Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Tendd


Tendd
tag

Sziasztok! Keresek egy ideális egeret a részemre. Ujjasan fogom a rágcsálót. Nem játékra kell, főleg internetezés és photoshop amit használok. Egy allsop calligraphy egéralátét lesz alatta. Valami matt felületű kellene, amin nem izzad (annyira) a kezem.
Ami még érdekelne: Ha kicsi és állandó sebességgel mozgatom az egeret a padon, akkor a kurzor által megtett út sokkal kisebb, mintha ugyanazt a távolságot az egérrel nagyobb sebességgel tettem volna meg. Remélem érthető :DD . Szval ezt a tulajdonságát az egérnek mi befolyásolja? Mert jó lenne ha e téren nagy lenne a különbség, azaz pixelnyi lépkedéseket kényelmesen el tudnék végezni, de a kijelző körbejárása is fél csuklómozdulattal menne. Örülnék ha valaki kifejtené.
Eddig abyssus-al szemezek. Bár extra gombok nem ártanának, de nem feltétel. Felső határ árban is itt van.
Kösz!

(#9002) MarioAna válasza Tendd (#9001) üzenetére


MarioAna
senior tag

Ami még érdekelne: Ha kicsi és állandó sebességgel mozgatom az egeret a padon, akkor a kurzor által megtett út sokkal kisebb, mintha ugyanazt a távolságot az egérrel nagyobb sebességgel tettem volna meg. Remélem érthető.
Ez a DPI lényege ha jól tudom, minél magasabb, annál kisebb lesz az egér mozgatására megtett út (kurzor), viszont sokkal pontosabb, mint ha 2cm-en áthúzod a monitort kurzorral :) .

(#9003) vlevi


vlevi
nagyúr

Hát, én úgy vagyok vele, rengeteget javult az A4Tech X710 egerem, amióta Steelseries mini van alatta. Először kicsit szokatlan volt, hogy nem "szalad" annyira, mint a kemény, fényes (200 forintos) egérpadon, de másnapra ez már elmúlt. Talán kicsit feljebb vettem a Windowsban az érzékenységet, ennyi. De érzetre nagyságrenddel pontosabb lett.
Játékban még nem próbáltam, de Windóz+ kis photosobb érezhetően jobban használható.

(#9004) cellpeti


cellpeti
veterán

Aki MS IE 3.0 gondolkozik!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9005) nyunyu válasza MarioAna (#9002) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha kicsi és állandó sebességgel mozgatom az egeret a padon, akkor a kurzor által megtett út sokkal kisebb, mintha ugyanazt a távolságot az egérrel nagyobb sebességgel tettem volna meg.

Legtobb egerdriverben allithato a gyorsitas merteke.

Mondjuk az MS IntelliPointban pont nem, csak az alap windowsos be/ki checkbox van.

Alapbol be van kapcsolva...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9006) MarioAna válasza nyunyu (#9005) üzenetére


MarioAna
senior tag

Tényleg ez az egérgyorsítás, csak nem olvastam el figyelmesen :B :W .
:R

(#9007) iamthesonar válasza MarioAna (#9002) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

ez badarsag.... a DPI-t mindig ugyan azon a keresztmetszeten nezi (hiszen a szenzor nem lesz nagyobb fizikailag) az eger, csak azt allithatod be hogy 800 vagy esetleg 2000 pontot fenykepez ugyanakkora teruleten (ettol valtozik a szenz)... nyunyu-nak van igaza ezt hivjak eger gyorsitasnak...

