Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
A Logitech G502-ről mi a véleményetek?Elég sokat szoktam játszani, általában fpsekkel, ezért a legjobbat keresem.25k-m van rá, és amiket eddig olvastam róla azok alapján ez lenne számomra a legmegfelelőbb egér.
Esetleg miket tudnátok még ajánlani ezen kívül?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#37002) Zéé


Zéé
csendes tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni egér választáshoz, munkára (napi 8-10 óra) és internetezésre használnám.

Kinéztem magamnak a Logitech M510 egeret, de az már nem nagyon kapható itthon.
A jelenlegi (Dell MY897) egerem mérete 128mm, az M510 az adatlapja szerint 121mm. Méretben kb. ekkorát szeretnék, és legyen vezeték nélküli.

Visszaolvasva látom, hogy többen is ebay-ről rendeltek maguknak egeret. Ebben az esetben a szállítási költségen kívül kellett még vámot is fizetni rá? Ebay-en böngészve 7-8 ezer Forint körül vannak ezek az egerek, és erre jönne mág rá a kb. 5ezer Forintos szállítás költéség. Viszont a Logitech oldaláról is meg lehet rendelni 13ezer Forintért, lehet akkor már inkább azt választanám.

Megéri ezt az egér a kb. 13ezer Forintos árat, illetve tudtok javasolni tudásban, minőségben, méretben és árban ehhez hasonló egeret?

(#37003) Szoszo94 válasza takacsbotond (#37001) üzenetére


Szoszo94
őstag

Szia!

Ajánlott egér, bár jó drága, szerintem olcsóbban is találhatsz megfelelőt. Itt egy ajánló, fusd át, de a G502-vel sem lősz mellé és ha van ennyid rá, nem egy bóvli egeret kapsz a pénzedért :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#37004) izee válasza takacsbotond (#37001) üzenetére


izee
senior tag

Szenzora kb. a legjobb.
Súlya alapján nem jó.

Van egy szint, ahonnan jónak számít az egér. Van 2 listánk róla. Innentől dönteni kell, mert olyan, hogy legjobb, nincs.

Valóban próbáltak a g502-vel univerzálisak lenni. Többek közt aki nem tudja mi is kell neki igazán pl. fogásra, az meg megveszi.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#37005) _-ORANGE-_ válasza SamS20 (#36949) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Ennyiért már Sensei-t is találni.

(#37006) _-ORANGE-_


_-ORANGE-_
senior tag

Ezek a modded WMO egerek milyenek? Takastának van belőle elég, miért jók annyira?

(#37007) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Berendeltem egy Avior 7000-et 15 ezerért, úgy rémlik tavaly még borsosabb ára volt... kíváncsi vagyok mennyire fingertip grip-komform. :D Az Avior SK kinézetre jobban bejön, de pár fehér gomb nem éri meg a 2 ezres felárat.

(#37008) Vanir válasza _-ORANGE-_ (#37006) üzenetére


Vanir
veterán

Jobban néz ki mint egy alap WMO. :P

(#37009) _-ORANGE-_ válasza Vanir (#37008) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Ja, értem :D

(#37010) #10691584 válasza _-ORANGE-_ (#37006) üzenetére


#10691584
törölt tag

Nem tudom, de egy fullgumis bevonatúra beneveznék :)

(#37011) SP!T válasza #10691584 (#37010) üzenetére


SP!T
addikt

En egy olyat akarok, ami hardveresen van moddolva 500Hz-re! :D De sajna ilyen nincs... :(

There's a device that I've been using called a whoop.

(#37012) PitLee válasza #10691584 (#37010) üzenetére


PitLee
őstag

A 21. században ez mikor probléma?
Beszélsz a srácal lehet csinál neked egyet vagy te is nekiálhatsz.
Rubberized soft touch battery door
Plasti Dip ® folyékony gumi
A plasti-dip autóknál már nem mai gyerek akár naponta új színű járgánnyal is nyomulhatsz csak legyen elég zsé hozzá.

