Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) shifty7


shifty7
csendes tag

hali!
az lenne a kérdésem, hogy laptop mellé keresek wireless egeret. fontos lenne a hordozhatóság szóval mindenképp vmi kis unifying szerű vevős rágcsálóra gondoltam, azonban nem igazán vagyok képben az egyes egerek közti teljesítménybeli különbségekben. jó lenne ha lehetne vele játszani is, ugyanis bf3at, diablo3at elég sűrűn nyomok. jelenleg g500ast használok, de csak 3000dpi körüli értékeken 1000mhzen, szóval nem igazán egy mambára vagy rat9-re vágyok.

[ Szerkesztve ]

(#17902) ng0ofy válasza shifty7 (#17901) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nem akarok beleszólni az igényeidbe, de miért nem jó a g500? (: Mivel nem a szoba túlsó felében van a kábel bedugva, hanem a laptopba, amit a kezeid közt tartasz szinte, nem hinném hogy a kábelhossz lenne a gond. Ha pedig úgy érted a hordozhatót, hogy valami icipici egeret fogsz használni a g500 után többórás diablozásra, akkor próbáld, aztán gyere vissza ;) Addig előkeresem a képeket az ínhüvelygyulladás házi kezeléséhez, valamelyik gitárkönyvemben volt...

Azt pedig ne várd (talán még a g700-tól se), hogy a wireless egérrel olyan lesz a dolog, mint az 1ms-os frissítésű 3000 CPI-s g500-al... Bár ha kipróbálnád 1600-1800 CPI-n, akkor talán még jobb lenne a dolog ;)

(#17903) Synthwave válasza ng0ofy (#17902) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

1000-en meg még inkább.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17904) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

FireKeeper most tudta meg, hogy az iponban kapható az ikari optical, nevetséges áron. egyedül érzem úgy, hogy best buy? :U

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17905) Alpachino


Alpachino
veterán

A G300-ról vélemény ? :F

Azért is kérdem, mert nincs az ajánlott egerek listájába......

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#17906) MarcZ válasza Alpachino (#17905) üzenetére


MarcZ
senior tag

Inkább a G400.

A man's got to do what a man's got to do.

(#17907) Redneck


Redneck
veterán

Megkérdezem barátnőmet neki milyen Logitech wireless egere van. Egy mini USB sticket kell bedugni, amúgy elem/akku van benne. Nagyon jó a mozgása én az ágyból egereztem vele TV-n.

Szerk:
Sorry nekem más szövegek jelentek meg, gondoltam segítek nekik :D

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#17908) adamka16 válasza Argos (#17900) üzenetére


adamka16
őstag

Esetleg a Gigabyte egerekről van véleménye valakinek..?

(#17909) Synthwave válasza adamka16 (#17908) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Fölínk vidékön csák Gágyibálytnak híjják a zsöllírek. Ászongyák, bágzó cirmosok mögköpülísire pont jaú. Örzse nénnye míg szokja hasznáni Ekszelezzeni mög röceptgyűjtísre a világoshálórú.

:DDD

;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17910) adamka16 válasza Synthwave (#17909) üzenetére


adamka16
őstag

Ha te mondod... legyen úgy. Lapom is giga már vagy 3 éve hibátlan, szóval ha ebből indulok ki nem rossz márka. De ugye közel sincs köze az alaplapnak egy egérhez.

(#17911) Argos válasza adamka16 (#17908) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nekem volt/van egy Gigabyte GM - M6880-as rágcsálóm. Csak erről tudok reflektálni, átlagfelhasználóként, a "technikai rizsa" mellőzésével.

- Ergonómiáját tekintve nekem kényelmes volt, akár egész tenyeres, akár ujjas/karmos egerészéshez. Nem fáradt el rajta a kezem, nem volt nehéz, se túl könnyű. Jól lehetett mozgatni. (Nincs se nagy se kicsi kezem.)

- Anyaghasználat. Fényes felületű a teteje, oldalt lukacsos gumiborítás. Nekem nagyon izzadt rajta a kezem. Oldalt, fogásra jó a gumírozott rész, de a halálom volt - annak ellenére, hogy alap nálam a kézmosás egerészés előtt- folyton hót' dzsuvás lett és a lukakból csak fogpityiszkával lehetett kiirtani a piszkot.
Mondjuk, akit nem érdekel a látvány és a tudat, hogy koszos, annak nem feltétlen zavaró.
Ami nekem kellemetlen volt, hogy nyüszögött a bal és a jobb egérgomb. Problémája nem volt, csak a hang zavart iszonyatosan. Lehet ez másnak fel se tűnne.

