Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) emiki6 válasza WolfheartGR (#23000) üzenetére


emiki6
veterán

Erről van szó! Nekem egy jó működő egér kell és kész. (bár nekünk is van 3-4 a dellből és nem azért mert jó... Igazából nem tudom honnan van, kb 10 éve jöhettek, de akkor én még csak mahjongozni tudtam :)) kb 6 éves lehettem... )
Más: Razer DA betöltve (az 5k-s és nem vert át +szereztem tőle billentyűzetet meg egérpadot is.)
Annak alapból tapadós-gumis a felülete?
A hama meg eladásig havernak kölcsönadva.

Szerk: Akkor minden szakértő betárazott... Mondjuk annyira nem drága...

Most WMO vagy MWO??? Ebayon MWO, de itt mindenki WMO-zza, akkor most mi van?? :F

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#23002) jaffa 2843 válasza WolfheartGR (#23000) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Akkor már én is kérkedek egy sort. :D
3db WMO, 2db IMO 1.1, és még sok egyéb :P

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#23003) WolfheartGR válasza emiki6 (#23001) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Én gyűjtöm az 518-akat. Az első komoly egerem. :))
Helyesen WMO 1.1A.

(#23002) jaffa 2843 : Itt is laknak még páran egérék. :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#23004) duc válasza WolfheartGR (#23003) üzenetére


duc
aktív tag

MX518-ból és 1.1a-ból is van kettő. biztos ami biztos :)

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#23005) WolfheartGR válasza duc (#23004) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Az is beleszámít, ami alumínium külsőt kapott?
Mindamellett, hogy elmebetegeknek tűnünk itt ennyi rágcsálóval a jónép szemében azért megnyugtató a tény, hogy bármi is történik az épp használt rágogóval, van tartalékban jóféle. :)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#23006) emiki6


emiki6
veterán

Helyesbítek!
Fényes, gyűrött, ( fa, farmer nadrág, újság stb )nem megszokott nem túl nagy felületre milyen egeret ajánlotok?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#23007) emiki6 válasza WolfheartGR (#23000) üzenetére


emiki6
veterán

Hopp! 23000. Hsz!!!!

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#23008) jaffa 2843 válasza emiki6 (#23006) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Golyósat. :U

Vagy Trackball-t.

(#23009) emiki6

Most már biztos vagyok benne, hogy HSZ-t gyűjtesz...

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#23009) emiki6 válasza jaffa 2843 (#23008) üzenetére


emiki6
veterán

Az meg koszolódik...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#23010) duc válasza WolfheartGR (#23005) üzenetére


duc
aktív tag

Bele :) azóta már egy 1.1A is bealuminiumosodott (minimáldesign, majd felrakom)

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#23011) WolfheartGR válasza duc (#23010) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Óha. Minnél előbb, nagyon kíváncsivá tettél!

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#23012) r3dsnake válasza r3dsnake (#22984) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ti melyiket választanátok? A fentebb linkeltet, vagy EZT? Köszi!

(#23013) WolfheartGR válasza r3dsnake (#23012) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Gigabyte-tól semmit. Inkább Logitech háza táján nézelődj.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#23014) r3dsnake válasza WolfheartGR (#23013) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Drága, ami vezeték nélküli, és nem apró. A giga közül érdemesebb volna a lézereset választani inkább az alacsonyabb dpi ellenére is? Az optikai sokkal jobban tetszik külsőre, de nem tudom rosszabb a lézereshez képest.

(#23015) WolfheartGR válasza r3dsnake (#23014) üzenetére


WolfheartGR
őstag

[link].
Esetleg Microsoft?

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#23016) csibe1 válasza duc (#23004) üzenetére


csibe1
addikt

Sose árt ha van tartalék. :K
Nekem is van egy bespájzolt MX518-asom, de még tervezem pár darab beszerzését. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23017) r3dsnake válasza WolfheartGR (#23015) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Microsoft szóbajöhet, van esetleg max 5e-ig normális vezeték nélküli egerük? Főleg netezésre, és valamennyi játékra volna használva.

