Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) Synthwave válasza izee (#39999) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

G303, G9x után.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40002) Wayne válasza Synthwave (#39998) üzenetére


Wayne
aktív tag

húúú köszi szépen, bőven túlszárnyaltad amire számítottam :R

(#40003) izee válasza Synthwave (#40001) üzenetére


izee
senior tag

Akkor az (legalább) egyszer G402 volt, amikor megkérdeztem őt CA közben. És Szerintem még nem jött ki akkor a G303.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#40004) Vanir válasza PitLee (#40000) üzenetére


Vanir
veterán

Shroud G303 belsejű G302-t kapott jóval a release előtt, n0thing pedig 3366-os G100s-t. :)
Nem mindegy, hogy szponzorálva vagy-e egy cég által vagy nem. :))

szerk: 40000 :C

[ Szerkesztve ]

(#40005) killer095


killer095
őstag

Nem tudok dönteni...deathadder 2013/chroma vagy zowie ec1-a
Rengeteget olvastam utána de mindeki mást mond valaki a deathaddert szarozza valaki a zowiet.
Azt is olvastam hogy a chroma edition az rosszabb mint a sima?
Segitsetek dönteni most egy (fos) x7 747hvan :D szoval mindegy melkyiket veszem valószínő nagyon fura lesz.
De a lényeg hogy pontoslegyen (goliathus speed egérpadon) és persze jól áljon kézre. Na meg persze a delay soakn irják hogy a zowienál nagy a delay

[ Szerkesztve ]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#40006) dobragab válasza killer095 (#40005) üzenetére


dobragab
addikt

747h formájára legjobban a DA hasonlít, konkrétan szerintem arról koppintották.

DA 3.5G semmivel sem rosszabb, mint az újabbak, de ebay-en takasta eredetit árul jó áron.

Basszus. #28270-nél jöttem.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#40007) bbdzyx válasza killer095 (#40005) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Ha pesti vagy, akkor menj el a Pixelbe és nyomogasd meg a Zowie-kat, mert keményebbek a gombok mint pl. a DA-nél. A Chroma szimplán ár-érték arányban nem éri meg a 3.5G-hez képest, túl sok előrelépés nem történt a kettő között a 16millió színű led logón, meg az oldalsó gumírozáson kívül.
A Zowie-k click latencyjétt meg alaposan csökkentették a korábbi modellekhez képest (pl. FK1/FK2), de minden mai egérnél van egy kevés.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#40008) killer095 válasza bbdzyx (#40007) üzenetére


killer095
őstag

Ez a baj hogy nem pesti vagyok.
Viszont azt mondjátok hogy nem jobb a 2013 a 3.5G hez képest?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#40009) bbdzyx válasza killer095 (#40008) üzenetére


bbdzyx
senior tag

szvsz nem éri meg egy újabb változata sem. Jó sokáig (2-3 év?) használtam egy 3.5G-t, a kapcsolói kb. fél év után Omron cserére szorultak, a görgő alapból lötyögött (ami azóta is ugyanúgy szériahiba a deathaddereknél, lol), a tapadós bevonat 60%-ban lemállott róla...de a szenzor, az kurva jó volt és azóta is jó minden DA-ban. Pro érv továbbá, hogy ~9000-ért megkapod itt("tak20" kuponkóddal -5USD, megbízható shop, ne ítélj elsőre) itt és másfél-két héten belül a kezedben fogod. A kapcsolócsere pedig megvan max. 500 HUF-ból.

Most Zowie-t használok, de az FK1/FK2 helyett én is inkább az új ZA vagy EC-A szériát ajánlom.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#40010) Dave567 válasza kemotox (#39676) üzenetére


Dave567
addikt

A sört nem szeretem... ;] De persze lehet olcsóbban is venni, de én adok a ki nézetére is, és ezek tetszettek meg elöbb, meg az is be jön, hogy sok gomb van rajta, nem csak négy.
De majd még meg látom..
Azért köszi a segítséget. :R

(39889) Zsiráfnyál: Nekem tetszik, de sajnos nem tudtam megnézni még élőben, de majd jövőhéten.
MM-be gondolom meg is lehet fogdosni őket?
Viszont azt nem értem, itt le van húzva az egér, de sok jó pontot kapott ám.

(#40011) Dave567


Dave567
addikt

És az A4tech Gaming Bloody V7-8 erről mi a véleményetek?
Tetszik, jól is nézki, sok gombok, jó értékelés... Kell még valami? :DD

(#40012) ZsákosBilbó


ZsákosBilbó
csendes tag

Lehet azt tudni, hogy a G400s-nek mekkora LOD-ja van? Egy német tesztben azt olvastam, hogy javítottak ezen is a G400-hoz képest, de semmi konkrétumot nem találok róla. Azért érdekel, mert ha talpat cserélek rajta (egyszer majd) akkor a 0,28-as vagy a 0,60-as lesz jó rá? Nem sokat emelgetem az egeret, bár előfordul.....

