Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) Egon válasza Lackki (#8550) üzenetére


Egon
nagyúr

Erre akartalak kérni, köszi...:) :R
Határozottan tetszik a cucc, lehet veszek is egyet. Mondjuk tartok kicsit a Giga vezérlőktől (az egereik pl. híresen gagyik), no meg az a kockázat is fennállhat, hogy a régiból kapok...
Amúgy melyik cégnél vetted (illetve cserélték gariban)?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#8552) Lackki válasza Egon (#8551) üzenetére


Lackki
senior tag

kventától vettem budaörsön a CHS épületben az elsőt is, és ezt is.
Mostmár tuti ilyet tudnak rendelni.
amúgy szerintem a giga egerek még mindig jobbak mint a roccatek... hiba volt vennem olyat. 22k-s egértől elvárná az ember hogy 1 hónap után ne haljon le a görgője és ne kopjon a festék :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#8553) superg válasza Lackki (#8545) üzenetére


superg
senior tag

Milyen táp volt ami elszállt ha megkérdezhetem?
Egyébként a giga egerek nem gagyik csak az árukhoz mért teljesíményt hozzák

[ Szerkesztve ]

(#8554) Lackki válasza superg (#8553) üzenetére


Lackki
senior tag

coolermaster realpower 520w 5év garival, amit nem tudok sehol gariztatni, mert ahol vettem megszűnt... ugyhogy most szerintem ki kell küldenem a cm-nek.

Privátot hamarabb észreveszem

(#8555) superg válasza Lackki (#8554) üzenetére


superg
senior tag

Akkor mostanában összejöttek a dolgok :F

[ Szerkesztve ]

(#8556) WolfheartGR válasza Lackki (#8552) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Egeret innen érdemes választani.
A táp halál meg részvétem. Viszont lelomboztál. Tápcsere előtt állok lassan, a CM benne volt a nyertes versenyzők között, méghozzá előkelő helyen. :(

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#8557) Lackki válasza WolfheartGR (#8556) üzenetére


Lackki
senior tag

egérnek így maradt a régi mx518 (jó kis batmanes... csak ilyen volt anno), ezt akartam lecserélni hát mellé nyúltam :)

tápból szerintem a corsair-es HX szériát nézd, azokról elég jókat hallottam, olvastam.
amúgy nem is a tápot sajnálom, hanem a lapot amit elvitt a legelőre :( asrock z68 extr3 gen4

Privátot hamarabb észreveszem

(#8558) Sk8erPeter válasza WolfheartGR (#8556) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Tápból az itt felsoroltak közül válassz.
Nekem ez a CM-elszállás, alaplap magával rántása elég furcsának és egyedinek tűnik, tudtommal nem igazán jellemző erre a darabra...gondolom nem véletlenül van a linkelt topicban az ajánlottak között.

Sk8erPeter

(#8559) Lackki válasza Sk8erPeter (#8558) üzenetére


Lackki
senior tag

persze, simán lehet egyedi, 3 éves volt a táp.
szegény "borsi" itteni kollégának is elvitte egy lapját mikor rádugtuk tesztelni... szépen felcsapott egy láng mint egy gyertyán :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#8560) Lackki válasza Sk8erPeter (#8558) üzenetére


Lackki
senior tag

duplázta, sry.

na de az alaptémához visszatérve, szerintem halkabb ez a k8100 mint a v1 típus. A média vezérlő gombok meg használhatóak nagyon, csak kár hogy nincsenek megvilágítva azok alapból, így sötétben bogarászhat az ember hogy melyiket is kell megnyomni

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#8561) Sk8erPeter válasza Lackki (#8559) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hogy mi? Láng? :D Ecsém, Ti milyen környezetben teszteltétek azt a tápot? :D

Sk8erPeter

(#8562) Lackki válasza Sk8erPeter (#8561) üzenetére


Lackki
senior tag

gyors teszt volt. :D
asztalra egy lap rá a táp egy proci bele és jött a pukk :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#8563) Sk8erPeter válasza Lackki (#8562) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Vajon miért van olyan érzésem, hogy valamit Ti nem csináltatok jól? :D

