Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) csimika válasza MarcZ (#9348) üzenetére


csimika
csendes tag

Megvagy elegedve a jelenlegivel? Egy mechanikuson mindenkeppen jobb irni/gamelni, de van benne 1 kis szubjektivitas. Lehet annyival jobban nem tetszene hogy megerje neked.
Erdemes kiprobalni egyet valahol ha nem tudod eldonteni.

(#9352) kroy83 válasza csimika (#9350) üzenetére


kroy83
tag

(plusz ANSI a fizikai kiosztas, remelem nem lesz belole bajod, szerintem sokkal jobb mint a magyar/UK ISO layout)

Ez nemtudom mit jelent. :o

I don't need to "get a life". I'm a gamer, I have lots of lives!

(#9353) csimika válasza kroy83 (#9352) üzenetére


csimika
csendes tag

ANSI: [link]
ISO: [link]
Magyar: [link]
Sok mech billentyuzetet csak ANSI-ban fogsz megtalalni.

(#9354) kroy83 válasza csimika (#9353) üzenetére


kroy83
tag

Nem hogy zavarni nem fog, de tökéletesen hidegen hagy :)

I don't need to "get a life". I'm a gamer, I have lots of lives!

(#9355) Hunork válasza Ł-IceRocK-Ł (#9335) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!
Az Asus nekem nagyon pofás, de nem ismerem ezen a téren...
És erről mi a meglátás? Az ára sem vészes. Mondjuk személyes tapasztalatom ilyennel nem volt, de már évek óta van egy Gigabyte teljesen infra egér+bill, ha épp a fotelből szeretném a TV-t nézve nyomni egy játékot, és azzal semmi gond nem volt még! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#9356) Ł-IceRocK-Ł válasza Hunork (#9355) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Néztem anno, tetszik is, de többen mondták hogy a billentyűik elég silányak.
Ajj nem tudom.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#9357) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Melyik a legolcsóbb háttérvilágításos billentyűzet? Revoltectől jobbat szeretnék azért.

(#9358) vlevi válasza Hunork (#9355) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ez nagyon vacak. Az Enter az például nagyon beszorulós, csak függőlegesen lehet nyomni, a többi pedig csattogós, mert semmi csillapítás nincs alatta.
Pedig szép lenne, de a használhatósága nagyon rossz.

(#9359) Hunork válasza rayoliviero (#9357) üzenetére


Hunork
veterán

Én ezt kértem karácsonyra, minőség, tudás, Roccat. :K Roccat Isku

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#9360) kroy83 válasza Hunork (#9359) üzenetére


kroy83
tag

Azt meggondolnám a helyedben, És csak rosszat olvastam róla.

I don't need to "get a life". I'm a gamer, I have lots of lives!

(#9361) Hunork válasza kroy83 (#9360) üzenetére


Hunork
veterán

Ne már, elvetted a kedvemet... :((
Konkrét vélemény, tapasztalat? Bárkinek?

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#9362) Maxtreme válasza kroy83 (#9360) üzenetére


Maxtreme
addikt

Olvasd itt el a véleményeket

(#9363) Maxtreme válasza rayoliviero (#9357) üzenetére


Maxtreme
addikt

Genius imperator?

(#9364) rayoliviero válasza Maxtreme (#9363) üzenetére


rayoliviero
veterán

A Genius márkát nem szeretem. Hunork: 20 felett azért már nem szeretnék költeni.

(#9365) Hunork válasza Maxtreme (#9363) üzenetére


Hunork
veterán

Az előzőt szerintem nekem akartad...elolvastam...hmmm....meggondolom akkor. Amit most írtál, az háttér világításos? Mert nem derül ki, és a honlapon sem látok erre utaló jelet... :(

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#9366) Maxtreme válasza Hunork (#9365) üzenetére


Maxtreme
addikt

opp, igen neked. :R

(#9367) Maxtreme válasza Hunork (#9365) üzenetére


Maxtreme
addikt

aham, az.
De ha van zs, akkor ajánlanám inkább a logi k800at. Csak azt tartsd szemelőtt amit korábban írtam (közelben kell h legyen a vevőegység)
De ettől függetlenül nagyon jó kis bill, élmény vele gépelni.

