Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154051) Tamoo válasza kpykpy (#154040) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem lehet általánosítani, hogy jobb a zárt. Szuboknál sem, de párhuzamot meg végképp nem vonnék.

(#154052) python1


python1
veterán

Sajnos én érzékeny vagyok a reflexes dobozokra,mindig hallom a kabinet hangját,hogy beleszínez,ártól függetlenül mielőtt valaki túl érzékennyé válna,mert neki reflex dbozai vannak.Tudok velük élni,de mindig hallom,ez olyan mint a dlp vetítőknél a szivárvány.

[ Szerkesztve ]

(#154053) lemmy9 válasza python1 (#154052) üzenetére


lemmy9
őstag

Nem olyan mert a szivárványt sokan látják, ezt viszont csak Te hallod. :D :D

Szerintem!

(#154054) python1 válasza lemmy9 (#154053) üzenetére


python1
veterán

Szar a hallásom na. :P

(#154055) Tamoo válasza python1 (#154052) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Te a doboz hangjából megmondod, hogy milyen furnér van rajta. ;] :DDD

(#154056) -KP- válasza Tamoo (#154055) üzenetére


-KP-
addikt

megmondja melyik asztalosműhelyben készült :))

(#154057) python1 válasza -KP- (#154056) üzenetére


python1
veterán

Nem szeretem,ha szabad lik van a dobozon,hozzá kell tennem,hogy mnd a 7 dobozom reflexes,csak a 2db szubom zárt,össze vissza szuszognak körülöttem. :DDD
Ceglédi kanna effekt.

[ Szerkesztve ]

(#154058) sicc33


sicc33
aktív tag

Üdvözlök mindenkit! Van egy Onkyo TX-SR606 erősítőm amivel problémám akadt. Van ajánlott szervíz, ahová javításra bátran le lehet adni? Én a HDMI panelre tippelnék, hogy kezdi megadni magát. Van egy alapzaja többcsatornás üzemmódban, illetve van hogy a hangerő emelésekor pont a másik verziót produkálja, azaz elvesz a hangerőből. Vagy inkább váltsam le valami másra, mert nem éri meg vele foglalkozni.

(#154059) synar válasza sicc33 (#154058) üzenetére


synar
őstag

A Totel szervizt szokták ajánlani, keress rá a net-en.

[ Szerkesztve ]

(#154060) WaterWave válasza sicc33 (#154058) üzenetére


WaterWave
veterán

nem érdemes vele foglalkozni... 6o6 már nem mai gyerek

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#154061) sicc33 válasza WaterWave (#154060) üzenetére


sicc33
aktív tag

Az igaz de az én igényeimet kiszolgálja / kiszolgálta :) .

(#154062) WaterWave válasza sicc33 (#154061) üzenetére


WaterWave
veterán

veszel egy jo allapotban levo 6o7 est vagy 6o8 ast és meg van oldva...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#154063) bajnokpityu válasza Tamoo (#154051) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Hat, azert de, en altalanositanek. Szuboknal feltetlen.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#154064) dhcodoki válasza bajnokpityu (#154063) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Miért is? Hogyan is?

[ Szerkesztve ]

(#154065) python1 válasza dhcodoki (#154064) üzenetére


python1
veterán

Én valamiért hallom a doboz belsejében kialakuló dobozhangot,ahogy írtam "ceglédi kanna" effekt,ezt nem lehet nem hallani,főleg szuboknál,ott még a levegő áramlása is nagy.De észrevettem,hogy a zárt szub egyenletesebben lefedi a szobát,nincsenek akkora kiemelések,beszakadások mint reflexes verzióval.A többi sugárzóval ugyanez a helyzet,sajnos én nagyon hallm.

[ Szerkesztve ]

(#154066) dhcodoki válasza python1 (#154065) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Rendben, ezzel nincs is gond.
De ettől még nem jelenthetjük ki, hogy a zárt szubok jobbak, mint a reflexesek. (mondom úgy, hogy én zártat használok)

(#154067) Dorian válasza python1 (#154065) üzenetére


Dorian
félisten

Sem a dobozhang, sem a szoba egyenketes lefedése nem függ a reflexes vagy zárt mivolttól.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#154068) python1 válasza dhcodoki (#154066) üzenetére


python1
veterán

A technikai paramétereiben nem,de amennyiben ha a hangzást nézem,nálam elvéreznek a reflexes dobozok.Koncertre,discóba szuperek,de mint "precíz" hang kibocsájtására már vannak kétségeim,mozinál könnyen tetten érhető pl a centersugárzóknál,nálam a refik mind elvéreznek,hozzáadnak valami furcsa artikulációt,terjengősebb,kicsit érthetetlenebb a hang morgósabb,dobozhangú.

