Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) WolfheartGR válasza bajtokarpi (#18300) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Semennyire nem kényelmes. Nem arra való az az egér. Blogomban olvashatsz róla pár sort.
G400-at tapicskolj meg első körben. Másodikban Ikari opticalt.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18302) bajtokarpi válasza WolfheartGR (#18301) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm a segítségedet. Megyek olvasni :) .
Elolvastam. G9X elvetve.

Köszi

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#18303) Synthwave válasza WolfheartGR (#18301) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Semennyire nem kényelmes."

Azt elfelejtetted hozzátenni, hogy NEKED.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18304) WolfheartGR válasza Synthwave (#18303) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Kérdezném, hogy hosszú újakhoz, és tenyeres fogáshoz mennyire kényelmes a G9X?
Erre semennyire nem kényelmes.

Másrészt ma szabi van, ha nem megyek el koncert és alkoholügyileg, akkor mehet a duelprac. :)

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18305) Synthwave válasza WolfheartGR (#18304) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Többféle markolat van hozzá, az emberek kézmérete különbözik, palm és palm is ---> ilyet ennyire kategórikusan kijelenteni nem bölcs.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18306) WolfheartGR válasza Synthwave (#18305) üzenetére


WolfheartGR
őstag

1, 2, 3. Valóban nem bölcs, nem is leszek Buddha. De akkor sem ideális egyik grippel sem palmosra a G9X nagy kézben és/vagy hosszú ujjakkal. Nekem jutott mindkettő. De ez már az én személyes nyomorom.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18307) Synthwave válasza WolfheartGR (#18306) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ha annak idején hallgatok Mayára ("Salmosa? Jó egér, csak megfogni nem lehet. Odaadtam öcsémnek."), akkor nem lenne most Salmosa love ---> a legcélszerűbb, ha a személyes megtapogatásra bízzuk a kényelemmel kapcsolatos nézeteinket.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18308) blaca83 válasza Prison85 (#18293) üzenetére


blaca83
őstag

Köszi Prison...! ;)

Ezt viszont jó lenne tudni a szenzorral kapcsolatban:
" Dual Szenzoros Philips valamit ültettek bele, amiről nem érkeztek túlságosan pozitív visszajelzések. Esetleg elképzelhető, hogy ugyanez fog kerülni a Deathadder 2013 -ba?"

(este leszek, gyere BF3-azni)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#18309) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

WolfheartGR , [oWn]f4te nehogy ezen összekülönbözzetek! (#18306) WolfheartGR képei nagy segítség számomra. Tényleg nem lenne jó, mert nekem is, mint a képen lévő használónak nagyon lelógnának az újaim. Ikari opticalt 7k-ért tudnék venni.

battletag: bossi#2666

(#18310) nyunyu válasza Prison85 (#18293) üzenetére


nyunyu
félisten

A Black Edition -ön egyáltalán nincs LED, ami nekem kifejezetten tetszik. A gumírozott résztől egy kicsit tartok a 2013 esetében (hátha idővel enged a ragasztás)

Logitechekrol eleg nehez levakarni a gumi hatasu festeket.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18311) -FreaK-


-FreaK-
veterán

[oWn]f4te: igaz, hozzátehettem volna hogy akinek kézre áll. Az hogy a lézeres szenzor miatt érzékelési képességeiben elmaradt másoktól, az szvsz nem számít, mert még így is túl van azon a határon amit el lehet érni (esetleg szélsőséges esetekben).
Ahhoz képest meg hogy a sima változat egyébként 16-tól indul, elég szerény az a kijelentésed hogy "ennyit talán megér" :)

KaiotEch: megkaptam én is hogy milyen szar már, MW3 van rajta.. az igazat megvallva, pont lesz@rom hogy mi van ráírva, úgyse nézem. Mellesleg a burkolatok nagyon igényesek, jó minőségű anyagból vannak. Mind a kettő fekete, az egyik puhább, sima tapintású, a másik ilyen érdekesen érdes, picit keményebb felület, de nagyon jó fogást biztosít az is. A felirat is elég igényes.

