Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92001) ricogsm válasza Sev!er (#91985) üzenetére


ricogsm
őstag

Első órában nekem is fájt az egész tenyerem. Pulsar xlite v2 Nem tetszett 2 napig az egész. Aztán most várom a lamzut holnap hozzák. :DD

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#92002) ricogsm válasza Zaied (#91986) üzenetére


ricogsm
őstag

Ja Ja :C nézzünk valamit.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#92003) Synthwave válasza ferni (#91998) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jó cuccnak tűnik. Kéne hazai forgalmazó a márkának.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#92004) Tense


Tense
őstag

Synthwave Lassan 2 éve ajánlottad (jobban mondva dec 26.-án lesz 2 éve) a g pro x superlightot, valóban nagyon jó volt, most váltotta a pulsar xlite v2 mini, ahogy olvasom, áldásod rá, egyelőre eddigi legjobb egerem :)

[ Szerkesztve ]

(#92005) Evil Snowman válasza ricogsm (#92000) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

TBH - to be honest -> "hogy őszinte legyek" rövidítése.

Szerencsém volt valóban. :K Egy másik laptop miatt hívtam, de mondta, hogy hamarosan érkezik egy jobb picivel drágábban, szóval az lett. :B

[ Szerkesztve ]

(#92006) copass válasza ricogsm (#92001) üzenetére


copass
veterán

ez az?
LAMZU Atlantis M305
nagyon jó a formája...
nagyobb mint az xtrfy M4. hmmm

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#92007) Evil Snowman válasza Synthwave (#91984) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Sajnos azért, mert ha a lapost kb 30 cm-el hátrébb kell tolnom, ha elé akarom rakni a billt, és a vén ványadt szemeimnek akkor meg már távol van a 15,6-os kijelző. :(
Amúgy meglepően jó a gépelési érzet a laptop billentyűzeten. Az eddig használt laptopjaimhoz képest jelenleg ezt érzem a legjobbnak.

"Amúgy kiötlöttem, hogy mi lenne az ideális, még megfizethető általános darab, hogy ne kelljen két klavit egy időben a gépre kötni, és amivel nem kell sokat machinálni; egy hot swapes, német/angol (ABS helyett PBT kupakok) Ducky One 3 SF, amiben a WASD + bal Ctrl + bal Shift + bal Alt + Space alatt MX Speed Silver & 40A/Thick O-gyűrűk, a többi gomb meg szimpla MX Brown, illetve a PgUp/PgDn fel van cserélve a Home/Enddel."

Hát igen a hot swap előnyei. :K Én lélekben támogatom a projektet. :))

(#92008) ricogsm válasza Evil Snowman (#92005) üzenetére


ricogsm
őstag

:DDD :C

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#92009) 4nick8 válasza Synthwave (#92003) üzenetére


4nick8
őstag

A Vaxee csak B2C árul.

(#92010) ktommy91


ktommy91
addikt

Sziasztok!
Notebookhoz általános felhasználásra keresek 2 db wireless/BT egeret a ~3k-s kategóriában. Emag-ról úton van két trust primo, de közben szembe jött a használt Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 . Van olyan tartós ez a MS egér, hogy érdemes legyen használtan is megvenni? Esetleg más javaslat?

Nincs kerítés.

(#92011) Synthwave válasza Tense (#92004) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csuhajja.

----------------------------------------------------------------------------------

(#92009) 4nick8: Az eléggé homorú.

----------------------------------------------------------------------------------

(#92007) Evil Snowman: " Én lélekben támogatom a projektet."

Hálám a sírig üldöz, de anyagilag nem lehetne?

:DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#92012) dqdb


dqdb
nagyúr

Két hete megléptem a Basilisk 3 → Xlite V2 Wireless váltást. Érezhetően könnyebb, szinte minden téren jobb az egész egér, a formája kompatibilis a kezemmel, az anyagminősége és összeszerelési minősége tökéletes, de az akkuideje pocsék (ezt még elviselném), azonban két hét után is ugyanannyira utálom a görgőjét, mint az első másodpercben, így jön vissza a Razer, hacsak ...

... nem lehetne valahogyan a görgőjét fixen szabadonfutóvá varázsolni? Nemcsak fokozatmentesre, hanem ténylegesen szabadonfutóvá. Garancia elvesztése és forrasztás nem probléma.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#92013) Synthwave válasza dqdb (#92012) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"de az akkuideje pocsék"

Vedd vissza 250 Hz-re. Gondolom, úgysem játszol vele.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#92014) dqdb válasza Synthwave (#92013) üzenetére


dqdb
nagyúr

Jó ötlet, következő töltéskor majd visszaveszem, hogy megnézzem, úgy hány napot bír.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#92015) nyul105 válasza Tense (#92004) üzenetére


nyul105
senior tag

miért váltottál?