(#37013) kemotox válasza PitLee (#37012) üzenetére


kemotox
addikt

És mennyire lenne tartós? Valaki írta, hogy próbálkozott már ezzel, de nem bírta a markolászást, izzadtságot.
Na de ha már itt vagyunk, akkor kicsit kérdezősködöm. Gondoltam majd valami modding topic lakóit fogom ezzel zaklatni, de ha már így témánál vagyunk :D
Hogy érdemes nekiállni a dolognak? Lesikálom az egeret, az addig oké. Ha kicsit megcsiszolgatom nagyon-nagyon finom csiszolópapírral, akkor jobban megtapad rajta a festék, ugye? "alapozó használatával még tartósabb" Plasti Dip oldaláról. Milyen alapozót érdemes használni, és hogyan, hány rétegben?

[ Szerkesztve ]

(#37014) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Sziasztok,

érdeklődnék hogy a wireless egerek még mindig nem alkalmasak játékra? Nem rég váltottam laptopra és azér még néha napján játszadozom (CS:GO, Battlefield 4; LOL, Startcraft 2...) és hát engem is "zavar" a kábel. Egy mx 518as egeret szeretnék leváltani.

Tudtok nekem ajánlani alternatívát?

Köszönöm

(#37015) jaffa 2843 válasza PitLee (#37012) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A PlastiDip nem tartós, sőt.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#37016) PitLee válasza kemotox (#37013) üzenetére


PitLee
őstag

Én sem tudok róla sokat csak mint lehetőséget vettetem fel ha valaki szeretne kísérletezni.
Ezek a termékek műanyag alapúak és úgy viselkednek mint az üveg fóliák, nem végleges kötésűek, tehát ha befújnád az egér tetejét és lekopna elvileg letudod húzni és fújni rá egy másikat feltételezem.
A Primer-el lehet növelni a kötés erősségét (valószínűleg ezt már nem lehet olyan egyszerűen eltávolítani, esetleg sehogy + a Primer összeférhetőségét ellenőrizni kell nehogy feloldja pl az egér műanyagát) Az autós videókban megnézheted, hogyan húzzák le a kocsikról, én is láttam először egy neon zöld kabrió BMW-t fújt a srác és feltűnt, hogy lámpákat mindent lefújt , mondom ez mi, majd a végén lehúzta mint egy fóliát és ennyi. Bankrablóknak, kocsi tolvajoknak is ideális.....

[ Szerkesztve ]

(#37017) PitLee válasza jaffa 2843 (#37015) üzenetére


PitLee
őstag

Gondoltam rád mint egér bütykölő kisiparosra hátha találkoztál már vele, de bíztam benne ha olvasod majd leírod a tapasztalatodat.

Amúgy egy egér gumizása iparilag gondolom hasonló mint egy festékszórás, feltételei az egér műanyaga és a "gumipor" szilárd kémiai kötést hozzanak létre egy oldószer segítségével.
Az eljárás az ami vagy összekeverik az oldószert a"gumipor"-ral vagy egymás után juttatják ki őket, az oldószer megoldja a műanyag felületét és ebbe a felületbe csapodnak a gumi darabok amik az oldószer elpárolgása után a megszilárdult műanyaggal szilárd kémiai kötéssel kapcsolódnak.
A gumipor az manapság akár lehet, hogy valami lágy műanyag vagy tudja fene..

(#37018) jaffa 2843 válasza PitLee (#37017) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A primer az alapozója lényegében. A gond a felső felülettel van. Nem tudom, hogy a PD "lakkja" mennyire tartós, de 10e Ft csak a kísérletre elég drága.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#37019) #10691584 válasza PitLee (#37012) üzenetére


#10691584
törölt tag

Jaja, szerintem is egyszerű mint a pofon, csak rest vagyok mint aállat :D

(#37020) PitLee


PitLee
őstag

(#37018) jaffa 2843
Igen egy kereskedőnek megérné megvenni ha jó, nála eloszlik a költség.
Itt van egy 2009 hsz. , ha még aktív a fórum tag meglehet kérdezni a tapasztalatokról :)

(#37019) Nick Marshal
Itt meg itt van két kereskedő.