bajtokarpi: ez tényleg nagyon emberfüggő. Én pl. tudom fogni tenyeresen is ha böngészek mondjuk. Játéknál meg a Claw grip is működik. Próbálj eljutni a Pixel boltjába, náluk elvileg kipróbálható, de érdemes rákérdezni előtte.
WolfheartGR nem tudom miről beszél, szerintem minden ember keze különböző. Nekem sincs kis kezem.

Ha gondolod kicsit később csinálok képet én is.

[ Szerkesztve ]

(#18312) KaiotEch válasza WolfheartGR (#18306) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

No hát nekem ilyen gondom nincs :)

(#18313) deadelon válasza -FreaK- (#18311) üzenetére


deadelon
aktív tag

őszintén szólva nagyon nem örülök mikor valaki tényleg best-nek nevezhető áron belinkel valamit ;) .azóta a kisördög folyamatosan itt rohangál körülöttem a szobában és fűzi az agyam ,hogy vegyek 1 et holott semmi szükségem most rá.remélem nem sokáig marad ez az ára vagy legalábbis elfogy a készlet.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#18314) -FreaK- válasza deadelon (#18313) üzenetére


-FreaK-
veterán

Értem, szóval elültettem a bugarat a füledben.. :D
Ha semmi szükséged rá akkor szerintem ne vedd meg, ráér bőven. Ez is azért nem kevés pénz egy egérért, csak viszonylagosan jó ár.

Még én is bírtam volna kicsit tovább a DA-val, de már haldoklik a jobb gombja, kopott a festék, annyira azért nem állt kézre, ezért eldöntöttem hogy veszek valami mást. Aztán kiderült hogy azért annyira nem is tudom most nélkülözni az árát, így visszamondtam. Ezt meghallva aztán meg a családtól megkaptam karácsonyra végülis :) Ha nem így lett volna, én sem vettem volna még meg, de ugye igen jó áron van az eredetihez képest és csak a készlet erejéig.

[ Szerkesztve ]

(#18315) Synthwave válasza -FreaK- (#18311) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"az szvsz nem számít, mert még így is túl van azon a határon amit el lehet érni"

A felülettől független pozitív gyorsulása a határon belül van. Ami a vicces, hogy még így is a jobbfajta lézeresek közé tartozik.

"Ahhoz képest meg hogy a sima változat egyébként 16-tól indul, elég szerény az a kijelentésed hogy "ennyit talán megér" "

Semmi szerénység nincs benne, a 16k vicc, 10k még elmegy - bár ha a formától eltekintünk, kevesebbért is lehet jobbat kapni. Végeredményében annyit mondtam, hogy ha bejön a fogása, akkor 10-ért már lehet alternatíva.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18316) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Pesten tudnátok olyan helyet mondani, ahol meg lehetne tapizni ezeket a nagyobb értékű egereket(Razerek, Steelseries) és nem lihegnek a füledbe, mert mögötted állnak(pixel)? Most voltam "hülyevagyok" boltban, de alig van kirakva valami.

[ Szerkesztve ]

(#18317) WolfheartGR válasza -FreaK- (#18311) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Nézd meg a képeket és megtudod miről beszélek. A fogalmatlanságod a te problémád.
Ilyen a palm grip és egy hosszú ujjakkal és/vagy nagy kezekkel rendelkező szeménynek az az egér nem felel meg tenyeres fogásra.

bajtokarpi: Az az én mancsom. :))

