Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17451) WolfheartGR válasza Iceclon (#17450) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Ugyanaz a Phillips Twineye Sensor van mindkettőben.

[link1]
[link2]

jilian: A videókat neked is ajánlom.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17452) jilian válasza WolfheartGR (#17451) üzenetére


jilian
addikt

Ejj de kivàncsi vagyok, nyomi napi 20 Mb -os roaming sovàny a vidikhez. :((
Otthon ez lesz az első amit megnèzek.

(#17453) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Meghalt a Razer Krait egerem és most egy jóval olcsóbb egeret akarok venni. 2500 Ft a felső határ. Főleg játékra és internetezésre használnám. Nem kellenek plusz gombok. Egy megbízható, pontos egeret szeretnék!

Genius Navigator 320
Genius NetScroll 220
Gigabyte GM-M3600
Logitech OEM B110
Microsoft Optical Mouse 200

A fentiek közül akarok választani, de kellene egy kis segítség! Szerintetek melyik lenne a legjobb választás?

(#17454) Iomega válasza Goldwin (#17453) üzenetére


Iomega
őstag

Én egy Gigabyte GM M6580-ast rendeltem, ha megjön írok véleményt róla.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#17455) deadelon válasza WolfheartGR (#17451) üzenetére


deadelon
aktív tag

valóban ennyire érzékeny ez a philips senzor.nekem akkor is ugrál a kurzor (rat 5)ha szól a zene.az asztalon van 3 hangfal.sőt ha hozzáér az asztalhoz a számítógép ház akkor is jelentkezik ez a probléma.sajnos ez van de ha fogom az egeret ez a jelenség teljesen megszűnik.más egereknél nem vettem ezt a ugribugrit észre,vagy csak nem figyeltem fel rá?

[ Szerkesztve ]

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#17456) jaffa 2843 válasza Goldwin (#17453) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Mi lett a baja a Krait-nek?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#17457) Goldwin válasza jaffa 2843 (#17456) üzenetére


Goldwin
aktív tag

A bal gomb néha nem észleli a kattintást, ha meg igen, akkor dupla kattintásnak érzékeli azt.
Igaz, hogy már négy éves és rendesen ki is volt használva, de a Razer-t váltó Genius egerem sokkalta tovább bírta! Szóval még egyszer nem fogok 6.000 Ft-ot fizetni egy egérért!

[ Szerkesztve ]

(#17458) WolfheartGR válasza Goldwin (#17457) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Mikrokapcsolócsere és jó a Krait. De ha ez a verzió nem jön be írj rám és megegyezünk a kraittel kapcsolatban. :)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17459) jaffa 2843 válasza WolfheartGR (#17458) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Pont ugyanezt akartam írni... Elkelne mégegy Krait itthon ha mégis úgy döntene, hogy nem csinálja meg párszáz forintért. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#17460) WolfheartGR válasza jaffa 2843 (#17459) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Gyereknek szeretném amúgy 7éves. Még odavan a világító dolgokért. De a WMO1.1A-hoz ragaszkodik. Most kapott rá tappancsokat. :) Meg ugye ez is világít... :DDD
De ha gondolod vidd el nyugodtan. Majd lesz később másik.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17461) jilian válasza WolfheartGR (#17451) üzenetére


jilian
addikt

Jó, jó...de azért ezekbe nagyon bele lehet kötni. ;)
Bár tény, roppant érzékeny.

Ha én is feltekerem a Z5500-nek, nemcsak a kurzor mászik arrébb, gépelésnél meg ahogy mocorogsz (kicsit félredőlsz fingani :DDD ) máris meglököd az asztalt.

(#17462) WolfheartGR válasza jilian (#17461) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Ezt ajánlom figyelmedbe. Meg ezt. További jó keresgélést. Van elég videó a youtubon. Néhány hozzászólásból is lehet okulni ami a vidik alatt vannak. De miattam a te pénzeddel azt csinálsz amit akarsz. Magánügy. Én most ezt csináltam vele. Szerintem csinos.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17463) jilian válasza WolfheartGR (#17462) üzenetére


jilian
addikt

..szt@kurva, van ennél nagyobb pad? :Y

(#17464) WolfheartGR válasza jilian (#17463) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Menjünk át ide és megtudod. ;)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17465) DanielK


DanielK
addikt

Bocsánat az offért, de nem találtam megfelelő topikot, ahol ezt megkérdezhetném. :))
Jelenleg van egy augusztusban vásárolt Logitech Wireless Touchpadom.
Viszont a Logitech bemutatta az új touchpadját Win8-ra: Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650.
A régi megkaphatja szerintetek az új gesztusokat Win7-re?
Jó lenne... :K

(#17466) Kobe


Kobe
veterán

sziasztok

tudtok ajánlani esetleg valami nagyméretű, kényelmes ergonomikus egeret ? A jelenlegi logitech M510-esem nagyon kicsi, és a sok használattól megfájdul tőle a kézfejem. A legjobb valami logitech unifiying receiveres cucc lenne, de másra is nyitott vagyok. Szoktam játszani is, ez is egy szempont lehet

(#17467) hypno skate


hypno skate
senior tag

Van itt valaki aki látott már működés közben Fujitsu WL9000 egeret?