[ Szerkesztve ]

(#37021) nyunyu


nyunyu
félisten

PlastiDip topik

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37022) PitLee válasza nyunyu (#37021) üzenetére


PitLee
őstag

:R ez jó, csak az orrom előtt nem néztem.

(#37023) RangerFox


RangerFox
veterán

Heló! Sziasztok! Egeret (meg egérpadot) szeretnék venni. Most egy gagyi 1000 forintosat használok, és hát játékra nem igazán alkalmas. Kettő kiszemeltem van:
Razer Abyssus 2014 + Razer Goliathus Control Small 2013
Roccat Kone Pure Camo Charge egér + Sense egérpad
Melyik lenne a jobb választás? CS GO, LoL (itt a spellekhez a billentyűzetet használom, ezért nem gondolkozok olyan "sokgombos" egeren), Far Cry játékokhoz kellene. Vagy tudnátok mondani ezeknél jobb egeret 14k körül? Köszi előre is!

(#37024) jaffa 2843 válasza RangerFox (#37023) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Roccat a pad nélkül és mellé a Goliathus. (Vagy más a pados ajánlóból)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#37025) RangerFox válasza jaffa 2843 (#37024) üzenetére


RangerFox
veterán

Az a baj, hogy arra már nem futja....

(#37026) bbdzyx válasza RangerFox (#37025) üzenetére


bbdzyx
senior tag

A Roccat bundle amit mondasz 20500 - 21000 Ft körül van. Abból elég sokféle egér + egérpad kombót lehet összerakni, amik akár jobbak is mint az általad említettek.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#37027) RangerFox válasza bbdzyx (#37026) üzenetére


RangerFox
veterán

18k a pcx-en, annyi mint egy.Roccat Kone egér.magában.

(#37028) jaffa 2843 válasza RangerFox (#37027) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Megveszed a Power Pack-ot, eladod a padot és veszel egy rendeset. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#37029) RangerFox válasza jaffa 2843 (#37028) üzenetére


RangerFox
veterán

Ez jó ötlet, de van rá kereslet? Mert itt se nagyon ajánljátok...

(#37030) jaffa 2843 válasza RangerFox (#37029) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nekem sikerült eladnom viszonylag hamar.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#37031) SP!T válasza RangerFox (#37029) üzenetére


SP!T
addikt

Nekem van elado uj Kone Pure Military egerem. Irj privit ha erdekel. :)

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#37032) Because


Because
őstag

sziasztok!

mi lenne a legjobb választás vezetékesben 5000ft-ig? S-es kezem van, néha napján starcraftozok vagy MMO

(#37033) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenkinek!

Szerintetek mennyit érhet egy ilyen Microsoft Optical Mouse Blue egér? Megmondom őszintén, én eddig nem hallottam a típusról, viszont van MS IMO 1.1A illetve MS WMO egerem is, és ez a Blue nagyban hasonlít azokra.

Természetesen mindene működik.

Vagy netán valakit érdekel közületek?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#37034) dobragab válasza csabyka666 (#37033) üzenetére


dobragab
addikt

Eszerint ebben is ugyanaz az MLT04-es szenzor van, mint a WMO-ban, de Blue Mouse-ból sokfélét adtak ki, nem tudom, ez melyik lehet, és a cikkben sincs benne. Ha erről oxyplot mouse testerrel / csavarhúzóval meggyőződsz, még érdekelhet is minket. (Engem tuti.)

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#37035) csabyka666 válasza dobragab (#37034) üzenetére


csabyka666
addikt

Na ez jó kérdés, még nem szedtem szét, de ki kell tisztítanom, szóval belekukkantok, szerintem a holnapi nap folyamán.

Az oxyplot mouse tester az valami speckó egérszoftver?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#37036) Vanir válasza csabyka666 (#37033) üzenetére


Vanir
veterán

Jaffa kollégának tudtommal van egy ilyesmije. :)

(#37037) csabyka666 válasza Vanir (#37036) üzenetére


csabyka666
addikt

Mármint ilyen egere? :B

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#37038) Evil Snowman válasza RangerFox (#37027) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Javaslom még ezt. Én ilyet vettem és a pad külön lenne 11.000 az egér meg 13-15 között, szóval megéri. A pad pedig kíváló az egérhez. :K

[ Szerkesztve ]

(#37039) nugat


nugat
tag

sziasztok!

tud valaki olcsositott, biztosan eredeti razer deathadder egeret ebay-rol? rengeteg van, de a legtobbnel ketes az erdetiseg.

