Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87001) 4nick8 válasza fLeSs (#87000) üzenetére


4nick8
őstag

Sehol legalább 3 éve megszünt. Várd meg a ninjutso katanat.

(#87002) fLeSs válasza 4nick8 (#87001) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Annak mi köze hozzá? :D Tök más forma. Az egy batárnagy egér, a Mini meg kicsi.
Ha tudtok vkit aki eladná akkor írjatok privit pls.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#87003) 4nick8 válasza fLeSs (#87002) üzenetére


4nick8
őstag

jó egy picit más és 5 mm-el hoszabb..

(#87004) fLeSs válasza 4nick8 (#87003) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Na igen, a Mini az egy Kinzu klón, szóval ha vkinek van eladó Kinzuja az is jöhet. :D
Ezt a Katanát elvileg a WMO inspirálta.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#87005) 4nick8 válasza fLeSs (#87004) üzenetére


4nick8
őstag

IE. De ki tudja ezeket megkülönböztetni?! Amúgy kinzura több esélyed van szerintem.

(#87006) Synthwave válasza nuke7 (#86999) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"placebo pontosabb feelingem van"

Placebo, mi? )

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87007) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Sziasztok.
Akit érdekel pár darab még van, kifutó széria, Link: pedig tavaly májusban került piacra, a
SteelSeries Sensei Ten Neon Rider CS:GO egér, itt még "olcsón" kapható.
Link:

(#87008) nuke7 válasza Synthwave (#87006) üzenetére


nuke7
veterán

nem mértem ki... :DDD (sose voltam jó fps-ben... )

https://youtube.com/user/nuke7

(#87009) boogie84


boogie84
veterán

Endgame XM1r. Arra lettem figyelmes, hogy az egér bal gombja egy lenyomásnál néha kettőt érzékel, mintha dupla klikkelnék. Máris küldhetem vissza gariba? :F
Laptopon is próbáltam, sajna azzal is csinája. :(

#87010Zaied
Nem állítottam semmit. Elején nem csinálta. Nem tudom hol lehet megnézni az általad említett debounce time-ot. :B Béta szoftverben nem találom.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#87010) Zaied válasza boogie84 (#87009) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Az vicces a gm 8.0 miatt...
A debounce time mire van állítva?

(#87011) copass


copass
veterán

3D szkennelt egér pack már csak egy 3D nyomtató kell és ki lehet próbálni a formát :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#87012) Skinny26 válasza boogie84 (#87009) üzenetére


Skinny26
aktív tag

Lehet csak firmware-t kell frissítened. Menj fel az endgame hivatalos discord szerverére, és segítenek megoldani a gondod

[ Szerkesztve ]

(#87013) Zaied válasza Skinny26 (#87012) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Meg cserélik is ha arról van szó...

(#87014) boogie84 válasza Skinny26 (#87012) üzenetére


boogie84
veterán


#87013 Zaied
PCX-nél vettem. Akkor ez garis?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#87015) Skinny26 válasza Zaied (#87013) üzenetére


Skinny26
aktív tag

Ja persze, de gyorsabb szerintem az, hogy ha szoftveresen oldják meg

(#87016) Zaied válasza boogie84 (#87014) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Vagy megcsináltatod valakivel...

(#87017) Csandi


Csandi
őstag

Na megérkezett a Hati S Wireless Ace, de hiányzik a dobozból a fekete USB adapter ami a kábel végére megy, amibe lehet rakni a donglet. Abba tenném a donglet, nem a gépbe, mert a gép kicsit messzebb van, nem tudjátok hol lehet gyorsban ilyet kapni? Alzánál és media martkban nem találtam neten. Female-female, USB-A 3.0 to micro-usb kéne, mint ami a g prohoz is jár pl.

(#87018) boogie84 válasza Zaied (#87016) üzenetére


boogie84
veterán

Első körben visszaküldöm. Csináltassák meg ők, remélem a következő hosszabb ideig bírja. :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#87019) Zaied válasza boogie84 (#87018) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

A piac legjobb kapcsolója van benne, ami elméletileg válogatott is, szóval lehet hogy más a baja, minden gépezetbe kerülhet homokszem.
Nem tudom a pcs hogy áll a dolig, de álltalában a gyártókkal könnyebb szót érteni.

