Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33601) #90933760 válasza blattida (#33600) üzenetére


#90933760
törölt tag

Azt lehagytam a rajzról, hogy a túloldalon is ugyanezek a szekrények vannak, ugyanígy. azok között van az ágy. Középen jobbra egy kanapé, középen balra megy egy íróasztal. Nem tudom átvinni másik szobába, mert minden tele van. Meg mivel a családdal élek még csak úgy nem kurjanthatom ki az udvarra az ereklye családi bútorzatot. Pedig tudod hányszor megtettem volna már? Még a traktorral is átmentem volna rajta.

(#33602) Mustármag


Mustármag
őstag

Jelentem megjöttek a Canton Fonum PC40-esek! :DD
Nagyon meg vagyok elégedve a hangjukkal, köszönöm a segítséget :) :R
Meglepődtem milyen mélyei vannak a méretéhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#33603) eclipse006 válasza Mustármag (#33602) üzenetére


eclipse006
őstag

Használd egészséggel és sok jó zenehallgatást kívánok! :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#33604) Dorian válasza Mustármag (#33602) üzenetére


Dorian
félisten

Na! :DD

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#33605) blattida válasza Mustármag (#33602) üzenetére


blattida
nagyúr

Ezek szerint a tannoyok elmentek, jó zenehallgatást!

Viszont eme gyöngyszemek még mindig kaphatóak, igazi diy mestermű, még csak félkész, de nagyon megéri az árát. :K ;] :W

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#33606) eclipse006 válasza blattida (#33605) üzenetére


eclipse006
őstag

Hezitálok hogy lecsapjak-e rá, a design nagyon megfogott, ígéretes doboz. :D

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#33607) Ear001 válasza #71562240 (#33567) üzenetére


Ear001
addikt

Na és mi a helyzet a nagyon befelé fordított dobozokkal? Az ég felé fordított dobozokkal? A döntött előlapú dobozokkal? :W

(#33608) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

sziasztok.egy kérdéssel zargatnálak benneteket.lehetőségem lenne a Rotel Ra-940bx-et becserélni egy Rotel Ra 1062-es erősitőre.35-be számolná az én erősitőmet plusz 55 ezret kellene rádobnom.meghallgatni nem tudom a nagy távolság miatt ezért akarom megkérdezni a forumolvasokat.érdemes lenne beleugranom?

bendeguz_HUN

(#33609) #71562240 válasza Ear001 (#33607) üzenetére


#71562240
törölt tag

Az előzményekhez viszonyítva nem értem a kérdést. Hogyhogy mi a helyzet velük? Mire utal az emotikon?

(#33610) eclipse006 válasza bendeguz76 (#33608) üzenetére


eclipse006
őstag

Szia.

Végül is az nem rossz ár, utánanéztem,120-100000 FT között mozog a használt ára. Biztos hogy komolyabb erősítő, csak kérdés, hogy mennyivel jobb, ér-e annyit a csere. bajnokpityu lehet, hogy tud neked majd segíteni, neki is van Rotel erősítője.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#33611) #71562240 válasza bendeguz76 (#33608) üzenetére


#71562240
törölt tag

Hát, ez tipikusan az a kérdés, amire andorra tipikusan azt írná, hogy csak te tudod megválaszolni magadnak, miután mindkettőt meghallgattad azonos környezetben. Én azt mondanám, hogy az ajánlott árak reálisak, jobb annyival az RA-1062, mint amennyivel többe kerül, persze abban az értelmeben, hogy az árak ugyebár exponenciálisan növekednek egységnyi hangminőségjavuláshoz képest. A 940BX egy jó ár-érték arányú, kellemesen szóló hifi, az 1062 pedig már egy másik világ, az már az audiofília alsó határa, azzal már zenét is lehet hallgatni. Én elvileg belevágnék, ha ez lenne a választási lehetőségem és fejleszteni akarnék. Ha 35ezret adnak neked a 940BX-ért az korrekt, ha 90ezret kérnek tőled az 1062-ért, az is korrekt - legalábbis a magyar árviszonyok alapján.

