Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) pru válasza tronnyeg (#5999) üzenetére


pru
csendes tag

Szia!

Csak ajánlani tudom nekem is ilyen van, kb 4 éve biztos megvan kényelmes, gyors, én komolyabban játszottam vele egy időben, nagyon jó volt!
Jah, igaz a tenyerem alatt lekopott a logó ennyi. :)

Szerintem egyszerűen tökéletes választás.

(#6002) Jibjab


Jibjab
csendes tag

Sziasztok! Új egeret szeretnék vásárolni. A keret maximum 13 ezer lenne. Főleg rts-el játszok, ezért nem kell nagyon sok DPI, inkább a kényelem számít és utána a pontosság. Ne legyen nagyon nehéz, és pontatlan.

(#6003) Gzolo válasza Jibjab (#6002) üzenetére


Gzolo
senior tag

Sziasztok

Szeretnék egy új egeret, a minél kedvezőbb ár fontos, maga az egér az alábbiaknak kéne megfeleljen:

-vezetéknélküli legyen(ne bluetooth)
-hosszú üzemideje legyen egy töltéssel/elemmel (hónapok)
-hagyományos méret

Extra gombokra meg csilivilire nincs szükségem, csak arra, hogy ne kelljen sokat tölteni, mert a mostani két 1700mAh-s AAA elemet megeszik másfél hét alatt, nagyon rossz az energiagazdálkodása.

Márkafétisem sincs, ami árban a jobb és jobban megfelel a kritériumoknak, az nyer. Nano vevő sem lényeges.

Ehhez kapcsolódik, hogy láttam Tesco-ban Etech egeret (márka weboldalát nem sikerült megtalálni), ami 3 hónap üzemidőt ígér, nano vevővel, erről van valakinek tapasztalata?

Köszi a segítséget!

(#6004) dudika10 válasza Gzolo (#6003) üzenetére


dudika10
veterán

Logitech M310, M505, M705.
Ezek elméletileg elég sokáig bírják. Ha csak a fele igaz a gyártó állításának akkor is megvan a fél év. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6005) tronnyeg


tronnyeg
csendes tag

Nah megvan a logi mx518.
Ha tudtam volna hogy ez ilyen jó, legelsőnek is ilyet veszek :) Üveg padon rángatom, de még nem sikerült kiakasztani max dpi-n sem!!!

Szóval aki egérvásárlás előtt áll, és a 10 ezres kategórában nézelődik, mindnképp fontolja meg. :C

"the cake is a lie..."

(#6006) tronnyeg válasza tronnyeg (#6005) üzenetére


tronnyeg
csendes tag

+
Ami még feltünt, hogy ezzel az egérrel lehet a leg egyenesebb vonalat húzni paint-ben. Még 400 dpi-n is amikor elég sokat mozog a kéz, és nagy a hibalehetőség, tökéletesen egyenes a mozgás, ergo játék közben forduláskor nem mászik el a kurzor felfelé v lefelé. És ez nem valamiféle beakadás, mert akármikor lehet irányt változtatni.

Íme, minden vonal szabadkézi, és még csak nem is koncentráltam hogy egyenes legyen, csak húztam ahogy jólesett balról jobbra.

[ Szerkesztve ]

"the cake is a lie..."

(#6007) Gzolo válasza dudika10 (#6004) üzenetére


Gzolo
senior tag

Végülis nem közülük lett meg a győztes, hanem egy Logitech V550 lett, másfél év készelétet ígért a Logi, két Duracel elemen meglepődtem a csomagban, most bódottá van, 6000 Ft volt kereken.

[ Szerkesztve ]

(#6008) scream


scream
veterán

Hali!

Keresnék G15 illetve G9 helyett egy wireless bill + egér párost. nem feltétlen kombónak lennie.

A max. keret rá 23k,ebből kéne kijönni. Főleg munkához kéne (grafika,weboldalszerkesztés,AutoCAD) így nem nagyok kéne neki ugrálnia ...