(#92016) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok! :))
Szeretnék beköszönni egy Lamzuval. :DD
Induljon a teszt. Első blikkre kicsit nehezen csúszik a sky2n.
Csomagban van benne ilyen csúszás gátló valaki feltette? Mik a tapasztalatok ?
plusz skate is van benne.
viszont vannak benne öntapadós pöttyök azok hova kellenek ?
Razer basilisk—> pulsar xlite v2–> Lamzu Atlantis.
gyorsan upgradeltem a csoport révén is. :)
köszi nektek!

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#92017) Mehflow válasza ricogsm (#92016) üzenetére


Mehflow
csendes újonc

Pont ma érkezett meg az enyém is. :)
Rábeszéltek és miután egy darabig xmr-em is volt kíváncsi voltam milyen.
Maga az anyaghasználat elmegy, semmi extra kb mint az osszes (az én szememben) másodosztályú gyártò egere. Nem lenne vele semmi problémám és bátran ajánlanám, ha nem kerülne annyiba, vagy többe mint egy superlight/viper.
Félrértés ne essék, semmi bajom az xrtf-al (franc se tudja hány betű :) ) se a pulsarral, korrekt egerek, de a gpro òta semelyik kisebb cég nem tudott egyedit alkotni. Anyaghasználatban egyedül a razer volt képes utòlérni/meghaladni őket, és maga a tény, hogy ezek a b-kategòriás egerek 40-50 ezerért mennek csak azért, mert 5 grammal könnyebbek hulladék burkolattal számomra nonszensz.. rengeteg egerem van, illetve rengeteget pròbáltam az elmúlt években és soha egyik sem volt képes minőségben még csak utòlérni sem a két konkurens mammutgyártòt.(kivéve a zowie ugye, de ők itt nem játszanak a "nehéz" egereik miatt) Az egyetlen kivétel ezek alòl az xmr, mert negyedannyiért árulják, de az meg kábeles ugye.. Röviden a véleményem továbbra is változatlan: ha gyűjtő vagy, szeretsz új egereket venni akkor semmiképpen nem rossz vétel, elfér a többi mellett. Ha viszont komoly játékos vagy korlátozott budgettel, aki 40-50 ezerért egy tartòs, mindenben topligás egeret szeretne magának évekre, akkor maradj a gpro/vipernél és ne edd meg ezeket a fals szövegeket hogy jobb hardver meg a többi reklám habbal.. Hidd el nem az a mínusz 5g fog téged jobb aimerré tenni, és főleg nem a -20g limitált tenzes egér 120k-ért.A faszi az egész életét kigrindolta cs-valorantba, egy papucsra ragasztott egérgörgővel is meglövi uganazt a score-t aimlabba.. :)

[ Szerkesztve ]

(#92018) Zaied válasza Mehflow (#92017) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Ha szigorúan vesszük a G PRO X Superlight volt ezek közül az utcsó belépő a játékba, szerintem így elég könnyű a dolog.
Xtrfy az a xrtf nem? :))
A G PRO X Superlightot én elsők közt vettem valami 50-55ezerért, szóval az se volt olcsó új húsként. Mikor el akartam adni a kutyának se kellet. Nekem nem is jött be úgy mint a sima G Pro Wireless, főleg Skypadon idegesítő lett a súlypont változása.
Amúgy a G Pro-ba mi is az egyedi? :DDD Kisebb szemétséggel fölér szerintem a Logitech-nek a kutatás és fejlesztés csapatát összevetni, mondjuk egy Endgamegear csapattal akiknek jóformán 1 egerük van. Ez olyan mintha azt számolgatnád mennyi esélye van Magyarországnak lerohanni az USA-t (nem sok).
Helyesbítenék a Logi vázak/házak jók, kivéve ha kifényesednek, a szenzorok jók, még talán az aksik is, de a kopó alkatrészek nem igazán(kapcsolók, talpak, kábelek, encoderek).
Próbáltál már Vaxee egereket? Szerintem üti a Zowie-t.
Van XM2W az vezeték nélküli lesz, szóval nem sokáig lóg még ki a sorból. Vagy már lehet is kapni?