(#33612) Dorian válasza bendeguz76 (#33608) üzenetére


Dorian
félisten

A 940-ért kínált ár rendben van, de összességében nem éri meg a dolog, nem különösebben kapsz jobb hangot. Sokkal inkább javaslom, hogy Hivox-szal (Szabó Zoli) tuningoltasd meg a 940-et: 15-20-ért megvan, és nagyon komoly javulást ad hangban. Itt a fórumon sokan hallottuk előtte-utána.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#33613) #71562240 válasza Dorian (#33612) üzenetére


#71562240
törölt tag

Tőled is 35-ért vették meg másfél éve, vagy alkudtak belőle? Már ha nem üzleti titok.

(#33614) Dorian válasza #71562240 (#33613) üzenetére


Dorian
félisten

Természetesen nem titok, vagy 30-ért vagy 35-ért pontosan nem emlékszem.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#33615) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

köszi a válaszokat az a baj messze van meghallgatni nem tudom.lehet beprobálkozok egy csere plusz 40ezres ajánlattal.vagy ahogy Dorian ajánlja egy hivox tuning ami sajnos már nem áll meg 15-20bol,beszéltem zolival áremelkedés volt náluk.

bendeguz_HUN

(#33616) bajnokpityu válasza eclipse006 (#33610) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Közben beszéltünk. Volt rotelem, több is. Csak tuningolva erdemes oket megpróbálni.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#33617) eclipse006 válasza bendeguz76 (#33615) üzenetére


eclipse006
őstag

Próbáld meg, bár szerintem így is elég jó ajánlat, főleg hogy korrekt áron számítaná be a tiedet.

bajnokpityu: Akkor jól emlékeztem. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#33618) Dorian válasza eclipse006 (#33617) üzenetére


Dorian
félisten

A kettő összegéért sztem simán kaphat jobbat.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#33619) blattida válasza Dorian (#33618) üzenetére


blattida
nagyúr

Ezzel teljes mértékben egyetértek.
90 ezer forintért, hangra, sok jobb van, lenne, természetesen használtan.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#33620) eclipse006 válasza Dorian (#33618) üzenetére


eclipse006
őstag

Annyiért biztos, ezt nem vitatom. Kérdés, hogy szánna-e rá annyit. :F

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#33621) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

hát akkor ha megkérhetlek benneteket 90-ig max ajánljatok pár használt erősitőt.rotelt unokatesóm átvenné már egy két hónapja nyaggat miatta.

bendeguz_HUN

(#33622) blattida válasza bendeguz76 (#33621) üzenetére


blattida
nagyúr

Például.
Milyen hangdobozzal szólna?

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#33623) andorra


andorra
őstag

Kammerer éppen most tesz pontot az első hozzászólás végére......

(#33624) blattida válasza andorra (#33623) üzenetére


blattida
nagyúr

Sztrugackij színvonalú lesz? ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#33625) #71562240 válasza andorra (#33623) üzenetére


#71562240
törölt tag

E héten én már nem érek rá, de jövő héten feltétlenül megírjuk - legalábbis gondolom, mások is részt vesznek benne rajtam kívül.

(#33624) blattida: Az esetlegesen általam írt részek mindenképpen. Sőt, a bevezető rész munkaszövegét már megírtam, az vegyíti Sztrugackijék és Lem színvonalát, azon már csak rontani fogtok tudni. :B

(#33626) blattida válasza #71562240 (#33625) üzenetére


blattida
nagyúr

"Szerénység! Ne tömjénezze magát! Szerénység! Ha én valamit szeretek magamban, az a szerénység." ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#33627) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Na végre van új infóm a denevérről. Jövőhéten talán vissza is kapom. A hang szaggatást elvileg az opto/usb bemenetnél lévő kis kontakthiba okozta. Amikor sikerült kicsit "elnyomnom" az opto bemenetet akkor sűrűsödött a jelenség. Most ki lett cserélve az a rész, úgyhogy rendben kell hogy legyen a cucc.

