Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) darky4e


darky4e
tag

Szerintetek Logitech MX 1100R megy Unifyingal? Nano receiverrel megy azt próbáltam

Live long and prosper

(#7002) cellpeti válasza darky4e (#7001) üzenetére


cellpeti
veterán

lehet még ilyen egeret kapni? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7003) darky4e válasza cellpeti (#7002) üzenetére


darky4e
tag

Nekem van :D de nem eladó! még 6ért vettem.. csak eltört a vevője! nano receiverrel megy,de hunifyingal jobb lenne mert akkor vennék egy olyan billzetet rögtön

Live long and prosper

(#7004) cellpeti válasza darky4e (#7003) üzenetére


cellpeti
veterán

ez jobb vagy balkezes? nekem jobb kezes kéne, mert azzal egerészem, nano vevőt honnan vettél hozzá? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7005) albert8


albert8
addikt

Üdv
arra lennék kiváncsi hogy a Lacheis és a refresh változata közt mi a különbség?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7006) darky4e válasza cellpeti (#7004) üzenetére


darky4e
tag

Jobb kezes,de még nem vettem hozzá nano-t! csak ki akarom próbálni vhol unifyingal! Nanot is nehezen de össze lehet hozni, és unifying is 2,4ghzes használ 128 bites AES kódolással mint a többi tehát működnie kell

Live long and prosper

(#7007) Nitz


Nitz
tag

sziasztok.
segítségeteket kérném. egér vásárlás előtt állok. néztem egereket de nemtudok választani annyi van.
max keret 10-12 és 15-16 ezer forintost is írjatok lécci. játékra kellene szóval gamer egér. lövöldözős játékokhoz, mint pl: COD7-hez. mit tudtok ajánlani ilyen árban?

várom mindenki válaszát.
mindenkinek előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#7008) t-bali3 válasza Nitz (#7007) üzenetére


t-bali3
senior tag

Attól függ, hogy milyen fogású egereket szeretsz. (Egyes egerek az egész tenyeredet megtartják, míg másokat a kisujjaddal és a hüvelykujjaddal toligálsz.
Ha még nem tudod, melyik kényelmes neked, először tisztázd le magadban -> próbálj ki mindkettőből egyet.
Ha az utóbbi pártján állsz, akkor jól járhatsz egy Logitech G9-el. Nekem bevált.

De mostanában elég sok teszt megjelent Prohardveren gamer egerekről, keress rá...

(#7009) fazr válasza Nitz (#7007) üzenetére


fazr
senior tag

Razer Deathadder v2-t vagy Logitech MX518-at ajánlom, azt válaszd amelyik jobban kézre esik

(#7010) chabeee


chabeee
tag

ma vettem egy roccat kova-t mindenkinek csak ajánlani tudom!

(#7011) Nitz válasza t-bali3 (#7008) üzenetére


Nitz
tag

köszi. hát igazából soha egyik egéren se volt rajta a teljes tenyerem. idézem : "kisujjaddal és a hüvelykujjaddal toligálsz" én ezt a módszert használom :D erre mit ajánlasz?:) pont a PH-n néztem teszteket de annyi van hogy választani nem tudok :D

(#7012) Nitz válasza fazr (#7009) üzenetére


Nitz
tag

köszi:)

(#7013) Nitz


Nitz
tag

ez szerintetek megéri ?:) Revoltec Fightmouse Elite gamer 15.200 Ft

(#7014) t-bali3 válasza Nitz (#7011) üzenetére


t-bali3
senior tag

Most vettem észre, hogy G9-et már szinte sehol sem kapni, kár mert az jó lehetett volna neked. Az utódja (G9x) túl drága, annyit én sem adnék érte...
Sajnos másról nem tudok objektív véleményt adni neked, így azt javaslom még egyszer olvass el minél több tesztet a neten. (lehet, h már megvolt)
Az elején két ársávot is írtál, határozz meg inkább 1 maximum árat, majd nézd meg mik férnek bele. Ezután rangsorolj forma, anyagok, teszteredmény, dpi, +gombok és kinézet alapján és bökjél rá arra, amelyik a legjobban megfelel.