(#9368) Maxtreme válasza rayoliviero (#9364) üzenetére


Maxtreme
addikt

akkor most döntsd el hogy szeret nem szeretet játszol, vagy költesz rá 15-20on felül, ennyi. Olcsón igazán jót nem fogsz kapni.

(#9369) WolfheartGR válasza Hunork (#9361) üzenetére


WolfheartGR
őstag

jobb fent találod a keresőt, jól beleírod hogy isku és kiadja. Röviden és tömören: FOS!

röviden

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#9370) Hunork válasza rayoliviero (#9364) üzenetére


Hunork
veterán

Oké...most én is elbizonytalanodtam.
Nekem korábban Revoltec volt, de nem tetszett a világítása. Halknak halk volt.
Viszont most keresgéltem és a tököm ki van, normális, 20k alatti magyar kiosztású, és normális világítással rendelkezőt nem találok. Angol, német,még oroszt!!! :Y is találtam...Gabát meg nem veszek... ;]

Maxtreme: Közben írtál, megnézem, amit ajánlottál...bopp, jól néz ki, de már sok egy picit, max egybevonom a karácsonyt a szülinappal... :D

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#9371) Maxtreme válasza Hunork (#9370) üzenetére


Maxtreme
addikt

Aha, nem olcsó az tény.

Am ha valakinek kici occó ezeöccázé pilácsolós bill kell, esetleg ez még megérhet egy misét.

(#9372) WolfheartGR válasza Hunork (#9370) üzenetére


WolfheartGR
őstag

esetleg

Roccatot meg a minőséggel egy oldalon említeni eretnekség. Máglyára veled!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#9373) Hunork válasza Maxtreme (#9371) üzenetére


Hunork
veterán

Már ne haragudjon senki, de aztaq@rva, ez még jól is néz ki, bár A4tech...na, ennek azért utánaolvasok... :K Köszi! :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#9374) Maxtreme válasza Hunork (#9373) üzenetére


Maxtreme
addikt

nm :)

Az A4tech am az olcsóbbak között nem rossz márka, csak kicsit hullámzó a teljesítményük. Vagy sikerül valami ritka jó cuccot alkotniuk, vagy valami bitang extraszar szenny valamit :D
Ez nem tudom hogy ez a bill. melyik kategóriába tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#9375) Hunork válasza WolfheartGR (#9372) üzenetére


Hunork
veterán

:B :B
Hall az ember valamit, aztán rájön, hogy mióta beregelt ide, és előbb beszél, utána hallgat...áááá...de nézegetem most a kapott linkeket..ezt is! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#9376) rayoliviero válasza WolfheartGR (#9369) üzenetére


rayoliviero
veterán

Microsoft SideWinder X4? Az nem sokkal drágább a Geniusnál. Revoltec szerintem nem volt halk (XL2).

[ Szerkesztve ]

(#9377) kroy83


kroy83
tag

Ha nem kell magyar kiosztás csak annyit mondok: Ducky :K Igaz ez 30k körül van de cserébe mechanikus, és kiváló minőség. Asszem a roccat nem mechanikus :U :F

I don't need to "get a life". I'm a gamer, I have lots of lives!

(#9378) Maxtreme válasza rayoliviero (#9376) üzenetére


Maxtreme
addikt

A revoltec Xl2 egyelb*szott szar..
Az Xl3 szerintem már jóval használhatóbb.

(#9379) WolfheartGR válasza Maxtreme (#9378) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Az is szar.
1,2.

Gazsi00: Genius-t budos eletbe nem veszek tobbe, van itthon egy ergomedia 700, 10k volt anno, 3ezernél többet nem ér... Meg úgy egyáltalán a kezem között megfordult genius cuccok minősége túl sok kívánni valót hagy maga után... Büdös életbe nem veszek tőlük többé semmit.