Tendd: ha ki akarod kapcsolni teljesen az egergyorsitast nem eleg kiloni a ramutatas pontossaganak javitasat de az legalabb nagy mertekben lecsokkenti 1-re. pgotoshopnal meg minnel feljebb veszed az egeret dpi ugyileg annal nagyobb a veszelye hogy atugrik par pixelt... nezd meg ezt az egeret rendelni meg lehet a kornyezo orszagok webshopjaibol... az ar felsohatara is nagyjabol az abyssusera jon ki szallitassal egyutt. ezt az egerete mernokonek es egerrel rajzolgatoknak terveztek... (igen tudom hogy jatekra lett de ez koppintott dolog ezzel az egerrel nem lehet jatszani pedig egy diamondback de viszont tutira jo arra amire hasznalnad)

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#9008) csabiks


csabiks
senior tag

Sziasztok. Van a tescoban ez a Logitech szerencse-doboz játék amiben 3féle egér van. Erről kéne egy kis infó, valahol (lehet itt) olvastam hogy könnyen rá lehet jönni, hogy milyen egér van a dobozban. Az érdekelne hogy melyik a jó választás?

Vettem egy logitech LS1 lézeres egeret, de vadonat újon is össze vissza ugrál a görgője (valszeg a 4irányú működés miatt) 3 év garancia van rá, de ha határozottan mozgatom nem ugrál, de finom mozdulatokkor viszont igen, szal az egér görgő kialakítása rossz. így most vehetek egy újat.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#9009) nyunyu válasza iamthesonar (#9007) üzenetére


nyunyu
félisten

pgotoshopnal meg minnel feljebb veszed az egeret dpi ugyileg annal nagyobb a veszelye hogy atugrik par pixelt...

Amig a gagyibajt egerrel szerencsetlenkedtem melohelyen, akkor 3/4-re huzott sebesseg csuszka mellett is ugralt a kurzor, miota oda vettem a BTs MX Revot azota maxon sem szokott teveszteni...

Mas teszta, hogy osszes laptopomhoz leulo kollega hulyet kap a nagy erzekenyseg miatt. :DDD

ezt az egerete mernokonek es egerrel rajzolgatoknak terveztek...

Feher szinet leszamitva ez miben ter el az eredeti Diamondbacktol?

Ahogy olvasom, ugyanaz a szenzor van bennuk, mint amit L is hasznalt az elso generacios MX518-ban.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9010) nyunyu válasza csabiks (#9008) üzenetére


nyunyu
félisten

Nyilvan az M500 a jo valasztas, az kerul amugy a legtobbe.

Mivel a masik ket, olcsobb eger nagyjabol szimmetrikus, ez meg nagyon nem, igy konnyen kitapinthato.

Ranezesre nem vittek tulzasba a dizajnerek ezt az egeret, formaban alig ter el 2001 korul volt MouseMan Optical/iFeel MouseMan/Cordless MouseMan Wheel harmastol, illetve a joval kesobbi MX600/MX610/MX620-tol.
Kozvetlen elodmodell MX400-hoz kepest csak annyi valtozott, hogy lecsereltek a gorgojet a kikapcsolhato racsnis lendkerekre.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9011) iamthesonar válasza nyunyu (#9009) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

igen ugyan az az optika. DE! a driver at lett irva es a firmwer is... az eger alkalmatlan lesz jatekra mert a motort moddoltak es nem alkalmas gaming moovement lekovetesere... vagyis alkalmas de hibazik sokat. viszont en haveromet PS meg CAD alatt nem tudtam megfingatni. nem hibazott egy pixelt sem (nemugy mint game alatt)... en sem tudom miert.. de nyilvan a razer mernokei nem hulyek at optimalizaltak gamingrol workingre hogy eladjanak meg egy szeriat... es egy remek egeret valasztottak ehhez :)

amugy meg persze logi es gagyibajt szenzor ennyit tesz... nem veletlenul mondom hogy nekem nem tetszik amiket az ocskak produkalnak de az emberek nagyresze ugysem hiszi el ugyhogy nemis erdekel mar annyira... ugysem fogja fel sem a szeme sem az agya amit lat...