Esetleg EZ?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#23018) WolfheartGR válasza r3dsnake (#23017) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Igazából tapperálási próbát kellene megejtened neked melyik kényelmes. Részemől kb ennyit tudok segíteni.
Kábelfétisben élem az életem. :))

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#23019) kristof123 válasza emiki6 (#22999) üzenetére


kristof123
őstag

Milyen jól tették! Ha már megtaláltad azt az egeret amit "neked terveztek" váltani nem igazán éri meg. Csak spájzolni belőlük. : D

(#23020) PNP


PNP
őstag

Az normális, hogy (új) Logitech M705 balklikk sokkal hangosabb, magasabb hangot ad, mint a jobb gomb? Van egy MX5500-ból származó másik Logitech-em, az is sokkal halkabb. Kifejezetten olcsó, gagyi hangja van, elég idegesítő.

(#23021) kristof123 válasza PNP (#23020) üzenetére


kristof123
őstag

Mint mindenki a logi is spórol. Kínai mikrokapcsolókat használnak...

[link]

(#23022) PNP válasza kristof123 (#23021) üzenetére


PNP
őstag

Gondolom garanciában ezzel a nyűgömmel kinevetnek. Ki is tudnám cserélni a kapcsolót (MX5500-ban most tettem meg, mert kezdte magát megadni a gyárilag belerakott Omron), csak buknám a garanciát. Szokjam meg? :F

(#23023) kristof123 válasza PNP (#23022) üzenetére


kristof123
őstag

Hallgass zenét és akkor nem hallod a hangját. :DDD
Szvsz ha gáz van a kapcsolóval, mivel már egyszer kicserélted az egyik egeredben, máskor is megteheted más egérben. Így áldozz fel 1000 Ft-ot mikrokapcsolóra és ha gáz van, vagy nagyon zavar kicseréled azt is. Ha meg félsz, hogy valami gebasz lesz az egérrel, akkor cseréld amikor a gari lejárt.
Ezzel nem fognak foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#23024) nyunyu válasza PNP (#23020) üzenetére


nyunyu
félisten

Idovel valamennyit puhulnak a kapcsolok, igy a hangja is mas egy par eves egernek, meg egy ujnak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#23025) mzso


mzso
veterán

Koreából is olyan lassan jönnek a cuccok mint Kínából? Onnan a kisebb cuccok 2 hét alatt érkeztek a nagyobbak meg egy hónap alatt. Bár ki tudja mekkora csomagban lesz.

A másik meg: Régen rendeltem már. Ha rákattintok a csomagszámra akkor az ebay egy "Page Not Responding" hibát dob ki. Mintha régen normálisan kiírta volna, hogy nincs infó, vagy nem ismert csomagszám amíg nem frissült az adatbázis.

(#23026) RunTimeError


RunTimeError
tag

Üdv!
Egy gyors segítséget szeretnék kérni választásban, vasárnap elutazok és addig szeretnék egy egeret venni.
A "kritériumok":
- vezeték nélküli, micro usb csatival
- hüvelykujjnál 2 gomb minimum legyen
- nagyobb méret kellene, ami lapátkéznek kényelmes
- legalább MOBA játékokhoz használható legyen
- az ár pedig 6000Ft környéke.

Aki tudna valamit ajánlani annak előre is köszönöm :)

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#23027) NY124


NY124
tag

(#23028) drtimot válasza NY124 (#23027) üzenetére


drtimot
aktív tag

Sajnos semmi tartalom nincs a cikkben. Fogták a technikai adatokat, és sok-sok körmondattá varázsolták őket. De azt legalább ők is látták, hogy ezeken az indulóárakon nem versenyképesek ezek az egerek, bármilyen jók is esetleg.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#23029) Prison85 válasza drtimot (#23028) üzenetére


Prison85
senior tag

+1, de tegyük hozzá, hogy ha a tesztcuccokat szép sorjában leoltják, akkor nem biztos, hogy kapnának további példányokat. Mindenesetre a G100 -ra kíváncsi lennék illetve szívesen látnék a konkurenciánál mondjuk egy Abyssus Black Edition -t. G500 érzékelőjén mit finomítottak azon kívül, hogy korlátozták a max DPI -t? :U