(#37040) kemotox válasza nugat (#37039) üzenetére


kemotox
addikt

http://www.ebay.com/itm/Razer-Deathadder-3-5G-3500-DPI-Gaming-Mouse-100-NEW-/121527314772?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c4b97a954

(#37041) jaffa 2843 válasza Vanir (#37036) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

MLT04 6000 FPS

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#37042) PitLee válasza jaffa 2843 (#37041) üzenetére


PitLee
őstag

Tudnál ajánlani egy leírást vagy esetleg más valaki ehhez az oxyplot mouse tester progihoz ?
Hogyan kell futtatni, esetleg az első lépések, előre is köszönöm.
Ezt találtam róla, nem tudom ez lenne az ?

[ Szerkesztve ]

(#37043) #10691584 válasza dobragab (#37034) üzenetére


#10691584
törölt tag

Sárga intellimouse1.1-re hajazó panele van ugyanazzal az optikával és szenzorral, de kisebb, nincsenek oldalsó gombjai és más az elrendezésük/nyomáspontjuk (előre vannak tolva; egyébként meg kocka alakú panasonic kapcsolók vannak benne, mint a WMO1.1-ben is) A kábele viszont sokkal jobb (én szerintem) mint akár az IMO, akár a WMO-é, mert annak ellenére, hogy totál úgy néz ki (leszámítva hogy "ezüstös" árnyalatú) de valahogy sokkal rugalmasabb. Egyébként kivehető, tehát van aljzata, mint az IMO egerekben is. Aranyos egér, de egy WMO kényelmesebb szerintem, legalábbis hosszútávon. Ugyanakkor nagyon pontos. Sajnos nagyon hajlamos a kopásra :O ebay-en valami 2-3$ egyébként. Annyiért világbajnok, főleg ezzel a szenzorral :K Simán bekerülhetne a guiness rekordok könyvébe :D

[ Szerkesztve ]

(#37044) PitLee válasza PitLee (#37042) üzenetére


PitLee
őstag

Ok. hoztam a béna kacsa formulát, meglett. MouseTester

(#37045) #10691584 válasza PitLee (#37044) üzenetére


#10691584
törölt tag

Bénakacsa az melyik? Amelyiknek apja veri a..? :DDD

(#37046) krack


krack
csendes tag

Üdv! Nem találtam a topikban, de vannak olyan üzletek, ahol legalább fogásra ki lehet próbálni egereket?

Továbbá ha esetleg tudnátok ajánlani szimpla otthoni használatra-nem game- olyat, ami legalább a régi egerem méreteit, főleg magasságban hozza (A4Tech swop80: 126x69x43), alacsonyabbaktól fáj a csuklóm, ínhüvely-gyull stb. Wireless-ek elég kicsik, de lehet corded is. Lényeg a kényelmes fogás. Köszi.

(#37047) SP!T válasza krack (#37046) üzenetére


SP!T
addikt

Pixel-ben sok egér ki van rakva. Illetve MM-ban is.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#37048) Pete55555 válasza SP!T (#37047) üzenetére


Pete55555
addikt

Debreceni MM-ben voltam 2x is, de csak olyan egér nincs, ami érdekelne, és esetleg ajánlott is.
Olcsó sz*rok vannak (mondjuk azok is relatíve drágán), meg mégdrágábban 1-2 logitech, meg razer, de csak pár darab.

...Szeretem leracsniztatni...

(#37049) _drk


_drk
őstag

Wireless egeret keresek, dota2 meg több single játék. Kézre álló ,nem kétkezes.
Kéne rá minimum +2 gomb. Max 10k-ig (kicsit lehet több ha számottevő a különbség!)
Tudtok vmit ajánlani? Használtat Egérből nem akarok :)

[ Szerkesztve ]

(#37050) Zéé válasza Zéé (#37002) üzenetére


Zéé
csendes tag

Erre valaki?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.