Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) jilian válasza Klepti (#17599) üzenetére


jilian
addikt

Honnét? Kitől? Mennyiért? Milyen állapotban van?

Nekem volt egy G700 -am sok rosszat nem tudok mondani róla. :K

(#17602) SOAD19


SOAD19
addikt

Hali!

Ide is betenném a kérdésemet, mert az "egér probléma"-ás topik nem túl pörgős.

Köszi!

(#17603) drtimot válasza SOAD19 (#17602) üzenetére


drtimot
aktív tag

Szívesen.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17604) SOAD19 válasza drtimot (#17603) üzenetére


SOAD19
addikt

Igen, a lényeg sikeresen lemaradt :D : [link]

[ Szerkesztve ]

(#17605) drtimot válasza SOAD19 (#17604) üzenetére


drtimot
aktív tag

Ha egyáltalán nem csinálnak semmit, a tisztítás nem valószínű, hogy megoldja a dolgot (Persze ha nem túl macerás szétszedni az egeret, akkor miért ne), de a mikrokapcsolókat általában lehet kis munkával cserélni, szerintem itt biztos találsz valakit, aki tud ebben itt segíteni.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17606) ussseal


ussseal
tag

Üdvözletem!

Ez a Logitech G1-es Kínából ennyiért nagy eséllyel hamisítvány lesz, jól gondolom? :)

(#17607) troland26 válasza ussseal (#17606) üzenetére


troland26
őstag

szinte biztos ..árulkodó jel az ajáról hiányzó logitech jel és információs rész [link]

(#17608) Imurai válasza WolfheartGR (#17592) üzenetére


Imurai
tag

Mea culpa!

[Ebben] tudnátok segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#17609) Synthwave válasza ussseal (#17606) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Rosszul. Igaz, én inkább eBay-ről venném, Trusted Seller-től, 5-6 $-ral többért.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17610) troland26 válasza Synthwave (#17609) üzenetére


troland26
őstag

Szerinted frankó az egér ? :Y

(#17611) ussseal válasza troland26 (#17607) üzenetére


ussseal
tag

Köszi, hirtelen az utolsó képet én se figyeltem, de így már világos a dolog :R

(#17612) Synthwave válasza troland26 (#17610) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az 1000 cpi-re feltupírozott, ázsiai piacra szánt G1? Igen.
Még új MX310-eket is lehet kapni, nevetséges pénzekért.

Csak jó helyről kell venni, ezért mondtam eBay Trusted Seller-t.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17613) ussseal válasza Synthwave (#17612) üzenetére


ussseal
tag

Akkor vagy én vagyok paranoiás, vagy a magyar piacon vannak iszonyat felárral a dolgok (valószínűleg mindkettő :D)
Ezek szerint akkor egy 20-25 $ környéki szintén ázsiai piacra szánt Razer Abyssus is rendben lehet eBays Trusted sellertől? :)

(#17614) jaffa 2843 válasza ussseal (#17613) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Én az összes egeremet ebay-ről vettem és mindegyik rendben volt. (G1, Krait, MS WMO -k, Salmosa, SS Kinzu /bulk/)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#17615) ng0ofy válasza Imurai (#17608) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nekem QCK Mass-om van, azon használtam a Deathaddert is és egész jó volt. Valahogy mintha elnyelne a fényből, mert lassabb rajta az egér, mint az asztalon. Viszont mivel nehezebb rajta tologatni is a szövet anyag miatt ezért kontrollálhatóságon sokat javít, nálam a kézremegést teljesen eliminálja :D

troland: segítünk, akinek tudunk és amikor tudunk. Én például biztos nem fogok senkinek tudni segíteni vezetéknélküli, lézeres egér vásárlásban, hétvégén. FPS játék hobbym miatt azonban megfordult a kezemben állandó használatra az évek során több mint 10 egér, kipróbálásra pedig felsorolhatatlan sok :D, ezért a tapasztalatomat szívesen megosztom bárkivel.