Jövőhéten végre össze tudom hasonlítani a denon mozivassal. :)) utána pedig megy fel az apróba, bízom benne hogy lesznek rá érdeklődők. Bár sajnálni fogom ha elviszik, még így is hogy sokat szívtam vele. Mindenesetre az új gazdája már hibátlanul kapja.

(#33628) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok.

Vettem egy Bang&Olufsen Beocord 6500 Deck-et, mely a következő hibát produkálja:

Első körben, a megérkezés után egyáltalán nem működött.

A lejátszás, tekerés sajnos nem ment, csak gyűrte a szalagot, több kazettával is kipróbáltam, egyik irányba sem indult meg.

Hiba1
Hiba2
Hiba3

Ezt követően hagytam picit, majd másnap ismét elkezdtem nyomogatni, próbálgatni és félig meddig életre kelt, nem tudom mitől, nem szedtem szét, nem piszkáltam hozzá.

A tekerés előre és hátra néha megy, néha nem, és a tekerés sebessége sem állandó.

A lejátszás szintén elindult, de csak az egyik irányba működik, szépen végig is játssza a kazetta egyik oldalát, de mikor lejár, és automatikusan fordítaná meg, a másik irányba már nem hajlandó menni, csak begyűri a szalagot.

Erről is videó

Ti mit gondoltok, mi a hiba oka?
Eleve azt sem értem, hogyan javulhatott meg (részlegesen ugyan), egyik napról a másikra?

Habár az eladó nagyon korrekt, visszaküldtem neki, azt ígérte, megjavíttatja nekem szerelővel és visszaküldi, de azért érdekelne, mi lehet a hiba, mennyire vészes :R

üdv

(#33629) blattida válasza werszomjas (#33628) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Szíjgenerál, azaz szíjcsere, lehetőleg mindet, szerencsére nem túl nagy összeg.
Mondjuk, ha az eladó fizeti, akkor mindegy.

Egyébként azért működhetett az eladás előtt, mert valószínűleg az erős hőingadozás adta a kegyelemdöfést a gumiknak, amit a szállítás okozott.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#33630) #71562240 válasza werszomjas (#33628) üzenetére


#71562240
törölt tag

Majd számolj be a javítás végeredményéről. Ha netán nem lenne kapható hozzá szíj, akkor a szíjak-görgők alkoholos megtisztítása is segít valamelyest, illetve az is, ha leveszed őket a helyükről és néhány napi pihentetés után rakod vissza. Mindez persze nem megoldás, csak kármentés, ha netán nem sikerülne rendesen megjavíttatni. A hibajelenséget az is erősítheti, ha a magnószalaggal érintkező magnófejek, tengelyek, görgők piszkosak, de nyilván itt nem erről van szó, hiszen sem te, sem a régi gazdája nem vagytok ilyen hanyagok.

(#33631) andorra válasza blattida (#33626) üzenetére


andorra
őstag

Szinte már látom magam előtt a 2045-ös emelt szintű magyar érettségi feladatot: Kammerer: "Az első hozzászólás" című művének elemzése. A diákokat nem érte váratlanul, hiszen évforduló van, tíz éve adták át érte az irodalmi Nobel díjat.

[ Szerkesztve ]

(#33632) #71562240 válasza andorra (#33631) üzenetére


#71562240
törölt tag

Az alábbi mondatot eredetileg nem én írtam, de most idecitálva magamévá teszem:

"Örülök, hogy én vagyok a téma, hiszen ha hifiről beszélgetünk, ki más lehetne?" :D

(Mondjuk kissé zavarna, ha csak 2035-ben kapnám meg érte a Nobel-díjat.)