Dorian Nálad lehet,hogy nem,de nálam a zártak jobban szerepelnek minden paraméterben.Már csak ha azt nézzük,hogy a zártnál kapsz egy "természetes szervót" a dobozoba,már ez egy fegyvertény.

[ Szerkesztve ]

(#154069) Dorian válasza python1 (#154068) üzenetére


Dorian
félisten

Nem nálad vagy nálam, hanem sehol sincs köze a zár/refis mivoltnak az említett jelenségekhez.

Hogy neked egyes zárt dobozok hangja jobban tetszett egyes refiseknél az simán lehetséges, de nem ez az ok-okozati viszony.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#154070) python1 válasza Dorian (#154069) üzenetére


python1
veterán

Mindegyik zárt jobban tetszik,akkor így fogalmazok,lehet vannak mások is akik szembesültek ezzel az effektel,talán nem foglalkoznak vele,vagy nem érdekli igazán.Nálam az OB kialakítás hozta a legjobb hangzást,tehát nem vagyok átlag mozis,hifis ezt hozzá kell tenni,szeretem az "egzotikus" megoldásokat.

(#154071) dhcodoki válasza python1 (#154070) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Dorian-nal arra próbálunk kilyukadni, hogy a Te véleményed, csak egy vélemény a milliókból. Ez alapján nem szabad skatulyázni. Neked X, Y tetszik és pont. Nem tudom milyen kategóriájú és mennyi féle szubot hallottál, esetleg teszteltél, de sanszosnak tartom, hogy a kínálat csak kis szeletével találkoztál, mint ahogy itt mindenki, velem együtt. Ha jársz nemzetközi mozikiállításra, akkor sem láttál, hallottál mindent. Viszont biztos vagyok benne, hogy az már valamilyen szinten formálhatja a véleményed. (itt most nem kizárólag a szubokról beszélek). ..és az csak egy kiállítás a sokból.

Ha a "mindegyik zárt jobban tetszik"-kel igazolod az állításod, akkor abban minden benne van. Ilyet még ezen a kis jelentéktelen fórumon (elnézést, csak a viszonyítás miatt) sem szabadna kiírnod.

[ Szerkesztve ]

(#154072) python1 válasza dhcodoki (#154071) üzenetére


python1
veterán

Nekem,de ezt hozzá is tettem,próbáltam leírni,hogy mi alapján van így nálam.Természetesen elfogadom,mint írtam is más véleményét,és nem is kérdőjelezem meg,más mozizási,zenehallgatási kultúráját.Talán túl magas nálam az a bizonyos léc,és másként hallom a dobozhangokat mint más,jó 15 évnyi akusztikus hangszeres zenélés után,már bízom annyira a hallásomban,hogy ne vezessen meg.Jó azt aláírom,hogy mozi hangnál inkább effektek vannak mint a zenénél,de profitálni próbálok azért azenei lánc hozadékából.

(#154073) dhcodoki válasza python1 (#154072) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Persze így ok. Csak a 63-as hozzászólásra írtam a "miért is? hogyan is?"-t, s Te annak folyományaként válaszoltál nekem, én meg benéztem, s úgy gondoltam egyetértesz a 63-sal. :) Néha nagyon kijön a chat-elés/fórumozás hátránya a párbeszéddel szemben.

(#154074) -KP-


-KP-
addikt

python1, te most az alapján ítélsz meg mindent, amit mutattál nekünk? gondolok a szobára amiről belinkeltél pár hete egy képet, és full csupasz a parketta, és az összes fal.

(#154075) mettek válasza -KP- (#154074) üzenetére


mettek
addikt

Totál egyet értek. Itt ezrn a forumon olyan irányba történő terelések mennek amik nem biztos hogy jók. Többek között a zárt szub hívők javaslatai. Én most újítottam egy pb2000-et miután már volt elac2070-em és t12-m is. Ezek előtt pedig egy svs 12nsd-m. Nem veletlen vettem újra reflexet és svs-t. Mosolyfaktoros volt az első hangja is. Na mindegy.

