Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Cyrin válasza Puma K (#1000) üzenetére


Cyrin
addikt

Sztem G5.

:)

(#1002) Eagle16 válasza Puma K (#1000) üzenetére


Eagle16
addikt

G7 (bár a G5 szerintem jobb), MX-1000-em még nem volt. Most G5-ösöm van, az szinte olyan mint a G7, nekem nagyon bejött, csak úgy kicsit magas az ára.

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1003) Puma K


Puma K
veterán

Utálom a vezetékes dolgokat. A G5 meg ronda. Meg nekem aztán tök mindegy, hogy mekkora a súllya az egérnek.

Azért köszönöm a tippeket. ;)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1004) poffsoft válasza Puma K (#1003) üzenetére


poffsoft
addikt

szerintem is G5.

[ Szerkesztve ]

(#1005) Midway válasza Icewind (#989) üzenetére


Midway
senior tag

Vegyél A4tech X718-at ! Nekem az van és nagyon jó ára pedig fele mint egy mx518.
FPS játékokhoz de szinte minden máshoz jó :)

(#1006) Synthwave válasza Puma K (#1003) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha érdemben szeretnél játszani, felejtsd el a rádiós/infrás/bluetooth-os dolgokat...
Ha mindenképpen Logitech-et akarsz, akkor MX518 vagy várd meg a G9-et!
:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1007) AS


AS
félisten

Razer Diamondback 3g kapható már? Ha igen hol?
Most Razar CP van szoval nagyon az elvárások, ha tudtok a Razer Diamondback 3g helyet más egeret ami már kapható akkor kiváncsi vagyok. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1008) Cyrin válasza Synthwave (#1006) üzenetére


Cyrin
addikt

Így van.

(#1009) Emu


Emu
őstag

Jó estét az Uraknak!

Egeret szeretnék venni...csak nem tudom mit, ezért írok de ez gondolom nem újdonság :D

7 éve Mx500-t használtam csak szegénynek annyira tönkrement az optikája mostmár hogy le kell cserélnem. Nagyon szerettem, és az a bajom hogy nagyon hozzá is szoktam. Múlt héten vásároltam egy Genius Ergo 525-t egyik ismerősöm ajánlatára, de nem vagyok megelégedve vele, nem tudom úgy programozni a gombokat ahogy én akarom, és így az egér nem alkalmas egyszerre böngészésre/munkára és játékra. Azt meg nem akarom hogy mindig átprogramozzam mielőtt megyek játszani, de ha kitabolok valamiért akkor nem tudok kényelmesen megnézni 1-2 dolgot mert a megszokott gombok nem működnek. Utána megint visszaprogramozni...

Ennyi a gondom az egérrel, egyébként nagyon jól működik meg minden.
Ajánljatok nekem egy olyan egeret, ami úgy néz ki mint MX500, lézeres, oldalán 2 gomb van min. (előre, vissza:)) és elég súlyos :) mert ebbe a Geinusba nem sok ólom került :D

A segítségeteket előre is köszönöm!

Üdw

(#1010) Messiás válasza Emu (#1009) üzenetére


Messiás
csendes tag

vegyel mx518at. ua miint mx500 csak tobb dpi, es az optika gyarilag jobb. mindenben. ha meg mindenkepp lezert akarsz akkor az uj g5. de mx518 szvsz 100szor jobb

há meg ja

(#1011) Emu válasza Messiás (#1010) üzenetére


Emu
őstag

g5-el az a gondom hogy csak 1 gomb van rajta oldalt
mx518 meg optikai, szeretnék lézert venni ha már alig kerül többe mint optikai egér :)

(#1012) Cyrin válasza Emu (#1011) üzenetére


Cyrin
addikt

az új (kék) G5-ön két gomb van oldalt.

Ajánlom még az MX400-at, nekem is olyan van, az lézer.

(#1013) reset


reset
senior tag

Hali!
Az MX518-at nem bírtam megszokni a hajókötél vastagságú vezetéke miatt...így maradt a Razer DB...