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#9012) Kassadin válasza iamthesonar (#9007) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha tenyeresen fogja, akkor ne abysusst vegyen, mert biztos hogy nem lesz jó neki. Meg minőségileg is van vele kivetnivaló, érdemes utánaolvasni szvsz.

Más: Megjött az intellimouse végre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9013) cellpeti válasza Kassadin (#9012) üzenetére


cellpeti
veterán

Milyen MS IE 3.0?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9014) Tothgera30 válasza nyunyu (#9010) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Volt régen MX400-am, imádtam nagyon. Most pedig egyszerűen nem találok M500-ast a Tescoban.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9015) htibi20


htibi20
csendes tag

Halika.
Tudna valaki segíteni?
Nemrégiben rááltam a cod-ra és érdeklődnék,hogy tudtok -e valami jófajta egeret ajánlani közepes árfekvésben.
Köszike

(#9016) Andor22 válasza htibi20 (#9015) üzenetére


Andor22
aktív tag

2000 óta játszom FPS játékokkal
volt ms 1.1 ,3.0 ,
logitech mx 310 ,g5
ss kinzu ,xai, egerem

most logitech mx 518 van ~ 7e ft
hozzá ss heavy egérpad ~7e ft

eddig a legjobb párosítás tapasztalataim alapján

[ Szerkesztve ]

(#9017) Kassadin válasza cellpeti (#9013) üzenetére


Kassadin
addikt

:F Fekete. :DDD

htibi20: Karmos vagy tenyeres fogás először ezt kellene tisztázni. Nem lényegtelen dolog. Amúgy közepes árfekvés nálad mit jelent? Írd hogy mennyit akarsz rászánni.

(#9018) htibi20 válasza Kassadin (#9017) üzenetére


htibi20
csendes tag

Halika

Karmos fogásom van inkább és olyan 7-10 ezer forintot szeretnék rászánni

(#9019) Tothgera30 válasza htibi20 (#9018) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szerintem Kinzu, Ms 1.1 és 3.0, más nem igen jut az eszembe...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9020) htibi20 válasza Tothgera30 (#9019) üzenetére


htibi20
csendes tag

egész tetszetős köszike,várok még egy pár ötletet aztán választok :)

(#9021) Synthwave válasza Tothgera30 (#9019) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyetértek veled, ill. kiegészíteném még Logitech MX 518 meg Razer Abyssus-val.

Pad is kell ám alá. SteelSeries QcK. Olcsó, jó, többféle méretben és vastagságban is kapható.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9022) Kassadin válasza Synthwave (#9021) üzenetére


Kassadin
addikt

7 és 10 ezer között. Ha csak 10 ezre van abyssus meg pad nem fog kijönni belőle, amikor abyssus 9 ezer alsó hangon újonnan. Sőt úgy kb 10 ezerből csak az mx518+ss qck jön ki ha jobban belegondolok. Nekem a ms 3.0 volt 8 ezer a qck meg 3 ezer.

htibi20: Egérpadban ha steelseriest akarsz majd, szerintem qck alá ne menj. Nekem megfelel, de lehet hogy te kevésnek fogod érezni. Ha van rá időd, menj el egy saturnba például, ott letudod csekkolni fogásra a legtöbb népszerű egeret(g500,abyssus,mx518,G9x,deathadder stb).

[ Szerkesztve ]

(#9023) Dobbanto


Dobbanto
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni, eddigi egeremet (Roccat Kone) szeretném egy újra cserélni tekintve, hogy lassan elhalálozik.
Egy olyan egeret szeretnék amely jó minőségű, viszonylag sok gombos tekintve, hogy játékra használnám (főleg mmorpg). Az sem baj ha nem túl drága, bár valszeg e-bay-en keresztül veszem...úgyhogy mondjuk azt, hogy 15k körüli még belefér.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#9024) Jim-Y válasza Kassadin (#9022) üzenetére


