Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) KaiotEch válasza cellpeti (#18397) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

:K

(#18402) deatom válasza kromatika (#18367) üzenetére


deatom
tag

szia
Én innen vettem a logitech mx310 est, új, ingyenes szállítás....tökéletes
[link]

(#18403) ng0ofy válasza Hellboy2387 (#18400) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Balkezes, ergonomikus, vezetéknélküli és 9 ezer? A típusát és néhány napnyi tapasztalatodat megosztod majd velünk? Amint észrevetted a "tudástár" az első hsz-ban nem tartalmaz túl sok konkrétumot az ilyen kaliberű egerekkel kapcsolatban, jól jönnének az infok a jövőre nézvést!

szerk.: hajnali nyelvtanleckék :D

[ Szerkesztve ]

(#18404) nyunyu válasza Hellboy2387 (#18400) üzenetére


nyunyu
félisten

Lehet meg kapni az MX610 Leftyt? :Y

Amugy ja, 8-9k volt az ara par eve, ugyanannyiert adtak, mint a jobbkezes MX610-et.

Logitech 10 evente egyszer szokott balkezes egeret kiadni.
Volt 95-96 korul a haromszog alaku MouseMan, aztan 05-06-ben az MX610.
Ugyhogy a kovetkezo 3-4 evben ne nagyon szamitsatok balkezes egerre.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18405) kromatika válasza deatom (#18402) üzenetére


kromatika
veterán

köszönöm szépen már meg is rendeltem a Logitech MX310-et.Viszont most lányomnak szeretnék internetezéséhez,4 vagy 5 gombos vezetékes egeret.Játszani nem játszik PC-n tehát árban ilyen max 3000 ft-ig gondolkozom.Járatlan vagyok a témában,ezért elnézést előre is több kérdésem is lenne? 1:Ebben az esetben jobb az lézeres,mint az optikai?(úgy halottam hogy a lézeres kevésbé érzékeny a felületre) Lézeres ből ezek közül melyiket vegyem?A4TECH (D-708X) 2000ft[link] A4Tech D-810FX [link]Gigabyte GM-M6580v2 optika 2500ft[link] Gigabyte GM-M6800 RPG Gamer Optikai USB egér, fekete 3000ft[link] :R

(#18406) Flashback


Flashback
addikt

Szeretnék egy pontos egeret. Autocad, Dio3, SC2, BF2-höz. Most egy Razer Diamondbackem van, de már megérett a váltásra. Max 15K-t szeretnék rászánni.
Legyen ergonomikus, jó görgős. Lehetőség szerint ne világítsa ki a szemet és...
Az MS-nek volt valami olyan egere ami vezetékes volt mikor töltötted aztán wireless mikor leválasztottad. Az nagyon tetszett van most hasonló, vagy konkrétan azt az MS egeret lehet kapni?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#18407) pedrő


pedrő
aktív tag

Hali!

Innen vásárolt már valaki Ikarit? Kicsitnagyon gyanús nekem, túl szép hogy igaz legyen...

Üdv. :
pedrő

(#18408) WolfheartGR válasza Flashback (#18406) üzenetére


WolfheartGR
őstag

A kényelem teljesen szubjektìv. Madzagos wireless komboja lassan mindenkinek akad immár, igaz heroináron. Ezekután az első hsz áttanulmányozását javaslom.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18409) nyunyu válasza Flashback (#18406) üzenetére


nyunyu
félisten

Az MS-nek volt valami olyan egere ami vezetékes volt mikor töltötted aztán wireless mikor leválasztottad. Az nagyon tetszett van most hasonló, vagy konkrétan azt az MS egeret lehet kapni?

Nem remlik, hogy az MS-nek lett volna toltes kozben is hasznalhato egere.
WLM7000-nek es az Explorernek is a hasan volt a toltocsati, nem lehet dokkolva hasznalni oket.

Szerintem az L MX1100R-re vagy a Perf MX-re gondoltal, elobbit sajnos hamar kivezettek a piacrol, amikor megjelent a ketszer annyiert arazott Perf MX.
(Most 15k-ert mar kezd turheto lenni az ara.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18410) Sanyig4 válasza Sanyig4 (#18382) üzenetére


Sanyig4
tag

(#18411) kromatika


kromatika
veterán

és esetleg erre kérhetnék szépen segítséget?[link]

(#18412) Sanyig4 válasza kromatika (#18405) üzenetére


Sanyig4
tag

Konkrétan ezekkel az egerekkel nincs tapasztalatom, csak a márkával.
A4tech-et használok jelenleg, és a kollégám is, teljes elégedettséggel.
Szobatársamnak volt egy olcsó Gigabyte egere, amit én nem tudtam használni, annyira nehezen ment a klikkelés. Nyilván ebből nem lehet messzemenő következtetést levonni, valószinüleg egyedi hiba lehetett.

