Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43251) james001


james001
veterán

American Hustle (2013)

Tetszett,voltak benne poénos részek is és a színészek is nagyon jól játszották a szerepüket,főleg a nagy hasú Bale. Néha azért voltak kisebb vontatott részek,meg úgymond "idegesítő" részek (pl. Jennifer Lawrence összes jelenete,rohadt idegesítő volt :D ).
8/10

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43252) pzstm válasza Tibiajax (#43244) üzenetére


pzstm
titán

Igen

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43253) madgie


madgie
titán

The Grand Budapest Hotel (2014)

Talán pici SPOILER van benne:

Tudom, hogy le vagyok maradva, mint a borravaló, a topik 80%-a már megnézte, de egyszerűen muszáj erről pár sort írni. Bevallom, jó ideje nem élveztem így egy filmet, és az meg főleg hóttziher, hogy sok éve nem éreztem úgy, hogy "na ebből még több is jöhetett volna".

A díszletről, színészekről, utómunkáról már volt szó itt elégszer, egyszerűen pazar az egész. Sőt, arról is szóba került, hogy Anderson szeret középre komponálni a filmjeiben. Ez is igaz, de itt a 4:3 képarányú visszaemlékezős részeknél egyszerűen brillíroz a kompozícióval. Adott ugye a négyzethez közelebbi képarány, amit olyan pofátlan ügyesen használ a nagylátószögű beállításaival, hogy az leírhatatlan... és igazából nem a "Centered" szó jut eszembe róla, sokkal inkább az, hogy be tudja lakni a beállításokat. Formák, ívek, eldugott részletek, sarokban megjelenő karakterek, akik a helyzet geg-szerűsége ellenére fontosak ott, ahol vannak, vagy minimum hozzátesznek a történethez. Ha közelebb megy a szereplőkhöz, akkor a nagylátószög ellenére intimitást sugall, ha távol marad, akkor az egész jelent olyan a nosztalgia-rózsaszín színvilággal, mintha egy hógömbön keresztül néznéd a világot. Mindent látsz és mégis az ezernyi részlet elvarázsol. És akkor időnként megindul a kamera, és vágás nélkül ott találod magad a történés közepén.
Mikor vissza-visszavált widescreen-re, akkor látszik igazán, hogy ott ez annyira nem működik. Lenyűgöző a koma.

A smink is profi, Tilda Swinton "álszürkehályogja, rúzsa, májfoltjai már az elején árulkodóak, hogy itt nem a akciós kupont osztogató kisvárosi kozmetikus dolgozott a színészeken és utána is millió apró részlet figyelhető meg, hol eldugva, hol meg kicsit szemtelen módon az arcunkba tolva.

És igen, a zene. Ő a tejszínhab az egész süteményen, kellemes ízt ad a képi világ és színészi játék mellé, nem tolakodik soha, de ha nem lenne ott, akkor nagyon hiányozna.

... és megint kibukik belőlem: fenemód sokat lehet belőle tanulni szakmai szemmel is.

Nem fogok pontozni, nem is tudnék, csak leírtam, ami hirtelen az eszembe jutott. Szerintem sokszor vissza fogom még ezt nézni... de megadom majd a módját. Nem sietve, nem hétköznapi, felszínes hangulatban. Ide most már terítő kell, kés, villa, egyenes hát az asztalnál. Mert ez a film megérdemli.

[ Szerkesztve ]

(#43254) Tibiajax válasza genndy (#43248) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tudomásom szerint Gandolfini már elhunyt, tehát nem az, csak egy rajz, ami őt ábrázolja.
tovább alapvetően csak tipp volt..részemről

(#43255) Huma válasza madgie (#43253) üzenetére


Huma
addikt

Én máma fogom megnézni.
Szurkoljatok hogy teccen!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43256) batai15


batai15
félisten

Nem volt rosz ez a spárta,csak kicsit sok volt a bullet time benne.

(#43257) oriic válasza batai15 (#43256) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dehogy volt sok. Nem tudtad, hogy az igazi harc is így lassítva játszódott le?

:DDD

Live-Die-Respawn

(#43258) Tibiajax válasza madgie (#43253) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hülye és talán felesleges kérdés, de.. gondolom azt tudod, miért ebben a képarányban forgatott a rendező?