(#87020) boogie84 válasza Zaied (#87019) üzenetére


boogie84
veterán

1 hónapos egérről van szó, ezt még a hülye teszter is meg fogja érteni, hogy nem jól működik. Azért is írtam, hogy egy másik példánnyal elégedett lennék. :B

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#87021) Zaied válasza boogie84 (#87020) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Ha valami véletlen folytán javítják, akkor érdemes lenne megnézni, hogy mit raknak bele.

Arra is készülj föl, hogy ha csak koszos volt akkor mire odaér jó lesz. Rengeteg egér jött hozzám ilyen bajjal és nálam meg nem csinálta.
Érdemes bizonyítékot készíteni róla.

(#87022) Falcon C. válasza Falcon C. (#86894) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Végül vettem egy ilyen dögit: Connect IT CMO-2500-BK (Verti CM25).
Arra jó, hogy képet kapjak a vertikális egerekről, de nem olyan összeg, amiért sírok, ha mégse jönne be. Méretben kb ugyanaz, mint az ECO600, ami nekem abszolút fontos. Ronda kéken világít, de különösebben nem zavar.
Amint megjött, pattintottam a fiókba az ECO600-at, ezt meg dugtam a gépre. Mintha mindig is a legjobb barátok lettünk volna. Szerintem marad.

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#87023) boogie84 válasza Zaied (#87021) üzenetére


boogie84
veterán

Már postán van. Nem hinném h koszos lett volna. Arra azért figyelek, hogy tiszták maradjanak a dolgaim itt a gép körül.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#87024) Synthwave válasza Csandi (#87017) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Biztos kell az?


Amúgy meg írnék oda, ahonnan vettem. Ekkora összegnél ez nem járja, tökmindegy, hogy használod-e vagy sem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87025) 4nick8 válasza Synthwave (#87024) üzenetére


4nick8
őstag

Gyárilag nincs benne úgy hiszem.

(#87026) Synthwave válasza 4nick8 (#87025) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor végképp nem értem a kétségbeesést.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87027) 4nick8 válasza Synthwave (#87026) üzenetére


4nick8
őstag

kényelem.

(#87028) Csandi válasza 4nick8 (#87025) üzenetére


Csandi
őstag

Igen, kiderítettem, hogy nem adnak hozzá gyárilag, csak az egyik teszter akinél néztem vidit, és mutatta, hogy van benne, ő kapott ajándékba.

Azért kell mert a gép a bal oldalon van, de jobb oldalt egerezem és olyan messze már néhe eldobáll + úgy nem foglal két usb-t a dongle + a töltő. De megoldottam :D

(#87029) Synthwave válasza Csandi (#87028) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

ELDOBÁL?

Wat? Is this still a thing in 2021? Pláne egy ilyen árú cuccnál? Van Lightspeedes és HyperSpeedes cucmókon is, de soha az életben nem kellett ilyesmi, még több méteres távolságból sem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87030) Csandi válasza Synthwave (#87029) üzenetére


Csandi
őstag

Viper ultimate is eldobált nagy rangeből, g pro sosem. Az egérpadom a géptől legtávolabbi szélén már akadozott keményen az egér (mmint a hati) és ez pontosan nemtom mennyi, de kb 1.5 méter. Fogtam egy usb hosszabbitot, azt elvezettem monitor mögött es abba raktam a donglet, így hibátlan. Töltőkábel meg ott pihen mellette kihuzva, majd mindig kicserélem a donglet arra ha tölteni kell.

Tegyük hozzá, hogy egy NZXT H1 házam van, aminek az alján vannak az alaplapi portok, tehát nem direktben "lát" rá az egér a dongle-re és elég sok elektronikán is át kell mennie a jelnek.

De mondom, megoldva :D Az egér príma, kis méretet még szokom de jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#87031) Xelo válasza Csandi (#87030) üzenetére


Xelo
addikt

szerintem van valami a szobaban ami interferenciat okoz. nekem a creative hangcuccomhoz jott olyan firmware frissites par honapja ami pl a kontrolleren butykolt valamit hogy ne interferaljon mas 2.4ghzes eszkozokkel.

