Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) bartho


bartho
csendes tag

Sziasztok!

Roccat Kova + egérrel van valakinek esetleg tapasztalata? Mit gondoltok róla?

[link]

(#18652) Alpachino válasza bartho (#18651) üzenetére


Alpachino
veterán

Nagyon precíz kis egér és nekem a formája is bejön...igaz negatívumként csak a görgőt tudnám megemlíteni, amely nem minden kattanás után gördít...vagyis, van mikor hármat is kell görgetni, mire megmozdul a gördítendő oldal.....állítólag ez több Roccat kova-nál is előfordul :U

Egyébként kivalló élmény vele játszani...G5 V2, után is....

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#18653) Chereiose


Chereiose
addikt

Logitech kicseréli a terméket, ha még nincs 1 éves az egér? Csak azért kérdezem, mert ezt a g400-at a lord.hu-tól vásároltam, és most rámentem a honlapra, hogy kapcsolatba lépjek velük, de ki írták, hogy szüneteltetik a kereskedelmüket, szóval ők ugye most nem nagyon tudnának segíteni... Így hát a logitech Magyarország maradt az egyetlen lehetőség.... Nem tudjátok, hogy akkor most 1 évnél fiatalabb egérrel foglalkoznak-e, vagy azt mondják, hogy keressem fel a boltot akitől vásároltam? :R

(#18654) CactuS válasza Chereiose (#18653) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem anno szó nélkül - na jó, egy szériaszám azért kellett - kicserélték az MX Revomat.

Nem igazán tudnak majd segíteni neked a Lordnál, jelenleg szerencsétleneknek kisebb gondjuk is nagyobb egy egérnél:

LORD DREAMLAND:

Eljárás típusa: NAV - Adószám felfüggesztési határozat , Eljárás típusa: NAV - Adószám törlési határozat

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18655) Chereiose válasza CactuS (#18654) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát én most kapcsolatba léptem a logival, elküldtem a szériaszámot, meg minden kódot amit kértek az egér aljáról, leírtam a panaszaimat, csatoltam az egérről 2-3 képet, aztán most várom a válaszukat, azt írták, h 1 nap és válaszolnak.
És neked mennyi ideig intézték az egészet? 2 héten belül megvolt a csere vagy ez is 1-2 hónap? :(((
+ még annyi, hogy a régi egeret vissza kell küldeni, vagy megtarthatom?

[ Szerkesztve ]

(#18656) CactuS válasza Chereiose (#18655) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én telefonon intéztem, kérdeztem, hogy a régit elvigyem-e nekik vagy sem, vagy posta. Azt mondta, hogy egy megfelelő hulladékgyűjtőbe dobjam ki, ne sima kukába. Majd kb 1-1,5 héttel később jött meg a csomag, ha jól emlékszem, de előre szólt, hogy nem 1-2 nap lesz, mert külföldről kellett az egeret behozniuk.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18657) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Ki mit gondol a TRUST GXT 32-es egeréről?

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#18658) jaffa 2843 válasza sarkanyolo2 (#18657) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Trust -> junk :K
Talán a leggagyibb "márka" ami létezik. Minden téren hulladékot gyárt.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18659) Casanova* válasza sarkanyolo2 (#18657) üzenetére


Casanova*
veterán

oldalt nincs két gombja, ez így nem jó. :(

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18660) sarkanyolo2 válasza jaffa 2843 (#18658) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ebben mondjuk igazad lehet, vettem egy Trust hangfalat, mondom "bizalom", oké főnök! Ja kivezetése recseg egyszer ez másszor az az oldal szól... Akkor mostantól véglegesen így viszonyulok ezen remekekhez...

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#18661) sarkanyolo2 válasza sarkanyolo2 (#18657) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Akkor ha ezt nem..., akkor tudnátok ajánlani 6-7 körül egeret? :DD

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#18662) jaffa 2843 válasza sarkanyolo2 (#18661) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

ersten Beitrag
first post
primer post
premier post
första inlägget
最初の投稿 (?)