[ Szerkesztve ]

(#17616) Destroyer91


Destroyer91
tag

Üdv!
Gamer egeret szeretnék vásárolni max. 10-12 ezer Ft-os határig. Egyelőre egy Logitech G400-ast,illetve egy Razer Abyssust néztem ki magamnak,az abyssus jobban bejön,de a g400 pluszgombok stb. miatt nem igazán tudok a kettő közt dűlőre jutni.
Kiváncsi lennék,hogy ezekről van-e vkinek valami véleménye,vagy esetleg tudnátok-e még mást ajánlani ami szóba jöhet és minőségi cucc? :D
Előre is köszi a helpet!

(#17617) WolfheartGR válasza Destroyer91 (#17616) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Először tisztázzuk milyen stílusban fogod az egeret. Ugyanis a két felsorolt választottad két teljesen különböző módon lehet/kell fogni.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17618) Destroyer91 válasza WolfheartGR (#17617) üzenetére


Destroyer91
tag

Őőőő,igazából a claw grip meg a tenyeres fogás is jó nekem,volt már többféle egerem,többféle fogással,bár talán inkább a claw gripes egerekhez húz inkább a mérce :))

(#17619) drtimot válasza Destroyer91 (#17616) üzenetére


drtimot
aktív tag

Mind a kettő kiváló egér, ezért is ajánlottak az első hozzászólásban. Más is szóba jöhet - bármi az ajánlottak listájáról az első hozzászólásban (Mind minőségi cucc, és nagy részük 12e alatt marad, főleg, ha az enyhén használtakat sem zárod ki). Két ilyen egér között a választást tegye meg a kényelem, mint ahogy ezt az első hsz. is írja. A gombok mellett ezek az egerek eléggé különböznek méretben, súlyban és alakban is - ilyenek között általában a személyes preferencia és megszokás dönt (ld. 1. hsz.), de az első hozzászólás ad pár általános tanácsot is, pl. az egérfogásod függvényében. A legjobb mindenképp az, ha ki tudod valahol probálni, és eldönteni, hogy neked melyik tetszik és kényelmes.

Sajnos egy ilyen jellegű kérdéshez nehéz mit hozzátenni az átfogó és pontos első hsz. mellett.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17620) WolfheartGR válasza Destroyer91 (#17618) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Esetleg egy Ikari 6500ft környékén? Zsírújan?
Nem hiszem el, hogy ilyen olcsó... Bezzeg amikor én vettem... :(((
Görbüljek el ha nem veszek még minimum egyet, de inkább kettőt.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17621) Destroyer91


Destroyer91
tag

Hú,el is felejtettem elolvasni az 1. hsz-t...kösz az emlékeztetést :D Hm-hm,igen-igen,már látom h az Ikari és az Abyssus között fog eldőlni a csata,még adok magamnak egy kis döntési időt :DD
Mindesetre köszönöm a válaszaitokat! :R

(#17622) Synthwave válasza ussseal (#17613) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen. eBay-ről 15-30 $ között patent egereket lehet venni.

-----------------------------------

Destroyer91:

Kicsit helyesbíteném, amit Wolf mondott; az egerek karakterisztikája teljesen különböző, más játékstílushoz passzolnak. Mindkettőt lehet bárhogy fogni, bár az Abyssus-t tenyeresen elég nehézkesen - hacsak nem kis kezed van.

Szigorúan objektív támpontokat vizsgálva, hosszútávú befektetésnek a G400 valószínűleg jobb vétel abból a szempontból, hogy a Logitech egerek összeszerelési minősége nagy általánossságban a Razer felett van, a garanciapolitikájuk pedig példás. Ez persze nem zárja ki azt, hogy a kígyós márka rágcsálói is hosszú éveket szolgálhatnak le nálad (vegyük pl. a legendásan tartós első Diamondback-szériát), ez azért valljuk be, erősen felhasználó-függő is.
Meg aztán az egérvásárlás meglehetősen szubjektív cselekmény, hogy az embernek ne legyen annyira egyszerű dolga.

