

Akkor a Taipan elég jó lehet. Esetleg tudsz beszerezni egyet és véleményt mondani?

A man's got to do what a man's got to do.

(#17419) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

megjött az egér nagyon tuti :C

Szépnapot!

(#17420) MarcZ válasza Dexter-2000 (#17419) üzenetére


MarcZ
senior tag

Egy kérdés. Az A3090-es szenzor miért nincs az ajánlott listán?

A man's got to do what a man's got to do.

(#17421) WolfheartGR válasza MarcZ (#17420) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Feltehetőleg teszt híján.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17422) Dexter-2000 válasza MarcZ (#17420) üzenetére


Dexter-2000
őstag

ez lézeres. azok nem csak optikaiak?

Szépnapot!

(#17423) tommjee válasza MarcZ (#17418) üzenetére


tommjee
senior tag

Nem hinném hogy tudok beszerezni

[oWn]f4te kolléga miért van ennyire elvesze ?

(#17424) MarcZ válasza Dexter-2000 (#17422) üzenetére


MarcZ
senior tag

Bocsi, nem neked akartam válaszolni, félrenyomtam. :(

(#17423) tommjee: Kár érte. :( Ha mégis, szólj, légyszíves!

A man's got to do what a man's got to do.

(#17425) Iomega


Iomega
őstag

Sziasztok!

Egér vásárlás előtt állok. Kinéztem két típust, ami szóba jöhet.

1. Gigabyte GM M6580 2500,- 1600dpi
2. Gigabyte GM M6900 4700,- 3200dpi

Játékra ritkán használnám.
Kérdésem, hogy megéri-e a közel dupláját áldozni a GM M6900-as lézeres egérért, ha mondjuk játékra csak ritkán használnám? Észrevenném a különbséget a mindennapokban, ha a drágábbat verziót választanám?

Én úgy gondolom, hogy a GM M6580-as is elég lenne. :U

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#17426) drtimot válasza Iomega (#17425) üzenetére


drtimot
aktív tag

Lévén a lézeres egerek egyéként sem jobbak, még játékra sem (ld. 1. hsz), így tényleg semmi okát nem látom, h a drágábbat válaszd - hacsak az nem kényelmesebb. Ha nem vagy kivételesen nagy érzékenységhez szokva, akkor mindenre elég az 1600 DPI is.

Ha nincsenek komoly igényeid, és úgysem az ajánlott egerek közül választasz, akkor döntsön a kényelem és az ár. (Ne felejtsd, ha sokat használod az egeret, a megfelelő méret és forma kiválasztása ugyanolyan fontos egészségi és ergonómiai kérdés, mint pl. a széked megfelelő beállítása.)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17427) Dexter-2000 válasza Iomega (#17425) üzenetére


Dexter-2000
őstag

lézerest talán azért ajánlanám mert több felületen működik mint a többi.
Értem ezalatt hogy a lézeres üvegen is jó de a legtöbb optikainak ez már gondot okoz :K

Szépnapot!

(#17428) drtimot válasza Dexter-2000 (#17427) üzenetére


drtimot
aktív tag

Azért ez így erős. Lehet, hogy jobban bír fura felületekkel a lézer (én azért bátran párbajra küldeném az Mx518-asom A3080 szenzorát bármilyen lézerrel bármilyen felületen), de egy egeret normális egérpadon illik használni, akkor pedig már mindegy.

Egy átlátszó üvegfelületen pedig ugyanúgy elhasal a lézer is, mint az optikai. Ha valaki kifejezetten ilyesmire keres egeret, a Logitech Darkfield szenzorai megbírkóznak velük könnyen (személyes tapasztalat) - más kérdés, hogy egyéb szempontokból meg azok az egerek sem hibátlanok (közel sem).

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17429) Iomega válasza drtimot (#17426) üzenetére


Iomega
őstag

Köszönöm a segítséget! :R

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#17430) Attix82


Attix82
őstag

Adott egy egér: Logitech G600 (új)

Probléma vele, hogy ha gyorsan nyomkodja az ember a gombot, akkor a kurzor közepre ugrik vagy rángatózik...

