Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98001) Synthwave válasza Rowon (#97988) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SteelSeries Prime a MediaMarktból.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98002) Szellem. válasza Synthwave (#98000) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Azon is vékony, lassú tré van alapból. :DDD
Akkor Te valami szart kaptál, mert nálam kurva vastag volt a talp a Harpeon és baromi jól csúszott. Ugyan úgy, mint a Thorn. És még koxx kollégának is küldtem róla infot, és neki is volt Harpe-ja és nála sem volt ilyen észrevétel.

(#98003) Synthwave válasza Szellem. (#98002) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem hinném, hogy PH! tesztre "valami szart" küld az ASUS Magyarország.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98004) Szellem. válasza Synthwave (#98003) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ok, nàlad gond volt a talpaival és vékinyak voltak nàlunk nem. Akkor most ilyenkor kinek van igaza?
Nem megcáfolni vagy vitatkozni akarok, csak nem értem a szitut.

(#98005) Rowon válasza Synthwave (#98001) üzenetére


Rowon
veterán

Köszi! :R

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#98006) Synthwave válasza Szellem. (#98004) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Lehet, hogy csak több viszonyítási alap van itt vagy mást tartok jónak, nem tudom. Mindenesetre a tesztben még meg is jegyeztem (alulról a negyedik bekezdés), hogy a hozzá kapott Hone Ace padot sokkal lassabbnak hittem volna, ha nem próbálok ki rajta más egeret is.

Esetleg még az lehet, hogy azóta kijött egy újabb batch (hiszen már fehérben is kapható), és arról már szanálták ezeket a vackokat.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98007) weri válasza skilleeer (#97997) üzenetére


weri
senior tag

[link] ez vagy [link] Kapható hozzá :))

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#98008) Szellem. válasza Synthwave (#98006) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Volt, hogy egyszerre több egér volt a kezemben és ezért írtam, hogy nekem is volt mihez viszonyítanom őket. A Harpe Ace is ilyen volt.
Az összes tesztedet elolvasom és elolvastam Mester és amikor megvettem az egeret, pont azon csodálkoztam, hogy miért nem csúszott nálad, és miért írtad, hogy vékonyak voltak a talpai.
Valószínűleg az van amit írsz, hogy javított verziót kaptam kézhez!
Ugyan ez a helyzet a GPX2-vel. Mindenki szidta a talpait és 2 nap után bekoptak és ugyan olyan jól csúszik, mint bármelyik egerem. A kezdeti nehéz surlódást én betudtam a ragasztóanyagnak, ami a védőmatricáról ráragadt a talpakra. Vagy lehet javították azt is. :R

(#98009) t256 válasza Synthwave (#98000) üzenetére


t256
őstag

Köszi! Úgy látom ezek mind vezetékes egerek.
Ennyi pénzért felejtsem el a vezeték nélküli egereket?
Jelenleg egy vezetékes Zowie FK1-et nyúzok. Ez vezetékes, teljesen meg vagyok vele elégedve. Kezd sok lenni a vezeték az íróasztalon, ezért igyekszem vezetékmentesre váltani mindent, amit lehet.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#98010) mqm


mqm
senior tag

Ez a Keychron 3 mini így két nap játék után teljesen elvarázsolt!
A gombok hangja annak érzete, a pontosság, az hogy ilyen rohadt könnyű... Szerintem életem egyik legjobb egere, pedig volt pár.
Kíváncsi vagyok mit tud az mm712, de ha ennél is nagyobb élményt nyújt lehet elveszem feleségül! :U :Y

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#98011) skilleeer válasza weri (#98007) üzenetére


skilleeer
csendes tag

(#97998): FireKeeper: köszi, megnézem! :R

(#98007): weri: uh, a kollégánál régebben 1.000 Ft körül megállt postával együtt. Az infláció erre is lecsapott :DD
(oké tudom, ez bolt, ÁFA, haszon, stb)
Megnézem Kínában is, de ha nincs kedvezőbb ajánlat, akkor az első még belefér. Köszi! :R

(#98012) Synthwave válasza t256 (#98009) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Három is vezeték nélküli. Az egyiknek még a nevében is benne van.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98013) Synthwave válasza skilleeer (#98011) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez már nagyon régóta ennyi, csak ő volt túlságosan olcsó.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98014) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Vezeték nélküli fülest keresek gyerkőcnek (10 éves) aminek a mikrofonja is emészthető mégpedig streamingre. ebből adódóan néztem a Logi G435-öt, annál lejjebb nagyon gázak vannak.