Sk8erPeter

(#8564) Lackki válasza Sk8erPeter (#8563) üzenetére


Lackki
senior tag

akkor még nem volt biztos hogy a táp a rossz :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#8565) Sk8erPeter válasza Lackki (#8564) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

de azért jól terjeszted az álrémhírt, hogy a Cooler Master tápok szarok... :N

Sk8erPeter

(#8566) Lackki válasza Sk8erPeter (#8565) üzenetére


Lackki
senior tag

írtam én bármi rosszat a cm tápokra? szerintem nem :)

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#8567) Sk8erPeter válasza Lackki (#8566) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Úgy kezdted írni, mintha a táp hibája lenne, teljesen úgy jött le, mivel így fogalmaztál.
Valakinek már el is vetted a kedvét ettől a táptól, mint látható.

Sk8erPeter

(#8568) Lackki válasza Sk8erPeter (#8567) üzenetére


Lackki
senior tag

hát vmitől beszart, de mint írták is ez egyedi és ezt nem is tagadtam... attól még kinyírt 2 alaplapot és egy bill-t, ezen nincs mit szépíteni.

Privátot hamarabb észreveszem

(#8569) Sk8erPeter válasza Lackki (#8568) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ezt én értem, de tudni kéne a körülményt, hogy ez mitől következhetett be, mert valószínű, hogy nem a táp eleve ilyen szar. Bár ez már nagyon OFF.

Sk8erPeter

(#8570) Beri válasza Egon (#8551) üzenetére


Beri
addikt

Határozottan tetszik a cucc, lehet veszek is egyet.
Ha nem vettem volna x4-et, valószínűleg rámentem volna én is egyből. Egészen ígéretesnek tűnik.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#8571) WolfheartGR válasza Beri (#8570) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Arra jó lesz, kiderüljön melyik tartósabb. :)

Sk8erPeter: Kössz a tápos tippet. Anno is onnan választottam és most is onnan fogok. ;)
(Anno aktívkodtam is a topikban.)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#8572) M3oH


M3oH
addikt

Udv!
Max 10ezerig keresnek bill.t. Hasznalat: net, chat es jatek. Nem kell semmi eszement funkcio, es csillivilli, inkabb a minoseg es strapabirosag. Legyen vezetekes es magyar kiosztasu. Koszontem, ha akad vmi, ami megfelel ezeknek a elvarasoknak.

(#8573) K_Gabor


K_Gabor
tag

Sziasztok
MS ergohoz kérnék egy kis segítséget.Excelben szeretnék valami billkombinációra beállítani egy parancsot,hogy úgy működjön mint a Del gomb.
Ha megoldható légyszi valaki írja le hogyan tudom megvalósítani,köszi.
Nemtudom van-e ilyesmire topic,bocs ha nem jó helyre írtam nem volt hirtelen jobb ötletem.

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#8574) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

Logitech K340 csak az iránygombos sáv elhagyása miatt kisebb, vagy összébb is nyomták a billentyűket?

Normál bill-hez képest mennyire kényelmes a használata?

Lag, ilyesmi?
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8575) TcK-BOY*


TcK-BOY*
tag

Sziasztok,

Szerintetek melyik a jobb döntés?

Trust eLight LED

vagy

ModeCom MC-9006

vélemények?

Köszi :R

• Tisztelettel: TcK-BOY* •

(#8576) sultansmith


sultansmith
senior tag

Hi there!

tippeket várok a következőkre:

-legyen háttérvilágítás
-kis méret

éééés
-az sem baj, ha halk
-wireless nem kötelező
-lehetne szigetes és/vagy notebook billforma

előre is köszi!

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#8577) fradi81


fradi81
veterán

Hello

Ilyesmi billentyűzetet keresek, de laposabb és halkabb gombokkal, tud valaki hasonlót?

moto g72, Ninebot d28e

(#8578) vlevi válasza fradi81 (#8577) üzenetére


vlevi
nagyúr

A gyártónál maradva Logi K200
Ez se egy drága dolog, de lapos, halknak is mondható, és ugyanilyen hagyományos az elrendezése, és szintén van néhány multimédia gombja.
Multimédia gombok nélkül K120.