Miket ajánlotok ? :F

(#6009) scream válasza scream (#6008) üzenetére


scream
veterán

Azt elfelejtettem írni,hogy néha játszok is (FPS általában ...) szóval úgy kéne ...

Logitech MX Revolution-ról mi a tapasztalat/vélrmény ? :F

(#6010) forintuser


forintuser
őstag

Sziasztok.Szigorúan FPS-játékra milyen egeret ajánlotok?Vezetékes legyen,árlimit olyan 10k körül.Nincs gyártóbojkott,bár a jelenlegi a4tech picit gyengélkedik.Köszi a válaszokat.

Holnapkészítést vállalok.

(#6011) dudika10 válasza forintuser (#6010) üzenetére


dudika10
veterán

Logitech MX518?
örök klasszikus. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6012) Kombat


Kombat
őstag

Hali!

Vezeték nélküli egeret kellene vennem ami:

optikai vagy lézer
legalább 1600dpi
4-5 gombos
viszonylag nagy (Microsoft WM méretű jó lenne)
árban mondjuk 5-10k között van

Én eddig egyet találtam: [link]
Valami más van még ami megfelelne?

Ja és leginkább általános használatra. (nem igazán játszom...)

[ Szerkesztve ]

(#6013) dokee78


dokee78
félisten

Melyik a jobb játékra?
A4Tech XL-747H v.s. A4Tech XL-750BH
[link][link]

[ Szerkesztve ]

(#6014) 4nick8 válasza tronnyeg (#6006) üzenetére


4nick8
őstag

:) a legegyenesebb vonal= a legtobbett korrigal az eger driver.

Steel egerekben ezt a korrekciot allitani lehet, sot ki is lehet kapcsolni.

(#6015) tronnyeg válasza 4nick8 (#6014) üzenetére


tronnyeg
csendes tag

Ez sajnos nem igaz, mivel driver nélkül használom.A Win sima usb/ps2 kompatibilis egérnek érzékeli. Vagy pedig hardveresen van bennt valami :D, viszont amikor víszintes egyenesből szeretnék kitérni felfele vagy lefele, minden akadás nélkül sikerül, még a legfinomabb mozdulatra is. egy szoftveres valami szerintem nem tud ilyet. Szerintem az egér kialakításának, és az érzékelő szerencsés elhelyezésének köszönhető ez.

"the cake is a lie..."

(#6016) tronnyeg válasza Kombat (#6012) üzenetére


tronnyeg
csendes tag

Szia! Gigabyte-ot nem ajánlom egérben. Nem valami precíz az érzékelője. Ha jól emlékszem a legutóbbi PH-s egértesztben is eléggé lehúzták. Ha el tudsz menni 10k-ig akkor Logitech MX518. Ez saját tapasztalatból mondom, és a PH-s tesztben is "Különösen Ajánlott" címkét kapott. A hagyományos optikai egerek között az egyik legjobb. 1800 dpi, nagyon kényelmes (nekem legalábbis), precíz, és szinte lehetetlen úgy megrántani hogy elszáljon a kurzor. Én játékra vettem, de minden máshoz is tökéletes, pl Photoshop-olni is nagyon szeretek vele.

[ Szerkesztve ]

"the cake is a lie..."

(#6017) dudika10 válasza tronnyeg (#6016) üzenetére


dudika10
veterán

és vezeték nélküli is... :U

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6018) tronnyeg válasza dudika10 (#6017) üzenetére


tronnyeg
csendes tag

Igen a lényeget nem néztem :D Bár én személy szerint nem erőltetném ezt a vezeték nélküli dolgot, hacsak nincs valami nagyon nyomós érve mellette, ugyanis ami el tud, az valószínűleg el is fog romlani idővel, és a vezeték nélküli adó/vevő, plusz az ezzel járó jelkódolás plusz egy ilyen dolog a sok között :)

"the cake is a lie..."