Na ehhez kapcsolódóan találtam egy promóciós csomit (Bundle), ami egy Logi G305-ös egeret tartalmaz.

Erre vonatkozna a kérdés, hogy jóféle e és megéri e az árát?

Köszönöm!

(#98015) Synthwave válasza coolpet (#98014) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Attól függ, mennyi az ára.

Amúgy a legolcsóbb, már értelmes wireless egér (bár úgy fest, hogy már nem sokáig), formailag az egyik legjobb claw gripekhez, de nem egy mai konstrukció; a szenzor régebbi HERO, de ez persze korrekt, a 2,4 GHz-e Lightspeed, viszont a kapcsolói filléresek, csakúgy, mint a talpai, és nem épp könnyű.

A gyári elemmel 99 gramm, ami bleh, 7,5 grammos Energizer Ultimate Lithium AAA mikroceruzával és egy kis galacsin alufóliával már 82, ami még mindig nem kevés, de lényegesen jobb.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98016) coolpet válasza Synthwave (#98015) üzenetére


coolpet
senior tag

Hát az ára a bundlenek 43K, az egeret külön 28K-ért dobják.
Jelenleg egy Logi M220-t nyúz, és az megfelel.

(#98017) Oposszum válasza coolpet (#98016) üzenetére


Oposszum
tag

Gondolom csak a színösszeállítás miatt 28k, amúgy feketét találsz 18-ért is (emag), annál nem nagyon ér többet a G305.

(#98018) Synthwave válasza coolpet (#98016) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az egér vadi újonnan ér ~15-öt, aprón 5-10 között megy.

Szóval kedvesek, hogy ilyen kedvezményesen adják. :DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98019) FireKeeper válasza Synthwave (#98018) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

aprón 5-10 között megy
mármint annyiért kéne hogy menjen, de amióta újan is 18k, én még 10 alatt nem láttam használtat, vagy max olyat amihez csak gumikesztyűben nyúlnék. szvsz a logi 305 felett már annyira eljárt az idő, hogy lassan már használtan SE éri meg, amikor támadó cápa X3-at, meg VXE R1-et kapsz ugyanannyiért újan aliról, mint a G305 használtan, de up-to-date hardverrel, normális kapcsolókkal és tölthető akkuval.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#98020) Synthwave válasza FireKeeper (#98019) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Asszem' a múlt héten is volt fenn 7 ezerért, de ja, egyre kevésbe best buy a wireless belépőszintjén.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98021) Santi22 válasza Synthwave (#98020) üzenetére


Santi22
aktív tag

Ha már wireless belépőszint én most éppen egy DeepCool MG510-t akarok kipróbálni. Nem friss egér, de az új ára 11k.
3370, omron switchek, bivaly akksi, tesztek alapján nem recseg ropog, ezért az árért sztem egy próbát megérhet budget buildekhez alkalmi játékosoknak. Szemre amibe kötni tudok, hogy nehéz a ~85 grammjával, a design a deepcool féle teal szín nem biztos, hogy mindenkinek bejön, az rgb meg elég fapad, de a lényeg, a technika ennyiért jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#98022) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Úgy fest a legnagyobb méretű ulx nem nagyon fogy, tegnap este 7-től kezdve még mindig van belőle készlet.
[link]

(#98023) ricogsm válasza FireKeeper (#97984) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszönöm mindekinek a válaszát.
Adok egy esélyt a Thronnak.

Van más alternatíva esetleg?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#98024) FireKeeper válasza ricogsm (#98023) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azért gondold át, mert az atlantishoz képest merőben más forma - alapból az ambi->ergo váltás elég nagy, és a thorn nem is egy klasszikus ergo.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#98025) ricogsm válasza FireKeeper (#98024) üzenetére


ricogsm
őstag

Jó köszi akkor nem erőltetem. Sosem volt ambi egerem.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#98026) koxx válasza Synthwave (#98006) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem sem tűnt fel, hogy vékony lenne a talp, a gpx-en tényleg az.

(#98027) Synthwave válasza Santi22 (#98021) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én ezen azért megborultam:

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98028) Synthwave válasza FireKeeper (#98024) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tudom, én két nem casual Doom run között gond nélkül váltogatom a HTX-et és az Xlite-ot (vagy bármi egyebet, ami nem egy tégla), ha arról van szó. Ja, hát álmaim netovábbja egy 40 grammos Xlite lenne, Huano Black Shell Pink Dotokkal (15 év kis méretű ambi után)...

tl;dr: Teljesen egyénfüggő. Az alapvető preferencia is, és az átállási készség is.

