Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17251) deadelon válasza jilian (#17250) üzenetére


deadelon
aktív tag

irigyellek. mindenképp írd meg milyen a steelseries az elit ellenében.ha faja én is rendelek ikarit.a másikat már tudom milyen.

előre is köszi

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#17252) jilian válasza deadelon (#17251) üzenetére


jilian
addikt

Rendben meglesz. :K

Elvileg az Elit-ről nem lóg le a kisujjam, azt jobban favorizálom, de viszont az Ikari vaskosabbnak néz ki.
Kíváncsi vagyok már én is.

(#17253) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Sziasztok,

most kezdett el nagyon haldokolni már amúgy is idősödő korban levő MX518-am. Szerettem, de most valami újat, jobbat szeretnék venni. A fogásom szerintem nem ideális az mx518-hoz, általában a tenyerem nem csak kicsit érintkezik a hátával, a csuklómat rárakom az asztalra, és az ujjaimal mozgatom finoman, ha nagyobbat kell akkor a csuklómat mozgatom. Ez milyen fogás? Ilyenre tudtok ajánlanli valamit? PureTrak Talent-tel lesz használva.

Előre is köszönöm! :R

Original's never fit - Socket 370

(#17254) MarcZ válasza <MZ/X> (#17253) üzenetére


MarcZ
senior tag

Talán a DA hasonló, de többieket is kérdezd meg. Az a leginkább hasonló ahhoz, amit írsz.

A man's got to do what a man's got to do.

(#17255) WolfheartGR válasza <MZ/X> (#17253) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Nem egészen értem, hogy fogod az egeret.

Fogási stílusok

Palm Grip, Claw grip, Fingertip grip-ből lehet választani. Persze van, hogy enm ilyen egyértelmű. de jó lenne belőni melyikre hasonlít inkább, illetve milyen fogású egeret szeretnél.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17256) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Hol találok adatokat egerek méretéről? Konkrétan egy Logitech anywhere mouse mx mérete és egy M325 mérete érdekelne. :R

(#17257) <MZ/X> válasza WolfheartGR (#17255) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Köszi szépen, nagyon jó ez az oldal. Egyértelműen Fingertip vagyok, szinte teljesen ugyanígy fogom.

A DA-t már próbáltam, az nem annyira jött be, azt teljesen tenyérrel kéne fogni.

Original's never fit - Socket 370

(#17258) WolfheartGR válasza <MZ/X> (#17257) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Elsőre egy Abyssus-t mondanák, mivel az könnyen beszerezhető.
Sokkal kisebb összegből lehet használt MS WMO 1.1A-t is kapni. De ez csak két példa. Van még miből válogatni.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17259) TESCO-Zsömle válasza WolfheartGR (#17255) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nagyon jó ez a giude.

Ezek szerint nekem is olyan fogásom van, mint köbükinek. :B

Razer bátyó Orochi-t ajánlja vagy Abyssus-t, utóbbi viszont kilőve az oldalsó gombok hiánya miatt.

Találtam egy jó képet is.

Ez alapján a kép alapján még a RAT is igen ígéretesnek tűnk.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17260) drtimot válasza WolfheartGR (#17258) üzenetére


drtimot
aktív tag

Mondjuk szerintem meg kell jegyezni, hogy Mx518 után az Abyssus nagyon kicsi és könnyű lehet, nehéz lehet átszokni. Nekem az Mx518->Kinzu váltás nem jött be pont ilyen okokból.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17261) TESCO-Zsömle válasza drtimot (#17260) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mondjuk az benne is van a leírásban, hogy a fingertip grip-eseknek a legnehezebb egyik egérről átszokni a másikra.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17262) <MZ/X> válasza WolfheartGR (#17258) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Inkább szeretnék egy viszonylag drága, de tartós és jó egeret. A kis, laptop egér szerűségek annyira nem jönnek be.

Az oldalsó gombokat nem használom, az annyira nem zavarna. Mondjuk azon is gondolkodtam, hogy azért tartom így az egeret, mert nincs egérpadon, és nem akarom nagyon lenyomni, hogy ne nagyon akadjon... Abyssus helyett valami fingertip alternatíva esetleg? :F

Mod: Még esetleg annyi, hogy egy Gigabyte GM6880 is járt nálam már, és annak nagyon kényelmes volt a fogása, viszont az technikailag azért lemaradottabb mint a Razerek.