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#23030) NY124 válasza drtimot (#23028) üzenetére


NY124
tag

Igen, az árak láttán még mindig a sima G400 a best buy.
Nem értem, hogy a G100s-t minek alapján árazták be a G400 árkategóriájába. A forma más, azonban ha azt kivéve összehasonlítjuk a kettőt az új felületen kívül semmi újat nem kapunk az egértől (plusz szerintem a szenzora is rosszabb és nem csak a dpi szempontjából).
Ha sikerülne a G100s árát lejjebb vinni 8000 környékére, a G400s-ét pedig 12-14 körülre akkor kerülne igazából versenybe az új széria...

(#23031) WolfheartGR válasza NY124 (#23030) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Szenzorról infó honnan?

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#23032) Synthwave válasza Prison85 (#23029) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

G100s: winz elmondása szerint korrekt darab. Már-már legendás div1 TDM-CTF Quake player, low sens, aimwhore. 1 hónap alatt egyszer tudta egy pillanatra kiakasztani, de az lehetett valami szenzorba került szöszmösz miatt is.

Ha most keresnék itthon is hozzáférhető, új egeret, szerintem bevállalnám.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23033) Synthwave válasza NY124 (#23030) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már akinek kézre esik és nem zavarja az, hogy nehéz. A méret, súly és kényelem a legszubjektívabb szempontok; én bármikor a G100s-t választanám helyette - és szépen kiszedném a belsejéből a kis plusz súlyt.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23034) NY124 válasza WolfheartGR (#23031) üzenetére


NY124
tag

Az csak egy megérzés, sajna még nem találtam róla infót ami megerősíthetné ezt. :(

[ Szerkesztve ]

(#23035) WolfheartGR válasza NY124 (#23034) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Akkor ráérünk még temetni. :K
Meg ne vészmadárkodj itt, még bejön. Oszt te leszel a hibás!!! :DDD

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#23036) Prison85 válasza Synthwave (#23032) üzenetére


Prison85
senior tag

Szimpatikus. Kicsi, könnyű, elmondások alapján pontos és megvan benne minden, amire szükségem van (két gomb+DPI váltó). DA -val elégedett vagyok, de egy kicsit nagy a kezemnek...

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#23037) bul07


bul07
nagyúr

Ezen elgondolkoztam(csekély 2079db adott el eddig), mert a G400-as vezetéke az őrületbe kerget, szívem szerint ollóval megszabadítanám tőle
Viszont rákérdeztem a garanciára a Logitech-nél , és ez a válasz jött

Elszomorító, hogy nem jár mellé garancia , visszaküldözgetni meg nem éri meg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23038) mzso


mzso
veterán

No megérkezett a kisebbik salmosa-m. Rövid használat után meglehetősen tetszik. Az Angle Snapping nem vészes. (A nagyobbik felbontáson az ízléshez lassítva a kurzor sebességet még talán kevésbé hangsúlyos is. )
A kisméret, forma, tömeg igencsak bejön. Újjból/csuklóból mozgatóknak ajánlom. A leváltott traveler 515 sem volt nagy vagy nehéz, de ezzel még kényelmesebb.
(A tömeg lemérve inkább 55g az összefoglalóban jelzett 45 g helyett vezeték nélkül, de így is jó könnyű)

Kösz mindenkinek a tanácsért.

[ Szerkesztve ]

(#23039) Tin


Tin
veterán

talán tudtok segíteni, tapasztalatok alapján.

vettek kb fél éve egy logitech g400-at. az elején nem is volt vele semmi gond, viszont 2-3 hónap után elkezdett a jobb gombja "ragadni". egyszerűen nehéz kattintani vele, mintha félrecsúszna a gomb, vagy nem tudom, nehéz lenyomni, és hangosan kattan amikor végre sikerül lenyomni. néha, ha picit oldalról nyomom, akkor meg jó. nem használom játékra, szóval viszonylag ritkán kell a jobb gomb, de baromira zavar, mert nem véletlenül vettem ennyiért az egeret.