- Pontosságát nézve, átlagos felhasználásra elég, ha mesterlövész vagy a csé-ben, akkor már lehet kevés. De, ezt nem tudhatom, nagyon ritkán, alkalmi hobbi-orvgyilkosként játszok ilyenekkel. Netezéshez, szövegszerkesztéshez, kép-/videószerkesztéshez, MMO-hoz, H&S-hez, RPG-hez doszt elég.

Egy idő után - talán 10-12 hónap- sajna elkezdett vacakolni. Random időközönként eldobta az USB csatlakozást. Eleinte még orvosolható volt azzal, hogy kihúz/bedug -> működik, de végül megadta magát.
És mivel csak egy évet mert vállalni rá a gyártó, így mehetett az egérmennyországba.

Lehet kicsit sok a negatívum - és nem is vennék többet ilyen egeret -, de összességében véve, ennyi pénzért - 3-4 ezer Ft volt- nem volt olyan rossz egér, de lehet csak az ergonómiája jött be. :)

(#17909) [oWn]f4te:
:DD

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#17912) Redneck válasza adamka16 (#17910) üzenetére


Redneck
veterán

Semmi köze, eltaláltad. Nekem is Giga deszkám van, sőt az előző is az volt. Sőt Giga SuperB tápom is volt, no de nem ez a lényeg. Alap feladatokra jók lehetnek, de játékra nem. Nekem GM-6800-as volt. Szenzora pontatlan, de legalább nem akadt :)

Itt írtam párról:
[link]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#17913) adamka16 válasza Redneck (#17912) üzenetére


adamka16
őstag

Köszi mindkettőtöknek! :R

(#17914) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok!
Létezik olyan egér ahol a különböző makrókat a balgombra lehet programozni,és nem egy külön kis szar gombra mint ennél például:

Köszi!
:R

(#17915) Synthwave válasza adamka16 (#17910) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Így van. Egeret kérdeztél, nem alaplapot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17916) ng0ofy válasza ScomComputer (#17914) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

http://www.highrez.co.uk/downloads/XMouseButtonControl.htm

Bár, lehetséges, hogy ennél komolyabb dologra gondoltál.

(#17917) sedios


sedios
tag

Sziasztok,

tegnap vásároltam egy Microsoft Comfort Mouse 6000-et. Nem vagyok teljesen biztos, hogy ez megegyezik az első hsz-ben levő opcionális lézeres egerek rovatban szereplő microsoft 6000-es darabbal. Viszont szeretnék mindenkit lebeszélni róla, a középső billentyű (scroll gomb) kb. fél másodperc késéssel dolgozik.

Csak remélni tudom, hogy visszaveszik :O

(#17918) WolfheartGR válasza sedios (#17917) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Biztos, hogy közük nincs egymáshoz. A nevük is elárulja, csupán figyelmesen kell elolvasni. De az sem baj ha értő módon is olvasol a figyelmes mellett. A tapasztalatot nagyon szépen köszönjük!

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17919) Redneck válasza WolfheartGR (#17918) üzenetére


Redneck
veterán

Booom Headshot! :))

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#17920) csibe1 válasza adamka16 (#17910) üzenetére


csibe1
addikt

Nekem is volt Gigabyte 6800-asom,mint Redneck-nek,a 6880-astól annyiban különbözik,hogy optikai a szenzora,és nem fényes a háta.
Formára tényleg jó,nagyon kényelmes volt nekem,átlag használatra megfelel.de multiban kijönnek a hibái.
A nagyobb rántásoknál beakad,addig nem is tűnt fel amíg nem kergetőztem pár emberkével a házakban,ahol hirtelen kellett volna fordulni.
Megvan még,eltettem tartalékba.A görgője kb 1,5 év után megadta magát,igaz az elején is kellett egy hónap mire bejáródott.
Kicsit jobb minőségű anyagokból gyártva,az MX518 optikájával nagyon jó egér lenne,és használnám továbbra is.
Lecseréltem egy MX518-ra kb egy éve,és azóta is azt használom.Először kicsit furcsa volt a fogása,de megszoktam.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#17921) Redneck válasza csibe1 (#17920) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem pontatlan volt, nem akadt, egyszerűen szar érzés volt vele multizni. Olyan megfoghatatlanul szar :) Fogásra jó lenne, ha a mozgása miatt nem éreznéd furcsának a kezedben. Tartaléknak jó, de még alap feladatoknál is érezni ezt a furcsa mozgást, hiába van maximálisan jól beállítva...
Én G400-ra váltottam utána (MX 518 újabb verzióban) és nem kellett megszokjam. Egyszerűen kézre áll, és megérte a pénzét. A szenzora pontos, nem érzem fárasztónak a használatát. 7,5k volt, előtte a GM-6800 kb 3,5 vagy max 4. Az 1 évet bírt, szerintem nem véletlenül.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#17922) deatom