[ Szerkesztve ]

Original's never fit - Socket 370

(#17263) WolfheartGR válasza <MZ/X> (#17262) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Nézegesd meg az első hszben található egereket. Kicsi munka mert guglizni kell, viszont nem halsz bele. Utána kibeszéljük, hogy mik tetszenek. Mondjuk érdekes, hogy az a kifejezetten nagy tenyeres egér bejött fogásra. (Vagy hülyevagyok és éjszakás műszak után nem kellene fórumoznom...)

Azért a Razereket nem kell isteníteni. Vannak nagyon jó egereik, tény. Mégsem minden "arany" ami "Rajzer".

TESCO-Zsömle: A r.a.t.-okról kb ennyit.
(Miért nem lettél mondjuk inkább madaras teszkó-zsömle? Vagy Penizsömi? A névválasztásod mindíg érdekelt. Nagyon éhes lehettél regeléskor talán? :F :DDD )

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17264) TESCO-Zsömle válasza WolfheartGR (#17263) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt majd meglátjuk. Legtöbb RAT-tulaj dicsőítette, majd elválik hol az igazság. Legrosszabb esetben, ha a forma tényleg elég jó, csak az elektronika szar, még mindig lehet a cuccba más elektronikát dobni...

Ez a név egy poén volt Chat.hu-n úgy 10 évvel ezelőtt, aztán maradt...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17265) WolfheartGR válasza TESCO-Zsömle (#17264) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Az emberek nem szeretik hallani, hogy a drágán vett cuccukat lealázza egy lassan tizenéves teknyika. Ez tény. Magánvélemények.
Márt volt ez a [link] de akkor most még egyszer. Visszaolvasva a topikban láthatod, hogy volt olyan aki belegyógyította az mx518-at a rat-ba. :))
Azért remélem lesz itt olyan, aki vett ilyen egeret óva intő szavak ellenére. Nem kívánom neki, de ha mégis beadja a kulcsot akkor lesz annyi vér a ... ahol szőrös, ott, hogy visszajelezzen. Bár mondom, nem kívánom neki. Inkább minél több örömét lelje benne és legyek én a hülye, hogy félrebeszélek. Inkább élvezzék amit megvettek a pénzükön.
Nem mellesleg, ha megcsípek egyet olcsón én is kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17266) TESCO-Zsömle válasza WolfheartGR (#17265) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Igazából én most "A" formát keresem. Barkácsolástól nem riadok vissza. :))

Mikor anno hallottam, hogy a R.A.T. túl nehéz az alumínium lemez miatt, készítettem egy tervet, miként válthatnám azt ki karbonnal. ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17267) D1Rect


D1Rect
félisten

Fingertip fogáshoz keresnék egeret 5K-ért.
Van valami erősen javasolt?

(#17268) Bakitm válasza D1Rect (#17267) üzenetére


Bakitm
tag

Hát ha figyelembe vesszük az első hsz-t és az ott ajánlott egereket, akkor az a4tech x-710BF. Én is az alapján vettem pár hónapja (igaz x-710BH-t) és még bírja, az ára nem vészes(én 3k alatt megúsztam) és az általad említett fogással használom. Kicsit szoknom kellett, meg a szoftverét áttanulmányozni, de ha egyszer beállítod és nem hc gamerkedni akarsz, akkor rámented a beállítást az egérre és a progijától meg is szabadulhatsz. Más nem tudom, hogy van-e ami ilyen fogásra van és ebben az árban, talán az első hsz-es ms egerek, de ebben nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

(#17269) E2E4


E2E4
aktív tag

Sziasztok!

Látom, itt pörög a fórum és szakértők is vannak, ezért is írok ide.

Egeret keresek, az alábbi szempontok szerint:

- Grafikai szerkesztésre jól használható
- Lehetőleg tartalmazzon a függőleges görgőn kívül egy második, vízszintes görgőt is; vagy egy görgő esetén biztosítva legyen a vertikális és horizontális scroll is. [4D] (Aki dolgozott már grafikai programokkal, annak nem kell ecsetelni az okot.)
- Nagy kézzel is könnyen használható
- Jobb kezes kialakítás
- Nagy hüvelykujj is kényelmesen elférjen bal oldalt. (A mostani ennek tökéletesen eleget tesz.)
- Jelenleg egy filccel bevont felületen van használva: működjön rajta. (A lézeres működne ilyen felületen?)
- A finomabb grafikai munkákhoz előny, ha - változtatható - nagyobb felbontást is tud.
- Megfelel a hagyományos, vezetékes kivitel. (A billentyűzet is ilyen.)
- Mérsékelt árfekvés.

