Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Casanova* válasza lsc (#9950) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi,de ez sima K8100,nem az újjabb v2.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9952) lsc válasza Casanova* (#9951) üzenetére


lsc
nagyúr

Valaki nemrég iponról v2-őt kapott, de ott sem annak írják.

Egyébként a kereső is segít [link].

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#9953) Casanova* válasza lsc (#9952) üzenetére


Casanova*
veterán

egy kommentet olvastam, hogy v2-es billet kaptak. Na utána nézek,elöbb felhívom a boltot,hehogy a simát küldjék ki. Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9954) sanyek2 válasza lsc (#9949) üzenetére


sanyek2
senior tag

Ejha! Ez jó! Köszönöm! Egyre jobban tetszik! Még passzol is a Logitech G5-ös patkányomhoz is.. :D
Select task menüben Other. alatt mit lehet betölteni?

(#9955) lsc válasza sanyek2 (#9954) üzenetére


lsc
nagyúr

Ez a legördülő van

Egyébként nagyon jó cucc, kezelése mint egy notié, csendes, a világítás is 3 fokozatban állítható, játékok alatt is jó.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#9956) Roys


Roys
csendes tag

Halihó!
Egy kis segítséget kérnék mivel billentyűzet vásárlás előtt állok, játékra,netezésre használnám lehetőleg usb-s legyen és világítós betűkkel hogy sötétben sem jelentsen gondot a netezés!Én olyan 10k körüli árra gondoltam esetleg kicsit több lehet.

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=Roys21 (Privátra illik válaszolni!!!)

(#9957) sanyek2 válasza lsc (#9955) üzenetére


sanyek2
senior tag

Ezen el kell gondolkoznom... :U
Köszönöm, hogy segítettél! Most legalább már van viszonyítási alapom. :)

(#9958) 2csi


2csi
aktív tag

Sziasztok!
Nem tudjátok hogy honnan tudom megrendelni külföldről a logitech g710-et?
Csakmert néztem sok helyen de nem szállítanak külföldre!
Előre is köszi!

(#9959) hemaka válasza 2csi (#9958) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#9960) 2csi válasza hemaka (#9959) üzenetére


2csi
aktív tag

Az 186 font? Te jó isten!
Mo-on már van 45kért, a logitech honlapján!!

(#9961) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Sziasztok!

A múltkor már írtam a problémámmal kapcsolatban, válaszoltak is, de tegnap megint előjött.

Adott egy Gigabyte K8100 v2. billentyűzet, ami egy ideig pár napig normálisan működik, azonban pár nap után gondol egyet, és lenémítja az egész rendszert. Visszaállítom a hangot, pár perc múlva újra lenémít.

A hozzá adott dvd-n található progit mikor feltettem, ugyanúgy csinálta, de az igazából csak a makró gombok beállítására jó.
Pár hete találtam hozzá drivert, azzal sem javult meg, így azt is leszedtem, és csak simán a win 7 driverét használva pötyögtem utána.

Garis a cucc, úgyhogy gondolkodom, hogy visszaviszem, cseréljék ki, de ezt szívesen elkerülném.

Ha valaki tud, segítsen legyen szíves, mi lehet a gond?!

Előre is köszi!

(#9962) Sk8erPeter válasza zo-lee (#9961) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Én visszavinném gariztatni, csak esélyes, hogy amikor tesztelik, akkor persze pont nem fog előjönni a hiba.
Teljesen biztos vagy benne, hogy a billentyűzettel van összefüggésben?

Sk8erPeter

(#9963) Destroyer91 válasza zo-lee (#9961) üzenetére


Destroyer91
tag

Nézz körül az Iponon ennek a bill.nek az adatlapján,ha jól emlékszem,ott is írtak hasonló gondokat,és volt akinek emiatt garisan cserélték,szóval én a helyedben inkább visszaküldeném,nehogy már annyi pénzért neked kelljen ezzel szórakozni :DD :)

(#9964) zo-lee válasza Sk8erPeter (#9962) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Igazából nem tudom, honnan kéne elindulnom. Szinte csak BF3- al játszom, és TS-en beszélek cimbikkel. általában ilyenkor veszem észre, hogy elnémul a cucc.

