Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77001) Zaied válasza yoogie (#77000) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

A DA Elite is jó egér vagy mire gondoltál?
Kicsit azért már fogásra meg kinézetre is, szóval a leghasonlóbb talán a 518 Legendary vagy a Revel Fit :)

[ Szerkesztve ]

(#77002) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Még egyszer, utoljára - mert voltunk tapogatni - egy kérdés: a Logitech G305-től, nincs jobb, abban az árkategóriában (wireless), jól olvasom?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#77003) juve600


juve600
nagyúr

üdv
FPS játékra (cod:mw)

Razer deathadder 2013 vagy Logitech G102 az ajánlott ???
:R

(#77004) ribizly válasza juve600 (#77003) üzenetére


ribizly
veterán

Vagy ami a kezedhez illik ???

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#77005) #07746304


#07746304
törölt tag

Helló, anyumnak kellene valami egyszerűbb vezetékes megbízható egér a HP Pavilion – 15-cc516nh (2LE41EA) laptopjához. Nem kell semmi csicsa, csak megbízható legyen, lehetőleg tartós, márkás. HP, MS, 6000 Ft alatt nem lenne rossz. Milyen ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

(#77006) Zaied válasza juve600 (#77003) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

:)
Ez nem így működik, nincs ilyen hogy cod hoz ez az egér a legjobb. Te lősz nem az egér helyetted, jobb esetbe.
Vannak ajánlott egerek, azok mind jók, abból kellene neked kiválasztanod a számodra legkényelmesebbet.

[ Szerkesztve ]

(#77007) ribizly válasza #07746304 (#77005) üzenetére


ribizly
veterán

Logitech G102/203 akár használtan is.
Másik megoldás (bár a kábele katasztrófa, ami nem fogja zavarni) az ASUS ROG Sica, amiben lehet foglalatban cserélni a kapcsolót, ha gond lenne vele.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#77008) #07746304 válasza ribizly (#77007) üzenetére


#07746304
törölt tag

Most egy G500 van rákötve, annál kisebbet, kevésbé bonyolultat, és nem gamert gondoltam. Mivel a DPI álítóval néha elállítja.

(#77009) Zaied válasza #07746304 (#77008) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Sica-ban csak 3 gomb van, nincs mit elnyomni.

De a login meg ki tudod kapcsolni a fölös gombokat :)

[ Szerkesztve ]

(#77010) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Jo napot fórumtársak!

Érdeklődnék hogy a bal kezes DeathAdder rágcsálóm haldoklik ez előtt egy diamondback-em volt azt is szerettem. Van valami hasonló kialakítású egér bal kezes embernek a piacon? Előre is köszönöm a tanácsokat!

Keret 25 a plafon
Ebay esetleg
Fogás : inkább maradnék a jól megazokott formánál.
Sensi tök változó
Karácsonyfa effektus nem zavar de nem szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#77011) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
kis segitséget szeretnék kérni, Ismerősöm 2017.11.20.-án vásárolt egy Hama Urage Reaper egeret. a múlt héten feladta a szolgálatot, megkereste a blokk megvan neki de nem tudja hogy erre a termékre mennyi garancia van. Interneten elvileg nem talált róla információt. (Media Markt ból vásárolta) esetleg ha valaki meg tudná mondani hogy 1 vagy 2 év garancia van ezzekre a termékekre ? Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#77012) Metacska válasza Cry0 (#77011) üzenetére


Metacska
aktív tag

Elviekben 2 év garancia van rá. Bruttó 25 másodperc alatt meg tudtam nézni kapásból 4 nagyobb itthoni forgalmazónál, nem értem, hogy ő miért nem találta.

De most mát teljesen mindegy mert lejárt november 20-án.

[ Szerkesztve ]

(#77013) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Olyan problémám lenne, hogy neten való keresés pillanatában mikor lenyomom az entert abban az 1 másodpercben lefagy az egerem.
Mi okozza ezt? :R
Roccat Kova 2016-os egerem van.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#77014) Wasp91


Wasp91
aktív tag

Sziasztok.
Egy 7 éves Logitech G400-am görgője rakoncátlankodni kezdett.
Ha görgetek le egy weboldalt, akkor "visszaugrik" egy kicsit görgetés közben.
Ha Aliról vennék hozzá [link] görgőt azzal jó lenne? Vagy más lehet a gond?

