Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Sziasztok!

Öcséimnek kellene egy egér. Ezt és ezt néztem nekik. Igazából már eldöntöttem, hogy az A4 lesz mert elolvastam az első hsz-t, anno ti is ezt ajánlottátok nekem és optikai. Amúgy kevés játékra és sok netre lenne használva. Esetleg egy olcsóbb egér legyen? Egérpad egy Qck mini lesz.

(#18552) taknyi


taknyi
aktív tag

Erről mi a véleményetek? Játékra lenne... BF2, BF3 multi szóval FPS

[ Szerkesztve ]

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#18553) jaffa 2843 válasza Tomi0703 (#18551) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Az A4Tech-et vedd, ha csak ezek közül lehet választani.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18554) Tomi0703 válasza jaffa 2843 (#18553) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igazából 3,5 k-ig bármilyen egér jöhet. Csak új. De hát ahogy nézem ennél jobbat nem találok.
Köszönöm! :R

(#18555) csibe1 válasza taknyi (#18552) üzenetére


csibe1
addikt

Inkább egy G400-as,jobban jársz vele.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18556) Synthwave válasza Tomi0703 (#18554) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De. eBay--> WMO.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18557) Tomi0703 válasza Synthwave (#18556) üzenetére


Tomi0703
őstag

Tudtam, hogy írni fogják majd de e-bay sajnos nem játszik. :D Azért köszönöm, én is ilyet akartam de nálunk már problémás beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#18558) jaffa 2843 válasza Synthwave (#18556) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Igen, erre én is gondoltam, viszont a fiataloknak lehet nem tetszene a 400dpi. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18559) taknyi válasza csibe1 (#18555) üzenetére


taknyi
aktív tag

ok

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#18560) Tothgera30 válasza Synthwave (#18556) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nagyon jó döntés lenne :K .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18561) cellpeti válasza Synthwave (#18556) üzenetére


cellpeti
veterán

vagy nálam vegyél WMO-tm nálam olcsóbb

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18562) taknyi


taknyi
aktív tag

Logi G400-hoz milyen billentyűzet illik?

[ Szerkesztve ]

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#18563) Nando911 válasza taknyi (#18562) üzenetére


Nando911
csendes tag

fekete (ez milyen kérdés?!)

(#18564) taknyi válasza Nando911 (#18563) üzenetére


taknyi
aktív tag

Hát számít e játékban hogy milyen billentyűzet van mellette... ?

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#18565) cellpeti válasza taknyi (#18564) üzenetére


cellpeti
veterán

az átlag billentyűzetek 3-5 billentyű leütést tudnak érzékelni egyszerrem de inkább csak 3at

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18566) deadelon válasza cellpeti (#18565) üzenetére


deadelon
aktív tag

ennél egyszerre több leütést érzékelő billentyűzetek csak annak előny akinek egy kezén több mint 5 ujj van mert gondolom a másikkal az egeret fogják,egyébként a fekete tényleg előnyös mert az ellenség kevésbé veszi észre.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#18567) WolfheartGR válasza cellpeti (#18565) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Ezt olvasgasd átt. De van ennek topikja is, ott sokat tudtok informálódni.

deadelon: kicsit lépjél már túl magadon, vagyunk páran akik egy ujjal akár több billentyűzetet is le tudunk nyomni, feltéve ha egymás mellett van. És akkor pikkpak limiten van a billentyűzet. De ami a legbosszantóbb, hogy bizonyos kombók együtt nem mennek. Amikhez mondjuk hozzászoktál már.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18568) Prison85 válasza WolfheartGR (#18567) üzenetére


Prison85
senior tag

+1

Én is bosszantónak találtam, hogy kiakad még néhány márkás és drága billentyűzet (pl Razer) is 3-4 gomb egyszeri lenyomásánál. Eltartott egy darabig, mire eljutottam a Microsofthoz...

taknyi: MS Sidewinderekben biztosan nem csalódnál (X4 és X6) Ha ragaszkodsz az egered miatt a Logihoz, akkor a G széria jó döntés lehet (bár nekem túl magasak voltak a gombjai ezért megváltam tőle).

