Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) MarcZ válasza jaffa 2843 (#18250) üzenetére


MarcZ
senior tag

Marad az optikai, epic win. :D Beszerzős lesz.

A man's got to do what a man's got to do.

(#18252) taknyi


taknyi
aktív tag

Csákányilászló és Gózongyula legyen veletek...! Ikon7 z500... Mi a vélemény?

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#18253) cellpeti válasza jaffa 2843 (#18250) üzenetére


cellpeti
veterán

bármelyik IME/IMO leveri :DD

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18254) jaffa 2843 válasza cellpeti (#18253) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Majd kiderül, hogy mit tud. Viszont az biztos, hogy az ára valahol 20körül lesz.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18255) cellpeti válasza jaffa 2843 (#18254) üzenetére


cellpeti
veterán

holnap megint megyek egerészni :C :C

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18256) ng0ofy válasza taknyi (#18252) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Egyszer volt a kezemben, kb. 3 órát, csak irodai munkához és egész jó volt a fogása, csak olyan fura, hogy a hüvelykujjaddal a gombokat fogod. DPI választás korrekt volt, csak a legkisebb érték is sok volt :D, a kattintgatás is elmegy, azt leszámítva, hogy egy kicsit bizonytalanok a kapcsolók, talán túl "puhák", nekem. Sebesség-pontosság témakörben nem sokat tudok nyilatkozni, talán annyit, hogy mintha lenne egy kis beépített gyorsítása, legalábbis nehezen találtam el messziről az ablakbezárásokat :D

szerk.: Mennyi egy ilyen? Most 6500-ért kapsz hasonló méretű, biztosan jó érzékelőjű SS Ikarit, azt nézd meg. Azt is fura fogni a hüvelykeddel...

[ Szerkesztve ]

(#18257) taknyi válasza ng0ofy (#18256) üzenetére


taknyi
aktív tag

1.5 éve akciós volt, ha jól emlékszem 5k.
Inkább a Logitech g400-zal szemezek...

[ Szerkesztve ]

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#18258) ng0ofy válasza taknyi (#18257) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Mint boldog g400 tulaj én is azt ajánlottam volna, csak már azt annyiszor ajánlottuk bárkinek, hogy gyanúba fogunk keveredni, mint g400 értékesítők :D Valamint az majd' duplájába kerül az általad meghatározott árszintnek!

(#18259) discrate


discrate
aktív tag

milyen wireless egeret tudtok ajánlani egyszerű felhasználásra?
- 5000 Ft-ig
- nem játékra
- fontos a kényelem
- 3 gomb, scroll elég
- legalább közepes méret
- finom gombok (kattintás minél könnyebb legyen)
- lehetőleg ki/be kapcsolható

(#18260) deatom válasza jaffa 2843 (#18250) üzenetére


deatom
tag

jöhet, majd akkor veszek esetleg egy "akciós, elavult" black editiont a régi fajátból, :DD nekem úgyis sok a 3500 dpi is, a 400-800 is megtenné:))

(#18261) taknyi válasza ng0ofy (#18258) üzenetére


taknyi
aktív tag

Ja! 8,6k meg is rendeltem... Jobb annyival az SS Ikari-tól, mint a amennyivel drágább?

[ Szerkesztve ]

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#18262) ng0ofy válasza taknyi (#18261) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Jobb, de nem én mondtam, megköveznek :D

(#18263) Synthwave válasza ng0ofy (#18262) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Jobb"

Miben? Olyan mindegy, hogy melyiket veszed, csak a forma essen kézre.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18264) Synthwave válasza jaffa 2843 (#18250) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jajj, de jó. 6400 cpi. Minimum 6x annyi, mint amennyire valaha is szükséged lesz / értelme van.

Legalább zölden világít.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18265) jaffa 2843 válasza Synthwave (#18264) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha vörösen világítana már vinném is. ;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18266) Synthwave válasza jaffa 2843 (#18265) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha Razer, legyen zöld.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18267) -FreaK- válasza jaffa 2843 (#18250) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hm.. külsőre tetszik nagyon, de érdekes hogy már nem infra tartományban érzékel, ez mennyire lesz hátrány vajon?