A lényeg, az általad említett használatra bátran vennék A4tech-et.

(#18413) Nando911 válasza pedrő (#18407) üzenetére


Nando911
csendes tag

Én is ennyiért vettem kb igaz nem innen, hanem a bluechiptől rendeltem. Most akciós ez az egér mindenhol ezért gyorsan elkapkodják nekem 1,5 hetet kellett várnom rá kiszállítással együtt. Ezzel a bolttal kapcsolatban nincs információm, de az egérben nem fogsz csalódni. :R

(#18414) kromatika válasza Sanyig4 (#18412) üzenetére


kromatika
veterán

köszönöm.

(#18415) MarcZ


MarcZ
senior tag

Valakinek esetleg nincs eladó G5 rev2-je? :U

A man's got to do what a man's got to do.

(#18416) Synthwave válasza kromatika (#18405) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Még egy MX 310-et. Nem érdemel meg egy jó kis egeret?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18417) Flashback válasza nyunyu (#18409) üzenetére


Flashback
addikt

Erre gondoltam. Árban még so-so:
[link]
Tapasztalata van valakinek?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#18418) Argos válasza Sanyig4 (#18410) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Mod.: Félrement.. :B

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#18419) Argos válasza kromatika (#18405) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Hátha segít kicsit.
Giga 6800-as tapasztalatom.

Mod.: Véleményem szerint, ha 3-4 ezer körül/alatt vásárolsz rágcsálót, gyakorlatilag édes mindegy melyiket veszed. Nagyjából egykutya mind. Vegyél olyat, ami tetszik/ kézre áll a leányzónak.

...elmúlik...

(#18420) WolfByte


WolfByte
tag

A segítségeteket szeretném kérni a megfelelő palm gripes, vezetékes patkány kiválasztásához.

Kifejezetten nagy kézhez való egeret keresek (értsd: egy kosárlabdát könnyen megtartasz egy kézzel), munkára és játékra egyaránt

Külföldi fórumokat bogarásztam, hogy mit ajánlanak nagy kézhez és rengetegen javasolták a Razer DeathAddert. Jópár évig kínoztam egy ilyet, palm gripes egérnek mondják, de az én kezem alatt nevetségesen kicsi és csak az ujjaimmal tudom tartani. Korábban egy Logitech G9 volt a nagyobbik grippel, ami szélességre megfelelő volt, de hosszban egy 4-5 centivel többet el tudtam volna viselni.

A claw griptől újabban könnyen elfárad a kezem, ezért szeretnék váltani.

Az ár nem szempont, első az ergonómia és a jó szenzor.

Arra is szívesen várok tippeket, hogy hol lehet megtapicskolni az újabb generációs egereket. A consumer elektronikai üzletek választéka elég siralmas ilyen téren.

Előre is kösz =)

(#18421) jaffa 2843 válasza WolfByte (#18420) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nos, ha a DA is piciny, akkor gondban leszel. G400, Ikari, MS 3.0, DA, amiket érdemes megfogdosni palm grippel. Nem nagyobb egyik se, mint a DA (talán a 3.0, de nem számottevően), viszont más a fogásuk. Lehet, hogy az is segít.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18422) WolfByte válasza jaffa 2843 (#18421) üzenetére


WolfByte
tag

Ha a DA-t más számára normálisnak mondhatóan egészen a tenyerembe veszem, az első ujjperceim teljesen lelógnak a gombokról, így valóban kihívás megfelelő méretű egeret találni :D

(#18423) deadelon válasza WolfByte (#18422) üzenetére


deadelon
aktív tag

[link]

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#18424) KaiotEch válasza deadelon (#18423) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

:C :C :C

(#18425) Flashback


Flashback
addikt

Azt hiszem ha maradok a vezetékesnél akkor ez:
[link]

Ha nem akkor meg ez:
[link]

Szerintetek van olyan hely ahol ki lehet próbálni ezeket?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#18426) jaffa 2843 válasza Flashback (#18425) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ezeket mi alapján választottad? :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18427) cellpeti válasza Flashback (#18425) üzenetére


cellpeti
veterán

sikerült két drága és szar egeret kiválasztanod. Ezeket még a WMO is letolja röhögve

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18428) MarcZ válasza Flashback (#18425) üzenetére


MarcZ
senior tag

Amondó vagyok, hogy hagyjad azt a Diamondback-et csak magadnál.