Jelenleg egy A4 Tech WOP-49-et használok, ez az etalon. (Csak sajnos a drivere nem megy 64 bites Win 7-en és így nem működik a horizontális scroll sem. Konkrétan függőlegesen görget, csak ellenkező irányba.)

A kiszemelt példány: A4TECH N-770FX Fekete

Preferálom az A4 Tech gyártmányú egereket, mivel nálam bizonyított, hogy nagyon strapabíróak és ár/szolgáltatás arányban abszolút győztesnek tűnnek, ettől függetlenül nyitott vagyok más alternatívára is.

Grafikai szerkesztésben jártas, tapasztalatból nyilatkozó válaszát külön megköszönném, ettől függetlenül minden más tapasztalaton alapuló választ örömmel és köszönettel várok.

[ Szerkesztve ]

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#17270) E2E4


E2E4
aktív tag

Megjegyzés: Természetesen klasszikus, Palm grip fogású egeret keresek.

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#17271) jilian


jilian
addikt

Nos, megjött a Revoltec Fightmouse Elite.

- meglepődtem a kicsomagoláson, kisebbre számítottam
- szépen összerakott egérrel szembesültem holott tartottam a márkától
- az ujj támasz cseréje egyszerű, úgymint a súlyok behelyezése
- ezt a nyomi "villogást" szokni kell, néha akaratlanul is odanézek :)
viszont ezek a színek jelzik melyik módot állítottad be (persze ha meg tudod jegyezni ;] )
- a szoftvere elég átlátható és egyszerű
- a görgő tapintása nagyon jó, és eléggé érzékeny
- a dpi kapcsoló kicsit hátul van, és elég masszív, így ha váltani szeretnék a kisujjammal vissza kell tartani az egeret
- az eXactMat speed oldalán nagyon finoman szinte hangtalanul csúszik a control oldalon meg mintha dörzsölném a kerámia talpakat a kőhöz :D
amit lehet nem is ártana mert ugyanis nálam is jelentkezett ez: katt :((
De hozzáteszem ezt csak akkor veszed észre ha direkt ezt csinálod vele, én is a videó után próbáltam csak ki.
Már csak játékban kell kipróbálnom.

(#17272) kroy83


kroy83
tag

125 és 500hz között igen is ég és föld a különbség. Attól hogy valakinek pontos egere van még nem fog jobban játszani, de jobban fog aimelni. :C

I don't need to "get a life". I'm a gamer, I have lots of lives!

(#17273) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Hali,

Egérgörgőcserét lehet csinálni microsoft wireless mobile 3000 egéren?
Módszer, leírás érdekelne, vagy útbaigazítás.
thx.

(#17274) bobalazs válasza bobalazs (#17273) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Meggyógyítottam.

(#17275) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Kipróbáltam pár egeret a pixel-ben. A Roccat Savu eléggé bejött, főleg az érdes felületete miatt. Valakinek van vele tapasztalata? Stratégiára kéne, jelenleg fingertip gripet használok. :R

Original's never fit - Socket 370

(#17276) Jorge


Jorge
csendes tag

Sziasztok!
Tudtok olyan vezeték nélküli egeret ajánlani, ami kikapcsol, ha kikapcsol vagy alvóba megy a gép?

(#17277) Beri78


Beri78
őstag

Sziasztok!
Hol lehet a legtöbb egeret megnyomkodni élőben Pesten?
Razer, Sharkoon, Steelseries-ra vagyok leginkább kíváncsi....

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#17278) jilian válasza Jorge (#17276) üzenetére


jilian
addikt

Nekem a G700 kikapcsolt. :K

Persze, ha hozzáérsz, azonnal felébred.