(fantasztikus találmány ez a gugli fordító) :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18663) Chereiose válasza CactuS (#18656) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát jó, köszi a segítséget, meglátjuk mit válaszolnak :)

(#18664) Casanova* válasza sarkanyolo2 (#18661) üzenetére


Casanova*
veterán

kicsit drágább,de ez igazán ajánlott egér G400

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18665) sarkanyolo2 válasza jaffa 2843 (#18662) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Azt is elolvastam.... :DDD

#18664 Casanova* köszi

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#18666) xeno204


xeno204
aktív tag

Sziasztok

A Razer Abyssus és a Steelseries Kinzu V2 egerek közül, melyik lenne az ajánlott? Mindkét egeret megtaláltam a listában, de engem mégis érdekelne melyik a tartósabb, jobb, megbízhatóbb. Nem vagyok az a hardcore gamer, de nagyon megtetszett ez a két egér. QcK mini padon futnának.

Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#18667) drtimot válasza xeno204 (#18666) üzenetére


drtimot
aktív tag

A Kinzu V2 valójában nem igazán ajánlott - a listában az "eredeti" Kinzu lett ajánlva, aminek a szenzorát lecserélték egy problémásabbra a V2-ben. A kettő közül mindenképp az Abyssus.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#18668) taknyi válasza sarkanyolo2 (#18661) üzenetére


taknyi
aktív tag

Logitech G400 saját friss tapasztalat alapján ajánlom a <10k árfekvésben nincs jobb. Megrendeltem egy g400-ast, majd elmentem érte a boltba. Szó szót követett az eladóval végül e-blue mazer-x cobra-val távoztam. :W A boltban dobozban néztem 3 egeret, a logiról azt hittem, hogy rövid lesz a jobb és bal billentyű a viszonylag hosszú ujjaimnak, mert az ujjtövem párnáit előszeretettel pihentetem az egeren + nyújtott ujjal kényelmes nekem a klikkelés. A cobra kényelmesebbnek tűnt, az eladó szerint tudja azt a szinvonalat nyújtani, mint a logi... Hazamentem, teszt, hidegzuhany.. :O Pontatlan, lapos.. Hát nem sokat aludtam tegnap éjjel, vajon ki tudom e cseréltetni a logira? Szerencsére szó nélkül cserélte... Ma délelőtt haza, teszt, :)) Hawai :)) tökéletes, gyors, pontos, pont a kezembe való (közép +-os akezem), konzervatív, tartós érzetű anyagból. Kár, hogy a DPI állapotot nem jelzi ki, de sebajtobiás.. Köszönöm mindenkinek :R aki hozzájárult a topikhoz, hogy ez alapján egy igazán jó egeret találtam...

[ Szerkesztve ]

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#18669) drtimot válasza sarkanyolo2 (#18661) üzenetére


drtimot
aktív tag

Az ár elég trükkös kérdés, ezért sincs benne az első hsz-ben.

- Csak új érdekel, vagy lehet használt is? Utóbbi esetben az ajánlott egerek nagy részét meg lehet találni rendszeresen akár itt hardveraprón, ha nyitott szemmel jársz.
- Ebay játszik? Sok egeret onnan sokkal olcsóbban megkapsz, mint itthon, és vannak olyan egerek is (pl. az ajánlott MS egerek, vagy régebbi Logitechek), amiket újonnan már csak ott kapni.

Ha csak új és magyar boltban kapható egér érdekel, akkor az ajánlottak közül a keretedbe talán csak ez a kettő szokott beleférni:
- SS Ikari Optical (Jelenleg készlethiány van, de pár napja még 6000 forintért árulták sokfelé - megintcsak jó példája annak, miért nincs szó az árakról a listában)
- A4tech X-710

Szerintem bővítsd a keretedet 1200 forinttal, és 8260 forintért (argep.hu) már kapsz egy Logitech G400-at, talán a legjobb ár/érték arányú egeret mostanság - ennyiért egy jó minőségű, bizonyított és kiforrott egeret kapsz, ami hosszú évekig jól szolgálhat. (Hogy kényelmes-e, majd te eldöntöd. Ha be tudsz menni valami boltba, ahol ki van rakva egy G5/G500/G400/Mx518, ezeknek mind ugyanolyan alakja és mérete van)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#18670) nyunyu


nyunyu
félisten

Jeee, Logitech kiadta az M510-et drotosban.

