Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91001) Create. válasza Synthwave (#91000) üzenetére


Create.
addikt

Ezesetben akkor inkább rendeltem switchet hozzá és kicserélem, mert tényleg nagyon szeretem ezt az egeret. Nem gondoltam, hogy ezt könnyen lehet cserélni.

(#91002) Synthwave válasza Create. (#91001) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Forrasztópáka, meg ónszippantó kell hozzá.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91003) Zaied válasza Synthwave (#91002) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Egy kis forrasztó ón se árt :)) .

(#91004) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Van valakinek elfekvőben 13mm magas ttc gold vagy hasonló encoder-je ?

(#91005) TirGael


TirGael
tag

1. Mennyi a keret?
30k
2. Használtpiac játszik?
talán?
3. eBay, külföldi rendelés játszik?
talán?
4. Mire használnád az egeret?
Általános felhasználás, nem kompetitív játék, munka
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
palm
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
18,5 cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
~2600 dpi?
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
Itt jön a fekete leves, életem szerelme a Logitech G602 volt, amin annyiszor halt meg a görgő, hogy kifutott a gyártásból és már nem kapható. Garanciában utoljára kaptam egy G502-őt, aminek nincs elég gomb az oldalán. Szeretnék 6 gombot az oldalára. Amiket plusz gombnak fog fel a számítógép, nem F12-nek meg random macronak. Kipróbáltam egy G600at, de az már kényelmetlen és túl sok gomb. G604-ről azt olvasom, hogy ugyanúgy egy haldokló görgő van rajta és nem vágyom újra erre a problémára. Van alternatíva, vagy vegyek egy nagy levegőt és vegyek egyet?

Köszi a segítséget :R

(#91006) csul1


csul1
tag

Legutóbb írtam mikor felraktam a Grip-et az xlite-ra. Most, hogy van lassan 3 hét tapasztalatom vele. Határozottan kényelmesebb lett az egér fogása. Játékom is sokat javult vele persze az egeret is szoktam azóta.
Konklúzió: Szerintem kötelező. :))

(#91007) Synthwave válasza Zaied (#91003) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg egy kis csupor vazelin, a biztonság kedvéért.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91008) egymegegy1 válasza csul1 (#91006) üzenetére


egymegegy1
tag

Csak ne fehér legyen a grip, mert 3-4naponta lehet csutakolni :U

(#91009) csul1 válasza egymegegy1 (#91008) üzenetére


csul1
tag

Nekem kék az egér és fekete a grip. Bírni fogja. :D

(#91010) 4nick8 válasza csul1 (#91009) üzenetére


4nick8
őstag

Nagyon menő az a kék szín!

(#91011) Synthwave válasza 4nick8 (#91010) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az a lila kéne, de sehol nem találom, egyedül hausgaming YT csatornáján láttam.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91012) 4nick8 válasza Synthwave (#91011) üzenetére


4nick8
őstag

Tuti hogy valami custom.
Egy ilyen lila padon?

[ Szerkesztve ]

(#91013) Zaied válasza 4nick8 (#91012) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Én is arra tippelek.

(#91014) HUNited


HUNited
senior tag

Sziasztok, én nem egér választásban kérném a segítségeteket, hanem egy bizonyos jellemzőt keresek.

Az A4Tech gyárt olyan egereket, manapság leginkább Bloody márkanéven, amik sok gombot biztosítanak, és ezek mindegyike beprogramozható egy szoftverrel. Tudtok mondani olyan márkát, aminek a termékei hasonlóak? Sajnos a Bloody egerek egyre kevésbé kaphatóak itthon, vezeték nélküli már szinte nincs is. Arról nem beszélve, hogy érzésre hamar, néhány évnyi használat után megmakkannak (pl. a cpi állító gombok - amik nálam persze más funkcióval bírnak - önálló életre kelnek).

A gamer és más hozzá kapcsolt gagyi funkciók mint rgb világítások és extrém kinézet nem érdekel, nekem munkára kell az eszköz.