deatom
tag

sziasztok!

bocsánat a reklám miatt, de Én eladnám a logitech g400-as, és Ozone Xenon egereimet :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#17923) jaffa 2843 válasza deatom (#17922) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Az 1.1 nem eladó? :P

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#17924) ng0ofy válasza ScomComputer (#17914) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Továbbgondolva amit privítban írtam: Na akkor a helyedben most csapnék le deatom g400-ára :D Ha még megvan neki...

(#17925) Synthwave válasza deatom (#17922) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem szokás hírdetni a fórumban. Legalábbis nem ilyen célirányosan.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17926) compifan12


compifan12
csendes tag

Sziasztok!
Holnap vennék egy új egeret és azt szeretném kérdezni hogy szerintetek melyik egeret vegyem?A keret:10000.Lehetőleg olyat amely alkalmas mind RPG,FPS,TPS játékokra.Ilyen játékokra:bf3,gw2,max payne 3,Overgrowht. :F :)

,assasin's creed 3 jöjjön már!,asrock extreme 4,intel core i5 3570k,sapphire hd 7970,kingston 16gb 1600mhz,seatage 1tb 7200rpm,samsung ssd 830 128gb,zalman z11 plus,chiethef ctg-500

(#17927) Synthwave válasza compifan12 (#17926) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Első körben olvasd el a topik címét, amelyikben kérdezel..

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17928) compifan12 válasza Synthwave (#17927) üzenetére


compifan12
csendes tag

oké,oké bocsánat.Akkor:Milyen egeret ajánlotok ami egyaránt jó RPG,FPS,TPS játékokra is? :U :(((

,assasin's creed 3 jöjjön már!,asrock extreme 4,intel core i5 3570k,sapphire hd 7970,kingston 16gb 1600mhz,seatage 1tb 7200rpm,samsung ssd 830 128gb,zalman z11 plus,chiethef ctg-500

(#17929) MarcZ válasza compifan12 (#17928) üzenetére


MarcZ
senior tag

Első hsz.

A man's got to do what a man's got to do.

(#17930) jaffa 2843 válasza compifan12 (#17928) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

"Not sure if...." :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#17931) Synthwave válasza jaffa 2843 (#17930) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ilyenkor érzem fölöslegesnek a beleölt időt. És még frissíteni is akarom. :(

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17932) Kasya


Kasya
nagyúr

Sziasztok!
Szeretnek venni egy Wireless - rechargeable egeret. A Roccat Pyra-val szemezek, de par negativum itt is elojon, mint tul konnyen benyomodo oldalso gombok es aksi ido (bar ha jol latom, a rechargeable egerek tekinteteben ez nem tul sok). Mivel sokat utazom (notebookot hasznalok), es a vezetek nekem mindig utban van, ezert csak a wifis johetne szoba. Az elemrol meg vegkepp utalok gondoskodni, de mivel napelemes egeret meg nem talaltam, az usb toltos is megfelelne :)
Az utolso szempont, hogy legyen kicsi, tenyerben elfero es a leheto legkisebb input laggja legyen.
Termeszetesen jatekra is sokat lenne hasznalva, de mivel nem nagyon FPS-ezek, igy nem hiszem hogy MMO, DOTA tekinteteben sokat vesztek a wireless megoldassal.
Azert kerdezem igy a velemenyeteket, mert Microsoftrol rossz velemenyen vagyok WiFi-s eger tekinteteben, Logitech java resze elemes es az igenyemnek megfelelo eger amugy is keves van a piacon.

Mit tudnatok ajanlani?

