Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) WolfheartGR válasza drtimot (#18800) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Megdumcsizzuk, azt vedd számításba, hogy ahol nyomkodom a bal- ill jobbklikket már most kifényesedett valamelyest.
(A böngésző juszt is ki akarta javítani az utolsó szót valagmellyest-re, miezmá. :DDD)

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18802) Chereiose


Chereiose
addikt

Ha telefonon keresem meg a logitech-et, akkor kicserélik vajon az egeret? Mert e-mailben el akartak küldeni a nemtudom kikhez h írjak nekik, akik elvitték volna és javították/ cserélték volna, de ugye akkor megint egy jó darabig nem lett volna egerem....Most abban reménykedem, hogy telefonon megértőbbek lesznek, és küldenek végre egy rohadt g400-ast, mert ez néha már katasztrófa....Szerintetek fognak küldeni egy újat ha elmondom a panaszom? :F

(#18803) cellpeti


cellpeti
veterán

Logitech M525 akarok venni a notim mellé. Vélemények? Amazonról akarom rendelni. Teljesen úgy működik ugye mint az Ebay, tehát a szállításos dolgokra értve. Kiírja, ha van szállítási költség, ugyE?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18804) jilian válasza Alpachino (#18792) üzenetére


jilian
addikt

Kajakra úgy néz ki mintha már párszor odab@sztak volna neki.
huu demegtapiznám...
Ez olyan horpadt is, vagy csak dekoráció? (3D-s) :B

(#18805) WolfheartGR válasza jilian (#18804) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Effektes a festése azért ilyen golyó szaggatta.

Itt egész jól látszik.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18806) MarcZ válasza jilian (#18804) üzenetére


MarcZ
senior tag

Nem, csak 3D-s, de nagyon ötletes és ügyes.

A man's got to do what a man's got to do.

(#18807) csibe1 válasza Alpachino (#18792) üzenetére


csibe1
addikt

Gratula hozzá,jó vétel,pláne ennyiért. :)
Innen apróról vettem 2 db-ot használtan hasonló árban, Angliából hozták,irodai egerek voltak.
Azóta is bánom,hogy nem vettem többet,mert szinte újak; egyedül a glide-on látszik a használat nyoma pár karc formájában.
Nagyon kényelmes,és ezzel nem kell szenvedni nagyobb rántásoknál,szegény 6800-as Gigabyte nem igazán bírta. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18808) jilian


jilian
addikt

:R

(#18809) cellpeti


cellpeti
veterán

nekem is volt, de nem igazán jött be a fogása

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18810) Alpachino válasza csibe1 (#18807) üzenetére


Alpachino
veterán

:R

Tényleg kivalló egérke...pláne egy Tesco-s mouse áráért.... Egész érdekes érzés egy legendát, a "nagy öreget", dobozból kibontva első használatba venni.... :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#18811) Goziman


Goziman
csendes tag

Sziasztok!

Egy kissé kényes problémám lenne. Lehet, hogy már volt róla szó a topicban. Kérlek, ne haragudjatok, hogy nem keresem vissza.

A lényeg az, hogy van egy Logitech MK250 típusú billentyűzet+egér szettem. Sokáig normálisan működött.
Viszont az a kellemetlen, hogy eltörött a vevőegysége, pontosabban a dugasz tört le. Ne kérdezzétek, hogy.

Sajnálatos módon ez egy kifutott termék.

Ezért szeretnék érdeklődni egyrészt afelől, hogy elképzelhető-e, hogy a szettem kompatibilis mondjuk egy mk220-as, egy mk260-as, vagy egy mk330-as szett vevőegységével?

Másfelől tudtok-e olyan üzletről - elsősorban Budapesten, de akár máshol is, persze Magyarországon belül -, ahol külön vevőegységeket árulnak?

Azért bátorkodom megkérdezni, mert böngésztem a Logitech honlapján, s ott az derült ki, hogy lehet vevőegységet külön venni. Viszont macerás lenne tőlük rendelni, ráadásul mk250-est már náluk sem láttam.

Az úgy ciki lenne, hogy van egy rendes billentyűzetem, és egerem, s nem tudom semmire használni.

A laptop billentyűzetét és 'egerét' meg UTÁLOM!

A választ/segítséget előre is köszönöm.