Én nem akarok senkit semmire rábeszélni csak annyi a tanácsom hogy óvatosan vegye komolyan mindenki az innen onnan érkező tanácsokat. Elsődleges legyen a személyes tapasztalat.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#154076) python1 válasza -KP- (#154074) üzenetére


python1
veterán

Csak puffogtatok na. ;]
A parkettán meg van szőnyeg jó,meg van egy kanapé is a szobában meg legalább 300kg vas. ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#154077) dhcodoki válasza mettek (#154075) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Azért a PB2000, bár nem alap kategória, de messze van a jó reflexes szubtól. :)

(#154078) bajnokpityu válasza dhcodoki (#154064) üzenetére


bajnokpityu
félisten

No, mondj egy pontos száraz reflexes subot

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#154079) mettek válasza dhcodoki (#154077) üzenetére


mettek
addikt

Mintha te nem jártad volna meg ezt a bizonyos szamárlétrát (talán még pont ilyened is volt)....másrészt meg akinek több milliós rendszere van amiben csak a szubok 1 millásak annak sztem nem illik lehurrogni az "olcsóbb" komponenseket, rendszereket. Nyilván mindennél van jobb...és nyilván mindenki odáig nyújtózik ameddig a takaró ér. Én ezzel ebszolút elégedett vagyok és az örömömet nem veszi el senki akármilyen fikázó kommentet ír.

Az a baj itt sokakkal hogy nem is tudják élvezni azt amijük van mert megszállottan fejlesztenek, keresik a még jobb hangot ami egy ördögi kör. Én azt mondom amim most van az tökéletes számomra, egyszer majd plafon sugárzókkal bővítek meg még egy pb2000-el és ennyi.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#154080) dhcodoki válasza mettek (#154079) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Igen volt, kettő is. Pont ezért állítom, amit. Nem lehurrogom a rendszered. Félreértesz.
Sajnos én is belefutottam párszor (most nem kizárólag a PB-re gondolok), s pont az ehhez hasonló hozzászólások miatt. Persze nem kell készpénznek venni a a neten olvasottakat, de jó lenne, ha minél közelebb állnának a valósághoz eme hobbival foglalkozó fórumok. Így könnyebben célba érne mindenki. Az is, aki nem milliókkal dobálózik, az is aki a legtutibbat keresi. Elnézést, tényleg nem akartalak megbántani!

(#154081) python1 válasza dhcodoki (#154080) üzenetére


python1
veterán

Nem kell szabadkozni,ez egy haladó fórum,itt már minden kis változásért felárat kell fizetni.Be kell látni,hogy egy bizonyos szint felett az egyéni preferenciák kell,hogy működjönek,pontosan ettől nem tömegmozgalom ez a hobbi.

[ Szerkesztve ]

(#154082) mettek válasza dhcodoki (#154080) üzenetére


mettek
addikt

Sztem ebben az ában te sem tudsz jobbat mondani. Innentöl kezdve pedig okafogyottá válik hogy nem a legjobb refis szub. Elhiszem hogy jobb a pb16 ultra 1 millióért vagy a pb4000 700ezerért. De cseszhetem mert azt nem tudom megfizetni. De ugyanez igaz az erősítőre és a hangfalakra is. De akár a te rendszeredre is. Az a martin logan hangfal ami neked van se egy csúcs cucc de neked az fért bele.

Nyilvan mindenki azt dícséri ami neki van. De én hozzátettem hogy volt elac2070-em is és bár csak emlékből táplálkozom de nekem jobban tetszik az svs merr több az erő benne hiába nem pontos meg gyors mint egy zárt. Ez mozis, az elac nem volt az.

Egy sb16 ultra már nyilván ad akkora hangnyomást mint ez a refis szub de mennyiért? 800 ezerért? Nem mindegy.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#154083) dhcodoki válasza bajnokpityu (#154078) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Ha nyitnom kellene reflexes irányba, akkor ez lenne az első, amit kipróbálnék otthoni körülmények között:
[link]

Csak mert nemrég hallottam ilyet párban és igen meggyőző. Illetve egy másik jblpro élményem is volt, de az nem házimozi területen, viszont szorosan kapcsolódott a filmes szakmához. Konkrétan egy (talán 15*10m) termet hangosítottak be és vihart idéztek elő, ahol a mennydörgésen kívül rengeteg effekt volt jelen, mely a szubokat dolgoztatta. Sajnos azok pontos típusát nem tudtam meglesni.
Ezen úton indulnék, mert ez számomra még megfizethető. (Ebből adódóan ez még tuti messze a csúcstól.)