(#18268) cellpeti válasza Synthwave (#18266) üzenetére


cellpeti
veterán

egyértelműen legyen zöld. Egy zöld Copperhead lenne álmaim netovábbja :DDD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18269) KaiotEch válasza cellpeti (#18268) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szerintem meg legyen változtatható! :)

(#18270) csibe1 válasza Kirir (#18248) üzenetére


csibe1
addikt

Új árát nem néztem,hirdetést dobott a guggli.
A Razer Naga-t ajánlottam volna még,de írtad,hogy annyira nem vagy fanatikus RPG rajongó,meg azon FPS-hez kicsit sok a gomb,szerintem.
Akad még pár hasonló cucc,azthiszem a Belkin gyártotta az elsőt,aztán jött a többi.
A Taipan akkor úgy egész jó árban lesz. :-)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18271) TXT


TXT
őstag

ERROL mi a velemeny igy, elso korben? :R

(#18272) Synthwave válasza cellpeti (#18268) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kinézete + súlya miatt CH? A belseje elég gyengus még FW frissítés után is, némileg G5 színvonal alatt.

Itt egy ződ DB 3G már van - lehet, a bal mikrokapcsolót nem ártana cserélni.

De a legcsudálatosabb Razer a

:)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18273) -FreaK- válasza TXT (#18271) üzenetére


-FreaK-
veterán

Feljebb már írtunk róla páran..

Más: azt meg tudja valaki mondani hogy a Logitech G9x-nek mennyi a perfect control-ja?
Valamint, hogy az Angle snapping hogy kapcsolható? Deathadder-nél külön FW van rá azt tudom, itt is hasonló a dolog?

[ Szerkesztve ]

(#18274) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Nővéremet szeretném egy új egérrel meglepni. A körülmények: Laptophoz használná, semmi extra, vezeték nélküli legyen és kb minden felületen működjön - azért nem extrém dolgokra gondolok -. A csavar most jön: az utóbbi pár évben a tőlem megörökölt MX Revolution-t használta, ami méretügyileg, formailag teljesen hozzánőtt. (Azóta is bánom, hogy lecseréltem a Revomat egy Performance MXre, annak ellenére, hogy az egyik gomb mikrókapcsolója teljesen meghülyült :B) Az idő és a folyamatos utaztatás - néhány leejtés - meglátszik már az egéren, így szerintem megérett a cserére. Gombokból nem használ csak kettőt + a görgőt, nem egy HC-gamer - angry birds és Dyna Blaster a szint -.

A kérdésem az lenne, hogy létezik olyan egér, ami hasonló méretű, alakú, vezeték nélküli mint az MX Revo?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18275) cellpeti válasza Synthwave (#18272) üzenetére


cellpeti
veterán

tied, mennyi pénzem bánná ezt? milyen kapcsoló kellene bele? omron?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18276) blaca83


blaca83
őstag

Eddig ez volt a kiszemeltem DeathAdder Black Edition v2 de a friss "egeres PH tesztek" között megtaláltam az új DeathAdder 2013-at!

A gumírozott felülettel biztosan jobb lesz a fogása, de leginkább ez érdekelne:
" 3500 dpi-s optikai érzékelőjét a szintén optikai, infravörös 4G-re cserélték, amely 6400 dpi-s felbontásával a világ egyik legjobbja kategóriájában"

A dpi érték különbsége nem-nagyon érdekel mert a 3500-assal is bőven megelégszem inkább arra lennék kíváncsi, hogy az optikából érdemes-e az "optikai infravöröst" venni, vagy maradjak-e az optikainál???

Játékra 99%-ban a BF3-nál használom csak! :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#18277) Synthwave válasza cellpeti (#18275) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18278) jaffa 2843 válasza blaca83 (#18276) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A Black-nek is csúszásgátlós felülete van. Mindegyik infra szenzor, formára is ugyanolyan. Több, mint hülyeség az újat megvenni.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18279) blaca83 válasza jaffa 2843 (#18278) üzenetére


blaca83
őstag

Akkor csak a DPI különbség és a "kék led" helyett "zöld led" a különbség??? :F :DDD

Igazából árban nem számottevő a különbség..... De ha pontosságban vagy más minőségben nincs eltérés akkor csak a színe a döntő??? ;] :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#18280) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Kinzu-ból nincs olyan ami világít? Csak ha kivágom és LED-et rakok bele? :)

(#18281) cellpeti válasza Synthwave (#18277) üzenetére


cellpeti
veterán

azt hittem a te egered

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18282) Synthwave válasza cellpeti (#18281) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mi?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18283) Repsol600


Repsol600
addikt

Üdv!

Milyen "gamer" egeret ajánlanátok, ami olcsó de jó? :D Sajnos ezen a téren nem vagyok otthon, ez előtt egy Gigabyte M6900-as egerem volt, de valahogy túl vaskos volt nekem ez helyett kellene valami vékonyabb kb ilyen árban is gondoltam mint a Giga volt.