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#18569) jilian válasza cellpeti (#18561) üzenetére


jilian
addikt

Én bevállalnék egy MS IME 3.0 -át.....amit adnék érte egy garis Ikari Optikai... ;)

(#18570) deadelon válasza WolfheartGR (#18567) üzenetére


deadelon
aktív tag

én már rég túlléptem magamon,igaz aiviát használok lehet azért nem érzékelem ezt a problémát,de a régi billentyűzetemnél jobban zavart ,hogy nem volt rajta világítás és nem volt magyar kiosztású.ez talán még nem volt túl sok off.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#18571) WolfheartGR válasza deadelon (#18570) üzenetére


WolfheartGR
őstag

X6-omon is van olyan kombó ami nem megy. De a Waveven anno sok minden összeakadt sajnos. Viszont a kényelme számomra páratlan. Mai napig hiányzik. Kapni újonnan nem lehet, csak vezetéknélkülit. Egy helyet tudok ahol van még egy darab 16k-ért ami kicsit erős, de a fellelhetőségi helyről nagyon mélyen hallgatok mindenki előtt. :D

jilian: Melyik rágcsálónál maradsz meg? Da?

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18572) Synthwave válasza cellpeti (#18561) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

2500 Ft (12 $) ingyenes postával az új, fekete WMO. Top-rated seller ofc.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18573) taknyi válasza Prison85 (#18568) üzenetére


taknyi
aktív tag

köszi átgondolom...

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#18574) jilian válasza WolfheartGR (#18571) üzenetére


jilian
addikt

G400 ès MS-t mèg nem pròbàltam. :D

(#18575) cellpeti válasza Synthwave (#18572) üzenetére


cellpeti
veterán

+3 hét mire megjön, illetve forint függő is a dolog.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18576) csibe1 válasza Prison85 (#18568) üzenetére


csibe1
addikt

Pofás ez az X-6,de miért kellett ilyenre megcsinálni a billentyűket?
Az Enter akkora,mint a Shift,a kurzornyilaktól messzebb került a del-end-page down.
Ahogy nézegettem a mechanikus billentyűzetek is ilyen elcseszett kialakításúak,szinte mindegyik.

Genius KB-G235 bemutató

Ez szerintem egy alap játékos billentyűzetnek megfelel,és nincs is vészes ára.
Egyszerre 6 billentyű lenyomását képes érzékelni.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18577) WolfheartGR válasza csibe1 (#18576) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Azért olyan mert USA billentyűzetkiosztása van. Itt találsz a billentyűzetkiosztásról épp elég infót. Ha nem is tudsz angolul, a képek önmagukért beszélnek.

Geniussal úgy egyáltalán maximum a macskát verném agyon. Volt anno egy Ergomedia 700-asom. Akkoriban 10k-ért. Fél év után megadta magát a semmitől. Majd rá két évre működőképes lett. Szervizelni használom.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18578) Synthwave válasza cellpeti (#18575) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Annyit megéri várni, ha már vadonat új. Bónuszba még fekete is.
A forinttól meg nem tartok. Egy világ fog összeomlani, ha 2500 helyett 2800 Ft lesz. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18579) jaffa 2843 válasza Synthwave (#18578) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Eddig én is úgy voltam vele, hogy a fekete az szebb, de aztán boltoltam tőle egy fehéret, és hát dizájnosabb. Igaz, ez a Maxdata-s verzió.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18580) Synthwave válasza jaffa 2843 (#18579) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Volt fekete is, fehér is. Nekem az előbbi jobban bejött.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18581) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!

Néha-néha jáccok már csak, akkor is a Diablo 3-al. Most, hogy nagy nehezen eljutottam HELL fokozatra rájöttem, hogy soxor azért halok meg, mert nem tudok időben kidobni egy skill-t, vagy rossz gombot nyomok a sötétben a billentyüzeten.
Arra gondoltam, hogy ezen segitene egy sok gombos egér, amivel a bal+jobbegérgombon kivül még az extra 4 skill-t is tudnám aktivizálni.
2 órája túrom a netet 6-7 gombos egerek után, de egyszerüen nem találok normálisat.

Kérném a tanácsotokat!
Min. req:
- vezeték nélküli
- optikai
- min 6 gombos
- < 10.000 huf

köszi! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#18582) cellpeti válasza Andie (#18581) üzenetére


cellpeti
veterán

Logitech G600, Razer Naga

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18583) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! cod multi fps játékokra keresek sok gombos, vezetékes gamer egeret. Kis kezemre milyet ajánltok? Keretek kb. 10-15 ezer ft.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18584) Andie válasza cellpeti (#18582) üzenetére


Andie
őstag

Köszi!
Egyik 18, másik 21.ezer...

Szóval eddig 3-at néztem ki:
A4Tech G7-740DX (ez jópofa, nincs rajta lyuk - akkor hogy lát ki?? :) )
A4Tech R4
Revoltech C206

Ezek sok gombosok (bár ellentmondásos hirek vannak a gombok számáról a neten), és vezeték nélküliek, és főleg 10 alatt vannak... Szerintetek? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#18585) Synthwave válasza Casanova* (#18583) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

1. hsz...