Valaki tapasztalt ilyet? Vagy van e megoldás erre?

(#17431) tommjee válasza Attix82 (#17430) üzenetére


tommjee
senior tag

Másik USB portban is ugyan ezt produkálja ?

(#17432) Attix82 válasza tommjee (#17431) üzenetére


Attix82
őstag

Igen....elkezded nyomkodni a gombokat rajta, a kurzor meggajdul.

(#17433) Iomega


Iomega
őstag

Vettem egy Gigabyte GM M6580-as egeret. Viszont elkezdtem gondolkodni egy Vezeték nélküli egérben is, ami jóval magasabb árfekvésű.

Logitech MX Anywhere
Logitech MX Performance

Véleményetek szerint, mennyire megbízható egerek. Mert hiába Logitech, már sajnos ez sem jelenti azt, hogy megbízhatók. Pl. olvastam mikrokapcsoló hibáról, na meg, hogy elég hangosak is egyben.
Esetleg van valakinek más negatív tapasztalata is?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#17434) drtimot válasza Iomega (#17433) üzenetére


drtimot
aktív tag

Volt egy Anywhere MX-em, de eladtam. Mikrokapcsolók és gombok mind jó minőségűnek tűntek (szokásos Logitech), jó építésű masszív egér volt, és a szenzor tényleg bármilyen felülettel megbírkózott. Negatívum volt a kicsit különös fogása (szubjektív) és a viszonylag magas elemfogyasztása.

Szóval nem rossz egér az Anywhere MX, de szerintem nem éri meg az árát újonnan, hacsak nem egy olyan felületen akarod használni, amivel semmilyen másik egér nem bírkózik meg (vékony üvegasztal, mittudomén).

Mindenképp érdemes körülnézni itt aprón, nagyon gyakran látom árulva alig használtan, néha garanciával is.(gyors keresés mutat 7500-as ajánlatot, annyiért már jó vétel szerintem) - Mivel nem régóta gyártanak ilyet, és 3 év gari van rá, ezért még ha nem is kapsz hozzá papírt, nagy a valószínűsége, hogy sorozatszám alapján Logitech elintézi a szervízelést gond nélkül - nem szoktak szívbajoskodni.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17435) Iomega válasza drtimot (#17434) üzenetére


Iomega
őstag

Egyébként az MX Performance az jobban tetszik, ahhoz hasonlót milyet ajánlanál, ami árban jobban megéri?
Neked milyen egered van jelenleg, mivel váltottad ki az MX Anywhere-t? :U

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#17436) drtimot válasza Iomega (#17435) üzenetére


drtimot
aktív tag

Nem érzem magamat kompetensnek az ajánláshoz, nincs sok tapasztalatom vezeték nélküli egerekkel, nyunyu kolléga szokott ebben a threadben jó tanácsokat adni róluk. Én egy M525-re váltottam le, főleg az elemélettartam miatt, de nekem csak arra kell vezeték nélküli egér, hogy a laptopot kísérgesse, egyébként főleg vezetékeset használok (Mx518/Xai).

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17437) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!
Egeret szeretnék vásárolni, én ezt néztem ki...
Szerintetek, milyen befektetés lenne?
Vagy ebben az árban milyen mást ajánlanátok?
Köszönöm!!

(#17438) Iomega válasza drtimot (#17436) üzenetére


Iomega
őstag

Köszi!

Elég kecsegtető az a beígért 3 éves akku ciklus.
Elgondolkodom rajta.
A Performance MX-ről a véleményed?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#17439) freemanone válasza Iomega (#17438) üzenetére


freemanone
őstag

Szia!