Az Abyssus-oknál előfordulhat (bizonyos) szövetpadokon jitter, tehát kurzorremegés. Nem mindegyikre igaz ez, tény, hogy az első generációs darabokra jellemzőbb, azonban a szenzor felbontását 450 cpi-re visszavéve (amúgy is a legjobb beállítás az egéren IMHO) jelentősen csökkenthető, hacsak nem teljesen eltüntethető. Ahogy korábban is írtam, ez NEM MINDEN Abyssus-ra jellemző.
Az viszont igen, hogy a legtöbb nem igazán szereti a QcK padokat, szóval a legbiztosabb választás melléjük egy Razer Mantis / Goliathus (esetleg Everglide Titan) vagy valamilyen műanyagpad.
A LOD-ja némileg nagyobb, mint a Logitech-é, de végső elkeseredésben a bevezető hsz-ban is taglalt ragasztószalag-trükkel lehet rajta csökkenteni.

Érdemes még azt is tudni, hogy az Abyssus kompatíbilis a Salmosa-val, a kettő alsó műanyag része (ebből következően a talpak is) gyak. ugyanaz, a kábel érelosztása is azonos, a felső részük csere-berélhető a görgő kis megmachinálását követően.

A műanyag burkolat kompatíbilitása igaz a G400 - MX518 v1 / v2 - MX510 - MX500-ra is. De a legjobb akkor is az MX500, piros MX510 burkolattal. :D

Én az Abyssus-t venném (vagyis, nem, mert már van nálam egy olyan is :) - thx, Wolf :R -), mert számomra a G400 túlságosan nehéz lenne (és méretéből és formájából adódóan - pedig nincs kis kezem - jobban passzol a claw / fingertip hybrid flick-stílusú egérkezelésemhez), és abszolút nincs szükségem 3 gombnál többre, csak holtsúly, ellenben a hardware-es polling-rate és felbontás kapcsolókat nagyon tudom díjazni, mivel így a drivermentesség egészen új magasságokba emelkedik (fránya 500 Hz, hogy nincs rajta), elég csupán egy mousefix-et felrakni.

Tehát végeredményben teljesen egyénfüggő dolog, ezért nem hátrány, ha élesben is ki tudod próbálni őket. A G400 formát már gondolom ismered, hiszen az MX500 óta változatlan, az Abyssus-t meg pl. a Pixel-ben ki is tudod próbálni, akár játék közben, mindenféle felületen.

Egyéb minőségi egerekért lsd. a (hamarosan bővülő) 1. hsz-t. :)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17623) Destroyer91 válasza Synthwave (#17622) üzenetére


Destroyer91
tag

Ú,köszönöm a rám pazarolt idődet,h ezt mind leírtad :R :D Részemről viszont szerintem továbbra is az Abyssus a nyerő,főleg az általad is felsorolt nehézség/méret téma miatt + nekem sincs szükségem igazából 3-nál több gombra,meg amúgy is bejön az az egyszerű,letisztult design,ami az Abyssusra jellemző. Viszont én azt olvasgattam külföldi oldalakon,hogy Qck paddal is tökéletesen használható,nekem pedig az van,szóval remélem,hogy ezzel nem lesz gond... :DD bár egy egérpad pluszba már nem oszt-szoroz,ha nagyon úgy adódik :) A személyes kipróbálás sajnos nem nagyon megoldható,itt a környékünkön (Vas megye) nem nagyon van hol kipróbálnom sajnos,de szerintem megfelelő lesz,főleg a mostani mocskos Hama egerem helyett :DD

(#17624) Synthwave válasza Destroyer91 (#17623) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A puding próbája az evés. Hátha szerencséd lesz, és kifogsz egy olyat, aminek nincs baja a QcK-val.
Mondjuk RSI miatt nekem még az Abyssus is nehéz egy kicsit. Egy ~50 g-os IME 3.0-át viszont meggyepálnék szívesen. :D

"főleg a mostani mocskos Hama egerem helyett"