[ Szerkesztve ]

(#33633) blattida válasza andorra (#33631) üzenetére


blattida
nagyúr

:D
Igen. Vagy pedig a zóna, mint motívum ábrázolásának összehasonlító elemzése Sztrugackij Stalker és Kammerer Az első hozzászólás című művei, valamint a székesfehérvári Videoton gyár hangsugárzói alapján. :DDD

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#33634) #71562240 válasza blattida (#33633) üzenetére


#71562240
törölt tag

Segítek kidolgozni a tételvázlatot:

A boldogemlékezetű Makszim "Makszik" Kammerer, a világhírű "Az első hozzászólás" című novellisztikus esszéciklus írója (nem utolsósorban a "nagyfejűek" törzsének felfedezője) először középiskolás korában került kapcsolatba a Videoton hangsugárzókkal, amikor megvette (szülei megvették neki) első sztereó készülékét, az RM 5632 típusjelű Videoton rádiósmagnót. A híg-end kategóriájú készülék hangminősége még az addig használt Bigston KD-130-as kazettás magnójához képest is megdöbbentő előrelépést hozott, megalapozva az író életreszóló (sokszorosan beteljesült-viszonzott) szerelmét a márka irányában. Igazán szorossá akkor vált a kötelék, amikor Kammerer majdnem egy egész éven keresztül dolgozott a Videoton veszprémi gyáregységében, ahol az általa fellendített "robbanós" Color Star összeszerelő szalag épületrészét jobbról és balról is a csak szuperlatívuszokkal jellemezhető, csak nagybetűvel írható, kapitális-orbitális VIDEOTON DC hangdobozok összeszerelő szalagjait magukba foglaló épületrészek fogták közre. A napi 48 órás munkaideje és a heti háromyszori kommunista szombatok közti rövidke szabadidejében Makszim "Oroszlánszívű" Kammerer az életveszélyeket semmibe véve kelt át rendszeresen az épületrészeket elválasztó ZÓNA halálos "szúnyogpilisei", "tüzes pihéi", "leydeni palackjai" között, és megérkezvén a hangdobozszereldébe, elbűvölten nézte-nézte, milyen szorgos kezek milyen féltő gondossággal szerelik össze a csodálatos hangdobozokat. A DC-k iránti vágyakozása azonban egy ideig "csak" az autóshangszórók terén utolérhetetlen AB-1011 típus megvásárlása útján enyhülhetett, de mivel az is tökéletes (még ha nem is digitális) minőségű kis hangdobozocska volt a lágy, részletező közép- és magassávjával valamint a jól kottázható és falrengető (de a hangképre rá nem ülő) mélyhangjaival, Kammerer boldogságát csak egyetlen dolog árnyékolhatta volna be, miszerint hogy szegény sora miatt sajnos nem volt módja az autóshangszórót egy igazi Mitsubishi Lancer autócsodában használni. "Oh, poor lancertelen boy!" mondogatták közeli barátai, na de hiszen hogy is szorult volna sajnálatra Kammerer, amikor egyetemi kollégiumi szobájában lehunyt szemmel zenét hallgatva bármikor a Lancer utasterébe képzelhette magát, annál is inkább, merthogy a kollégiumi szoba se volt nagyobb az autó utasterénél! Ráadásul az AB-1011 után néminemű huza-vona, tipegés-topogás, járás-kelés után előbb-utóbb, végre-valahára csak-csak (zöldulti-pirosulti...) fokozhatatlanul beteljesült Kammerer felhőtlen boldogsága ugyanis megadatott a már nem csak hangjában, hanem méretében is nagyvolumenű, felsőcsimborasszóhiperspitzenklasse kategóriás, csakis nagybetűvel írható, kapitális-orbitális nagyvad, a VIDEOTON DC-2050 hangdoboz! De nem ám csak egy darab, hanem mindjárt egy teljes sztereó pár adatott meg!!! Képzelhetitek, hogy ezek után hetedhét országra szóló dínom-dánom, ihaj-tyuhaj, heje-huja... boldogan éltek, amíg... össze nem gyűjtötte pénzét egy Orion HS280-ra, ami végre szólt is valahogy!

[ Szerkesztve ]

(#33635) Dorian válasza #71562240 (#33634) üzenetére


Dorian
félisten

:DD :DD :DD
:C

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#33636) #90933760


#90933760
törölt tag

Ez a zavart, összekutyult, kiértelmezhetetlen hang lehet attól, hogy nincs hangváltó a dobozban? Csak a magas meg közép előtt van egy kondi. Gyárilag ilyen.
Ha egy gitár szól vagy egy ének is elindul mellette akkor ok, de ahogy elkezd szólni a zene minden hangszerrel egy összemosott fos lesz belőle. Semmit nem lehet kivenni belőle, csak szól. Ez is főleg közép és lefele tartományban, a magasaknál nem vettem észre.