(Ha más nincs olyan is jó, aki már látott egy embert, aki látott egy embert, aki látott ilyet. Legalább fényképen :DDD )

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#17468) Dominic1


Dominic1
csendes tag

Sziasztok, tudnátok ajánlani egy vezetéknélküli egeret? Ami fontos hogy aksis és nagyméretű legyen (az A4tech X7 elveszik a kezemben :D). Nem árt ha van hozza dokkoló is. Főleg internetezésre és néha néha játékra használnám, és jó lenne 15ezer alatt :D

(#17469) wayneso


wayneso
csendes tag

Sziasztok, valakinek van tapasztalata a Steelseries Sensei-el vagy a Xai-al kapcsolatban? Drága rágcsáló , és kiváncsi lennék hogy megéri-e a pénzét, vagy inkább egy Razert érdemes venni? Többek között játékra használnám.

[ Szerkesztve ]

(#17470) Tepsifüles


Tepsifüles
tag

Sziasztok!

A barátnőmet nagyon zavarja ha este tanulás közben gamelek és "kattogtatom" az egeret/billentyúzetet. Valami olyan darabot keresnék, amelyik nagyon-nagyon-nagyon csendes. Tudnátok tippeket adni? (és persze használható játékokhoz :) ).

Előre is köszi.

Sabee

(#17471) jaffa 2843 válasza wayneso (#17469) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Röviden: nem.
Első hsz-t olvasd el.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#17472) Iomega


Iomega
őstag

Megjött a Gigabyte GM M6580 v2-es egerem és teljesen jó, amennyibe meg kerül, le a kalappal. Remélem bírni is fogja a kiképzést.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#17473) jilian válasza Tepsifüles (#17470) üzenetére


jilian
addikt

Persze kinek mi a csendes...
Ami nekem van:
Ikari Optical:
hangos
Fightmouse Elit:
csendes

(#17474) pomk


pomk
őstag

Tanácsot szeretnék kérni egér vásárlás előtt. Mi/mik azok, amiket a következőkre ajánlanátok:
- teljesen alap, normál használat
- netezés
- játékra nem használom, mert ha tehetem TVmen játszok gamepaddal
- CSAK vezeték nélküli lehet
- max. 5.000-et költenék rá
- nem kell rá semmi extra gomb meg funkció, úgysem használnám ki

Kb. ennyi. :)
Köszi!

(#17475) DanielK válasza pomk (#17474) üzenetére


DanielK
addikt

[link]
Én eddig nem csalódtam a márkában. Minden egerük, ami járt nálam tökéletes volt.

[ Szerkesztve ]

(#17476) pomk válasza DanielK (#17475) üzenetére


pomk
őstag

Köszi. Azt olvasom, hogy "nano". Mekkora lehet ez élőben? Én rendes méretű egeret szeretnék. :)

(#17477) DanielK válasza pomk (#17476) üzenetére


DanielK
addikt

A vevőegysége nano. ;) Egyébként kisebb, mint egy átlagos egér, esetleg menj be egy üzletbe (mm, saturn stb) és próbálj ki párat, ha a méret számít.

(#17478) DanielK válasza pomk (#17476) üzenetére


DanielK
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

(#17479) pomk válasza DanielK (#17477) üzenetére


pomk
őstag

Ehhez mit szólsz? Az M185 és az M235 között mit a különbség?

[ Szerkesztve ]

(#17480) DanielK válasza pomk (#17479) üzenetére


DanielK
addikt

Ezt nem tudom, de itt megnézheted.
külön-külön: [link] és [link]

(#17481) pomk válasza DanielK (#17480) üzenetére


pomk
őstag

Az összehasonlító lap alapján csak az Unifying egységben és a kompatibilis op. rendszerben van különbség. A Unifying rendszert nem fogom kihasználni, és csak Windowst használok. Így ezek alapján az egerek tudása részemre megegyezik. Ezt követően már csak az áron és a desginon múlik a döntésem.

[ Szerkesztve ]

(#17482) pomk válasza pomk (#17481) üzenetére


pomk
őstag

Megrendelve. Köszönöm a segítséget!

(#17483) daffy1989


daffy1989
tag

sziasztok
szeretnék egy usb-s egeret vásárolni. semmi igény nincs,nem vagyok hardcore gamer,általános felhasználásra lenne,ehhez mérten a keret is 2-3000ft.
GIGABYTE M5050X Kék ezt néztem ki,valaki véleményezné,esetleg ajánlana mást?

(#17484) Kobe válasza Kobe (#17466) üzenetére


Kobe
veterán

erre valaki ?