Jim-Y
veterán

Sőt, még egy Qck mini is elég játékhoz, úgy is ha low-sensivel játszol, like me :) 3 éve nyüstölöm az mx518+ Qck mini párosom, és ha cserélnem kéne akkor először az asztalom cserélném, utána max vennék egy nagyobb Qck-t :P

Egyébként kérdés, hogy ha így fogom az egeret, akkor az minek felel meg? Bocs ha nem nagyon látszik, sötét van már:(

(#9025) Synthwave válasza Jim-Y (#9024) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Low sense-hez QcK Mini?...:U Ne má'. Az nem low sens, ha 5 cm-t húzibálod az egeret. Ahhoz QcK Heavy. Minimum.

Kassadin: Padról nem volt szó. Mármint, hogy azzal együtt kell beleférnie 10k-ba.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9026) Jim-Y válasza Synthwave (#9025) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát, másra nem volt pénz anno, én meg sajna nem bírom ha nagy a sensi :S De állítólag ha játszom akkor sokat kopog az egér, ugye ha elérek a pad széléhez és még kéne fordulni, akkor, emel, átrak, letesz :DD

(#9027) Synthwave válasza Dobbanto (#9023) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

15k nem túl drága? Az egy vagyon. Annyiból minimum az egér+pad megvan.

Többgombosok, amik 1000000x jobbak, mint a mostani RoKKaNt-ad:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Microsoft Intellimouse 1.1a
Microsoft Intellimouse Explorer 3.0
Logitech MX 518

SteelSeries Ikari Optical
Razer DeathAdder

Viszont, ha E-bay-en keresztül vásárolsz, akkor még:

Razer Diamondback
Razer Diamondback 3G
Logitech MX 310

Döntsön a kényelem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9028) Kassadin válasza Jim-Y (#9024) üzenetére


Kassadin
addikt

Qck minit biztos nem vennék, rohadt kicsi, nem lehet rajta normálisan elférni.
Amúgy meg karmos fogás gondolom.

[oWn]f4te: Igazad van. De akkor is vegyen alá padot, ha csak nem akarja elkoptatni a talpait az egerének.

[ Szerkesztve ]

(#9029) Synthwave válasza Kassadin (#9028) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bizony. Írtam is nekije. ^___^

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9030) htibi20 válasza Kassadin (#9022) üzenetére


htibi20
csendes tag

Ez egy jó ötlet,köszike.
Holnap ellesek a saturnba és kipróbálgatom.
Majd irok mi lett a vége a dolognak.
Köszke

(#9031) Kassadin válasza htibi20 (#9030) üzenetére


Kassadin
addikt

Merem feltételezni hogy mindegyik saturn egyforma, szóval gondolom ott nálatok is tele lesz mindenféle egérrel a polc.

[oWn]f4te: Jól tetted. :DDD
Kövi egerem biztos hogy G9x lesz...Eszméletlen jónak tűnt.

[ Szerkesztve ]

(#9032) vlevi válasza Kassadin (#9031) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Merem feltételezni hogy mindegyik saturn egyforma,"
Egyáltalán nem biztos. Például a környékünkön lévő Mediamarkt a Westenben lévőhöz képest csak egy sarki vegyesbolt.

(#9033) Synthwave válasza Kassadin (#9031) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A 3.0 után ne add lejjebb a színvonalat. :) Amúgy is addig még van ~10 éved. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9034) Kassadin válasza Synthwave (#9033) üzenetére


Kassadin
addikt

10 év szerintem túlzás. :B

(#9035) Dobbanto válasza Synthwave (#9027) üzenetére


Dobbanto
csendes tag

Köszi a segítséget!