Ahhoz képest egy kenyérpirítóval is különbet lövök. :DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17625) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

A hamarosan készülő 1.hsz update-ben többek közt lesz néhány szó szentelve a golyós egereknek is. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17626) Destroyer91 válasza Synthwave (#17624) üzenetére


Destroyer91
tag

Tudom,de sajnos az ősrégi Logi mx-em mióta szétment,csak erre futotta :DDD Bár nagy előnye,hogy mivel egy sz**,ezért leszoktam a CS-ről :DD

(#17627) MarcZ válasza Synthwave (#17625) üzenetére


MarcZ
senior tag

Razer Boomslang? :B

A man's got to do what a man's got to do.

(#17628) Synthwave válasza Destroyer91 (#17626) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Most majd visszaszoksz...a QUAKE-re, ugye? ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17629) Synthwave válasza MarcZ (#17627) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Például. Meg Logitech Wingman és a golyós MS Intelli.

Amire te gondolsz, azt igazából akkoriban még Terratec-nek hívták. De az vezette fel tulajdonképpen a Razer egereket.

Aztán jött később ugye a Boomslang 2007 CE, amiben már S3668-as Avago volt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17630) jilian válasza Synthwave (#17625) üzenetére


jilian
addikt

Mikorra várható? (Kb.?)

(#17631) Synthwave válasza jilian (#17630) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy héten belül.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17632) MarcZ válasza Synthwave (#17629) üzenetére


MarcZ
senior tag

Nagyon fognék a kezembe egy ilyen Boomslang-et.

A man's got to do what a man's got to do.

(#17633) vacs


vacs
veterán

Revoltec egerekkel kapcsolatban van valakinek tapasztalat ?
Ezt néztem ki: 1 - 2.
Ez a leírás alapján van rajta vissza gomb, és ez fontos számomra, megkönnyíti a munkám. Azt viszont nem tudom, hogy böngészőn kívül is működik-e. :F Nem találok hozzá külön drivert, aminek a segítségével be lehetne állítani.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#17634) jilian válasza vacs (#17633) üzenetére


jilian
addikt

Igaz nem az amit te kinéztél, de Revoltec :U

[ Szerkesztve ]

(#17635) WolfheartGR válasza jilian (#17634) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Csak egy laza ~8rongy van a két egér árkülönbségében...

vacs:
Azért nem találsz drivert mert rádugod és megy Windows szerte. :)

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17636) jilian válasza WolfheartGR (#17635) üzenetére


jilian
addikt

De Revoltec! :D

Mikor érsz rá? Nekem csütörtökön aktuális lenne egy QL menet... :K

[ Szerkesztve ]

(#17637) Synthwave válasza jilian (#17636) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nick?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17638) WolfheartGR válasza jilian (#17636) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Most is fent vagyok. Ott keress. Különben meg keveset gyakorolsz! :)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17639) Synthwave válasza WolfheartGR (#17638) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Úgy látom, ebből kimaradok. Mindenesetre az ilyesmit szerintem legközelebb privátban.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17640) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ha két Logi Unifying vevős egeret használok közel egymáshoz, nem fognak összeakadni?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#17641) swoody


swoody
senior tag

Sziasztok

Polling rate-t csak különböző progikkal lehet feljebb venni, nincs valami registry bejegyzés? Kerestem neten de nem nagyon találtam de ti hátha tudtok segíteni.

Amúgy MS 1.1A-nál szeretném felvinni 500hz-ra.

(#17642) Hunyika2


Hunyika2
tag

Sziasztok!

Milyen egeret ajánlotok 13k-ig?