A man's got to do what a man's got to do.

(#18429) ng0ofy válasza Flashback (#18425) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Biztos van olyan hely! Pl. Budapesten a Pixel nevű bolt. Azonban amikor ott jársz, próbálj ki a sharkoon mellett, előtt, után egy Logitech G400-at is, a formája első blikkre nem hasonló, de a fogása kb. ugyanaz lehet a felfekvési pontok hasonlósága és az ív miatt.

(A g400 bizonyítottan az egyik legjobb, közönségkedvenc, st,stb, egér és jóval olcsóbb, mint az a sharkoon csoda)

Más:

Ez a lézeres érzékelő olyan lesz egerekben (mint technológia), mint az optikai lemez adattárolás terén?
Kitalálták, hogy jó lesz ez, csak kiderült közben pár fejlesztési ugrás után, hogy mégis gyenge a dolog, de mivel addigra ráállt az ipar és a marketinggépezet, ezért azt nyomatják, akkor is, ha közben tudják, akik látják, értik vagy csak utánaolvasnak, hogy a technológia maga az elődökhöz képest minőségében gyenge az utódhoz vagy épp "konkurens", jellegében máshoz képest pedig drága. (Tehát a fatál is tévedés.)

(#18430) MarcZ válasza ng0ofy (#18429) üzenetére


MarcZ
senior tag

Ők nem forgalmaznak Logitech termékeket.

A man's got to do what a man's got to do.

(#18431) xtevo


xtevo
őstag

Esetleg ebben tud valaki segíteni? :U

(#18432) ng0ofy válasza MarcZ (#18430) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Elnézést mindenkitől, nem tudtam :(

(#18433) Flashback


Flashback
addikt

Specifikáció, és forma.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#18434) Flashback válasza cellpeti (#18427) üzenetére


Flashback
addikt

Bővebben? Mi a bajuk?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#18435) Flashback válasza ng0ofy (#18429) üzenetére


Flashback
addikt

Pixelt ismerem ott vettem a mostani Diamondback Plasmat még kb 2004-2005 környékén. De ott csak Razer, Roccat és SS van.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#18436) ng0ofy válasza Flashback (#18434) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

A lézeres szenzorok úgy általában nem tudják egyelőre egy optikai biztos és már-már szigorú pontosságát hozni bizonyos felbontás/sebesség mellett. Ez pont az az alacsony CPI értéken tett gyors mozdulatokat jelenti, amit a precízen kiszámítható, vakon megismételhető "húzásokat" oly hamar megszokók (rendes egérrel persze) kedvelnek. Amikor a windows ablakot nem tudod bezárni, mert a kurzort megrántva az a jobb sarok helyett egy helyben remeg. Na az gáz és még FPS játékot el sem indítottál.

Persze ha festőművész vénád van és olyan ügyes kezed, hogy 3 centin is tökéletesen tudod megismételni milliomodszor ugyanazt a mozdulatot, akkor vegyél olyan egeret, amilyen tetszik, a forma és a szín legyen a döntő.

Nekünk béna kezűeknek maradnak az ilyen jó öreg, megbízható, bevált jószágok... Nem beszélve arról, hogy sharkoon és társai is általában Omron kapcsolót vesznek és Avago érzékelőt az egereikhez, csak nem mindegy, hogy melyik szériát és milyen válogatásban, tesztelésből. Valamint nem tudni, hogy a garanciás ügyintézéshez hogyan állnak hozzá? Azonban a logitechet pont emiatt ajánljuk, mert egyéb példa nélküli a cég garanciapolitikája. (Szó nélkül cserélik a cuccot, én eddig csak ilyet hallottam.)