(#18812) cellpeti


cellpeti
veterán

Mionix Naos 8200

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18813) drtimot válasza cellpeti (#18812) üzenetére


drtimot
aktív tag

Egyrészt örülök, hogy megtartották a formát, mert ez talán a legkényelmesebb, amivel valaha dolgom volt, másrészt ez csak még értelmetlenebbé teszi ezt a verziót. 8200 dpi lézer, ráadásul 90 euró? Csak szemfényvesztés, vérpistikének CODozni. Ha tetszik a forma, ennyiből vehetek két 3200-ast, és a maradékból elmegyek sörözni.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#18814) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdv!

Öcsémnek vennék egy egeret karácsonyra és a Logitech G400-ra gondoltam.
Szerintetek jó választás?

Háttértörténet:
Anno én is és ő is rengeteget játszottunk CS-vel és CoD-al. Én egy MS 3.0-t használtam, ő egy MX518-at. Mindkét egér már a múlté és a ráncfelvarrót v2 változataikat sem lehet már beszerezni. Utánaolvastam egy kicsit és azt találtam, hogy ez a G400 tekinthető az MX518 utódjának, így ezért erre esett a választásom. Még 1-2 év amit maximum ő is játszani fog, aztán kinő belőle, de addig ez az egér szerintem már elég lesz neki. Razer-t semmiképen nem akarok, mert anno se jött be egyikünknek sem az a kialakítás.

Szerk.: Mire fel ez a bazi sok dpi? Anno 8 évig elvoltam az első generációs MS 3.0-val. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18815) WolfheartGR válasza D.Orion (#18814) üzenetére


WolfheartGR
őstag

A G400 az 518 utódja. Jó választás.
Sok dépéire vakul a par... Láma.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18816) deatom válasza cellpeti (#18812) üzenetére


deatom
tag

"és 8200 dpi felbontású lézeres szenzorral rendelkezik....... A beérkező adatok feldolgozásáért egy 72 MHz-en üzemelő 32 bites ARM processzor felel, emellett 128 kB-os memória is.....A NAOS 8200 rendelkezik a S.Q.A.T (Surface Quality Analyzer Tool) technológiával is, ami elemzi az adott egérpad felületét, és ahhoz igazítja a mozgás pontos felismerését. Ha ez nem lenne elég, akkor még a világítás is testre szabható. A kívánt szín 16,8 millió variációból választható ki...... "

nahát, ez már technika!!!! ....Csinálhattak volna egy kedvező ár/érték arányú, egy minőségi szenzoros egeret, aminek a formája sok embernek bejön, a márka is és az egér is viszonylag ismert. Ehelyett csináltak egy arm-es proceszorú, milió Cpi-s, Surface Quality Analyzer Tool (!!!!!!!!!) os "prémium" vackot 90 Euróért, 1 év gyári garanciával. :W
véleményem szerint még mindig nincs versenytársa egy logitech g400asnak ár/érték arányban, vagy, már ennyi pénzért a logitech g9x-nek.....
ez csak az én véleményem, ettől függetlenül lehet ez jó egér is, de számomra ezek felesleges dolgoknak tűnnek.
kíváncsi vagyok mikor dobják piacra a 2 magos processzoros egeret....

Ahhoz képest, hogy a naos3200 10-11k , az naos5000 15k körül van/volt ez, több mint 24 000 HUF....drága az a arm processzor, meg egérpad elemző, minek az bele :) Ennyit Mionixért (és egyéb 30ks csodákra) egyébként sem adnék, nem tudok róla ugyanis, hogy ennyire prémium kategóriás gyártó lenne...és még az átlagnál hosszabb garanciát sem vállal az egérre, ennyiért.... persze ismétlem, ez csak az én véleményem :)

[ Szerkesztve ]

(#18817) Synthwave válasza deatom (#18816) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"véleményem szerint még mindig nincs versenytársa egy logitech g400asnak ár/érték arányban"

Csak 2500-ért a vadiúj WMO. Meg ötvösért a Logi MX 310 / G1 és az Abyssus Mirror.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18818) deatom válasza Synthwave (#18817) üzenetére


deatom
tag

igen, ezeket kifelejtettem, bocsánat.... :) , de:
- ebayről, amit ugye sokan nem akarnak/mernek használni...mellesleg nekem is egy mx310em van, az ebayről. :)
csakugye ha veszel itthon egy g400-ast, akár használtan is, arra csak van 3 év garancia.....8000-9000 Ft körül. Ha pl tönkremegy a mx310em, vehetek másikat kb. 4500 HUF-ért. Ha 3 éven belül tönkremegy, és nem tudom megcsinálni, ott tartok, mintha drágábban vettem volna egy g400-ast, vagy g300ast. Nem tudom, hogy a wmokra van-e valamilyen garancia, mert ugye sokaknak nem elég csak a név (esetleg nem is ismerik), ami ezeknél az egereknél a tartósságot és megbízhatóságot jelentik a legtöbb esetben :)