(#43259) madgie válasza Tibiajax (#43258) üzenetére


madgie
titán

Nem tudom, mire gondolsz pontosan. Nekem az ugrik be, hogy utalás a múltra (egyrészt tényleg a múltra, masrészt a visszaemlékezős részekre), mivel sok-sok éven át a 4:3 volt a standard képarány. De igazából szerintem a kompozíciót erősíti ez a képarány, amiben rettentő erős ez a film.

[ Szerkesztve ]

(#43260) batai15 válasza oriic (#43257) üzenetére


batai15
félisten

Akkor elnézést!:'(

(#43261) lenox


lenox
veterán

A million ways to die in the west

Kivancsi lennek, kinek hogy tetszenek a szinei.

(#43262) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Reménykedem akad itt idősebb filmes guru is.Én egy háborús filmet keresek ..gyanítom a 2. világháború idején játszódik a résztvevő tengeralattjárók és naszádok ellen kikísérletezett tengeri aknákról szól.Amire emlékszem hogy kivontatnak egyet és azon kísérleteznek mivel lehet hatástalanítani, felrobbantani.Sikerül egy gramofonon lejátszott komolyzenei darabbal felrobbantani...talán a hegedű vagy bőgő hangja robbantja illetve annak a frekvenciája.Ennyire emlékszem, a magyar tv játszotta a 80-as években.. lehettem kb 13-15 éves...Lehet hogy orosz film,de ugyan ennyire lehet amerikai is...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#43263) hoffman_


hoffman_
nagyúr

srácok kéne egy kis help. nem jut eszembe ennek a filmnek a címe, valaki ki tudna segíteni? :) sztori az ugye, hogy elvesznek, és sok kalandos dráma közepette hazatalálnak, épp mielőtt még elköltözne a család :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43264) aizen92 válasza hoffman_ (#43263) üzenetére


aizen92
addikt

Úton hazafelé: Egy hihetetlen utazás -
HOMEWARD BOUND

Nem kötekedés: jobb klikk kép keresése google segítségével? :)) még chrome mobilos alk.on is megy.

Ui. Palikám erről lecsusztál most :DD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#43265) Pali1119 válasza hoffman_ (#43263) üzenetére


Pali1119
tag

Úton hazafelé / Homeward Bound: The Incredible Journey

áhh, csak 30 mp :O de nálam imdb-s link is van :P

[ Szerkesztve ]

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#43266) hoffman_


hoffman_
nagyúr

köszi szépen uraim! :)

mod @ aizen:

pedig basszus minden második nap használom. most annyira le vagyok használva, hogy nem jutott eszembe egyszerűen :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43267) Integra válasza Tibiajax (#43258) üzenetére


Integra
titán

hatalmas :)
mikor lesz már bluray-en???

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43268) Tibiajax válasza madgie (#43259) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen erre gondoltam. kb
szóval semmi nagyobb térlátásra-váltás, meg direkt arány váltások stb, egyszerûen csak hajaz a klasszikus 1:33-as moziképre..

(#43269) madgie válasza Integra (#43267) üzenetére


madgie
titán

Már van, nem?

(#43270) aizen92 válasza madgie (#43269) üzenetére


aizen92
addikt

Dede :)) ő nem tudom melyik Téka polcán nézi.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#43271) dokee78


dokee78
félisten

The Grand Budapest Hotel 90%

Nem gondoltam volna,hogy ennyire jó lesz.
Ezt lehet művészfilmnek nevezni?
A képi világ nagyon ott volt a topon.
Színészekre sem lehet panasz.
Olyan színházas volt az egész.
Valószínüleg meg fogom nézni még egyszer,persze nem biztos,hogy mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#43272) fateless válasza hoffman_ (#43263) üzenetére


fateless
veterán

Valahol még megvan könyvben, én úgy találkoztam anno vele. Úgy nagyon jó volt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#43273) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Lol, mekkorát taknyolt az Edge of Tomorrow. Azért azt hittem, hogy legalább annyit összekalapozik, mint az Oblivion vagy a Mission Impossible 4, de mégsem. 178 millás költségvetés mellé 29 milliós nyitás vérszegény... :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43274) #54715584 válasza Bad Pritt (#43273) üzenetére


#54715584
törölt tag

Wow, úgy olvastam fél szemmel valahol, hogy jól indult, de akkor lehet, hogy csak nálunk?