3 egér tetszik a felsoroltak közül
-Steelseries Ikari
-Razer Diamondback
-Razer Diamondback 3G
Még esetleg, ha valaki tud segíteni a három közül meik a legmegbízhatóbb, mert Razer DB 3G-ről olvastam hideget-meleget, (pl 2 hét után nyikorgott a gombja)
Az Ikari-hoz kezdetleges a driver (??) ez talán azt takarja, hogy nem lehet bindelni a gombokat vagy valami olyan dolgot jelent csupán amit egy mezei felhasználó nem is érzékel.
A Razer DB-ről nem olvastam rosszat, csak kb Mo-on nem lehet kapni már... :D Valszeg ez lesz a választásom, de ha tudtok még felhasználói véleményekkel bombázni akkor azokat szívesen várom.

Üdv.

(#9036) cellpeti válasza Dobbanto (#9035) üzenetére


cellpeti
veterán

Sima Diamondback elég lapos, nekem fájt tőle a kezem

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9037) Kassadin válasza Dobbanto (#9035) üzenetére


Kassadin
addikt

Drivert alapból sose használtam egyik egeremhez se, ne az legyen az elsődleges szempont.

Diamonback 3g-t próbáltam még régebben egy lanon, eszméletlen kényelmes volt, sajnos játszani nem tudtam vele. Én meg deathadderről olvastam ilyesmit neten, hogy nagyon hamar tönkremegy. Nem tudom mennyi a valóságalapja.

[ Szerkesztve ]

(#9038) Kube válasza adidas* (#50) üzenetére


Kube
senior tag

júj rossz klikk

(#9036) cellpeti: ezzel a tapasztalattal gazdagodtam én is....

#9024) Jim-Y: Nálam is MX518 + qck mini páros 2-3 éve nyúzom és nagyon bevált :)

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#9039) iamthesonar válasza Dobbanto (#9035) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

az ikari is meg a diamondback is jo egerek szerintem... en amiota letezik diamondback azt hasznalok... eleinte az optikasat manapsag a 3G infra senzorosat. (amiota kijott a 3g) azt kell hogy mondjam en eddig ezzel vagyok a legjobban megelegedve mint gaming eger.. a legjobb kaszni fogasra szamomra a kenyelem netovabbja es csak 90gramm az eger.. a driver sajnos kell mindkettohoz kulonben egy csomo dolog nem hazsnalhato rajtuk vagy nem lesz allithato... de ezt ne band mert a razer driver igenis fasza es hasznalhato es nem hulyiti be az egeret... szenzor ugyileg azthiszem bizonyitott nem kell ecsetelnem minek a lekovetesere alkalmas a kicsike... (itt megemlitenem hogy az ikari optikal is jo!!! de az ikari laser mar hagy maga utan kivetni valot) klikk meg oldalso gomb problemak nalam soha nem akadtak az egerrel azok muhiba nemkul halkak maradtam es nem mentek tonkre egyiken sem... (2004-2011 3 ilyen egerem van aktiv hasznalatban abbol 2 eladva de meg hasznaljak!) ami a razerekben tipikus hiba a legtobben hogy a kabel hamar torik... ez attol fugg ki hogy hasznalja es mennyire vigyaz ra... a celluxot meg hirbol sem ismero spanjaimnal a razer madzad kb 2-4 evig birja toresmentesen... nalam az elso madzag problemak is 4 ev utan jelentkeztek!!! a masik legnagyobb razer hiba hogy a klikkek behulyulnek.... mikrokapcsolok sok razer tulajdonosnal szorakoznak... hat en nemtudom igaz is meg nem is... a regi sima diamondbackeknek az egyik 2004es a masik 2005os egyik mai tulaja sem panaszkodott a klikkekre meg... nekem a 2006os db 3g-n iden jelentek meg a klikk hibak... mondom ezt ugy hogy azert ezekkel ha napi 6000 golyot nem lottem ki veluk akkor semennyit... szoval relativ amit a razerrol hideget meleget lehet olvasni... en azt mondom a legjobb eger es ami idoket helyen kent irnak hogy eddig birja nevetseges!!! ha vigyazol ra es mellete napi 6 orat warokon nyuzod akkor is kb 5-6 ev az elete...