(#1014) Emu


Emu
őstag

mx revolution?

formája alapján nagyon bejön
Új g5 jó drága :(

(#1015) FR33 válasza Emu (#1011) üzenetére


FR33
aktív tag

és hát szarabb is :D optika > laser..
kivéve deathadder

(#1016) whYz válasza FR33 (#1015) üzenetére


whYz
addikt

lézer ftw! :DD
da nem lézeres

(#1017) CooLM@$TeR válasza FR33 (#1015) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Persze, mivel a DeathAdder nem lézeres egér. :DDD Infra. S messze a legjobb egér jelenleg a piacon. Persze mindenki azt vesz, amit akar.

(#1018) JimKirk válasza reset (#1013) üzenetére


JimKirk
tag

En majdnem 2 evig hasznaltam egy mx518-at! Eddig meg soha nem volt olyan kenyelmes egerem mint az! Ha felesegemtol nem kaptam volna, egy mx400-at akkor meg most is azt hasznalnam. Igaz mar elegge elhasznalodott az evek soran, az 5 talpapbol 2 levalt igy mar nem csuszkalt olyan siman a pad-on... Meg kicsit szokatlan az ujragcsalom, hianyolom az 518 robosztus alakjat, arra jol rafekudt a tenyerem! Viszont tetszik, hogy konnyu:)

Igazad van a vezetekkel kapcsoaltban, az zavaro tudott lenni!

(#1019) reset válasza JimKirk (#1018) üzenetére


reset
senior tag

Elég sokat játszom a NET-en Bf2-őt. A nagyon gyors rántásoknál-tolásoknál hol a joy, hol a bill. hol a monitor volt útjában az mx 518 vezetékének. Egyetlen más vmire való egérnél sem volt ilyen gondom...némelyiknek "hajszálvékony" a madzagja...

(#1020) diegho


diegho
nagyúr

sziasztok

MX400 milyen játékra? csak cs 1.6-al játszok, tehát bírni fogja a rántásokat? hány dpi-s ennek a szenzora? logitech honlap nem említi. hasonlóakat kérdeznék még genius ergo 525-ről is, az mennyire gyors, pontos játékra?

(#1021) whYz válasza diegho (#1020) üzenetére


whYz
addikt

szerintem még a logitech se tudja mit tett abba az egérbe de jol működik ez tény
ha idegbeteg lowsenses vagy akkor ne vedd meg... amugy mehet :DD

(#1022) diegho válasza whYz (#1021) üzenetére


diegho
nagyúr

idegbeteg nem, de néha megrángatom és elég low a sensem 1.8 gyorsítás kivéve. most terratec mistify mamba van, ez egész jó csak már kicsit megkopott szegényem. félek a lézertől, de mást meg nem nagyon kapok. esetleg diamondback magma?

(#1023) Ra Vandorf


Ra Vandorf
csendes tag

Sziasztok!

Van egy kis problémám az MX610-es rádiós egeremmel... Eleinte ezt nem csinálta, de mostanában elég sokat, és nagyon bosszantó.
Az egér (mutató a képernyőn) megugrik, vagy sokszor el sem mozdul a helyéről! Egy ismerős azt mondta, ez annak tudható be, hogy egy lézeres egérnek makulátlan tiszta pad kell... Nos nekem vagy az aszalomon, vagy egy padon fut, mégis gyakran előfordul ez a "hiba". Mit lehet ez ellen tenni? Tudtok valamit javasolni?

(#1024) Cyrin válasza Ra Vandorf (#1023) üzenetére


Cyrin
addikt

Nekem egy optikai volt az MX400 előtt. Van egy műanyag borítású térkép az asztalomon, na, ez minden egér rémálma, az optikai nem tudott vele mit kezdeni. Az MX400-at (ami ugye lézeres) ezen használom.