A pixeles gikszerért sorry, soha nem jártam ott, csak azt ajánlja mindenki agyra-főre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18437) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Sziasztok!
Nem túl hozzáértőként némi segítséget szeretnék kérni az új egér választásához.
Elsősorban nem játékra használnám, de mivel időnként azért szoktam játszani is (CS 1.6, nagyon ritkán CoD-ok, Battlefieldek, és ezekhez hasonlóak), így azért szükséges lenne, hogy ahhoz is használható legyen. Nem akarok nagyon nagy összeget rászánni, max 4-5000-ig mennék el, de rengeteg egér van ebben a tartományban, és nem igazán tudom eldönteni, hogy melyiket érné meg leginkább megvenni.
Fontos szempont, hogy tartós legyen, bírja évekig, a kábelje ne legyen törésre hajlamos, a gombok is húzzák addig, lehetőleg ne nagyon kopjon a festék, vagy legalább ha kopik, akkor ne nagyon látszódjon (pl.: kibírom ha lekopik a gyártó logoja) és 4 gomb + görgő legyen rajta azért. Szerintem nem számít az egereknél, de azért leírom, hogy Windows 8-at használok, így azzal kompatibilisnek kell lennie. USB-snek, vagy vezeték nélkülinek kell lennie, mert notebookhoz kell. Az, hogy optikai, vagy lézeres, az nem fontos tényező számomra, ha tudja azt, amit fentebb írtam (tehát FPS-ekhez legyen az árához képest jól használható)
Amit néztem: A GIGABYTE GM-M6800/M6880 elég szimpatikus így laikusként, de elvétve írtak azért hibákról is ott, illetve elég régi volt a logout teszt róla, gondolom azóta jött már ki jobb, hasonló árban, amire nem találtam rá.
Szívesen veszek minden javaslatot, és előre is köszönöm a segítségeket! :)

[ Szerkesztve ]

(#18438) jaffa 2843 válasza Abysmal (#18437) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Topik címét végigolvastad?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18439) Abysmal válasza jaffa 2843 (#18438) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Természetesen igen, ami "Milyen egeret válasszak?..." Úgy vélem, hogy a topik célja pontosan az, amit kérdeztem. Nem értem a problémádat, különösen azt figyelembe véve, hogy az első hsz nem igazán (egyáltalán nem) nyilatkozik pl.: a vezeték tartósságáról, vagy a kopásról, amit fontos szempontként jelöltem meg. Mivel a listában sok olyan egér van, amit bár kiadnak az áru összehasonlító oldalak, de nincs egy bolt sem, ami árulná, így szerintem logikus, hogy a lista nem friss, hiszen ilyen a rég kifutott termékeknél szokott lenni. Ennek fényében számomra kérdéses, hogy az "Utoljára frissítve: 2012. 11. 13." kiírásakor mi lett friss és mi maradt a régi, így inkább kérdezek ingyen, mivel mégiscsak pénzről van szó, amit nem szeretek feltételezések alapján költeni. Úgy vélem, hogy megválaszoltam a kérdésedet, így remélem most már te is tudsz érdemben reagálni az enyémre :)

[ Szerkesztve ]

(#18440) Argos válasza Abysmal (#18439) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

4-5000 Ft körül nem fogsz olyan ajánlatot kapni itt, amit leemelsz a bolt polcáról, megrendelsz itthoni webshop-ból.
Kicsit többért van SS Ikari Optical, még többért Logi G400, esetleg e-bay MX 310, MS egerek.
A Giga 6800-asról fentebb linkeltem a véleményem, tartósnak semmiképp nem mondanám.

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#18441) jaffa 2843 válasza Abysmal (#18439) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nos, az, hogy a kábel mennyi idő után törik meg, és mennyire kopik az egér, valamint az ilyen használattal összeköthető dolgok javarészt a felhasználótól függnek. (Persze vannak szar anyagból összerakott egerek, de azok, amiket az első hsz-ben találsz nem ilyenek) Ha a tartósság a cél, akkor MS és Logitech egerei azok, amik viszik a prímet.
Kábeltproblémát okozhat többek közt pl az, ha rosszul van elvezetve és megtörik, vagy akár attól ha alacsony sensin játszol és rángatod mint az állat. (WolfheartGR kolléga talán erről többet tud mondani ;) )

A lista teljesen friss és naprakész. (talán annyi, hogy csak a tesztelt és bizonyított egerk kerülhetnek bele. Ha kijön egy jó egér, az csak akkor kerül be, ha valóban használható) A probléma ott keresendő, hogy szar egereket dobnak piacra. A felsoroltak közül talán 2-4 modell az, ami nem beszerezhető újonnan. A többit simán meg lehet venni pl ebay-ről. Ha ez az opció kizáró tényező, akkor ebben szívesen segítek.

BTW hogy sikerült az oktató hsz után kiválasztani olyat, ami nincs is a listában?