[ Szerkesztve ]

(#92019) ricogsm válasza Mehflow (#92017) üzenetére


ricogsm
őstag

Ez tetszik! :D :D :D
Hidd el nem az a mínusz 5g fog téged jobb aimerré tenni, és főleg nem a -20g limitált tenzes egér 120k-ért.A faszi az egész életét kigrindolta cs-valorantba, egy papucsra ragasztott egérgörgővel is meglövi uganazt a score-t aimlabba.. :) Van erről a papucsról kép? :D

Basilisk csere után a Pulsarra úgy éreztem húú de szar ez minek cseréltem le nem elvoltam a 80grammos Basilisk Xel? :D Basiliskkel pörgettem a MW-t előtte a Cold Wart. :D Valorantban folyton szívtam. Bár most is a valorantban főleg.

Igaz amit mondasz nem gyűjtő vagyok csak szeretnék egy jó egeret.
Pulsar tetszett kompromisszumos megoldással elsőre de már akkor is Lamzut akartam de sajnáltam rá a pénzt. Pulsar 27e Lamzu 44e.

Megvettem a pulsart de voltam padot venni és volt lehetőségem megnézni egy Lamzut megtetszett nagyon. Mikor megvolt a pulsar végig kattogtam ,hogy lamzu lamzu lamzu
Aztán kaptam kupont Lamzura és 40k alatt meg tudtam venni. 14 napos elállással ment vissza Pulsar. És most egy darabig nem szeretnék egérrel foglalkozni.
Valahogy magával rántott az egérgyűjtök feelingje és beszippantott, hogy ezt is ki kell próbálni. De nem szeretnék 2-3-5 egeret tartani amibe benne állna 30-40e Ft-om/db -on.

Most van jó billentyűzetem egerem stb tavaszig kiszolgálnak utána elkezdenek porosodni. :)

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#92020) Evil Snowman válasza Synthwave (#92011) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Sajna az anyagi részt felemészti a tripla kígyós brand jelenleg. :DDD

(#92021) ricogsm válasza Zaied (#92018) üzenetére


ricogsm
őstag

És Lamzu?
:DDD

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#92022) ricogsm válasza Evil Snowman (#92020) üzenetére


ricogsm
őstag

Húú igen az rohadt drága néztem is a Razerből nem is tudom melyik szériát pro v2? 70e körül van.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#92023) ricogsm


ricogsm
őstag

Amíg nem kerültem be a fórumba egérpad témát illetően mert ott kezdtem igazából fától látni a erdőt.
Számomra csak a G PRO X Superlight létezett google és Alza alapján.
Aztán itt egy kicsit kinyílt a világ a szemem előtt. :D Most már Lamzu van és nem is szeretnék Logitechet köszönet főképpen Synthwave-nek és többi kedves fórumtársnak!
:)

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#92024) Veron válasza Synthwave (#91862) üzenetére


Veron
őstag

Kipróbáltam egy MZ1-et.
Tetszik az egér formára, jó a kábel (szerintem), de mégsem kényelmes. A görgő nagyon a szélen helyezkedik el, a középső újjammal csak nyújtózkodva érem el, valamint a hupli az egér hátsó traktusában is kissé kényelmetlen, túl magasnak érzem.
Kár érte, felkészül az Orochi, ahol a kattintási érzetet szidják a tesztekben.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#92025) Veron válasza Veron (#92024) üzenetére


Veron
őstag

esetleg MM711, de ezt csak halkan mondom, mert nem ajánlottátok nekem, viszont megtetszett... hátha

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#92026) RobexX10


RobexX10
aktív tag

Sziasztok!

EVGA X20-ról mi a véleményetek? Használja valaki? Német Amazonról 21e lenne szállítással.
Logitech MX Mastert használok jelenleg.

(#92027) 4nick8 válasza Veron (#92024) üzenetére


4nick8
őstag

vegyél wireless-t azon cserélhető a fedlap.

(#92028) ricogsm


ricogsm
őstag

Ahogy tapogatom forgatom a lamzut vagy pihentetem a kezem rajta és “simogatom” az egeret észrevettem első körben. : Amit Mehflow fórumtárs is említett.
Lamzunak kicsit kacatos a műanyaga mint a pulsar xlite v2 nek.

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#92029) Synthwave válasza Mehflow (#92017) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Félrértés ne essék, semmi bajom az xrtf-al (franc se tudja hány betű :) ) se a pulsarral, korrekt egerek, de a gpro òta semelyik kisebb cég nem tudott egyedit alkotni."

Akkor nem nézted meg eléggé a felhozatalt. ;)

A GPXS minden, csak nem egyedi. Egy safe shape olcsó mikrokapcsolókkal, nem top encoderrel és még olcsóbb talpakkal (abszolút méltatlan az árkategóriához). Maga a szenzor és a wireless rész király, jól össze is van rakva, de ennyi. Az ára meg...