[ Szerkesztve ]

(#17279) WolfheartGR


WolfheartGR
őstag

Wmo 1.1A Palm Gripes stílusban: [link]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17280) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. Szakmai kérdésem lenne, elnézést az offért. ~2 éves Roccat Kovám sajnos a napokban leesett(nem dobva volt, kb másfél méterről fejre esett. A kattintáshoz nagyon be kell nyomni mindkét billentyűt, a középsővel semmi baj. Mitévő legyek? Ha muszáj, veszek másikat, de ha nem biztos, hogy meg lehet javítani, akkor nem bontogatom.
Előre is köszi.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#17281) jilian


jilian
addikt

Ikari Optical:
- hosszú és lapos
- lecsúszik róla a kisujjam :((
- nem lehet emelni
- könnyű
- nem lehet funkciót rendelni a gombjaihoz :F

QcK Heavy Pro:
- brutál....

(#17282) WolfheartGR válasza jilian (#17281) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Ikari optical:
Oldalt van helye a kisujjadnak. De lehet emelni. 25cm fordulok 180 fokot, rengeteget emelem. kép
Az viszont tény, szokni kell a fogását. Rá kell érezni. Elején én sem tudtam emelni, folyton kicsúszott a kezemből. Immáron két ujjal is emelem ha épp arra van szükség.
Szerintem nem könnyű, hanem megfelelő a súlya. Az sem lenne baj ha könyebb lenne. Személyes igények.
Játékban beállítod a gombhoz a funkciót.

Gondolkodom én is heavy pro-n.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17283) jilian válasza WolfheartGR (#17282) üzenetére


jilian
addikt

:Y
sztakurv@! ...EZ egérpad! :DDD
Persze, szokni kell.
Lehet más lenne a véleményem ha először ez jön meg, nem az Elit.

:R

(#17284) WolfheartGR


WolfheartGR
őstag

Egerek gombjának válaszidejéről egy összehasonlítás: kép

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17285) deadelon válasza jilian (#17283) üzenetére


deadelon
aktív tag

nagyon csecse az a pad(Steelseries).persze az egerek is faszák.annyit megtennél, hogy pontosság szempontjából játékokban összehasonlítanád a 2 új egered?

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#17286) Pocok111


Pocok111
csendes tag

Üdv.
Milyen egeret ajánlotok FPS játékokhoz max 6ezer forintért?
Jelenleg egy A4-Tech X-710FS egerem van tökéletesen de lecserélném mivel megtört a kábel és ki-be kapcsol ha mozgatom.
A4Tech F3 és X750BH egereket találtam amik jók lennének árban de nem tudom melyik lenne a jobb.

Asus P8B75-V+Intel i5 3450+Corsair Vengeance 2x4GB 1600MHZ+MSI GTX 1050 2GT OC+SEASONIC ECO-430

(#17287) MarcZ válasza Pocok111 (#17286) üzenetére


MarcZ
senior tag

Őt. Nagyon jó egér, ha érdekel, akkor kérdezd WolfheartGR-t, neki van egy, és nagyon szereti, nem hiába.

A man's got to do what a man's got to do.

(#17288) blaca83 válasza Pocok111 (#17286) üzenetére


blaca83
őstag

6-7 ezer Forint környékén Én is azt javasolnám, hogy az A4tech egerekben érdemes gondolkodnod...! ;)

Ezt nézted már esetleg?

Szerintem ez a típus is "rendben van": :P
[link]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#17289) drtimot válasza MarcZ (#17287) üzenetére


drtimot
aktív tag

Wow. Ennyiért már tényleg kár otthagyni. Ha nem lenne itthon két fölös egerem is épp, vennék. De így fegyelmeznem kell magam :(

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17290) WolfheartGR válasza deadelon (#17285) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Azért nem lenne baj, ha tudnánk high vagy low sens player a srác. Nálam lehet kiborulna az a revoltech csoda amikor tépek rajt egy nagyobbat. :)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17291) szmegma


szmegma
aktív tag

A razer Abyssus eger polling rate erteket 125 vagy 1000 Hz-re kell allitani?
Kozben bongeszgettem a netet es tobben a 125 Hz-et reszesitik elonyben. Letezhet?
Koszonom.

