Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82437) Hi!King válasza #76500480 (#82435) üzenetére


Hi!King
őstag

Csapatsportban mindig van egy szigorú kvalifikáció az olimpiára (ahogy a sportági világversenyekre is), mivel egy korlátozott létszámú torna. Egyéni sportágakban nem tudom mennyire korlátozták, de olimpián voltak szabad kvótái az országoknak, ami végső soron szükséges is, hogy minél több ország vegyen részt a versenyeken, talán már szigorították a legtöbb sportágban, hogy mindig legyen egy minimum szint, de ezen a versenyen lehet hogy volt ilyen szabad kvóta.

@inf3rno
Bennem nincs, talán 35 másodperc a 200-an a legjobb amit mértem, 100 méteren 17 másodperc körül, de 15 másodperc elérhetetlennek tűnik számomra ami a 2:30 perc/km. Szerintem sokkal nehezebb fejlődni benne mint hosszútávfutásban, mert célzottabb edzést kíván, illetve erősen tehetség függő is. Valószínűleg sok teljesen edzeten ember lehagy engem 100 méteren.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.