(#1025) whYz válasza diegho (#1022) üzenetére


whYz
addikt

ja a diamondback van ebben az árban az se rossz... nekem hamar elb*szodott de nemrossz :) meg a logitechnek ugye jobb a fogása
sztem nem kell félni a lézertől... nekem g5öm van de még soha nem rántottam be és ha nem mész csak arra hogy berántsad vagy nincs benned hogy uu nemszabad rangatnom mert berantom érzés akkor szvsz tökéletesen megfelel
még ha egy kicsit ráköltesz akkor 11ért kapsz 518-at vagy da-t ami 1 fokkal jobb game-ra de ha nem tolod annyira megszállottan akkor ennel szvsz nincs jobb :)

(#1026) whYz válasza Ra Vandorf (#1023) üzenetére


whYz
addikt

próbáld ki 1 fehér lapon... ha azon se megy akkor passz

(#1027) diegho válasza whYz (#1025) üzenetére


diegho
nagyúr

annyira megszállottan már nem, kb 3 éve csak esténként publicozok meg néha mixelünk ismikkel. 5év garral kapom nagykerből szóval asszem jó vétel 7.7k-ért.

(#1028) Synthwave válasza diegho (#1020) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Háát...:S

Ha CS-zel, Microsoft Intellimouse 1.1A-t vegyél, boltban zsenge 4k. Ha nem kell az oldalára a két gomb, akkor elég a Microsoft Wheelmouse Optical 1.1 is (ez tök ugyanaz, csak nincs rajta ugye a +2 gomb), potom 3k-ért. Ezeket lehet ráncibálni és 5 év múlva is használod őket.

:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1029) Synthwave válasza diegho (#1022) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyébként Nekem egy Diamondback Magma-m van (ami mellesleg eladó, lsd. aláírásomat:) ). CS-ben szabályosan vonzza a fejest.;] Mindezt 1-es sens-sel (a Razer szoftverében 7,5, a Windows-csúszka meg kettővel visszább van véve a középértékhez képest). Azért néha sajnálom, hogy CS-ben nem lehet 1-es sens alá menni (marad a szoftveres buhera).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1030) diegho válasza Synthwave (#1028) üzenetére


diegho
nagyúr

volt olyanom is, mindkettő. 1.1A lassú, úgy értem low senses vagy 1.8 most, és pl 4.0-val 3-as sens körül játszottam és ugyanaz az optika. 9k-ért kapok deathaddert szóval az lesz a választás, de lehet rászánok egy kis pénzt és veszek 5öt mint tavaly és amelyik jobb azt tartom meg. igazából a mostani mamba-val csak egy gondom van, hogy nem egy oldalt van a 2 oldalgomb és néha nehézkes megnyomni a kisujjamnál lévőt ime 3.0 stílus kellene, ez pedig a deathadder :)

(#1031) pws


pws
aktív tag

Sziasztok
Valmi preciz rádiós egeret szeretnék. Van most valami gagyi Logitech, de nem az igaz.
A G7 széria eltünt a boltokból? Lesz helyette valami?

(#1032) Bögre


Bögre
aktív tag

sziasztok
MS IME4.0 egerentyűm haldoklik :O 7-8k -m van a cserére. Legyen legalább ilyen kényelmes, és ha kedvem szottyan lehessen vele játszani is (ne bolonduljon meg egy gyorsabb mozdulattól). Melyik egér teljesíti az elvárásokat? segítsetek :R

(#1033) nyunyu válasza pws (#1031) üzenetére


nyunyu
félisten

MX700 eleg nagy elorelepes volt anno a regebbi radios Logitechekhez kepest (Cordless MouseMan Optical-t is hasznaltam...), de nem volt egy tul tartos eger. (enyem 2 evig birta, aztan ahogy egyre simabbra kopott alatta az asztal egyre tobbszor hulyult meg.)
MX1000 lenyegesen jobbra sikerult nala, mind kenyelmileg, mind tartossagilag, mind akkukapacitasilag, mind pontossagilag.