---------------

Andie: Én nem adnék ki értük pénzt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18586) Casanova* válasza Synthwave (#18585) üzenetére


Casanova*
veterán

hát nem tudom milyen egeret vegyek a kis kezemre. :) optikai tényleg sokkal jobb,mint a lézeres? Még sose volt optikai egerem. Logitech G300 optikai egér milyen? Nem tűnik olyan nagynak és szerintem mindkettő oldalsó gombot elérem hüvelyk újjammal. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18587) Andie válasza Synthwave (#18585) üzenetére


Andie
őstag

Tehát akkor gamer egér kérdésben vagy 20.000 fölött, vagy semmit?
Azér ez igy elég rémesen hangzik! :U

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#18588) Prison85 válasza Andie (#18587) üzenetére


Prison85
senior tag

Vannak 10k alatt és környékén bőven ajánlott egerek. Ezek a sok gombos "egerek" viszont sajnos nagyon drágák. Talán egy makrózható billentyűzettel olcsóbban jönnél ki

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#18589) Casanova*


Casanova*
veterán

REVOLTEC RE122 FightMouse Elite lézeres egérről mi a véleményetek? Ez nekem nagyon tetszik! Jó árba is van.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18590) Synthwave válasza Andie (#18587) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem. 10k-ig pár kivételtől eltekintve mindent.
1. hsz...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18591) Andie válasza Synthwave (#18590) üzenetére


Andie
őstag

Megnéztem az 1.hsz-t (ezzel kellett volna kezdenem, jogos!), nagyon korrekt, összeszedett munka!
Sajna azonban úgy látom, csak vezetékeseket elemez ki (meg is indokolja miért persze).
No akkor nézelődök még egy kicsit, köszi a tippeket!

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#18592) Casanova*


Casanova*
veterán

1 hsz-én optikai egerek listája. ezeket az egereket mind megnéztem. nagyon nem tetszenek nekem,némelyiknél nincs oldalt gomb,az nekem játékra nem jó. lézeres egerek viszont jól néznek ki..

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18593) deadelon válasza Casanova* (#18589) üzenetére


deadelon
aktív tag

mikor én használtam nagyon imádtam,főleg mert nekem nagyon kényelmes volt,viszont a taito padomat ki nem állhatta csak az asztalon volt pontos,de kérdezd jiliant ő nemrég vett ilyet biztos mondana egy két jó vagy rossz szót róla.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#18594) Casanova* válasza deadelon (#18593) üzenetére


Casanova*
veterán

aham,köszi! állítólag kis kézre ez nagyon jó egér, még ezt néztem ki magamnak. Gigabyte GM-M8000X Laser

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18595) Casanova*


Casanova*
veterán

TOP 10 Gaming Mouse 2012 2-ik helyezésű Gigabyte GM-M8000X Laser egeret fogom megvenni. 15 ezer ft. ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18596) Bulitt válasza Casanova* (#18595) üzenetére


Bulitt
őstag

Azért azt figyelembe vetted, hogy ez a videó feltöltő saját véleménye? :K

(#18597) Casanova* válasza Bulitt (#18596) üzenetére


Casanova*
veterán

igen. remélem jó lesz ez a giga egér! bízom benne! nem segített senki,csak annyit írtak 1 hsz. így magam választottam ki egeret. ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18598) Bulitt válasza Casanova* (#18597) üzenetére


Bulitt
őstag

Abban az árszegmensben amit meghatároztál nem tudok neked ajánlani értelmes egeret. És nem azért mert nincs, csak szimplán nem ismerem őket. Én most egy CM Storm Sentinel Advenced 2 egeret használok, de ez erősen a 20k-s mezőny. Viszont esetleg tudom ajánlani A CM Inferno-t

(#18599) Casanova* válasza Bulitt (#18598) üzenetére


Casanova*
veterán

erről a giga egérről nem tudtok semmit? esetleg valami rosszat... :U CM Storm Inferno ez az egér is nagyon szimpi. :K 12 ezer ft. hát akkor 20 ezerig milyen egeret ajánlasz? lehetőleg kis kézre. nekem most A4Tech X7 XL egerem van. ez nagy nekem. oldalt a távolabbi gombot nem érem el, meg elöl a 3x sárga gombot sem érem el. köszi!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18600) Synthwave válasza Casanova* (#18595) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

LMAO

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.