(#43275) Pali1119 válasza Bad Pritt (#43273) üzenetére


Pali1119
tag

Az újabb MacFarlane-es film a gyenge start meg után szépen visszaesett. 40-ből készült, a múlt héten mutatták be és 30 misinél tart összbevételileg.

Ja, Kínában meg az EoT 25 misivel nyitott. Csak 4 millával kevesebb, mint az amcsiknál. :D
Mondjuk érdekes ez a kvázi bukás, mert: eredeti story, Tom Cruise, aki azért nem szerepel rossz filmekben. Akkor meg? Mi kell még?

[ Szerkesztve ]

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#43276) Huma válasza dokee78 (#43271) üzenetére


Huma
addikt

No megnéztem én is. Jobbra számítottam.
Lehet csökkentenem kellene az elvárásaimat. :D
Nem volt rossz, de több hibát is észrevettem a filmben ami csökkentette az értékét.

Mindenesetre inkább száz ilyen filmet nézek meg mint egy Pacific Rim-et vagy egy Battleship-et. Mondjuk nem moziban mert ahhoz nem elég látványos.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43277) Tibiajax válasza Bad Pritt (#43273) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem baj, pusztuljon minden másodig futószalagos szemét amerikai szifiakció...
jóvan
minden pénzt elvenni tôlük és odaadni wes andersonnak meg mûvésztársainak

(#43278) madgie válasza Tibiajax (#43268) üzenetére


madgie
titán

Én fotós szemmel (is) néztem a dolgot, sokat lehet játszani a képarányokkal és Anderson vastagon meg is tette ezt.

Hogy ebben a pakliban benne van az is, hogy a klasszikus 4:3 formátum adja ezt a pluszt? Meglehet. De ez nem von le abból, hogy mesterien használta ki ezt a lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#43279) bAtt001 válasza Pali1119 (#43275) üzenetére


bAtt001
addikt

eredeti történetnek nem mondanám semmiképp :D [link] [link] kb ugyanaz a szitu mind a kettőben csak más a körítés

(#43280) Integra válasza madgie (#43269) üzenetére


Integra
titán

az fura lenne, mert még mindig mozik műsorán van, kell még 1-2 hónap szvsz. de már jöhetne :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43281) Bad Pritt válasza bAtt001 (#43279) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Valójában képregényadaptáció. Ettől függetlenül Tom Cruise nem szokott ilyen gyengén szerepelni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43282) dokee78 válasza dokee78 (#43271) üzenetére


dokee78
félisten

The Grand Hotel Budapest. Barkasz :DDD
Van még ilyen szép látványvilágú film?
Amikor nézni kezdtem 8,2-n állt IMDB-n.
Jelen esetben 8,3,igaz fog ez még esni is.

Viszont azt hiszem holnap,vagy jövő hétvégén újra megnézem.

Moonrise Kingdom eddig kimaradt.
Ajánlott film?

[ Szerkesztve ]

(#43283) madgie válasza Integra (#43280) üzenetére


madgie
titán

Júni 17 a hivatalos BD megjelenés, de mondom, itt-ott mar fent van, akár magyar hanggal is (36 giga körüli méretben). Mondjuk a minőséget nem csekkoltam le.

(#43284) Integra


Integra
titán

white house down (2013)