Köszönöm előre is a javaslatokat.

(#91015) Viktor77 válasza HUNited (#91014) üzenetére


Viktor77
titán

A legtöbb egér manapság ilyen.
Kicsit konkretizáld mit szeretnél.
Az említett márkából pl. az R70, R80 vezetéknélküli, más kérdés, hogy ezeket itt senki nem fogja neked ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91016) HUNited válasza Viktor77 (#91015) üzenetére


HUNited
senior tag

Olyan egeret keresek, aminek az oldalán van legalább két gomb, melyek tetszőleges, billentyűzettel is elérhető funkcióra programozhatóak (esetemben törlés és másolás), emellett az egéren van további pár (minimum 5az alapokon felül) gomb (a mostani asztali gépes egeremen konkrétan 15 gomb van ami programozható - Bloody ML 160), amiket beillesztés, enter, számológép indítása, intéző indítása, kivágás, minden kijelölése stb. funkciókkal tudok ellátni, és vezeték nélkül stabilan működik, valamint nem érzékeny a felületre amin használom (lézeres). Értelemszerűen ez a laptopomhoz kellene. Az sem baj ha blútyúkos, hogy ne kelljen hozzá külön usb-s vevő (a notiban van alapból), és így szabad maradjon az USB port.

Hatékony munkához kell, tehát a led és undorító kinézet nem szempont, sőt.

(#91017) Viktor77 válasza HUNited (#91016) üzenetére


Viktor77
titán

Ha ennyi gomb kell, akkor nagyjából maradnak az MMO egerek.
Itt láthatsz pár elrendezést, melyik szimpatikus.

Ezen egerek mindegyik gombja programozható.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91018) Synthwave válasza 4nick8 (#91012) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tudom, eléggé gyárinak néz ki.

Nem szeretem a deskpadokat, de a színe jó, bár inkább marad a Turbulence Teal SE. Vagy a Zero Classic XSOFT, mert most éppen azt nyúzom.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91019) onid


onid
újonc

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni a választáshoz.

1. Mennyi a keret?
30k
2. Használtpiac játszik?
Nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik?
Igen
4. Mire használnád az egeret?
Főleg játék
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
Fingertip
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
18 cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
1000 cpi
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
-

(#91020) Synthwave válasza onid (#91019) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

G-Wolves Hati S Classic/Ace
G-Wolves HSK
Xtrfy MZ1
Raze Viper Mini
Razer Orochi v2

Ezek közül a Hati S-t vagy a HSK-t favorizálnám.

Ha kicsit még hozzáteszel, akkor wireless fronton ott van még a Pulsar X2 mini.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91021) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok, a múlt héten vásároltam Xtrfy MZ1 és Xtrfy M42-es egeret. Megosztom a szubjektív tapasztalatomat.
182 cm 88 Kg és normál méretű kezem van. Gamerek között már régi motorosnak számítok.
Azért vettem két egeret mert az egyiket a fiam kapta, csak nem tudtam eldönteni melyik egér jön be jobban.
Előjáróban min a két egér fantasztikus. Skypad 3.0 használom az egeret.

Úgy kell fogalmaznom, hogy első fogásra szerintem a többségnek a M42 fog bejönni, nekem a magasított fenékkel. Warzone-ban próbáltam az egereket. Mindegyikkel 2 kört mentem és váltottam, ez így tettem pár napig.
A fimanak a M42 nekem meg a MZ1 jött be jobban. Nagyon kicsi az eltérés ezért ez eléggé szubjektív. Amikor elsőnek megláttam a MZ1-et azt mondtam magamban, hogy ez nagyon kicsi lesz nekem. Karmos fogásban használom az egeret és nem bizonyult kicsenek, de több időre volt szükségem (1-2 óra), hogy átálljon a kezem mint a M42 esetében.
Mind a két egér brutálisan siklik az üvegpadon mintha jégen próbálnám, egy pillanatra sem érzem, hogy nem folyamatos lenne a siklás, ez nem volt elmondható a rival110-es egeremről.
Nem vagyok professzionális player K/D arányom max 0.9 volt. Amióta váltottam a 1.3-ra ment fel. Szeretek nagy érzékenységgel kis mozdulatokkal játszani csuklóból. A célzás közben kis mozgások miatt a rival110-el nem sikerült a célra tartani, az Xtrfy-n él teljesen más. Első game után WOW és nagyon könnyű mind a kettő egér.