220volt-nál vettem, elvileg 3 év garival, bár nem tudom, a garanciális ügyeket hol és milyen határidővel kezelik.

ja, és nem ömlött bele üdítő, nem attól ragad :)

(#23040) Domi_Jani


Domi_Jani
tag

Sziasztok! Tanácsotokat szeretnék kérni. kb 10 éve vettem egy genius vezeték nélküli egeret Egy ilyet. Tökéletesen teszi a dolgát még játékok alatt is. A problémája h kikopott a görgő és fel le ugrál.
Vettem azóta egy két komolyabbnak tűnő egeret de mindegyik úgy működik mintha akadozna, elvesztené a jelet. Az első jelöltem az egy Gígabíte ECO 600. Utána pedig egy Fujitsu WL9000-es vettem. Mindegyiknél ugyanaz a baki. Közben volt egy alaplap csere is.
Nem tudtok valami olyan egeret ami nem produkálja ezeket az afférokat? Mert iszonyatosan idegesítő.

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#23041) whYz válasza Tin (#23039) üzenetére


whYz
addikt

Masnal meg nem volt ilyen gond, erdemes lenne elvinni gariztatni.
Szerintem ne szedd szet, mert akkor bukod a garit.

Domi_Jani: Ha wireless akkor csakis logitech! Ezert mondjuk mindig, hogy geniust meg gigabyteot soha.

[ Szerkesztve ]

(#23042) Tin válasza whYz (#23041) üzenetére


Tin
veterán

ja, el kéne vinni, csak félek a 220 volt gariztatási procedúrájától, sosem gariztattam még náluk.

asszem beadom majd, remélhetőleg nem ők házilag fogják megjavítani.

(#23043) whYz válasza Tin (#23042) üzenetére


whYz
addikt

Ha nem tetszik akkor meg mindig ott a logitech gari. Bar az szerintem hosszadalmasabb lehet.

(#23044) Tin válasza whYz (#23043) üzenetére


Tin
veterán

felhívom majd őket, és rákérdezek, meg szerintem beszélek a Logitech-el is. köszi az infót, a lényeg az volt, hogy ez valószínű egyedi hiba lesz.

(#23045) Peddy789


Peddy789
őstag

hm kár az uj logitech sorozatért, direkt erre vártam hogy nahmajd lecserélem a gagyi a4techet, de úgylátom csak honapok mulva fog lemenni az áruk a megfontolandóra... marad a g400 vs g500 on való gyötrődés..

úú most látom aquaban akciós a g500 és g400 is, 10k -15k, aqua azért nem sufni lehet érdemes lenne rendelni :/

[ Szerkesztve ]

(#23046) drtimot válasza Peddy789 (#23045) üzenetére


drtimot
aktív tag

Ne töprengj sokat a G400-G500 dolgon, a G400 jobb és olcsóbb:) (Első hozzászólást olvastad?)

Egyébként a G400-at 8500 ért árulták még sokfelé múlt héten, én várnék, amíg visszaesik oda. (Ha meg papíros Logitech garanciát adnak, akkor kit érdekel, hogy sufniban laknak?)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#23047) Peddy789 válasza drtimot (#23046) üzenetére


Peddy789
őstag

kösz az infót, akkor várom a visszaesést :)

(#23048) CYBERIA válasza csibe1 (#22975) üzenetére


CYBERIA
őstag

Akár az is járhat így, aki egyébként odafigyel.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#23049) SP!T


SP!T
addikt

Pólus Center Tesco-ban találtam bruttó 5.045,- forintért Logitech M510 Wireless egeret. Azt hiszem kiemelkedő jó áron van. És nem is volt reklámozva, szerintem elírták az árát. Szóval ha valaki akar ilyet ennyiért még az siessen. :) Én be speizoltam 3db-ot kollégáknak, haveroknak! :D

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#23050) RunTimeError válasza SP!T (#23049) üzenetére


RunTimeError
tag

Esetleg nem eladó az egyik véletlenül? :D Sajnos nem tudok felmenni pestre érte :(

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.