*kicsit drágább a PB2000-nél, mert passzív, de messze jobb

[ Szerkesztve ]

(#154084) BBéci válasza bajnokpityu (#154078) üzenetére


BBéci
titán

Talán van olyan, például a DALI SUB K-14 F, de nem annyira pontos és száraz, mint az azonos kategóriájú zártak.
Tehát véleményem, tapasztalatom szerint egyértelműen a zárt szubládák hangja pontosabb, megfogottabb, gyorsabb, részletezőbb.
Ezeket 4 kivételével én teszteltem, valamint másik 30-40 darabot, amikről nyomtatott sajtóban jelentek meg cikkeim.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#154085) BBéci válasza mettek (#154082) üzenetére


BBéci
titán

Volt nálam PB-2000, SB-2000, ELAC SUB 2070 és arra a megállapítása jutottam, hogy messze, magasan agyonveri a másik kettőt az ELAC. Sőt, a most nálam lévő SB-3000-et is. Az SB-2000 sokkal jobb hangú, mint a PB-2000, csak maximális hangnyomásban adott kevesebbet, de semmi hiányérzetet nem hagyott maga után

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#154086) mettek válasza dhcodoki (#154083) üzenetére


mettek
addikt

Sztem egy átlag embernek átlag nappaliba vagy kisebb moziszobába nem is kell 10 milliós csúcsrendszert építenie. Nyilván akinek nem számit a pénz az tegye de akinek ki kell nélkülözni annak felesleges. Én konkretan ki sem tudom hallani hogy egy szub miből mennyit kell hozzátegyen az előadáshoz azaz lényegi különbségeket nem tudonék felfedezni két típus között pláne ha a filmre koncentrálok és nem a mélyek hibáit keresem.

Az régen rossz sztem aki ugy ül le filmet nézni hogy azt hallgatja mi a rossz a rendszerben, mit kéne még javítani.
Szamomra az a fontos hogy olvadjon bele a hangba, remegjen a kanapé ha úgy van, dörrenjen akkorát hogy mellbevágjon és töltse be a teret a mély. Hogy zenén mennyire pontos azt nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#154087) mettek válasza BBéci (#154085) üzenetére


mettek
addikt

Ez a te egyéni véleményed. Én máshogy éltem meg, nekem a zártak nagyon szárazak, sterilek voltak a refishez képest.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#154088) arcitec válasza mettek (#154075) üzenetére


arcitec
addikt

Sorry, de "ezek előtt" melyik is volt reflexes,mert hogy újfent azt vettél?

[ Szerkesztve ]

(#154089) BBéci válasza mettek (#154086) üzenetére


BBéci
titán

"Szamomra az a fontos hogy olvadjon bele a hangba"
Az a baj, hogy a reflexesek hangja sokkal kevésbé olvad bele a többi hangdoboz produkciójába, mint egy zárté.

"remegjen a kanapé"
Az ELAC SUB 2070 hangjáról kevésbé remegett a kanapéd, mint a PB-2000-étől? :Y Akkor ott valami nagyon nincs rendben. Nagyon jó a PB-2000, de két ligával lejjebb játszik, mint a SUB 2070, ezt az ára is igazolja.

"Hogy zenén mennyire pontos azt nem érdekel."
Ha zenén nem pontos, akkor sehol máshol sem. Egy pisztolylövés hangján meghallani, ha nem kellőképpen feszes, kontrollált, gyors, megfogott a szubláda.

"Az régen rossz sztem aki ugy ül le filmet nézni hogy azt hallgatja mi a rossz a rendszerben, mit kéne még javítani"
Egyetértek. De aki nem veszi észre, hogy valami nem jó a rendszerében, az ... Inkább nem írom le.

Lehet szeretni a reflexes mélyládák hangját, de azt állítani, hogy a maximális hangnyomáson kívül van bármi előnyük, a zártakkal szemben, az ... Inkább nem írom le.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#154090) Borisz76 válasza BBéci (#154085) üzenetére


Borisz76
veterán

Esetleg Sunfire HRS-10-hez nem volt szerencséd ?

Nekem egy ilyen van a birtokomban és eddig remekül szolgál.
Sajnos a körülmények ( elhelyezés stb...) nem ideálisak. Ez majd a későbbiekben változik...remélem.