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#77015) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Jó pár egér tesztjét megnéztem és 10 ezer forint körüli áron ő lehetséges: Logitech M705

Van valakinek vele tapasztalata? Jelenleg A4Tech X7-t használok,de elhatároztam, hogy megszűntetek minden felesleges vezetéket itt az asztalom környékén.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#77016) feco6999


feco6999
csendes tag

Sziasztok Mesterek! Egér választásával kapcsolatban kérnék egy kis segítséget. Mivel nincs lehetőségem mindegyiket kipróbálni, és a kínálat is nagyon széles, ezért arra gondoltam, talán itt lesz majd valaki, aki tud nekem tippet adni arra vonatkozóan, hogy milyen egeret érdemes, vagy épp nem érdemes választani.
A jelenlegi patyeszom egy (ha igaz) 2012 körül vásárolt Gigabyte M8000x, amit szívből imádok (kb ezek az elvárásaim egy egérrel szemben), de sajnos kezdi magát megadni a görgő mikrokapcsolója, szóval kénytelen vagyok elgondolkodni a cseréjén.
Elég sokat egerészek a munkámból adódóan is, szóval az egér/egérpad kombó egyáltalán nem presztízskérdés a számomra. NAGYON fontos, hogy kényelmes legyen, mert van, hogy napi 16-20 órát fogom, és volt már, hogy egy rossz egér miatt a nap végén fájt a csuklóm.
Az árkategóriát tekintve nem azt mondom, hogy mindegy, mert nyilván ha elég az olcsóbb is, nem veszek drágábbat, de nem az ára a legfontosabb szempont a választásnál.
Kérem, hogy ha van ötletetek, tapasztalatotok, tanácsotok, ne tartsátok magatokban! :DDD

Hálás köszönet előre is! :R :R

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=feco6999&submit=

(#77017) Ant@ válasza feco6999 (#77016) üzenetére


Ant@
senior tag

Hát ha napi 16 órában rágyógyúltál erre a típusra nehéz olyat ajánlani amit nem érzel majd furcsának. Ha maradsz ennél a formánál kézefekvő megoldás lehet a Gigabyte XM300, de én azt sem vetném el a helyedben, hogy veszek még egy ugyan ilyet. :D

(#77018) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Vennék egy wireless gamer egeret, jelenleg zowie ec2a-m van, de tévedtem amikor azt gondoltam jó lesz wireless után kábelesre visszatérni.
Sajnos a kábelen mindig rántok, hiába a rögzítő, kb 130cm a 360fok a legtöbb játékba, túl sok a kábeles egereknek még hosszabítóval is.
G903-mat néztem ki konzolstudióba 36 ezer forint megmerjem onnan venni ?
Vagy esetleg más alternatíva ? (Nem kell semmi sallang, rgb és társai csak nagyon jó szenzor.)
ingame claw stílusba játszok lowsense, jelenleg ez az ec2a is nagyon jól kiszolgálna, ha létezne belőle wireless.

[ Szerkesztve ]

(#77019) exoduss


exoduss
tag

Sziasztok!

Barátnőmnek szeretnék laptophoz vezeték nélküli egeret munkához.
Tudnátok ajánlani pár használható típust?
A keret kb. 10-15e Ft.

(#77020) ribizly válasza ADAM1337 (#77018) üzenetére


ribizly
veterán

EC2 után az nem biztos, hogy olyan jó lesz. G703-at inkább ajánlanám. Vagy formát is váltanál?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#77021) ribizly válasza exoduss (#77019) üzenetére


ribizly
veterán

G305

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#77022) feco6999 válasza Ant@ (#77017) üzenetére


feco6999
csendes tag

Köszi!Megnéztem, nem tűnik rossznak, köszi!

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=feco6999&submit=

(#77023) Amerigo57 válasza ADAM1337 (#77018) üzenetére


Amerigo57
őstag

+1
(#77020) ribizly
........
(#77018) ADAM1337
Itt megnézheted személyesen
Itt érdemes megvenni , megbízható kisker .

[ Szerkesztve ]

(#77024) MaTpr0F válasza feco6999 (#77022) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Ha nagyon szereted a formát, akkor esetleg egy CM Sentinel III is jó lehet (nem tudom kapható-e még).

[ Szerkesztve ]

(#77025) ADAM1337 válasza Amerigo57 (#77023) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Sogoromnak van G703 és nála is rossz a scroll ugrál már a 2. egérnél így azt kihagynám, de annak hasonló a formája és nem rossz, csak a görgője ne lenne hitvány.
Igazából van 14 nap elállásom, ha még se jönne be a forma, addig tartaléknak marad az ec2a a fiókba.
Ma megyek átvenni a g903-mat még hétvégén tudjam tesztelni.

[ Szerkesztve ]

(#77026) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#77025) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Eddig meglepő, de tetszik a görgőjét elég nagy erővel kell nyomni, a zowie-hoz képest is meg az elődjeihez képest.
Fogásra claw-ra talán stabilabb mint az ec2a.