Kerdes, mikor er ide a boltokba, meg mennyi lesz az annyi.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18671) Casanova*


Casanova*
veterán

Logitech Anywhere Mouse MX

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18672) sarkanyolo2 válasza taknyi (#18668) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

#18668 taknyi #18669 drtimot Köszönöm szépen a kimerítő válaszokat, rengeteget segítettetek. Mindenképpen magyarországi netes boltok játszanak a garanciális ügyintézés miatt.

Jelenleg X7-em van ami pont garancia lejárta előtt romlott el, elvittem pcx-ékhez 30 nap alatt meg is javíttatták, 2 hét múlva megint rossz a bal gomb, úgyhogy ezt benéztem rendesen. Az X7-ben az alul levő aktiváló gomb hasznossága miatt vettem, mert egy minimális emeléssel is pakolgathatom az egeret - (kicsi az egérnek fennmaradó hely az asztalon) - , a vetélytársak sok cm-nyi emeléséhez képest. Az ajánlott egereket, hamarosan átböngészem, de már nagyon este van...

Még egyszer köszönöm a segítséget! :R

Üdv, sarkanyolo

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#18673) nyunyu válasza sarkanyolo2 (#18672) üzenetére


nyunyu
félisten

Mas szinu alatet?

MX Revomat alig 2-3mm-t kell emelni fekete alateten.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18674) drtimot válasza sarkanyolo2 (#18672) üzenetére


drtimot
aktív tag

Ezt az emelést Lift-Off Distance (LOD) néven szokták emlegetni, ennek tudatában már rákereshetsz bármelyik ajánlott egér ilyen értékeire - egyiknél sem lesz "sok cm" (legalábbis az ajánlott egereknél nem), inkább olyan 1-3 mm ez egy jó egérnél. (A legtöbb ember ugyanígy azt szereti, ha ez alacsony) Persze erről is találsz infot (és például a csökkentésének módjairól is, ha nagyon zavar) az első hozzászólásban.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#18675) sarkanyolo2 válasza nyunyu (#18673) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Igazából ez volt az első komolyabb egerem, az x7 személyében. A magasra emeléses problémát haveromnál tapasztalom az ő egere használhatatlan ilyen szempontból. Nem is értem hova kell emelni, hogy végre ne érzékeljen... :D
Szerintetek, így hogy behalt az x7, megéri beruházni egy újabba, vagy ne? A logitech G400 parádés, még egyszer megköszönve :R , de haverommal való konzultálásom után rájöttem, hogy nekem fölösleges lenne 8k+ kiadnom egy egérért.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#18676) sarkanyolo2 válasza drtimot (#18674) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Egy SS Ikari-s tesztben az előbb már elkezdtem szemezni ezzel a fogalommal..... :)

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#18677) drtimot válasza sarkanyolo2 (#18675) üzenetére


drtimot
aktív tag

Ha nem akarsz sok pénzt kiadni egy egérre, én megfontolnám még egyszer a használt egér vásárlását.
Én személy szerint jobban megbízok egy 3-4 éves Logitech vagy Microsoft egérben (az ajánlottak közül), mint egy vadiúj, garanciális A4techben. (Az egyéb olcsó de "gémer" Trust-Gigabyte-stb egerekről ne is beszéljünk)

A WMO-k vagy pl. az Mx518 széria egerei legendásan szívós darabok, és a mai napig használják őket e-sportok élvonalában.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#18678) bartho válasza Alpachino (#18652) üzenetére


bartho
csendes tag

Köszönöm a választ! Még elgondolkodom kicsit, de egyelőre ez tűnik a befutónak.

(#18679) Sanyig4 válasza jaffa 2843 (#18658) üzenetére


Sanyig4
tag

Egy héttel ezelőtt is szólhattál volna! Többször is kérdeztem, hogy kinek mi a véleménye a Trust-ról, de senki sem méltatott válaszra....
Így jártam!

Csalódás volt amikor megkaptam....

(#18680) A Zéé


A Zéé
addikt

Sziasztok!