[SPOILER]
hol is kezdjem.... ok, mivel a mozicsatornák elkezdték pár hete adni az olympus has fallent, így sejtettem, hogy hamarosan jön eme remekmű is. és mit is mondjak, nem csalódtam, hogy a topiclakók 99%-nak a kedvenc szava járásával éljek, pontosan azt kaptam, amit vártam. EGY KIBASZOTT NAGY SZART! de akkorát, amekkorát jó ideje nem, ehhez képest a másik csodás fehér házas film oscart kell, hogy kapjon!
na, de nézzük sorjában, mert érdemes megemlékezni a jobbnál jobb pillanatokról...
kezdésnek itt az alapfelállás, a lúzer apa, aki kibukott mindenhonnan, elvált, de persze a felesége sztriptíztáncosnő testű, a kislányán meg 9kg vakolat van 11 évesen és persze, biztos ami biztos, megjárta párszor afganisztánt, meg kapott ezüst csillagot is és jelentkezik a secret servicehez.. a batman nője nem olvasta el az önéletrajzot még behívás elején? hát minek hívta be ilyen cv-vel? milyen secret service ez?
persze a lánya sony, sony, sony, lóg a fejéből, blogol, meg trendi büdös kölök, ahogy kell..
szóval bemennek, interjú, naná, hogy nem kapja meg. miért is kapná meg? miért is hívták be ha azt mondja batman nője, hogy felsőfokú végzettség kell alaphangon ahhoz, hogy egyáltalán szóba álljanak vele?!?!? áááááááá
na de ne rohanjunk, jön az elterelő hadművelet. robban a bomba, iszonyú szar cgi, vér egy csepp se, de a füst ömlik ezerrel mindenhonnan, mintha d.c. közepén kitört volna az etna. erre még visszatérek, vicces.
szóval elterelő hadművelet közben a pár zsoldos minimum fegyverzettel lefegyverni, kinyírja a belső védelmet, elveszi a fegyvereket, és azzal öli tovább a többieket. bazmeg, fegyvert nem tudtak behozni, de a hangtompítókat az elvett fegyverekhez dobálják egymásnak. amiket persze becsempésztek... érik a fejet falbaerős szmájli..
akkor itt van ez a keményen megöregedett james woods, aki azzal kezdi, hogy leveszi az amerikai zászlóját. a film elején. ennyi, vége is a filmnek, a sztorit tudjuk, bravo.
mindenki kedvenc sztriptíztáncosa közben bent ragad a házban a lányával a tárlat vezetésen, és akkor elszabadul a pokol.
közben az eleterelő hadműveletnél már rég kiégett minden, de még mindig dől a füst.
legkésőbb a gerard butler filmből tudjuk, hogy ha támadás van, megy az elnök azonnal a bunkerba. de nem itt!!! itt james woods aszongya, jó lesz ez így, maradjunk az irodában és várjunk. de mire? a cső buta elnökünk, jamie fox pedig ott áll bambán és hebeg és vár. mintha nem tudná mi a protokoll. na sebaj.
aztán csak megindulnak, james woods pedig egymaga legyak mindenkit mikor kinyílik a páncélajtó.
tatum barátunk persze pont nem tud célozni és lő mindenhova csak james woods barátunkat nem találja fejbe. optikás gépkarabéllyal.
a kupola még mindig okádja a füstöt.
megindul a pókemberesdi-mátrixosdi a liftben, a lépcsőkön, igazi bohóckodás a javából, néha elhullik egy-egy gonosz katona.
jamie elereszt pár nigga poént, nagyon cool. a másik központban meg adottak az újabb sztereotípiák. batman nője az érzelmes, az igaz szívű, aztán ott a kopasz köcsög feka generális, aki persze halálba küld itt is pár helikopternyi szerencsétlent, ezt a klisét sosem lehet kihagyni, pedig már a nakatomi toronynál elpuffantották ezt bruce bátyóval.
a kupola közben bedől, de még mindig okádja a füstőt.
jön valami autós üldözés a kertben, de nem tudnak kitörni a kerítés védelme miatt. ez ok, ezt értem, világos. jön a szar abrams tank, ami persze pont fentakad, mert kilövik rpg-vel. lol. autó az utolsó cserkész stílusában landol a medencében. megmenekülnek ismét, csak most frankó kézigránátosdival.
megy a bohóckodás ismét, most éppen az alagsorban.
közben boris a hacker (tiszta golden eye) feltöri a legek kódját. már sírok.
aztán bohóckodás a tetőn, elhullanak a derék helikopteresek, aztán nem tudom ki hal meg éppen, újabb szar poénok és a debil kiscsaj meg az isten tudja, hogyan, de nemzet hőse lesz, mert lengeti a hülye zászlóját, mint cage tette a szikla c. filmben...
apuka szíve meglágyul és hirtelen kurva büszke lesz, pedig fél másodperccel előtte fel akarta pofozni a ribancot.
füstöl a beomlott kupola továbbra is a távolban.
a riportereknél sötétebb népség nincsen a világon.
de van, a politikusok.
meg emmerich.
szóval ok, kideürl a nagy turpisság, rakéta kódok, kurva nagy izgalom, persze itt 15 sec van vissza, mert ha nem nyomod meg addig a gombot, nem tudod utána már megnyomni. terepjáró, falon át, aztán szitává lövés rambo style. persze vér az nuku, se cafatokra szakadt hulla. bekéne kopogtatni sly papánál némi tanácsért ilyen jelenetekhez, megmondaná a tutit.
és akkor jön az igazi csavar, ami annyira szar már, hogy inni kell, ezt nem lehet másképpen kibírni.
abe zsebórája megmenti a lúzer feka elnököt, tatum picit biceg, szexisen vérzik, a buta lányán a smink alig maszatolódik el, pedig bőgött, ütötték, elázott.. a taft is valszeg jól vizsgázott.
a kupolából kitartóan ömlik a füst.
de most már a fehér házból is, ugyanolyan bóvli módon, sötétszürkén.
ebben a filmben minden, de tényleg minden szar. akciók, cgi, színészek, forgatókönyv, koreográfia, minden... annyira rossz, hogy simán a legrosszabb akció filmek között foglalhat helyet.
még az sem menti meg, talán az egyetlen poén, amikor bemutatják a hekker gyereket, aki arról híresült el, hogy átírta egy nukleáris rakéta kódját, hogy az apple bázisát lebombázza vele, mert nem értett egyet a személyes adatvédelmükkel...
utolsó kép, szar füst ömlik a fehér házból tovább.
azt nem értem, hogy hogy adhatnak ennek az emmerichnek egyáltalán még film rendezési jogot a kezébe... döbbenet..
szóval ez az erősen nem ajánlott kategória, még tévében sem.