[ Szerkesztve ]

(#17933) citkar válasza Kasya (#17932) üzenetére


citkar
addikt

Én nem vagyok az a kemény játékos, de azért rendszeresen játszom. Van pár éve egy Logitech MX5500-as szettem (wireless bill+egér) és évekig semmi bajom nem volt vele, de az utóbbi fél évben azt tapasztaltam, hogy időnként "késik", kis időre akár meg is szakad a kapcsolat. Én arra gyanakszom, hogy valami zavarhatja (bluetooth) a szomszédoktól, mert egyébként kiválóan működik, ezért épp wireless/rádugós egéren gondolkodom.

(#17934) Kasya válasza Kasya (#17932) üzenetére


Kasya
nagyúr

A BT egerekrol mit lehet tudni? Van olyan pontos, mint a Wireless eger?

(#17935) NoObSzajBoT válasza Kasya (#17934) üzenetére


NoObSzajBoT
csendes tag

Szevasztok Emberek!
Kéne egy kis help! Nem rég vásároltam egy Revoltec FightMause Elit egert, hú hazavittem szép és jó... aztán mikor gamere akartam konfogolni a gombokat, beleütköztem egy problémába..
Mégpedig abba, hogy a scroll gombot lehetne jobbra-balra döntögetni, és azt nem érzékeli egyáltalán + a szoftverén a buttons setting-ben semmit sem lehet állítani!
Itt van az egér gyári holnapja: [link]

Ha valakinek van valami ötlete azt várom:)
(a gomb valószínűleg működik, hallani érezni ahogy döntöm a scrollgombot, és teljesen új egéről van szó!)

(#17936) ng0ofy válasza NoObSzajBoT (#17935) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ha jól értem amit írsz, a játék, amiben használni szeretnéd a horizontális scroll gombokat nem érzékeli azokat.

Sok régebbi játék, program még a mouse4-mouse5 (oda-vissza, hüvelykujjnál) gombokat sem ismeri fel, nemhogy a 10x-edik gombot. Próbálkozz a néhány hozzászólással előbb általam linkelt x-mouse button changer programmal, amivel be tudsz állítani a vízszintes görgetőkre valami egyebet (pl. k, l, b, stb, amit nem használsz) aztán a játékban már annak fogja felismerni a beállítások menü.

(#17937) nyunyu válasza Kasya (#17934) üzenetére


nyunyu
félisten

A BT egerekrol mit lehet tudni? Van olyan pontos, mint a Wireless eger?

Valamivel lassabb az adatatviteluk, mint a 2.4GHz-s radiosoknak:
Rendes MX Revo 125Hz, kekfogu MX Revo ~90Hz.

Pontossagot nem befolyasolja az adatatvitel technologiaja.

Eredeti, toltheto egeres kerdesedre meg nem nagyon van jo valasz.
L fronton ott volt nagyon regen az MX700 (plusz kekfogu tesoja az MX900), aztan az MX1000 (vagy a desktopokhoz csomagolt kekfogu tesoja), MX Revo (szinten volt BT tesoja)
Aztan a joaras MX1100R sajnos nem sokaig volt kaphato.
Most max a Perf MX-et talalni a boltokban, de az szerintem nem egy jo ar/teljesitmenyu eger: tul draga.

Talan meg kaphato Microsoftektol az Explorer Mouse, vagy a Mini valtozata, de az meg nem jo eger.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17938) Kasya válasza nyunyu (#17937) üzenetére


Kasya
nagyúr

Koszonom valaszod!
Sajonos, en is erre a kovetkeztetesre jutottam. Mivel kezdek megbaratkozni az elemes megoldassal, igy maradnek a Logitech wireless konfigoknal, mert mar van egy Unifying bill-em is. Most mar csak a mukodesi ido es response time lenne a fo kerdes...meg hogy minel kisebb legyen.
Igy jutottam az M705-re es a G700-ra, amirol itt a forumon is jok a tapasztalatok. Nektek mi lenne a velemenyetek?

(#17939) drtimot válasza Kasya (#17938) üzenetére


drtimot
aktív tag

Arra azért figyelj, hogy pont az általad linkelt oldalon beszélnek arról, hogy a G700 nem megy Unifying vevővel! (Nekem nincs vele tapasztalatom, de ez feltűnt)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17940) Kasya válasza drtimot (#17939) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, lattam en is. Kozben megneztem jol oket es talaltam egy kis M525-ot, aminek viszont elvileg 150ms a valaszideje. Ezt eleg soknak tartom, igy latatlanba is. A Razer Orochi tudna meg egy jo dontes lenni a laptophoz, csak ott nem tudom mennyit szamit a 125Hz polling/ 8ms response. Ez szembebotlo tud lenni, vagy jonak mondhato?