(#6019) NewRemn73


NewRemn73
csendes tag

hasznal valaki razer abyssust?... es tudna velemenyt mondani

(#6020) dudika10 válasza tronnyeg (#6018) üzenetére


dudika10
veterán

Ez tök baromság. Előbb törik el a kábel mint elromlik az adó/vevő hidd el.
Sokan kötnek kompromisszumokat, hogy "korlátlanul" használhassák az egeret, nincs is semmi baj a vezeték nélküli egerekkel, billentyűzetekkel. Egyedül játékra nem ajánlott részemről (ez alatt nem a singleplayer-t értem easy-n), minden másra tökéletes.

Olyan egeret viszont nem lesz könnyű találni amilyet a kolléga keres.
Az 1600dpi az összes jobb vezeték nélküli egeret kilövi kb.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6021) tronnyeg válasza dudika10 (#6020) üzenetére


tronnyeg
csendes tag

Igazad van, viszont egy kábelt egyszerűbben javítasz meg otthon (már aki ért hozzá) mint egy adó/vevőt :) Nem mondtam hogy baj lenne a vezeték nélküli egerekkel, viszont az 5 ezres árkategóriában nem hiszem hogy jó választás lenne. Vannak persze játékra is használható wireless-ek, de az már nem az 5k-ba fáj. 5-10e-ért a legjobb választás szerintem egy vezetékes optikai. Magasabb árkategóriában már vannak jó minőségű vezeték nélküliek, amiknek nem csak az adó/vevő minősége, de az optikája is rendben van, hiszen hiába csúcs a rádiós működés, ha az egér szeme egy rakás... :)
A jó optikájú, és megbízhatóan működő wireless-ek számomra abba az árkategóriába tartoznak amit nem adnék egy egérért.
Én ezért beszélném le a kérdezőt egy 5 ezer forintos rádiós egérről.

[ Szerkesztve ]

"the cake is a lie..."

(#6022) BullZeye


BullZeye
veterán

Üdv

Tönkre ment a Logitech LX8 egerem, és félő, hogy ilyet nem fogok már kapni, mert nem gyártják. :( Az árkategóriájában (6-8k) milyen Logitech egér van ami wireless és LX8hoz hasonlóan van jobb és bal oldalt gomb ami böngészőben előző-következő oldal (history)? És minimum akkora mint LX8, mert már ez is éppenhogy nem pici a kezemhez.

(#6023) scream válasza BullZeye (#6022) üzenetére


scream
veterán

Hali!

Logitech MX 620.

Ennek ugyan nincs mind a két oldalon gombja,de a görgő állítható vissza-előre opcióra SetPoint segítségével.

Vagy ez így nem megfelelő ? :F

Találtam neked még LX8at - katt

[ Szerkesztve ]

(#6024) BullZeye válasza scream (#6023) üzenetére


BullZeye
veterán

Ha nincs görgő akkor meg nem tudok görgetni ... és argepen van lx8, de sztem logitechnek, hogy gariban cseréljék már nincs :( hétfőn tudom felhívni őket. de nem tetszik mx620. Minimum 5 gomb kéne hogy legyen rajta, (görgő le, jobb, bal, és előre-hátra a 2 oldalt)

(#6025) nyunyu válasza BullZeye (#6024) üzenetére


nyunyu
félisten

Gorgo balra-jobbra billentesere gondolt, mint szabadon konfiguralhato +2 gombra.

Egyebkent a mai cikkben bemutatott M510 majdnem olyan formara, mint az LX8, viszont ennek is bal oldalon van az elore+hatra gombja, nem szimmetrikusan, mint a ketbalkezes LX8-on.

Esetleg konkurencianal is erdemes korulnezni, mind a WMM4000-nek, mind a WM5000-nek ketoldalt van a negyedik es otodik gombja.