Mind a két egér brutálisan jó, viszont a következő apróságok miatt választottam a MZ1-et.
- A vezeték sokkal vékonyabb és könnyebben hajlik mint a M42.
- Nem tudom miért érzésre a bal-jobb nyomógomb jobbnak tűnik, pedig ha jól tudom ugyan az mint a M42-ben.
- A bal-jobb nyomógombon kialakított ujjbegy süllyesztés nekem nagyon bejött.
- Kis idő után olyan olyan érzésem volt ,mintha semmi nem lenne a kezemben.
- A csuklóm kb fixen van a padon és a fel la mozgások jobban mentek vele mint a M42-vel.
- Átlátszó műanyag ház nagyon tetszetős, bár engem nem nagyon érdekel.
- Állítható a LOD
- A hüvelyk és kis ujjnál nincsen könnyítő furat, így a nekem ezen a részen hosszabb ideig jobb volt mint az M42 mert ott egy idő után éreztem a furatot, igaz én eléggé szorítom az egeret.

Minden esetre mind a két egér szenzációs és egyik sem fog csalódást okozni.
Régen még 20 éve volt egy egerem aminek ilyesmi volt a feneke és évekig vártam mire ismét lett egy olyan fogású egerem.

(#91022) Synthwave válasza Khaosz55 (#91021) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"182 cm 88 Kg és normál méretű kezem van."

A magasságod és a testsúlyod teljességgel irreleváns, olyan pedig nincs, hogy "normál méretű" kéz, mert ez így az égvilágon semmit nem mond. Centiméter távolság van csuklótól középső ujj hegyéig, illetve tenyérszélesség, hüvelykujjal együtt. :))

Ezek a fogások, és így lehet bővebben körbeírni, ha egzakt akarsz lenni.

Nem kötekedés amúgy.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91023) Khaosz55 válasza Synthwave (#91022) üzenetére


Khaosz55
addikt

Ezzel azt akartam csak mondani, hogy nem cirkuszi törpe vagyok.
Fogás: Carpal Stabilished Claw

[ Szerkesztve ]

(#91024) Synthwave válasza Khaosz55 (#91021) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak máshol is posztoltam, aztán kicsúsztam az időlimitből. Szóval

"A vezeték sokkal vékonyabb és könnyebben hajlik mint a M42."

Igen, ez kb. a gyenge pontja az M42-nek, igaz, utólag egyszerűen cserélhető kategóriákkal jobbra, míg az MZ1-nek az egyik legjobb gyári implementációja van.

"Nem tudom miért érzésre a bal-jobb nyomógomb jobbnak tűnik, pedig ha jól tudom ugyan az mint a M42-ben"

A kapcsoló csak egy változó a klikkelési érzetet kiadó egyenletben. Nem mindegy, hogy van-e rugós előfeszítés vagy nincs, milyen maga a műanyag aktuátor, illetve a gombok egybefolynak-e a tenyértámasszal (pl. Pulsar Xlite) vagy le vannak választva (pl. Vaxee Zygen NP-01).

Ettől függetlenül ugyanolyan típusú kapcsolók közt is vannak apró különbségek, ezért piros pont, mikor a gyártó kiírja, hogy válogatott darabok, ergo az aktuációhoz szükséges erőkifejtés a két switch között 5 cN-en belül van (ilyen pl. az Endgame Gear).