És még annyi, hogy szerintem ne lovald bele magad a dpi hajhászásba, mert 3000 bőven elég...az sem árthat ha élőben is megfogdosod a kiszemelt áldozatot

Én Logitech párti vagyok, de a Razerekről is jókat hallottam...

[ Szerkesztve ]

(#7015) Nitz válasza t-bali3 (#7014) üzenetére


Nitz
tag

megvan a kiszemelt áldozat :) Revoltec FightMouse Elite még gyűjtök 3 ezret és meg is van a kicsike :D am köszi azért a segítséget:)

(#7016) t-bali3 válasza Nitz (#7015) üzenetére


t-bali3
senior tag

Néztem, jó kis egér lehet, bár első ránézésre tenyeresnek tűnik. Az elején azt írtad az nem jó neked.

(#7017) Nitz válasza t-bali3 (#7016) üzenetére


Nitz
tag

csak hozzászokok :) tenyerest is mozgattam már úgy:) de ha teccik akkor mindent megszokok:)

(#7018) Nitz válasza t-bali3 (#7016) üzenetére


Nitz
tag

amúgy az olyan kialakítású tenyereseket szeretem:) szóval nincs gond vele:)

(#7019) t-bali3 válasza Nitz (#7018) üzenetére


t-bali3
senior tag

Akkor hajrá :D remélem beválik!

(#7020) Sefter


Sefter
veterán

sziasztok!

MS ARC egérkén töröm a fejem..notihoz kéne.
Milyen tapasztalatok vannak vele?

hallottam olyan egérről is, amiben AAA-s akksi van és ha merül akkor USB madzaggal a gépre kötve töltődik miközben használom az egeret..ilyenből mit ajánlotok?

mod: nem írtam de vezeték nélküli, nano vevős egér kell...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#7021) Milan24


Milan24
aktív tag

Sziasztok. Bluetooth egeret szeretetnék venni a laptopomhoz, mer már nagyon unom a kábeles megoldást, és nem kell más rádiós amihez van vevőegység is nekem bluetoothos kell. Nos körbe nézegettem a neten, de nem sokat találtam. Lenne egy amiről esetleg véleményeket várnék, vagy aki(k)nek van Bluetooth egere, írhatna pár sort, akár privátba is. Olvastam, hogy egy ilyen egér akár 1 évig is elmegy egy elemmel.
Ezt néztem eddig, ami még megérni a pénzét, de egyéb ötleteket is szívesen várok. Annyi, hogy én nagyon szeretem a letisztul dolgokat, ne legyen nagy tele 1000 gombbal, stb....... Egy Dell Studio XPS 1640-hez lesz az egér. Aki tud segítsen. Előre is köszönöm.

(#7022) cellpeti válasza Milan24 (#7021) üzenetére


cellpeti
veterán

Dell-eknél nem úgy van, ha kinyomod a wifi-t, akkor kikapcsolod a BT-t is? :U

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7023) cellpeti válasza Milan24 (#7021) üzenetére


cellpeti
veterán

Ez se rossz! :)

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7024) Milan24 válasza cellpeti (#7022) üzenetére


Milan24
aktív tag

Nem nem úgy van. De egyébként is mindig megy a wifi mer wifin netezek, de külön kapcsolható különben. Vagy óra mellől tiltom ha kell, vagy engedélyezem.

Jah végülis az sem rossz, meg van ez is ami jónak tűnik. Ez 1000dpi-s és nem állítható.

Majd talán még írnak ide és megtalálom a legjobb választást.

[ Szerkesztve ]

(#7025) cellpeti válasza Milan24 (#7024) üzenetére


cellpeti
veterán

az 555b ocsmány lapos egér :( :(

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7026) Milan24 válasza cellpeti (#7025) üzenetére


Milan24
aktív tag

Köszi, ez már támpont legalább. :)

(#7027) worxland válasza cellpeti (#7025) üzenetére


worxland
addikt

Viszont microgear-es, ami nagyon jó - én egyszer ugrottam bele az MX Revo vásárlásába, azóta nem kell másmilyen egér: a gépeimhez van még egy Performance MX és egy G700.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#7028) attiati


attiati
veterán

Lenne pár kérdésem. Kezd meghalni 4 év után a sulinetes 1000 ft-os egerem :) (Linkworld LM603P)

1. Ma elmentem tesco-ba nézelődni, 1.100 ft-ért adnak tesco-s egeret. A fogása kényelmes, (aszem USB-s), extra igényeim nincsenek, pláne ennyi pénzért. Szerintetek be lehet vállalni?