[/SPOILER]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43285) Integra válasza madgie (#43283) üzenetére


Integra
titán

láttam, de azokhoz nem nyúlok :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43286) horush válasza dokee78 (#43282) üzenetére


horush
addikt

Igen.

(#43287) Huma válasza dokee78 (#43282) üzenetére


Huma
addikt

Ajánlott.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43288) genndy válasza dokee78 (#43282) üzenetére


genndy
addikt

Ha tetszett a látvány, ajánlom Tarsem Singh filmjeit. Amit láttam tőle az A sejt és a Halhatatlanok, stílusban mindkettő tök más, mint a GBH (thriller és fantasy), de hasonlóan erős képekkel, látvánnyal és színekkel operál.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#43289) somasz válasza dokee78 (#43282) üzenetére


somasz
addikt

Moonrise Kingdom jobban tetszett elsőre, mint a Grand Budapest Hotel moziban. Viszont utóbbit újranéztem, és imádom, így előbbit is meg fogom nézni szerda magasságában. Szerintem egyenrangú filmek, imádom őket, ezt tudom leszögezni.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#43290) Huma válasza somasz (#43289) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem is mindkét film jó. A Moonrise Kingdom nekem is jobban tetszett.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43291) devil-k válasza hoffman_ (#43263) üzenetére


devil-k
nagyúr

Istenem, milyen jó film volt ez régen az HBO-n. :) Sajnos, még BD-n nem adták ki, ami öreg hiba. :((

- mozi bolondéria -

(#43292) pohár válasza Integra (#43285) üzenetére


pohár
félisten

nem csak magyar szinkron van rajtuk, mind dual audio...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43293) Integra válasza pohár (#43292) üzenetére


Integra
titán

igen, de nézd meg a bitrátákat... egyik sem eredeti képminőség, butítottak. itt meg a képminőség is a legjobb kell legyen :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43294) oriic válasza Integra (#43293) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DTS-HD Master Audio English 3312 kbps
All Angles Bitrate: 32,97 Mbps

Ez nem elég neked? :DDD

Live-Die-Respawn

(#43295) szőröscica


szőröscica
addikt

Valahol lehet információt találni arról, hogy egy-egy színész mekkora fizetést kapott a szerepeiért?

(#43296) VoidXs válasza szőröscica (#43295) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Néhány hír ír ilyesmit, csak nem úgy, ahogy gondolod, például ez.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#43297) Bad Pritt válasza szőröscica (#43295) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

IMDb-n fennvan sok. Ha rámész a personal quotesra pl, akkor alatta lesz, ha lesz (salary néven értelemszerűen).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43298) szőröscica válasza Bad Pritt (#43297) üzenetére


szőröscica
addikt

Köszönöm!

(#43299) bigdady


bigdady
nagyúr

Ez az uj tom cruise film egesz jo. 8/10.
Kicsit vilagok harca beutese van de jo

(#43300) warcat válasza bigdady (#43299) üzenetére


warcat
veterán

Annyi köze van hozzá,hogy abban is idegen invázió van.De akkor már hasonló az Independence Dayhez,Battle Los Angeleshez stb.Milyen hasonlóságot váltál még felfedezni? ;]

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.