Filmezéskor, zenehallgatáskor, netezéskor még nem tapasztaltam.

Az a furcsa, hogy a neten rákeresve egy ilyen problémával sem találkoztam még. Ezért vagyok tanácstalan.

(#9965) zo-lee válasza Destroyer91 (#9963) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Köszi, megtaláltam a hozzászólást az iponon :R

(#9966) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Azért, ha van még valakinek ezzel kapcsolatos ötlete, ne hallgassa el ;)

(#9967) Sk8erPeter válasza zo-lee (#9965) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ha más is megerősítette a hibát, akkor mi a kérdés? Azonnal vidd vissza, hogy valami másik típusra cseréljék ki (ne ugyanerre). :)

Sk8erPeter

(#9968) WolfheartGR válasza Sk8erPeter (#9967) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Ugyan miért ne erre? Tömeggyártás van. Becsúsznak hibás szériák.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#9969) Sk8erPeter válasza WolfheartGR (#9968) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Az is lehet, csak ezek szerint gyakori hiba.

Sk8erPeter

(#9970) WolfheartGR válasza Sk8erPeter (#9969) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Mennyire is gyakori?

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#9971) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Fene sem tudja, az mindenesetre tényleg dühítő, hogy egy billentyűzetért(!!!!!!) kiadok tizenezer forintot bízva benne, hogy minőségi terméket veszek, és ilyen hibákkal kell szembesülnöm.

Mindenesetre a típusnál szeretnék maradni, mert ez a billentyű minden szempontból megfelelt az igényeimnek, a fent említett hibát kivéve természetesen :F

(#9972) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Nekem csak a v1-es verzió van de még sosem produkált ilyen tünetet magától, de az én hibámból már sikerült párszor lenémítanom (TS használat közben mikor játszom), mivel gyakorta nyomkodom az f3-f8 környékét és a némító rész felette helyezkedik el, ugye érintős így néha véletlenül sikerül rátapintanom. Na ilyenkor nem érzékelem hogy letapiztam csak arra leszek figyelmes, hogy minden tök süket :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#9973) Sk8erPeter válasza WolfheartGR (#9970) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Na jó, feladom, mittudomén :DDD

Sk8erPeter

(#9974) stranger28 válasza Sk8erPeter (#9973) üzenetére


stranger28
addikt

:DDD

(#9975) WolfheartGR válasza Sk8erPeter (#9973) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Mindenesetre következő ajánlásnál érdemes a gyengébb szériára felhívni a figyelmet.
De érted, ezt legalább cserélik. Az Isku meg így fos ahogy van, az FX kiadásában javították a hibát de attól ami van itthon még nem lesz jó...
Ezen felül meg mit ajánlasz ami jó, minőségi, magyar és világítós???

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#9976) Sk8erPeter válasza WolfheartGR (#9975) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Én? Hát mióta értek én a billentyűzet-témához? :DDD Ergo a válaszom: semmit nem ajánlok. :D

Sk8erPeter

(#9977) Roys


Roys
csendes tag

Ez engem is érdekelne mert még senkitől sem kaptam választ a kérdésemre!

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=Roys21 (Privátra illik válaszolni!!!)

(#9978) Bucicimaci


Bucicimaci
tag

Sziasztok!
Új billentyűzetet szeretnék venni, de nem tudom milyet érdemes. Amit szeretnék, hogy tudjon: mechanikus legyen, USBs(ha nem az nem túl nagy baj), és még jó lenne, ha a gomboknak lenne háttérvilágítása, de ezt tudom nélkülözni.
Amire kell.

Néha játszok, úgyhogy strapabíró legyen(idegbaj levezetés :D),na jó nem vagyok ekkora állat de ne törjön el attól ha megnyomom az entert.
Elég sokat programozok úgyhogy a kényelem az elsődleges, ne legyen olyan érzésem fél óra után, hogy kényelmetlen gépelni. Árról nincs kikötés, ötletem sincs mennyinél kezdődik egy fent leírtaknak megfelelő bill.

Segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#9979) alma55


alma55
csendes tag

Sziasztok!