Hmm, IntelliPoint-ban nem lehet szabadon allitani a gorgo balra/jobbra billentest, max kikapcsolni a vizszintes scrollt. :(
Ejnye, igy -2 gomb a hasonlo kaliberu L egerekhez kepest.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6026) vadani


vadani
tag

sziasztok
Egy érdekes kérdésem volna amire sehol nem leltem választ, van a logitec m705 marathon és az m705 wierless változat, elméletileg mind2 ugyanúgy a pici vevőkével van felszerelve és színét tekintve nem talál kült vagyis de, a marthonhoz jár cd pluszban legalábbis a logitech oldala szerint a kettő más kódú és 1000 ft kül. is van. Valakinek ötlet? előre is köszönöm

janissary

(#6027) R.Attila


R.Attila
tag

Sziasztok lassan 4 éve MX518 tulajdonos vagyok semmi bajom nincs vele.

Van egy haverom aki két egér között vacilál
-Logitech MX518
-Razer Lachesis Banshee

Segítséget tippeket javaslatokat várom.

Üdv!_

(#6028) dudika10 válasza R.Attila (#6027) üzenetére


dudika10
veterán

1 szavazat az MX518-ra. A garancia miatt és mert jó egér akármilyen öreg is legyen. :)

Az MS mondjon le. Fél év után elszállt a bal mikrokapcsoló a WMO-ban. Jó, nem mondom, hogy túlzottan kíméltem, sőt, de akkor is. 20 perc volt mire mindent szétszedtem és újat raktam bele. :o

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6029) czanga


czanga
őstag

Kérdésem csak annyi lenne, hogy érdemes lenne e lecseréljem a ganius navigator 620 laser-emet egy logitech m505-re? Teljesen álltalános felhazsnálásra kell, csak mac alatt fura az egér, pedig kompatibilis elvileg. Nem tudom, hogy ettől elvonatkoztatva a logi mivel lenne jobb?

(#6030) NewRemn73


NewRemn73
csendes tag

megegy szavazat a logitech mx518-nak
a lachesis nem mindenkinek jon be nagyon egyedi formaja miatt

(#6031) A Zéé válasza nyunyu (#6025) üzenetére


A Zéé
addikt

A WMM4000-nek csak egy programozható gombja van bal oldalt, a jobb oldalon nincs.

Nekem Wireless Mobile Mouse 6000 van, ennek van mindkét oldalt egy-egy programozható gombja. Nano vevős, az egy darab elemet elvileg 10 hónapig használja. Nekem 1 hónapja van meg, napi 6-8 órát legalább megy, és idáig még bírja.

Just a simple Lineman...

(#6032) SURFACE


SURFACE
csendes tag

Szerintem jelenleg a piacon a legjobb egér a SteelSeries Xai + hozzá egy SteelSeries QcK+ :)

(#6033) BullZeye válasza SURFACE (#6032) üzenetére


BullZeye
veterán

Értelemszerűen azt favorizálod amid van :) a qck pad viszont valóban jó, viszont macerás tisztítani, és hamar koszolódik, és minden meglátszik rajta. Viszont nem tűnik túl jónak ez a Xai, kivéve ha valakinek pici nőies keze van, nekem nincs. :D

Így értelemszerűen valami nagyobb lenne jó, ami most tetszik az a Logitech Performance Mouse MX, viszont picit irreálisnak érzem az árát.

(#6034) Prison85


Prison85
senior tag

Hosszas keresgélés után azt hiszem megtaláltam a számomra megfelelő egeret. Sokáig a Roccat Kone-nal szemezgettem ám a választásom végül az Imperator-ra esett ráadásul találtam is olcsón itt PH-n. Egy Vespula-n fog csúszkálni és ehhez kapcsolódna a kérdésem is. Eddig nem volt komoly padom így nem tudom, hogy milyen módszer vagy eszköz a legmegfelelőbb ennek tisztán tartására. Tudnátok segíteni? :R

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#6035) dudika10 válasza Prison85 (#6034) üzenetére


dudika10
veterán

Műanyag pad, csak le kell törölni. Miért kéne valami különleges módszer a tisztításra? :)

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6036) Killer93 válasza dudika10 (#6035) üzenetére


Killer93
csendes tag

Semmi különösebb tisztítás nem kell neki!!!Egyszerűen csak letörlöd!
Nekem volt már több márkás egerem és egérpadom ;)
Viszont ha szövet felülete van, az már kicsit nehézkes.
Egérpadok közül, ajánlani tudom a Razer exactmat x controlt!!
Egerek közül pedig a Logitech G5-öt és a Razer diamondback 3g-t!!!