2. Azonkívül MM-ben néztem egy Microsoft Comfort 4500-at, 4.000 ft-ért lenne (+ szállítás). Nagyon kényelmes, de végül is a tescos is az volt. Megér ennyivel többet?

3. Egyébként miben különbözik az USB-s egér, van valami előnye, hátránya?

4. Szeretnék egy zselés egérpadot is, mert állandóan piros a csuklóm. 1500-2200 ft körül láttam textiles bevonatúakat. Mire kell odafigyelni náluk? (eddig egy jó kis Dell műanyag bevonatú egérpadom volt)

[ Szerkesztve ]

(#7029) cellpeti válasza worxland (#7027) üzenetére


cellpeti
veterán

VX Nano vagy M510? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7030) Milan24 válasza worxland (#7027) üzenetére


Milan24
aktív tag

Linkeket kapok? Elmagyaráznád mi az a microgear?

(#7031) t-bali3 válasza attiati (#7028) üzenetére


t-bali3
senior tag

Szia!

Jó választásnak tűnik a Tescos egér, bár hogy őszinte legyek egy kicsit drágálom...

Esetleg nézd meg ezt

Üdv,
B

u.i. ne vegyél ám komolyan :DD

(#7032) cellpeti válasza attiati (#7028) üzenetére


cellpeti
veterán

Ezt vedd sztem!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7033) attiati válasza t-bali3 (#7031) üzenetére


attiati
veterán

Te én most halál komolyan mondom, hogy a fent linkelt egér gond nélkül kitartott 4 évig, és baromi kényelmes volt. Tudom nem ehhez szoktatok itt a 10k-s egerek között :)

Cellpeti: a szállítás többe kerülne :) Meg nem is tudom megfogdosni, a tescós meg fogásra is jónak tűnt. Meghal 2 nap után az optikája, vagy az usb-je? Bár nem tudom a tescos mennyivel nonamebb mint a linkword :D

Amúgy az usb-s egerekkel szokott gond lenni? Mert a 4k-s microsoft is usb-s.

[ Szerkesztve ]

(#7034) worxland válasza cellpeti (#7029) üzenetére


worxland
addikt

VX Nano, a másik nem microgear-es.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#7035) cellpeti válasza worxland (#7034) üzenetére


cellpeti
veterán

köszönöm.

illetve segítséget kérnék. Van nekem most egy Gigabyte-GM7580as egerem. Most érzékel és most jó. De néha nem érzékel, de pár perc "pihenés" után megint jó. Ilyenkor mi baja. Lehet nem jól kapcsoltam össze a vevőt az egérrel?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7036) albert8


albert8
addikt

Senki semmit nem tud róluk?[link]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7037) fazr válasza albert8 (#7036) üzenetére


fazr
senior tag

a razer lachesis újra kiadott változata a razer lachesis refresh, pl: új szenzor került bele, stb

többi különbséget (ha van) a fenti linkeknél megnézheted

(#7038) attiati


attiati
veterán

na hogy valami komolyat is kérdezzek a tescós egér lejáratás után :D

1. Microsoft Comfort 4500-ról vélemény / tapasztalat? Van valakinek? Megéri a 4.000 ft-os árát?
2. USB-s egérnek mi az előnye, hátránya?
3. Mik a jó /rossz zselés egérpad ismertetőjegyei? Ezek bevállalhatóak? [link]
[link]
[link]

(#7039) albert8 válasza fazr (#7037) üzenetére


albert8
addikt

Kösz

És melyik ek ajánjátok ezek közül?
Tenyeres kellene
Razer Imperator
Razer Lachesis
Razel Deathadder v2
:F

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7040) Nitz


Nitz
tag

SZIASZTOK. Milyen tenyeres gamer egeret ajánlotok? Pl cod7-hez meg más lovoldozos, fps játékhoz kellene. Én találtam a napokba valamilyent de azért megkerdezlek titeket. A keret rá max 15-16ezer forint.
Várom válaszát mindenkinek. Köszönöm előre is.

