Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) ShadowK válasza molnartibor (#18849) üzenetére


ShadowK
tag

Azért ennyi pénzért "márkás", minőségibb egeret is lehet venni, nem csak ilyen noname gagyit. Szeritem felháborító, hogy az ilyenenkért is elkérnek ennyi pénzt.

(#18852) cellpeti válasza Hegyirabló (#18846) üzenetére


cellpeti
veterán

Talán ez, de nem is biztos!

Lehet, hogy az olcsóbb a végén drágább


molnartibor:

ennyiért már kapsz Logitech-et amiben 1évig simán húzza a normális elem.

Logitech M510
Logitech M705 Marathon

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18853) molnartibor válasza cellpeti (#18852) üzenetére


molnartibor
tag

Még közben nézelődtem találtam egy ilyet mert a hama mint márka nem nyerte el a tetszésemet
www.edigital.hu/Vezetek_nelkuli_eger/Gigabyte__ECO600_vezetek_nelkuli_lezer_eger_fekete-p298907.html

[ Szerkesztve ]

(#18854) cellpeti válasza molnartibor (#18853) üzenetére


cellpeti
veterán

gigával se fogsz jobban járni :( :(

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18855) nyunyu válasza juuzer (#18850) üzenetére


nyunyu
félisten

Hazaérve és kibontva sajnos lánom kellett, hogy a kábel túl rövid. Volt már sok kis egerem, de egyiknek se volt ilyen rövid a kábele, na meg nem volt rajtul feltüntetve, hogy laptopegér. - Ezen sem.

Ez meg melyik jokepessegu gyarto volt?

Anno hasznaltam GB 7000-es laptopegeret, annak olcso hardvereknel szokasos 1.5m madzagja volt.
Logitech altalaban 1.8m-t ad, draga MS billzetemhez 2m jutott.

Amugy meg laptophoz az 1.5m is tul hosszu, laptop mogott korbevezetve a bal oldali USBbe dugva probaltam hasznalni, ugy nem volt utban a drot.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18856) szg88


szg88
őstag

Nem tudom ez-e a megfelelő topic? De van egy a4tech x7-es egerem ami elkezdett önállóan görgetni. Kb. egy éves, kitakarítottam belülről, meg egy win újratelepítés is volt azóta, hogy elkezdte csinálni. Van valakinek ilyenje, vagy ötlete, hogy mi lehet a kínja? Vagy, hogy orvosolható-e? Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#18857) cellpeti válasza szg88 (#18856) üzenetére


cellpeti
veterán

a görgő magától görget? Kivetted, lezsírtalanítottad és mégis ezt csinálja? :Y

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18858) szg88 válasza cellpeti (#18857) üzenetére


szg88
őstag

Igen. De nem mindig csinálja. Főleg görgetés után kis idővel fog neki. Oda vissza játszik. Szétszedtem, ilyen áttétel szerűséget használ, a görgőben van egy rúd, aminek a végén van egy pici kis kerék, ami bele megy egy lukba, és ott görget. :D Azon nem volt semmi kosz. A port fújtam ki belőle.

(#18859) cellpeti válasza szg88 (#18858) üzenetére


cellpeti
veterán

hm...szedtem szét pár egeret de ilyennel nem talcsiztam még :Y

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18860) Argos válasza cellpeti (#18859) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nagyon off, de mit nem csináltál még ilyen egérrel?! o.O

...elmúlik...

(#18861) ng0ofy válasza szg88 (#18856) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nálam az a4tech x7 egy hónap után nem annyit görgetett, amennyit én szerettem volna, még egész jól bírja nálad :D
Viccen kívül: érintkezési hiba? Nem ér össze valami-valamivel? Páratartalom nem túl magas? :D Ezeknél a kínai csodáknál nem lehet tudni mi bajuk, az a baj...

cellpeti: azért az ilyen erotikus jellegű kifejezéseket kerülném egy ilyen publikus forumban, fiatalkorúak is olvashatják...