"Kis idő után olyan olyan érzésem volt ,mintha semmi nem lenne a kezemben."

Kíváncsi lennék, hogy mit mondanál akkor egy ~10 grammal könnyebb motyóra. : >

"Ezzel azt akartam csak mondani, hogy nem cirkuszi törpe vagyok."

Értem én, de akkor is irreleváns. : >

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91027) ferni


ferni
őstag

Mondjuk én fixen az Asust adnám el, nagyon jó ez a DA V2 Mini.

(#91028) daikyu válasza ferni (#91027) üzenetére


daikyu
csendes tag

Kemény 25 Euróért sikerült a Keris Wireless-hez hozzájutni.

Az alábbi teszt alapján a 4 legjobb wireless gaming egér egyike:
https://youtu.be/migIZ2vQD90

Meg Rtinngs-en is 84%-ot kapott. Vagy valamit benéztem?

[ Szerkesztve ]

(#91030) ADAM1337 válasza daikyu (#91028) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem B, mint benéztél valamit ezen.
1500 megtekintéses videó, amilyen csatornáról soha se hallottam.
Nálam pl optimum tech most a favorit egértesztelő, ő apex-ezik is és eléggé durva aim-ja van hozzá, így hiteles is.

[ Szerkesztve ]

(#91031) Synthwave válasza daikyu (#91029) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De, ez már bőven hirdetésnek minősül, mivel közölted a termék nevét és állapotát, az eladási szándékot, az árát, meg a csomagküldés módját. Egyedül a számlainformációk hiányoznak.

"én 10,5 k-ért postával együtt adom amúgy… a linkelt oldalon a postaköltség rájön a termékre"

Igen. Németországból. Lehet, hogy 1500 forintért nem éri meg külföldről, magánszemélytől venni valamit a hazai bolti garanciás cucc helyett. :))

"Az alábbi teszt alapján a 4 legjobb wireless gaming egér egyike:"

Közel sem az, a régi wirelesse input lag szintjén elmarad a piacvezető konkurenciától, és a tömege sem épp valami impozáns. Az újgenes verzió már jobb mindkét szempontból, de az is leadhatna még pár grammot. Az internetes egértesztek döntő többsége nem épp a szakmaiság csúcsa.

"Meg Rtinngs-en is 84%-ot kapott."

Sok zöldséget láttam én már ott, nem igazán mérvadó forrás.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91032) Synthwave válasza ADAM1337 (#91030) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, ő például nem rossz. Nem igazán hallottam még tőle baromságot, és eléggé alapos + a fotográfia is igényes. A másik kedvencem a Good Enough Tech Reviews, igen korrekt, de még néhol vicces is. Vagy ott vannak még pzogel TechPowerUpos tesztjei, amik színvonalasak. Meg itt ez a totyik is. :))

Boardzy és hausgaming so-so. Nagyjából oké, de azért náluk simán akadnak olyan dolgok, amit a magam részéről nem igazán osztok (boardzy kománál meg van olyan, ami egyenesen fu kategória ;]).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91033) 4nick8 válasza Synthwave (#91032) üzenetére


4nick8
őstag

Bad Seed Tech a legigénysebb képileg.

(#91034) Synthwave válasza 4nick8 (#91033) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ő, meg Optimum, de szakmailag azért közel sincs az utóbbihoz.

Rocket Jump Ninja meg...fuckin' Plasmagun Janicsár. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91035) ADAM1337 válasza Synthwave (#91032) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

boardzy-t nagyon hype-olják, akiket írtál rájuk lesek majd még.
De akkor ez egy jó megerösítés volt az Optimum tech-re. :R

(#91036) ferni válasza daikyu (#91028) üzenetére


ferni
őstag

De azért ne ijedj meg, jó egér a Keris, nem szemetet vettél nyugi :D
Bőven tudni fogja amit szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#91037) Synthwave válasza ferni (#91036) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak messze nem a negyedik legjobb wireless a piacon. :D