[ Szerkesztve ]

(#40013) HungarinBen válasza dobragab (#39979) üzenetére


HungarinBen
csendes tag

Megnéztem a listát és nekem a Razer Abyssus ami tetszik. De láttam az oldalon, hogy ugyan azért a pénzért van a Razer Taipan BF4 változat, aminek az alapváltozata 10.000Ft drágább!
Link:
Razer Abyssus http://ipon.hu/webshop/product/razer_abyssus___ambidextrous/764224
Razer Taipan BF4 http://ipon.hu/webshop/product/razer_taipan_battlefield_4/523804
Szerinted melyik?

(#40014) kemotox válasza HungarinBen (#40013) üzenetére


kemotox
addikt

Két alapvető különbség van az Abyssus és a Taipan (BF edition) között: Az egyiken van csicsás festés, a másikon nincs; az egyik nem jó, a másik jó.
Ha kellenek az oldalgombok akkor inkább rendelj Takastától egy Deathadder 3.5G-t, kicsit feljebb volt róla szó, hogy hol lehet rendelni. Valami 9 ezerből kijön és két hét alatt ideér.
Vagy ott van még a régebbi Abyssus, picit máshogy néz ki meg kéken világít, az ebayen nagyon olcsón megy, csak sok a hamisítvány, de szerintem tudnak az itteniek segíteni, hogy ne fogj ki egy másolatot.

Szerk.: Vaaagy, találtam egy ilyet: [link] Még gari is van rá. Én lecsapnék rá a helyedben :P

[ Szerkesztve ]

(#40015) dobragab válasza Dave567 (#40011) üzenetére


dobragab
addikt

Lézeres, meg A4Tech. Kuka.

(#40013) HungarinBen

Taipan kuka. Abyssus jó.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#40016) sagit válasza bbdzyx (#40009) üzenetére


sagit
addikt

Megrendeltem a Deathadder - t a linkelt oldalról, most várunk.

Erről a kapcsoló csereről írnál kicsit? Mivel gari nem nagyon lesz úgyse az egérre szívesen kicserélném a kapcsolókat. Miben lesz jobb tőle? Hol kapom meg a kapcsolókat? Forrasztva vannak a nyákra? (mondjuk az se baj)

Amúgy az eladó honnan szerzi az egeret, azt lehet tudni?

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#40017) Synthwave válasza kemotox (#40014) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak az ára van elszállva kissé.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40018) kemotox válasza Synthwave (#40017) üzenetére


kemotox
addikt

A kolléga által linkelt boltban majd 15 Matyi, szóval annyira nem. Másol 12 ugyanaz az egér, még ahhoz képest is egész jó. (Szinte új, garis) Persze tudom neked egy ezres lenne a megfelelőbb ár, sőt ha ingyen lenne akkor lenne a legkorrektebb ;] ;]

(#40019) dobragab válasza sagit (#40016) üzenetére


dobragab
addikt

Falcoon kolléga árulja, ennél olcsóbban nem kapsz kis tételben.

Jobb a click feel, és tartósabb a Japán Omron, mint a kínai.

Igen, forrasztva vannak. A gond ott kezdődik, hogy DA 3.5G-nél a két első tappancs alatt van két csavar, így azokat le kell venni. Lehetőleg a ragasztóval együtt kell lehúzni, hogy vissza is ragadjon. Felpöndörödni ez nem szokott, de azért vigyázz rá. (Logi talpakat híresen nehéz rendesen leszedni. Imádom, amikor a Youtube disassembly videóban elb@sszák a talpakat :D ) Vagy ha nem sikerül, kétoldalas ragasztóval vissza lehet rakni. Vagy jaffától veszel egy szett talpat, úgyis jobb, mint a gyári. (Mehet az 1 mm-es.) A harmadik csavar a matrica alatt van, ki kell hozzá lyukasztani. (De legalább a hátsó talp maradhat.)

DA 3.5G nyákja két darabban van, a szenzor-nyák az aljára, a kapcsoló-nyák pedig a burkolat felső részére van csavarozva. A kettőt egy rusnya szalagkábel fogja össze. ARRA NAGYON VIGYÁZZ! Ha egy kicsit hajtogatod a végeinél, egy az egyben le tud törni a nyákról, pótlása macerás. Múltkor két délutánomba került az egyik...