(#33637) nebulo5 válasza #71562240 (#33634) üzenetére


nebulo5
senior tag

:C
Szombaton, a délutáni szundi előtt, ezt majd felolvasom az unokámnak!
előre látom, milyen elkerekedett szemmel izgulja végig ezt a történetet... :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv: nebulo

(#33638) #71562240 válasza nebulo5 (#33637) üzenetére


#71562240
törölt tag

Csak nehogy megálljon a növésben ijedtében.

(#33636) Baltoafarkas: A magas és a közép előtt levő kondi az már hangváltó, tehát van benne hangváltó. :) Az önmagában nem baj, ha a hangváltó egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#33639) Dorian válasza nebulo5 (#33637) üzenetére


Dorian
félisten

Javaslom, hogy inkább énekelj neki altatódalt :D

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#33640) #71562240 válasza Dorian (#33639) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nálam nem nyílik meg a link, de minden más megnyílik, úgyhogy lehet, hogy a linkkel van a baj.

(#33641) #90933760


#90933760
törölt tag

És lehet valahogy tuningolni a dobozt, hogy szebben szóljon? Azt a semmitérő szublyukat (mert csőnek nem cső) ha betömöm? Vagy ha teszek bele több szivacscuccot?
Vagy ez hangszóróilag egy hulladék?

(#33642) Dorian válasza #71562240 (#33640) üzenetére


Dorian
félisten

Nem a link rossz, hanem valószínűleg a túloldalon van valami probléma. Munkaidő végén még röhögtünk rajt a kollégákkal :U

andorra:
Nem kell megvárni a XXI. sz közepét, olyan tabletták már most is vannak :D

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#33643) andorra válasza #71562240 (#33634) üzenetére


andorra
őstag

Nagyszerű érzés, hogy általad jó eséllyel én is szerepelhetek a majdani irodalmi lexikonban, a Kammerer "Első hozzászólás" szócikk egyik bekezdésében, valahogy így:
A mű kelettkezése:
A szerző abban a korszakban élt, amikor még nem a napjainkban általános, korszerű módszerrel élvezték a zenét, vagyis nem az erre a célra a 21. század közepén kifejlesztett tabletták bevételével, hanem rendkívül primitív módon, különböző bonyolult szerkezetek felhasználásával a levegőben hanghullámokat keltve és azt a fülükbe juttatva.
Eme szerkezetek összességét, valamint magát az eljárást átfogóan hifi-nek nevezték. Nyelvtudosók véleménye, hogy a szó eredete a hihi, (azaz nevetséges) hangutánzó szókapcsolat eltorzításából eredhet.
Kammerer, eme szenvedélynek vadul hódoló csoport fórumában publikált éveken keresztül. E fórumcsoport két nagy részre volt osztható. Az egyik csoport olyanokból állt, akik a hangutánzó szerkezetek után áhítozó újabb és újabb tagok kívánságára megpróbálta kitalálni, hogy számukra milyen szerkezet megvásárlása okozhatja a legnagyobb élvezetet. A másik csoport azon a véleményen volt, hogy jobb ezt az illető saját hallására bízni.
E csoportnak csupán egyetlen tagja volt, Andorra. Paradox módón, éppen az Ő unszolására ragadott Kammerer tollat, hogy ezt a remkművet megalkossa.

(#33644) #71562240 válasza #90933760 (#33641) üzenetére


#71562240
törölt tag

Most a Pioneer CS-570-ről van szó? Azért kérdezem, mert két hónappal ezelőtt arra még azt írtad, hogy megtartod, mert tetszik.
A "szublyuk" tömködésével tudod éppen hangolgatni, és mivel jelenleg borzalmas akusztikai viszonyok között van, lehet, hogy jobban is fog szólni valamennyire betömködve. A fő baj azonban az, hogy minden szakmai alapelvnek ellentmondó akusztikai körülmények között van jelenleg, tehát elsősorban azzal tudnál segíteni az összefolyós hangképen, ha mégis nekiállnál átrendezni a szobádat, és a visszaverő felületeket (kongó-bongó szekrények, a szoba falai...) elvinnéd a hangdoboz közeléből. A szekrényeket mindenképpen el kell vinni onnan, aztán utána lehet gondolkodni, hogy a falak közelségét a falak vagy a hangdoboz arrébvitelével oldod-e meg.