Behalt a mostani rágcsálóm (Microsoft Wireless Moble Mouse 6000) bal klikkje, és kéne egy új egér.
2 kiszemelt lenne:
Logitech M705, és a Performance MX.
Kérdésem az lenne, hogy megéri-e a felárat a drágább? A kattintása mennyire hangos? A Microsoftban talán az egyetlen dolog volt amit igazán szerettem, hogy meglehetősen halk volt. M705-öt néztem BestByte-ban, de az eléggé hangosan tette a dolgát.
Mennyire strapabíróak ezek a szerkentyűk? Nálam átlag 2 évet bírt eddig bármilyen egér :S

Amire kellene, az a net, cad, és egyéb tervezőprogramok. Játék nem igazán, max csak néha-néha.
Mindenképp vezeték nélkülit szeretnék. Az se baj, ha jól bírja töltés nélkül. Az előző mindenféle elemet vagy akksit megevett 3-4 hét alatt. Performance MX mennyit bír feltöltve? Össze-vissza olvasok róla pár órától, pár hétig :S (Bár azt lehet töltés közben is használni elvileg)

Köszi a segítséget!

szerk: Ha van valami más alternatíva, ami normális minőségű, akkor azt is meghallgatom.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#18681) jaffa 2843 válasza Sanyig4 (#18679) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Gondolom a keresőt se sikerült használni. :U

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18682) Rolly válasza A Zéé (#18680) üzenetére


Rolly
veterán

én csak a Performance MX-et ismerem azt se túl rég óta (kb 3 napja). Eddig egy egységet sem merült napi 14 órát használom kb ... Korábban volt MX1000-es Revolution MX-em most Performance MX ... a Revo kicsit kényelmesebb volt de minimális a különbség.

Nem túl halk az egér (nekem is volt hasonló MS egerem mint neked és az halkabb volt), de nekem egyáltalán nem vészes. Amúgy nem cseréltem volna le a Revot még (4 éves egér bár néha már a görgető / szabadon futó kapcsolása gyengélkedett), de eltűnt a lakásban a stickje illetve eléggé lestrapált volt már. Ennek jó a sitckje már :) mivel icuripicuri :). igen tölthető használat közben is (ja és microusb-vel ami szinte mindenhol van + cserélhető benne az elem ... Nekem ez a megoldás nagyon szimpatikus (jobb mint a régiek, mert így nem kell + 1 220-as trafónak bedugva lennie ...) - Itthon egy nokia microusb-s töltő megy nonstop és mindig van kb rádugva valami....

(#18683) ShadowK


ShadowK
tag

Sziasztok,

Egy L M500 új tulajdonosa vagyok, egyelőre teljesen elégedetten. Előző LX8 volt, vagy 4 évig.
El tudnám viselni, ha állítható lenne a DPI, de alapvetően nem játékra kell, inkább irodai jellegű dolgokhoz, meg netezéshez, így ez nem volt annyira fontos. Talán egy kicsit fura, hogy elég kemények ezek a L. görgők középső gombnak. A lendkerekes dolog kicsit fura amikor csak kicsit akarok görgetni és nem tartja semmi a görgőt, de jó döntés volt, hogy ki/be kapcsolhatóvá tették a dolgot, így mehet közben tudom váltogatni, amikor hosszú dokumentumokat, könyveket kell átnézni, akkor csodákra képes :)

Edit: ja igen, látom sokan kérdezitek a hangosságot, hát, sokkal hangosabb, mint bármilyen MS egér, amit kipróbáltam, de egyáltalán nem vészes, youtube videók hangjai alapján úgy tűnt, hogy racsnis módban nagyon nehéz görgetni, de egyáltalán nem. A click picit talán hangosabb mint az LX8-am volt, de nem vészes ez se.

A fogása nagyon bejön, eddig claw gripes voltam, akkor is, amikor régen játszodtam, de valószínűleg az egér határozza ezt meg, ezen tenyerelni kényelmes, az LX8-at meg claw grippel volt kényelmes fogni. Ha már palm, így viszont lehet, hogy egy fokkal kényelmesebb lenne az M705, mivel az kicsit szélesebb és kevésbé lógna le róla a gyűrűs/kis újjam, magyarul adnék még rá szélességben fél centit, de az LX8 fogásához képest ég és föld a különbség az M500 javára.

Ha valaki egy jó egeret akar, netezni, dolgozni, kevésbé játékkokkal tölti az idejét, annak maximálisan ajánlanám!
+1 neki :K

[ Szerkesztve ]

(#18684) sarkanyolo2 válasza drtimot (#18677) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Használttal sehogy sem tudnék megbarátkozni.... :o :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#18686) jaffa 2843 válasza deadelon (#18685) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

:C

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18687) sarkanyolo2 válasza deadelon (#18685) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ott a pont...