(#18862) cellpeti válasza Argos (#18860) üzenetére


cellpeti
veterán

talcsiztam :DD = találkoztam

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18863) juuzer válasza nyunyu (#18855) üzenetére


juuzer
addikt

Májkroszoft. Alig ér ez a billentyűzetig :D

Vamos a la playa.

(#18864) Chereiose


Chereiose
addikt

Ez a g400 egy kalap szar nálam....nem tudom, hogy másoknak is elromlik-e, de nekem fél év után megadta magát.....most majd imádkozhatok hogy cseréljék, majd felhívom őket és meglátjuk...

(#18865) WolfheartGR válasza Chereiose (#18864) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Rengetegen használják teljes megelégedéssel. Kifogtál egy gyengébb darabot. A tömegtermelésben ez előfordul sajnos.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18866) Argos válasza cellpeti (#18862) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Húha... én is valami egész másra asszociáltam. :P

...elmúlik...

(#18867) Chereiose válasza WolfheartGR (#18865) üzenetére


Chereiose
addikt

Nekem ráadásul még a klikk gombok is elég gyatrák....szóval azért ezt csak kicserélik nem?

(#18868) drtimot válasza Chereiose (#18867) üzenetére


drtimot
aktív tag

Már ne haragudj, de mi a francért nem hívtad még fel őket? December 5. óra kérdezgeted ebben a topicban, hogy ez vajon garanciális probléma-e, meg hogy mit tegyél. (Meg hogyan nem sikerült más úton elintézni a dolgot)

Hívd fel őket, és ezt mind meséld el nekik. A Logitech híres a jó garancia-politikájáról, kizártnak tartom, hogy ne foglalkoznának a kérdéseddel érdemben.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#18869) cellpeti


cellpeti
veterán

ha minden jól megy gazdája leszek egy G400as Loginak, amúgy eladó a G400 Logitech :DD ez komoly

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18870) mastodon


mastodon
aktív tag

Internetezésre, szövegszerkesztésre és táblázatkezelésre keresek normál méretű, vezeték nélküli egeret, 7 ezer forintig, itthoni beszerzéssel. Kényelmi funkciók és strapabíróság érdekelnek, esztétikai szempontok nem, elemélettartam sem. A Logitech M325, M345 (nem láttam különbséget) és az MS Wireless Mobile Mouse 4000 merült fel bennem eddig.
Mit ajánlotok?

(#18871) jaffa 2843 válasza mastodon (#18870) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Erre általában az a válasz, hogy "valami logitech-et, ami kényelmesa. A jóféle garanciapolitikájuk miatt"

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18872) mastodon válasza jaffa 2843 (#18871) üzenetére


mastodon
aktív tag

A topic alapján én is erre gondoltam, de iszonyat mennyiségű van abból is. És pl. a 325 és 345 között nem is látom a különbséget, mi az?

(#18873) jaffa 2843 válasza mastodon (#18872) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Más a formája.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18874) mastodon válasza jaffa 2843 (#18873) üzenetére


mastodon
aktív tag

Akkor most már nyugodtan alszom, köszi :)

(#18875) nyunyu válasza juuzer (#18863) üzenetére


nyunyu
félisten

Májkroszoft. Alig ér ez a billentyűzetig :D

Asztali MS egereknek 1.80m hosszu a madzagja. (volt keznel egy WMO1.1A, lemertem.)

Jut eszembe, egyik exkolleginanak valami rozsaszin MS notiegere van, annak rovid a madzagja. (adatlapja szerint 70 centi)
De annak a neve is Notebook Optical Mouse...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18876) nyunyu válasza mastodon (#18870) üzenetére


nyunyu
félisten

Megarohej, hogy Logitech a tech spec adatokhoz sem kepes odairni, hany gomb van az egeren :DDD
M325
M345

Nekem nagyon gyanus, hogy az M345 4 gombos, legalabbis ugy remlik, hogy a drotos "elodjenek" a ket oldala megnyomhato volt.