A Viper V2 Pro már egy komolyabb darab, ahogy a DA V3 Pro is, de nem mindenkinek esnek ezek kézre, nem minden csülökmérethez és mancshoz passzolnak, szóval nagyon nem jó tanács, hogy az emberek maradjanak a legismertebb márkáknál és legkommerszebb formáknál. Arról nem beszélve, hogy ezek még a GPXS-nél is drágábbak, ilyen 60-70 ezer pénzek.

Csak egy példa:

GPXS: GPW-m volt, G-Wolves Hati M-em volt és van is. Nem rossz forma, jack of all trades, master of none, de el tudok képzelni sokkal jobbat a kezem alatt. És nekem már nehéz tartós, állandó használatra, moddolásra szorul, és a formája akkor sem lesz favorit.

Viper V2 Pro: Egy kicsit még ez is nehéz, moddolnom kéne 3D nyomtatott alsó résszel, úgy már oké, viszont a fogásomhoz nem igazán passzol.

DA V3 Pro: Ezt jó eséllyel imádnám, ha nem lenne kicsit nehéz ez is. Ha van/lesz hozzá olyan 3D nyomtatott mod, mint a Viper V2 Próhoz, jó eséllyel mainelném, de már NYOLCVANEZER forintnál járunk.

tl;dr: Ezeken kívül is BŐSÉGGEL van élet, nem is akármilyen. Dunát lehet rekeszteni a jobbnál jobb egerekkel, amik nem Logitechek, meg Razerek.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#92030) Synthwave válasza ricogsm (#92028) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Rárakod a gripet és máris nem az.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#92031) copass válasza ricogsm (#92028) üzenetére


copass
veterán

kell a grip...pulsar-ra is egyből ment fel.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#92032) Synthwave válasza copass (#92031) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A vezetékes Xlite-omra én is vettem egy vékony Corepad Grips pakkot. A mutatóujjam alatt fényesedett a műanyag a bal kikken, meg valamitől kicsit csúszos lett a burkolat (kulimászoltam itt össze-vissza, ötvenhatszor kezet mostam, de fura volt), aztán tele lett vele a herebere.

Valami brutálisan király lett grippel. Komolyan mondom, megnyugtató érzés megfogni, és az összeset felragasztva is 53 gramm maradt a mouse, oh yes. Éri a pénzt ez a motyó.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#92033) copass válasza Synthwave (#92032) üzenetére


copass
veterán

nekem a formája nem jó melóra, nap végére megérzi a kezem.
játékra hibátlan, arra a rövid időre.
Lamzut bepróbálom, mert a formája nagyon hasonló az Xtrfy M4-hez csak picit nagyobb! :D
drótnélkülim úgy se volt még!
a bőr ugye zsíros, izzadsz, gyön ki a só. ezek az érdesített felületek gyakorlatilag egy nagyon finom csiszólóvászonként működnek.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#92034) Zaied válasza RobexX10 (#92026) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Ennyiért csak ablakon kidobott pénz lenne…

(#92035) Zaied válasza ricogsm (#92028) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

A fehér válltozatok a pulsarnál érzetre maszívabbnak tűnnek nekem. Lamzut én még nem próbáltam ki, valószínű nekem kényelmetlen lenne.

(#92036) Kiss4ever


Kiss4ever
csendes tag

Sziasztok!

Elsősorban online comp fps-re keresek palm egeret.
Sokat néztem olvasgattam, és két egérre szűkült a kör, melyiket ajánlanátok jobban?

ASUS ROG Gladius II Origin

HyperX Pulsefire FPS Pro

Árban kb ugyanott vannak 15 körül, nagyjából ennyit is gondoltam rá.

Köszi!

(#92037) RobexX10 válasza Zaied (#92034) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Annyira rossz? Teljes áruk 40-50 körül van. Annyit biztos nem ér.

(#92038) copass válasza Kiss4ever (#92036) üzenetére


copass
veterán

ezek elég nehéz egerek 110/ 90 g
Pulsar Xlite Ultralight ~22K és 50 g

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#92039) copass válasza Zaied (#92035) üzenetére


copass
veterán

redditen olvastam olyat, hogy a fekete érdesebb mint a fehér.
matcha green-t rendeltem, mert fehér,fekete is van. kell egy kis változatosság! :D
de anyagminőségre nem gondoltam, majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#92040) Zaied válasza RobexX10 (#92037) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

40-50 ezer az a vicc kategória, még a 20 ezres árszegmensbe se mondanám versenyképesnek.