Ha lehet privit írj, mert hamarabb észre veszem.....

(#6037) attiati


attiati
veterán

sziasztok

kb 5k-s keretből szeretnék egy egeret:
- legeslegfontosabb szempont a kényelem (négyszögletes tenyerem van)
- vezetékes legyen
- szeretném, ha programozható lenne, ha belefér egyáltalán ebbe a keretbe
- sokat netezek vele, rengeteget fogom
- néha játék (stratégia, fps)
- márka mind1, csak tartós, és minőségi legyen

Több ajánlat is érdekelne, különösen, ha állítható egy egy gomb funkciója. :R

Egyébként milyen kialakítású egeret kellene vennem ahhoz, hogy ne pirosodjon be a csuklóm alsó részén a kisujj felőli húspárna? :)

[ Szerkesztve ]

(#6038) Prison85 válasza Killer93 (#6036) üzenetére


Prison85
senior tag

Már döntöttem és megrendeltem. Rzr Imperator + Vespula páros mellett tettem le a voksom, az irányításról pedig egy Merc Stealth fog gondoskodni (berendezkedtem FPS-re ;] )

Ám megnyugtató, hogy nem igényel különös gondoskodást a pad. Korábban olvastam, hogy a szövet alátétek (ahogy te is írtad) tisztán tartása kicsit macerás és ez bizonytalanított el, ezért is fordultam hozzátok. Köszönöm a tanácsokat neked és dudika10-nek:R Némi játékban eltöltött idő után beszámolok az új "vadászgörényemről" és az "alomról" egyaránt. Remélem nem fogok csalódni :U

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#6039) Prison85 válasza attiati (#6037) üzenetére


Prison85
senior tag

Attiati: sajnos nem ismerem részletesen az egereket így nem tudom, hogy melyik rendelkezik programozható gombokkal.
Amiket én ajánlanék az 5k körüli keretben:
-A4Tech X7 széria számos modellje belefér ebbe az árba

-Trust GM-4600 (én egy régebbi Trust modellt cserélek most és maximálisan elégedett voltam vele mind kényelem, megbízhatóság illetve pontosság szempontjából)

-használtan PH-n hozzájuthatsz kis szerencsével 5000Huf körül a Razer Diamondback-hez vagy egy Logitech MX™518-hoz

Már lejárt az 5 perc időlimit és nem tudtam az előző hozzászólásom módosítani

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#6040) lizRRR válasza adidas* (#50) üzenetére


lizRRR
őstag

Milyen egeret vegyek játék szempontjákból?

Razer.Deathadder
vs
Razer.Mamba.

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#6041) dudika10 válasza lizRRR (#6040) üzenetére


dudika10
veterán

Végülis majdnem ugyan annyiba kerülnek. :U

Ha nem kell a vezetéknélküliség akkor a DA is jó választás.
De van még jópár egér akár olcsóbban is. Logitech MX518 örök klasszikus.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6042) scream


scream
veterán

Hali!

MX1000ről mi a vélemény ? Mennyire pontos ? Töltő van hozzá ? Mennyi ideig bírja az elem/akksi ?

(#6043) scream válasza scream (#6042) üzenetére


scream
veterán

~10k-ig milyen vezetéknélküli,pontos,1 töltéssel sokáig ellevő, dokkolós egeret ajánlanátok ? :F

(#6044) SURFACE válasza BullZeye (#6033) üzenetére


SURFACE
csendes tag

Hát azért ez nem így van! Nagyon sok egerem volt: mx510 , mx518 , G5 , ms habu , razer diamondback 3g , razer deathadder , ms 1.1 , ms wm1.1 illetve játszottam G500 és razer lachesis. Úgy hogy sztem tudom mit beszélek , szóval nem azért mondom mert az van most ^^

"Viszont nem tűnik túl jónak ez a Xai, kivéve ha valakinek pici nőies keze van, nekem nincs."
Egyáltalán nem pici... ugyan olyan nagy mint a vetélytársai

Az egérpad pedig az igaz , hogy egy idő után összekoszolódik ... , de attól még nem lesz rossz.