M325 csak 2 gombos, nincsenek oldalso gombjai.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18877) szg88 válasza ng0ofy (#18861) üzenetére


szg88
őstag

Akkor ki is dobtad?? Nem lehet megjavítani?
Létezik olyan egér 4-5000 ft-ig amin a szokásos 3 gombon kívül van még + 3 programozható. Ja, és nem xarik be ilyen hamar.

[ Szerkesztve ]

(#18878) nyunyu válasza szg88 (#18877) üzenetére


nyunyu
félisten

Billentheto gorgoju L egereken programozhato a balra+jobbra billentes is, igy az alap bal+jobb+gorgon(+esetleges oldalsokon) felul van +2 gombod. (amelyik L egeren ott a ket nyil a gorgo ket oldalan, azok billenthetoek.)

Viszont sem a regi, sem az uj MS driverben nincs ilyen allitasi lehetoseg, igy MS egerek gorgo billentesre csak vizszintesen scrollozni tudnak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18879) szg88 válasza nyunyu (#18878) üzenetére


szg88
őstag

L=Logitech? És akkor mi a megoldás, valami más? Az oldalsó lapozó gombokon kívül csak egy plusz gomb kellene az f5-nek.

(#18880) Goziman válasza ng0ofy (#18847) üzenetére


Goziman
csendes tag

Rendben. Köszönöm a választ. Bocsi, ha kissé türelmetlen voltam.

Csak... Lehet, hogy kissé szőke nős a gondolatmenetem, pedig férfi vagyok és fekete hajú.

De nézegettem az általam felsorolt típusú combók vevőegységeit neten. Pl. az MK220-asét. S külsőre hasonló volt a vevőegysége. S az MK-ból gondoltam hogy talán ugyanaz a széria; viszont a száma alapján gondoltam, hogy némileg korábbi. Ebből gondoltam, hogy a vevőegységük is talán passzol. Most már nem vagyok ebben biztos.

Amúgy kicsit furcsa nekem, hogy az MK220-as még mindig forgalomban van. - Már az MK260-as is kezd kifutni. - S bár azzal reklámozzák, hogy mit tudom én, hány %-kal kisebb, mint egy átlagos billentyűzet, nekem részben pont ezért nem jön be. Ráadásul nincsenek rajta média billentyűk.

Egyébként pont ma jártam Média Marktban, s kicsit elszomorított a kínálat.
Egyrészt nyilván vezeték nélküli után nem szeretnék visszafejlődni vezetékesre, másrészt megszoktam a Logitechet, harmadrészt ugye megint szett kellene. Viszont a többi hasonló jellegű szett nem jött be vagy az ára, vagy a külalakja/struktúrája miatt. S pont az MK250 gyártásával kellett leállniuk... Pfff.

(#18881) Goziman válasza Goziman (#18880) üzenetére


Goziman
csendes tag

Jah, amúgy az bosszant még egy kicsit, hogy írtam a Logitechnek kb. 2 napja.
Rendszerüzenetben azt válaszolták, hogy 1 napon belül reagálnak. Ehhez képest semmi.

(#18882) cellpeti válasza Goziman (#18881) üzenetére


cellpeti
veterán

azért, ahhoz nagy cég sztem, hogy be is tartsák

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18883) nyunyu válasza szg88 (#18879) üzenetére


nyunyu
félisten

Akkor keresel olyan L egeret, aminek van legalabb 4 gombja+billentheto a gorgoje, valamint formara is bejon.