Multkor nezegettem az MX Revolutiont, ami korabban tul radikalisnak tunt, de eszmeletlenul eltalaltak a formajat, meg kenyelmesebb, mint az MX1000.
Mivel meg nem doglott be a lassan 3 eves egerem igy inkabb megsporoltam az MX Revo arat :DDD

(G7 ugyanazt a kasznit hasznalja, mint az MX700, igy mind az MX1000, mind a MX Revo kenyelmesebb nala.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1034) Cyrin válasza Bögre (#1032) üzenetére


Cyrin
addikt

MX400 van 8 ezer körül logitechből.

(#1035) Bögre válasza Cyrin (#1034) üzenetére


Bögre
aktív tag

Szemeztem azzal is, de végül egy Deathadder mellett döntöttem. Köszi :R

(#1036) bajnokpityu válasza Synthwave (#1028) üzenetére


bajnokpityu
félisten

igy van, alap játékegerek,ráadásul balkezesnek is jó.azért az MX310el pár hét játék után jobban lőttem,mint az 1.1A-val. viszont most már ez is elkopott.

balkezesnek milyen 5 gombos játékegeret javasoltok?
cégnél valami microsoft 6000es van,szimmetrikus,de ez egy kalap szar,ez kiesett.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#1037) oettinger01


oettinger01
őstag

egyik csaj ismerősöm vett egy rózsaszin msi notit és szeretne hozzá rózsaszin egeret meg rózsaszin webcamot ;] már mindenhol megnéztem de nem nagyon találok. szerintetek hol próbálkozzak és milyet nézzek?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1038) Cyrin válasza oettinger01 (#1037) üzenetére


Cyrin
addikt

(#1039) bajnokpityu válasza Cyrin (#1038) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nincs ma már balkezes játékos????
v már annyit beszéltetek erről,h inkább vissza kéne olvasnom?
legalább tipust irjatok,oszt elmegyek kipróbálom...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#1040) Cyrin válasza bajnokpityu (#1039) üzenetére


Cyrin
addikt

[link]

Logitechből csak ez van, de ez vezeték nélküli, játékra nem tom mennyire jó.

(#1041) whYz válasza bajnokpityu (#1039) üzenetére


whYz
addikt

razer lachesis :C

(#1042) bajnokpityu válasza Cyrin (#1040) üzenetére


bajnokpityu
félisten

jaja,tetszene,12-13 rugó lenne...
szimmetrikusban is jó ám,azzal is megelégszek.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#1043) James 08


James 08
tag

Mindenkinek ajánlom az MX 518-as Logitech egeret, egyszerűen szuper :K

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#1044) Rigó válasza adidas* (#40) üzenetére


Rigó
csendes tag

Szerintem razer vagy logitech egeret érdemes venni gamereknek.

[ Szerkesztve ]

(#1045) oettinger01 válasza Rigó (#1044) üzenetére


oettinger01
őstag

ez igen, 2005ben irt hszre válaszolni garatula :C :W

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1046) James 08 válasza Rigó (#1044) üzenetére


James 08
tag

gamereknek :F

[ Szerkesztve ]

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#1047) oettinger01 válasza Cyrin (#1038) üzenetére


oettinger01
őstag

köszönöm! itthon kellene megvenni a cuccokat nem tudsz valami üzletet ahol kapható ilyesmi?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1048) James 08 válasza oettinger01 (#1045) üzenetére


James 08
tag

Hagyad még újonc viszont 337napja van a fórumon

[ Szerkesztve ]

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#1049) Cyrin válasza oettinger01 (#1047) üzenetére


Cyrin
addikt

Csak ezt találtam, ők házhoz is szállítják:

[link]

Azért ez nem semmi, meg ne mutasd az asszonynak:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1050) oettinger01 válasza Cyrin (#1049) üzenetére


oettinger01
őstag

köszi a segitséget!

az a hello kittys izétől tuti kikészülne tényleg nem kellene megmutatnom neki ;] olyat sehol nem lehet venni itthon? az néz ki a legjobban szerintem.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.