Nemrég kértem ajánlást itt a topicban én is, és végül egy Performance MX-re esett a választás. Nagy megelégedéssel használom egy QCK Steelpad-on mostmár kerek egy hete. Játékra és általános dolgokra egyaránt, munkától kezdve netezésig. Szerintem jól összerakott, méretes egér, nem recseg ropog. Mondjuk nagy egér párti vagyok, mivel a palmgrip és néha palm/claw-grip fogással használom. Volt már több nagy egerem is, de ez az első amin igazán kényelmesen elfér a kezem. A szenzor tényleg működik üveglapon is, érdekességként kipróbáltam az ablakon. Valamint kifejezetten jónak találom, hogy a hüvelyujj alatt lévő gombot nagyobb erővel kell lenyomni így az esetleges véletlen kattintások minimalizálhatóak. A zoom gombot imádom a böngészőkben és a gyors görgetés is elég hasznos funkció. A görgő jobbra-balra dönthető, ez végzi az oldalgörgetést, de nem a megszokott gombos módon, hanem nyomásérzékeny és az erőtől függően gyorsabban vagy lassabban görget (ez mondjuk annyira nem kényelmes nekem). Az aksi nem tudom meddig fogja bírni általánosságban, de 7 napja napi 8+ órát volt nyúzva és még nem töltöttem rá, a gyári töltéssel megy még egyelőre, de ma már csak egy led világít a háromból. Azt hozzátenném, hogy én sosem kapcsolom ki az egeret. Ami szerintem szintén nem utolsó szempont, hogy töltés közben is tudod használni az egeret vezetékesként. Ami számomra negatív, hogy többet mozdul el emelésnél, mint az elődje: Trust MI-7770C.

(#17440) eriktoth válasza Iomega (#17438) üzenetére


eriktoth
tag

Én itt írtam róla összefoglalót:

[link]

Kb. 3 hete van meg, az elem eleinte hamar lemerül de utána nekem olyan napi 9-10 óránál több mint egy hetet kibír, fogásra tökéletes, mondjuk nekem a fényes fa asztalomon picit akadozva megy, de üvegen meg hiba nélkül, nagyon minőség rajta minden, többit pedig lásd a Link alatt :) Esetleg ha van konkrét kérdés...

Ui. Én nem szeretem tenyeresen fogni az egereket, és szerencsére ennél sem kötelező :)

(#17441) Iomega válasza freemanone (#17439) üzenetére


Iomega
őstag

eriktoth:

Köszönet a véleményetekért!

Kicsit sokallom a jelenlegi magyarországi árát a Performance MX-nek, így jelenleg ezen gondolkodom. Ez 10 ezerből kijön, annyit megér szerintem.
Nekem nem szükséges, hogy üveglapon is menjen, mert nem hiszem , hogy használni fogom olyan felületen.
Amit írtál az a 11 ezres ár, az nagyon komoly, annyiért én is vennék. :K Csak hát hol? :U

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#17442) eriktoth


eriktoth
tag

Ezt az egeret is próbáltam, szerintem klassz, csak nekem nehéznek tűnt, és annak is van rejtett gombja :) Az árával meg hatalmas szerencsém volt, már régóta kinéztem magamnak az egeret, és interneten állandóan követtem az árát. De akció nélkül is már meg akartam venni puszta szerencsém volt ;)

(#17443) Iomega válasza eriktoth (#17442) üzenetére


Iomega
őstag

És hol sikerült megvenned 11-ért?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#17444) freemanone válasza Iomega (#17443) üzenetére


freemanone
őstag

nem beszólásként, de írta: "Csehországba akciósan 11 000Ft-ért"
annyiért nagyon jó vétel volt az biztos, én 73€-t fizettem érte Spanyolországban.... :Y

szerk: vagy esetleg a boltra gondolsz hátha tudsz még rendelni onnan?

[ Szerkesztve ]

(#17445) Iceclon


Iceclon
csendes tag

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni egér választás ügyében...

Az idáig próbált egerek, amikre emlékszem:
Logitech MX1000
Razer DeathAdder
és éppen egy Razer Imperatort tettem tönkre (azt hiszem a 3.-at)

A helyzetem elég egyedi, ugyanis egy egyedi betegség miatt a könyököm nem mozog rendesen, ezért azt szeretem ha az egér annyira érzékeny, hogy csak a kézfejemet kelljen mozgatni, a karomat nem (1920x1080-as monitoron). Azt is tudni kell, hogy én szó szerint mindent az egérrel csinálok ha tehetem (pl szívesebben pötyögök virtuális billentyűzeten ha chatelek, mint a sima gépelés) és mellette HC módban tolom a játékokat (BF3, Mass Effect, Guild Wars 2 stb) egész nap, ami miatt alig élik meg az egerek az 1 éves kort, mert hamarabb tönkre megy a mikrokapcsoló a gombokban.