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18318) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Elindult a személyes hyperglide projektem. A teflon lemez már fel van polírozva, most csinálok valami próba talpakat és megnézzük hogyan teljesít. :B 1mm vastagot rendeltem, mert tartósabb és csökkenti kicsit a LOD-ot is.
Anyagát tekintve ugyanaz, mint amit pl a hyperglide.net-en árulnak. (PTFE)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18319) bajtokarpi válasza -FreaK- (#18311) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszi, ha ráérsz csinálj légy szíves képeket. Megnézném a te "fogásodat" is. Bár valószínű, hogy nekem a "domború" egerek a kényelmesek. A G9X, meg inkább lapos. Jelenleg egy Icon7 Z500-at nyüstölök, de már az oldalsó gombok nem mindig reagálnak kellő képen.

battletag: bossi#2666

(#18320) CactuS válasza CactuS (#18274) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Erre valaki tudna mondani pár lehetőséget? (Egerekben nálam sokkal jártasabb ember gondolom tud mondani fejből 1-2 típust, ami hasonlíthat a régi Revo-ra) Megköszönném.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18321) -FreaK- válasza bajtokarpi (#18319) üzenetére


-FreaK-
veterán

Megcsináltam a képeket:
Logitech G9x képek (dropbox)
Vannak különböző szögből, a két burkolatról közeli, a DeathAdder-el összehasonlítva is, csináltam képet a kezem méretének érzékeltetésére is. Az első képeken fogom tenyeresen (az utolsó alulról készült, ugyanebben a fogásban), ez pl. böngészés közben is simán használható, kicsit lelógnak az ujjaim elöl, de ez még nem vészes és a a tenyerem teljesen felfekszik az egér hátán. Wow-ban is simán így használom, kényelmes. FPS-ben, viszont már a jobb reakció idő érdekében inkább a karom fogás a nyerő (utolsó előtti kép).

WolfheartGR: Kössz, de már elég rég óta nincs semmi problémám a fogalmakkal a témában, pontosan tudom hogy melyik-melyik. Szerintem helytelen az állításod, ez inkább ember függő. Persze az sincs konkrétan meghatározva hogy már mi számít nagy kéznek (és mekkora nem), de szerintem nekem sincs kis kezem ha megnézed a képeket. Azt persze nem állítom én sem hogy ez az ajánlott egér palm griphez, de van akinek működhet.

[ Szerkesztve ]

(#18322) bajtokarpi válasza -FreaK- (#18321) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Nagyon szépen köszönöm ezt a sok hasznos képet, és, hogy időt szántál rám :R !

battletag: bossi#2666

(#18323) -FreaK- válasza bajtokarpi (#18322) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igazán nincs mit!
Azt azért továbbra is vedd figyelembe hogy még így sem biztos hogy teljesen passzolni fog neked az egér, ha a képek alapján esetleg úgy gondolod. Ha neked mindenképpen a tenyeres fogás kell, akkor inkább várd meg az új DeathAddert :)

(#18324) WolfheartGR válasza -FreaK- (#18323) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Minek várja meg? Van élet azon kívül is.
Lol! Én kb ennyire lógok le a Deathaderről mint te a G9x-ről (kb1 ujjpercnyit).

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18325) -FreaK- válasza WolfheartGR (#18324) üzenetére


-FreaK-
veterán

Van, az igaz, itt neki kell mérlegelnie hogy mi mennyire fontos. Én pl. megvárnám.

Lol? Mi ezen a lol?
Ettől még mindig nincs igazad, szerintem ettől függetlenül az én kezem se nevezhető kicsinek, legfeljebb a tiéd nagyon nagynak..
[link]

[ Szerkesztve ]

(#18326) WolfheartGR válasza -FreaK- (#18325) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Én pl nem várnám. G400, Ikari, IME3.0 bőven alternatíva. Bár az utóbbit személy szerint nem favorizálom.
Elvileg ~0,5cm-vel hosszabb a kezed mint az enyém. Le kellene lógnod az egérről mint állat.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18327) -FreaK- válasza WolfheartGR (#18326) üzenetére


-FreaK-
veterán

Tényleg, az Ikari-ról mi a véleményed? Gondolkodtam rajta is korábban, csak a felső burkolata tűnik elég fényesnek, emiatt izzadósnak.