Vagy a Microsoft Wired 600. Ez kicsit formásabb (a gombok alakjára értem), kicsik a funkciógombjai, és kevesebb a multimédia gomb. És sajnos adnak hozzá egeret, amire szinte senkinek nincs szüksége. Pedig anélkül pár forinttal olcsóbb is lehetne.

(#8579) fradi81 válasza vlevi (#8578) üzenetére


fradi81
veterán

Ez a k200 jó is lennne csak a csuklótámasz hiányzik róla.

moto g72, Ninebot d28e

(#8580) vlevi válasza fradi81 (#8579) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az a jo, ha nincs rajta ;)
Legalabbis nekem ugy jobban tecc.

(#8581) fradi81


fradi81
veterán

Egyelőre Ez tűnik jó vételnek 5000 alatti árkategóriában.

moto g72, Ninebot d28e

(#8582) SVLaller válasza Lackki (#8539) üzenetére


SVLaller
senior tag

a héten jött meg az enyém is a Digistreetből, ugyanez a kék megvilágítású V2. nagyon tetszik, nagyon masszív súlyos darab. egyetlen gondom van csak vele, egyelőre a sleep gombot nem tudtam beprogramozni, ez hiányzik a régi billentyűzetemről.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#8583) SVLaller válasza SVLaller (#8582) üzenetére


SVLaller
senior tag

megvan a sleep is: win gomb - jobbra - jobbra - enter :D
ha valaki tud jobbat jöhet :B

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#8584) vlevi válasza SVLaller (#8583) üzenetére


vlevi
nagyúr

"megvan a sleep is: win gomb - jobbra - jobbra - enter"
Az nekem a Windows Live Mailt indítja el :D
Windows 8 :W
Amúgy is egy nagy egérrel egészképernyős hadonászás ez a win8, és akkor még ez is.
Jobbalsó sarok-onnan fel középre, settings, megint le, power, és már ott is van a sleep :O

[ Szerkesztve ]

(#8585) ch003067


ch003067
addikt

Sziasztok !

Mi a véleményetek az A4-Tech G800V billentyűzetről ?

A billentyűk nem kotyognak ? Vagy kb milyen magasak ?

(#8586) superg válasza SVLaller (#8583) üzenetére


superg
senior tag

Készíts egy batch file-t:
Notepadba ezt beírod:

rundll32.exe powrprof.dll,SetSuspendState 0,1,0
powercfg -hibernate off

lemented minden file, Sleep.bat -ként pl
parancsikont rendelsz a bat file-hoz
a parancsikonhoz meg betűkombinációkat amivel indítani tudod.

(#8587) Sk8erPeter válasza vlevi (#8584) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Jobbalsó sarok-onnan fel középre, settings, megint le, power, és már ott is van a sleep"
Ez elég elkeserítőnek hangzik, ha ez a nyomorult funkció így el lett kúrva, hogy ennyire degeneráltan lehessen csak megközelíteni... :F

Sk8erPeter

(#8588) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!

Létezik ilyen billentyűzet?
- lapos, szigetes elrendezés
- magyar kiosztás
- háttérvilágítás
- csuklótámasz
- halk
- jó minőség
- pár multimédia gomb
- min. 4KRO

Mivel gyanítom hogy nem ezért a szigetes elrendezés kivételével esetleg több esélyem lehet? :) ha még így se, akkor a világítás elhagyásával?
Főként visszafogott gépelés, net a cél, némi játékkal.

(#8589) Egon válasza -FreaK- (#8588) üzenetére


Egon
nagyúr

Keret?
Elsőre a Logitech K800 ugrik be, de az wireless és nagyon drága (viszont a szigetes elrendezés kivételével, minden feltételednek megfelel - más bill-t nem igazán ismerek ezen kívül, amiről ez elmondható lenne).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#8590) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok!

Billentyűzetet keresek, jót, megbízhatót.

Jó lenne a kábel nélküli (az asztal alatt már így is egy káosz van), de nem ragaszkodom hozzá, ha azok nem megbízhatóak. Nem szeretnék olyat venni, ami állandóan lemerül, ez vagy az bezavar neki... stb.

Multimédiás gombok nem kellenek, az élettartama legyen hosszú, meg a fentiek. Milyet tudtok ajánlani?