[ Szerkesztve ]

TV: JZ1000

(#17292) WolfheartGR válasza szmegma (#17291) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Amelyiken neked jobban adja oda állítsd.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17293) deadelon válasza WolfheartGR (#17290) üzenetére


deadelon
aktív tag

egyáltalán nem ˇ"csoda" a revoltech,asszem ezt nem is írta senki,hiába a gúnyos jelző.én átlagos játékosra gondoltam aki nem idegbeteg módjára rángatja az egeret csak úgy mintha normális lenne.tehát a low és high között,vagy átmenet nincs?

iu:álltalában 700-1000 dpi-n játszok

[ Szerkesztve ]

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#17294) Chereiose


Chereiose
addikt

Mire jó az egereken a HZ beállítás és hogy lehet azt beállítani??

(#17295) WolfheartGR válasza Chereiose (#17294) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Mi lenne ha elolvasnád az első hsz-t amiben ez is benne van?

deadelon: Hogyne lennének átmenetek. Sőt, akinek jobb a szem-kéz koordinációja az feltehetőleg high sens-en tolja. Kivéve néhány eseben, van pár játékmód ahol erősen javallott a low sens. Videó.
Az idegbeteg jelzőt viszont kikérem magamnak. :P
A gúnyos jelző a revoltech cuccok esetén nem véletlen. Nem a tartósságukról váltak híressé...

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17296) jilian válasza deadelon (#17285) üzenetére


jilian
addikt

Ehhez sok idő kell amíg pontosan meg tudnám mondani, hogy melyik mennyire "pontos".
Számomra. :U
Sajna az időm is korlátoz, nem tudok 2 órákat vígan játszani...
És ahogy "ha tudnánk high vagy low sens player a srác" is írja, ez szerintem játékos függő is.
Ki milyen stílust favorizál.
Én még csak most vettem meg eredetiben a BF3 -mat, eddig "siralmas" a stat -om. :B
Láttam yutyúbon, olyan játékost aki csak irtott mint a szemét, de én majdnem lehánytam a monitort...úgy rángatta az egeret, és ilyenektől néha szinte meg se tudok mozdulni a pályán.....
ami néha eléggé bosszantó. :((
És ezek szerint én low sens player vagyok egyenlőre. ;]

(#17297) drtimot válasza jilian (#17296) üzenetére


drtimot
aktív tag

Ne keverd a sensitivityt a gyors képernyőn való mozgással. A monitort attól függetlenül hányod le, hogy valaki mennyit mozgatja az egerét, pont erről szól a sensitivity-kérdés.

A high-sens nem valami "gyorsabb játékot" jelent, ez nem egy olyan dolog, ahova eljutsz egy idő után, hanem annak a kérdése, hogy adott játékbeli mozdulathoz te mennyire szeretnéd mozgatni az egeret - preferencia és megszokás kérdése. (Persze vannak játékok, játékstílusok, egerek és egérpadok, amik egyikhez jobban illenek, mint a másikhoz.)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#17298) deadelon válasza WolfheartGR (#17295) üzenetére


deadelon
aktív tag

az idegbeteg jelzőt még véletlenül se rád értettem,vannak akik valóban vadállat módjára játszanak,csak magamból kiindulva k@rva sokat ordibálok pedig a kutya se hallja,és a padhoz vágom az egeret ,de aztán lenyugszom.hozzátéve nálam nem szempont a tartósság ,amelyik megél max 1 évet az már hihglander,persze van akinek fontos, hogy sokáig hibamentesen működjön és 5-6 évig használnak egy egeret.na ők tényleg a nyugodt játékosok közé tartoznak és irigylem őket komolyan.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#17299) WolfheartGR válasza deadelon (#17298) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Nagyon ritkán csapkolódok, mióta nekiáltam Quake-ezni (kb8hónapja) egyszer --sztam oda a billnek, de az is a lagg miatt van. Viszont káromkodok mint kocsis, bele a chatbe is. :DDD
Mai napig az 518-am használnám, ha nem törik meg a kábele 3év használat után. Volt, hogy napi 12 órát toltam. És elég erősen rakom le az egeret (család szerint nettó leb..om az asztalra). Azután kezdődött az egérkálváriám.

Viszont kevesen tehetik meg, hogy ennyi rágogó üljön feleslegesen itthon mint nekem. Sőt, van olyan akinek nagyon nehéz volt összeszedni a rávalót. Ezért jobb szeretek tartós, megbízható és már bizonyított eszközöket ajánlani.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#17300) szmegma válasza WolfheartGR (#17292) üzenetére


szmegma
aktív tag

Szoval akkor ez izles fuggo. Koszi. :R

TV: JZ1000

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.