(#18284) WolfheartGR válasza Repsol600 (#18283) üzenetére


WolfheartGR
őstag

[link]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18285) blaca83 válasza blaca83 (#18276) üzenetére


blaca83
őstag

Erre kicsit bővebben valaki??? :F :U :B

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#18286) Skalci


Skalci
tag

Logitech G400-hoz lehet valahol kapni új egértalpat? Gugli nem segített nekem.
Esetleg a G5/G7-hez való?

(#18287) cellpeti


cellpeti
veterán

Tényleg jó lenne megcsípni egy Razer DB,DB 3G, Copperhead, DA v1-et

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18288) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Olvastam, hogy sok a gond az M705-el. Lehet tudni mi a gond vele?

(#18289) ng0ofy válasza Skalci (#18286) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

MX518 v2-vel megegyező kell, én ennyit tudok.

(#18290) cellpeti válasza Skalci (#18286) üzenetére


cellpeti
veterán

Parancsolj! $2ért már a tied is lehet. Az MX518v2es talpak jók hozzá ezekszerint

Rendelésbe tudok segíteni, ha kell

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18291) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Ajánlanám mindenki figyelmébe:
Logitech G9X Laser Mouse Special Edition CALL OF DUTY MODERN WARFARE 3

9900 Ft.

Ennyiért erősen best-buy gyanús. Én innen rendeltem tegnap, ma meg is jött, már ezt használom és elsőre nagyon tetszik :)

Szerk: tudnátok ajánlani hozzá talpat valami lehetőleg magyar webshop-ból?

[ Szerkesztve ]

(#18292) Synthwave válasza -FreaK- (#18291) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért közel sem best buy, de ha a forma bejön, annyit még talán megér.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18293) Prison85 válasza blaca83 (#18285) üzenetére


Prison85
senior tag

A Black Edition -ön egyáltalán nincs LED, ami nekem kifejezetten tetszik. A gumírozott résztől egy kicsit tartok a 2013 esetében (hátha idővel enged a ragasztás). A BE anyaghasználata szerintem példaértékű, főleg az Imperator csúszós oldalai után. Lézeres után nekem egy picit szokatlan volt a DPI váltás közti reakcióidő, és a LOD, de tény, hogy a kicsi mozdításokat lényegesen pontosabban kezeli, mint a 3.5G -s lézer szenzor. Ez a felturbózott 6400cpi -s akármi nem tudom, hogy milyen lesz, de félek, hogy van némi "elírás". Az Imperator 2012 szintén 6.400 DPI -t produkál, ugyancsak 4G fantázianevet kapott, viszont Dual Szenzoros Philips valamit ültettek bele, amiről nem érkeztek túlságosan pozitív visszajelzések. Esetleg elképzelhető, hogy ugyanez fog kerülni a Deathadder 2013 -ba? Gyanúsan sok a hasonlóság. :F

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#18294) MarcZ válasza Prison85 (#18293) üzenetére


MarcZ
senior tag

Nem, mert a DA 2013-ba optikai szenzor van, szóval azt nem szúrták el.

A man's got to do what a man's got to do.

(#18295) WolfheartGR válasza MarcZ (#18294) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Az majd kiderül, hogy elszúrták vagy sem. Bízzunk benne, hogy nem. Csak nem rontják el a renoméját a legtöbbet eladott egerüknek. Jó nagy öngól lenne...

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18296) cellpeti


cellpeti
veterán

láttátok azt a gyöngyörű Genius egeret?

Genius GILA

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18297) WolfheartGR válasza cellpeti (#18296) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Olvastam a topikját is. Távol is tartom magam tőle. :DDD

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18298) KaiotEch válasza -FreaK- (#18291) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ha nem ilyen f0s MW3-as burkolattal lenne... :(((

(#18299) WolfheartGR válasza KaiotEch (#18298) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Nem tudom benne van a csomagban a másik grip, de akár le is ragaszthatod. Még gyári megoldás is van erre.
Akát át is festheted etcetera.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18300) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

-FreaK- amit belinkelt valóban nem rossz ár, főleg ha még az áfa is leesne belőle. Kérdezném, hogy hosszú újakhoz, és tenyeres fogáshoz mennyire kényelmes a G9X? FPS, ÉS MMO (főleg) játékokhoz használnám, na meg mindennapos használatra. Volt nálam egy pár hete egy Roccat Kova+, és attól görcsölt a jobb tenyerem jobb oldala. Nem szeretnék hasonló képen járni a G9X-el. Tudom ki kéne próbálni, de mikor legutóbb voltam a bugyuta áruházban ott nem volt.

Köszi

battletag: bossi#2666

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.