Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-21 23:22:24

LOGOUT.hu

Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124924) pető bá' válasza RetepNyaraB (#124908) üzenetére


pető bá'
őstag

Amin átsiklottam elsőre, az a 35mm magasság, az tényleg erős :(
Az elem vs microUsb-t néztem, annyi mikrousb van szanaszét, hogy pont nem okozna gondot :D
Az avatárom tesztelte az egyik gyári appot iOs-en, ami ránézésre is egy portolt sz*r volt :Dna az tényleg hulladék, gondolom akkor még nem volt elérhető más, de úgy láttam h van egy ami értelmesen működik :) plusz elérhető az SDK, tehát minden esély megvan arra, hogy jobbnál jobb megoldásokat készítsen a közösség.
A profilozás valami olyasmi (nekem), ami ilyen érdekes, de elérhetetlen kategória volt.. nincs azzal gondom, ha egy jövőbe mutatóbb megoldásra valamivel többet kell kiadni, akkor sem ha alapvetően egy ideig értelmetlennek is tűnik. Tartósabb, könnyebben eladható később is.

Értem amit mondani szeretnél, de az igények és a lehetőségek együtt tudnak segíteni a döntésben. Szerintem is jó az, ha valaki fel tudja vázolni az utat amit bejárt, és hogy szerinte mi a végállomás.

Amikor megvettem a fulltuning GC-t, teljesen felesleges volt a pumpaszabályozás, manométer de még szinte a PID is. De nem érte volna meg egy gyári verziót venni, mert bár évek alatt, de igény lett az extra tudásra. Ezt bárki aki évek óta benne van, vagy bejárta az utat pontosan látja. Bár elsőre ez egy extra +20-30% kiadás, nem később kell folyamatosan fejleszteni / újat venni ami jó eséllyel többször annyiba fog kerülni.

#124923 Tomace91
még nem tudom, ávéikszen nincs készlet, eddig jutottam. De ha van ötlet jöhet :R

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.