Most nem tudom, hogy maradjak az Imperatornál, ami nagyon jó érzékeny, plusz jól lehet makrózni a kábele is elég strapabíró, viszont nekem nagyon kevés a gomb rajta (pl az MX1000-hez képest) a mikrokapcsoló iszonyat hamar tönkre megy a kezem alatt és egy ideje csinál olyat, hogy csak horizontálisan mozdul, vagy bootolás után nem mozdul úgy egy percig, és néha mikor mozgatni akarom windowsban (7) akkor csak pár pillanatig remeg a kurzor. Eszembe jutott az új Naga amin elméletileg elég sok gomb van ami nagyon tetszene nekem, viszont azt olvastam, hogy nem túl jó HC fps-re az érzékenysége. Meg ajánlották a Razer Taipan-t, de egy részt azt olvastam, hogy parasztvakítás, más részt meg nem találtam boltot ahol árulnák.

Szóval meg próbálom röviden összefoglalni, fontossági sorrendben:
- 30k a felső összeghatár
- a lehető legjobb érzékenység (csuklóból vigye a fullHD-t, de ne úgy, hogy ha sniperrel megyek, akkor ilyen harckocsi távolságokat ugrik át a célzás :DDD )
- bírja a strapát, főleg a mikrokapcsoló
- macrozható gombok
- lehetőség szerint minél több gomb legyen rajta

Előre is köszönöm szépen a segítséget

(#17446) Iomega válasza freemanone (#17444) üzenetére


Iomega
őstag

Igen a boltra gondoltam. :K Vagy akár egy webes elérhetősége ha lenne a Cseh boltnak.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#17447) eriktoth válasza Iomega (#17446) üzenetére


eriktoth
tag

Nos én konkrétan a okay.cz:

[link]

rendeltem, viszont ők utána le is vették a kínálatból, nem tudom mennyit szánná rá, de 60 euróért nagyjából 16000 Ft- ért bárhol kapsz viszont adok két linket amit érdemes követni esetleg itt ott, különösebb szláv tudást szerintem egyik sem igényel, egyik Szlovákiában keresi a legjobb árakat a másik Csehországban
[link]

[link]

Annyit hozzátennék, hogy durva ár, de ha én nem futok bele, akkor is képes lettem volna érte ennyit kiadni :)

[ Szerkesztve ]

(#17448) Iomega válasza eriktoth (#17447) üzenetére


Iomega
őstag

Köszönöm az infót és a linkeket! :R
Nézegetni fogom, de lehet, hogy az M705-ös lesz, az 3 évig bírja ugyanazzal az elemmel, meg méretileg is valahogy jobban bejön, mert kisebb.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#17449) WolfheartGR válasza Iceclon (#17445) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Annyira nem olyan lesz a válasz mint amire számítasz.
Keress, akár itt a fórumon egy hozzáértőt aki mondjuk a deathaderben kicseréli mikrokapcsolókat minőségi darabokra. Azzal meg már csak tovább fogja bírni. Az első hszben találsz ezzel kapcsolatban némi infót.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17450) Iceclon válasza WolfheartGR (#17449) üzenetére


Iceclon
csendes tag

hmm igen értem, köszönöm.

Habár nem így tettem fel a kérdést, de közbe aludtam rá egyet és eszembe jutott pl. olyan kérdés, hogy az imperátorhoz képest amit most használok mennyivel rosszabb pl. a Razer Naga érzékelője (mert ha pl. egy hozzáértő azt mondja, hogy ugyan az van benne, akkor nekem jobban megéri azt meg venni a sok extra gomb miatt vagy azt mondja, hogy a logiteches sok gombos egérnek jobb az érzékelője stb.) Láttam, hogy vannak itt páran akik nagyon vágják ezeket a dolgokat.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.