[ Szerkesztve ]

(#87032) Synthwave válasza Csandi (#87030) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Az egérpadom a géptől legtávolabbi szélén már akadozott keményen az egér (mmint a hati) és ez pontosan nemtom mennyi, de kb 1.5 méter."

rofl...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87033) Csandi válasza Xelo (#87031) üzenetére


Csandi
őstag

Simán lehet, tbh rengeten minden van a szobámban ami okozhatja, itt van két gép, egy ministúdió, sok wireless eszköz, telefon, okosóra, ezeknek töltője, wireless töltők, és még sorolhatnám. Na meg csak a main gépbe is rengeteg minden megy :D de igy, hogy az egérpadtól 2 centire van most a dongle, ahogy a g pronak is volt, hibátlan, nekem meg ez így jó. Nem a távolság miatt használok wireless egeret, egyszerűen szerintem wirelessel jobb lőni, ennyi.

(#87034) Synthwave válasza Csandi (#87033) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én azért sírva is fakadnék, ha a nem kétforintos wireless mausom 1,5 méterről már vergődne. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87035) Csandi válasza Synthwave (#87034) üzenetére


Csandi
őstag

Tökmindegy :D ahogy én amúgyis akartam használni működik és jó

(#87036) Synthwave válasza Csandi (#87035) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már csak egy 100 mAh-s akku mod kell bele. Mínusz 6-8 gramm. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87037) ribizly válasza Zaied (#87021) üzenetére


ribizly
veterán

Volt már olyan, amikor simán a páratartalom különbsége okozta a duplázást.
Egy GPW volt a problémás egyed anno. Visszavittem a boltba, ott nem csinálta. Hazahoztam és ismét. Elvitte egyik srác kipróbálni, Nála ismét jó volt...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#87038) Zaied válasza ribizly (#87037) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Ilyesmiről én is hallottam, lehet nálam is volt ilyen, csak azok retkesek is voltak :DDD.

(#87039) ferni


ferni
őstag

Hoppá hoppá
[link]
Új Silent Kailh Mouse Switch

(#87040) Synthwave válasza ferni (#87039) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87041) jaffa 2843 válasza ferni (#87039) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Amint lel valaki beszerzési helyet, azonnal kérem :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#87042) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Van valakinél itthon MM731 egér ? Pár külföldi tesztet látva elbizonytalanodtam benne.

(#87043) copass válasza ADAM1337 (#87042) üzenetére


copass
veterán

itt lehúzta a jútúber, de a kommentszekcióban azért bírálják páran hogy sokat spekulál...
a wireless gyenge lett és a talpak.
de engem ez hidegen hagy, mert én az 50g 730-ra gyúrok! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#87044) 4nick8 válasza ADAM1337 (#87042) üzenetére


4nick8
őstag

Ha nem kell Bluetooh akkor ez is érdekes lehet. IE forma csak kisebb.

(#87045) milan07


milan07
tag

Sziasztok!
Kapcsolót honnan érdemes venni? Külföldről rendelés játszik még? Mert ugye áfa+ kezelési költségek, megéri még?

(#87046) Zaied válasza milan07 (#87045) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

A attól függ mit akarsz venni és hogy mennyit...

(#87047) milan07 válasza Zaied (#87046) üzenetére


milan07
tag

Nem tudom csak 1-2 kapcsolót, max. ötöt vagy tízet hogy kit tartson pár évre. De semmiképp sem ilyen 100-as tételben :DD Van 6 gomb az egeremen, gondolom azokhoz is kellhet kapcsoló.

(#87048) Zaied válasza milan07 (#87047) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Azért kérdezem csak, mert omront tudsz itthon is venni 500 Ft/pár.

[ Szerkesztve ]

(#87049) ADAM1337 válasza 4nick8 (#87044) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az MM731 érdekelt volna, de a firmware hogy más megy wireless meg kábelesen számomra fura.
Méretben abszolute a model o wireless, razer viper ultimate körül mozgok ezekből van itthon a bluetooth jó lenne mert irodai laptophoz nem kéne donglet cipelni oda úgy se kell 1000hz és társai, még sogor sima g pro-ját próbáltam de az nehéz max a superlight lenne befutó de nem annyiért nem azokkal a talpakkal, és az is nehezebb ennél a cm mm731-nél.

(#87050) fLeSs válasza milan07 (#87047) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ha nem sürgős, akkor aliexpressről lehet rendelni mindenfélét, kb. 1 hónap mire megjön. Tudok ajánlani boltot (nem fizetnek érte a kínaiak :D).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.