(#18819) MarcZ válasza D.Orion (#18814) üzenetére


MarcZ
senior tag

Nekem van egy v2-es MX518-am és egy G400-am is és mind a kettő nagyon jó. G400-nak pontosabb a görgője, MX518-al volt, hogy néha elváltottam a fegyvert, G400-al nem fordul elő, bár az MX518-al se volt sokszor. G400 még kapott egy másik oldalfelületet, amely nem olyan "izzadós", mint az MX518. Ja és még gondolom újonnan veszed a G400-at, ha igen, akkor nem lesz majd benne Angle Snapping, amely véleményem szerint egy pozitív dolog, bár nem igazán észrevehető.

A man's got to do what a man's got to do.

(#18820) Synthwave válasza deatom (#18818) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Ha pl tönkremegy a mx310em, vehetek másikat kb. 4500 HUF-ért"

Mivel új, tudtommal erre is ugyanúgy van Logitech garancia. Azt nem tudom, hogy az anno MX 310-re adott 5 év-e.

A hibák 90%-ban vagy mikrokapcsoló, vagy kábel. Előbbinek darabja (japán Omron) ~250 Ft, utóbbi úgy 800 Ft kompletten.

A régi MS egereket az örökkévalóságnak tervezték. Nem ritkák a 6-8-10 éves darabok. Egy G400 árából 4 WMO-t tudsz venni, ami barátok közt is legalább 20, de inkább 25 évre elegendő. Ha meg úgy húzzák, mint anno az IM 1.1-em, akkor 40+.
Végeredmény: 2500.- <-> WMO ár / érték arányt nem fogja überelni semmi.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18821) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

karácsonyi akciót hirdettem, ha érdekel valakit.

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18822) deatom válasza Synthwave (#18820) üzenetére


deatom
tag

Mivel új, tudtommal erre is ugyanúgy van Logitech garancia. mh, ezt nem tudtam,meg akartam kérdezni a logitech-től, csak még nem sikerült.... elnézést, és kösz az infót ! :R

Érveléseidre nem tudok mit írni, :DD ....igazat adok neked, ha veszel 4 wmot, véletlen rossz az egyik, akkor is ott van még 3-om. Én inkább 1.1a-t vennék, mert nagyon megszoktam az oldalsó gombokat. :)
ez is jól néz ki szerintem [link] :))

- de még mindig azt mondom, hogy az itthon, a boltban is kapható egerek közül a legjobb ár/érték arányú egér a g400as. Sok ember nem fog utánajárni, hogy esetleg egy wmo-t vagy 1.1A-t is kaphatna olcsóbban.

(#18823) Synthwave válasza deatom (#18822) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"ha veszel 4 wmot, véletlen rossz az egyik, akkor is ott van még 3-om"

4, mert ha véletlen rossz az egyik, akkor visszaküldöm és kapok másikat. De miért lenne rossz? Ezért kell Top-rated Seller-től vásárolni.

"Én inkább 1.1a-t vennék, mert nagyon megszoktam az oldalsó gombokat."

A WMO is 1.1a. Intellimouse-ra gondoltál. A WMO és IM között azért akadnak különbségek, nem csak a gombok száma; IM nehezebb, picivel nagyobb (tehát más érzés a kézben), a felső burkolata is némileg csúszósabb - ellenben talán még tartósabb, mint a WMO.
A színes, moddolt darabok simán prémiumkategória. Egy zöld vagy piros, esetleg kék gumírozottat simán bevállalnék, akár 8 rongy körül is.

Az álom-Microsoft egy könnyített WMO (mondjuk -10 g), de IM alsó résszel és színes gumírozott borítással, japán Omron-okkal szerelve, default fixált 500 Hz-en, Diamondback 3G kábellel, MX 510 görgővel <3, meg SlickSurf vagy Corepad tappancsokkal.

"Sok ember nem fog utánajárni, hogy esetleg egy wmo-t vagy 1.1A-t is kaphatna olcsóbban"

Mindig is lesznek kényelmes emberek. Az igazi finomságok és jó bizniszek meg megmaradnak a leleményeseknek.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18824) cellpeti válasza Synthwave (#18823) üzenetére


cellpeti
veterán

"Mindig is lesznek kényelmes emberek. Az igazi finomságok és jó bizniszek meg megmaradnak a leleményeseknek."