Billentyűzetet vennék, de nem tudom, hogy az A4Tech G800V-t, avagy a Genius KB-G235-öt válasszam. Bárkinek bármilyen tapasztalat? Fontos lenne, hogy ne legyen hangos és kényelmes legyen vele játszani és gépelni egyaránt.

Előre is köszönöm a válaszokat

(#9980) Casanova* válasza alma55 (#9979) üzenetére


Casanova*
veterán

A4Tech G800V-t meg ne vedd! ilyet vettem múlthéten. 1 napig volt nálam,nagyon szar,fos bill. magas ,lötyögős,nyikorgós gombok,szar minőség az egész. :W azoknál egy logitech K200 bill ezerszer jobb! most ilyenem van. ez minőség!!!! :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9981) Armahun


Armahun
addikt

Létezik jó minőségű magyar kiosztású világító vezetékes billentyűzet?
Egyedül Trust eLight-ot találtam :F

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#9982) Joshi


Joshi
titán

A fórumba leszűrtem játékos billentyűzetre a keresést de olyan hsz-ket olvastam hogy magyar kiosztásban nem nagyon vannak. Mégis milyen márka és típus jöhetne szóba játékra magyar kiosztással olyan 10-15k körül? :F

(#9983) WolfheartGR válasza Armahun (#9981) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Trust és a minőség az két külön fogalom.
Eddig a Gigabyte Aivia K8100 V2-őt szoktuk/tam ajánlgatni, de a visszajelzések egy része alapján pillanatnyilag vagy egy gyengébb széria van egynémely helyen, vagy csak akiknek semmi baja nem nagyon jelezgetnek vissza.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#9984) Alpachino válasza Armahun (#9981) üzenetére


Alpachino
veterán

:K A4TECH KD-600L

Nagyon jó kis bill. a napokban újítottam egy ilyet, de csak jót tudok róla mondani...pláne, ha az árát is figyelembe vesszük.... :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#9985) Armahun


Armahun
addikt

Köszönöm mindkettőtőknek.
A Giga egész szimpatikus.
Az A4TECH-nek nem nagyon laposak a gombjai? Játék közben érzed, hogy hol a kezed rajta?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#9986) Joshi válasza Joshi (#9982) üzenetére


Joshi
titán

Ennyire nincs jó billentyűzet 10-15k között? Ahogy nézem a komolyabb billek 20-30k között vannak de az nagyon sok pénz arra hogy szétverje az ember. :(

(#9987) WolfheartGR válasza Joshi (#9986) üzenetére


WolfheartGR
őstag

[link]

Ha nem sajnálod a pénzt akkor a mechanikus billek tartósabbak, strapabíróbbak. És magyar kiosztás mentesek.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#9988) Joshi válasza WolfheartGR (#9987) üzenetére


Joshi
titán

Beviteli eszközökben nem tartom jó márkának a Gigabyte-ot sem, de ha tényleg jó bill akkor hiszek neked.

ui.: végül is ajándékba lenne de a mechanikusok meg aztán horror áron vannak. Majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#9989) WolfheartGR válasza Joshi (#9988) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Én sem tartom annak. Én egy némer kiosztású sidewinderrel tolo. Ha nem lett volna kritérium a magyar akkor egy Sidewinder X 4-et javasoltam volna. Gigának meg olvass utána a topikban.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#9990) vlevi válasza Casanova* (#9980) üzenetére


vlevi
nagyúr

"A4Tech G800V"
Jézusmária, milyen lehet ez a A4Tech G800V, ha ehhez képest a Logi K200 minőségi??? :Y :F
Szerintem a Logi K200 minden, csak nem minőség! A cégnél van 1-2 darab, hát elég vackok.

(#9991) Roys


Roys
csendes tag

Nos mivel választ nem kaptam talán máshogy közelítem meg a kérdésem, mégpedig hogy mit szóltok ehhez a billentyűhöz

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=Roys21 (Privátra illik válaszolni!!!)