Még van egy kis csati+kábel a hátsó LED-nek is, azt könnyű lehúzni róla, meg az USB-kábelt is.

A kapcsoló-nyákon találsz (emlékeim szerint) 2 db kínai Omront a főgomboknak, egy Panasonic EVQP0-t a görgő alatt, meg két, oldalra fektetett, piros pöckös TTC-t az oldalgombok alatt. A kínai Omronokat, simán cserélheted. Ha egy kicsit (sokat) csiszolsz a felső burkolaton, a Panát is kicserélheted, ha van célszerszámod (valami Mini-drill, stb.) a csiszoláshoz. (Nem fér be alapból.) A TTC-ket japán Omronra szerintem nem lehet kicserélni, legalábbis én nem találtam sehol olyan D2F-*F-et. Keményebbet valahol igen, bár lehet, olyan helyre amúgy is a keményebb kell.

Magáról a forrasztásról:
1. Ónszippantó.
2. Ha az Istennek nem akar megolvadni, tegyél rá + ónt. (Ha neked még ólmos van, tuti könnyebb lesz tőle.)

3. Vigyázz a nyákra, szeret olvadni, meg letörni a forrszem. (Pl. a kapcsoló túl agresszív feszítésével már törtem le egyet...)

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#40020) dobragab válasza kemotox (#40018) üzenetére


dobragab
addikt

Ha egy ezres lenne, alkudna belőle. :DDD

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#40021) Synthwave válasza kemotox (#40018) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Használt. Akkor is, ha tegnap bontotta ki. Ez így működik.
9 ezer egy használt Abyssusért vicc. 4-5 ezrekért vettem ilyet. Tekintettel arra, hogy nem egy agyonstrapált darab, 6 ezer max.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40022) jeni válasza Synthwave (#40021) üzenetére


jeni
félisten

Akkor írjad meg neki,hogy bagóért a kedvedért ne adja el! ;]

(#40023) Synthwave válasza jeni (#40022) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mármint annyiért, amennyit ér, ugye?

Biztos talál egy madarat, aki elviszi 9-ért.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40024) dobragab válasza Synthwave (#40023) üzenetére


dobragab
addikt

Minden annyit ér, amennyiért megveszik. Adtam már el használt IMO-t 6k-ért, IME-t 7k-ért, WMO-t 4300-ért.

Jó, mondjuk mindegyik japán Omronosítva, jaffásítva, kipucolva, görgő felkeményítve, stb...

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#40025) mqm válasza kemotox (#40014) üzenetére


mqm
senior tag

Azért tuti nem vennék drágábban Razer-t mert garanciális.. Az az 1 év nem oszt sokat. Hozzá teszem Aby olyan mint a régebbi Logitech-ek. Kb fillérekért találsz hozzá alkatrészeket. Kb örök darab. :)

Láma kérdés:
Ha már igy Abyssus a téma, 1800 dpi iszonyat sok. Ha Windows egér beállításoknál lehúzom a csúszkát az okoz valami anomáliát?

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40026) Dave567 válasza dobragab (#40015) üzenetére


Dave567
addikt

Akkor ez az oldal hazudik??????????

[link]

(#40027) bbdzyx válasza Dave567 (#40026) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Nem hazudik, ez pont optikai szenzorral szerelt Bládi egér, de a pmw3305 egy fos szenzor.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#40028) Synthwave válasza dobragab (#40024) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem. Mindennek van egy értéke és vannak tájékozatlan / palira vehető emberek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40029) jeni válasza Synthwave (#40028) üzenetére


jeni
félisten

viszont a boltban majdnem 2x annyiba kerül,na jó csak 1 1/2x áron,mint az aprón. akkor mind paliemberek vagyunk? hiszen inkább a boltban vesszük meg a számtech. cuccokat.

(#40030) dobragab válasza Dave567 (#40026) üzenetére


dobragab
addikt

Bocs, elnéztem. Tényleg optikai, egyébként ennek hihetsz.

3305DK tényleg fos.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#40031) mqm válasza jeni (#40029) üzenetére


mqm
senior tag

Ott is túl árazott! Egy dolog szól a bolt mellett , mégpedig a garancia szvsz. Viszont hardver aprón is lehet vadászni használt és még garanciális hardvert (nem feltétlen egeret) jó pénzért. :)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40032) dobragab válasza Synthwave (#40028) üzenetére


dobragab
addikt

Ha Abyssus-t akarnék venni, inkább azt venném meg, mint 14k-ért itthonról, avagy ebay-ről 9k-ért.