Nagy igazság :R :K

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18825) Synthwave válasza cellpeti (#18824) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18826) Armagedown


Armagedown
őstag

Tudtok ajánlani egeret maximum 3500 forintért ? (50 lei ) innen ?
[link]
Most egy A4tech OP-50D-m van és már döglődik a görgője

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#18827) Synthwave válasza Armagedown (#18826) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem.

Vegyél egy Logi RX250-et. A forma szerintem nagyon jó (MX 300 / G1), tartós, Logitech garancia. A szenzor mindenesetre gagyi, a talpak sem teflon.

Az előbb volt szó róla, hogy Bay-ről tudsz venni korrekt egeret ennyiért.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18828) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Egy ultragyors kérdés: a lézeres egerek hogyan viselkednek a hagyományos optikai példányokkal összehasonlítva random felületen? Egy laptop mellé kellene vennem egy random egeret, nem kell semmi extrát tudnia, de ami formában és árban megfelel, az lézeres. Mivel laptop, ezért leginkább egérpad nélkül lenne használva, kérdés, hogy a lézeres optikáknak mennyire fekszik a random felület?

(#18829) csƵ


csƵ
őstag

Wireless-ből mi ajánlott? Netezni kell. Minden egyéb másra van Egy WheelMouse 1.1, csak már zavar a kábele notihoz.
Kifogásaim:
- jó élettartam
- közepes méret
- ne lagoljon túlzottan
- ne legyen gagyi anyagú/fogású

Hirtelen ennyi. Nem bánnám azt se, hogyha nem aranyárba kerül.

[ Szerkesztve ]

(#18830) cellpeti válasza csƵ (#18829) üzenetére


cellpeti
veterán

Logitech M525 az Amazonról 4500be bent is van szállítással

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18831) csƵ válasza cellpeti (#18830) üzenetére


csƵ
őstag

A M555b-ről mi a vélemény? Milyenek ezek a bluetooth egerek?

(#18832) mpierre


mpierre
veterán

Lassan egy hónapja keresem a Logitech LX6 utódját. A karcsúság és a drótnélküliség lenne a lényeg, semmi más. Valami ötlet?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#18833) McClane válasza Synthwave (#18823) üzenetére


McClane
aktív tag

"De miért lenne rossz? Ezért kell Top-rated Seller-től vásárolni."
dacheng2009 nekem két hibás egeret is küldött, hiába Top Seller.

(#18834) cellpeti válasza csƵ (#18831) üzenetére


cellpeti
veterán

sztem jócskán odatehet fogyasztásba a notinak.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18835) Synthwave válasza McClane (#18833) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Milyen egerek? Jó cserét küldött? Újak voltak vagy használtak? Milyen sold / in stock aránya volt?

De kivételek mindig vannak, nem csak ebben, hanem mindenben. A dél-koreai eladók túlnyomó többsége meglehetősen korrekt és nevetségesen olcsó. Én bármikor rendelnék tőlük.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18836) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Olcsó, wi-fi-s egér kellene, AA vagy AAA elemes.

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#18837) cellpeti válasza Hegyirabló (#18836) üzenetére


cellpeti
veterán

úgy érted Wireless? :U :W

Tessék Wifi mouse! :DDD

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18838) Hegyirabló válasza Hegyirabló (#18836) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Szóval van itt valaki normális,aki érti a kérdésemet, tud és akar is segíteni?

Aquila non captat muscas.

(#18839) nyunyu válasza cellpeti (#18834) üzenetére


nyunyu
félisten

Olyan sokat zabalna a bekapcsolt kekfog?

En nem vettem eszre uzemido csokkenest az exmelohelyi Lenovo N500-on, mikor a kekfogu MX Revoval hasznaltam.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18840) McClane válasza Synthwave (#18835) üzenetére


McClane
aktív tag

Fekete WMO, pont amilyet linkeltél. A cseredarab még az előzőnél is rosszabb volt. Újnak volt hirdetve. Már nem emlékszek pontos számokra, de 100 körül lehetett az eladott példányok száma és több mint 10 ami még volt.

Amiket máshonnan rendeltem azokkal nem volt gond, csak nála fogtam ki a rosszabb darabokat.