(#33643) andorra: Illetve azt akartad mondani ugye, hogy "Abban a korban élt, amikor már nagyon kevesen élvezték a zenét, mert minden digitális volt, így a hangkeltő szerkezetek hangja alig volt jobb a ma szokásos tablettás (másnéven kannás) zenénél, amitől sokan meg is vakulnak manapság." :DDD :B

[ Szerkesztve ]

(#33645) #71562240 válasza #71562240 (#33644) üzenetére


#71562240
törölt tag

(#33643) andorra: Egyébként az egyszemélyes csoportok témájában érdemes például Csányi Vilmost olvasni, látható, hogy közel sem te vagy az egyedüli egyszemélyes csoport, sőt ma ez egy nagyon elterjedt csoportforma... Ebből azt akarom kihozni, hogy a különállásod csak látszólagos, valójában azok közé tartozol, akik kórusa: "Igen, mi mind egyéniségek vagyunk!" - a'la blattida/Brian élete... :B Habár úgy tudom, hogy Csányi a "hifi készülékajánlás" változó mentén éppenséggel nem elemezte a tematikát.

[ Szerkesztve ]

(#33646) Mustármag válasza eclipse006 (#33603) üzenetére


Mustármag
őstag

Köszönöm :D

Azon tanakodtam hogy hányszor lehetnek idősebbek nálam a cantonok, valaki tud róla infót adni hogy mikor gyártották őket?

(#33605) blattida : Hát egyáltalán nem jött be a hangja így rövid időn belül el, köszi :)

(#33647) rii


rii
nagyúr

sziasztok

nem teljesen hi-fi... de tudnátok ajánlani hangkártyát egy mictro-itx-es HTPC-hez?

sima natúr RCA kábellel menne csak a hang tovább ... (azért írtam csak le,mert gondolom ez a rendszer leggyengébb láncszeme, és nem is tudom cserélni)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#33648) blattida válasza Mustármag (#33646) üzenetére


blattida
nagyúr

Elvileg 1984-85 között gyártotta a canton ezt a típust, ezek szerint Te maximum 14 éves lehetsz ! ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#33649) fero02 válasza rii (#33647) üzenetére


fero02
veterán

Audiotrak Prodigy HD2 ;)

(#33650) #90933760 válasza #71562240 (#33644) üzenetére


#90933760
törölt tag

De arról van szó. Tetszik a hangja, mert eddig ez a legjobb hangú doboz ami nálam járt, meg ugye a Sonyknál is jobban tetszett. De ez nem jelenti azt hogy jó is. Ezt ti tudjátok. És sejtem, hogy köze nincs a zene fogalmához.
Azt meg tudom csinálni, hogy mikor zenét hallgatok akkor kihúzom előre. Ha befejeztem meg visszateszem. Az előrehozást hogy kell megoldanom. teljesen jöjjön el a szekrények síkjából is, vagy a szekrény eleje és a doboz hátulja maradhat egy síkban? Vagy legyen a szekrénytől is X centire?

Tehát akkor bedugom a lyukat egy gumidugóval. Szivacsot tegyek bele? Mert jelenleg a gyári szivacslap van benne félbehajtva és a mély hangszóró mögé téve, ami a doboz felét fedi le kb. Terítsem ki teljesen a hátuljára, vagy hogy? Vagy még tegyek bele vattát is? Van egy Videoton dobozból kiszedett teljes vattamennyiség. Azt eloszthatom két fele.
Már volt benne amúgy, de nem tudtam eldönteni jobb-e ezért kiszedtem hogy a gyári állapot legyen visszaállítva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.