A műanyagpadokat én meg egyáltalán nem favorizálom... túl kicsi , egér talpát is szétkoptatja (én pénz biztos nem adnák ki új "glide-re")
A pad is egy idő után kopik ( első egérpadom anno steelpad 4D volt ami úgy szétkopót , hogy az egér pontatlan volt rajta) , bár nem tudom , hogy a mostaniak milyen strapabiroak ... , de drágák is nagyon , qck padok pedig olcsóak és több méretbe is kaphatóak.

[ Szerkesztve ]

(#6045) Samus válasza scream (#6042) üzenetére


Samus
addikt

MX1000 nem egy rossz példány, írtam is róla egy bemutatót Logout-on. Egyetlen egy bajom van vele, hogy egy hétnél tovább sehogysem húzza ki egy töltéssel. A töltője bölcsős, sajnos műra már megkopott, mert régen elég volt beledobni, de most már igazgatni kell, mire veszi a töltést. Pontosnak pontos, nem laggol, még ha a vevő és adó között épp kacathegyek vannak is. Körülbelül 3 méterig nem lehet érezni lagjelenséget, ez felett már kezd gyengülni a dolog. Ahhoz képest, hogy 800 dpi-s, az érzékenységre sem lehet panasz, hirtelen rángatásra hirtelen mozdulatokat tesz, annyi és oda, amennyit és ahová kell. Csak kicsit drága, és nem húzza sokáig egy töltéssel (viszont két óra alatt teletölti magát).

Kérdésem: milyen egeret ajánlotok maximum 400 pénzért? Fontos, hogy a kötelező gombokon kívül a görgőt lehessen négyirányba dönteni, és legalább kettő programozható gombja legyen plusszban. Vezetékes és zsinórmentes egyaránt érdekel. Vezetékmentes esetében picit több is lehet, de akkor elemes legyen, ha lehet, nano méretű vevővel.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6046) SURFACE válasza Samus (#6045) üzenetére


SURFACE
csendes tag

400 ft ? :DDD Úgye most csak viccelsz ? :DD

(#6047) bul07


bul07
nagyúr

egeret keresnék csak épen nem igazán találok magamnak megfelelőt, jó mondjuk ez nem teljesen igaz mert találtam majdnem jókat csak túl drágának tartom őket
SideWinder™ X8
G700
MX Revolution Laser
mondjuk ezekkel is van kis bajom mert én jobban örülnék AA ceruza elemel üzemelő egérnek
mert ezek a belső akkumulátorosok sokkal rövidebb ideig üzemelnek egy töltéssel mint 2DB AA elemel üzemelők

hogy milyen egér kellene is nekem
a fenti egerekre hasonlítson,vezeték nélküli ,DPI 1000felet legyen, és AA elemel üzemeljen, az ára minél olcsóbb
létezik egyáltalán ilyen egér

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6048) SURFACE válasza bul07 (#6047) üzenetére


SURFACE
csendes tag

Hát ott van még a Razer Mamba (30650 Ft) , Razer Orochi (19750 Ft) , Roccat Pyra Wireless (14625 Ft).

(#6049) Samus válasza SURFACE (#6046) üzenetére


Samus
addikt

Sorry, az 4000 akart lenni, gondolhattál volna rá, a Tecso egér is 600-700 pénz :D
Tehát, mit ajánlasz?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6050) SURFACE válasza Samus (#6049) üzenetére


SURFACE
csendes tag

Gondoltam , hogy 4000ft :DD csak húzni akartam az időt :DDD
Hát attól függ mire akarod használni?
Játékra ? Mert ha igen kétlem , hogy annyiért találsz... Maximum A4Tech , de arról nem tudok mit mondani :(

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.