G400 esetedben nem jatszik, mivel nem billentheto a gorgoje, meg a plusz gombjai kozul ketto fixen a felbontast allitja, nem programozhato.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18884) szg88 válasza nyunyu (#18883) üzenetére


szg88
őstag

Rendben szétnézek, köszi :)

(#18885) Chereiose


Chereiose
addikt

Na felhívtam végre a logitech-et, de ugyanazt mondták, mint e-mailben, tehát szóba se jött az azonnali csere, helyette megint azt mondták, hogy regisztráljak erre a szar oldalra http://rma.fixit-service.com/
Na most erre még regisztrálni sem, lehet, mert nem enged be, azt írja, hogy rossz felhasználónév vagy jelszó, pedig mindent jól írtam be....és a cookie-k is engedélyezve vannak.....Szóval be sem tudom jelenteni a problémámat.... És ha esetleg sikerülne is, akkor is az lenne, hogy elvinnék "megvizsgálnák", majd biztos egy hónap múlva visszahoznák hogy javították/cserélték, de ugye addig az 1 hónapig meg nem lenne egerem? ...Közel sem olyan egyszerű ez a garancia, mint ahogy itt sokan írják( legalábbis nekem)
Nem tudjátok, hogy akkor mégis hogyan jelentkezzek be erre a fixit oldalra?

(#18886) nyunyu válasza Chereiose (#18885) üzenetére


nyunyu
félisten

Hiba az eger es a szek kozott van.

Elsore be birtam regisztralni magamat IE9 alatt, es be is leptem az uj juzerrel.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18887) nyunyu válasza Chereiose (#18885) üzenetére


nyunyu
félisten

dupla :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18888) Dromi


Dromi
tag

Elolvastam az egér-sztori-t^^, meg az egérpadot, nos az a helyzet, hogy ipod-ról kéne 7-10k körül gamer-egér, logitech g400 az nincs a gépösszeszerelőben, g500 meg 15k. létszíves pár - vezetékes egeret mondjatok, nem akarom az egészet végignézni.

[ Szerkesztve ]

(#18889) drtimot válasza Dromi (#18888) üzenetére


drtimot
aktív tag

Gondolom az iponra gondolsz:)

A gépösszeszerelőről nem tudok, de külön árulnak G400-at bruttó 10-ért, legalábbis a weboldaluk alapján.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#18890) Dromi válasza drtimot (#18889) üzenetére


Dromi
tag

Oké^^ köszönöm szépen a választ! :R

(#18891) jilian


jilian
addikt

Nekem is ma jött meg a G400 (pcx.hu)

- olyan kis "soványka"

Eddig ennyi a véleményem. :P

(#18892) jaffa 2843 válasza jilian (#18891) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ezt kifejtenéd?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18893) jilian válasza jaffa 2843 (#18892) üzenetére


jilian
addikt

Mivel a DA BE gariba van, Ikari volt terítéken, na az után igen is "sovány". (formára / méretre) :K

(#18894) jaffa 2843 válasza jilian (#18893) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ja, vagy úgy. Akkor az idézőjel nem kellett volna. Már azt hittem, hogy rosszabbnak érzed, vagy ilyesmi. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18895) jilian válasza jaffa 2843 (#18894) üzenetére


jilian
addikt

Neeem.....

Más:
A Stermy féle mousefix -ben mire jók azok a 100/125/150/200 %-os reg. -ek? :B

(#18896) jaffa 2843 válasza jilian (#18895) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Az maga a mousefix. A win7 egérgyorsítást kapcsolja ki. Ezek különböző kijelző DPI-re vannak, amit a windowsban tudsz beállítani. (alapon természetesen 100%) [link]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18897) WolfheartGR válasza jaffa 2843 (#18896) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Readme-ben benne van. Csak el kellene olvasni.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18898) jaffa 2843 válasza WolfheartGR (#18897) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Tudom, de sokan nem tudnak klingonul angolul.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18899) jilian válasza jaffa 2843 (#18896) üzenetére


jilian
addikt

Igy már világos! Köszi!

(#18897) WolfheartGR
Igen, nézelődtem ott is, de nem árt sosem megkérdezni 'magyarul... ;)

(#18900) WolfheartGR válasza jilian (#18899) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Bìzz magadban. Meg a webfordìtóban :DDD

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.