(#7041) SOAD19


SOAD19
addikt

Hali!

Barátnőmnek szeretnék venni egy vezeték nélküli Logitech egeret, mert nagyon bejön neki a wireless-ség :) . Jelenleg egy kis notebook egeret használ, így nem szeretnék túl nagydarab egeret venni Neki. Meg jó lenne, ha egy elemmel aksival is működne. Természetesen Microgear-es görgőjű kellene, mert faxa találmány! Hmm, kb. ennyi lenne amit tudnia kellene a kis egérnek. Olyan 10-13k körül kellene. Én az M705-öst néztem, csak az két aksival megy, eggyel egyáltalán nem működik?! Van más alternatívám?

Amúgy azt nem értem, hogy az M705 a VX Revolution utódja gondolom és miért van kevesebb gombja. Nekem visszalépésnek tűnik. Az én vx revemen, van a zoom gomb (két állás), oldalt az előre/vissza, görgő alatt a "One Touch Search" gomb. Míg az új egérnél van oldalt a két gomb meg talán van egy gomb ezek alatt a hüvelykujjnál. A görgő alatti kereső gomb meg eltűnt/átalakult görgő váltóvá, pedig szerintem elég hasznos.

Köszi, ha tudnátok ajánlani valami pont megfelelő egeret! De, úgy sejtem nem sok esélye van, de hátha elkerülte a figyelmem. :)

(#7042) Phvhun válasza attiati (#7038) üzenetére


Phvhun
őstag

Ezeknek csak az a baja, hogy egy idő után elválik a szövet a belsőtől, és elkezd csúszkálni, ráncosodni a kezed alatt a cucc.

(#7043) cellpeti válasza SOAD19 (#7041) üzenetére


cellpeti
veterán

én is az m705-t néztem ki magamnak, de sztem csak egy sima M195 lesz belőle. Sajnálok rá 12k-t, főleg egy egérre :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7044) SOAD19 válasza cellpeti (#7043) üzenetére


SOAD19
addikt

Csak addig sajnálod, amíg nincs meg, utána már... :) Szerintem megéri rá költeni, a legtöbbet használt eszközök között van, és a MicroGear görgő.... :R Csak ajánlani tudom, más dimenzió, a normál görgőkhöz képest, csak ajánlani tudom. :K

[ Szerkesztve ]

(#7045) cellpeti válasza SOAD19 (#7044) üzenetére


cellpeti
veterán

hát jah, csak diákhitelből nem bizti, hogy futja rája :W :W :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7046) SOAD19 válasza cellpeti (#7045) üzenetére


SOAD19
addikt

Esetleg nem tudsz bevállalni egy kis diákmelót? Van nem megoldható? Én abból gyűjtögettem egy kis pénzt anno.

(#7047) cellpeti válasza SOAD19 (#7046) üzenetére


cellpeti
veterán

de, majd meglátjuk mi lesz

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7048) Nitz


Nitz
tag

SZIASZTOK. kedves forumozók :)
Milyen tenyeres gamer egeret ajánlotok?
Pl cod7-hez meg más lovoldozos, fps játékhoz kellene.
Én találtam a napokba valamilyent de azért megkerdezlek titeket. A keret rá max 15-16ezer forint.
Várom válaszát mindenkinek. Köszönöm előre is a segítséget :)) :)) :)) :)) :)) .

(#7049) cellpeti válasza Nitz (#7048) üzenetére


cellpeti
veterán

sztem ne nagyon kiabálj( mert lehet hogy nem veszik jó néven ), illetve nem kell mindig leírni ugyanazt. Várj is kicsit, hátha válaszol valaki, de olvashatsz teszteteket itt a PH-n is. :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7050) Nitz válasza cellpeti (#7049) üzenetére


Nitz
tag

olvastam de nem tudok választani :D am nem kiabálok,véletlen írtam naggyal :DD :DD :DD

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.