Alsó vagy közép kategóriát képvisel ?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#154091) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Sziasztok,

Audyssey hangolasnal az elso pozicio a hallgatoi kozeppont vagy csak az elso meres..? Mivel mindig a 2es es 3as pozicioban ulunk, nem vagyok benne biztos hogy jol me'rek..

(#154092) BBéci válasza Borisz76 (#154090) üzenetére


BBéci
titán

A nemrég linkelt listában ott a HRS-12, azt használtam pár hétig. Tetszett, szinte csak jókat írtam róla. 20 négyzetméteres, vagy annál nagyobb szobába nem választanám a kisebb tesóját.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#154093) BBéci válasza Tufa_ (#154091) üzenetére


BBéci
titán

Igen, ott kell elsőként mérni, tehát nem hibáztál. Ezt az erősítő menüje is mutatja.
Nálam ugyanaz a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#154094) -KP- válasza mettek (#154082) üzenetére


-KP-
addikt

Én magam még ugyan nem próbáltam de az XTZ 12.17-et angol fórumokon a döntő többség jobbnak tartja a pb2000-től. Talán még olcsóbb is. Ha pedig elkezdek amerikából behozatni dolgokat szerintem bármelyik reflexes rythmik audio a jobb lenne, meglenne a reflexes hangnyomása és mellé a minőség. Csak itt ugye a garancia az, ami kérdéses. Van aki be meri vállalni, van aki nem.

Azt is írtad, hogy lehurrogják az olcsóbb rendszert. De azt elfelejted, hogy dhcodoki két darab pb2000-ről váltott 1 darab SB13-ra, ami árban nem egy olyan nagy különbség ha az új árát nézed. Mégis jobbnak érzi az 1 darab SB13-at, mint a két darab pb2000-et. Persze nyilván 1 darab vs 1 darab akkor jelentős az árkülönbség.

Amire kíváncsi lennék még, hogy pl. 2 darab SB12 hogy viszonyulna 1 darab pb2000-hez képest. Mert árban kb. ott van. 2*160 vs 280. Én biztos nem cserélnék el 2 darab SB12-t egy darab pb2000-re. Ugyan már nem kapható, de helyette ott van pl. a BK több modellje, amivel kiváltható az SB12 egy többé kevésbé hasonló szubra. XXLS400, P12-300SB, 300SB-PR stb.

De ahogy írtad is, az a fontos, hogy mindenki saját ízlése szerint válasszon. Ha neked a pb2000 tetszik, akkor dőlj hátra és élvezd. Teljesen mindegy ki mit gondol. :)

[ Szerkesztve ]

(#154095) -KP- válasza python1 (#154076) üzenetére


-KP-
addikt

Én arra gondoltam, hogy ugye egy reflexes szub jóval erősebb legalul. A szobádba meg nincs semmi ami a mélyeket megfogná. Szerintem az is belejátszik a dolgokba, hogy a refix szub a szobád problémás rezonanciáit főleg legalul jóval erőteljesebben gerjeszti. Ettől még persze hallhatod a refis szubok nyűgjeit, én ezt nem vitatom :)

(#154096) bajnokpityu válasza -KP- (#154095) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Legalul pont nem erős a reflexes. A reflexnyilas miatt hirtelen esik a hangnyomasgorbeje egy zarthoz képest.
Amit erősebb gerjesztesnek élsz még, az igazából a reflexes pontatlansaga, utozengese. Ez lehet tetszhet, de ettől még teknikailag hiba.

Nekem ez a gatyalengeto kontrollalatlansag ugyanúgy zavaró a milliós jblben is. Nagyot nyom, nem kérdés, de minden melyhang egyforma rajta. Nekem.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#154097) dhcodoki válasza bajnokpityu (#154096) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Lehet, hogy hirtelen esik, de alul általában tovább kitart a reflexes.

(#154098) bajnokpityu válasza dhcodoki (#154097) üzenetére


bajnokpityu
félisten

De nem... A reflexcsot fogd fel egy hangvaltonak.
Ha meredeken esik, akkor nincs mese, nem megy mélyebbre. Sima matek. Majdnem ugyanott kezdenek konyulni, csak egyik meredekebb.

De nekem ez a legkisebb bajom a reflexesekkel. A kontrollalatlansag a fő baja szerintem.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#154099) dhcodoki válasza bajnokpityu (#154098) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Tech info:

[PB2000]
[SB2000]

Majdnem ugyanott??

[ Szerkesztve ]

(#154100) mettek válasza arcitec (#154088) üzenetére


mettek
addikt

Svs pb12nsd

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.