25 euróért azért nem rossz, ha meg tudsz barátkozni a tömegével.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91038) daikyu válasza Synthwave (#91037) üzenetére


daikyu
csendes tag

A 79 gramm az sok? Azt láttam, hogy már 65g fele megy a világ. Mondjuk eléggé prombélmás csuklóm van, van egy mini ganglionom az inamnál… Ezért szoktam inkább PS5-ön kontrollerrel játszani manapság…
Az egész egér téma csak azért izgatott fel, mert találtam egy MSI gaming laptopot itt 1100 Euróért RTX3070 mobile GPU-val és gyorsan lecsaptam rá. Alternate.de-n 1600 Eur-ról volt leakciózva:
https://www.alternate.de/MSI/Katana-GF66-11UG-809-Gaming-Notebook/html/product/1808957

[ Szerkesztve ]

(#91039) Csandi válasza daikyu (#91038) üzenetére


Csandi
őstag

A világ az sub-50gramm felé megy, mainstrem egerek (pl. Superlight) is 60 gramm körüliek

[ Szerkesztve ]

(#91040) Zaied válasza daikyu (#91025) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Hirdetni tilos a fórumom. Mások figyelmét fölhívni arra, hogy van egy eladó cuccod az hirdetés :) Ezzel kapcsolatos hozzászólásokat töröltem...
Másrészről reklámozni sem lehet, olyat amihez effektív közöd van/ hasznod származhat belőle, szóval dupla törlés :DDD

Amúgy soké adod.

[ Szerkesztve ]

(#91041) Synthwave válasza daikyu (#91038) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"A 79 gramm az sok?"

Hát nem kevés, még wireless esetén sem.

"Mondjuk eléggé prombélmás csuklóm van, van egy mini ganglionom az inamnál… Ezért szoktam inkább PS5-ön kontrollerrel játszani manapság…"

Még egy ok, hogy inkább a DA V2 Mini maradjon. Jelentősen könnyebb, mint az ASUS.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91042) daikyu válasza ferni (#91036) üzenetére


daikyu
csendes tag

Köszi :) Megnéztem még párt review-t. Mondjuk ennyi pénzért és ingyenes szállítással, tényleg jó vétel. Lehet megtartom a Razert is ha már írják, hogy soké adom :D

(#91043) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Még nem a legszebb, de alakul; 32 grammos Orochi V2 LR44 moddal és 3D nyomtatott felső burkolattal.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91044) Viktor77 válasza Synthwave (#91043) üzenetére


Viktor77
titán

Simán el tudnám képzelni, hogy valaki elkezdi árulni a lyukacsos felső részt.

Helyzetjelentés: jövő szombaton lesz 2 hónapos az egérben az elem (hozzáadott AA, szokásos napi kb. 5 óra használat, hétvégén több, játék nélkül, 2 perces kikapcsolás), még nem jelez semmit a led.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91045) Synthwave válasza Viktor77 (#91044) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Fogja. Ott van a topikban. Amúgy elemmel együtt 32 gramm.

Ideje lassan nyugdíjba küldeni azt a mázsás Duracellt, és beszerezni a helyére egy AAA-s Energizer Ultimate Lithiumot. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91046) Viktor77 válasza Synthwave (#91045) üzenetére


Viktor77
titán

Már vettem Duracell akkukat, de megvárom míg ez lemerül. :)

Azért azzal az elemmel elég keveset mehet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91047) Synthwave válasza Viktor77 (#91046) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem hinném. És cakkpakk 7,5 gramm. 66 grammos vele az egér (mért adat).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#91048) TirGael válasza TirGael (#91005) üzenetére


TirGael
tag

Esetleg erre van más ötlet a G604-en kívül?
Köszi!

(#91049) 4nick8


4nick8
őstag

(#91050) Synthwave válasza 4nick8 (#91049) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hujujj.

Nicht gut, nicht gut...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.