(Ja, nem hater vagyok, nem azért pocskondiázok le mindent! :DDD )

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#9380) Maxtreme válasza WolfheartGR (#9379) üzenetére


Maxtreme
addikt

Én a k800 előtt kb 1 évig használtam XLIII-at, nemvolt vele gondom. nem akadtak, és nem koptak a gombok. Viszont tény hogy rohadtul csattognak :)

Szerk: Ergomediam is volt. Azon kívül hogy 1 év után kezdtek nem működni a gombok, semmi baj nem volt vele :W :DDD
A gumiharangok valami iszonyat minőségűek.

[ Szerkesztve ]

(#9381) rayoliviero válasza WolfheartGR (#9379) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ezért írtam fentebb Maxtreme-nek, hogy a Geniust nem szeretem. Gagyi, szar mind.

Microsoft SideWinder X4-el mi a helyzet? Azt megéri? Most tudok egyet 8-ért alig használtan. Bár a boltban is csak 11.

Microsoft Wireless Desktop 3000 van most, de nem jött be. Hangos billentyűzet és elég sok szót elgépelek vele, egér sem frankó. Jel is előfordul, hogy akadozik, pedig 2,4 GHz-es, de nem sokra megyek vele.

[ Szerkesztve ]

(#9382) vlevi válasza rayoliviero (#9381) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Microsoft Wireless Desktop 3000 van most, de nem jött be. Hangos"
Az hangos? Hogyan?
Nekem volt olyan, de nem a hangjával volt bajom, hanem a laposságávával (és az egerével, mint neked), Ha nem lett volna bemélyítve a billentyűzet része, én nem váltam volna meg tőle. De ezt nem bírtam megszokni, továbbra is utálom a csuklótámaszos, laptop laposságú billentyűket, (és a laptopokat is :D) ezért lecseréltem egy Wireless 800-ra.

(#9383) rayoliviero válasza vlevi (#9382) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hangos sajnos.:D Most egy olcsó Logitech K120-ról írok, de ez halkabb és elgépelés sincs.

(#9384) jilian


jilian
addikt

Megjött a Quckfire Pro.

- érezni, hogy van benne anyag
- el se lehet mozditani, nagyon tapadnak a talpai
- a magasitót nem is érdemes kihajtani, elég vaskosra sikeredet

Szokatlanok a billentyűk, magasak, olyan mintha 1 cm-t kéne benyomni, hogy vegye be a betűket, holott már szinte az első mm-en érzékeli.
Szokni kell tényleg, meg ez a csattogás! :DDD

Egy két kérdésem azért lenne:
-
- két NKRO módot tudok beállitani melyik legyen? Full N Key / 6N Key
- 8-4-2-1 ms -ot tudok beáll az USB adatátvitelre, melyiket mikor érdemes, vagy ennek mi a jelentősége? használhatok -e sima USB hosszabitót?
- ugye még nem állitottam át a bill. kiosztását Win alatt, simán az en.-re kell, hogy ANSI legyen? ilyenkor teljesen elveszitem az ékezetes betűket? a hosszú i-t már igy sem találom...

szerk.:
de kurv@jó vele gépelni, igy a hsz végére igen megtetszett! :K

[ Szerkesztve ]

(#9385) zuzu000 válasza jilian (#9384) üzenetére


zuzu000
őstag

Hosszú í = altgr + j.
Tehát neked az kell, hogy legyenek ékezetes bill.ek?

(#9386) Tarill


Tarill
őstag

üdv! tudnátok ajánlani nekem valami billenytyűzetet ami:
-kapható mo.-n
-magyar billentyűzet
-legfontosabb: ki legyenek világítva a gombjai mert sokat írkálok sötétbe és nem szeretem a lámpát

láttam már itt ott kéken világító billentyűket de élőben seholsem...:D

(#9387) Maxtreme válasza Tarill (#9386) üzenetére


Maxtreme
addikt

Kereső, visszaolvasás, stb? Az utóbbi 1-2 oldal kb erről szólt.. :U

(#9388) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Giga 8100 V2-t hol árulnak? Nincs sehol odaírva, hogy melyik verzióról van szó.