(#17485) eriktoth válasza Kobe (#17466) üzenetére


eriktoth
tag

Logitech Performance MX bár pénztárcát lehúzza de jó vétel :)

(#17486) Kobe válasza eriktoth (#17485) üzenetére


Kobe
veterán

még az is kicsi.... :W

(#17487) lapartman válasza daffy1989 (#17483) üzenetére


lapartman
tag

Kicsit többért nézz A4 Tech X7 egereket.

(#17488) ng0ofy válasza DanielK (#17465) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Szerintem maga az eszköz megkapja az új gesztusokat egy driver frissítéssel, de a win7 még ettől függetlenül nem fogja őket felismerni szerintem. A windows 8 önmaga ismeri a gesztusokat nem a driver "tanítja" meg rá, tehát minden eszközhöz van egy alap gesztuskészlet, amit tud a windows, amit a windows 7 nem tudott még. Ha a logitech ír hozzá olyan drivert, amiben benne lesznek a windows8-on elérhető gesztusok persze jó világ van, csak ez nem valószínű, mert akkor nem fogyna se az új eszközük se az új windows ;)

-=Libria=-: a razer nagyméretű egereknek (Mamba vagy Deathadder pl.) kicsit magasabban van az orra, mint a logitech hasonló méretű rágcsálóknak, így nagyobbnak tűnnek a magasabb fogásuk miatt. Nagy kéznek kényelmesebb, nem lóg le annyira az asztalra az sok ujjacska, tenyér :D Próbálj ki egy olyat valahol.

daffy1989: ha úgysem játszol vele nézz szét vmi boltban, ahol lehet fogdosni és a leg kézreállóbbat válaszd. Logitech-nek van sok olcsó és jó egere, ilyesmi is, mint az általad írt gigabyte, viszont a garanciális ügyintézésük páratlan, ha mégis baj lenne ;)

[ Szerkesztve ]

(#17489) daffy1989 válasza ng0ofy (#17488) üzenetére


daffy1989
tag

játszani játszok,de nem vagyok fanatikus fps függő,szóval egy mezei samsung egérrel 4-5 éve tökéletes a kapcsolatom,de új alaplap miatt(asrock b75) usb-s egérre kell cserélnem

(#17490) ng0ofy válasza daffy1989 (#17489) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én is így gondoltam :D Azért írtam a logitechet, mert a garancia szuper és az olcsóbb kategóriában is elég jó minőséget hoz. Van a környezetemben több is, az egyik kis rágcsáló 2000 óta kattog napi 1-2 órát és még fog 2-3-évet, remélem :D

(#17491) daffy1989 válasza ng0ofy (#17490) üzenetére


daffy1989
tag

rá tudsz bökni egy pontos típusra olyan 3k környékén? max 4

(#17492) MarcZ


MarcZ
senior tag

Szerintem simán vedd meg ezt, ez jó office munkára is, és ha még netalántán játszani is volna kedved, amit úgy olvasok, hogy szoktál, arra is kitűnő. Esetleg ha tudod, valahol próbáld meg a fogását.

A man's got to do what a man's got to do.

(#17493) Dominic1


Dominic1
csendes tag

Erre valaki?

(#17494) Iomega válasza daffy1989 (#17483) üzenetére


Iomega
őstag

Gigabyte GM M6580 v2 lézer egér, ezt nyugodtan megveheted, és az árba is belefér , amit írtál.
Nagyon jól működik, kapcsolható dpi 1600-ig (800, 1200, 1600), van előre vissza gomb is. Jó a mérete, mindkét oldalt gumi borítás, kényelmes fogást biztosítva, és könnyen járnak a gombok. Formailag is jól néz ki szerintem.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#17495) daffy1989 válasza Iomega (#17494) üzenetére


daffy1989
tag

köszönöm,megfelelő

(#17496) Iomega válasza daffy1989 (#17495) üzenetére


Iomega
őstag

Szívesen! :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#17497) Prison85


Prison85
senior tag

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy valaki próbálta-e a Razer dupla optikás szenzorát. Kinéztem két egeret a mostani leváltására, amelyek formailag valamelyest hajaznak rá:

Imperator 2012
Taipan

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#17498) MarcZ válasza Prison85 (#17497) üzenetére


MarcZ
senior tag

Taipan-ban pontosabb szenzor van, szóval én arra mennék, de legokosabba DeathAdder lenne, még mindig a legpontosabb a Razer egerek közül.

A man's got to do what a man's got to do.

(#17499) Prison85 válasza MarcZ (#17498) üzenetére


Prison85
senior tag

DA Black Edition tetszene, csak hiányzik a DPI váltó gomb a tetejéről, amit én rendszeresen használok játék alatt :(((

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#17500) MarcZ válasza Prison85 (#17499) üzenetére


MarcZ
senior tag

Akkor mennék a Taipan-ra. Amúgy az nekem is nagyon bejön kíváncsi vagyok milyen lett ez az S9818-as szenzor, lehet, hogy már közelebb van a pontossága a jó öreg DA-hoz és az optikai társakhoz.

A man's got to do what a man's got to do.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.