Nézd meg a képet amit alulról csináltam. Tudnám hátrább is tolni az egeret, de úgy már kényelmetlen.
A nagyobbik burkolattal kellően kitölti a tenyerem abban a helyzetben.

[ Szerkesztve ]

(#18328) WolfheartGR válasza -FreaK- (#18327) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Nekem a favoritom az az egér. A lakkozott burkolat engem nem zavar, nem valami izzadós a kezem. Ami nem szép rajta az az, hogy ugye felgyűlik rajta kicsit a "kosz" az ujjadról (szerintem elhalt bőrdarabok lesznek, mert frissen mosott kéz után is ilyen ). Fogását szokni kell az első időkben (bár nem mindenkinek). Emeléskor kipotyogott a kezemből mikor kezdtem vele, most két ujjal is megemelem. Fogni nagy tenyérrel bárhogy lehet. Akár ujjas fogással is, bár úgy tartós használatra nem a legkényelmesebb. Az optikája kicsit válogatós a felületek között. Hála az én padjaimmal semmi baja. 400 cpi-n használom fullhd felbontás mellett is. Nekem adja.

G9x: Nálam is a nagyobbik burkolat van rajta. Hátrébb fogom ezek szerint. Ettől függetlenül tartom magam ahhoz amit mondtam.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18329) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Találtam valami érdekeset.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18330) WolfheartGR válasza Synthwave (#18329) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Ha ezt megmutatom a gyereknek tuti ráfügg. Vajh miért csak arrafelé van ilyen cuccos?
Uhh, ez egy Taipan kicsit másképp.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18331) Synthwave válasza WolfheartGR (#18330) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az a forma, csak kisebb. Némileg kisebb még egy Abyssus / Salmosa-nál is. Semmi extra gomb, optikai szenzor, szóval az nem a Taipan-ból van; a DA 2013 belsejét kapja.

116 mm x 52 mm x 36 mm

Elvileg Avago ADNS-S3988.

Amit sajnálok, hogy a méretei ellenére is 85 g. Egy 20-assal lehetne kevesebb.. Mindenesetre ígéretesnek tűnik. Tipikusan az a fajta, hogy ha lenne rá keret, berendelném vakon.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18332) jaffa 2843 válasza Synthwave (#18331) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

~9ezer Ft-ért nem is lenne ez annyira rossz :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18333) laxus


laxus
csendes tag

Sziasztok!

Logitech m705-ről van valakinek véleménye?
Laptophoz kellene vezeték nélküli egér, max 10 ezer forintig. Látom itt inkább vezetékes egerekről van szó, de azért hátha tudtok nekem is segíteni. Ha volna valami hasonló kivitelű, de olcsóbb alternatíva az is jó lenne. Logitech párti vagyok, de kicsit sokallom az árát, mivel nem lesz használva egész nap. Az asztali géphez mx518-ast használok, ezért néztem valami hasonlót vezeték nélkülibe.

Ahogy nézegettem 5 ezer fölött van bőven választék kevésbé prémium gyártóktól, de elég nehéz eligazodni.

[ Szerkesztve ]

(#18334) deadelon


deadelon
aktív tag

én is találtam valami Érdekeset
amit sajnálok,hogy a méretei ellenére nem az én csajom.tölem akár egy 20 assal is lehetne nagyobb a mellbősége.tipikusan az a fajta aki ha engedné beraknám vakon ;) nekem ilyen álmaim vannak,bár igaz ami igaz egy jó egér is feltud "izgatni"

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#18335) jaffa 2843 válasza deadelon (#18334) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Trash, rubbish. (tucattermék, érdektelen arc)
Meg sajna nemlehet nagyon claw gripelni. :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18336) WolfheartGR válasza deadelon (#18334) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Hagyjuk az egereket. Nemfontosak.
Ami fontos:
Telefonszám? Hajlandóság vagy ár? Meg hogy facér, vagy él-hal a facér? :DDD