Leginkább RTS játkokkal játszom, meg némi Diablo és Dota játékok (LOL)

De persze befut némi FPS is :)

köszi előre is :)

Intel i5 4670K, MSI Z87-G45 Gaimng, Corsair Vengeance 1600 MHz 2x4GB, OCZ 60GB Vertex 3, Western Digital Blue 500 GB 7200rpm 32 Mb, Sapphire HD7850 2GB OC, FSP Hexa 500W

(#17643) drtimot válasza Hunyika2 (#17642) üzenetére


drtimot
aktív tag

Az első hsz-ben ajánlott egereket ajánljuk. Az mind jó, közöttük döntsön a kényelem, meg, hogy mennyire tetszik. (egyéb esetlegesen megfontolható tanácsokat is találsz ott.)
Az ottani lista nagy része kijön 13-ból újonnan. Amelyik nem, azt keresd használtan mondjuk itt aprón:)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17644) nyunyu válasza Synthwave (#17622) üzenetére


nyunyu
félisten

A G400 formát már gondolom ismered, hiszen az MX500 óta változatlan

Haaat, nem volt az mindig igy.

Kek MX510 utan meg akartak reformalni, es kihoztak a G5 es G7-et lezerrel, allithato dpivel, sulyokkal, gorgo kornyeken atvarialt gombokkal, oldalarol lefelejtve az egyik gombot.

Utobbiert eleg sokan hoborogtek, igy a G5 masodik szeriara visszatettek.

Vegul a sokadik szar a lezer, meg minek sulyozni anyazasra visszatertek az optikahoz, es kiadtak a sallangmentes MX518-at.

Szoval Logitechnel sem megy mindig flottul az uj egerek tervezese, boven becsuszik egy-egy sikertelen szeria.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17645) nyunyu válasza MarcZ (#17632) üzenetére


nyunyu
félisten

Nagyon fognék a kezembe egy ilyen Boomslang-et.

Nem volt egy ergonomiai remekmu, plusz allandoan pucolni kellett alatta az alatetet. :DD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17646) nyunyu válasza vacs (#17633) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez a leírás alapján van rajta vissza gomb, és ez fontos számomra, megkönnyíti a munkám. Azt viszont nem tudom, hogy böngészőn kívül is működik-e.

A negyedik es otodik gomb logikailag ugyanolyan gomb, mint a tobbi, barmilyen alkalmazas latja.
Bongeszokben ezekhez van rendelve a vissza es az elore funkcio.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17647) Synthwave válasza nyunyu (#17644) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem köll bemutatni G5-öt és a G7-et, előbbi huzamosabb ideig (néhány hétig) is volt nálam.
Ezeket nem számítom igazi játékos Logitech-nek - pláne a G7-et nem. Wireless féltégla viccparádé.

A G5 még viszonylag használható kategória 800 cpi-vel, nem-homogén mintázatú szövetpadon, mid-high sens-vel vagy accel-vel, bár egy 1.1-es FW frissítés nem árt (az 1.2 egy bugparádé). Ha Refresh-ed van (a kék, +1 gombos), azon már gyárilag az 1.1 van. Persze azért nem egy tenyeres MX, amikre fentebb értelemszerűen gondoltam;
MX500-->MX510-->MX518 v1-->MX518 v2-->G400-->G400 v2; ezeknél a forma változatlan.

"Nagyon fognék a kezembe egy ilyen Boomslang-et."

"Nem volt egy ergonomiai remekmu, plusz allandoan pucolni kellett alatta az alatetet."

A 3G-s alatt már nem kell. :DD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17648) freemanone válasza fi:zi'k (#17640) üzenetére


freemanone
őstag

szobán belül nekem gond nélkül működik 2 unifying vevős egér külön gépeken. plusz egy billzet ami párosítva van az egyik egér vevőjéhez.

[ Szerkesztve ]

(#17649) fi:zi'k válasza freemanone (#17648) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szuper, köszi. :R

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#17650) MarcZ válasza Synthwave (#17647) üzenetére


MarcZ
senior tag

G500-nak is hasonló véleményem szerint. nekem g500-ról G400-ra valahogy egyáltalán nem volt nehéz az átszokás, 10 perc alatt már megvolt. Bűr, még mindig nagyon hiányzik nekem a g500. nagyon szerettem, de hát lájzer. :(

A man's got to do what a man's got to do.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.