Nem rábeszélni akarom, de amíg nem próbálta, nem tudhatja, hogy melyiket szereti jobban vagy nehéz-e váltani. Ha nem kenyérre kell, végülis kipróbálhatja, legalább tudni fogja. Legfeljebb 14 napon belül eláll, vagy nem? Vagy eladja az Atlantist. Vagy megtartja mindkettőt.

------------------------------------------------------------------------------

(#98026) koxx: Akkor a tietek valszeg. újabb batch. Ami itt járt, az közvetlenül a megjelenés után volt.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98029) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Alig pár hónap után megérkezett az ULX-em (lion), gyors állítgatás firmware update stb. és tesztelgetés.
Ami elsőre durva, hogy vagy 10%-al nagyobb mégis könnyebb a starlight-12 smallnál.

(#98030) Synthwave válasza ADAM1337 (#98029) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csere egy baráti kézfogásra + két hátbaveregetésre? Mielőtt még lemészárlod. ;]


:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98031) 4nick8 válasza ricogsm (#98025) üzenetére


4nick8
őstag

A Thorn ergo

(#98032) ADAM1337 válasza Synthwave (#98030) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A másikat azért moddoltam szét, mert alapból nem gyári állapotba volt, görgő hibásan érkezett hozzám.
Bár abba kb minden kapcsoló ki van cserélve személyes preferencia alapján, ez egész jó alapból.
A görgő kicsit csúszosabb felületű hiába érdes, mintha valami lakk lenne rajta ami majd bekopik, oldal nyomásra nem nyekereg az én példányom, mint a többi qc issues.
Úgy hogy elégedett vagyok vele eddig a dongle is jópofa hogy a talléron végre van egy led visszajelző illetve ami 2023 nagy újdonsága itt is meg az iphone-nál végre type c van.

Ps: köszi a burkolt gratulációt ^^

[ Szerkesztve ]

(#98033) mepet


mepet
addikt

Vezetek nelkuli egeret keresek hardkor kompetitiv FPS-hez. Az ar kevesbe szempont, kulfoldrol is johet. Most egy Logi Superlight-om van (ez olyasmi forma, mint a Razer Diamondback, aranyalag kicsi, de nem mini), de ez a forma nem annyira valt be. Palm fogassal fogom, puha egerpadot hasznalok (azt is kene vegyek ujat, Artisian-t szeretnek, ha talalok valahol). 2 gomb kell ra, meg egy gorgo. A G403, G502 forma jobban bejott, meretben a 2 kozotti lenne az idealis, vagy akar G502 meret a kenyelmetlen kiallo huvelykujjtarto nelkul. Most szeretnek valami uj hullamos markat vasarolni, eleg volt a Razer/Logi vonalbol. Sajnos egyaltalan nem ismerem oket, sosem lattam eloben egyet sem. Pl: Lamzu, Mionix, Zowie, Glorious stb. A fo kerdesem az lenne, hogy melyik marka ajanlott, melyik kepviseli most a csucsminoseget? (A felsoroltakon kivul is johet barmi a felso polc tetejerol.) Hany millisec lag novekedesre szamitsak a vezetek hianya miatt?

(#98034) ADAM1337 válasza mepet (#98033) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Feljebb pár hsz-el az ajánlat.
Lamzu abszolút jó a Maya neked fogásra még be is jöhet ha a g403 vonal jött be, zowie-k is vannak de azok nehezek.
Vezeték nélküliség nem okoz laggot, már jó pár éve (5-6 ?)

(#98035) koxx válasza mepet (#98033) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mionix felejtos
Lamzu thorn jo lehet ha nem tul nagy a kezed

(#98036) Synthwave válasza ADAM1337 (#98032) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem gratuláció volt, hanem üzleti ajánlat. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98037) ADAM1337 válasza Synthwave (#98036) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Sajnálom, a mosolygás hiánya dealbreaker volt. :DDD

(#98038) Synthwave válasza mepet (#98033) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Formailag semmi köze a Diamondbackhez. Az egy közepes méretű, elsősorban claw gripekhez való forma, a GPX meg egy szintén közepes méretű, de safe shape, ami mindenhez jó valamennyire, de igazából semmihez sem nonplusz ultra. Ezért is fogy annyira, meg az eSport hype és a rossz berögződések miatt.

"eleg volt a Razer/Logi vonalbol"

Jó döntés.