(#9992) WolfheartGR válasza Roys (#9991) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Utána kell járni az nKRO képességének. Amúgy Microsoft Sidewinder X4.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#9993) Casanova* válasza vlevi (#9990) üzenetére


Casanova*
veterán

sokkal jobb,mint a G800V. ezerszer jobb. azért a K200 azért nem vacak.Kicsi, nagyon kellemes gépelni rajta. A feliratok vastagon szedettek, hófehérek, jól láthatóak... árához képest minőségi. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9994) Alpachino válasza Armahun (#9985) üzenetére


Alpachino
veterán

Röviden, kb. egy hét használat után ez a véleményem róla : [link] Játékban sem éreztem semmi nyűgöt a gombjaival :N

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#9995) Zolee11


Zolee11
senior tag

Sziasztok!

Sajnos le kell cserélnem a jó öreg Logitech wave billentyűzetet, mivel túl hangos. Amíg egyedüli lakója voltam a szobámnak addig nem volt zavaró, de sajnos ha én piheni szeretnék és a párom gépel rajta, vagy fordítva, rettentő zajossá vált. Kényelmes és jó billentyűzet a gombok néhai nehézkes járásától eltekintve, de meg kell válnom tőle.

Ami a legfontosabb, hogy minél csendesebb legyen, a második szempont hogy legyen háttérvilágítása, hogy ne kelljen hozzá külső fényforrást használni, mivel számítógép asztalon van a monitor fénye sem esik rá sötétben. Harmadlagos elhanyagolható szempont, hogy vezeték nélküli legyen. Én nem játszom sokat, így ez a szempont elhanyagolható, nem püfölöm a billentyűzetet.
A Logitech kínálatában az elvárásaimnak megfelelő billentyűzetek 25 feletti árban vannak, ami egy kicsit sok egy billentyűzetért szerintem.
Így kipróbálás nélkül a Revoltec RE119-es billentyűzete tűnik kompromisszumos megoldásnak, de nem ismerem a márkát, sem a zajosságát, majd körbenézek hol lehetne kipróbálni.
Köszönök minden ötletet és tanácsot, előre is!

no brain, no problem

(#9996) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Logitech K340, vagy K360 billentyűzettel? A kettő között vacillálok, de egyelőre nem sikerült döntésre jutnom...

(#9997) wwhy válasza Jim74 (#9996) üzenetére


wwhy
veterán

Használd a keresőt kedves addikt ;] K360-ról én magam s írtam jó pr sort.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#9998) d3kk


d3kk
senior tag

Ti mit szóltok ehhez a billentyűzethez? valaki kipróbálta már mert nem akarom gamre használni csak az a kritériumom hogy legyen 1-2 multimedia gomb meg halk legyen de nagyon :)

pénzt nem feccölök bele mert abból sosincs :)))

szóval ilyen 3k körül nézelődtem.. most egy i220 van és mit ne mondjak kocsot hangoska szoval ezért néztem ezt a csodának nem nevezhető alsókategóriás laptopbillentyűzet utánzatot :DDD

Na szóval kritika jöhet dögivel ha van valakinek vagy volt ilyesmi bill. volt már anno (réges régen) fujitsu siemens ilyesmi bill csak wireless és olyami kellene csak normál elrendezésű.. meg vezetékes... nem vagyok egy nagy A4tech fan de ha halk és birja az igát akkor megfelel :)

meg néztem itt PH-n Fujitsu-t is csak mondom akkor már legyen új..

volt valami mode-com is de senki nem írt róla.. szóval nem folglakoztam tovább ővele..

hhhuhhh

----- már láttam hogy valaki ócsárolta a a4tech kd600-at hogy hangos szóval hát nem is tudom.. akkor lehet hogy nem túl halk :)

de akkor meg mit vegyek ami halk is meg olcsó is :D kb annyira halk mint egy idei laptop bill..

ez a célkitűzésem :)

[ Szerkesztve ]

(#9999) Alpachino válasza d3kk (#9998) üzenetére


Alpachino
veterán

[link]

A gombjai valóban nem a leghalkabbak közé tartozik, a KD-600L-nek, de nem vészes egyáltalán :N A fentiek fényében, ezzel együtt pedig bátran bevállalható.

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#10000) d3kk válasza Alpachino (#9999) üzenetére


d3kk
senior tag

csak enm szeretném potyára megvenni ha ugyanolyan hangos mint az i220 :)

A vidóban 1:43 körül nyomkodja a gombokat ott lehet hallani a hangját.. megmondanád hogy halkabb e a KD-600?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.