(#9389) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Logitech k360 ról van valakinek véleménye?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#9390) Maxtreme válasza Ł-IceRocK-Ł (#9389) üzenetére


Maxtreme
addikt

Elvileg nem rossz cucc, viszont nekem a billentyűelosztás nagyon nem tetszik. (de ez már az én bajom :) )

(#9391) Ł-IceRocK-Ł válasza Maxtreme (#9390) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Most nézem hogy nem is magyar, és vezetékes, szóval ugrott.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#9392) rayoliviero válasza Ł-IceRocK-Ł (#9391) üzenetére


rayoliviero
veterán

Vezetékes, ez biztos? :F

(#9393) Ł-IceRocK-Ł válasza rayoliviero (#9392) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Vezetéknélkülit akartam írni. Én kérek elnézést. Ezért is ugrós.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#9394) citkar


citkar
addikt

Üdv
Olyan vezeték nélküli bill+egér kombót keresek ahol az egeret usb-re is köthetem használni és tölteni, tudtok ajánlani?
ha kombóban nincs akkor magában esetleg.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#9395) zsotty4


zsotty4
tag

Üdv! Szakik véleményét szeretném kérni. Volt nekem egy toshiba L500as laptopom 2 évig, és meg kell hogy mondjam hogy iszonyatosan megszerettem az l500as széria billentyűzetét. Most azonban váltottam asztali gépre, és rendkívül kényelmetlen akármilyen billentyüzetet is próbálok ki hozzá. Valakinek van ötlete hogy mit keressek ami hasonló méretű (ez fontos), és hasonló visszajelzést küld a kéznek mint az előbb említett bill http://img1.lesnumeriques.com/produits/64/6958/Toshiba_Satellite_L500-13Z_Keyboard.jpg . (úgy tudom ezek scissor kapcsolósok vagy mi a szösz, egyáltalán kapható ilyen asztali géphez?)

(#9396) BirkMan


BirkMan
csendes tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.
Billentyűzetet keresnék max. 3500 forintos árkategóriában. (Az oka egyszerű: laptopomnak elkezdett a saját billentyűzete kopni és kényelmesebbnek találok egy USB-s billentyűzetet, mint a gép fölé görnyedni.)
Programozásra és dokumentum gépelésre szeretném használni.
Fekete legyen, USB-s, magyar kiosztású.
Minél halkabb, lehetőleg két soros Enter-es (itt képes vagyok kompromisszumot kötni).
Slim/normál mindegy, inkább kényelmes legyen.
Milyeneket ajánlanátok? (Esetleg milyen márkánál nézelődjek?)
Segítségeteket előre is nagyon köszönöm! :)

(#9397) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Keresek,olyan billentyű egér párost amely mini usb wifivel csatlakozik a notihoz?Lehetőleg logitech típusút mert nekem ilyen egerem már van de ugy tudom,hogy ez úgy is létezik,hogy lehet billentyűt is vásárolni hozzá.

(#9398) kicsirobi válasza zsombor22 (#9110) üzenetére


kicsirobi
tag

Szia.Érdekelne,hogy mennyire halk a billentyűzet? Válaszod előre is köszi

Playstation 5, Miskolc, Spartan Race, Xiaomi 13, Garmin Fenix 6x Pro

(#9399) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Billentyűzetet szeretnék vásárolni, ami:

- vezeték nélküli
- halk (hasonlót keresek, mint a laptopoké, hogy ne csattogjon gépelés közben)
- hangerőszabályzó és sleep funkciógombok legyenek rajta
- jó minőségű, megbízható
- lehetőleg ne 20k-ba kerüljön :DDD

Desktop megoldások nem jöhetnek szóba, mert van egy nagyon jó egerem, amit nem cserélnék le.

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#9400) Maxtreme válasza Ł-IceRocK-Ł (#9393) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az miért baj? :)
Egy hogy rohadt sokáig bírja egy feltöltéssel, másrészről (gondolom én) vezetékről is használható.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.