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18337) deadelon válasza jaffa 2843 (#18335) üzenetére


deadelon
aktív tag

az igaz, hogy tenyeres a fogása.na jó te egy kivételes szerencsés vagy akinek jobb nője van.priviben dobj már egy képet róla,esküszöm nem élek vissza vele.

iu.tudom nagyon off volt az előző hozzászólás csak gondoltam kicsit felpörgetem a topikot. :U

[ Szerkesztve ]

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#18338) jaffa 2843 válasza deadelon (#18337) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Gondoltam, hogy ez lesz. Szimplán nem tetszik. Túl nagy melle van (igen létezik ilyen is). Az arca pedig.., nos nem valami kifejező. (a szerkezete se tetszik) Meg ez a "Make-up to the max" se jön be. Valszeg anélkül még érdektelenebb lenne az arca.

Nah, vissza az egerekhez. ;]

szerk:
Felpörgetés sikerült. :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18339) Synthwave válasza deadelon (#18334) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bleh. :(

A köznyugalom megóvásának érdekében, azt hiszem, nem kezdek el linkelgetni.

;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18340) Pitterix


Pitterix
őstag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valamilyen vezeték nélküli egeret 5000Ft körül?
Vegyesen használom netre, játékra, stb.
Volt egy A4Tech G7-540, de két év után megadta magát. Elkezdett össze-vissza ugrálni, akadozni.

Köszi!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#18341) WolfheartGR válasza Pitterix (#18340) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Logitech ami kézre áll neked.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18342) Pitterix válasza WolfheartGR (#18341) üzenetére


Pitterix
őstag

Hu, ez gyorsan ment.
És azok közül melyiket ajánlanád?
Közben nézegetem iPonnál, de nem igazán találok megfelelőt, vagy rossz helyen keresem....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#18343) jaffa 2843 válasza Pitterix (#18342) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ennyiért nincs igazán választék. Logitech-et azért, mert minőségibb, mint mondjuk egy Gigabyte, Trust, A4Tech vagy ne adj isten Canyon. A garancia pedig nagyon jól működik a Logiéknál.
Azt vedd amelyik kézre áll.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18344) WolfheartGR válasza Pitterix (#18342) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Gyakorlatilag madzaggfüggő vagyok. Szóval én egyiket sem. Milyen mekkora méretű egér kell, azt hogy fogod, mi az ami kényelmes neked? Logitechet meg a kiemelkedő garanciaszolgáltatásuk miatt ajánlom előszeretettel. Bővebben nyunyu kolléga tud többet segíteni.

Távolabbi jövőben tervben van egy wireless "gamer" mouse. Kíváncsi vagyok rájuk.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18345) Pitterix válasza jaffa 2843 (#18343) üzenetére


Pitterix
őstag

Na ez baj, mert több pénz nincs rá..... :(

(#18344) WolfheartGR: amit linkeltem, annál talán 1-1,5cm-el nagyobb, meg ugyanennyivel szélesebb lehetne. Ha mondjuk "madzagosat" szeretnék, akkor tudnál ajánlani?

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#18346) jaffa 2843 válasza Pitterix (#18345) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Madzagos: lsd első hsz.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18347) WolfheartGR válasza Pitterix (#18345) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Persze. Irány az első hsz. :))

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18348) Pitterix válasza WolfheartGR (#18347) üzenetére


Pitterix
őstag

és jaffa 2843 ott kezdtem... :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#18349) WolfheartGR válasza Pitterix (#18348) üzenetére


WolfheartGR
őstag

mx 518, razer abyssus, IME 1.1A, ezek használtba vannak olyasmi áron ami belefér a keretedbe.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18350) cellpeti válasza Pitterix (#18348) üzenetére


cellpeti
veterán

vagy WMO 1.1a

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.