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#18688) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Az első hozzászólást átrágtam, de szeretnék tanácsot kérni, hátha tudok most valamilyen bestbuy opciót. Nem vagyok nagy gamer, Leage of Legendezek. Jelenleg egy régi, "hóótgagyi" wifis CHICONY egerem van, ami borzasztó (eddig nem tudom hogyan bírtam ki vele).
Előre is köszi a válaszokat! :)

(#18689) r6man123 válasza r6man123 (#18688) üzenetére


r6man123
senior tag

* bocs a dupláért 8000Forint körül szeretnék újonnan venni.

(#18690) Chereiose


Chereiose
addikt

Sziasztok!
Korábban írtam a logitech g400 problémámról, írtam is a logitech-nek, és azt mondták, hogy ezen az oldalon regisztráljak, majd itt adjam meg a szükséges adatokat, stb....http://rma.fixit-service.com
Fel is regisztráltam, de valamiért nem enged be, mert azt írja, hogy rossz a felhasználónév vagy a jelszó....Szóval nem tudom intézni a garanciás ügyemet, mert nem enged be itt a rendszer, és akkor ez a fixit nem fogja tudni elvinni az egeremet ..... Nem tudjátok miért lehet ez?
Amúgy meg nem arról van szó, hogy a logitech nél ilyenkor postáznak egy új egeret? kész vicc, hogy itt kell szarakodni egy ilyen oldalon ezzel az egésszel.....Lehet ha telefonon hívom fel őket, jobb lenne és egyszerűbb, tán még egy újat is küldenének? :)

(#18691) jaffa 2843 válasza Chereiose (#18690) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nem a hazai logitechet kell keresni szerintem ilyen ügyben. (ha jól tudom)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#18692) Chereiose válasza jaffa 2843 (#18691) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát sokan a hazai ügyfélszolgálattal intézték ezt, amint itt írták a fórumon, és nekik elintézték...

(#18693) drtimot válasza r6man123 (#18688) üzenetére


drtimot
aktív tag

Újonnan a bestbuy manapság a G400, pont 8000 forint környékén kezdődik az ára, ha körülnézel árgépen.
Pár napja még nagyon erős ár/érték arányú versenyző volt az Ikari Optical 6000-ért, de úgy tűnik, mostanra kifogytak a készletek.

Meg persze ott van a Microsoft IM/WMO, de azokat már csak ebayről lehet beszerezni újonnan (de még szállítással együtt is kijön bármelyik feleannyiból, mint a G400, ha tudsz várni pár hetet).

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#18694) Synthwave válasza drtimot (#18693) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A "best buy" még továbbra is a WMO, postával együtt 2,5k. Vagy durván 1,5k-val többért az MX 310 / G1.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18695) Chereiose


Chereiose
addikt

Ha ennyire "szarnak" a garanciára, akkor lehet, hogy érdemesebb egy újat vennem, mert ha ez a cég elviszi, akkor meg végképp nem lesz mit használnom, és ki tudja, mikor hoznák vissza...

(#18696) r6man123


r6man123
senior tag

[oWn]f4te, drtimot köszi!

WMO-t G1-et jó áron be lehet szerezni nálunk vagy Ebay-ezni kell (esetleg van ilyenkor ajánlott eladó?)?
Lehet, hogy G400 lesz belőle, mégis csak karácsony lesz, ilyenkor belefér :)

(#18697) Synthwave válasza r6man123 (#18696) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

eBay vagy apró.

Ne az ár legyen a döntő, hanem a fogása.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18698) nyunyu válasza Chereiose (#18690) üzenetére


nyunyu
félisten

Logitech support

Veluk beszeltel?

Nekem ~3 eve a Logitech oldalan kellett regisztralnom a mikorkapcsolo hibas MX Revot, aztan feltolteni a cucc szamlajat, rairva a telefonon kapott RMA szamot.
Aztan 2-3 het mulva jott postan egy Perf MX.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18699) jilian


jilian
addikt

Há már annyit olvasni itt ezt a G400-at, hogy a Jézuska fog egyet hozni.

(#18700) Chereiose válasza nyunyu (#18698) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát valószínűleg az lesz, hogy felhívom őket, s kéretek egy újat, mert nem fogok ezzel a szar elvitellel szarakodni....Aztán persze remélem kicserélik...

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.