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#9040) Synthwave válasza Kassadin (#9034) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha vigyázol rá, akkor :N. Max. majd egy bal mikrokapcsolót nem árt cserélni 6-7 év után. :D

Dobbanto: Ezek közül én mindenképpen a Diamondback (3G)-t venném. iamthesonar-kolléga majd felvilágosít, hogy melyik webshop-ból rendelhető.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9041) iamthesonar válasza Synthwave (#9040) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

azt irta e-bay en vasarol majd ott meg van dogivel meg a szinet is kivalaszthatja :)

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#9042) eastsider


eastsider
nagyúr

hello!

bluetoothos notiegeret keresek... ne legyen annyira apró, pontos legyen.. kényelmes.
amúgy egy mx518-at nyúzok, csak hurcoláshoz is kellene egy... előre/vissza gomb is jó lenne.. meg az mx-hez hasonló forma... de ha nem az sem baj, csak kényelmes legyen:)
előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#9043) Dobbanto válasza iamthesonar (#9041) üzenetére


Dobbanto
csendes tag

Köszönöm Srácok a segítséget azt hiszem eldőlt a kérdés :D

Természetesen, ha van jó megbízható (garanciális ügyintézésre gondolok) Mo-i webshop ahol relative olcsón meglehet kapni a Razer Diamondback 3g egérkét akkor szívesen veszem a tanácsot. Csak a tapasztalatom az, hogy jóval olcsóbban meglehet venni e-bayen mint kis hazánkban, de persze 1000 Ft-on nem fogok kukacoskodni :)

(#9044) eastsider válasza eastsider (#9042) üzenetére


eastsider
nagyúr

MX900-at találtam... bár ez már csak használtan van... kérdés mennyire nehéz, egyéb alternatíva...?

(#9045) eastsider válasza eastsider (#9044) üzenetére


eastsider
nagyúr

szóval!: normál méretű bluetooth egeret keresek :)

(#9046) zapok válasza htibi20 (#9015) üzenetére


zapok
aktív tag

Én '96 óta játszom FPS-t is...
Volt MS, Genius, A4Tech görgős, optikai, aztán X6 80D Glaser, most X7 747H Laser egy SS QcK-val (közepes érzékenységgel 1200DPI, közepes méretű alátéttel 380x270mm)
Nekem ez a best jelenleg...
A rágcsáló 6k HUF. az alátét 2.5k HUF. garanciával.

[ Szerkesztve ]

Anyám tyúk, avagy az ember tragédia.

(#9047) iamthesonar válasza Dobbanto (#9043) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

hat haver sajnos hazankban kicsiny retek magyarhonban mar egy jo ideje nem jutsz hozza effele kincshez... a legkozelebbi szlovakia... azt hogy mennyire korrekt a gariztatas azt nemtudom... nekem az osszes egerem boven gari idon tul hibasodott es mindegyik garija a pixelbe szolt...

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#9048) iamthesonar válasza zapok (#9046) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

a paddal egyetertek. a tobbivel nem. probalj ki valami minosegit is... utana majd remelhetoleg latni fogod te is azt amit altalaban csak en meg a hozzam hasonlo noobok erzekelnek...

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#9049) htibi20 válasza Kassadin (#9017) üzenetére


htibi20
csendes tag

Sikerült az egérvadászat,végül a Logitech G500 -as lett a kiválasztott 10 ezer forintba fájt már csak egy egérpad kellene :)

(#9050) zapok válasza iamthesonar (#9048) üzenetére


zapok
aktív tag

Próbálnám én, csak sajnos az anyagiak most ennyit engedtek.
Tudom ott az MX518, kicsivel többért..., vagy egy halálosztó 2X ennyiért, de én nem vagyok annyira el(vakult)engedve.
Már ez is szájhúzós vásárlás volt, de nem bántam meg!

Anyám tyúk, avagy az ember tragédia.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.