Igaz is: játékhoz, egyéb munkákhoz kellene.

A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#8591) vlevi válasza BenJoe80 (#8590) üzenetére


vlevi
nagyúr

" Nem szeretnék olyat venni, ami állandóan lemerül, ez vagy az bezavar neki... stb."
Azok, aminek 2.4Ghz-es vevője van, és 8-10 méteres hatótávot adnak meg gyári értéknek, azokkal ilyen gond már nem nagyon van. A billentyűzet nagyon jól gazdálkodik az árammal, 1-2 évet is kibírnak ceruzaelemmel. Csak akksit nem érdemes bele rakni, mert az átlag cerkaakksik 2 hónap alatt önmagukban is lemerülnek. Kivéve Sanyo Eneloop, és még pár hasonló.

(#8592) Egon válasza BenJoe80 (#8590) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyéb szempontok? Keret? Magyar kiosztású kell, vagy jó az angol is? Hagyományos legyen, vagy szigetes kiosztású? Halk legyen vagy ez nem szempont? Háttérvilágítás, csuklótámasz kell vagy nem? Satöbbi.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#8593) BenJoe80 válasza vlevi (#8591) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Köszi az infót vlevi!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#8594) BenJoe80 válasza Egon (#8592) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Nem tudom... 10-nél nem költenék rá többet. Igen, mindenképpen magyar billentyűzet.

Ebben nem vagyok biztos, hogy jól értem: a "szigetes" kiosztású az amelyik középen meg van törve két részre és szét van húzva? Azt nagyon nem!

Csuklótámasz nem rossz, háttérvilágítás csak ha belefér a fenti keretbe, a hangja annyira nem érdekel.

Esetleg olyan amivel egér jár? Vagy inkább érdemesebb egeret külön venni?

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#8595) Egon válasza BenJoe80 (#8594) üzenetére


Egon
nagyúr

Szigetes kiosztású az pl ilyen:

Ennyi pénzért talán a Microsoft Wired Desktop 600-at tudnám ajánlani (csak egérrel együtt kapni) + egy normális egeret. Túl sokat 10K-ért ne várj. Még az MS Sidewinder X4-et tudnám javallani, de abból sajna nincs csak angol...:(

Talán még ez is szóba jöhet...

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#8596) -FreaK- válasza Egon (#8589) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszönöm!
Már akartam írni, hogy a keret nem nagyon számít, aztán mikor megláttam ezt, akkor rájöttem hogy de. Ennyiért már lehet venni fullos gamer billentyűzeteket is :/
Ha elhagyjuk a világítást, tudsz még esetleg mást?
Igazából megfelel ez is, tetszik is, csak ennyit akkor adnék egy bill.-ért ha az lenne a tökéletes számomra :)

(#8597) Egon válasza -FreaK- (#8596) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez egy nagyon jó bill. Ha teheted, próbáld megnyomkodni valamelyik MM-ben, Saturn-ban.
Helyette ajánlhatom még ezt is (Gigabyte K8100 v2): lényegesen olcsóbb, de nem lapos és talán nem annyira halk mint a Logi (viszont világít és magyar).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#8598) Attila_26 válasza pcguru1 (#4440) üzenetére


Attila_26
aktív tag

sajna bannolva lettél aljas csaló ;]

(#8599) fradi81 válasza Egon (#8595) üzenetére


fradi81
veterán

Ez a lenovo a neve miatt kerül ennyibe? Látszólag semmi extra, egyébként jól néz ki, lapos billekkel meg is venném.

moto g72, Ninebot d28e

(#8600) Egon válasza fradi81 (#8599) üzenetére


Egon
nagyúr

Őszintén szólva nem tudom.
Ha megnézed pl. a Logi kínálatát, ebben az árkategóriában kb. semmi sincs (vezetékesben): a 2-3K-s klaviatúrák után egyből a 12K-s gémer széria alja jön. Ez a Lenovo annyival biztos hogy jobb, mint az olcsó Logitech-ek, hogy legalább van hozzá csuklótámasz... ;)

Szerk: amúgy eléggé dicsérik, szerintem nem lehet rossz vétel.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.