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18442) ShadowK


ShadowK
tag

Melyiket ajánljátok a következő 2 egér közül?
MS Comfort Mouse 6000
Logitech M500

Nem tudok dönteni a kettő közül... Nem játékra, irodai, üzleti használatra lesz. Most egy LX8-am van már vagy 4 éve, de már rég leváltak a tappancsai és nehezen csúszik és nezéz is. A logitech-en ahogy látom nagyon pici tappancsok vannak, az MS-en meg elég nagyok

http://fotkidepo.ru/photo/366349/37102iDpj39SjC1/bHm6jAO2dk/667044.jpg
http://img241.imageshack.us/img241/6099/img0592a.jpg

Valamennyire mindegyiknek sajátos görgője van, még egyiket se sikerült kipróbálni személyesen. Esetleg meg tudjátok mondani, hogy a görgőt valamelyiknél nehéz-e megnyomni harmadik gombnak? A mosani LX8-nál eléggé az és kifogásolom is, pedig hasznos lenne ha nem lenne olyan kemény, mert linkeket azzal nyit az ember / tabokat azzal zár be...

(#18443) Sanyig4


Sanyig4
tag

Trust MaxTrack Wireless egérrel senkinek sincs tapasztalata? Esetleg a márkáról? Szabad ilyet venni?

(#18444) cellpeti válasza Flashback (#18434) üzenetére


cellpeti
veterán

Gigabyte nem gyárt jó egereket, illetve már alaplapban sem a régi

Sharkoon meg nem igazán gyárt valamiből is jót én szerintem.

Egérből:

- logitech
- microsoft
- razer
- SteelSeries

De ha elolvasod az első hsz-t már nem is tetted volna fel a kérdést

Abysmal:

vagy WMO 1.1a, IME 3.0

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18445) CactuS válasza CactuS (#18274) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

No, akkor kiegészíteném az előző hsz-emet (hátha így már nem lesz ignore és tudtok segíteni...).

Az első hsz átolvasása után sem igazán jutottam közelebb a megoldáshoz. Azt eddig is sejtettem, hogy egy újabb logitech nem lenne rossz választás - a supportjuk tényleg jó, annak idején bemondásra cserélték a meghibásodott egeremet nagy bocsánatkérések közepette -, viszont a lentebb is írt formai elvárásokat nem igazán tudom leszűrni.

Razer nem bővelkedik Wirelesses egerekben - talán az Orochi van ami kulturáltan néz ki, de a formája nem annyira hasonlít a Revora és még az MX Performancenál is drágább -.

Steelseriesnél csak a Wow-Wireless MMO Mouse-t láttam, de az ritka randa, az árát már meg sem néztem.

MS: Cégnél van aki hasaznál IntelliMouse 3.0-át - az a világos/sötét szürke, ha jól tudom -, azoknak a fogása nem jó, szintén más, nekem "csúszkált" a kezemben, illetve a kisujjam "görcsölt" tőle egy idő után. (22 cm a középső ujjamtól a tenyerem aljáig a kezem mérete. Nővéremnek közel sincsen ekkora keze, de a hasonló méretű egereket kedveli, mint én)

Logitech oldalán egy egeret találtam, ami hasonlít formában a Revora, de kisebb tudású - az oldalán megvan ugyanaz a remek gumiborítás is - ez pedig az M705ös. A probléma ezzel az, hogy jóval rövidebbnek tűnik, mint a Revo, így az egér is jobban "domborít" - hülyén hangzik - és tartok tőle, hogy ettől kényelmetlen lenne.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18446) syberia válasza cellpeti (#18444) üzenetére


syberia
veterán

Szisztok, rendeltem egy Logitech G400 egeret egy Steelseries QCK Steelpad MINI mellé mert kevés
a hely az egérnek, mennyire jó párosítás ez netezésre és néha FPS játékra?

https://howbad.info/

(#18447) drtimot válasza syberia (#18446) üzenetére


drtimot
aktív tag

Teljesen.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#18448) syberia válasza drtimot (#18447) üzenetére


syberia
veterán

Ennél kicsit bővebben kifejthetnéd :P

https://howbad.info/

(#18449) cellpeti válasza syberia (#18448) üzenetére


cellpeti
veterán

nekem kicsi volt az az egérpad. Most egy Razer Goliathus van ami, 44x35cmes nagyjából

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18450) drtimot válasza syberia (#18448) üzenetére


drtimot
aktív tag

Az egérpad ajánlott, és az egér is:)

G400-am nem volt, de szinte ugyanolyan szenzorú Mx510-em és Mx518-am több is, és egy SS Qck+ padon hibátlanul mentek, így nem hiszem, hogy bármi gondod lenne. (Esetleg a pad méretével, ha alacsony érzékenységen játszol (800dpi vagy kevesebb, ahol szerintem gond lehet), és sokat kellene mozognod, de ha nincs hely, akkor nincs hely.)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.