(#17941) TXT


TXT
őstag

ERROL mi a velemeny, mint gamer eger? :U

Lézeres elvű működés
Szenzor: Avago ADNS-6010
6 lépésben állítható DPI (400-3600)
125-1000 Hz-ig állítható USB ráta
FPS: 7080 frame/sec
Képfeldolgozás: 6,4 Mpixel/sec
Maximum gyorsulás: 20G
Maximum sebesség: 1,14 méter/sec (felületfüggő)
SPI time: 1 ms (input lag 1000 Hz-en használva)
Anti-vibrációs technológia
64 KB beépített memória
Súly: 117 gramm + 19,5 gramm a súlyokkal
Kattintás válaszideje: 3 ms
Aranyozott USB csatlakozó
Textil bevonatú egérkábel
4 irányú görgetés

(#17942) Synthwave válasza TXT (#17941) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Felejtős.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17943) Nando911 válasza TXT (#17941) üzenetére


Nando911
csendes tag

Egyáltalán nem jó egér, nekem volt ilyen és nagyon gagyi összerakású, illetve a klikkelős gombok ( vagy nem tudom hogy hívjam) gagyibb érzetet ad mint egy tescos egér. Én egyáltalán nem ajánlom. Ja és egyáltalán nem pontos az egér.

Kinéztem egy egeret és nekem nagyon tetszik, bár nincs sok magyar infó róla, ahogy keresgéltem neten és angol se túl sok.
Ez lenne az: EGÉR

Tudtok vmit mondani erről az egérről, nekem nagyon tetszik, valami rossz tapasztalat illetve jó?
Esetleg ebben az árszegmensben van jobb egér. Nem nagyon szeretnék 8000 ft fölé menni.

Illetve van egy kisebb verzió, de ugyanúgy néz ki: MINI

ez a kisebb változat csak méreteiben illetve súlyában különbözik a nagyobbtól? Mert árában ugyanannyi.

[ Szerkesztve ]

(#17944) drtimot válasza Nando911 (#17943) üzenetére


drtimot
aktív tag

A TT elég új versenyző az egerek piacán, kevés a tapasztalat velük, több a fenntartás.

Azt mondják több helyen, egy Avago 3080 szenzor van ebben, ami ha igaz, jó, de hivatalos infot nem nagyon találni. Ezért az árért már kapsz sokat bizonyított, az első hsz-ban is ajánlott egereket is, pl. G400 (Árgép szerint 8260-ért már kapni), SS Ikari (6500-tól (!)), vagy Ebayről MS egerek, vagy akár hardveraprón valami jó állapotú használtat szinte bármelyikből.

Ennyiért alig tudom megállni, hogy ne vegyek egy Ikarit csak úgy...

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17945) jaffa 2843 válasza drtimot (#17944) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nekem is hasonló gondolatok kavarognak a fejemben. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#17946) ng0ofy válasza Nando911 (#17943) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Csatlakozva az előttem szólókhoz: iponban az ikari most best buy (:

Kasya: A "kis M525" wireless 150ms válaszidő?! Ez gondolom valami elírás. A 2ms (500Hz USB) és a 150ms közötti különbséget egy dinosaurus is észrevenné... Tuti, hogy az nem annyi...

[ Szerkesztve ]

(#17947) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Nah eddig bírtam... Tartottam magam amíg lehetett, de pár hét alatt sikerült megtörnöm. Berendelek egy Ikari Optical-t :D

(#17948) TXT

Optical jobb

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#17948) TXT


TXT
őstag

Koszi a valaszokat. :R

Az Ikarit tekintve van optical es laser. Melyik jobb, ill mi a kulonbseg a valos hasznalatban?

(#17949) ng0ofy válasza TXT (#17948) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Egy év után a hajaid szálának száma. Kerüld a lézerest, pláne, hogy drágább (:

krizoli: Szerintem ez amolyan kinek a pap... eset, mert a fogásuk eléggé különbözik (az ikarit sehogy sem tudom megfogni rendesen) az anyaguk is más a hátukon. De most az ikari elég olcsó (:

[ Szerkesztve ]

(#17950) krizoli


krizoli
tag

Egy Ikari és egy G400-as közt van érdembeli különbség? Csak mert néztem és most és van közel 2000Ft a kettő közt.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.