Nemrég vettem G402-t 10k-ért használtan, garival. Inkább, mint ebay-ről 12k-ért, vagy itthon, boltból 17k-ért.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#40033) ZsákosBilbó válasza jaffa 2843 (#39976) üzenetére


ZsákosBilbó
csendes tag

Válaszolt egy hölgy a Logitech-től. Kért, hogy írjam meg hol és mikor vettem és persze az S/N számot. Az utóbbi ment is, de a többire csak annyit írtam, hogy külföldi vásárlás, de a pontos címet nem tudom. Ettől függetlenül szinte azonnal beregisztrálta hozzám az egeret, 2017-ig jelzett garanciával :)
Kösz a tippet így utólag is!

(#40034) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!
Főként programozással foglalkozok de kéne egy jó egér, de egy olyan nagyobb fajta.
Az volna a kérdésem hogy Gigabyte GM-M6880X erről milyenek a vélemények?
Köszönök minden segítő szándékú hozzászólást.. :))
Üdv!

(#40035) Synthwave válasza jeni (#40029) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak az, aki 9-ért használt Abyssus-t vesz. Vagy csak elkeseredett.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40036) mqm válasza tothjozsi96 (#40034) üzenetére


mqm
senior tag

Ár? Használt jöhet? EBay? Összefoglaló megvolt?

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40037) izee


izee
senior tag

Minden irányban 2 cm-rel nagyobb a kezem mint NVC-nek. Bár vallom, hogy minden egeret minden módon meg lehet fogni, a kérdésem az volna, hogy milyen egeret szoktak ezzel a mérettel jól használni?
Bónusz: Nagyrészt palmosan IMO 1.1-nél nem feltétlenül kell nagyobb, Zowie EC2-nél nem feltétlenül kell kisebb. (120mm<én<126mm) Éppenséggel nyitott vagyok mindenre, nem tudok palmosan minden fegyót értelmesen használni.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#40038) bdlackoo


bdlackoo
tag

ITT egy csinos egérméret táblázat, kép, izé ha valakinek esetleg... :)

dinosaurs are jesus ponies

(#40039) Vanir válasza izee (#40037) üzenetére


Vanir
veterán

Naos 7k esetleg?

(#40040) tothjozsi96 válasza mqm (#40036) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Elolvastam igen, de nekem egy olyan nagyobb egér kell ami jól csúszik. Steelseries Mini egérpadom van.
Igazából nem kell hogy világítson csak valami nagyobb legyen.
Nagyon maximum ha olyan az egér akkor 10k-ig elmegyek de ha olcsóbb az sem baj.
Nem szükséges extra nem tudom milyen programozható gomb...

(#40041) mqm válasza tothjozsi96 (#40040) üzenetére


mqm
senior tag

Rendben, már csak a "használt jöhet" + "az eBay jatszik-e" kérdésekre lenne jó ha válaszolnál. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40042) Fehercsoki válasza ZsákosBilbó (#40033) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Honnan rendelted és mennyibe került?

(#40043) izee válasza Vanir (#40039) üzenetére


izee
senior tag

Tényleg inkább a többség választása érdekelne a top 200-ból (mindegy miben). Csak ezt se te se én nem ismerem kézméret szerint.

Kényelmes volt a Naos 7k. Csak erősen összeszorítottam, ha emelni kellett. Azt meg nem akarom. Vonzódom a könnyű egerekhez. Őszintén szólva CM Alcor is megtetszett. Legfeljebb találni kell beleillő jobb NYÁK-ot :DDD De 87g.

Továbbá köszi a képet, ismerem is, csak skilles kézméret szerint szeretnék viszonyítani.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#40044) tothjozsi96 válasza mqm (#40041) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nem és nem. :)
Csak új és magyar papíros. :)

(#40045) mqm válasza tothjozsi96 (#40044) üzenetére


mqm
senior tag

Akkor passzolom. :))

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40046) Synthwave válasza izee (#40043) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"skilles kézméret szerint szeretnék viszonyítani."

Az milyen?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40047) F34R válasza Synthwave (#40046) üzenetére


F34R
nagyúr

[link] ;]

ja hogy ez skillrex, bocsanat :D

(#40049) izee válasza Synthwave (#40046) üzenetére


izee
senior tag

Ezalatt a semi-pro és jobb játékost értem. (kézméretét) Nagyjából a top 150-200 -at. Értsétek jól. :)
Az is elég lenne, ha az előbb felsorolt quake játékos nevek mellett nem csak mit használ, hanem mekkora kézzel is ott lenne.

[ Szerkesztve ]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#40050) Synthwave válasza izee (#40049) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem értem, miért bonyolítod ennyire ezt meg miért nem mindegy, hogy raffernek mekkora keze van. Magadnak veszel egeret.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.