(#18841) WolfheartGR válasza MarcZ (#18819) üzenetére


WolfheartGR
őstag

518-nak ugyanolyan az oldala mint a G400-nak. Valószínű a tiéden már nincs rajta a csúszásgátló bevonat.
Meg a görgetésnek is egyformának kellene lennie, ezért felteszem az az 518 használva volt rendesen, kicsit kikoptak vagy kilágyultak a dolgok. Esetleg ha nem rendesen van összerakva akkor is lehet ilyen görgetési pontatlansággal problem (összerakáskor már sztam el az enyémet akkor csinált ilyent, mert a drót bizbaszt nem raktam vissza rendesen a helyére).
Ha rám hallgatsz kibindolod a fegyókat a billentyűzetre. Gyorsabb és direktebb a váltás. Miután megszokod hozni fog a konyhára. ;)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#18842) Goziman válasza Goziman (#18811) üzenetére


Goziman
csendes tag

Lehet, hogy rossz topicot választottam?

(#18843) MarcZ válasza WolfheartGR (#18841) üzenetére


MarcZ
senior tag

Lehet így van, nekem pedig azt mondta az egyik garanciális munkáltatott, akivel jó kapcsolatot ápolok, hogy javítottak a G400 görgőjén.

[ Szerkesztve ]

A man's got to do what a man's got to do.

(#18844) cellpeti válasza Hegyirabló (#18838) üzenetére


cellpeti
veterán

hülye kérdés hülye válasz

amúgy a gigabyte-nak vannak olcsó wireless egerei, de nem ajánlottak. Logitechnek vannak még jó egérkéi lásd M305/M505/M525

Logitech olcsóbb széria az M185

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18845) XZoli


XZoli
aktív tag

Egy kis segítségre van szükségem, nem tudom hogy az új LGS 8.40 hol lehet állítani a scroll sebességét g700 rágcsálónál?

Köszi Zoli

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#18846) Hegyirabló válasza cellpeti (#18844) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Köszi! :R

Olcsóbb nincs? Ami olcsóbb, az mivel megy, Lithium gombelemmel?

Aquila non captat muscas.

(#18847) ng0ofy válasza Goziman (#18842) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nem, csak valószínűleg senki sem tud nekem érdemben segíteni (tapasztalatból, tudásból merítve) azok közül, akik eddig olvasták a hozzászólásod. Türelem. Elég egyedi dolog, amire szükséged van, nem gondolhattad, hogy valaki egyből fogja rá tudni a választ (: Hoffmann forumtársank van ilyenje, lehet hogyha írsz neki egy privát üzenetet, tud segíteni valamit, de nem hinném egy ilyen régi, kifutott szériához még árulnak külön vevőegységet Magyarországon. Ha googlen rákeresel, a logitech oldalán ezt találod:

"Please contact the Customer Care Centre in your region. There may be something they can do up to, and including, replacement.

Hope this helps!"

Ebayen is érdemes keresgetni. Ez még nem unifying vevős volt sajnos, így nem fog bármivel működni, erről nyunyu tudna mesélni neked.

(#18848) Sanyig4 válasza Armagedown (#18826) üzenetére


Sanyig4
tag

Esetleg ez az A4Tech ha belefér.
Mindenképp innen szeretnél rendelni? Próbáld meg esetleg az eMag-ot.

(#18849) molnartibor


molnartibor
tag

Sziasztok

Véleményeteket szeretném kérni erről az egérről kritériumok lennének: ne kinai kiskezüeknek való legyen lézeres vezetéknélküli 1600dpi, ritkán FPS-ezek inkább mmo ahol annyira nem kell "halálpontos" egér maximum 10k HUF amit szánnék rá!

[http://www.edigital.hu/Vezetek_nelkuli_eger/Hama_GDM-ROME_lezeres_optikai_vezetek_nelkuli_eger_fekete-p335234.html]

Segítséteket előre is kösznöm!

[ Szerkesztve ]

(#18850) juuzer


juuzer
addikt

Egy kérdés, a gyártónak, vagy az áruháznak nem kéne feltüntetni, hogy egy egér az laptopegér? Én belefutottam ebbe. 2 ugyanolyan egér közül a kisebbet választottam, mert jobban tetszett, és mert a kis egereket jobban preferálom. Hazaérve és kibontva sajnos lánom kellett, hogy a kábel túl rövid. Volt már sok kis egerem, de egyiknek se volt ilyen rövid a kábele, na meg nem volt rajtul feltüntetve, hogy laptopegér. - Ezen sem.

Vamos a la playa.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.