Az értelmes ajánláshoz pontos kézméret is kell. Amúgy általánosságban véve elsősorban ezekre a márkákra érdemes figyelni: G-Wolves, Pulsar, Lamzu, Endgame Gear, Xtrfy, Vaxee, Zowie, Zaunkoenig. Meg remélhetőleg hamarosan a Ninjutso almárkájaként funkcionáló Sprime-ra.

Artisan: Parancsolj. Ennyiért ajándék, lehet válogatni. Ha kifejezetten puha kell, az XSOFT a nyerő.

----------------------------------------------------------------

(#98037) ADAM1337: Majd a kézfogás közben mosolygok. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98039) Mephike válasza mepet (#98033) üzenetére


Mephike
senior tag

Ahogy azt már előttem is írták páran, a vezetékmentesség már rég nem probléma, sőt egérnél szerintem kifejezetten előny. Persze van még, aki ragaszkodik a vezetékességhez, de se előnye se hátránya nem lesz tőle az egér használata közben. Illetve ha van egy egered, ami vezetékmentes, attól azt még tudod vezetékesen is használni. (Feleségem elkérte a Pulsar Xlite V2-met, de ő vezetékesen akarta használni megszokásból. Pár napja mondta, hogy azért jobb, mint az előző ezer éves ASUS egere volt.)

Saját véleményem, hogy kellene a kézméreted, ahogy azt Synthwave is írta, illetve készülj fel egy kísérletezésre. Ma már sok jó egér van, ott ül a többségében valamelyik top szenzor, jó kapcsolók, és általában apró dolgok döntenek, hogy kinek melyik egér fog bejönni. Előtérbe került (legalábbis nálam) a fogás és az anyaghasználat, ez utóbbi dolgok eléggé egyénfüggőek, hogy kinek melyik felület jön e.
Persze néha becsúszik egy-két Glorious Model D 2 Pro szerű egér, amikor rájössz, hogy azért nem is olyan könnyű dolog jó egeret készíteni :DDD

(#98040) Synthwave válasza Mephike (#98039) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Illetve ha van egy egered, ami vezetékmentes, attól azt még tudod vezetékesen is használni."

Kivéve, ha elemes.

"azért nem is olyan könnyű dolog jó egeret készíteni"

Megmondom én, hogy mi hogy legyen, csak valaki gyártsa is le. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98041) Santi22 válasza Synthwave (#98027) üzenetére


Santi22
aktív tag

Ezt amikor először megláttam ez valamiért egyszerre volt vicces és rémisztő.
Szerencsére használat közben azért ritkán látod az alját. :DDD

(#98042) mepet válasza Synthwave (#98038) üzenetére


mepet
addikt

Megmértem a kezem, 182mm.
Köszi a márkalistát, végignéztem, a lyukacsosokon kívül kb mind tetszik így elsőre.
Az egérpados linkért külön köszi. 8 éve volt egy artisan hienem, elképesztő volt az a szuperapró golyókból álló felület, igazi űrtechnika.

(#98043) ricogsm válasza 4nick8 (#98031) üzenetére


ricogsm
őstag

Jaj tényleg. Figyelmetlen voltam.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#98044) Synthwave válasza mepet (#98042) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Zowie EC3-C / EC3-CW (talán az EC2-C / EC2-CW is)
Vaxee Zygen NP-01 / NP-01s / NP-01s wireless
Vaxee Outset AX / Outset AX Wireless
Pulsar Xlite V3 / Xlite V3 mini
ASUS TUF Gaming M3 Gen II
ASUS ROG Keris (wired) / ROG Keris AimPoint
SteelSeries Prime (wired) / Prime Mini (wired)
Sprime PM1 (még nem jelent meg, de hamarosan jön)




"elképesztő volt az a szuperapró golyókból álló felület, igazi űrtechnika."

Csak textúrázott szövet, az igényes fajtából. : >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98045) 4nick8 válasza Synthwave (#98044) üzenetére


4nick8
őstag

+Thorn

(#98046) koxx


koxx
MODERÁTOR

Keychron M4 rendelheto [link]

(#98047) Synthwave válasza koxx (#98046) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kicsit halasztódik a dolog, mert becsúszott egy Q9 a képbe, hiszen mindenki tudja, hogy a 8 után ez következik a sorban. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98048) ricogsm válasza koxx (#98046) üzenetére


ricogsm
őstag

35g? Az igen

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#98049) Synthwave válasza ricogsm (#98048) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen bizony. :D


Kezd sok lenni a 40. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#98050) ADAM1337 válasza Synthwave (#98049) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én is már azon agyalok elkéne engedni ezeket a nehéz egereket. :DDD
44 meg 45 gramos starlight-ot meg x2 minit.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.