(#92041) Synthwave válasza Kiss4ever (#92036) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Annyira egyiket se. 90 és ~110 grammos téglák, nem igazán FPS-re való az ilyen, főleg nem kompetitívre.

Ezek az ajánlott palm egerek (legalábbis a nagy részük, bár kézméret sem ártana a képletbe): [link]

A 15k sajna igen szűk keret, ha csak bolti új jöhet szóba. Skoll Miniből még van a Pixelben 15-re leakciózva. Nem sokkal többért ASUS ROG Keris (vezetékes) / SteelSeries Prime / Prime Mini (vezetékes) és Pulsar Xlite (vezetékes).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#92042) Synthwave válasza copass (#92033) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hú, én egész nap tudom tapodni. Az az érzés (főleg a grippel), mintha hazaértem volna, elönt a nyugalom és a könnyedség. A gyári kábelét lecseréltem egy ferritgyűrűvel ellátott, mentazöld paracord 550-re, a talpait meg Hyperglide MX-2-re, és még a BAROMIRA válogatós ex-CS 1.6 pro cimborám is lehidalt tőle a Zero Classicon (nála a Razer Diamondback + Everglide Titan kombó az Isten, és nem igazán szokott lenni olyan modern páros, ami a picitnél jobban bejön neki).

Ha olyan klikkje lenne, mint akár csak egy Skoll Mininek, akkor lenne csak igazán Nirvana. Ha meg Vaxee Zygen NP-01-féle főgombjai volnának, már én is Lánchídban terpesztenék. :DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#92043) ricogsm válasza Synthwave (#92030) üzenetére


ricogsm
őstag

Értem. Köszi felteszem akkor.
Bár:
Ezt nem akartam. Olyan bazáros lesz nem ? :U
Azok a kis pöttyök hova valók?

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#92044) Synthwave válasza ricogsm (#92043) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Milyen pöttyök?

Ez bazáros?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#92045) Kiss4ever válasza Synthwave (#92041) üzenetére


Kiss4ever
csendes tag

Köszi a választ, nem szeretem a nagyon könnyű egereket, ettől csak nehezebb egereim voltak, elég nagy kezem van xl-nek mondanám, tehát kis egerek nem jönnek szóba, engem nem zavar a nagyobb súly, fogdostam élőbe ezeket a lyuggatott egereket is de szörnyűek voltak, minőségben(anyagminőségben és kattintásban) viszont a hyperx élőben nagyon tetszett, nincs tele aggatva rgb-vel csak minimálisan, ahogy olvastam a szenzora is egész jó. Wireless egeret még csak véletlenül sem szeretnék. Corsairek élőben pedig lehangolóan bóvlinak tűntek sajna, a logitechről(G502 503) nem is szólva. Úgyhogy sztem a hyperx lesz. :)

(#92046) copass válasza Synthwave (#92044) üzenetére


copass
veterán

ez a grip honnan van?

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#92047) copass válasza copass (#92046) üzenetére


copass
veterán

semmi. most hozta a futár! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#92048) Synthwave válasza Kiss4ever (#92045) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"fogdostam élőbe ezeket a lyuggatott egereket is de szörnyűek voltak, minőségben(anyagminőségben és kattintásban)"

Akkor valószínűleg nem fogdostál eleget, mert nagyon nem egyformák ebből a szempontból.

Ha nem zavarna a tömeg, mindenképp beruháznék egy Zowie EC1-C/EC2-C-re vagy egy Vaxee Zygen NP-01/Outset AX-re. Hodály mancsokkal inkább az EC1-C-re. Vagy olcsóbbért egy Corsair Sabre Próra (ami egyáltalán nem bóvli), csak nem raknám fel hozzá az iCUE-t.

Ezek nagyon nem egy ligák egy HyperX-szel (főleg a Zowie és Vaxee), ha minőségről van szó, viszont ha előre eldöntötted, hogy mit veszel, miért kérsz ajánlást?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#92049) Synthwave válasza copass (#92046) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az Atlantis dobozából, de nem az enyém.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#92050) -FreaK- válasza Synthwave (#92049) üzenetére


-FreaK-
veterán

Sajna ez konkrétan nem, mert tegnap megnéztem, az enyémhez nem volt csomagolva :((( így Ali-ról rendeltem az üveg skatez-el együtt. Van hivatalos Lamzu store az Alin amúgy.

Viszont a most, innen MO.-ról rendelt egereknél meg benne van a grip a dobozban.

Nagyon jó fogást biztosít amúgy.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.