(#77027) Newyorker


Newyorker
addikt

Sziasztok!

mx518 cseréjére kellene nekem egér netezésre, nagy görgővel, méret mx518asé ok! Köszönöm

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#77028) ribizly válasza Newyorker (#77027) üzenetére


ribizly
veterán

Nixeus revel fit
Mx518 legendary

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#77029) Wasp91 válasza ribizly (#77028) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Akinek van Glorious model O megírná mennyire koszolódik az egér? Tulajdonságai alapján szimpatikus lenne az egér, de a takarítása egy rémálom lehet.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#77030) ribizly válasza Wasp91 (#77029) üzenetére


ribizly
veterán

Környezet és higiéniai igény függő.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#77031) Zaied válasza ribizly (#77030) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

+1

(#77032) Årpi válasza Wasp91 (#77029) üzenetére


Årpi
őstag

Nem koszolódik nálam jobban mint egy "normál" egér, sőt. Kajás/dzsuvás/etc. kézzel nem ülök PC elé/nem fogom meg az egeret, ennyi igazából.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#77033) MaTpr0F válasza Wasp91 (#77029) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Minden nap áttörlöm, kezet mosok gépezés előtt, de a lyukak peremén sajnos el kezd lerakódni egy idő után a kosz. Azt meg fültisztító pálcikával kell kiszedni.

(#77034) gaben22 válasza Wasp91 (#77029) üzenetére


gaben22
senior tag

Nekem a fényes nem jött be, most mattot használok és nekem az sokkal-sokkal jobban "működik" e téren. Hasonlításképp a fényes az 2-3 nap után már takarítást igényelt az oldalain, gombokon, matt kb. 2 hét után. Nyilván ez mindenkinek más lesz + én nem szoktam játszani...
Ahol sok a por (Pest belváros...) nyilván elkerülhetetlen, hogy belülre is kerüljön. Pár hete használok ilyen egeret, egyelőre viszont nem látszik, hogy ez akkora fájdalom lenne/lesz.

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#77035) Wasp91 válasza gaben22 (#77034) üzenetére


Wasp91
aktív tag

ribizly, Årpi, MaTpr0F, gaben22 köszönöm a választ. :)

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#77036) R3laX


R3laX
addikt

Hali!

Mi a helyzet a Glorious D egerekkel? Alza beígérte decemberre, de még se híre, se hamva.

(#77037) ribizly:
Oké, oké :D. Perelni még nem szeretnék köszi.

[ Szerkesztve ]

(#77037) ribizly válasza R3laX (#77036) üzenetére


ribizly
veterán

[link]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#77038) JegesEmber20 válasza R3laX (#77036) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

Mindenképp karácsony előtt lesz a worldwide launch, szerintem jövőhét péntekig (dec 20) biztosan lesz egy tweet vagy insta bejegyzés ezzel kapcsolatban.

(#77039) Zaied válasza JegesEmber20 (#77038) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Szerintem karácsonyra nem nagyon kell számolni hogy addig kézhez kapjuk.
A Glorious honlapján is az van írva, én onnan is kértem előrendelést, szerintem lehet örülni ha idén megjön valamelyik.

[ Szerkesztve ]

(#77040) makoss válasza makoss (#77013) üzenetére


makoss
addikt

erre valaki? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#77041) ADAM1337 válasza makoss (#77013) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

1001 dolog lehet feladat kezelőbe mit látsz akkor ?
Virusírtó ?
Egér driver-rel driver nélkül ?

(#77042) makoss válasza ADAM1337 (#77041) üzenetére


makoss
addikt

Avast van fent, feladatkezelőben nem látni eltérést.
Driver sem okoz problémát, rendben települt még annó....

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#77043) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sziasztok,

létezik olyan egér ami csak annyiban különbözik a normál egértől, hogy az LMB/RMB az nem az egér tetején van, hanem az elején és nem a tartó felületre merőlegesen hanem azzal párhuzamosan kell benyomni. Kvázi mintha oldalsó gombok lennének, csak elöl.
Van ilyen?

(#77044) MaTpr0F válasza VinoRosso (#77043) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Én még nem láttam. Van egy Swiftpoint Z nevű, hasonló gombokkal, de az is a tetején van. Plusz drága.

(#77045) oneal1


oneal1
senior tag

sziasztok!

Szeretnék ajánlásokat kérni egér vásárláshoz

1. Mennyi a keret? 30 körül
2. Használtpiac játszik? nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? max német amazon de inkább itthonról
4. Mire használnád az egeret? vegyes game használat, mmo nem :)
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? fingertip
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 20,5cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? általában alacsonyabb érzékenységen
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) minőségi anyaghasználat, RGB

köszönöm!

(#77047) oneal1 válasza #48613632 (#77046) üzenetére


oneal1
senior tag

Szia!

Köszi az ajánlásokat, a Tyan-al szemezek már egy ideje de a laser miatt nem merem, mindenki csak lebeszélt róla. Itt az ajánlóban is olvastam, hogy ha lehet csak optikait.

Ez ez az ár elég jó :D

(#77050) ribizly válasza oneal1 (#77045) üzenetére


ribizly
veterán

Glorious Model O
Steelseries Sensei 310

Én most elsőre mást nem ajánlanék, de ha a Roccat-ből optikai tetszik, akkor az is jó opció lehet természetesen.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.